Mir se vini ketu ne kete faqe word ktu ne kete faqe mund te shiheni code te vice city nese

I lexoni dhe I messoni keto code mund te shtypeni ne vice city dhe mund te ndryshoni ate apo aty ku jeni tu lujatur keto kode perdoren ne gjdo vice city GRAND THEFT AUTO VICE CITY CODES Keta apo katu mund te mereni kodet e vice city Nese deshironi me shum te dini vizitoni webfaqen ton www.cso-ver.webnode.com www.software25@webnode.com www.sonytube.webnode.com Result Cheat Code Shëndeti [Note 1] aspirine Armor preciousprotection Armëve (tier 1) thugstools Armëve (tier 2) professionaltools Armëve (tier 3) nuttertools Rritjen e nivelit të kërkuar youwonttakemealive Nivelit të ulët të kërkuar leavemealone Shiko media nivel kur mbi dy yjet chasestat Aftësi më të mira ngarje gripiseverything Makina Dodos (fluturim)[Not e 2] comeflywithme Rhino tank koracuar Ora Faster game lifeispassingmeby Luajnë lojë të shpejtë onspeed Luajnë lojë të ngadaltë booooooring Destroy all cars BigBang Këmbësorë trazirave fightfightfight Këmbësorë sulm ju nobodylikesme Këmbësorët kanë armë ourgodgivenrighttobeara rms Këmbësorë të hyjë makinën tuaj hopingirl Ndrysho madhësinë e rrota loadsoflittlethings Rrota Vetëm dukshëm në wheelsareallineed

makina Femrat bikini me armë [Note 3] chickswithguns Trafikut Heavy miamitraffic Trafiku Pink ahairdresserscar Trafikut Zi iwantitpaintedblack Gjitha semafor jeshil greenlight Makinë varrimi Romero's thelastride Love Fist Limousine rockandrollcar Trashmaster rubbishcar Bloodring Banger (style 1) travelinstyle Bloodring Banger (style 2) gettherequickly Kadi betterthanwalking Këmbësorëko st u m e [Note 4] stilllikedressingup Lance Vance kostum looklikelance Ken Rosenbergko st u m mysonisalawyer Hilary King kostum ilooklikehilary Jezz Torent (Love Fist) kostum rockandrollman Kar (Love Fist) kostum weloveourdick Phil kostum Cassaday onearmedbandit Sonny kostum Forelli idonthavethemoneysonny Kostum Mercedes foxylittlething Makina shket mbi ujë seaways Motorët janë më të shpejtë getthereveryfastindeed Engines shumë shpejt getthereamazinglyfast Gjitha makinat janë më të shpejtë gettherefast Groupies Tommy [Note 5]

fannymagnet Kostum Ricardo Diaz cheatshavebeencracked Tommy pi cigare certaindeath Tommy është fatter deepfriedmarsbars Tommy ka armëve hollë dhe këmbët programues Mirë motit apleasantday Motit Madhe alovelyday Sunny motit abitdrieg Stormy weather catsanddogs .

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful