Labyrinthos Ilustracja fotograficzna i bibliotekę

Strona główna Wstęp Labirynty lub Labirynty? Labyrinth Lokalizacje Caerdroia Archiwum Caerdroia Labyrinthos Labyrinth Bibliografia Photo Library Labyrinth Budownictwo Książki i publikacje Tours News & Updates Labyrinthine Links Sitemap

Labirynt katedry w Chartres
Niewątpliwie najbardziej znany labirynt swojego typu, pięknie zachowany bruk labirynt w katedrze w Chartres, we Francji, została zbudowana w drugiej dekadzie 13 wieku. Labirynt jest 12,9 m (42,3 stóp) średnicy i wypełnia szerokość nawy. Chociaż wiele napisano na temat celów tego labiryntu, trochę dokumentacji współczesnej przeżyje, choć wiadomo, że labirynty w katedrach francuskich były miejscem tańców Wielkanoc prowadzone przez duchownych. Jest także powszechnie przyjmuje się, że symbolizują one długie kręte ścieżki, które miałoby się pielgrzymów do odwiedzenia tego i innych świątyń i katedr, w okresie średniowiecza.

Labirynt z chóru Photo ©: Saward Jeff / Labyrinthos

Plan Labyrinth

Labirynt świecach

Terakotowa Angel, c.1896 Kaplica Watts, Anglia
Photo ©: Saward Jeff / Labyrinthos

Obecne zainteresowanie zapewnia, że w tym labiryncie nadal przyjmował wizyty pielgrzymów do dziś, choć wiele z nich jest zaskoczony, Labiryntu często pokryte z krzesłami. W tej chwili, Labiryntu jest zazwyczaj otwarty w piątki, w miesiącach letnich tylko. Poniżej wybór zdjęć z labiryntu i kilka dodatkowych zdjęć na katedrę.

Należy pamiętać, że zawartość

koń i wóz Byk i Baran: Boże Narodzenie Witraże .Kliknij tutaj.Ryby Pułap malarstwo w krypcie Plan labiryntu Szukasz zdjęcia z innego kościoła i katedry labirynty gdzie indziej w Europie? Mamy oddzielne strony ze zdjęciami z tych labiryntów . Mamy także grafiki i ilustracje różnych linii kościoła i katedry labirynty dostępne . aby zobaczyć niektóre z naszych kolekcji. Wszystkie zdjęcia na tej stronie (oraz wiele innych!) Są dostępne w wysokiej rozdzielczości formatów cyfrowych dla licencjonowanych reprodukcji.mail ze szczegółami planowanego użycia i wymagania format. że zawartość niniejszej strony internetowej są © 2009 Labyrinthos o ile nie zaznaczono inaczej.Należy pamiętać. Szczegółowe informacje na temat opłat reprodukcji i procedury zgody. Proszę o kontakt w celu uzyskania zgody na reprodukcję Teksty i obrazy Katedra Candlelight labirynt Widok z ambony Widok z chóru Labirynt i nawy Katedra w nocy Virgin Blue Window Vierge du Pilier Vierge du Pilier Witraże . napisz do nas e. Powrót do Photo Library .Kliknij tutaj.Lutego Witraże . aby zobaczyć niektóre z naszych kolekcji.

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful