Inuaki – reptiil minu sees

Erakorralised avastused Maa minevikust, olevikust ja tulevikust

I osa
See on vestlus Rumeenia naise psühholoog Ariana Hawa ja ebatavalise poisi vahel, kes ütleb, et minevikus kehastus ta planeedil Inua, mis asub Orioni lähedal. Dialoogis räägib David Arianele sellest planeedist, elust sellel, aga samuti ka meie planeedist Maa, ja tema Maale tulemise eesmärgist. See juhtus pilvisel suvehommikul. Oli võimatult umbne ning ma otsustasin akna avada, lootes, et värske õhk puhastab keskkonna. Ma ei suutnud vabaneda ebamugavustundest – mis survestas päiksepõimikut – ja ma teadsin, et see oli sisemine hoiatus raskematele ebamugavustunnetele, mis järgnema pidid. Ma lootsin kogu südamest, et mu kartused osutuvad valeks, seda enam, et täna hommikul pidi ilmuma uus poiss. Ta sisenes koos emaga tuppa täpselt kokkulepitud ajal. Üsna poisihakatis, aga nii uhke! Suvetaeva värvi sinised silmad, käharad pruunid juuksed, jalas kulunud teksad ja seljas sinine särk kirjaga "Love me". Ma arvan, et oleks lahe, kui me paneksime kõik lapsed riidesse nii, mis ütleb "armastage mind." Nii me ei unustaks kunagi midagi. Ta vaatas mind pika pilguga ja istus seejärel otsustavalt. Teadsin muuseas kaardilt, et tema nimi on David (mitte tema tegelik nimi) ja ta on seitsme aastane. Tavaliselt, mõne aja pärast, kui ma tunnen, et võin lapsega vabalt suhelda, palun ma vanematel fuajees oodata. Minu üllatuseks palus David ise oma emal lahkuda. Paelutud tema reaktsioonist, eriti kuna midagi sellist mulle mu töös ei meenunud, püüdsin leida seletust. Selgus, et ema tõi ta siia, kuna ta "kuuleb häält oma peas sarnaselt telefonile", millega ta rääkis ja küsis kõike, mis ette tuli, sealhulgas näiteks, kuidas läbida teatud taseme arvutimänge. Vastused, mis poiss sai, olid alati õiged. Küsisin temalt, kas sel häälel on nimi, mille peale poiss vastas, et ta kutsub teda Aghton’iks, et ta on teisest tähtkujust, kust David isegi tuli läbi reinkarnatsiooni (kehastumise), et nad on kokku leppinud, et säilitada sellel maal kontakt kogu tema siinviibimise ajal. Küsisin temalt, kauaks ta kavatseb siia jääda. Vastuseks ütles ta, et kui arvestada aega nagu praegu, on see kusagil 200 aastat, kuid varsti tajume me aega teistmoodi, nii et ta ei saa seda öelda. Me rääkisime umbes tund ja aina rohkem ja rohkem hämmastas mind tema vastuste küpsus ja sügavus. Nagu selgus vestluse käigus, kuulusid mõned neist vastustest "häälele telefonis." Enne vestluse algust pöördus David minu poole ja ütles, et eile õhtul, pärast seda kui ta sai teada, et ta hommikul minu juurde tuuakse, palus Aghton tal öelda psühholoogile, et ta palub isiklikult kirjutada üles kõik, mida arutatakse, isegi kui see mulle ei meeldi, palus uskuda, et kõik, mis öeldakse, on reaalne ja et ma ei muretseks vaasi pärast, mille lõhkusin täna hommikul, püüdes akent sulgeda. Kujutage ette kui ehmunud olin ma neist sõnadest, sest olin ainus, kes seda teadis!

2

Nii anti mulle kinnitus, et kõik, mida see poiss koges, oli tõsi. Justkui tume loor kisti mu silmadelt. Siis sain aru, kui alusetud olid kõik mu ettekujutused neile kuuldavatest häältest – kui rikka kujutlusvõime vili, esoteerilise elulaadi tulemus, kalduvus skisofreeniale, või siis lood, mille allikas pidi olema tahtmine teistest üle olla, olla üle keskmise. Nii sattusingi oma praegusesse ametisse – kirjaniku staatusesse. Tema juhtimisel püüdsin koguda ja esitada kõik kõige olulisemast teabest. Esitlen teile tema sõnumid kujul, nagu need tulid minuni, muudatusteta, ehedalt ja täpselt. Tänan Teid Teie aja eest, mille eraldate sellele raamatule. Mõned inimesed peavad seda fantaasiaks, teised saavad sellest aru. Esiteks palun teilt andestust, teiseks soovin, et leiate oma tee ja realiseerite oma missiooni. Teisel kohtumisel tundus poiss mulle palju lähedasemana. Justkui oleksime tundnud teineteist juba pikka aega. Meie vahel tekkis nagu sugulustunne, mida jagavad omavahel ainult vanad sõbrad. Küsisin, kas esitan küsimusi või alustab ta ise vestlust, et kuidas talle meeldib. Mõeldes mõnda aega ütles ta, et lihtsam on vastata küsimustele. Adriana: Mis on su nimi siin, Maal? David: David. A: Kas sul on ka teisi nimesid? D: Praegu pole. Mul on olnud palju nimesid, kuid praegu on ainult üks. A: Kuidas ma peaksin sind kutsuma? D: David. A: Miks? D: Sest praegu on see minu nimi. A: Päris alguses ütlesid sa, et tulid siia teiselt planeedilt läbi kehastumise. Kas tead, kuidas seda nimetatakse? D: Selle nimi on Inua ja see asub Orioni kõrval. A: Kas selle elanikke kutsutakse inua’teks? D: Ei, neid kutsutakse inuakkideks. A: Sa oled siis inuaki? D: Olin inuaki aga nüüd olen maalane. A: Kirjelda oma eelmist planeeti. D: See on Maast ilusam. A: Kas reljeef on samasugune? D: Peaaegu. Seal on vesi, mäed, põllud, aga taimed on teised. Puude värv on hõbedane kuid veidi heledam. A: Kas seal on aastaajad? D: Jah, kuid mitte nii nagu siin. Seal pole talve ja lund, on ainult vihmad. Ja lehed ei kuku puudelt. Ja pole nii palav nagu siinsed suved. 3

juurviljadeks ja seemneteks. nad on inuakid. A: Mis värvid need on? D: Teised. A: Sarnane roosale? D: Mitte nii ere. A: Kas neil hambad on? D: Jah. Kuid seda juhtub harva. A: Mida inuakid söövad? D: Toit on nagu meil kuid ilma lihata. Punane on sarnane selle punasega. kuid selle jaoks ei kulu nii palju aega. nagu see raamaturiiuli kõrgus (2m). Nad räägivad midagi mõttes ja teised kuulevad.A: On seal meri ja ookean? D: Jah. A: Tähendab. Nad söövad seda. et kui ma tahan homme saada õuna. Üldiselt on seal kõik teistmoodi värvid. Umbes 5 Maa päeva. 4 . sametine. sel oleks nagu valge kiht peal. Kuid pole juukseid ega kulme. A: Ja igaüks tegeleb saagi kogumisega? D: Jah. A: Siis nii. nad on reptiilid? D: Ei. neil on kaks kätt nagu meie omad aga kolme sõrmega ja neil on lai ja tugev saba. A: Millised pöörded? D: Planeedi pöörlemine ümber oma telje. A: Aga nahk. Kui tekib vajadus. A: See tähendab? D: Seal on vaja seemned istutada. mida me võiks nimetada puuviljadeks. milline see on? Kas soomustega? D: Ei. A: Võid sa mulle ühte neist kirjeldada? D: Nad on pikad. nad on inuakid. merd nimetatakse seal avata ja ookeani surim. A: Nagu teateid. võib paluda ükskõik keda ja kõik on valmis abistama. Kalad on teist värvi. Sarnased sisalikule ja ka inimesele. lisada midagi vee sarnast ja mõelda sellele. võin homme selle puult saada? D: Mitte nii kähku. sarnane meile. täpselt. A: Kas nad kasvatavad neid nagu meie? D: Sarnaselt. A: Mis tähendab "nagu nemad"? D: See tähendab mõttes. Kõige lühem aeg on kaks pööret. Ei tea… Sarnased toonid aga palju pleekinumad. A: Aga kuidas näevad välja inuakid? On nad inimesed? D: Ei. mida sina saad? D: Jah. sest sa ei mõelnud õigeaegselt. Räägivad nagu meie ja nagu nemad. käivad jalgadel. millal on hädavajalik saaki saada – see ilmub täpselt siis. kui sa otsustasid. mis siin on punakas-valge. Neil on valge nahk ja kuldsed-punakaslillad silmad.

luues omamoodi jõuvälja. Mõtete abiga aktiveeritakse kaks tetraeedrit. mida nad tahavad? Viljakas muld? D: Mingil viisil jah. siis viiakse see vastavasse kohta. mis tõmmatakse pähe ja mis on otseühenduses laeva südamega. See saavutatakse erilise kiivriga. millest loodud oli. mis ühendub Maatriksiga. mida sa küsisid. Sellel momendil süttib seemne sees valgus ja hakkab voolama väljapoole helenduva niidina. Need töötavad igavesti. millelt seeme saab kõik vajalikud andmed selleks. Mitte midagi rohkemat. et neil ei ole prügi? D: Peaaegu mitte. kus töötavad inuakid. A: Tuleb välja. mõttes. Pooluste vahetamisega võib laskuda ja tõusta. sest see tähendab kadusid ja see ei meeldi Maatriksile. Tähtis on kavatsus. Pole mõtet küsida rohkem. Hiljem see kuivab ja sa palud. mis paneb aparaadi liikuma. et nad juhivad mõttejõuga? D: Jah. realiseerub see sõltumata sellest. Külmikus pole mõtet midagi hoida kui võib saada kõike suvalisel ajal. kes aitavad selle algosakesteks lammutada. et sellest piisab. Neil pole prügi. et ta laguneks kiiresti algelementideks. See on midagi igiliikuri taolist. Väljaspool planeeti reisime sellistega. täidad selle valguse ja armastusega ja seejärel palud selle ühendust universaalse Maatriksiga. Istutad seemne. A: See tähendab. A: Hästi. sest pole pakendeid ja majapidamisjäätmeid. A: Ja kuidas see toimub? Istutad seemne ja mõtled sellest. Kõik on värske. millede keskel on magnetid. A: Millist kütust te kasutate? D: Me ei kasuta kütust. Nende väli on haaratud miskit moodi tetraeedrite sees ja need hakkavad pöörlema. kuigi neisse on ehitatud midagi ringidetaolist vastassuunaliste poolustega magnetitest. Pinnas erineb siinsest ja see on väga puhas. A: Millest need laevad ehitatud on? 5 . kuidas valmida tähtajaks mida sul vaja on. mida maalased nimetavad Merkabaks. Kuid pole vaja mõelda. A: Kas teil on masinad või mingisugused transpordivahendid? D: Midagi taolist. aga kui keegi loobub viimast prügi selleks ettenähtud kohta ja lihtsalt viskab selle teele? D: Miks peaks keegi nii tegema? Ma pole kunagi taolist kuulnud. kastad seda vee-taolisega. Kui on midagi vaja ära visata.A: Ja kuidas selline ime toimub? Kas inuakkidel õnnestub saada kõike. millal see valmib? D: Umbes nii. kuid tulevasi vilju kasutatakse ainult kui seemneid. Nad ei küsi rohkem kui neil vaja on. Kui sa küsid midagi Maatriksilt. ilma kütuseta. Seepärast polegi seal prügimägesid või äravisatud asju. Sellel pole lihtsalt mõtet. Nii algab protsess. mida maalased nimetavad "lendavateks taldrikuteks" aga planeedi piires neile sarnaste aparaatidega kuid väiksematega. mis loovad välja – see omakorda aktiveerub sellega. et mitte tekitada ballasti planeedile. Kuid magnetiteta see ei töötaks. aga magnetite kallutamisega saab muuta suunda. kui sa oled viljad ära korjanud? D: Ta jääb. A: Mis juhtub taimega siis.

laste arengut kontrollitakse – nad ei ole haiged ja ei sünni geneetiliste kõrvalekalletega. A: Kas igaüks võib sellist laeva omada? D: Jah. Kuid seal sul pole võimalust näida sellena kes sa ei ole. Kui sul seda enam vaja pole. Seal teavad kõik. varandus jääb lastele. need on mõttetud. seal pole raha. Pole mõtet kanda metalli keha peal – see rikub su energiavälja. kellele seda vaja on. See valmistatakse erinevaid värve kiirtevihkude abil. D: Jah. ainult siis. Nagu valimised Maal. kuna vahemaa ei mängi erilist rolli. A: Kas järglased sünnivad emaihust või reptiilidele sarnaselt munadest? D: Nad sünnivad elusalt… muuseas nad ei sünni vaid kasvavad embrüos ja spetsiaalses kohas. Igaüks töötab kui vaja on. siis see ka juhtub! A: Kas teil lapsi on? D: Jah. kuid sel pole mõtet. siin annab see erilise staatuse. kas neil raha on olemas? D: Ei. jääb see sulle sõltumata sellest. Meil on kuld aga seda kasututakse laevade jaoks ja erinevate sulamite jaoks. Tõepoolest. Iga 260 pöörde järel valitakse valitseja ja 12-liikmeline nõukogu. A: Ilmselt on see hea töö! D: Jah! Igaüks tegeleb sellega andunult ja optimismiga. Aga kui tahad. kus nende areng on optimaalne. aitavad realiseerida. viid selle sinna. siis ei saa ta enam ei valitsejaks ega nõukogu liikmeks. aga perekonna aarded? On teil midagi taolist? D: Ei. Siis saab seda kasutada suvaline. 6 . mida tahad. milliseid teadmisi ja võimeid inuaki valdab. Pole mõtet laeva endale hoida. Kui sätestatakse. on vaja elada järgnevad 5200 pööret. A: Siin on see väga hinnas. kaugus pole takistuseks. sest isikud. Kõige väiksemad võivad kohtuda vanematega nii tihti kui tahavad ja vastupidi. et on vaja uusi jõude. leitakse soovijad – nad viljastavad embrüosse ja järglased kasvavad spetsiaalses suurepärases läbimõeldud kohas. Need kiired saadakse suurte kristallide abil. Sel puhul. See on kui lastekodu. palju kogenenumad inuakid. Neid õpetavad vanemad. kui teda palutakse ja tal on olemas kõik. See on viie metalli ühendus. Nad õpivad planeedi ajalugu. aitab. kui tal seda vaja on. millist teil Maal ei ole. A: Aga kui saad laeva. kuid teistmoodi. taimede kasvatamist. See võib juhtuda ainult peale seda. A: Kas need on tasulised? Ja üldse. tehnikat ja paljusid muid asju. Kui keegi on valitud. Ainult mitte kedagi ei valita mitu korda järjest. Kas pärandust saab jätta? D: Kui tahad. kellega nad räägivad. Vanemad jätavad oma geneetilise info. A: Aga kas maja. et kõik oleks hästi. kust võtsid. meditatsiooni. määrab sinu koha ühiskonnas. telepaatiat. ainult et siin on neil olemas kõik vajalik. mis on hädavajalik. Pole mingit mõtet võtta midagi teistelt kui võid ise saada kõike. Igal juhul võivad nad suhelda telepaatiliselt. kas kasutad seda või mitte? D: Laevad kuuluvad kõigile.D: Metallist. kes on jõudnud küpsuseni. käitumist. et uuesti valitsejaks saada. A: Kas teil on valitsejad? D: Omamoodi jah. kui iga planeedi elanik on osalenud juhtimises. Seda pole vaja. A: Hästi.

kuid nad eemaldusid juba ammu sellest. Nagu poleks seda olemas. See ei tähenda. kuid mitte nii nagu siin. on vaja käed panna kristallile ja see saadab sinu teadvusesse lahenduse. A: Mis on "Seadustik"? D: See on ülisuur kristall. mis oma olemuselt on universaalsed. A: Ja neid järgitakse? D: Muidugi! A: Aga kui keegi ütleb. mida on vaja teha. Ma ei tea. et teised ei tea midagi neist valdkondadest. et ta seda ei taha? Kui keegi ei jää lahendusega rahule? D: Seda ei saa olla. valib igaüks selle. Ka inuakkidel on erinevad võimed ja eripärad. kui info on omandatud. A: Kui ammu see oli Maa aega arvestades? D: (Peale pikka kaalumist): Umbel pool miljonit aastat tagasi. A: Hästi. tundusid need mulle täieliku absurdina. et see võimalik on. et kui avasin võimaluse selliste mõttevormide olemasoluks. et seda juhtunud oleks. Ühed orienteerivad ehituses. paarid. kuid seda ei juhtu. mida sa nägid? Kõik järgivad seda lahendust. mis on kooskõlas kristalli salvestatud reeglitega. Mäletan. pidudel ja pühadel? D: Nad kohtuvad millal tahavad. A: Kõik kohtuvad nagu siin. Mõrva korral toimub Maatriksi rikkumine.A: Nagu ma aru sain. Kuid oletame. mida siin nimetatakse põhjuse ja tagajärje seaduseks. kuid seda pole ammu toimunud. mis pöördub sinule tagasi kõige negatiivsemate tagajärgedega. sest pole ise midagi taolist teinud. Sellist asja pole kunagi isegi mainitud. siis näitavad teadvuses tekkivad kujutluspildid. mis talle sobib. on kõik umbes samal tasemel? D: Jah. kolmandad hariduses. ainult et kaasajal seda ei esine. kauges minevikus. kutsutakse kokku nõukogu ja pöördutakse Seadustiku poole. Võib-olla toimus see kunagi minevikus. Samuti võivad lapsed vanemate juurde jääda kui nad täiskasvanuks saavad. Kui sul tekib probleem. et keegi ei taha ja otsustab tappa daami. Ma pole kordagi kuulnud. kuid kõigil on erinev kogemus. Seal õpetatakse alguses kõike ja alles peale seda. Kuid nagu ma aru saan. 7 . A: Kuidas see saadab selle lahenduse? D: Ma ei tea täpselt. Seal ei kohusta sind keegi jääma kui sa seda enam ei taha. millesse esivanemad jätsid salvestised teatud reeglitest. Kuidas mitte teostada seda. See on võimalik kuid seda pole kellelegi vaja. Kuid kui juhtub erimeelsusi. Meile on sellest jutustatud. Nad ei tea. kuidas sulle seda selgitada. A: Kas seda on teil kunagi esinenud? D: Jah. kuid ma pole näinud pidustusi nagu siin. kes tõi ta nõukogu ette? D: (Lämbumas naerust): See on võimatu. A: Aga kui keegi naabriga tülli läheb? D: Seda ei juhtu. teised taimedes. A: Kas teil on ka paarid? Mees ja naine? Erinevused soos? D: On olemas erinevused soos. Kedagi tappa tähendab ennast tappa. kuid nad ei oska põhjustada kurjust.

A: Nii et te olete elanud pool miljonit aastat ideaalses ühiskonnas? D: Ei, vähem. Alguses oli neil raske. Oli raske lahti rebida. A: Lahti rebida millest? D: Tahaksin jätkata järgmisel korral. A: Muidugi. Üritasin mõista kõike, mida ta jutustas. Seejärel mõistsin, et olin võimelisem esitama järgmisi küsimusi, mis oleksid palju kohasemad ja täpsemad. Aga teabe uudsus kriipsutas läbi kogu minu keskendumisvõime. Otsustasin teha märkmeid küsimustest, mida oli vaja veelkord arutada. A: Mõtlesin, et kirjeldad mulle veelkord, kuidas inuakid elavad. Kas neil on eramajad või elavad nad koos? D: Ei, kõigil on isiklik maja. Kuid majad pole sellised nagu siin ja puuduvad paljukorruselised blokid. A: Sel juhul, millised on nende majad? D: Maa all. Nad mõistsid, et pole mõtet ehitada maju pinnale, sest kaotataks väga palju maad. Kõike kasutatakse optimaalselt – majaalune pinnas jääks ju sel puhul kasutamata. A: Millest on majad ehitatud? D: Seinad on tehtud omamoodi liivast, mis segatakse erinevat sorti peenestatud kristallidega. See sagu sulatatakse laine abil – sarnane sellega, kuidas töötavad laevad – ja sellest valmistatakse plaadid, mida saab lõigata vajalike plokkide mõõtmetesse. Need laotakse maa sisse ja ühendatakse omavahel sulatamise teel, tekitades niimoodi ideaalse kuubi. A: Kas neil on mööbel? D: Jah, aga teistsugune. Kogu mööbel valmistatakse looduslikest materjalidest. Midagi väga sarnast bambusele ja puidule. A: Kas nad käivad alasti? D: Jah, ja see on normaalne. Oleks väga imelik, kui keegi riietuks. A: Kas neil külm pole? D: Kui neil külm hakkab, paluvad nad Universaalselt Maatriksilt sooja. A: See tähendab? D: Kui mul külm on, kontakteerun ma Universaalse Maatriksiga ja palun sooja. Sel momendil mu keha soojeneb ja külmatunne kaob. Mu keha nagu aitaks mind, tõstes oma temperatuuri. A: Kas suudad seda ka siin teha? D: Jah, kuid efekt ei säili kaua – liiga palju on segajaid (häireid, müra). A: Aga kuidas nad valgust saavad? D: Samamoodi, et paluvad valgust Universaalselt Maatriksilt ja saavad selle.

8

A: See tähendab, et kui ma ühendun siin Universaalse Maatriksiga ja palun valgust, täitub tuba valgusega? D: Muidugi mitte. Siin on see veel võimatu, aga see võimalus tuleb. Antud momendil on siin liiga palju müra. Ja ei sina ega mitte keegi ei saa seda momendil teha… igal juhul mitte pikema aja kestel. Võib-olla õnnestub see kontsentreerimise ajal aga tulemus kaob mõne sekundi jooksul – kauemaks ei võimalda seda Maa morfogeenne väli. A: Sa ütlesid, et esialgu pole. Kas see saab siis võimalikuks? D: Kiiremini kui suudad seda endale ette kujutada. A: Millal? D: Küllaltki varsti. Kõik, mis ma sulle öelda võin, on see, et sa näed seda. A: Võib-olla järgmises elus? D: Ei, just selles. A: Kas võiksid rääkida täpsemalt? D: Varsti teeb planeet vibratsioonilise hüppe… A: Kas see on see kuulus aasta 1012? D: Jah, planeet läheb üle viiendasse mõõtmesse, ja siis… A: Kuidas pääseme viiendasse mõõtmesse, kui me asume kolmandas? Kas me jätame ühe vahele? D: Me asume neljandas mõõtmes. A: Ei, meil on kolmemõõtmeline reaalsus. Seda teavad kõik. D: Kõik, kes ei taha lugeda mõõtmeks ka ajalist aspekti. A: Aeg – see on mõõtühik! D: Samamoodi nagu pikkus, laius ja kõrgus. A: Jah, kuid see on inimeste väljamõeldis. D: Ja pikkus ja kõrgus ja kõik see, mida on võimalik Maal mõõta ja arvestada, on inimeste välja mõeldud. A: Nii, et läheme otse viiendasse mõõtmesse? D: Midagi taolist. Kuid enne seda me taipame ja teadvustame mõningaid reaalsuse aspekte, näiteks kuidas on lood nn mõõtmistega. A: Tahad öelda, et heidame magama ja äkki, järgmisel päeval, ärkame viiendas mõõtmes? D: Ei, me lihtsale ei uinu ega ärka järgmises mõõtmes. Maal toimuvad paljud sündmused. Need on endelisteks märkideks. Igal juhul on ülemineku kestus kolm kuud. Ja nende kolme kuuga me mõistame, mis asi on tegelikult neljas mõõde. A: Mis märkidest sa räägid? D: Ennekõike saab otsustavaks aasta 2009. Selle aasta teises pooles tuleb Maal kokku puutuda raskete kataklüsmidega… Vesi maksab kätte Maa eest ja palju rannikualasid saab üle ujutatud. Seejärel kasvab vulkaaniline aktiivsus – see äratab ka need vulkaanid, mis on ammu arvatud kustunuks. Tugevnevad maavärinad – need läbivad üheaegselt erinevaid piirkondi. 2011. aastal puutub inimkond kokku ülitugeva

9

päikesetormiga, mis lööb kontrolli alt välja elektri – seda on võimatu taastada sellisena kui see oli varem. Elektromagnettormid kustutavad infosüsteemid ja neid ei saa enam kasutada. A: Kuule, millal väljub järgmine laev Inua suunas? Ehk sebin (tutvuse kaudu hankimine) sellele pileti. D: Kahjuks selles suunas reise pole! A: Sinu jutust saan aru nii, et meid ootab sünge periood? D: Kõiki. Maa peab puhastuma ja meie koos temaga. See saab olema raske aeg kuid see, mis järgneb, on seda väärt. See saab olema teistsugune maailm. Ma ei tea kuidas seda selgitada, et sa mõistaksid. See tuleb üle elada, seda näha, muidu pole millelegi viidata. A: Võib-olla utoopiline maailm? Oleks hea, kui me ärkaksime täiuslikus maailmas. D: Peale seda nii ka toimub aga mitte korraga. On vaja läbida mitu aastat täielikku segadust – sel ajal vahetub kõik ja kõik on vaja uuesti määratleda. Sealhulgas ka teadus ja religioon. A: Mis sa arvad, kui kaua kestab ümberkorralduste aeg? D: 3-5 maist aastat. A: Kas enne või pärast 2012 aastat? D: Pärast. Enne tuleb mõista, et me pole selles universumis üksi. A: Olen kuulnud, et Maa liigub mööda galaktika keskmest, mis kujutab endast musta auku. Kas saad mulle selgitada, mis asi on must auk? D: Must auk on koht, kus puuduvad mõõtmed. Absoluutne tühjus. Midagi universumi nullpunkti taolist. Seal muutub loomine olematuks. A: Seega, midagi ei ole? Milleks seda vaja on? D: See on koht, kus tohutu pöörleva jõu tõttu lagunevad kõik jäätmed. Selles lagunevad väljasurnud planeedid, asteroidid, komeedid, tolm. Seda võib võrrelda ülisuure segistiga – kõik, mis sinna satub, laguneb, peeneneb subatomaarse tasandini ja teisendatakse seejärel energiaks. Seega ei lähe midagi asjatult kaduma. A: Ütleme, et see on siis värav teise maailma? D: See on, nagu sulle ütlesin. Galaktikatevahelised ühendused on tehtud pöörisneelukohtade abil, mis eksisteerivad juba loomise algusest. On selge, et neid saab luua ka kunstlikul teel. A: Kuidas? D: Mõtete ja ülisuure kristalli abil. Projitseerides idee kristalli, luuakse võimendatud mõttevorm, mis loob Maatriksis teatud häire ja see omakorda formeerib füüsilise plaani. Seega, rääkides kosmosest, luuakse midagi kanalitaolist, mis on väga sarnane tunnelile, mis surub kokku vahemaa, luues universumite vahel sidepunkti. A: Siin on vaja teadvustada, et eksisteerib palju universumeid. D: Neid on kümme. A: Ja igaüks on selline nagu meie oma? D: Igaüks on individuaalne. Need on sarnased vaid nende loomise tasandilt ja on vastavuses Maatriksiga, aga on iseseisvad ja korraldatud endamoodi.

10

mõõtmatut. See on lihtsustatud variant ainult selleks. et söandaks seda näidata. ja ma pole näinud ega kordagi kuulnud midagi taolist. selle sees on miniatuurne füüsilise vormi koopia. Ma ei välista seda. Näiteks sõrmede tasandil on need helesinised ja peenikesed. A: Ja see on kõik? Me kõik oleme seotud keraga? D: Muidugi mitte. A: Ja kuidas ta seal asub? D: Kohe seletan. D: Ja. kelle poole meie palvetame. Absoluuti. See on läbipaistev ja valkjas. millisest Jumalast sa räägid. kellest me pärineme. Kogu loomine. A: Aga kui Ta on osake teisest Jumalast? D: Huvitav idee. A: Igal juhul ei oma see tähtsust. D: Mitte ainult sees. Aga kui inimene on noor ja sureb avarii ajal? D: See ei oma tähtsust. kuna me vaidlustame vaid maiseid teadmisi ja arusaamu aga need on vaid piirangud. nagu sa teda kutsud. mis on surematu. A: Hästi. Allikat. A: Sellest. mis on erinevate värvide ja paksustega. Vastavalt sellele. A: Kas temast väljaspool kah midagi eksisteerib? D: Ei tea. et selgitada. See ei ole kuidagi seotud sellega. D: Jah. mis on sarnane kerale. et kergendada kehast eemaldumist. Inimene pole masin – ta on midagi palju sügavamat. energia vormis. Kuid inuakkidel on kõik salvestatud Seadusekoodeksisse.A: Kas Jumal juhib neid kõiki? D: Sõltub sellest. mille läbimõõt on umbes 15-20 cm – need mõõdud saavutatakse täiskasvanuks saamisel. Kujuta seda ette kui kaksikut väiksemate mõõtmetega. aga ta ei ole Looja. kuidas inimene küpseb. kuid kõrgemal kõigist seisab midagi rohkemat. Ta hõlmab kõike. maailmad. Avarii korral katkeb nöör järsult. Me oleme seotud kehaga nööri kaudu. mida me teame ja mõistame. A: Kus ta siis asetseb? D: Kuskil üleval kõrgemal igaühest. Kõigil on hing. Loomine on suvalises aspektis suurepärane selles mõttes. ületab arusaamisvõime. vähemalt mitte tervikuna. teised Jumalad-juhid ja üksused. mis on peale pandud teiste inimeste poolt. kuid mitte keegi pole saavutanud sellist teadvuse taset. me palvetame Jumalale. A: Seda teavad kõik. Kuid keha sidumispunktis hargneb see üle keha paljudeks oksadeks. A: See tähendab? D: Hing. ei usu… Ma ei usu. mida sa ütlesid. 11 . see jämeneb. Need on sarnased juurtega. Iga inimese kohal on miski. mida me võime määratleda kui Kõrgeimat Jumalat. kuskil üks cm. Kuid surma eel aina peeneneb. Väikelastel on see väga peenike. mida kujutatakse ette Maa peal. Juba see. et keegi teaks. Nööri jämedus vastab täiskasvanud inimese nööri jämedusele. See eemaldumine on valulik ja raske. See kera on seotud kehaga paksu keerutatud nööri abil. ei ole kehas. Igal universumil on oma looja ja isiklikud olemus-juhid.

Olen väsinud. kui inimene kaotab käe? Need kaovad? D: Ei. kuidas. Jumal ja Maatriks on olnud alati. D: Kõik loodu on Isast. A: Ma ei mõista. et inimesed on loodud Isa näo ja teo järgi. ideed. See pole loodud. seejärel nöör katkeb ja kera võib ära lennata. loomad. seda võib nii nimetada. sest asume kehastuses Maal. Kuid. mida me ei saa näha. A: Jah. D: Maatriks – see on energia algvorm. vormid ja energiad kõigest. kuna need on võetud selle energiast. Siit võib leida kõik mõttevormid. need jäävad sinna nagu oleks käsi alles. Inimesed nagu ka kõik muu on loodud Maatriksi energiast aga hing tuli Jumalast. A: Kas kutsud seda Jumala Maatriksiks? D: Ei. midagi üliarvuti taolist? D: Jah. A: Me usume. projektsioon on sarnased Loojale. 12 . A: Kuhu jäävad teod? D: Maatriksisse. Maatriks on iseseisev. loomadel. kividel. Sinna need sattusid kui olid teostatud. A: See meenutab ülisuurt andmepanka. A: Kas ka planeedil on see kera? D: Jah. kõigel. A: Kas Jumal ja Maatriks on erinevad mõisted? D: Ei. See on unikaalne. siis maost ja peast ja kõige viimasena südamest. Idee. Samuti kõigil olemusvormidel. A: Me nimetame seda Akaša Kroonikateks. aga… D: Tahaksin lõpetada. Alguses kätest ja jalgadest. Taimed. A: Mis juhtub nendega surmamomendil? D: Enne nööri katkemist hakkavad need tasapisi taanduma. kuid see pole üks ja sama. sinna ka jäävad. Jumal koordineerib Maatriksit. mis olid ja saavad loodud. A: Kas see on tõsi. siis õlgadest ja puusadest. Jumal võib Maatriksiga töötada kuid samas Maatriks ei saa talle mõju avaldada. kui nad lõi? D: Midagi taolist. A: Kirjelda mulle Maatriksit. Kas saad seda veelkord seletada? D: Ma ei tea. A: Kas see on Püha Hing.A: Mis juhtub. kaksik. Neil on ühesugune energiastruktuur kuid nad pole üks ja sama. Taimedel. mõõdud ja omadused – maatriksist. kvaliteedid ja puudused – jah. See on – energiavorm. kivid… Vormid. arvuti peaks olema kellegi loodud aga Maatriks on olnud alati. D: See on Loomise Universaalne Maatriks. Sinna jäävad need kolmeks päevaks. A: Kuhu need lähevad? D: Alguses koonduvad need kanalisse lülisambas ja südames. et inimesed võtavad endaga kaasa oma teod? D: Tegusid mitte. mille Jumal hingas endast inimeste peale. Võimed.

kui lakkab loomine. A: Ja see kõik mõjutab meid? D: Jah. et energeetiliselt ja mis puudutab vibratsioone. A: Tähendab. mis toimusid selles kohas. oleksin tahtnud teada saada aina kiiremini kuid mõistsin. progressist. et aitad inimesel terveneda. et ei tohi ületada teatud piiri. See lähtub arengust. A: Kas nad võivad selle hävitada ja luua selle asemele uue? D: Ei. Mu peas tekkis hulgaliselt küsimusi. et me võime töötada Maatriksiga? D: Jah. Ütleme. hea mõte. Oleksin tahtnud. et tunnen tema kohalolekut. Mõtlesin sellest. kui ta lahkus. A: On inimesi. tema mõtetesse. Ja valu ja rõõmu ja surma. A: Miks? D: Sest need on energiavormid. istusin diivanile. Pean silmas. kus tema istus. kes sellest mõtleb. ühendub see teatud kohaga ja jääb sinna. Maatriksisse siseneb energiavorm. ilmub alguses kera. kuni maja olemas on. Püüdsin tungida tema ellu. sinu soov aidata ja jätab sinna jälje. Seetõttu saab inimene leiutada. Kui neil on võimed. ja kui algab ehitus. Tead. A: Palun alustame sealt. kus peatusime eelmisel korral. kui inimene läheneb lõplikule eesmärgi kujundamisele. sellel on kera. saavad nad kera puhastada – koristades korratuse ja energeetilised jäätmed. Kõik loodu omab midagi sarnast sellele. kuna oleme Jumalast. Nad võivad näha teatud sündmusi. Avastasin. A: Ja karma ja saatus – kõik tuleb sealt? D: Ei tule kuid on seal. et samastun temaga. D: Jah. isegi kui me ei loo. Jah. kui palju küpsust ja teadmisi peitub selles hapras kehas. See säilub seal ja teatud moment. kes seal varem elasid. me võime luua. See tekkis sinna loomisega ja lakkab olemast ainult siis. D: Peatusime taimedel ja loomadel. Vastavalt sellele. kuid midagi sarnast. Kõik meie elu ja tegevus suundub Maatriksisse. et Jumal lõi meid ja meil on see kera. A: Aga mis toimub halbade tegudega? 13 . See hõljub ümber inimese. nad kontakteeruvad keraga ja saavad infot. D: Mitte täpselt sellist. aga Maatriks säilitab need. igal juhul töötame me Maatriksiga. tuleb sulle tagasi. et ta vastaks igaühele neist. kes maja tahab. A: Aga kui maja või korter osta? Kui see pole enda kätega ehitatud? D: Siis saad ka kera. luua uut. kui inimene tahab maja ehitada. see kuulub sellele kohale. A: Jah. mis on vastavuses kohaga aga mitte inimesega.Peale seda. kui sul on vaja. mis pole millegi külge seotud. See on seadus. see on olemas kõigel. Me võime luua ja see. et koha keraga saad endale mälestused ja inimeste kogemused. A: Kas see tähendab. me rääkisime kerast. D: Jah. kes võivad maja puhastada. Ebameeldiv osa on selles. mille loome. muutuvad piirjooned aina selgemaks ja selgemaks. Sa sooritad teo.

aga kas karma inglid on olemas? D: Jah. kui sul on negatiivse polaarsusega mõttevorme või tegutsemisvorme. sest nii peetakse õigeks. mille oleksid vastu võtnud ja omaks võtnud teised inimesed. A: Kas inimene ei peaks püüdlema headuse ja harmoonia poole? D: Muidugi peaks. kui neid nii nimetada võib. täiuslikkus. A: Kuid me olime kunagi kõik võrdsed? D: Me oleme kõik võrdsed. Need ei mõjuta Maatriksit kuidagi. elavad selles ja vastutavad tasakaalu säilitamise eest. kes selle lõi. mis toimub ühega. A: Ma ei usu. oleksid ühinenud. armastus. Inua on näiteks teine segment ja seega oleme me kõik Maatriksi tasandil seotud. maailma. A: Tähendab. See. on hädavajalik välja visata. kui sa oleksid kasvõi mõelnud sellest. Maatriksis on teatav osa. Milleks töötada kui võib mitte töötada? 14 . tasakaalu ja mõistuse. D: Sina ei usu ja teised – ammugi mitte… Umbes nii. aga mitte sellest. formeerinud energeetilise laine. palju ettevalmistunum ja teeb kõik meie eest ära. millest lihtsalt räägitakse. Algselt andis Maatriks talle tervise. Isegi rohkem – Maa ja Päikesesüsteem on tihedalt seotud inimesega. Kui need. et ainuüksi minu idee rahust viib mingite tulemusteni. et keegi on parem kui meie. Maatriks oma algses olekus on harmoonia. Aga miks pean ma vastutama selle eest. toimub kõigiga. Me oleme kõik siin. mis ei vasta selle polaarsusele. ilmnevad negatiivsete energiavormidena. kes kannatab. Kui see loetakse hädavajalikuks. A: Kas teises elus? D: Jah. Nad on sellega täielikus kooskõlas.D: Halvad teod. et see on vaja kuidagi peatada. vaenu. Räägin siin tõelistest soovidest. A: Hästi. Näed siis – peab olema tasakaal. Nad isegi ei taha endale rahu ja vaikust. Nad on oma olemuselt Maatriksi koordinaatorid. et kehastumised oleksid seaduslikud. selle nimega on nad siin tuntud. et see ei ole hea vaid halb. Peenel tasandil oleme me kõik omavahel seotud. eemaldada. Niipalju. loomingust. mis tulevad südamest. mõistetest. soovitavalt. või. millest me loodud olime. et seda ei toimuks – oleks sinu mõttevorm läinud Maatriksisse. Aga kes seda teha saab? See saadetakse sellele. Me kõik oleme osa samast energiast. viletsust – saab ta kõik need vibratsioonid endale tagasi. Tegelikult on Universumis ja Maatriksis kõik võrdsed. omavahel seotud. ideest. Inimene on see. kõik maalased on vennad? D: Jah. et keegi otsustas lõhata aatompommi? D: Sest sa olid vaikides sellega nõus. Seetõttu kõik. See energia vastab meile ja mõjutab meid. Me oleme Maatriksi üks segment. Me oleme iseseisvad ja samas üks tervik. Ühe inimese tegevus mõjutab kõike. et parem mitte vaevata oma pead. peaks ta saama tagasi kõik käesolevas elus – nii on palju lihtsam. See on nn "mittevedamine". Kui ta kiirgab viha. Igal juhul. vastavalt nii tihti langevad need sinu peale. Vaid ainult looja võib oma loodu lammutada elementideks ja energiaks. Maal. Praegu on inimesed raskes letargilises unes. kes pole sellega nõus. tuleb see inimesele tagasi. Inimene saab tagasi selle. mida ta andis. kui sa oleksid soovinud kogu hingest. A: Hästi. Seepärast jälgivad nad seda. aga meie usume sellesse. las kõik läheb isevoolu. kuid mitte tingimata.

Meie oleme otsustanud. mida räägivad teised. A: Ja mul õnnestub? D: Muidugi. Ta sünnib. ilmub ennekõike kerana ja alles seejärel materiaalses plaanis. mille me lõime. kes loevad seda raamatut. mis on esitletud teiste poolt. pole sel oma kera? D: Ei. D: Viie minuti jooksul kordame. D: Saab ikka. sest see on loodud teatud lainepikkusel. Oleme loonud Maatriksisse mõttevormi-energia. et kõik. A: Tuleb välja. et enda soovi lisada? D: Iga sõna kiirgab teatud energiat ja valgust. teatud sagedusel. et me sünnime. on olemas neetud briljandid. Seda ei saa juhtuda. nii teemegi. et sa ei taha sellega ühineda. millega oleme muidugi ise end sidunud. et seome sellega lapsi. tervena. Näiteks ostad arvuti. Aga kui igaüks hakkab mõtlema veel muule. A: Kuid see viib ülerahvastumisele? Juurde sünnib ju lõputu arv uusi inimesi. Oleme midagi kuulnud kuid keegi ei usu. A: Sa rääkisid.A: See pole päris nii. Oleme end programmeerinud. see on ühendatud algse keraga. et kui ostan T-särgi. et inimene on surematu. et tahad midagi muud. et ei võta seda vastu. Ainult igaüks peab seda kiirgama seestpoolt ja mitte kuulama. et ei taha olla osa sellest grupist. Tugevana. A: Aga kuidas ma saan neid mõistma panna? D: Pakun kõigile. kes kiirgavad välja sama tüüpi vibratsioone. saavad sisse vaid need. Selle aluseks oli idee. ühineda meiega igal pühapäeval kell 22:30 uuele mõttevormile-energiale. kes tahavad mõista. seotud arvutiga. proovime. küpsed. Miks? Kes on nii otsustanud? A: Jumal. kes tahavad soovida. A: Hästi. millega saavad liituda kõik. mida inimene loob. rohkem kui õnnestub! Sa lood uue mõttevormi-energia. seda enam. D: See väärib seda. Mis juhtub asjadega. D: Ei. sest neid ei saa näidata. Aga ütle. mis kannavad endaga nende omanike hukatust. mis lõi mõttevormienergia Maatriksis – sellele lisandusid kõik hilisemad teod. Me ei tea neist asjust. terved. A: Aga kui keegi ei sure kuid tahab sellelt planeedilt lahkuda? D: Seda otsustab igaüks ise. Et oleme igavesed. selgitades neile kõike teaduslikult. A: Proovida muidugi võib. D: Ära muretse. et me oleme noored. A: Hästi. arvamusi või infot. täis energiat ja armastust ja et surma ei ole. Sellesse ei saa siseneda midagi muud. küpseb ja jääbki nii. mis on teiste tehtud ja seejärel ostetud? D: Neil on oma kera. elame ja sureme. Sellesse mõttevormi-energiasse. Oleme endale öelnud. täis energiat. Maalased õpetavad end järgima mõisteid. A: Hästi. 15 . kõik on korraldatud. Hingede arv ei saa ületada Maatriksis kehtestatut. Aga näiteks. mis räägib sellest. kui tead.

kui said päranduseks voodi. A: Mis need seal teevad? Lihtsalt on? D: Ei. Kuid kui jälg asetseb juba keras. Meie koht on planeedil. tervisega ja igavikuga. kasvada ja järgnevalt surra. See on omakorda seotud ülisuure. Meie Maatriksi segmendis on olemas erinevad tasandid. poleks nad saanud siia tulla niikaua. rahuga. A: Oleks hea. eriti nendega sarnaseid. värvid üle. kuhu läheb tema kera? D: Maatriksisse. Püüame siin nii kiiresti kui võimalik. mille osaks me oleme. omab isiklikku. et energia läheb üldisesse kerasse. Kõik inimese loodu omab oma kera. kuid see on üldine. kuid kera läheb oma kohale. Maatriks ei oleks seda lubanud nende vibratsiooni tõttu. vahetad katte. A: Aga loomad? D: Neil on oma kera aga väiksem. Kuid kui sa selle puhtaks pesed. et siia. Sama on ka taimede. kuid sellele tuleb oma kera. mis elasid üle inimesed. et ära minna. meie Maatriksisse kehastuda. kuidas meie seda mõistame. kuhu nemad kuuluvad. milleks ta ise on. A: Kas põrgu on olemas? Mõtlen selle all seda. jõudma tõe ja loomise taipamiseni – aga siin tullakse ja kiirustatakse. osasse. kui inimene sureb. omavad teistmoodi energiat ja erineb sellest. et seejärel pääseda Maatriksisse. palju suuremaga. nad mõjutavad üksteist. Nad oleks Maatriksi segmendist. mõtlen sellega. siis see energia kaob ja voodi muutub kui uueks. A: Kuidas on see võimalik. kuni nad poleks muutunud sellisteks nagu kõik teised. siis seda sealt koristada ei saa. segmenti. kivide ja kõige muuga. mis kuulub Maale. Sa pead mõistma. A: Mis juhtuks kui Hitler elaks igavesti? Või kurjategijad või diktaatorid? D: Seda poleks juhtunud. kes selles magasid. Kui inimkond oleks seotud eluga. ja sealt võivad seda saada kõik? D: Ei. A: Ütle mulle. välja visatud segmenti. mille allikaks on Maatriks.D: Räägime sellest. omapärast kera. kuid see omakorda ühendub teisega. mis oli Jumala loodud. et tooni määrab enamus. Näiteks. A: Kas see pole ajakadu? D: Seda ma sulle seletada püüangi. Looduses omab kõik oma kera. Me peame teda aitama võimalikult rohkem. tohutu keraga. Üldiselt kõik. kuidas te seda mõistate. kui mõned poliitikud satuksid siit oma segmenti. mis sisaldab liigi omadusi ja piirjooni. sest looja on teine inimene. See võib olla identne. mis seal on. Neil poleks olnud võimalust kehastuda. mis on inimese tehtud. A: Aga kui mu naaber läheb sama ehitaja juurde ja tellib täpselt samasuguse maja nagu on minul? D: Pole tähtis. et riided säilitavad selle inimese sündmusi. mis on vastava vibratsiooniga (tooniga). Seal asetsevad kerad vastavalt oma vibratsioonile. Need näevad välja teistsugused. mis vastab selle lastile. ainulaadne. 16 . täiustama teda. sõltumatu "tütarloomingute" arvust. saad osa sellest. kes neid kandis? Tähendab. D: Ma ei tea. kohale jäänud energia kujutab endast jälge vahetult neile asjadele. Milleks? Ma pole sellest siin veel aru saanud. mille vahetuks allikaks on Maatriks.

Meile on nad määratud. Kõik: valimised. Nad vahetuvad kui vaadelda füüsilisel tasandil – vahetuvad nimed. lähevad ära. Seda rääkides võtame nad vastu ja nad jäävad siia meie abil. vesi. Tegelikult kaotab karma seadus oma jõu. Mõtle. neid. A: Ja kuidas me seda tegema peaksime? D: Esiteks tuleb uskuda. nad tegelikult juhivad neid. kes põlastavad meie vaba tahet. Ressursid. me ei pea enam kahetsema. et see on karma küsimus. on nad samad. D: Naeruväärne. On tulnud aeg juhtida end ja hoolitseda ise enda eest. Miks? Nõudke oma õigusi! Tehke seda üldsuse jaoks. Võtsid selle. kes ükskõik mismoodi ikestavad ja rõhuvad meid. põlvkondi. mida neil vaja on. A: Kas räägid okultsetest organisatsioonidest. et võivad saada kõike. et võid saada sellise asja. juhivad maailma? D: Ühe parandusega. Kui poleks võistlust lähedastega. nagu räägitakse. Proovime kõik koos. D: Aga kes neile selleks õiguse andis? Kas Jumal otsustas nii? Kas neil on mingisugune tõestus selle kohta. ühele perekonnale. otsustama ise enda eest. Me ei ole enam kellelegi midagi võlgu. kui keegi ei kadestaks maja või auto pärast. tulevad ja lähevad kuid. oma järglaste jaoks! A: Kui kaunilt see kõlab! Kas saad aru. Ma ei lähe valima. 17 . Tegelikult juhivad planeeti ühed ja samad isikud. et igal pühapäeval soovime seda. mil inimkond peab võtma enda saatuse enda kätesse. öelda enda sees ja kõigile ümberringi – naabritele. et kõik. seadused – on tegelikult vaid näivus. D: Ei. Nad pärivad üksteiselt. sugulastele: "Kõik! Aitab! Sellest on juba küllalt! Nüüd olen ma vaba!". Võtta rohkem kui sul vaja on. Kokkulepe Temaga. Meil pole enam karmat. et Jumal andis õiguse omada seda vaid osale oma loomingust. et absoluutselt kõike on võimalik muuta. Luua enda isiklikud seadused ja juhid. vale. on mõttetu. vabadus. õhk. kanduvad teise segmenti. mille ära oleme teeninud. et ühel on teise ees eelised. toit. Ja mitte võtta enesestmõistetavana. Üks on vägistaja ja teine on kurjategija. kui vaadelda mõttevormienergiat. mis ei kuulu neile. Nad ise andsid endale selle õiguse. kes moonutavad Tõde. milline siis elu oleks? Kui tead. kui sul tuleb valida presidenti kahest kandidaadist. algab kaos. oma olemuselt. asuvad ümber. See on see. suvalisel ajal. mida tahad? A: See oleks lahe! D: Tahan vaid öelda. neid. aga kui mitte järgida omandiõigust. kes. veelgi hullem – nad võtsid meilt kõik. planeedi rikkused – kuuluvad kõigile! On rumal uskuda. A: Hästi.D: Soovige seda. ühele inimesele. et nii peaks olema ja ilma kahtlusteta ka tuleb. A: Kuid me ju ise valisime enda juhid! D: Mitte mingil juhul. Meil on vaja paluda Maatriksilt kinni nabida kõiki. kes ei vasta Maatriksi tõele. Meil on vaja enda jaoks otsustada. A: Ma arvan. Miks? Sest keegi usub. et keegi varastab meie Elusid ja meie Tõde. Need. sest siis taipavad inimesed. Inimesed ja planeet väärivad seda. omavad seda õigust sajandeid. D: Täpselt! Ja nagunii keegi neist valitakse. kütus. füüsiline kest. Kätte on jõudnud aeg. Seejärel paluda Maatriksilt orjusest vabanemist ja vaba juhtimist. koht… Kuid nad on ikka needsamad aastatuhandete kestel. kes omavad planeedi rikkusi. et see on utoopia. Keda sa valid? A: Mitte kedagi. demokraatia.

kes ikkagi teatud momendil lõid teatud päris suured rikkumised Maatriksis. Nad on need. Nii. A: Kuid teie… praegused. Maatriks omakorda vastas nii. Me oleme väsinud. Seepärast hoiduvad lähedased neist eemale. mida kasutati kurjasti või oli valesti mõistetud. Neid saab ära tunda selle järgi. et vaatamata kõigile oma probleemidele ei ole nad agressiivsed. siis ei saa keegi neist presidendiks. Nad kiirgavad armastust. erilised hinged. on tegu võimetusega kohaneda reaalse maailmaga. D: Jah. kes tulid siia teatava eesmärgiga. kes ei kuulu sellesse kategooriasse? D: Need on heatahtlikud. kas sa oled üks neist? D: Ei.A: Isegi. nagu autism. nad võtavad kõiki. Nad jätsid midagi inimkonnale. et presidendiks saab keegi neist? D: Sul on valik – takistada valimisi. kristall-lapsed. Nad on seal maa loomisest saadik. kuid mitte kõik. Nad võivad lihtsalt teatud valdkonnad ümber pöörata. D: Nad ei saa sellele mitte vastata. Neid on muidugi väga vähe. sest tulevad samast Maatriksi segmendist. meie oleme nemad. Mõned neist olid spetsiaalselt saadetud. et tagastada neile see. Nad surid ja see raskus jäi Maatriksisse. et nad ei saaks enam midagi taolist teha ja muidugi selleks. et nad on erilised… D: Jah. Meie elu tundub täielikult sõltuv loogikast. keda kohtavad. hirmsaid vigu. käesolevas momendis. suhtlust. mida nad kuskilt lugenud on. ainult nüüd. kui ma nii end väljendada võin. A: Aga mis nendega siis on? D: Ma ei pea silmas kõiki. See tähendab. mul on teistsugune hing. Aga lapsed autismi ja erinevate kõrvalkalletega? Räägitakse. Nende vanemad kasutavad ettenähtud arusaamu ja püüavad õigustada valestitegemisi kasvatuses sellega. A: Olen kuulnud. Pean silmas ülisuuri. et tasakaalu rikkuda. et mitte iga hüperaktiivne ja halvasti kasvatatud laps pole ära teeninud leebust. väga harvadel juhtudel. et see on võimatu. et 18 . et päästa planeeti. A: Ehk proovite teie. See on esmane samm. Karjuda kogu kõrist. Aghton palub sulle edastada. neil on vaja lähedust. meie kohus on neid aidata ja toetada. ei tulnud. teie – uustulnukad. rõõmustavad hellitustest. Nüüd on nad tulnud seda muutma. A: Jah. kuid nende inimesed ja sugulased ikka lähevad… D: Vastuargumente leidub alati. Intuitsiooni ja hinge pole vaja kuulata! Enne ikka proovi midagi ja siis alles räägi. kuid enamus tegid vea planeedi ja inimkonna suhtes. mida nad teinud olid. Enamus olid teerajajad. See oli vajalik selleks. räägin siin indigolastest… Muuseas. kui ise võidelda selle lahendamise eest. kui ma lähen ja valin suvalise – loogiline on. need. A: Hästi. sest nad on meie. palju lihtsam on jätta probleem järeltulijatele. Teatud tasandil oleme me vastastikku seotud. tundlikud. et saatis neile järgmisse kehastusse midagi letargiataolist. Kui keegi valima ei lähe. A: Aga teised. et nad elavad kahes maailmas. et nad ei vasta meie planeedi vibratsioonile. vastavad sellele ja sõltuvad väga tugevalt sellest. Tervemõistuslikkus ei oma mingit suhet välja värvusele. Nad asetsevad olemasolu piiril. Nende probleem on selles. kes kuuluvad indigovärvi. leiutajad ja uue avajad. Ja ikkagi. Mitte kõik. kui sõpru.

Teatud ajal segmendid puhastatakse. Nad on täidetud tablettidega ja neid koormatakse programmidega. kes läheb. See toimub pidevalt selle sees.nad näevad seda. mis vastab teatud vibratsioonile ja energiale. Kas see neid tõesti aitab. mis vastab teatud energiale ja vibratsioonile – see kõik ühendub ja loob Maatriksi uue segmendi. et mõtte jõud on kõige võimsamaks vibratsioonilaineks. Inimesed ei saa esialgu neid veel aidata. Kui võtaksime inuakid ja maalased ja mahutaksime nad ühte kohta. Kust nad pärinevad? D: Nad võivad kuuluda nii Maatriksi sellesse kui ka mõnda teise segmenti. Nad on need. ühineb ja jääb kohale kuni uue "puhastuseni". A: Midagi sarnast uuele ühiskonnale? D: Jah. me koormame ennast erinevate seadustega. valitseda. A: Ja see toimub kõikjal? Siia võivad üle kanduda olendid teistest segmentidest? D: Jah. A: Siin pole ma sinuga nõus! See aitab neid! D: See pole tõsi. kes jääb. mida meie ei näe. Sadade tuhandete aastate jooksul toimus hajumine ja nüüd on saabunud aeg sarnased ühendada. et on olemas midagi veel mateeria piiride taga. oleme teatud tasandil kõik seotud. täpselt. et nad saaksid arendada oma talenti tõeliselt. Nad tahavad võimalikult hästi ja kiiresti kohaneda uue vibratsiooniga. erinevatest liikidest? D: Nagu ma rääkisin. Teised. A: Kas võid mulle rääkida eelnevatest? D: Ei. sest ma ei tea neist. kolmas. kui nad on – erilised. Korjatakse kokku kõik. nendest. Maatriks otsustab. A: Kas see on esimene taoline ühendamine? D: Ei. A: Nagu ma aru saan. planeedist. Esimesed on heatahtlikud oma olemuselt. kes võivad tõestada. kes tulid planeeti aitama. kõrgemad olendid sama Maatriksi teisest segmendist on eesmärgiga aidata kogu planeeti. siis viib Universum aeg-ajalt läbi üksuste eraldamise: head jäävad. See on vibratsiooni küsimus. kes on siia saabunud kui uute teede avajad. Nad on need. Nad on vaja jätta vabadusse. A: Kas nad siis ei ole osa teatud universumist. kui nad sobivad vibratsiooni tasandil. et teenida ühiskonda. A: Praegu oleme just sellises olukorras? D: Ja siia oli päris algusest peale saadetud loomine ühesuguse vibratsiooniga. Oleme kõik tehtud samast ainesest. kui nad tõusevad nagu kõik ülejäänud. Kõigil neil on võime teadlikult ühenduda Maatriksi mäluga ja kasutada teadmisi. ettevaatlikult suunata. A: Aga mis juhtub meiega. kes on võimelised aitama Maad terveneda ja taastuda. mis siis juhtuks? 19 . kes ei suuda sobituda uutesse parameetritesse? D: Need viiakse üle Maatriksi teise segmenti. A: Jah. A: Aitab juba! Ma ei taha endaga vastuollu minna! Räägi mulle indigolastest. halvad lähevad? D: Me ei saa jagada inimesi headeks ja halbadeks. et aega ja vahemaad võib juhtida. nendega. Kõik. ja kui nii otsustab teise segmendi looming teatud vibratsiooniskaalaga.

A: Kas on olemas ideed. laevad seda positiivse energiaga. need ideed. Vastupidi – nad aitavad sel ennast reguleerida. tulid. Tasakaalu pole mõtet rikkuda. vajalikke asju. Nad teavad. kuid tahaksin rääkida sellest järgmisel korral. Kunagi olid inuakid need. on lisanud oma energiat sellele ideele niikaua. mis on sätestatud olendite poolt teistelt tasanditelt. sest nad on seotud keskse keraga. A: Tähendab sina. Iga asja taga või olendi taga peitub idee. Tahad peatuda? D: Jah. mis on sinna pandud Jumala poolt? D: Ei. D: Oletame. aga seda koordineerib olemuse-valvur. A: Jah. et luua mõttevormidega. A: Aga inimesed? D: Inimestel on midagi rohkemat. täiustab ideed ja teostab selle praktikas. On olemas ka teised mõttevormidenergiad. rahulikumad ja täis armastust? D: Nad ei tekita enam Maatriksis rikkumisi.D: See oleks võimatu. kuni keegi satub sellele lainepikkusele. On olemas kaks võimalust. et inuakid otsustasid anda teile ligipääsu kasutamaks kristallide valgust metallide töötlemisel. pean silmas leiutisi. Mitte miski ei ole juhuslik ja lihtsalt iseenesest. et on igavesti seotud Maatriksiga ja seetõttu elavad sellega koos täielikus harmoonias. kel on õigus säilitada maatriksi infot vastavast segmendist või siis edastatakse Maa segmenti mõttevorm-energia. A: Ütle mulle. aga miski oli loodud ka inimese poolt. kas inimesed saaksid lennata nagu linnud. kes kattuks maalasega. ja ikkagi. mõtete. kes on sellele mõelnud peale teda. Inual ei ole praegu mitte ühtegi indiviidi. A: Kuidas nad seda teevad? D: Läbi oma tegevuste. 20 . kuid kahjuks mitte ainult häid. isegi kõige kõrgemalt arenenud maalasega. Kõik. see tähendab. Sellest mõeldi tuhandeid aastaid. ka inimene võib luua. mõttevormenergia. D: Jah. A: Seega on nad paremad. Mõned ideed on olemas juba varemloodutena. Sagedamini kasutatakse teist moodust. et hakkad nihelema. läbielamiste. ei eksisteerinud Maatriksis. neid said võtta sealt need. Kas läbi kehastumise saadetakse isik. Näiteks lennuk. sest nad ei kattu vibratsiooni tasandil. A: Kas loomad võivad Maatriksit mõjutada? D: Ei. et kõigel on loogika. A: Näen. kes oleme meie praegu. Maa segmendi ideed kuuluvad inimestele. Nad võivad olla sarnased Jumalale. kes ei lase sellel juhtuda. kuid alustuseks tahaksin. omades ligipääsu informatsioonile inuakkide elust. Tähendab. et tuua siia midagi erilist? D: Jah. A: Ma ei saa aru. kellele see oli ette määratud? D: Mingil määral jah. enne kui esimene inimene esitas küsimuse. et sa mõistaksid.

kus teda püüti elule tagasi tuua. Meile on see tundmatu. Nad olid üks võimalikest variantidest sel momendil. A: Ja nad ei märganud midagi? D: Jah. siis on olemas väga palju uut… D: Jah. Mõne minuti pärast ta süda seiskus. kuid see ei olnud nii. Kuid bioloogiline vanus ja keha funktsioonid lubasid mul avalduda ainult lapsena. D: Laps sündis nõrgana. Ta lahkus. Kuidas siis muidu? D: See on veidi keerulisem. et surra. See oli programm. kes sündis peale üheksat kuud rasedust. Aitasin teadlikult keha paranemisele kaasa. Sa ei kujuta ette. nagu maalased ikka. me ei ole kogenud selle vibratsiooni jõudu. ma ju võtsin üle tema keha. Ta jooksis koos temaga haiglasse. Kuni selleni. et laps on teine? D: Ei. kuid et seda mõista. teadsid. kes olen. kes oled? D: Kehasse tulles teadsin. A: Ja sa tulid. kehastusid ja sündisid kui nende laps? D: Ma ei sündinud. Maale. et ta lebab voodis koomas. Ta oleks pidanud ära minema 6 kuu vanuselt. nägi ema. Arstid arvasid. Siis ma võtsingi tema koha. A: Aga milleks? D: Selleks. kui suurepärane see on – mängida lumes. Keha oli ju sama. et ka kurvastus on – suurepärane. A: Selge. Unustasin kõik ja pidin läbima õppeprotsessi nagu suvaline surelik. A: Sisenedes kehasse. et õppida kohanema inimvibratsioonidega ja koha vibratsioonidega. kuidas sa sattusid siia. Ta oli kogu aeg haige. läbi elada. Et mõista nende tõekspidamisi ja nende elu. on vaja tunda. tunda külma… A: Jah. visata lumepalle. mille ta pidi läbima sünni kaudu.II osa A: Täna tahaksin rääkida sellest. ainult et mitte kõik pole suurepärane… 21 . Siis oli Maatriksis otsustatud. et sa sündisid. Kui ta oli kuue kuune. kuid ta suri. A: See on nii. vanemad? D: Pigem ei. A: Ikkagi ei saa aru. Kahjuks oli ta väga haige olemisega ja kooskõlas tema endaga pidi ta selle maailma hülgama. kui vaadelda sellele nii. ja milleks. mängud teiste lastega. Kas valisid ise asukoha. Siis kadus enesest teadmine. Neil oli oma laps. et neil õnnestus laps päästa. D: Nende laps David sündis. A: Kas saad täpsemalt selgitada? Ma ei saanud midagi aru. Seda pole Inual. nad ei olekski seda saanud märgata. Ma sain jõulud selle rõõmu ja valgusega. A: Arvan. Siis ta hing eemaldus ja ma võtsin keha üle. aga kuidas? Kas nad märkasid. A: Sa kaotasid palju aega! D: Üldsegi mitte. et mina võtan tema koha. lihavõtte pühad. kuni mõistad.

kui olin Maaga täielikult sulandunud. kes järgisid üht esoteerilist liini. et kui ma ei lõpeta neid trikke. Ma oleks vaadanud nagu filmi. mis toimus. eriline kogemus. Veelgi hullem oli see. et ma pidin endast aru saama. Ema ütles mulle. et meenudes. kes selle läbinud on. Ta ütles mulle. A: Ja sa ei saanud oodata järgmist sündi? 22 . et oleks võimalik siin sündida? D: Ma ei surnud. ja sind aidati. See oli noor paar. Vaatasin sisemise nägemisega nagu mu peas oleks olnud telekas. A: Miks? D: Sest oli olemas risk. et olen imelik. Siis hakkasin mõttes endaga rääkima. võiksin tahta siit ära minna. et mind on vaadeldud kogu aeg. A: Kas see oleks halb olnud? D: Jah. A: Kas nad mõtlesid ümber. et tuleb Näärivana (Jõulutaat). kuid hirm segas tal mõistmast. et aru saada. Ei ema ega isa tahtnud mind kuulata. A: Aga sa ütlesid. Kõike alates minu sünnist kuni momendini. kogemused. Kuid ema mõtles ümber ja katkestas raseduse. teadlikult laiendades oma keha ja oodates parimat momenti siia ülekandumiseks. Kuid ta arvas. Millal sa teadvustasid. A: Kuidas sa kontakteerusid Aghtoniga? D: Tegelikult lõi sideme minuga tema. seda enam – keelasid sellest arutada teiste inimestega. see otsus oli vastu võetud viimasel momendil. mille väärtust teavad vaid need. helisid ja vibratsiooni.D: Kõik on suurepärane. Mäletan. läksin teise olekusse. et on liiga noor. Talle saadeti nägemus. kes olen. tunne näitab sulle end kui olendit. kui olin viie aastane. A: Sa surid Inual selleks. lõpetab ta minuga mängimise. See on spetsiaalne kool. Neiu pidi rasestuma ja mind sünnitama – sel moel oleks mul olnud tegelik toetus ja ma oleksin ilmutanud oma teadmisi Maatriksist palju kiiremini ja seda optimaalsetes tingimustes. Aga pärast ütles mu sõber Vladutš. kuid minu vanemad ei osutunud nendeks. küsisin ja ta vastas mulle. kui ära läksin. A: Aghton rääkis sulle Inuast? D: Mitte et rääkis. elasin uuesti läbi oma elu ja tuletasin meelde kõik oma teadmised. Jõulud – minu lemmikpüha. kes oled? D: Siis. et see oli jõuluõhtu. Kõik olendid ja muu teenib vaid üht eesmärki – panna sind omandama elu õppetundi sellel vibratsiooni tasandil. mis tegelikult on uuendus väga suurest müsteeriumikoolist. Tegelikult on hirm ja viha ainukesed maised tunded. A: Aga millal sa teada said sellest. A: Seega olid sinu vanemad mingil moel varem määratud? D: Ei. Vaatasin planeedi ajalugu. sest see on uus. miks te talle ei öelnud? D: Me rääkisime. mis blokeerivad ligipääsu teadmistele ja evolutsioonile. nad eostasid mu. Iga üleelamine. Kas nad ei tahtnud last? D: Ei. Olin nii erutatud. sest tulin ülesandega ja see on vaja täita. näidates kujutisi. aga hakkasid suhtlema siis. et ootasid parimat momenti! D: Jah. et ei suutnud uinuda. A: Kuid kui sa olid eriline olemuselt. Mul kulus päris palju aega. kus oli midagi selgusetu. Ma isegi algatasin keha muutmise protsessi. küsima üht-teist ja just siis hakkas keegi mulle vastama. Seal.

A: Kas saad mulle keha ülevõtmise protsessi kirjeldada? D: Jah. Ülejäänud jäid sellesse segmenti Maatriksis. Peale seda tunned sa keha nagu oleks see sinu oma. See hakkab sisse hargnema. kui tead. A: Aga mis juhtus hingega. Värvuselt ja võimsuselt on see sarnane äikesele – see on lühike kuid väga võimas impulss. D: Ei. sest Maatriksisse ei saa jääda liiga kauaks. A: Miks? D: Sest ta tuli siia selleks. Lisaks võib kõike lahendada kui tead. Tunned. kuidas seda teha. sest sa mõistad karmat teistmoodi. mida me nimetame suremiseks. 23 . ja sa võid sooritada kõiki tegevusi. kus need asuvad praeguseni. et sul tuleb kokku puutuda tema probleemidega? D: Jah. sügeleb või torgib. koha vibratsioonidega ja Maa pulsiga. Nii juhtuski. kuna need tekivad sellistest asjaoludest. A: See tähendab. pähe ja suguelunditesse. kuid ainult need. et võtsin Davidi keha. mis tuleb vahetult Maatriksi väljast. sest sel juhul on sul hädavajalik kohaneda kehaga. et sinu eneseteadvus saab aktiivseks. kes oli Davidiga? D: Ta pöördus tagasi Maatriksisse ja ootab tulekuks uut võimalust. A: Aga kui tal peavad olema tõsised probleemid tervisega tulevikus? D: Ma saan neid nihutada. kui kuskilt valutab. Kuid energia Maatriksi sees võib lõhkuda olendi terviklikkust. olin piiratud liikumisega. A: Kas sa võtsid üle ka tema karma? D: Mitte päris. D: Me kõik teame seda. see protsess on vastupidine sellele. A: See tähendab. nagu juba rääkisin. selles olekus hoitakse sulle alles eelmisest ebatavalisest kehastusest sinu omadused ja mälu Maatriksist. millised ta siia jättis ja mis mina tõin. ja silmapilgu jooksul. siis sul ilmnevad kõik täiskasvanu keha eelised. A: Õige. kui kehas olevast nöörist lahti ühendub. Ta võtab need vastu siis. Kuid.D: Ei. oleksin pidanud end kas lahustama või sündima inuakina. kus oli. Ma võtsin üle enamuse osa rikkumistest. mis on kohane kuuekuulisele lapsele. võtab teine kera tema koha. mille ta minevikus Maatriksisse oli jätnud. et maalased ei taha seda teadvustada. sest mu aju võttis vastu ainult infot. minnes läbi pea pöörisekohast ja lülisambast. A: Aga kas see on tema suhtes õiglane? D: Jah. kui nii otsustatakse. Peamine probleem on selles. A: Kas täiskasvanu keha saab üle võtta? D: Jah. kui ta on selle sees kauem kui ette nähtud. sest ta läks kõrgemale plaanile võrreldes sellega. seejärel südamest ja sealt kihutab juba makku. Kera vabaneb järsku. Selle ma siis üle võtsingi. et keha hüljata. A: Maatriksis on sinu käsutuses ainult teatav hulk aega? D: Jah. Kui ma oleksin veel veidi viivitanud. Siis saab keha valgusjõu laengu. kuidas. millised ta otsustas siia tulles lahendada. ja võid keha juhtida kuidas tahad.

sest koos kehaga omastad sa ka informatsiooni. A: Miks toimuvad taolised vahejuhtumid? D: Nagu ma aru olen saanud. A: Kas ülejäänud teavad. A: Ja midagi ei saa ette võtta? D: Ei. A: Koos sinuga? D: Ei. Samuti nagu tunded ja kogemused. ei tunne sõpru ega sugulasi ära. ainult et teiste omadustega ja vahetult segmendis. mõtles ümber just sel momendil. A: Kas seda ette ei teatud? D: Kuidas saab teada. samal ajal. kui paigutus uus nöör. A: Aga kui olend avastab. Tean. D: Amneesiat ei tule. ja seda keha juhivad nüüd kaks hinge. On olemas teatud riskid. Kuid surm tuleb ainult siis. Mina olin kolmas. sest teda toetavad vanemad. Maised kogemused ja tunded annavad võimaluse kehal hästi toimida. A: Kas need mõjutavad Maatriksit? D: Muidugi mõjutavad. A: Millega ta vanemad tegelevad? 24 . Siin rangeid reegleid ei ole. A: Ja kui kaua nad nii veedavad? D: Nad saavad minna siis. ja kõik sujub normaalselt. Need loovad rikkumisi. Tegelikult pääseb Maatriksisse vaid tegevuse mõttevorm-energia. sest seaduseid on vaja järgida. kui mälestused ise hoitakse kehas. Käesoleva elu mälu asub nii Maatriksis kui ka ajus. Ta avastab selle siis. et ta võib suhelda ainult seitsmega peale minu. A: Kas selliseid inimesi on palju? D: Ma ei tea. kes valdas keha enne seda. kestis ühel ülevõtmine liiga kaua. erinevatel aegadel. mis toitub nii energiast kui söögist kui ka kogemustest. et hakkab takistama? A: Mis teistega juhtus? D: Tean. kehal ei jätkunud hapnikku ja aju kahjustus. amneesia. kui tema kiiratav vibratsioon vastab täielikult maisele. A: Kas neil on võimalus uuesti sündida? D: Ei. kui lõpeb tema programm. et nendega on kõik korras. Kõigel on oma loogika. mida ei saa kontrolli alla võtta. Üks on võrreldes minuga palju rohkem edenenud. Sa ei mäleta midagi. Aga teisel juhtus intsident ülevõtmise ajal. et keha ei kuulu talle juba päris algusest? D: See sõltub tema võimest kohaneda.A: See tähendab. teadvustavad end? D: Aghton ütles mulle. et ilmneb ülisuur lõhe. et Inualt tuli siia kümme. et hing rikub seadust. kui keha sureb. mis vastab antud hingele. See loob süsteemis tõsise häire. See on maine vahend liikumiseks. Olend. nad alustasid suhtlemist. A: Mis juhtus ülejäänud kahega? D: Ülevõtmine ei õnnestunud.

et sellest teavad päris paljud inimesed. ma olen siin üksi. et sa pole veel sellele tasandile jõudnud. et meie. Kõik sujub rahulikult. A: Miks olid vajalikud need laialipaigutused? D: See tulenes sündmuste tähtsusest. mis sisaldab väga hinnalist infot. ainult et nad ei taha rääkida. ei saa olla mingil juhul negatiivsed. mis aitab meid väga tugevalt. A: Miks seda keegi avastanud pole? D: Aghton räägib. A: Aga miks meie ei tea? D: Me kuuleme aga me ei huvitu. küsimustele tõelised vastused. A: Miks? D: Siin on meil eelis – meie esivanemate kollektiivne teadvus. A: Sinuga koos saan arvuks seitse aga kus on kaheksas? D: Erilises kohas. sellel maal (praegune Rumeenia). Neist. asuvad kaks Ameerikas. mis tekkisid evolutsiooni käigus.D: Nad on uurijad. Prantsusmaa ja Hiina võtame osa millestki ebaharilikust. üks Prantsusmaal. mida sul kuulda pole vaja – sulle räägitakse kohe. A: Kas saad näidet tuua? D: Ei. A: Võin ära arvata. et sind peteti. ebatavaliselt tähtis infoallikas. millest Aghton sulle mitte midagi rääkida ei saa. A: Kas see pole mitte satanistlik organisatsioon? D: Ei. kellest räägin. A: Kas ma rääkisin Aghtoniga? D: Enamuses osas jah. mis järgnevad. Enamus võtab seda muinasjuttudena. nagu see praegu on. kes on edukalt läbinud kehastumise. maskeeritud. et mõningad harud on huvitatud rohkem isiklikust heaolust kui evolutsioonist ja altruismist. kuid need. Mõned on sinna sisenenud. 25 . et sul lubataks seda teada. moonutatud. see on hoopis midagi muud. nad levitavad saadud infot. üks Hiinas ja kaks Saksamaal. See avaneb teatud momendil. mõned on juba tunginud. siis seda. Nad kuuluvad ka Roosiristlaste Ordusse ja neil on ligipääs kõrgeimatele esoteerilistele teadmistele. saame vastused kõigile küsimustele. Kui sa äkki midagi kuuled. Veelgi enam. A: See on rumeenlastele tüüpiline. A: Kas nad on Rumeenias? D: Ei. Seal mägedes on peidetud aare. ainult et siin pole väga palju tööd. sest see pole mu eesmärk. Tõsi. mida on alati varjatud. Kui me selleks valmis oleme. elasid väga arenenud olendid. A: Mida sa sellega öelda tahad? D: Siin. et sa ei saanud õigesti aru. kes jätsid tulevastele põlvedele midagi energeetilise kera taolist. A: Kas kogu Rumeenia oli asustatud nende olenditega? D: Eriti maa keskosa. A: Kas peab kuluma veel palju aega kuni me võime tungida sellesse aardesse? D: Ei. D: Vastupidi.

sest need pole täielikult aktiivsed. Lõuna-Ameerikas. Kuid vastavalt sellele. nagu ka inimese energiakeskused koordineerivad kogu organismi tegevust. Nii. Siin loodi esimesed olendid. Egiptuses.D: Kui see hädavajalik on. Kui inimesed vaataksid tõeliselt. Kuid need pole selles järjekorras. kuues on Parynge’s. kel tuleb võimalus ellu jääda. Võib öelda. aastal. A: Ellu jääda? 26 . Nii kohal kui inimestel. kolmas on Shimleulom Silvana lähedal. A: Milleks need mõeldud on? D: Need juhivad. Iraanis ja Tiibetis. parendavad ja jälgivad Maa püsimajäämist. Neil on ka samad värvid ja toimed. Inimesel on täpselt samasugune arv energiakeskusi. A: Kas saad öelda. kuna nad elavad siin ja peavad vastama planeedi vibratsiooni tasemele. A: Aga Rumeenia chakrad? D: Neid hakati aktiveerima alles 1986. et see maa eksisteeris Maa algusaegadest peale. saavad kõik seda teada. seitsmes on Carpaţilor Dzhetichi eelmägedes. avaneb ja haarab nende südamed. kuidas lähenevad teatud sündmused. need on identsed. muutuvad need kõik aina rohkem ja rohkem selgejoonelisemaks. Seetõttu orjastati teatud ajajärgul just Rumeenia negatiivset laadi organisatsioonide poolt. A: Milles seisneb nende ülesanne? D: Saan öelda vaid seda. asub see informatsiooni aare. A: Aga Bucegi mäed? Võid sa midagi neist rääkida? D: Seal. Nende kaasaja funktsiooni ei tohi veel avalikustada. Kollektiivne teadvus. aastal. A: Mis rolli mängivad need püramiidid? D: Need kaitsevad maad teatud energeetiliste rünnakute eest ja annavad mõttevormeenergiaid. neljas on Kapidave’s. milles sulle loetlesin. A: Kas teistel ei ole? D: Ei. et omamoodi püüavad need tõsta kogu maa vibratsioonitaset. Siis nad läksid ja asustasid terve planeedi. millest ma sulle rääkisin. Austraalias. teine on Raryu mägedes. millel on aktiivsed seitse chakrat. nagu ka Chachleu’s. Need hakkavad tööle optimaalsel tasemel 2011. Maa omakorda omab seitset energeetilist keskust. mis on jäetud meie eellaste poolt. kus asuvad Maa chakrad? D: Kalifornias. Inglismaal. A: Mida veel võib öelda meie maa kohta? D: See on ainukene maa. Neis kohtades on olemas energeetilised vormid – nelinurkse põhjaga püramiidid. mis on laiali jaotatud ja mitte ükski teine maa ei oma seitset isiklikku energiakeskust. A: Need energiakeskused on sarnased inimeste omadele? D: Jah. mis on määratud kaitseks ja hingeliseks arenguks. A: Aga chakrad Rumeenias? D: Üks on Symbat de Souss-Recha’s. See maa hakkab tulevikus mängima tähtsat rolli. Praegu näevad nad välja kui hologrammid. võiksid nad seda näha. viies on Sarmisegetuze’s.

Ma ei taha omada koletist oma majas!". nagu räägitakse – järgi seda. et järgmisel aastal võib toimuda midagi halba globaalsel tasandil? D: Jah. sest see oleks viinud minu suhted vanematega järsu halvenemiseni. et annaksin sulle edasi. A: Rumeenia kannatab selle vee tõttu? D: Ei. kuid ta ennetas mind. Sinu elu inimesena Maal – on sinu näitaja. Ta mõtles sellega seda. mida ta teeb. Ainult et Aghton ütles mulle. Jätsin temaga hüvasti ja saatsin ukseni. kuid peamiselt majanduslikud. et te mõtleksite. Enne seda. kuna poeg ei talunud antibiootikume. Enne seda. Ja see on väga hea. probleemid tulevad. Vaja on anda eeskuju oma isikliku vibratsiooni ja eluga. et arstid püüdsid teda elule tagasi tuua kahe minuti jooksul ja tervenemine oli suuresti sarnane imele. mida sa õigeks.D: Jah. Ta ütles. et polnud need kellena end näitasid? Kas polnud preestrid? D: Nad olid küll preestrid kuid ei järginud omi veendumusi. Lisaks sellele. et mõned preestrid ei olnud tegelikult need. Kusagil selles vanuses oli ta surma äärel raske kopsupõletiku tõttu – surmavalt. Lõpuks otsustasin seda ilma eelnevalt luba küsimata mitte teha. millesse sa ei usu? A: Sest on olemas käitumisnormid. Ma tahaksin tänaseks lõpetada. Ma ei ole valmis teada saama. A: Millised probleemid? D: Midagi veega seoses. pöördus ta minu poole ja ütles kõheldes: "Teate… see on selline imelik tunne… ma ei taha. et ta on seestunud?". D: Ei. Mitte kõik inimesed pole ette valmistunud üleminekuks teisele olemise plaanile. et anda läbi minu midagi veel… rõhutades eriti. rääkides kiirustades: "Palun teid. pöördudes tagasi elule. mida preester räägib. et see polnud enam tema! Rääkisin sellest preestriga… tellisin puhastusrituaali. Peale nende lahkumist mõtisklesin veel kaua. Üldiselt tulevad kas majandusprobleemid või maavärin. sest meid ei hakata kaitsma. teatud moraali põhimõtted. Miks sundida teisi tegema seda. kui David lahkus. Siin tulevad probleemid. äkki peale seda tervenes David täielikult ja pole enam kunagi haige olnud. mitte seda. kui ta lävepaku ületas. A: Mida tähendab. heaks pead. kurja väljaajamise… Arvate. Mõtlesin. Vaja on teha seda. ärge vastake. Oleksin tahtnud vastata. palusin tal kutsuda kabinetti ta ema. et ta poeg sündis väga nõrgana ja esimesed kuus kuud oli pidevalt haige. 27 . Ta jutustas. kas on võimalik. avas ta silmad… mulle näis. kas anda tema emale kuulata salvestusi meie vestlusest. A: Kas saad selgitada? D: Ei. A: Kas see on nii. et olen hulluks läinud… Kuid siis… kui. kellena tahtsid näida… kuid hoidis end tagasi. A: Kas võid öelda. kuid ma ei tohi rohkem teada. sa võid esitada küsimusi. et mulle tehti seitse mittepuhta jõu väljaajamise rituaali erinevates kohtades. A: Ehk tahad öelda midagi eriti tähtsat? D: Ei.

Tegelikult tehakse selle kera abil kõike. A: See on? D: Püütakse läbi viia hüpe ja säilitada olemasolev keha. Maal. Praegusel ajal on inimestel aktiivne ainult ¼ DNAst. Kuid ma pole ainuke. A: Neid nimetatakse bioväljadeks.D: Õige. Muutub ainult DNA. ainult et siin toimub praegu ebatavaline eksperiment. See toimub ka praegu kuid osalise DNA koodide lukusolemise tõttu võtab inimene vastu ainult neljandiku saadetust. Inuakkidel neid enam pole. Kuid kui planeet tegi muundumise. A: Ja milline on selle roll? D: See aitab korraldada ja hoida tasakaalu organismis. Need bioväljad on omased ainult inimestele. Kunagi ammu olid. A: Hästi. sugugi mitte. Universum annab selle vibratsiooni galaktikale. teatud vibratsioon. A: Aga milline on meievaheline erinevus? D: Meil siin. et tal on püsiühendus kogu Universumi hingamise ja pulsiga. Keha muutus hõredamaks. kes sellesse usuvad. kes ise neid järgivad. Need värvid vastavad chakrate värvidele. A: Kas ka meil tuleb peale üleminekut nii? D: Jah. A: Ja mis tähendab neid aktiveerida? D: Aktiveerida kõik DNA koodid tähendab. Kogu planeet muutus nii struktuurilt kui ka energeetilises plaanis. See tähendab. kust selle võtab vastu aju. energeetilisel tasandil. See tähendab. suureneb see ja jõuab inuakini. palju energeetilisemaks. Kui tahad kellegagi rääkida. kuid neist peavad jutlustama need. A: Kas sul on samuti ainult neljandik aktiivne? Ei. Selle abil on võimalik suhelda. muutusid need täiuslikuks kuldse tooniga energeetiliseks keraks. seejärel võtab selle vastu Maa. Sa peaksid vaatlema DNAd kui heli. saadab selle südamesse ja süda jaotab selle vibratsiooni üle terve keha laiali. et muus. A: Mida tähendab "Universumi pulss"? D: Universumil on oma pulss. Praegu püütakse Maal säilitada energia vahetuse ajal struktuuri. pöördume tagasi chakrate juurde. 28 . neil on kümme. heli ja Maatriksi infot. Ta hakkab toimima koos selle harmooniaga. A: Kas inuakid ei säilitanud keha? D: Ainult vormi. et inimene võib kehas säilitada valgust. ja meid ümbritseb seitse erinevate värvidega välja. Inimestel on võimalus säilitada keha sellisena nagu see praegu välja näeb. mul on umbes 70% DNAst aktiivne. Need näevad välja kui kontsentrilised kerad. vibratsiooni. valguse ja vibratsiooni ülekandjat/vahendajat. oleme sarnased? D: Ei. neid on väga palju. paigutatud üksteise sisse. Selle abil aktiveeritakse Merkabat. on seitse chakrat. kellele sa tahad midagi öelda. kas inuakkidel on samuti seitse chakrat? D: Ei. D: Hästi. Seitse nagu inimestel ja kolm paralleelsete ketastena pea pöörise kohal. A: Nagu ma aru sain. Tahtsin küsida. et säilitada molekulaarne ehitus.

Praegu Maa kannatab. A: Hästi. et see tuleb kasuks. mille oleme temasse sisestanud oma elude jooksul. kuni teisel planeedil ei toimu sarnaseid sündmusi. A: Kuid elu jooksul läbib inimene kõik aspektid? D: Kuid praegu jõuab kätte aeg. mil on vaja otsustada. A: Ehk see seletabki tohutut hulka haigusi. sest see tähendab tasakaalu ja täiuslikkust. Nüüd see kohe-kohe muutub. Kõik need on hädavajalik leida. Nad peavad säilima Maatriksis niikaua. A: See tähendab? D: Tead. D: Absoluutselt täpne. Ta on täis vastandlikke energiaid. millal toimub neil DNA koodide täielik aktiveerimine? D: Ainult peale üleminekut. mida tegi meesenergia. pole mõtet koode aktiveerida. vaadata neile otsa. sest Maa on jõudnud olukorda. A: Kuid see on juba olemas! D: Jah. Maad on väga pikka aega juhtinud meesenergia. mida kiirgame. on tulemus null. Need hakkavad aktiveeruma juba praegu. Sellest tuleb omamoodi jõudude võrdõiguslikkus. looks see ülisuure rikkumise nii Maatriksi segmendis. A: Aga kuidas negatiivsete emotsioonide eest ära minna? D: Selleks. Kui nad läheksid Maatriksisse aktiveeritud koodidega. A: Aga neil. 29 . sest neil on vaja ühe elu jooksul korrastada kõik mõttevormid-energiad. mis omavad tähtsust. vastupidi – ta saadab meile tagasi selle. kes meiega edasi ei lähe. läbi töötada ja muuta armastuseks. mida nad siiani on saatnud oma Maatriksi segmenti. milles ta ei kergenda enam meie tegusid. A: Kas see on mingi eriline energia? D: Ei. Igal õhtul rääkida nende keraga – nende koordinaatoriga ja saata Maatriksisse mõtteid armastusest. A: Teada on. aga kui sa kardad koeri… mida siis teha? D: Armastada neid. vihkamine ja armastus – need on ainukesed tunded. millesse nad kuuluvad. kuid tervikuna toimub protsess peale üleminekut. millisel poolel me olla tahame.A: Aga miks need ei aktiveeru kõigil? D: Sest kõik ei saa edasi. Kõik ülejäänu läheb neist läbi. see on naisenergia. A: Miks? D: Sest peale vibratsioonilist hüpet korrastub Maa jälle. kuid see pole valdav. Toimub midagi suurpuhastuse taolist. et negatiivsetest emotsioonidest vabaneda tuleb neid tunnistada. Praegu elame üle seda. Uues vibratsioonis on naisenergia võrdväärne meesenergiaga. Samuti saab toime tulla kõikide hirmude ja vihkamistega. Sama toimub ka Maatriksiga. kes jäävad. et kui vastasjõud on võrdsed. D: Ja see on hea. Neil. D: Seda võib ka nii selgitada. Näha ju. teadvustada ja ümber töötada armastuseks ja valguseks. kui ka neis enestes. see tuleb kasuks – need kaks energiat vibratsiooniliselt ja energeetiliselt tasakaalustavad Maa. andestusi. Aktiveerimine ainult kahjustaks neid. abi nende liigile. A: Arvan.

A: Kas tahad öelda. on vaid väike osa mõttevormist-energiast võrreldes sellega. siis õhu. peale seda juhtisid jälle naised. vastupidi. siis maa-. Aga pärast aktiveerub kuldne kera nagu inuakkidel. Midagi sinnapoole. Igal juhul sõltub see Maa aktiveerimisest vibratsiooni tasandil. kui teine on täielikult aktiveeritud. üsna lähedal. tasakaalust. hakkavad valdama uusi teadmisi. Räägin eetrist. See tähendab. mis on olemas Maatriksis. A: Ütle. kui nii Maa kui ka inimesed jõuavad ühele sagedusele. tuleb igaühe seest. austusest. Kuid need ei aktiveeru korraga. A: Aga kuidas see toimub energeetilisel tasandil? D: Läbi avatud chakrate. 30 . A: Kas me oleme sellest kaugel? D: Ei. A: Aga kas inimeste vahel võivad tekkida lahknevused? D: Ei. et kui esimene ketas saavutab pool oma maksimaalsetest omadustest. Siin ei saa seda täielikult teadvustada. sest kera aktiveerimine toimub kõigil korraga. mingil moel. Midagi pole juhuse hooleks jäetud. kas need tsüklid olid ette määratud? D: Kõik on määratletud. Kui kõrgem energeetiline keskus täielikult avaneb. A: Ja mis järgmine on? D: Järgmine on eetri tsükkel. Universumis töötab kõik teatud loogika järgi ja allub rangelt kehtestatud seadustele. hakkavad kõigele vaatama teisiti. A: Kas saad näite tuua? D: Universumi armastus – see on ühendus harmooniaseisundist. A: Millal kolmas täielikult formeerub? D: Igaühel on oma eripärad. hakkab aktiveeruma teine. asetsevad kõik täielikus tasakaalus ja kõik peab olema võrdne. Kogu Universumit juhitakse nendega ja kõik need lähtuvad armastusest. pärast jälle mehed. See. A: Mis seadused need on? D: Need on universaalsed seadused. mis hakkavad tööle täie võimsusega.ja seejärel vee tsükkel. Praegu siseneme sellesse. hakkab avanema kolmas. ümber kujundama. ja igaüks ise hakkab end muutma. on kolmas avanenud poole peale. Signaal Maatriksist Maa kera aktiveerimiseks tuleb ainult siis. rahumeelsusest. ja seejärel mehed. Kokku oli neli tsüklit aga praegu oleme kohe-kohe sisenemas viiendasse. Tegelikult vastavad need tsüklid teatavatele elementidele. mõni aeglasemalt. Mõni formeerib selle kiiremini.A: Jah. sest need. nagu oleks see Maatriksi enda seisund ja nagu Maatriksis. mida me siin kogeme. Sel momendil. Siin reegleid pole. A: Millised elemendid? D: Alguses oli tule-. D: Jah. arusaamisest. kas pead silmas maist armastust? D: Armastus. leppimisest iseendaga. hakkavad aktiveeruma ülejäänud kolm. Nad ühenduvad automaatselt uute energiatega ja infoga. rahulolust. et inimesed ütlevad nii kiiresti lahti vanadest harjumistest? D: Jah. kuid kunagi juhtisid ka naised. kes jäävad. A: Kui sa räägid armastusest. meelerahust. Kui esimene on avatud täielikult ja teisest on avatud pool.

A: Sa räägid pidevalt ajast. Sa pead mõistma. et enamus maalasi võiks selle edukalt läbida. siis on järjekorras ka seda proovida. Ta eksisteerib. mis praegu eksisteerib. A: Kas räägid sellest. mis sooritasid hüppe/järsu ülemineku. ma olin saadetud nagu ka ülejäänud inuakid. et see kõik on vaid energiate küsimus. kellel täielik aktiveerimine kunagi ei õnnestu? D: Seda ei juhtu. D: Umbes kolm aastat. A: See tähendab. Saa aru. Nii. ainult et pöörlemine antakse ette Universumi pulsiga. et aeg on omane vaid mõtlemisele. et püütakse nii teha. A: Kuid see võib kesta aastasadu? D: Ei. nagu lööb meie süda. aga seda saab teha ainult läbi saadikute. kas need sooritasid selle ühtemoodi? Kõik? D: Ei. igaühel oli midagi uut. Aga milline saab aeg siis olema? D: Aeg muutub olematuks. Universumis on kõik lihtne – sa oled kõikjal. et meil kaovad aja mõõtmise ühikud. kes selleks valmistuvad! D: Midagi taolist. tunnid. kui vana sa oled? D: Vanust enam ei tule. Aeg on lihtsalt joon. pole vaja ei minna ega tulla. Tähendab.A: Aga kui on inimesi. A: Hästi. sest aega enam ei tule. mitte mingil juhul. Varieerub vaid erinevate inimeste kohandumisvõime. aga kuidas teada. et kogeda seda uut hüpet? D: Ei. Milleks? D: Sest taolist eksperimenti pole kunagi tehtud. mille suhtes me hakkame eksisteerima? D: Me hakkame eksisteerima vastavuses Universumi pulsiga. A: Kui kaua võib see kohandumine kesta? Räägin maksimaalsest perioodist. nii pöörleb ka Inua täielikus kooskõlas Maatriksi pulsiga. et me sooritaksime muundumise/hüppe kehas. Me üritame äratada teadlikkust masside tasandil. Kuidas sulle seda seletada… Kõik planeedid. saavad omamoodi südameteks. at aja mõõtühikud on olemas! D: Jah. Inua on kui Maatriksi süda. seega ei ole ka enam aastaid. A: Sa ütlesid. mida me praegu tunneme. Kuna aga kogu Universum eksperimenteerib. et selgitada teile mõningaid asju. sekundid? D: Jah. A: Aga kõik teised planeedid. A: Ja sa tulid siia. mis praegu on. A: Kas on vaja leida midagi. A: Sa rääkisid. A: Ja meie oleme järgmised. Universumis aega ei ole. A: Inua on siis Maatriksi süda? D: Üks Maatriksi südametest. Täpsemalt. Tuled ühest punktist ja lähed teise. nad ühenduvad Universumi pulsiga ja toimivad sellega täielikus harmoonias. kui räägime ajast. mis toimub hiljem? 31 . mis teevad ülemineku. et Inual mõõdate te aega planeedi pöörlemisega.

Ma ei jõudnud tema juurde. väga sarnane nendele aparaatidele. vaikides sellest. mida seal kasutatakse praegu. Nad uurisid pinnast. Nad ei olnud mõistuslikud ja ei omanud ühtki võimetest. D: Väga ammu. et tuua läkitus. A: Kes me oleme? D: (Hääl muutus) Olen Aghton. mida inuakid praegu omavad. kes neid juhib ja milline on nende koht Universumis. vajus David diivanile kokku. maa. polnud midagi imelikku selles. kes astus nendega kontakti. nii ka energeetilisel tasandil. absoluut ja seetõttu peate ennast väärtustama kui sellised. Teis on olemas kõik Maatriksi elemendid. Peale seda kui nad ära lendasid. Ärgake! Öelnud need sõnad. kristallid ja räni. väga arenenud kuid agressiivsed. jõudu ja omadusi. Ainult tänu nendele rikkustele sattusid nad galaktiliste küttide sihtmärgiks. kui arvestada Maa suvede arvu. See osa planeedi elanikest. Te olite loodud Universumi pulsist. Te olete kõrgemad. kusagil kaks põlvkonda… Kas sulle jäi midagi selgusetuks? A: Jah. Vaatasin tema taevasiniseid silmi. Kas inuakid elasid sel ajal sama vanaks? D: Ei. kes nad on.D: Ei. ütlesin ja lõpetasin vestluse. hakata kaas-Loojateks. ma tundsin kui tugev energiahoog läbis mu keha ja mul hakkas paha". et sa tulid siia. uskus. oli Inua sarnane Maale. nii nagu vibratsiooni tasandil. seitsmeaastase poisi silmi ja küsisin endalt. teadlikult osaleda. mille nad paigaldasid maapinnale. "Teen ettepaneku tänaseks lõpetada". et nad olid üleloomulikud olendid. Pilootideks oli kaks kummalist olendit. Praegu on tulnud teie võimalus saada aktiivseteks. Kui me vaataksime seda täna. See oli asustatud primitiivsete olenditega. et teda haarata. kuid enne seda tahaksin jutustada sulle planeedi Inua ajaloost. kui palju Universumi saladusi nende taga peitub. millega nad kohale lendasid ja samuti kummaline ese. Ta avas silmad ja ütles: "Vabanda. Selle põhjuseks oli laev. kust tulid. mineraalid. kuid arvestades selle aja elanike arengutaset. et te olete – valgus. Ükskord peatus planeedil laev. võttes kaasa kaks inuaki last. Nende rikkus oli vaid puhas vesi. Ulatasin talle klaasi veega. See oli väikeste mõõtmetega. kusagil 800 000 aastat tagasi. reljeefi… 32 . võtsid proove ja lendasid ära. et viimase fraasi tõi ta esile muundunud häälega. Tulin teile ütlema. vaid kaugsuguluselt meenutamaks praeguseid inuakke. A: Hästi. et üks kõige kaasaegsemast selle loomingust. võimalik. Te olete Maatriksi lapsed. möödus päris palju aega. Kas saame sellest üksikasjalikumalt rääkida? D: Jah. Looja hingamisest ja Jumala tahtest. A: Kas Inua oli siis samasugune nagu praegu? Mõtlen siin kliimat. täiuslikud. siis meenutaks see paraboolset antenni. A: Eelmisel kohtumisel peatusime sellel. ma räägin sellest. et maalased peavad tegelikkust teadma. kõige vanem olend planeedil oli 40-50 maist aastat. Te olete tema lapsed ja valdate samasuguseid võimeid. et nad hakkasid seda kummardama.

A: Milline lõhn? D: Imelik. taimed? D: Kõige suurem oht varitses vees.D: Tol ajal sõltus Inua ilma kapriisidest. Igal juhul nõusid neil polnud. Nagu aru olen saanud. kogu selgrool olid neil jämedad. Kuid olid teatud kohad. künkad ja tasandikud kuid mitte seal. kes aegajalt roomasid pinnale ja hävitasid elanikkonda. Kui ta suri. A: Toitu valmistati? Kas tuli oli olemas? D: Jah. 33 . justnagu hiirtel ja väävlil. See oli looduslik. allikatest. Neil ei olnud tikke. A: Aga miks oli keskmine eluiga nii lühike? D: Sest enamal juhul nad tapeti või hukkusid ise ettevaatamatuse tõttu. Nad kartsid merele läheneda ja merevett ei tohtinud juua. kust väljus tuli. A: Kas ohud olid? Kiskjad loomad. kuid mitte nii nagu praegu. A: Miks nad sõdisid? D: Nad elasid suletud gruppides. A: Mul on veel üks küsimus: "Kuidas need olendid välja nägid?" D: Nad olid sarnased praegustele inuakkidele. kus need on praegu. sarnased ülisuurtele krokodillidele. Ja eriline lõhn. Sarnased selles mõttes. A: Kas neid tapeti ja kasutati toiduks? D: Jah. kuid neil oli tumehall nahk ja hallikad silmad. Seal elasid olendid. Seepärast harjusid inuakid magama kaljude otsas või puudel. A: Mida nad jõid? D: Vett. ei välgumihkleid. A: Kas neil olid juhid? D: Juhiks oli alati kõige vanem. Äikesed olid ebatavaliselt tugevad kuid lühiajalised. klannides ja kui kohtasid teisi. sai ta koha endale vanuselt järgmine. Relvad tehti kivist. A: Selge! D: Nagu ma rääkisin. Olid mäed. A: Aga mida nad sõid? D: Taimi. A: Aga kas loomad olid? D: Jah. Ja nahk oli neil krobeline. A: Merest? D: Ei. Nad ehitasid endale hütid liaanitaolistest nööridest ja magasid seal. möödus kaks põlvkonda peale nende olendite külaskäiku. kuid neid ei töödeldud. et neil oli samasugune kehahoiak. Olid ka haigused ja sõjad nende vahel. puidust ja taimedest valmistatud nöörist. olid olemas talved ja need olid väga külmad. ainult et seljal. A: Kas neil olid pulmad? D: Igaüks oli sellega kellega tahtis kuid ainult oma suguharust. tungisid neile kallale. pruunikasrohelised okkad. Nad lihtsalt avasid need ja sõid.

tungima asjade olemusse. et saabusid koos kahe olendiga. Inuakid ei saanud aru. toit muutus mitmekesisemaks tänu uutele saabunud olenditele. Nad ehitasid endile maa peale majad ja organiseerisid midagi linnadetaolist. Nad hakkasid aru saama. et kaitsta meid. A: Kas kõik olid muudetud? D: Alles jäid mõningad isoleeritud klannid. Anunnakkid positsioneerisid end kui ülemjumalaid. nimetasid nad pealikeks ja õpetasid neid. A: Mille jaoks nad saadut kasutasid? D: Enamuse saagist saatsid nad koju. Vahel juhtusid tööõnnetused kuid väga harva. 34 . kuid anunnakkid hävitasid nad. mis nad tõid. kes sündisid koloniseerimise käigus. et võiks töötada vee peal ja rannikul. A: Midagi religioonitaolist? D: Jah. A: Aga mida nad tegelikult otsisid? D: Kulda. näitasid. A: See ristamine oli edukas? D: Ühest küljest jah. millest lähtus sel viisil uus põlvkond. et nad on väga head. et minevikus tulid anunnakkid ja jäid selleks. erinesid oma vanematest. Nad tõid arengu planeedile ja selle elanikele. kuid peamiselt selleks.A: Olid nad head? D: Alguses uskusid kõik. et aegajalt kadusid üksikud isikud. Inuakid võtsid oma esivanematelt üle idee sellest. Nad hävitasid koletised veest. räni. A: Milleks neil seda vaja oli? D: Neile oli vaja tarku töölisi. vägivaldset surma. Nende liik tuli Draakoni tähtkujust. kristalle ja muud liiki maavarasid. A: Miks? D: Sest nad ühendasid oma geneetilise materjali inuakkide geneetilise materjaliga. arendama. kuid palju võimsamad praktikud. A: Kas peale geneetilist muutmist pikenes eluiga? D: Inuakkide eluiga pikenes tänu sellele. kinnitades. et kindlustada oma liigi ellujäämine. sest inuakid arenesid väga jõudsalt. kes on võimelised küpselt arutlema. Kuid inuakid ei märganud. Nad kasutasid seda oma laevade jaoks. kes õpetasid inuakke maad harima. Enam polnud sõdu. et nad kandusid kõrgemale olemise tasandile. Kuid anunnakkid rääkisid. Tänu nendele algas kahe liigi koostöö väga kergelt. Ainsaks probleemiks oli vaid see. pidades neid agressiivseteks. õpetasid neid kasutama nii lihtsaid relvi kui ka keerukaid masinaid. kuidas töötada tulega. et sel moel on nad kaitstud kurja eest. Need olendid valmistasid peenikesed metallist võrud ja panid neile pea peale. Nad saavutasid elanikkonna usalduse sellega. seejärel siirdati elanikkonda selle tulemus. A: Aga kes nad sellised on? D: Nad nimetasid end anunnakkideks. et uued olendid. kes olid väga sarnased kohalikele elanikele. kõrgemaid juhte. Nad valisid mõned erilisteks. arutlema. et need olid eelmisel korral nende seast kaasa võetud inuakkide järglased. nobedamad ja võimekamad. Väliselt olid nad väga sarnased. ainult et vale. kuidas hoida ohjes elanikkonda. töötama seadmetega. sest olid erilised. et polnud enam ohtusid.

Nad ei ole võimelised seda avaldama. et üle võtta vibratsiooni. aga jäänused visati merre. liha jaotati omavahel. Selle aja jooksul elasid nad rahulikult planeedil. reostavad planeedi. mis vabaneb surmahetkel. Kuid nad asusid sellel üle 200 000 aasta. Nende ainus eesmärk on liigi säilitamine. anastavad. ei haletsust. A: See tähendab. A: Milline rituaal? D: Nad kinnitasid metallvõru külge kaks niiti. A: Mulle meenub. Neil ei ole südametunnistust. A: Hästi. nad jätsid planeedi ammu. A: Kas nad söövad ainult liha? D: Toiduks kasutavad nad ainult liha ja veel toituvad nad… elust. kui see oli hädavajalik. Pärast nägi ta. A: Mis tähendab "elust"? D: Nad hoiavad kristallis. hakkas ta taipama isandate tegelikku olemust. on väga võimas. et ütlesid 30 000 aastat! 35 . Ainult et see oli veel omamoodi rituaal. kui ta oli seda teinud mitmeid kordi. Sa pead teadma. ta hakkas tundma paha lõhna ja negatiivset vibratsiooni. kuidas nad söövad inuakke. mis omakorda olid kinnitatud ülisuure kristalli külge. A: Mida tähendab "surmahetke tunne"? D: Energia. A: Ja mis siis juhtus? D: Kord võttis üks inuaki ära võru. Nüüd on neist teada palju rohkem. Algul võttis ta selle ära ainult siis. Nad jätkavad kui liik.A: Kui kaua kestis kolonisatsioon? D: Umbes 30 000 aastat. Just seda nad mahutasid kristalli ja kasutasid. aga mida tegi see energia? D: Selle abil nad elavad. tapavad. kui anunnakkid teda ei näinud. mida nad kasutavad ohvririitustel… kuidas seda sulle öelda… surmahetke tunnet… ja aegajalt puudutavad nad seda. Seejärel nüliti nahk. Siis riputati ohver pea alaspidi üles ja lõigati tal kõri läbi. A: Miks nad nii teevad? D: Sest nende planeedid on ressurssidevaesed ja praegusel ajal elukõlbmatud. Nad ei tunne armastust. ei kaastunnet. Veri koguti erilisse anumasse. et tegelikult olid nad halvad? D: Nad olid väga halvad. Võid neid võrrelda rändrohutirtsudega. A: Kas nad ka praegu elavad Inual? D: Ei. Nende laevad ja seadmed on valmistatud kulla sulamitest ja ränist. mille ta oli saanud sündides. seda enam – nad hoiduvad sellest kramplikult eemale. Nad on negatiivsed olendid. aga seejärel hülgavad selle ja lähevad uut kohta otsima. et nad on kaotanud isegi mälestuse suvalisest positiivsest kogemusest. Nad on kõige negatiivsemad olendid Universumis. Kuid. kuid selle jaoks on neile hädavajalikud kristallid. kes tulevad. millest seejärel jõid ringiratast kõik juuresolijad. varastavad ressursid. A: Mida tähendab "söövad"? D: Väga lihtsalt. Nad ei saa üksteist tappa ja seepärast on neil vaja otsida mujalt toitu juurde. Sama võimas nagu energia eostumise hetkel.

A: Kuhu nad läksid? D: Suundusid teistele taevakehadele. nad lihtsalt jätsid mulje. A: Seega on siis inuakid need. praegused inuakid kui liik arenesid ka tänu anunnakkide geneetilisele mõjule. D: Jah. A: Kas inuakid ei märganud midagi? D: Ei. kõrvaldati või allutati erilistele protseduuridele. et kõike saab muuta. mis sobivad neile atmosfääri ja ressursside poolest. et anunnakkid on mingil määral kõrgem rass? 36 . kaasajal võib inuakkidel leida seda DNAst. et täielikult. elavad inuakid juba kaua aega. kes rääkisid rohkem kui lubatud oli. Hädavajalik on vaid soov. Täpsemalt öeldes tõusid inuakid nende vastu üles 30 000 aastat tagasi. Ja see tähendab. satud sa Maatriksi segmenti. D: Jah. et kõik lahenes. Pean silmas. Kuid see oli pettus. Inuad juhtisid anunnakkide alluvad. et kõik jäid abituks. et tõde varjata. sest anunnakkid otsustasid ära lennata. A: Jah. kus varjusid umbes 20 000 aastat. kõik selles ilmas oli korraldatud nii. et me valisime just selle mudeli? D: Kui see võeti vastu ühehäälselt teatud momendil? Kui sa midagi vastu võtad ja sinuga liituvad teised. Teatud hetkel Inua ajaloos toimus vibratsiooniline hüpe. Hüppe momendist kulus peaaegu 1000 aastat selleni. kuid nad surid ju… D: Surid. Uus energeetiline olek ei võimaldanud anunnakkidel enam sellel planeedil elada. Selline juhtimismudel on Maatriksis olemas. A: Kuidas te sellest vabanesite? D: See toimus alles peale seda. mis hävitasid nende tahte ja vastupanuvõime. Ühiskonnastruktuur oli korraldatud nii. Hakkasid tõsised vastasseisud. spetsiaalselt õpetatud selle eesmärgi teenimiseks. A: See tähendab. kus asub info ja võimalik ideede täitumine. A: See tähendab. teenides tegelikult anunnakke.D: 30 000 aastat hoidsid nad inuakke orjuses. A: Kas inuakkidele jäi nende geneetiline pärand? D: Jah. Kõik oli lihtne – nad ei võinud jääda ja seepärast läksid ise ära. jättes järglasi. kes nad tegelikult on? D: Ainult mõned. Nende jaoks kõrgemate inuakkide abiga ehitasid nad midagi maa-aluste baaside sarnast. A: Nagu aru saan. et nad määrasid juhikohtadele inuakke. kui paljud põlvkonnad nende orjad olid. Seda enam. kui nii võib öelda. A: Aga kuidas juhtus. Nad otsivad põhiliselt planeete. et kõrvaldada negatiivsed tagajärjed. Tegelikult oli kõik korraldatud lihtsalt täiuslikult. D: Jah. A: Kas inuakid mõistsid juba enne hüpet. Need. Siis näis. kus kaotati palju elusid mõlemal poolel. Sealt nad juhatasid planeeti. A: Aga tänased inuakid on siis segu mineviku inuakkidest ja anunnakkidest? D: Jah. tegeldes kogu aeg samaga. kellena nad on tänu anunnakkidele. et Inual oli maisele valitsusele sarnane mudel. käitudes ainult positiivselt. kes neid aitasid – kes mängisid topeltmängu.

A: See tähendab. siis võib olukord näida veidi teistmoodi. Need võimed avaldusid ainult peale hüpet. kust nad kehastuvad tagasi kui see möödapääsmatu on või jäävad sinna kui juhid. A: Kas anunnakkid on vana rass? D: Nad ilmusid ühtede esimestena Universumis. A: Sain aru. Kõik väljuvad kas korraks või mitte kunagi. A: Kas nad on samuti Maatriksist? D: Kõik pärineb Maatriksist ja sinna ka tagastub. õhku ja pinnasesse. A: Tähendab nad olid need. D: Ei. et antud kolonisatsioon. A: Mis ained need olid? D: Ained. Just sellel põhjusel mürgitati inuakke tuhandete aastate jooksul erinevate ainetega – neid lisati vette. See toimub nendega. D: Nii see on. valdasid arenenud tehnoloogiat. mis valmistub suurteks muutusteks. planeedi Maa segmenti. oli ette määratud selleks. mis blokeerisid ligipääsu sellele infogeenile. Nad omasid kunsti suhelda vahemaade tagant.D: Nad olid inuakkidest kõrgemal paljude parameetrite osas. A: Aga kas nad andsid inuakkidele osa oma võimeid geneetilise ristamise teel? D: Muidugi andsid. A: Nagu ma aru sain. Ka neid tuleb kuidagi kasutada. Me saame areneda ainult koos. täpselt. kes surid enne elanikkonna geneetilist muutmist? D: Ka nemad jäid Inua segmenti ja taaskehastudes omandasid anunnakkide DNA. D: Jah. kes. et inuakid saavutasid sellise arengutaseme tänu anunnakkidele. A: Aga kui enamus areneb aga osad mitte? Mis nendest saab? D: Kui me räägime vahetult Maast. oma segment Maatriksis. A: Kuid neil on oma koht. mida me nimetame intellektiks. A: Aga inuakid. et oma segmendist välja ei saa olenemata sellest kui arenenud oled. nagu räägitakse. A: Aga meie pühakud. et see kandus ka nende segmenti. A: See tähendab. Meie ja meie planeet. kuigi üritasid seda vältida. kes on omandanud kõik õppetunnid ja on näidanud seda tegudes. D: Jah. läksid Jumala juurde? D: Nad läksid Maatriksisse. D: Jah. nad jäid Inua segmenti. Astraalkeha ei soorita hüppeid just sageli – selleks on 37 . Esmalt selles. poleks Inua saanud selliseks nagu on praegu. Kui nad geneetiliselt muutsid Inua elanikkonda. me oleme – üks. tähendab. keda me nimetame paranormaalseteks. omasid võimet mõjutada mõtlemist ja mitte viimases järjekorras. D: Jah. et kui neid poleks olnud. Seejärel. Planeedid ja nende asukad hoiavad vahendeid. Kuid kogu idee seisneb selles. mingil moel. võid minna teise segmenti ainult koos kõigiga. nad olid telepaadid. D: Jah. et planeet saaks areneda. Universumis pole midagi loodud asjata. A: See tähendab.

A: Kas inuakid samuti unustasid? D: Muidugi. Sellel ajaperioodil kehastuvad inimesed Maale. Kuid ma arvan. A: Kas inuakid ei säilitanud füüsilist keha? D: Säilitasid. kui Maatriks lubaks midagi taolist. selleks spetsiaalselt loodusse. närvisüsteem. et füüsilise keha säilitamine sellisena nagu see on – toimub kogu Universumis esmakordselt. A: See tähendab. et need kes ei allu enamusele. A: See tähendab. See oleks asjatu energiakulu. et tooni annab enamus! D: Jah. õppides planeeti ja selle emotsioone kõigist aspektidest lähtuvalt. Teisel planeedil. saavad segmendist automaatselt kõrvaldatud. nii tahetakse.vaja tingimata sadu tuhandeid aastaid ettevalmistusi. jäävad meist maha? D: Võib-olla vähemus. luues niimoodi uue Maatriksi segmendi. A: Täpselt nagu siin? Unustades. et läbikukkumist ei toimu. See on see. et nad juba elasid? D: Jah. aju on muudetud. mis toimub. kui ei õnnestu? D: See lakkab eksisteerimast. kes ei vasta nõuetele. A: Kuid sa rääkisid. A: Aga kui ei õnnestu? D: Seda ei tea peale Jumala keegi. tihedus. Nagu ma ütlesin. Nad on praegu teistsugused võrreldes sellega kes olid varem. Eriti seetõttu. kuid praegu on erijuhus – sellist juhtub väga harva. Ja need ja Päike valmistuvad. A: See on? D: Planeet sooritab hüppe. Nüüd on neil teine struktuur. see on Maatriksi seadus. see on – seadus. järelikult ei pidanudki. 38 . Kuid väline mulje on säilinud. Kui ei õnnestu. planeedil kulus ju miljoneid aastaid selleni jõudmiseks. Seepärast on kogu tähelepanu pööratud Maale. et jõuda täieliku hävinemiseni? Universumis on kõigel oma tähendus. Need. mitte miski ei lähe asjatult kaduma. Nad ühinevad. Meie päikesesüsteemi planeedid hakkasid muutuma. See toimub absoluutselt täpselt. kuni hüpe on täielikult sooritatud. Need. Mõtle. viiakse Maatriksisse niikauaks. mis vastab nende vibratsioonitasemele. kes neist saab võimaluse Maale tagasi pöörduda. Ka inimestel tuleb see sooritada. Praegu oletatakse. et Maatriksi tasandil oleme me ette valmistunud. Samuti nagu päikesesüsteem. Uuel. Seal saavad asuma hinged Maatriksi erinevatest segmentidest. Milleks pingutada. A: Ja neil tuleb uuesti kehastuda? D: Jah. Siis juba otsustatakse. A: Aga mis juhtub Maaga. A: Me jääme täpselt samasugusteks? D: Jah. kes pole ette valmistatud. et nad alustavad kõike algusest? D: Jah. omandades erinevaid vibratsioone. kuid kui vormi. Ülejäänud eraldatakse sellest segmendist ja viiakse üle uude.

et me ei õnnestu. D: Anunnakkid säilitasid alati välise kuju. A: Loodame. Nad hakkasid tööle. mille kohaselt inimese DNA on läbi teinud muutused teatud evolutsioonimomendist ja et meil on üks ühine naissoost eellane. et tulla koos teistega ja siin kanda kinnitada. A: Esimene? D: Jah. et meil on inuakkide. sest see vastab keskkonna alguspunktile. see juhtus ka Maal. Tahtsin jutustada sulle sellest. lendas see ära. Anunnakid arvasid. Tulles tagasi. D: Tahaksin tänaseks lõpetada ja järgmisel korral rääkida Maast. Võttes vee. millest alates inimesed hakkasid teadvustama. võtame nad vastu. A: Teadusringkondades on hüpotees. Siis saabus moment. Näis. Eesmärk oli ikka sama – kohalike ressursside kasutamine. A: Kes meid koloniseerisid? D: Needsamad anunnakkid. tõid nad Inualt endaga kaasa inuakid. anunnakkide ja primitiivse inimese DNA? D: Jah.A: Kuid alati on olemas väike võimalus. et ainult sellest tööjõust ei piisanud. D: Jah. et kõik sujub hästi. tõid nad seetõttu tööle inuakid. et mis juhtus Inual. et tahad täna rääkida Maast. Jutt käib koloniseerimisest. et oleme – vennad? D: Jah. A: Sa ütlesid. D: See ongi nii. Kui praeguse liigina eksisteerite te tänu meile. kes elas 180 000 . A: Aga miks me teie sarnased ei ole. Siis toimus esimene geneetiline muutmine. sest uut geneetilist muutmist ei õnnestunud kogu elanikkonna peal läbi viia.ja pinnaseproovid. A: Tahad öelda. et viimaste võimeid ei saanud inuakkide omaga isegi võrrelda.300 000 aastat tagasi Aafrikas. kes nad on. sest kusagil 40 000 aastat tagasi määrisid anunnakkid meile kaela oma geneetilise (millest eelnevalt juba rääkisime) materjali. osad inuakkidelt. A: Tähendab. Seejärel toimus inuakkide ülestõus. Nad ajasid kõik segi. kes pühalikult pidasid auasjaks säilitada anunnakkide vereliini. Olid ka puhta verega liigid. ainult et DNAd võeti inuakkidelt mitte anunnakkidelt. Nii siis muudetigi Maa elanikkonna geneetikat. osad sai DNA täiendust anunnakkidelt. A: Loogiliselt võttes olete te siis ennekõike anunnakkid? D: Ei. Kusagil pool miljonit aastat tagasi maandus Maale laev. Füüsiline aspekt kattub täielikult planeedi omaga. et kui me oleme geneetiliselt neile lähemal. Peale seda tuli anunnakkidel harjutada ka inimesi tööle. Seetõttu toimus segunemine. Tolle aja Maa inimeste geneetilisele materjalile lisati meie geneetiline materjal – nii sündis kaasaja inimrass. A: Seega on meil teie DNA? D: Jah. D: Alati eksisteerib vähemalt kaks võimalust kuid ma arvan. A: Kuid nüüd oleme rohkem või vähem ühesugused? 39 . Kuna kohalikku elanikkonda oli suhteliselt raske keerulise aparatuuriga tööle õpetada. ja algusest peale oli selge.

Saa aru. A: Mis toimus anunnakkidega kui nad ära lendasid? D: Nad ei lennanud. et nad juhivad maailma. pangasüsteemide. See õigustas end täielikult. Need on riigitegelased – nende teenrid. sest elanikkond hakkas neid kummardama ja neile kuuletuma. mõnede organisatsioonide ja firmade. A: Hästi. kel oli nendele kõige sarnasem veri. A: Iidsetel aegadel tõepoolest olid ohverdamised. mida uskuda. Tahan vaid öelda. juurutasid dogmad ja kõverdatud uskumised. On olemas puhtaverelised liigid. Kuid nad on tõeliste anunnakkide pärijad. keegi ei tea täpselt… D: Teavad küll! Neid teavad kõik. Nad on need. Veel on aju osa. Keegi pole neid näinud. seaduste. et usuti omamoodi doktriini.D: Ei. A: Kas tahad öelda. see on – nende toit. Ainult nemad teadsid tõde. Nemad olidki need jumalad. D: Jah. D: Võid neid nimetada kuidas tahad. et nad on sõltuvad sellest. kes austavad oma päritolu ja ei luba vere segunemist? D: Jah. nad on – valitsejad. ainult et kahel jalal? D: Jah. A: On inimesi. Nad on kõikjal tänu nendele. Seetõttu lõid nad mõningad salaühingud ja määratlesid üldised alused. aga kuidas see neil õnnestunud on? 40 . sõjaväe. nagu Inual – nad peitusid. D: Ei. kuid seda on raske uskuda. kuidas sa näed. ainult et neid tehti jumalate auks. Üks salaühingute eesmärkidest on teadmiste edasiandmine. on nendelt ainult osa DNAd. A: Nagu ma aru saan. kas need anunnakkid on sarnased reptiilidele. kes antud momendil juhivad meid ja maailma. A: Tuleb välja. kes nimetavad neid reptiilide rassiks. haridussüsteemi ja massimeedia. Kuid seda mitte sõna otseses mõttes – nad otsustasid töötada varjatult. nende järeltulijad. Nad on siin koos meiega. Nad valisid välja mõned inimesed liikidest. D: Ma ei taha kedagi selles veenda. Kõik töötab samade reeglite järgi. politsei. Me oleme nende – pisike osa. Kuid need rituaalsed ohverdamised toimuvad ka praegu. mis vastutab agressiooni ja negatiivsete emotsioonide eest. Veri ja organid anti kingituseks härradele. Nad on neid õpetanud ja need inimesed õpetavad omakorda teisi jne. Nad õpetasid välja pühamehed ja saatsid nad jutlustama. et nad meid juhivad? D: Umbes 6500 aastat tagasi otsustasid anunnakkid taanduda massirahutuste tõttu. A: Ütle. A: Ma juba kuulsin seda teooriat. A: Kuidas nad seda teevad? D: Läbi riigijuhtide. Nii. et on olemas perekonnad. Antud momendil on need salaühingud olemas üleilmselt ja need töötavad kõigis sotsiaalsetes sfäärides. Tõsi. kes neid teenivad. A: Ütle. seda tehakse põranda alt. millest mõningad on meie kaasaegses religioonis. Just nemad korraldasid hästi läbimõeldud riitusi inimeste ohverdamiseks. D: Ei. A: Ma tean seda teooriat. kuid ei tea.

A: Aga mida nad kardavad? D: Nad kardavad seda. A: Tähendab. Nad sundisid inimesi uskuma. mida nad kasutasid kui väga efektset programmi ajupesu jaoks ja intuitsiooni hävitamiseks. kes manipuleerivad ja juhivad meie elusid. elame. Nad lähenesid punktile. et astroloogia ja pühendunute teadmised – see on saatanlik õpetus. milles Maatriks muudab neid kui liiki. lollitada ja panna uskuma sellesse. et elavad väljaspool keha ja on osa Universumi Teadvusest. kui nad teadvustavad? Mis siis toimub? Mitte midagi! D: Inimesed põrmustavad nad ja ajavad minema. Nad annavad meile süüa. A: Ja ikkagi on teadus kasulik. Nad külvasid ideed. aga unenäod ja nägemused tulevad Universumi poolt. Mida me ka ei teeks. Nad teavad oma päritolust. et nad on vabad ja piiramatud nii. Just seetõttu pole kellelgi õigust meile öelda. Orienteeruvad suurepäraselt astroloogias. Kaasaegsel teadusel ei ole midagi ühist Maatriksi Tõega. et me oleme kinnises ringis. A: Kas juhtivad perekonnad ja presidendid on sellest teadlikud? D: Jah. eluasemed. spetsiaalselt selleks. Kõikidesse Maa kohtadesse. Siis tuli anunnakkidel leida teine tee. et viia eksiteele. hinge olukorda – ühesõnaga võivad teha kõike. Me sünnime. Nad on allutanud mateeria. et panna meid uskuma seda. Juhtivad perekonnad on nende otsesed järeltulijad. Nad kasutasid religiooni.D: Nad on väga vana rass. poliitika abil ja kõige tähtsamaks muidugi on rahasüsteem. pole saatanat olemas. Tänu sellele me arenesime. Nad on need. loodud spetsiaalselt selleks. absoluutselt kõik. tervise. See võttis üle religiooni koha. teavad kõiki aspekte Maatriksist. mis on möödapääsmatu. nagu loomine ise. Nii ilmus teadus. kus on olemas heatahtlik energeetiline toime või potentsiaal energia ülekandumiseks. See teadus on välja mõeldud. viies neid 41 . ikkagi oleme vangid. mis iganes. Maatriksist. A: Kuid on olemas ka teatud vaimsed harud. Ainult et osasid neist rahastatakse samadest allikatest. viies sinna sisse moonutused. Esmalt hinge. austavad seda ja on täielikult nõus organisaatorite otsustega. D: Nii see on. et unenäod ja nägemused on saatanast aga nagu meie näeme. sooja. koolid. töötame ja sureme nende jaoks. seletasime teatud asju. kes teavad ja räägivad sellest. me oleme võrdsed. et jätkata domineerimist. Nad suudavad mõjutada inimmõistust. D: Ei. ilma. Tegelikkuses on nemad – meie raha. Probleem on selles. Nad ei saa kuidagi lubada. millal iganes ja nii tihti kui nad seda soovivad. mis olid neile hädavajalikud. Nende planeet on hävitatud ja ligipääs teistele taevakehadele suletud. puhkuse. et inimesed ärkavad ja teadvustavad. et neil pole enam kuhugi minna. Meie presidentide veenides voolab nende veri. Mingil evolutsiooni momendil tekkis inimkonnal kahtlus religioosse dogmatismi usaldatavuse suhtes. ehitasid nad hooned ja seadmed eesmärgiga toime hävitada. energiat. mida uskuma ja mida õppima. A: Ja ikkagi. A: Ja mis siis. kuidas neil õnnestus maailm oma kontrolli alla saada? D: Religiooni abil. Meil on vaja kuulata oma hinge. valeuskumused. mis pole reaalsusega kuidagi seotud. et oleks ligipääs infole ja saaks seda moonutada. Mitte keegi ei saa olla loodust kõrgemal. D: Teadus kuulub tervikuna neile. Nende teadmised on tohutud ja hästi süstematiseeritud. mille nad on loonud elanikkonna üle. Kõik on mingil määral seotud selle okultse kooslusega. et muutuks täieliku uimasuse olukord. mida me mõtlema peame.

Midagi ei jää nende tähelepanuta. See energia võib olla erinev sõltuvalt tableti koostisest. kes seda üritavad – neile kleebitakse külge silt "šarlatan". Organism saab palju paremini toimida. Tõepoolest. Võib-olla seal. mida mulle peale sunniti. kes teavad tõde ja tahavad sellest rääkida. A: Ma ei suuda ikka aru saada. kes usuvad headusesse ja näitavad seda välja. "hullumeelne" või lihtsalt "kaabakas". kuidas sissesüstitud mikroobid ründasid chakraid. teha? Miks neid ei ole paljastatud? D: Kes oleks see. ootamatu surma või "enesetapu" teel. et kui keegi teadlane teeb avastuse. Mida me teeksime antibiootikumideta. võib-olla on mõtted ja tunded valed. mida lisatakse vette ja toiduainetesse. on keskkond reostunud. Kõik arvestatakse peensusteni läbi. Kuid nad kõrvaldatakse. Kui see kehasse siseneb. Haigus on märguanne. kes talle vastu vaidlevad.ennekõike väljasuremiseni ja seejärel – transformatsiooni. laguneb see organismis ja muundub energiaks. mida mõelda. Kuid võib ka nendeta. Aga ülejäänud on loodud selleks. et teed midagi valesti. ette arvestatud ja täidetakse vastupanuta. kleebitakse silte. millesse uskuda. kuidas reageerida. Mul oli väga paha peale viimast vaktsineerimist. keda pole õnnestunud lollitada. A: Kuid ravimid aitavad! D: Jah. on olemas ka inimesi. et eraldada inimene Esmasest Allikast. See viib paremuse suunda. Selle asemel. ilmub sadu teadlasi. A: Hästi. kõrvaldatakse… Mis asi on enamus… praegu on kõik keeruline. aga kui enamus inimesi hakkab teistmoodi mõtlema? Nad ei saa midagi teha. 42 . kes seda teeks. A: Keemilised ained? D: Kõik keemilised ained. kuid väga keeruline on piiri tõmmata. nende üle irvitatakse. toimivad ainult tagajärgedele aga ei aita põhjust lahendada. Tabletid. neid koristatakse õnnetusjuhtumite. Mõtle. hakkab see reguleerima sekretsioone. Need toimivad immuunsüsteemile. toidulisandid. Nad ei taha seda. et selles süsteemis on inimesi. kõigi järel nuhitakse. A: Võib-olla. Neil on hirm. kas siis suurendama või vähendama. Nad ei saa ju kogu planeeti tappa! Võimalik. ravimid – on loodud spetsiaalselt selleks. ehk on toit kehv. Nägin täpselt. et hiljem asustada kogu keha. Meie maa-alused juhid on koostanud suurepärase programmi juhtimaks inimeste teadvust ja tundeid. A: Kuid ravimid päästavad inimeste elusid! D: Jah. et neelata tablette. Mõningad. mis hoiatab. kus elad. vaktsiinideta… D: Vaktsiinid – on kõige suurem äri. mida süüa. Kõik on ette planeeritud. mida tahavad. mida juua. mõjutades lümfisüsteemi ja näärmeid. mis neile ei meeldi. Meile räägitakse. on vaja aeg maha võtta ja olukord läbi mõelda. mida kuulata. kuidas nad võivad kõike. Tegelikult need rohkem kahjustavad kui aitavad. kui kõrvaldada haiguse põhjus. kuid kahjuks – see on vale. Kui sa võtad tableti. Meid kontrollitakse aju mõjutamisega ja keemiliste ainetega. nagu ma näen. kui nad kõike juhivad? Kõik. D: Need. kes teavad tõde ja tahavad sellest rääkida. et sundida inimese aju reageerima ainult teatud stiimulitele – veelgi täpsemalt – mitte reageerima.

Seepärast ei saa neid ära tunda. Võib öelda. Kuid nad on ka maa peal. Kuid seda ei juhtu. et kõigega on arvestatud. et lakkab hoopis reageerimast. Mida rohkem sa neid võtad. A: See tähendab. kuid antibiootikumide avastamine oli väga tähtis. et see on lihtsalt rumalus. nad on – planeedi osa. aja raiskamine. Nad teavad. nagu linnad. Meie keha teab seda. kus nad praegu on? D: Nad elavad siin koos meiega. et nad elavad teises mõõtmes kuid elavad siin ja praegu. et planeetide mõju mängib iseloomu kujunemises võtmerolli. kellel on nende DNA? D: Ainult erijuhtudel. neid võib näha. loodi mulje. A: Kuidas projekteerivad? D: Mõttega. võetakse inimesi väljastpoolt.A: Jah. A: Milles seisneb hindamine? D: Kontrollitakse geneetikat. Esmajärjekorras. Nad on meie seas. A: Isegi mitte nendega. A: Kus nad konkreetselt asuvad? D: Neil on ülisuured maaalused baasid. et see nii tähtis on. mille abil võivad nad omandada suvalise kesta mida tahavad. Nad elavad seal. kuid praegu manipuleeritakse nendega. sest nad ei seo ennast väljastpoolt enda liiki. Me elame koos nendega algusest peale. sõber… A: Seega võib olla sinu paariliseks anunnakki ja sa isegi ei aima? D: See on võimalik. seda rohkem kannatab organism end nende eest kaitstes kuni selleni välja. elavad koos meiega. iseloomu. Kuid nad projekteerivad midagi energeetilise välja taolist enda ümber. meile kallis inimene. Kuna nüüd ühtegi neist nõidadest enam ei tegutse. kuid ei teadvusta seda. Selleks võib olla ülemus. See ühendab kõik teadmised Universumist. astroloogilisi tegureid ja palju muud… A: Astroloogilised tegurid? D: Jah. Kuid ainult peale hoolikat hindamist. Nad võivad panna meid nägema vormi ilma. Seetõttu on see nende jaoks kui lapsemäng. kes meid juhivad. et astroloogia on nõidus. kui nad otsustavad parendada oma vereliini. A: Ja niisiis käivad vabalt ringi meie seas? D: Mitte ainult ei käi vaid juhivad. et me ei näe neid? Kas nad on nähtamatud? D: Ei. A: Ma ei teadnud. Algul räägiti. Mõnikord. Nad osalevad aktiivselt meie elus. A: Miks? 43 . Mikroobid ja viirused on osaks meie elus. D: Jah. ja hiljem. A: Aga anunnakid. varjatud meie käesolevate võimete eest neid näha ja tajuda. Ta teab. Seetõttu on astroloogia – kõige iidsem teadus. Meil on vaja nad omaks võtta. nende vaimsed võimed ületavad inimlikke. et saatanast. D: Sest sul pole vaja seda teada. me toimime vastastikku nendega. A: Ja ei kasuta midagi muud? D: Ei. kuid me ei saa neid kuidagi mõjutada. et eriti pingutaks.

Kaitseb juurvilju. Neil ei olnud enam maasikatega probleeme. On olemas kosmilised tsüklid. Kõigel on tähendus. teatud tegevusteks. mis viiks rikkalike saakideni. Kuigi. Inimestel on kindlasti vaja nendega arves-tada. Kui inimesed pööraksid tähelepanu tähtedele. Kui istutada peiulille põõsakesed peenarde vahele ja äärtele. peab olema terve. võimekamad. kes neid korjab. sest siis taipaks inimene elu mõtet. saagi kogumiseks. Me kõik. kes puudutab taime ja võib sellelt energia ära võtta või seda muuta. mis kaitseb taimi. miks nad seda varjavad? Nad ju saaks oma kasumi. Tegelikult kaitseb peiulill selle energiaga ennast kuid aitab ka taimi. sünniksid teistsugused lapsed: paremad. Kuust. elektromagnettormid. A: Mis tähendab võidelda kahjuritega teiste taimede abil? D: Jah. A: Ja selliseid taimi on palju? D: Jah. korjatuna teatud kuu tsüklitel. seemendaksid põlde soodsatel aegadel. On olemas soodsad perioodid külviks. oleks inimestel ligipääs Maatriksi piiramatutele ressurssidele. külluseni. Midagi pole tehtud asjatult. Tegelikult on kõik taimed millegi jaoks vajalikud. aga teisest küljest – kiirgab spetsiaalset energiat. kuid on vaja täita kaks tingimust: millisel astroliigilisel ajal need korjatud on ja kes neid korjas. planeetidest. teiste programmidega. muidugi alateadvuslikult. Nad ei kasutaks enam pestitsiide. teiste taimede abil saab võidelda kahjuritega. Miski ei eksisteeri asjatult. et mul oli õigus. elektrilised signaalid. oleme mõjutatud Päikesest. D: Peiulill. kuid nad ei uskunud mind alguses aga pärast selgus. mis neid eemale peletab. Ainult et keegi ei tea seda. ja vastupidi – ebasoodsad. Inimesed saavad nendega end ravida. Maa kujutab endast gigantset magnetit. Kas siis neid juurvilja või teravilja peenarde vahele istutades või nende mahlaga piserdades. A: Too näide mingist taimest. luues omakorda magnetvälja. hingeline olukord – ta on esimene. A: Seda ma ei teadnud! D: Inimene. See magnetväli avaldab tähtsat mõju elule Maal. D: Ei. laste eostamiseks. kes taimi korjab. Olla harmoonias tähtedega tähendab elada kooskõlas Loomisega. A: Aga mida peiulill teeb? Kuidas see kahjuritele mõjub? D: Ühest küljest eritab ta ainet. mis pöörleb ümber oma telje. sest teatud perioodidel on nende raviomadused suurimad. Päikese pulseerimised. Kuid väga tähtis on inimese. mõjutades kahjurite energiavälja ja sundides neid seda kohta hülgama. A: Kas see on tähtis? D: Jah. rahulik ja tasakaalus. muuseas ka aedmaasikat ja vaarikat neid söövate putukate eest. palju ühtlasema struktuuriga. 44 . Nad raviksid end terveks kosmilise energiaga. Või vähemalt seda endale sisestama kui ta taimi korjab. mis tema ümber on. sest kahjurite vastu aitaksid teised taimed.D: Sest see on vahend end Universumiga kooskõlla viia. See on väga tähtis. Tean seda täpselt. Elades teadlikult. A: Nii see on. õiglasem oleks taimi pigem istutada kui tappa. Ütlesin seda ka vanaemale ja vanaisale. saab su aed kaitstud. A: Kuid ma ei taipa.

et teaduslikud uuringud on kindlaks teinud. et sulle meeldivad Jõulud! D: Jah. austatud teadlase. Tahvlites sisaldub imekspandava täpsusega info päikesesüsteemist ja kõigist planeetidest. kus on eksponeeritud väljapaistev meetrine kuusk. Peale seda. avastatud 1850. Äkki muutus homo erectus homo sapiensiks. et ammutada ressursse. et 200 000 aastat tagasi toimus rassi täiustamine. istusin kaua ja püüdsin infot läbi mõelda. Tähtis on meeles pidada. Kuid tahaksin jätkata järgmisel korral. kui David lahkus. ajaloolase. head ja imelised. kui vibratsioon. sest ema ostis ammu kunstliku kuuse. Nad peatusid piirkonnas. kuidas loodi kuninglik võim. 45 . Ma ei tea. Mul vedas. et seejärel. kaasaarvatud nende mõõtmed ja orbiidid. et tapame planeedi. Kui sa vaid kuuleksid nende karjeid kui neid raiutakse! Asjatult! Mitte keegi ei kuule! A: Kuid sa rääkisid. kes elas Aafrikas 140 000 . Seda enam. kuidas anunnakkid lõid geneetilised harud juhtimaks inimkonda nende nimel.KI. kus praegu on Aafrika kontinent selleks. Kahjuks me tapame neid.UNNAK. raiskame selle rikkused ja ise vaimustume sellest. kes on tulnud Sumerisse planeedilt Niburu. Iraagis. et omame ühist naissoost eellast. Nad proovisid läbi palju variante. et aidata. et olla kasulikud. Ta kinnitas. et inimkonna ajaloost on teada. võtta vastu veel midagi ja muutuda homo sapiens sapiens’iks – see on kaasaegseks inimeseks. mis kulgeb Jupiteri ja Marsi vahelt ja läheb kaugele Pluuto taha. kes on töövõimeline. See on väga hea. Sitšin usub. Keegi ei tea ja ei oska selgelt selgitada. Tekst oli tõlgitud Zahar Sitšini. Üldiselt kirjeldatakse. kuid seejärel oli ülestõus ja nende juhid otsustasid luua hübriidrassi. et tahvlid sisaldavad infot kõrgemast rassist nimega AN. kuid lõpuks peatusid kaasaegse inimese peal. kuskil 35 000 aastat tagasi.D: Taimed on elusolendid. Mäletan. Sitšin räägib.300 000 aastat tagasi. Kogu tsükkel kestab 3600 aastat. väga. Alguses kaevandasid mineraale ainult anunnakkid. aastal kusagil 400 km Bagdadist. et kunagi lugesin David Icke raamatust "Suurim saladus" tõlget Sumeri Tahvlitest. ja veel rõõmustavad inimesed selle üle! Kuid inimestel on vist anne tappa taimi ja sellest rõõmu tunda! A: Mida see tähendab? D: See tähendab seda. A: Lõpetame siis tänaseks. kas olen võimeline viibima majas. Tahvlites kirjeldatakse. Nad on siin selleks. Kuid kui sündmus. peamine on – idee. et see planeet tiirleb mööda ovaalset trajektoori. Täpselt nii käitume ka kuuskedega. et need anunnakkid tulid Maale umbes 450 000 aastat tagasi kulda otsima. purustame ja viskame seejärel minema. mis põhjustas selliseid evolutsioonihüppeid. kirjaniku ja keeletundja poolt.

usute nende väljamõeldisi. Mis on põhjuseks. Miks ma pean õppima seda. Mida sa öelda tahtsid? D: Kujuta ette. mida nemad tahavad. Kui palju oled sa kuulnud. katsetame… ja kõik teaduse. Oleme pärinud süsteemi ja jätkame seda. A: Keda? D: Anunnakke. Ja siis saab see tõesti võimalikuks. Mida koolis õpetatakse? Nende tõde! Mida te selgeks saite? Nende tõed! Mida te praegu teete? Töötate nende jaoks! Aga mida hakkame tegema kui midagi ei muutu? Me töötame ka edaspidi nende jaoks. et ei ole kasulikke aineid… bioloogia. et see pole tõde. Ma ju tean. Me piiname teda. Paljastage nad ja näidake kogu maailmale. et see on ebaõiglane. A: Kuidas. Nad lõikavad maha meie juuksed ja põletavad need või tassivad külla minnes kingituseks. milleks püüelda ei tea kuhu veel? A: See pole päris nii. tükeldame. lapsed. et see hävitaks igasugused intuitiivsed ilmingud või sideme Maatriksiga. Te peate seda tahtma. et lastel on ebahuvitav. A: Selge. et neid hiljem minema visataks. muudavad õpetajad ja juhendajad õpilased robotiteks. mida sööksime? D: Me oleksime võinud seda teha mõttejõuga. Kõik õpingud on rajatud loogikale ja mõistusele. et eputada teiste ees. torgime. kuigi tunneme ja teame. Sellest võtavad osa ka vanemad. Midagi taolist teeme me Maaga. et teie. miks mul on lasteaias tülgastumiseni igav ja ma ei taha sinna tihti tagasi minna. kas siis laiskusest. D: Olete pärinud süsteemi. Seda me oleme kõige paremini õppinud. mugavusest. Ja veel jätkate seda. kui me neid ei näe? 46 . On vaja. Hävitades vabaduse ennast väljendada. Te võtate nad omaks. osalege nende täideviimises. progressi ja külluse nimel. et see läbi läheks. et mikroobid meie kehas hakkavad võtma meie verd ja kasutama seda kui autokütust. Me võtsime selle üle anunnakkidelt – raisates. A: Kuid me ei või ju kõik kodus istuda – nii ei saa keegi harituks! D: Pole vaja kodus istuda. siis tähendab. mis pole kunagi olnud tõene. täiskasvanud muudaksite süsteemi. mida me siis teeksime? Millega sõidaksime.III osa A: Me peatusime Maa tapmise juures. Miks seda koolis ei õpetata? D: Sest koole kontrollitakse samuti. ainult soovimise abil. millega kütaksime. kui vanemad räägivad. et olete rahul oma eluga. millest meie. Kui sul juba kõik on. meeleheitest või lihtsalt selle tõttu. A: Sa ei saa kinnitada. Üheks peamiseks okultsete organisatsioonide ülesandeks oli destabiliseerida haridussüsteem – see õnnestus neil lausa suurepäraselt. et nii see on… mina samuti käisin koolis ja ei surnudki… ma saavutasin kõik tänu haridusele… Vot millega te täiskasvanud meid rõhute. teie tõttu väljuda ei saa. ajalugu… D: Need oleksid kasulikud kui info oleks reaalne. kurnates ressursse. Info struktureeritakse nii. et vaja on õppida… vaja on õpetajaid kuulata… kui raamatus on kirjutatud. Hakkavad võtma vähehaaval meie luid ja ehtima oma kaela ja käsi. Te olete süüdi! A: Aga mida me teha saame? D: Soovige muutusi. See on suletud ring. A: Aga kui me poleks neid kasutanud. Ainult keegi ei õpeta seda.

A: Hästi. rakendatud ja kontrollitav anunnakkide poolt. A: Kuidas? D: Nagu ma sulle rääkisin. Samuti. A: Hästi. kas on vaja järgida teatud samme? D: Midagi selle taolist. kes neid näevad. A: Mida sa nimetad kõrgemaks minaks? D: See on – Tõde. mis on sihitud sellele. pikendab see eluiga. et vilju noppida. A: Kuid. muutub see impulss mõttevormiks-energiaks. kes neid näevad. mida me näeme füüsilise nägemisega – see on Tõe projektsioon.D: Soovige. See on – otsene pääs Maatriksisse. A: Mis asub Maa madalamas väljas? 47 . Nad on meie seas. on vaja toetuda. Aga täiskasvanud. mis võimaldab sellel soovil realiseeruda. Tõepoolest. kui harknääre teadlikult aktiveerida. et inimene saaks Tõde teada. konkreetselt. kui inimene saab infot otse Maatriksist aga mitte Maa madalamast väljast. kel pole sellist kingitust? D: Nad võivad alustada seda sidet ja see anne ilmneb. Kuid see on – esimene silm. aga konkreetselt. kes neid näevad nagu minagi. siis ilmneb nägemine energeetilisel tasandil. D: Võid selle ka silmaks nimetada. iga nääre inimesel on ette nähtud millekski ja kõiki neid saab juhtida teadlikult. Ma olen liiga väike. mille eest pole võimalik midagi varjata. kuidas me saame äratada kõrgema nägemise võime? Mulle tundub. et hoida meid omamoodi letargias (varjusurmas). A: Aga need. sõnal on oma vibratsioon. et mind kuulataks. sest nimelt sellele infole. mis on olemas kõigil. kes neid näevad. ja mida teha? D: Need. varjul sügaval meie sees. Ainult et see on tumendatud olemasolevate müradega (häiretega). et te neid näeksite ja te näetegi! On olemas inimesed. kas on olemas mingi tehnika või protseduur. Kui info ringleb vabalt nende kahe struktuuri vahel ja selle voog on teadvustatud. See saavutatakse keha ja kõrgema mina sideme teadvustamise teel. See on – õige. Neid näha on Looja kingitus. Suvalisel soovil. mitte kolmas. vaikivad hirmust teiste inimeste ees. Näiteks. et sa räägid kolmandast silmast. Kui sa millestki mõtled. peavad seda ütlema. Näitama nende peale sõrmega. See. mis selle kaudu tuleb. tõeline teadmine. Inimese näärmed on väga tähtsad. läbi moonutatud info mürgitavad nad meid ainetega. mis siseneb teatavasse Maatriksi segmenti. ideel. ja pärast on võimalik seda teadvustada. A: Aga miks mõned näevad neid ja teised mitte? D: Need. See oleks nagu seemne istutamine ja ootamine. on laiendatud ligipääsuga Maatriksisse. nad on meie elu osa. blokeerides selle. millal see suureks kasvab. praegu on inimese võime luua tugevam kui kunagi enne. A: Milliste müradega? D: Anunnakkid ei taha. Need ained pidurdavad käbinäärme tööd. Seepärast. Ennekõike peab inimene looma teadliku sideme oma kõrgema minaga.

Nii. Võid siirduda kuhu tahes. Kuid pead teadma. Sa ei saa paluda kõrgemal minal terveks ravida oma vanaema. lähen ma mõtetes erilisse kohta. Alguses vaata vett ja seda. Seejärel tunned sa lõdvestunud seisundit. mis on seotud kurjade kavatsustega. katsu vett. Ütle talle. mitte korraga. hirmuga. Nimeta see oma salajaseks Tõe kohaks. Kuid ta hakkab sulle infot andma jao kaupa. et olen Inual. tuleb sellest. Sealt oli meri näha. et mitte keegi ei saaks sinna tungida. sest meil on ligipääs ainult siia. A: Kuidas? D: Toon ühe näite. Mis edasi? D: Aghton palub mul sulle edasi anda ühe toimingu. Pärast palu kõrgemal minal sinuga kontakti astuda.D: Tänu kunstlikult loodud blokkidele saame me infot ainult sellest. kus sind keegi ei häiriks. et teada saada Tõde. Ma kujutan ette. mida tahad. A: Oletame. A: Ja vastus osutub õigeks? D: Alati. kuid need tulevad Maatriksi väljast. See saab pühaks. A: Kuid meil on ka head mõtted… D: Jah. mis sind ümbritseb. sulen silmad. millele sa vastust tead. millest ta haigestus. Istu sinna. mis on vaja teha. Proovi ise. mis ei vasta Maatriksi Tõele – kõigest mis kehasse on kogunenud. D: Sa kandud sinna. et kui vastus on "jah". A: Oletame. Seda tehes räägin endale. surmaga ja palju muuga. Vaata ainult. Maatriksist tuleb väga väike osa. Võib ainult küsida. See on väga kasulik. seisan ja keskendun Maatriksile selleks. mis meile satub. paanikaga. Planeet on sellega ümbritsetud ja kõik info. Üldiselt oleks seda vaja teha iga päev. 48 . See on väga lihtne. Siin saad planeerida ja teostada ainult seda. Madalamas Maa väljas asuvad kõik madala sagedusega mõttevormid-energiad. et täituvad ainult need soovid. võid hakata rääkima Maatriksiga. Kõik. et seda pole võimalik kehasse mahutada. Kui ma tahan teada vastust mingile küsimusele. kuhu sulle meeldib. A: Näiteks tahan ma teada tõde. tunneta seda. Me toitume sellest. Siis saa teadlikuks kõrgemast minast. Alguses tunned sa suurt armastust. Sinu kõrgem mina teab. et need eemalduks loomulikul moel. Proovi tunnetada koha lõhna. vihaga. aga Aghton ei vasta mulle. Alguses palu oma kehal aidata vabaneda kõikidest mürkidest ja ainetest. Kui saavutad need seisundid. Siia mahutasid anunnakkid kõik. sest inimaju ei suuda taluda sellist infohulka korraga. Võid alustada küsimustest. Mis mul on vaja rääkida? D: Ma tahan näha tõde. A: Kuidas saaksime ligipääsu Maatriksile? D: Sideme loomisega mõistuse ja kõrgema mina vahel. et mulle meeldib kose lähedal. mis puudutab sind. Mul oli seal lemmikkoht puu kõrval. Nii suurt. mis on sinuga seotud. A: Kuidas see kontakt ilmneb? D: Kui ma räägin kõrgema minaga. et see ei põhjustaks sulle valu. A: Kus see madalam väli asub? D: Maa ümber. siis mu keha kaldub ette ja kui vastus on "ei" – siis taha. et me käisime antud etapi läbi. lepitust. et sa ei annaks endale vastuseid teadlikult. võib ka otse voodile enne magamaminekut. Rohkemat mitte.

kus saab kõrvaldada probleemid. See on väga lihtne. A: Kuid see on hammastele väga kasulik! D: Hammastele ei mõju see kuidagi. Nad olid siin ka enne seda. te ju sunnite hambaid pesema vastu ööd. A: Mis ained need on? D: Need sisalduvad väga paljudes toitudes. et igal aastal need ainekogused suurenevad nii toidus kui jookides? A: Ei. Siis hakkas Maa karma puhastuma ja palju arenenumad hinged said siia tulla. miks te neid nii nimetate kui nad on – kõige normaalsemad. aastat. A: Kuid mis on taolise masside mürgitamise eesmärgiks? D: See on sihitud põhiliselt inimestele. paranemist ei toimu. Siis mõtlesid nad välja uued aparaadid. D: Sest sa oled nendega harjunud ja sind eriti ei huvita. Ma olen neid näinud mahlas. mis loovad häired side pidamisel Maatriksiga. gaseeritud vees. Kuid mind sunnitakse hambaid pesema. Nad kujutasid endast ülisuurt ohtu anunnakkidele. Mis puudutab tervist. et parimaks vahendiks hävitamaks neid ilminguid oleks massiline teatud ainete neelamine. et kui sa sellega ei arvesta. Kuid sul tuleb teada. Kuna nad ei saanud kogu elanikkonda sundida tablette neelama. Seda kasutatakse spetsiaalselt kui käbinäärme blokaatorit. toimides kogu öö. kui lahendad haiguse põhjuse. toidus… kuid kõige mürgisem neist on – hambapastas. Antud juhul elame sellisel ajal. Neil ei vedanud ja muidugi ka meil mitte. Omavahel rääkides. A: Mis ainetest sa räägid? D: Fluorist. A: Aga kui haigus on karmaline? D: Siis sulle näidatakse asju nii. ja see jääb kehasse. et see on mürgine? D: Olen kindel 100%. A: Kuidas näitab? D: Kas nii. Peab vaid tahtma seda teha. Tean seda kindlalt. Ja kõik on korraldatud väga hästi. aastat. Kas sa pole märganud. kuid kõige arenenumad tulid peale 1990. kes on sündinud peale 1960. A: Mis aparaadid need on? 49 . miks haigestusid. Nad viisid läbi uurimise ja tulid järeldusele. aastat ja 1996. Saad terveneda ainult peale seda. ja palju tugevama toimega. et sul oleks kui film peas või sulle tuleb mõte pähe või sa näed und. sest need ained lakkavad meile varsti mõjumast. A: Aga kui ma tahan näha anunnakke? D: Ütle: "Ma tahan näha anunnakke". ma ei mõista. mis blokeerivad käbinäärme. Kuid siin on alustuseks vaja puhastuda ainetest. et sa aru saaks. sest viimased ei oleks saanud säilitada oma maski. Uustulijad olid võimelised arendama endas nn "paranormaalseid" võimeid. otsustasid nad toidu mürgitada.A: Aga kui ma tahan terveneda? D: Ma tahan terveneda. siis enne näitab kõrgem mina sulle. mille juured asuvad minevikus. A: Sa arvad.

50 . Headuse ja rahu ajastut. Tegelikult on Rumeenia selles suhtes väga puhas maa. A: Kuidas mõista "varsti"? D: Kusagil 2009. A: Nii kiiresti? D: Mida kiiremini. Ära vaata naeratust ega liigutusi. Ainult silma. mida kasvatame. Ja need. on erilised. kas oled inuaki või anunnakki – kõrgem sina vastab. Praegu töötab Maaga isegi Maatriks. atmosfääri ja kliimaga. Seda on tähtis teada. Kõik. Surevad paljud kuid mitte kogu elanikkond. Küsi. kellega sa räägid. ma räägin sulle ühest mängust? Vaata silma inimesele. sa rääkisid mulle. Tead. seemned… maja maale… D: See oleks hea. aasta möödumist. A: Aga mis siis tuleb? D: Kõik tuleb suurepärane ja lahe. Meil tulevad probleemid maakoorega. Meil on kindlasti vaja veidi toitainete varu. maalased on väga head. kuid ma näen neid tänavatel. Me oleme anunnakkide võimu all liiga kaua olnud. me kõik ei sure. A: See ei kõla just eriti hästi! D: See on väga hea! Ootan kannatamatusega 2012. Ja sina võid sama teha. A: Ja halvad tunned samuti ära? D: Tahad. A: Aga mida me sööma hakkame? D: Seda. A: Aga kuidas sa seda teada saad? D: Oma vennad tunnen ära vibratsiooni järgi. Midagi elusate nukkude sarnast. energeetiline mõjutamine gammalainete abil. aasta lõpus. Vaatan neid ja tean. D: Miks? A: Aga kui me sureme. On vaja osta mehhaanilised tööriistad. saavad nende orjadeks. seda parem. A: Kuid kas võib raha arvele koguda ja seda sealt vajadusel võtta? D: Majandussüsteem variseb lähiajal kokku. Vaja on.D: Sidemastid. mobiiltelefonid. kes on täiendatud inuakkide DNAga. et Maa puhastuks raha vibratsioonist ja kõigest. A: Aga palju neid on? D: Väga palju. Ma tunnen nendes ära vennad. 2010 alguses. Maa ja selle elanike ajastut. mida nad tahavad kuigi teavad täpselt. kes jäävad. samamoodi majanduslikus plaanis. mida nad siis tegema hakkavad? D: Noh. Tegelikult stabiliseerub kõik 2013. A: Tean. Kõikjal. Ma ei tea täpset arvu. A: Ja ikkagi ei suuda ma uskuda. Peaaegu kõik lähevad edasi. See on see. mis puudutab "rahalist manipulatsiooni". et see ei realiseeru. Raha kaotab varsti oma energia/ väärtuse. Siin pole nii palju anunnakkide vered. mis on või seda. Seda on kuid väga vähe. aasta veebruaris ja me alustame uut ajastut.

A: Ka meie maal? D: Jah. A: Ütle. miks vaid mõned näevad isiklikku kasu tohutute inimmasside arvelt? A: Aga inimestel. Nendesse astusid ka inimesed. kes on kõige kõrgemal. siis nad saavad loa hüljata Maatriksi segment. seda pole olemas. kes ei tea… kas neid võib aidata? D: Ei. Seda on väga keeruline selgitada. A: Aga miks nad liitusid nende gruppidega kui neil selleks kalduvusi pole? D: Uudishimust. kes tahavad muutuda? Kas neil lubatakse jääda? D: Ei. et nad on anunnakkid.A: Aga kui ma tunnen ära et ta on anunnakki? D: Palu oma kõrgemat mina näidata tema tegelikku olemust. siis pole midagi parata… see oli nende sisemine otsus. 51 . Võib-olla mõned said selle päranduseks vanematelt. Ainult nemad ise saavad seda teha. miks eksisteerivad finantskultused. Neil on oma tee. väga palju. D: Usu mind. Nad tunnevad üksteist ära vibratsiooni tasandil ja koonduvad organisatsiooni. palju rohkem kui olema peaks. et ehk on neil võimalus. miks mõned inimesed astuvad teatud organisatsioonidesse. aga enamus – ei. kel pole seda DNAd. kas neid. võimalik. mis sul on vaja teha – neid vältida. Nad võivad Maatriksilt küsida. Kui nende rikkumised pole suured. A: Kuid kui on inimesi. kes osalevad nendes organisatsioonides ja ei ole anunnakkid. Kui neil pole ligipääsu neile vastustele – on see väga halb. A: Ja kõik nendes organisatsioonides on inimesed anunnakkide DNAga? D: Ei. ma ei usu. et mitte teadvustades miks nad seda teevad. hirmust. Neil on võimalus muutuda. et praegu on nii lihtsalt parem. on palju? D: Jah. Neil on teine struktuur. nõu pidada oma kõrgema minaga. mis nendega juhtub? D: Nad lähevad oma teed. mis kuulub anunnakkidele. mida siis veel teha saab. A: Aga kas nad teavad. Põhjusi on palju. sest siin tuleb midagi erilist. D: Mõned – jah. et kõik anunnakkide verega inimesed moodustavad ühe grupi. Neil on kalduvus kurjusele. et saada võimalus häälestuda uuele vibratsioonile? D: Mitte midagi. Mis sa arvad. Seda otsustab Maatriks. kes ei kuulu ei ühte ega teise gruppi. Kui need on suured. Neile on kõike selgitatud ja nad on selle omaks võtnud. A: Aga need. Kahju. Võib-olla neid peteti ja sunniti uskuma valereaalsust. ja nad lähevad koos anunnakkidega… Kahju! A: Kuid ma mõtlesin. kellel on see geen. Kõik. soovist liikuda hierarhiaredelil ülesoole. siis sa saad aru. Teavad ainult need. Ainult nii saavad nad vastuse küsimustele. aga ehk seetõttu. Ma ei tea. Selles peab ju olema inimesi. Nad on väga palju ja teadlikult töötanud planeedi orjastamiseks. A: Ja ikkagi. Nad ju ei teadnud! D: Me ei saa neid aidata. Nad ei saa kuidagi olla vastavuses uue energiaga. See tuleb seestpoolt. Ja mitte kuulata nende nõuandeid ja pühalikke sõnu. Me ei tohi Maatriksi tasandil sekkuda. A: Aga mida neil on vaja teha.

et sellele ei pööra keegi tähelepanu. Kui ta keeldub oma elu ülesandest või kannab endaga kaasas karma pitserit. Kes iganes võib need leida. Peale seda. Tuleb aru saada. ärataks meie tähelepanu. et kõige esimesena satub fluori rünnaku alla käbinääre. läbi lugeda ja teadvustada. Seal on palju huvitavat infot. et hing tuleb siia probleemiga. Sellelt saidilt sain teada. siis ilmneb haigus. et keegi räägiks meile neist. Kahjuks ei tea seda keegi. istusin arvuti taha ja valisin "fluor" ja "käbinääre". kui ta teeb parandamatu vea. A: Too mulle näide. mille tõttu saab kannatused sajanditeks? Sama teeb ka Maatriks. mida vabad radikaalid ajule avaldavad. Kõige halvem on see. kuid ikkagi on alati võimalus terveneda. et kõik need asjad on meil otse nina all. Mõelge. on Loojale väga kallid. Saadab signaali. et fluor – on mürgine! Igal juhul soovitan neid lehekülgi lugeda.A: Jah. need uuringud alles algasid ja praegu on need laboratoorsete uuringute staadiumis. Seal on ka kirjutatud. vormi ja energia – ta terveneks. See reguleerib melatoniini eritumist – see on hormoon. Pange tähele. pöörduks ta õigele teele. A: See on mõttetu! D: Miks? Kas sa ei tahaks hoiatada oma last enne. 52 . sa rääkisid. mis juhtuks tööstusega. kui avaldataks uuringud sellest. kui inimene satub Maatriksiga vastuollu. Käbinääre – see on pisike nääre. vastavalt uuringutele. Oma imestuseks leidsin väga palju infot. Ja internetist sain teada ka sellest. nagu kõigele. sikutaks varrukast… Huvitav. A: Kas sa võid midagi rääkida vähiravi kohta? D: Vähk ilmub siis. et energeetilisel tasandil vastutab käbinääre keha kohanemise eest Maa uute vibratsioonidega. Üks nende uuringute eestvedajaid oli arst Jennifer Luke Surrey Ülikoolist Inglismaal. Niisiis. mis "ei sobi". suurendades vähki haigestumise riski. Ta tõestas. aastani ei ole sooritatud teste fluori mõjust käbinäärmele. selle aine liigne kogus käbinäärme jaoks viib tõsiste häireteni.fluoridealert. et fluor võib provotseerida loote geneetilisi muutusi raseduse ajal. provotseerides varajast suguküpsust ja vähendades organismi võimet võidelda vabade radikaalidega. Seda enam. see tähendab. milleks? A: Kas täna võiksime rääkida teatud ravimeetoditest ja teraapiatest? D: Jah. Mõnikord on haigus kaasasündinud. Muidugi. Rida uuringuid näitasid. Need. puhastaks oma mõtted. mida on vaja teha. et kuni 1990. Kui inimene kuuletuks. D: tahaksin tänaseks lõpetada. mis aitab reguleerida suguküpseks saamist ja kaitseb alati keha kahjulikest efektidest. kui David lahkus. mis asub kahe ajupoolkera vahel. et see pole karistus vaid vastupidi – suur abi. D: Palun konkreetset inimest.org/. Kõige tähtsamaid teateid võib leida http://www. kel on võimalik puhastuda läbi haiguse. et fuor on võimeline tekitama luuvähki. on hädavajalik.

inimesi või kujutlusi teatud sündmustest. Saadab ideid. Kõik. et probleem pesitseb just seal. Peale seda püüan jätkata temaga suhtlemist ja ära leppida. 53 . hoiduda kloorist ja fluorist. Korrata viga ja paluda andestust – on kahepalgelisus. A: Ja kui kaua ta peab seda tegema? D: Kuni kasvaja kaob. A: Kuid kuritegu on kuritegu. rahu. et võin paluda Maatriksilt andestust tapmise eest ja ta andestab? D: Jah. on vaja paluda. tänada selle eest. keelduma kuulamast kurbi lugusid. Kuid Maatriksis loetakse see teatud tegude tasakaalustamiseks. lõpetama negatiivsete laengutega filmide ja uudiste vaatamise. See on sama. mida ta sooritanud on. Nagu ma rääkisin. et Maatriks sellest aru ei saa? See on sama. Ta peab loobuma suhtlemast negatiivsete. kus ta on? D: Siis on vaja rääkida Maatriksiga. Kas arvad. Maatriks andestab sulle nagunii? D: Mõnikord pole elu võtmine see. Seejärel on tal vaja muuta oma elustiili ja mõttepilte. muidu ei tule midagi välja. osavõtlikkust. et ta ära läheks ja öelda. on kasvaja – elusolend. Maatriks teab. kui ta on tänanud teda. pessimistlike inimestega. Kasutada ainult looduslikku seepi ja rohkem mitte midagi. mis patt see on ja reageerib väga kiiresti. teadlikult toituma.A: Mul on patsient maksakasvajaga. Aga kui see inimene enam ei ela või on sõitnud kuhugi ja ma ei tea. et kasvaja – ta on elusolend. et Maatriks vastab. armastusega. Ja muutuda on vaja tegelikult. Las ta kujutab ette. et sõnum on vastu võetud ja sa muutud. Kui ta kasvajaga räägib. kui sa paluksid andeks patult. leplikkust. Ennekõike ta peab hakkama temaga suhtlema. Kuid alguses palun vabandust Maatriksilt ja palun luba rikkumine kustutada. kuidas peopesast kiirgub armastust. See tähendab. mille olemus ongi rikkumine. kellega ma tülitsesin. A: Hästi. Sel juhul maksab inimene Maal selle eest vabadusekaotusega. A: Kas saaksid täpsemalt selgitada? D: Kui Maatriksiga kontakti ajal ilmub mu ette naabri kuju. et ta sai hoiatusest aru. paluma eemaldada kõik rikkumised. A: See tähendab. Mida ta peaks tegema? D: Ennekõike peaks ta teadma. millena see paistab. et kõik oleks võimalikult looduslik. kus ta asub. et ta annaks sellele inimesele edasi kõik mõtted armastusest ja harmooniast. kel on oma ilmumise programm. Temaga on vaja rääkida. ilma vihata. Koos sellega peab inimene paluma vabandust Maatriksilt. Peale seda. siis las hoiab kätt sellel kohal. See võib olla kehtiva rikkumise kõrvaldamine. et see on häiresignaal. siis asub probleem selles. et ta organismi tuli. tehes selle olematuks. mis petta iseennast. et ta tuli. mis tuleb kogu südamest. mis on loomse päritoluga ja kemikaalidest. On vaja üritada uuesti harmoonia luua. Väga tihti juhtub nii. öelda. A: Mida tähendab teadlik toitumine? D: See tähendab režiimist kinnipidamist. mis vaja teha on – muuta selle sündmuse või tegevuse polaarsust. A: Ja pärast võin uuesti tappa? D: Me räägime meeleparandusest. kus iganes ta ka ei viibiks. Keelduda rasvadest. A: Ja kõik? D: Ei.

kuni keha arvab. et kui kaotasin käe või jala. et saad haavata või jääd mingi probleemiga. kes on neile võlgu eelmistest eludest. mida ei oleks pidanud siirdama. kelle keha tõukab siirdatud organi välja. arvestab Maatriks seda. paluda teda. Mõned tunnevad doonori juuresolekut. kellele ta andis osa oma kehast. et ta töötaks uue kehaga täiuslikus harmoonias. muundub millekski muuks. kelle sa tapsid. et organid on elus ja iseseisvad? Nad võivad mäletada teatud tegutsemisi või eelistusi inimeselt. pöördub sulle tagasi. siis Maatriks teab seda. kuid teised saavad tänu tema surmale edasi elada. et mingil moel säilitab doonor sideme sellega. Sellele lisandub veel see. et inimesel tekivad uued harjumused ja eelistused. et tegu. säilitab jälje sellest. millest ma aru ei saa? Milleks on vaja lasta asjadel sinnani minna? Kuni selleni. kellele nad kuulusid. Inimene sureb. Kõik sõltub mõistusest ja soovist teada Tõde. teised keelduvad sellele mõtlemast ja loovad sellega blokid. Paluda Maatriksilt eemaldada provotseeritud rikkumine. sest doonori hing asub seal. tahavad teada Tõde. või neil ei õnnestunud kehtestada sidet sellega vibratsioonilisel ja energeetilisel tasandil. et inimene. kui sa tõepoolest kahetsed. räägivad. saab järgmises elus sinu timukaks. et neil ilmnesid harjumused. kellele see organ kunagi kuulus. erinevus on vaid vastuvõtus ja teadvustamises. On inimesed. et sa kahetsed puhtsüdamlikult ja see. mis oma olemuselt polnud karmaline? D: Kui palve tuleb hingest. kellele siirdati organ. et kes suri. Tavaliselt on teema arvete tasakaalustamises. A: Aga miks mõned tunnevad juuresolekut ja mõned mitte? D: Kõik peaksid seda tundma. Tulemuseks on see. A: See tähendab. A: Aga need. kellele siirdatakse organid? D: Nende elu päästavad need. Ja ikkagi. Mõned neist on heatahtlikud hinged. Kuigi sellist sidet kohtab harva.A: Aga kui oletada. Kuidas sa saad seda seletada? D: Suvaline teema. D: Jah. tänada abi eest. mille tõttu me kannatame. See on omamoodi toetus. et kannatada või vireleda millegi eest. mis ei lase läbi väikseimatki sidet või läkitust. A: On inimesi. et surres teda päästa. Midagi taolist on vaja teha… Kuid tead. aga sellel juhtumil – keha osa. See tähendab. täitis oma ülesande ja see saab nähtavaks tema järgmistes kehastustes. Siin käib jutt nende mälust. millega harjunud on. hakkavad nad tegema seda. et organ siirdada? Inimene võib ennast enne seda. 54 . kes teavad. et keha selle vastu võtaks? D: Temaga rääkida. et neile kallis inimene kehastus Maale selleks. Tead. Sellisel juhul näeb keha organit kui sissetungijat/võõrkeha. mille sa sooritasid. mida varem polnud. A: Aga mida saab teha. See tähendab. kui sellisesse olekusse satub. milles peaksid maksma oma eluga. et organ tuli täielikult süsteemi üle ja on vastu võetud keha ja mõistuse poolt. Kui nad viiakse sisse uude kehasse. kuid jääd elama. tänada doonorit ohverduse eest. rikkumine laheneb sellega. kes seda valdas. olen selle ise ära teeninud. D: Absoluutselt täpselt. ju terveks ravida. A: Mõned inimesed. See side ei kesta kogu elu – kuni selle momendini. asi. Neile istutati organ. mis peaks olema sinu tapmine. Sellega on seletatav fakt. kes otsivad. Tervitada teda uues kehas. et ma sooritasin kuriteo. Kui sa jõuad momendini. Siis nad paluvad õigust samuti kehastuda.

looma või Maad. Kõige tähtsam on – seda soovida. D: Seda ei juhtu! Kuidas saab sooritada halbu tegusid kogemata kui sul on võime eristada head ja kurja… mõelda! Sa võid midagi teha ja võid ka sellest keelduda. Inimestel on vaja mõista. tegu või mõte. Siis loob elu sulle olukorra. antud momendil. et inimene põrkub kokku kõigi enda loodud energiatega ühe elu jooksul. A: Jah. see on viimane kehastus. aga praegu on see võimalik. kus me võime tasakaalustada karmat. ja seetõttu tuleb sul kannatada. mida ja kellele tegime. A: Ütle. mis viivad taolise karmani. lõpetada selliste mõttevormide-energiate kiirgamine. mis kahjustab mingit olendit – inimest. millises sa saad tasakaalustada eelnevad rikkumised. Kui me hakkame aktiivselt osalema tasakaalu hoidmises. Iga samm. kui sa tead. Need genereerivad negatiivseid mõttevorme-energiaid. kui palju aega on vaja selleks. Kuid ta tagastas need. negatiivsete mõttevormide-energiate aeg on läbi. taime. mis on vastupidised elule ja hingelisele arengule. halva. Seetõttu saadetakse kõik loodud energiad tagasi. et me oleme kõik vastastikku seotud ja kõik. kes ei provotseeri raskeid rikkumisi Maatriksis. Kuid veelgi tähtsam – elada teadlikult. Eriti nüüd. ainult et need. D: Tuleb nii. et Maa suundub uude ajastusse… parema poole… hingelisema poole… rahu poole? A: Ma saan aru. mis meid ümbritseb. nagu Inual. A: Kas need jäävad Maatriksisse? D: Varem jäid need suuremas osas Maatriksisse. D: Jah. See on meie arvete õiendamine. et taastada harmooniat. mis lähevad Maatriksisse. et tegid kellelegi halba teises elus. A: See on? D: See on. kõrvaldades mõttevormid-energiad. on inimesel võimalus kõik parandada. Kui me lõpetame halbade tegude sooritamise. kuid just seepärast saab neid lahendada teistmoodi. et oleks nii. Muidu peaksime ootama veel ühe elu. Sul on võimalus valida. D: Me võiksime ju teada. et praegu möödub meie viimane kehastumine? D: Ei. saab kõik olema suurepärane. armastus ja harmoonia. Rahu. nimetatakse tegevuseks. läbi tegude. et on olemas võimalus edasi minna. mis on vastuolus Maatriksiga. A: See tähendab. ilma kannatusteta. See tähendab. A: Ja see on hea? D: Muidugi. Kas sa siis ei mõista. selle mida ära teenisime. mida on vaja aidata. Saame selle. nagu Inual? 55 . Suvaline rikkumine võib olla kõrvaldatud. mille andsime. loovad lõhkuva välja ja pöörduvad sulle tagasi palju suuremas mõõtmes. kuid mul on raske ette kujutada. kui sa seda siiralt soovid. konfliktide. Just selle tõttu oleme üle külvatud haiguste ja ebaõnnestumistega. kuid mõned sooritavad halbu tegusid kogemata. Peale hüpet tulevad Maale samuti inimesed. kas siis ühe elu jooksul või mõnede jooksul sõltuvalt negatiivse energia kogusest. mis õhutab hävingut suvalisel kujul.A: Kuid sa rääkisid. mõistame. See tähendab. et mõningad probleemid on oma olemuselt karmalised. et nullida negatiivne laeng? A: See oleks ju suurepärane. on osa meist. mis tuleb. Praegu peab Maa ja sellele vastav Maatriksi segment olema võimalikult puhas. miks mitte teha siis selles elus kellelegi head. ainult me ei tea. et sõdade. toetudes meelemõistusele.

kes tuleb. siis annab Maatriksi väli uue "puhastus"impulsi. kõik laabub peale 2013. peale veebruari 2013 peaks kõik hästi olema. kes selgitab ja aitab inimestel nende missiooni teadvustada. aastat Maa ja inimkonna stabiliseerumine umbes aasta. aastat saab olema rahulik? D: Niipalju kui mina näen… jah. absoluutselt täpselt. 56 . Nii pidi olema. Rumeenia on eriline koht. võivad tekkida uued konfliktid – olemas on palju võimalusi. Maa teeb tõepoolest hüppe. See oli meie missioonis – kohtuda. et luua meile võimalus see teostada. Oleks väga kahju kui see toimuks. A: Kas võid öelda. Need. kes jäävad. mis on esialgu planeeritud. Põhimõtteliselt. D: Ja poleks ka vaja olnud. aastat. peale 2012. mind saadeti. see on kindel. See on kõik. Kuid me näeme peale 2012. A: Nagu aru saan. miks sa otsustasid minu juurde tulla? D: Ma ei otsustanud. A: Kuidas sorteeritakse elanikkonda? D: Läbi kataklüsmide ja haiguste. Igal juhul pole see tähtis. Sõltub inimeste arusaamade tasemest. A: Sa rääkisid. aga ma pole seda teadvustanud. neil on vaja ümber häälestuda mõtete ja nende avaldumisvormide tasandil. siis Maatriks rahuneb ja kõik sujub vaikselt. raskusteta. Ta hakkas juba rääkima sellest. Ta on juba vana mees. sõltumatult sellest.D: Ma ei või seda täpselt öelda. Kuid ta mõistis oma ettemääratust vaid mõned aastad tagasi. Kui aga vastupidi. A: Kas me kohtume veel? D: Ma sain ülesande kohtuda sinuga sel aastal kümme korda. Seepärast olukord nii kujuneski. A: Kes? D: Üks mees. Tema tulekust teatatakse. A: Võib-olla. Tal on missioon. Sul on juurdepääs nii Maatriksi Inua segmenti kui ka Maatriksi Maa segmenti. D: Midagi sarnast… kuid see sõltub… A: See on? D: Planeet Maa sooritab hüppe 2012. A: Miks just mina? D: Sest sul on puhas inuakkide DNA. et pead neid kasutama. Kui nad seda ei suuda. et elanikkond teadvustab. aastat… aga millal ilmneb harmoonia… ei tea. Tänasest päevast alates hakkad sa õppima isiklikke võimeid. mida mõtlevad või teevad inimesed. sest kõik kehtestatakse aasta lõpus. Sa oled selline nagu mina. A: Seega. et uuesti sorteerida elanikkond. kestab peale 2012. A: Ta juba elab? D: Ammu. Siit saadetakse inimene. A: Kindlasti… D: Sa näed veel. et toimub midagi. uut infot… Kasuta neid. Käesolev moment oli planeeritud ja kõik nii ka läks. Milline missioon? D: Siit väljub uus arusaam asjadest. aastal. See tähendab.

Seda enam. A: Kas võid öelda. Rumeenia oli valitud selleks missiooniks. mis toimub. ja teda kutsutakse samuti nii. Rumeeniast saab tähtis toiduainete tarnija. kui palju ravimtaimi meil kasvab. sest ma ei tea seda. kus? D: Ei. A: Jeesusest? D: See. peaks panema meid järgi mõtlema. D: Palun. et teda kuulataks. mis talle ette on nähtud ja meisse igaühesse. Seda infot valdab ainult Maatriks. Meil on vaja mõista. et see on meie võimalus areneda. Ja muidugi Looja. Nagu keegi annaks meile infolaengu. ja me saame võimeliseks häälestuda planeedi uutele koordinaatidele. Isegi meie taimed teavad seda – vaata. kes hoidis alles palju väärtusi. te varastasite ta. et elame siin. siseneb ta kehasse. arenenumaks ja targemaks. A: Sa räägid neist. A: Kas ta on juba siin? Kas ta on sündinud? D: Ta ei sünni. Kuid tal on ka teised aspektid – teiste kõrgemate olendite. A: Kas ta hakkab kuulutama uuest Messiast? D: Jah. et see maa saab suurel määral kaitstud sündmuste eest. kes jutlustasid Tõde Aegade jooksul? D: Jah. valdab paljusid aspekte sellest. hädavajalik on öelda. Tema hing siseneb meisse ja me saame paremaks. muutumas temaga võrdseks. Kuid see tuleb õige pea. et kui ta tuleb. A: Enne seda kui lõpetada tänane vestlus. Ma tean ainult seda. tahaksin sinult veel üht-teist küsida. energia ja valguse. Igal juhul elame me viljakal maal. Igal juhul. Tahaksin lõpetada. kes oli Johannesena. et me kõik oleme – vennad. 57 . Kuigi. mis on juba Maal olemas? D: Jah. mis tuleb. Aeg pole veel küps. A: Kas maailm teab teda. kui mitmekesised need on. See. tõtt rääkides. Kuid ma ei saa seda sulle öelda. kes tuleb. et tal on missioon uues maailmas. mis toimuma peavad. Neid on vaja tõeliselt väärtustada. neil aegadel. kes avasid Tõe. Me mõistame. millesse ta tuleb. valdab kõiki neid omadusi. A: See keha on Rumeenias? D: Jah. Nendest. kes tuleb kui Valgustaja. A: Saad seda selgitada? D: Sellest momendist kui ta Maal füüsiliselt kehastub. Keha. see fakt. ja hakkame seda välja näitama. See on kõik. Kuid ta pole praegu selles. Ja ikkagi. kes siin elasid. kes oli Jeesusena. On temast midagi kuulda olnud? D: Ainult piiratud ringis. Inimene võiks end tasakaalustada lihtsalt looduse poole pöördudes… ainult et ta pole seda veel mõistnud. et ta siseneb kehasse. tungib tema energia igaühesse meist. on praegu siin.A: Nagu Ristija Johannes? D: See on hing. Just seepärast. A: See tähendab.

astuda üle oma programmist ja oma vaba tahte abil sooritada teatud tegevusi. et seda vastu võtta. Maatriks juba alustas tööd meiega. Neile oleks see laeng kahjulik. et nad ei saa vastata Maatriksi uuele segmendile. Mõned ei omasta seda üldse. kuid see toimib meile erinevalt. Kui nad ühineksid. A: See on meie viimane vestlus. Just seetõttu. et nad ei kehastu kuni selle momendini kuni nende Maatriksi segment pole täielikult nendega kooskõlas. teadvustame. Neil on vaja jääda paigale määramata ajaks. Hakkan sinust puudust tundma. aga mina olen sellest veel kaugel. et me võiksime vastu võtta selle jumaliku hinge. Mõned tunnevad seda ja hakkasid juba endaga tööle. Nad teavad. See ülekanne toimub teatud eesmärgiga – tõsta meie vibratsioonilist ja energeetilist sagedust. 58 . A: Aitäh. A: Millest sa täna rääkida tahaksid? D: Tahaksin sulle rääkida anunnakkidest. teised pole veel mõistnud. et me võime alati mõtetes suhelda. See tähendab. ja nad viiakse siit ära. D: Me mõlemad võime. et me muutume? Kas me teadvustame? D: Jah. neil on teine tee. Kui see meisse siseneb. Ainult pea seda meeles. Kõik need muutused viiakse läbi ühel eesmärgil – valmistada meid ette vastu võtma seda kõrgema energia laengut. D: Nad elavad praegu üle oma kõige kurvemat osa oma elust. mõjutama Maatriksit. A: Sina ehk võid. mis on võimelised muutma ruumi ja aega. A: Ja me kõik saame seda energiat Maatriksist ühesuguses mahus? D: Jah. kurvastuseks. Juba mõnda aega võtame vastu mõttevorme-energiaid palju kõrgema vibratsioonisagedusega. See tähendab. Nad asuvad teisel evolutsioonitasandil. Nende aeg läheneb lõpule ja neil tuleb teha misiganes kõike. D: Ja mina sinust. kes lähevad teistele olemise tasanditele. See kõrgem energia antakse meile kõik ühe korraga. Ja ka anunnakkid on sellises olukorras. A: Sobib. millest jutt käib ja millise suurepärase kingituse saime. võiksid nad tugevamaks saada. et tõsta oma vibratsioonitaset. ainult et nende jaoks on see – ülisuur oht. A: Miks? D: Need on need. püüavad nad tarvitusele võtta mingisuguseid meetmeid. Keegi nagu lülitaks meie mõistuses sisse valguse – hakkame maailma teistmoodi tajuma ja mõistame Tõde lõpuni. A: Miks? D: Nad teavad. et inimmõistus toodab laineid. nad lasevad mööda võimaluse kiireks arenguks. Lõpetame siis tänaseks. küll näed. et on muutunud… kuid kõik ilma eranditeta puutume kokku selle kõrgema energia pommitamisega. Maatriks teab seda ja seetõttu blokeeris neil ligipääsu sellele energiale. A: Ja see on halb? D: Jah. et nad varsti paljastatakse. et kasvõi natukenegi seda aega venitada. ja seetõttu peab olema meie keha ette valmistatud.A: Kas saame sellest teada.

kust tuleme ja kuhu suundume. et neis aktiivselt osaleda? D: Muidugi. Aga kui kogu elanikkond teeb koostööd. seda kergemalt ja kiiremini läbime hüppe. Teisest küljest. et ei pea 59 . Mida rohkem inimesi ühineb oma mõtetes. Nagu sulle rääkisin. sisenedes Maatriksisse. mis vastab Maale. et julgeda edasi minna. jah. erinevatest majanduskriisidest ja globaalsest soojenemisest. miks anunnakkid meid rahule ei jäta. Nad võivad mõjutada meie mõtteid. D: See on võimalik. Nad on – suurepärased meistrid provotseerimaks paanikat. siis mõttevorm-energia. kes ühineb Maatriksi uue vooluga. kes kas vaidlustab need andmed. Üha rohkem ja rohkem räägitakse aastast 2012.Seepärast nad proovivad suvaliste vahenditega sundima elanikkonda uskuma teatud mõttevorme-energiaid. Me oleme – Maatriksi lapsed. kes on juba aru saanud. Nad on võimelised vaid kiirgama teatuid energiaid. seda vähem inimesi kaotame. Ja isegi kui me nad vastu võtaksime. Ainult meie võime luua või blokeerida muutusi. Ainult meie oleme võimelised seda tegema. Maailm ehk kannatab kuid see on lühiajaline. läbi mille me võime paluda. kes seda teevad. esitavad tõsised väited. Praegu kiiratakse Maale Tõde. mis puudutab Maa saatust. materialismi. me vastame oma segmendile. annab tooni enamus. Iga inimene. et ei ole vastutegutsevaid tegureid. D: Me ei saa neid vastu võtta. A: Kas nad ise ei saa luua neid blokeerivaid energiaid? D: Ei. See tuleb ja mõjutab meie mõtlemist. et võimatu on panna inimesi ühtemoodi mõtlema. Tahan öelda seda. et kohandada end uuele vibratsioonile. kõrvaldama teadmiste piirid ja võtma vastu kogu hingega seda. soodustab selle liikumise võimsust. A: Aga kas siis Maatriks ei kohustu nendeks muutusteks. Et nad võivad ise hakkama saada. aitab teda ja Maatriks omakorda. Me kõik oleme hakanud esitama küsimusi. pooluste nihkest. A: Aga mida meil on vaja teha? D: On vaja soovida muutusi. mis omakorda viib selle aktiivsete liikmete märgatava tõusuni. isegi kui me neid ei võta vastu. ei saaks nad Maale jääda. Ainult muutused toimuvad valuliselt ja raskelt. mis toimub. et kasvõi lühikeseks ajaks viivitada muutustega. et nii peabki olema. Ainult peale seda kui kõik rikkujad saavad kõrvaldatud Maatriksi segmendist. A: Kas saad aru. See on – Maatriksi kingitus. kes tuleb. et nad on – iseenese peremehed. Kuid. sest nad ei vastaks Maa uuele vibratsioonile. hirmu. otsima. kes oleme. et teha meid mittevastuvõtlikeks infole. et see toimuks. Selleks. Kuid alati ilmub keegi. Nende hääli hakatakse juba kuulama. kes nad on. Vaja on saata Maatriksisse neid mõttevorme-energiaid. Lõppude-lõpuks võib-olla me võtaksime nad vastu. A: Ma ei saa aru. oleksime nad ammu välja ajanud. vähendades katastroofe. peame lahti ütlema vanadest harjumustest. või kannab ideed vaesusest. inimesed teadvustavad lõpuks. Nad on – suurepärased nende tunnete äratajad. vihkamist. on nad jõuetud. proovima pääseda tõeni. A: Aga kuidas nad üritavad meiega manipuleerida? D: Läbi hirmu. vastab samaga. et sätestada tasakaal. ju siis sellisel juhul peab Maatriks kõrvaldama kõik vastutegutsevad jõud selleks. On inimesi. kindlaks tehes. Inual kulus sada aastat selleks. purustustest või surmast. Nemad on – midagi parasiitide taolist. Meil kulub selleks vaid mõned aastad. Need. Kui me oleksime teadnud. on võimalik rääkida harmooniast. mis tuleb Maatriksist.

Mitte ükski neist võimalustest ei osutu soodsaks. Me kõik peame soovima muudatust. kui tead. aktiivselt osaleda selle uue voolu levitamises. et see on – midagi Maale omast. lähenema mõtetes sellele momendile. tööriistu. Meil pole enam vaja lubada kellelgi meiega manipuleerida. võtta oma elu enese kätte. et tegelikult pole mingeid ohte. Selgitada. Nüüd on tulnud aeg ärgata. Näidata. kui paljudel – aidata mõtlemist ümber korraldada. kui teada saab. mida ütleb naaber. et kõigel on oma loogika ja me kõik oleme – osa jumalikust plaanist. A: Kuid inimesed võivad pidada sind hulluks läinuks… D: Ja mis siis? Keegi peab sind hullumeelseks. meilt pressiti välja. siis mõttevorm-energia. et reaalsus. et nad võtaksid tarvitusele minimaalsed meetmed varustuseks. D: Esiteks – väikesed varud toitaineid. ja et see on moonutatud. Mis siis tähtsam on? Inimeste hulk. See viib kas selleni. kui paljusid päästa. Meie aeg on tulnud. Vastupidisel juhul. et me teadsime sellest. keegi liitub sinu veendumustega. et rahulikult üle elada ülemineku periood… Midagi taolist on meil teha vaja. meiega manipuleeriti. kui paljusid võime aidata. Meil on vaja ette kujutada. Praegu on tulnud hetk. aidata teda. mis ees ootavad. Oleks väga kahju. et see on lühiajaline ja selle lõppedes ootab sind midagi head. keda aitavad ideed… Kuid mida me konkreetselt teha saame? 60 . panna neid mõistma või siis teha nii. mõelda positiivselt. hakkab meid mõjutama samasuguste vibratsioonidega ja lõppude-lõpuks hakkab meie teadlikkust ja mitteteadlikkust mõjutama väljakannatamatu kogus negatiivset infot. Jah. pankadele. seemneid. milles Maa teeb hüppe. A: Mis meil vaja teha on? D: On vaja mõista. see on meie teadvused. kui saab teada. A: Hästi. ja kõik. Vaja on neid hoiatada. teatud perekondadele. millesse usume. mida ütleb naaber siis. aga kuidas? D: On vaja rääkida inimestele. kui keegi ebaõnnestuks. kallutatud. mida me tegelikult mõtleme. keda sa aitasid oma ideedega? A: Loogiliselt võttes need. Ise oleme selle selliseks teinud. et elusorganism alustab enesehävitusprotsessi või siis selleni. mida me endast välja anname. Seda anunnakkid vastu võtta ei saa. Enam pole vaja võtta igapäevast mürgiportsu. et me kõik oleme – üks. mis tuleb ja ei edastanud seda. naabritele ja sõpradele muutustest. Palju kergem on läbida seda vintsutusperioodi. mida me ka ei sooviks. kiirgame hirmu. sunniti uskuma doktriine – kuid see ei vähenda meie süüd. varjualune ja teiseks – teadvuse ettevalmistamine. et nad tahaksid rohkem teada. täitub. Et meie mõtted on – võluvad. et meil tuleb antud Maatriksi segment hüljata. Nad peavad mõistma. mida need muutused tähendavad ja milleks need vajalikud on. A: Mis meetmed on vaja ette võtta. keegi hakkab otsima enda vastuseid… Vaja on mõelda ainult sellest. hakata tundma. et nad ei sõltu mitte kellestki ega mitte millestki.olema orjadeks valitsejatele. öelda neile. kui me kardame. Igaüks meist peab seda tegema. Meil pole enam aega peituda või mõelda sellest. kes sind arvustavad või nende hulk. Meie eesmärk on inimesed äratada. Meil on vaja kõigile öelda. Milleks lasta mööda selline võimalus? Iga hing on töötanud miljoneid aastaid selle hetke nimel. Meie üksi oleme selle eest vastutavad. milles elame. on ainult meie loodud. mil meile enam midagi ei andestata.

muudavad ja suurendavad kiirgamise võimsust. Seda tehakse selleks. Siis alustatakse vaktsineerimiskampaaniaid niinimetatud "uute" haiguste vastu. tehakse telesaateid vaid ühel eesmärgil – et tõestada. A: Aga kuidas see meid mõjutab? Pidevalt? D: Mina tunnen seda mõjutust kaks korda ööpäevas. trahvitakse. Nad jäävad teise ajutisse ruumi. igal õhtul enne magamaminekut paluda Maatriksilt meie otsest pääsu temasse une ajal. A: Aga kuidas see ilmneb? D: Füüsilisel tasandil võimendatakse manipulatsiooni toidu kaudu. saadetakse kõigile see info nendel tundidel. mis on häälestatud vihkamisele. Teatud aegadel anunnakkid tulevad. mis tuleb. See aitab meil väljuda Maatriksi sagedusest. Hetkel. ja ärkame. See on kõige lihtsam moodus muutumiseks. Teiseks. ärgates teha iga päev lühike meditatsioon. Just see sunnib neid suurendama informatsioonilisi ja energeetilisi rünnakuid. Need on tehtud graniidist ja on seest tühjad. seda aga järk-järgult. naerdakse. Me saame ainult ennast kaitsta. mil planeet sooritab hüppe. Pole enam anunnakke. Neid on kokku seitse. On olemas palju meetodeid. oleme seal koos sellega. mis sisaldavad teatud programmi. et mingi hüpotees. A: Kuidas? 61 . hirm ja materialism lihtsalt puuduvad. kuhu lähevad ka need. et vastu seista sellele kiirgusele? D: Me ei suuda seda blokeerida. seetõttu on lihtne jahusse lisada kõikvõimalikke "kasulikke" aineid.. kontrollivad. Nende üle. Just seetõttu peame olema valmistunud selleks.. neid kõrvaldatakse. Prantsusmaal. Egiptuses. sest nad ei suuda meid järgida. Meie keha ja mõistus läbivad radikaalsed muundumised. Nad juba näevad seda ja on meeleheitel. Lastakse välja raamatuid. üle viiduna uude maailma. niipalju kui näen. kui on kesköö ja lõuna. need on pinnal. kes on nendesarnased. mis on sarnased obeliskidele. Selle tühja ruumini seal sees saab tulla maa-aluste kanalite kaudu. See on siis. Siis. mis tegelikult on end täielikult õigustanud – on vale. et me ei saaks vastu võtta ülendavat energiat. Kõige rohkem tarvitatakse Maal leiba. Ameerikas. mille ajal soovida häälestuda armastuse võnkele. A: Ja me ei saa midagi teha. A: Ja seda globaalsel tasandil? D: Ainult. A: See pole keeruline! D: Üldsegi mitte. Energeetilisel tasandil mõjutab meid iga päev kahjustav energia. A: Ja kus need obeliskid asuvad? Maa sees? D: Ei. et iga uus päev teeks meid heatahtlikumaks ja targemaks. Nii me seondume oma kõrgema minaga ja vibreerime kooskõlas Maatriksiga ja oleme kooskõlas iga Maa muutusega. mida Maatriks meile saadab. Need on olemas Inglismaal. kes räägivad sellest tõtt. Üks keskööl ja teine lõuna ajal. A: Ja kui kaua see kestab? D: Poole tunni ümber. Sinna on asetatud ülisuured kristallid.D: Esmajärjekorras soovida seda. milles vihkamine. mis blokeerib meie armastuse chakrat. A: Ja kuidas seda tehakse? D: Spetsiaalsete seadmete abil.

See tekitab tihti peavalusid. Eriti. muutustele. Näen täpselt. see aitab väga palju. omab samasugust pulssi nagu Maatriks. ja tulevikus avastatakse. kas see õnnestub. D: Vask mõjutab positiivselt taimede kasvu. Ma ütlesin talle. kui see chakra avatud saab. Kui me tunneme. nendega. kui ühendad juhtme otsi. soovides seda. miks ta pea valutab aga ta ei usu mind. käest. kuidas need hakkavad vähenema ja nende kiirus ja pöörlemine muutuvad… A: Ja sellest on küllalt? Lihtsalt kanda midagi vasest? D: Jah. Hing vibreerib koos temaga ja saab seetõttu nii kaitse kui toetuse. et aidata Maad. Palun teid aidata meid. See saab olema kuidagi teistmoodi. Ainult otsad peavad olema ühendatud. Sul on vaja mõista. kogu hingest. mitte mingil juhul ruudukujuline. võttes üle nende selgitused. Nii saame kaitstud. et avaldab positiivset mõju inimese DNAle. Meie kehas on kõik ümar. Aga tema tasub meile sellega. 62 . milles magame. kes selle saavutanud on. mida ta aegajalt kannab pulmaaastapäevadel. meie eest otsustada. et osaleda selle ülestõusmises. Sellest hetkest. selle oodatavas muutumises.D: Parim kaitse on – vask. et me astuksime uude ajastusse. toimib kopse ravivalt. kuidas see chakraid mõjutab. Kuid see peab olema ümmargune või ovaalne. Ideaalis oleks vaja kaitsta ka oma tuba. toita seda oma lootuste ja soovidega. A: Kuidas? D: Ümbritseda tuba vaskjuhtmega või kasvõi voodi. Kui sa seda metalli kannad. See tähendab. chakratest – kõik need on ümarad. Meil on vaja kuulata oma hinge. Kujuta ette. suudab organism käivitada enesekaitsesüsteemi suvalise negatiivse energeetilise mõju vastu. siis on seda vaja soovida kogu oma olemusega. et teda pole kuidagi võimalik blokeerida ligipääsuks Maatriksisse ja mitte miski ei saa teda tema teelt kõrvale kallutada. et tahame muutusi. kuigi ma ei tea. mis oma jõult on väga sarnane armastuse vibratsioonile. Seetõttu peame mõistma. Igal hetkel on vaja mõelda vabadusele. et teeb meid oma elanikeks uues maailmas. saatust. et inimene kulgeb Tõe ja ülendumise teel. paneb see kogu keha kaasa võnkuma sellega. Meil on vaja mõtteliselt luua ideaalne maailm ja selles elada. et vana elukorraldus lõppeks. A: Me proovime. et mitte keegi ei oma õigust varastada meie elu. peast. nende hirmud. On aeg mõista. kes tulid teile seda infot tooma. Ja vask on – püha metall. A: Ehk siit pärinebki sõnapaar "vask – planeet Veenus". Me ei saa enam lubada teistel meid mõjutada. A: Miks? D: Sest ta loob välja. et saaksime teid aidata. armastusele. Mitte miski ei saa tungida sellest väljast läbi. Mu emal on ruudukujuline sõrmus. et me saame teda aidata. kui saata Maatriksisse idee kaitsest. A: Kas ruuduga on midagi valesti? D: See ei sobitu inimese väljaga. Ma näen. Seetõttu palun teid olla koos meiega. See saab olema imeline. A: Miks? D: Sest hing. et see reaalsuseks saaks. See on igaviku sümbol. et teed läbilõike selgroost. et me asume siin ja praegu ainult selleks. et armastuse chakra on avatud. A: Aga kuidas seda kasutada? D: Võib pidevalt kaasas kanda vasest amuletti. mõeldes positiivselt. See tähendab. sõrmedest.

Võib-olla oli mul vaid nii palju vaja teada. ei saa mediteerida. et ma polnud šokeeritud. Meie – oleme teie. täidab selle ja ilmutab. unustada vanad väärarusaamad ja kombed. D: Palun! Kohtume kõik uues rahu ja armastuse ajastus. unustada see. Ma ei saa väita. et meil tuleb nüüd lõpetada. sellest momendist alates soovida teada saada Tõde. et tegelikult ei tea ma midagi. tarka valgusesse. A: Jah. D: See on väga lihtne. et me näeme veel. A: Arvan. vaadata maailma lapse silmadega. Ma pole veel võimeline objektiivselt seda analüüsima. ilma teadmisteta. nendest. D: See on anunnakkide mõju. Mõningaid asju teadsin. et mitte miski ei suuda seda mõjutada. ärgem unustagem oma mõttelistest kohtumistest igal pühapäeval kell 22:30. haavunud ja pinges sellest. Nii palju kui tahad. Mu mõistus sunnib mind tagasi lükkama mõningaid ideid. et usun kogu jõust tema puhtusesse ja aususesse. Me võime kõik koos olla kui seda tahame. A: Ma luban seda teha. teised kõigutasid minu usku seal. mida olime sunnitud omaks võtma. unustada kõik. nendest. et sain teile kasulik olla. kuid kuskilt minu kõige sügavamast olemisest kisendab miski. kus ma arvasin. A: Aitäh. kuid elu paneb meid keerulistesse olukordadesse. sundides mind aru saama. et vaid väljamõeldis aga võimalik. On vaja lihtsalt tahta. Kas tahad veel midagi öelda? D: Ei. kes sinna jäid. D: Nagu sulle juba rääkisin. Seepärast soovitan teil kasvõi mõneks nädalaks püüda olla mitte täiskasvanu. kui sa ei saa iseendaga olla. Proovime kohe praegu. Kui sa tunned.D: Teil on vaja seda lihtsalt tahta. A: Seda kindlasti. Ta võtab vastu selle mõttevormi-energia. A: Las ma enne harjun mõtetes suhtlemise ideega. Armastan teid kõiki ja meie Maad. Ainus. samuti nagu kõiki. millele oleksin vastust tahtnud. et miski hoiab sind kinni. Ülejäänu tuleb iseenesest. võime olla koos millal iganes. See on lihtne. Ma ei tea kus… mis… võimalik. D: Ja veel. kes tulid Inualt. A: Jah. mis pani mind seda raamatut kirjutama ja rääkima teile oma kohtumistest selle erilise hingega on see. Tunnen juba sinust puudust. mida kuulsin. mida olen suuteline mõistma. mida mõnikord varjutavad rasked saladused. D: Ma ütlesin juba kõik. A: Loodan samuti. D: Tahaksin teie kõigiga uues maailmas kohtuda. aga võib-olla saatis Maatriks oma suures tarkuses ainult selle info. kes paluvad meie tuge. et mul on veel väga palju küsimusi. Vaja on lihtsalt saata idee muutusest Maatriksisse. peatab. et ka reaalsus. pahane. Tagasi vaadates märkasin. aga see on keeruline. Me aitame sind. mida meile on õpetanud teised. siis mõtle minule. See on kõik. 63 . et see pole tõsi. Loodan. säramas nagu peeglist sügaval tema helesinistes silmades.

See on – meie võimalus. http://www. Ärge unustage kunagi sõnu: MINA – see on Tee. et alates tänasest ei huvita meid enam. ütleme. Me kõik oleme – iseseisvad olendid. vanemad. kus ehk ootab meid parem maailm. häälestuma uuele vibratsioonile. Võib-olla me palusime ja palvetasime taeva poole selle abi pärast. See on ka meie teene. targem. Võib-olla võitlesime elu lõpuni. mis on rahulikum.soznanie. mil Maa peab muutuma. Vene keelest tõlkinud: Aigar Säde 64 . et kõigiga koos minna SINNA. mida ütlevad naabrid. Armastan teid kõiki ja tahan. elame erilisel ajal.html: Арианы Хава . valereaalsus.Ühendume kõik Maatriksiga ja hakkame võtma infot otse sellest. Ühendame oma jõud. ajal. kolleegid. Me oleme iseendas. et purustada ükskõiksuse tõkked. teadmatus. et Tõde siseneks teie hingedesse. materialism. рептилия во мне. Tõde ja Elu. et asume siin ja praegu.Инуаки. kuid Maatriksi tasandil koos oleme üks. Nagu jumalikkus läbi selle lapse suu rääkis. Iga sünni ja surmaga tõi Maatriks meid aina lähemale ja lähemale sellele hetkele. Me oleme – kordumatud.info/st_inuaki. et jõuda selle võimaluseni.

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful