ARM YEDEK PARÇA : TÜRKİYEDEKİ SAĞ KOLUNUZ

ARMİ OTOMATİV SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ Yedek parça İmalatı, ithalatı ve ihracatı ile iştigal eden firma olup, sektör bilgisi ve 30 yılı aşkın geniş iş tecrübesi neticesinde 2000 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ürün çeşitlerimiz; Uzmanlık alanımız MAN ve MERCEDES başta olmuş çeşitli marka Ağır Vasıtaların (TIR, Kamyon, otobüs) yedek parçalarınının imalatı, ithalatı, toptan ticareti ve ihracatıdır. Geniş ürün çeşitlerimiz için lütfen aşağıdaki linkleri ziyaret ediniz (ARMİ Otomotiv web site). http://www.armiotomotiv.com.tr/products.html http://www.armiotomotiv.com/armsearch.aspx ( yedek parka grupları) ( online ürün arama)

Lütfen ürün taleplerinizi web sitemizde veya Ürünü kataloğumuzda belirtilen OEM no veya Arm no vererek bize iletiniz. Kalitesi ARM Garantisi altında olan ürünleri oldukça uygun fiyatlarla size sunmak için hizmetinizdeyiz.

ARM hakkında bazı bilgi ve rakamlar;

       

Şu anda ARM Türkiye’nin önde gelen yedek parça imalatçısı ve ihracatçısı firmalarında biridir. İtibarı yüksek ve uluslararası tanınan markaya sahiptir. Uzmanlaştığı MAN ve MERCEDES markaları başta olmak üzere uluslararası kalite standartlarına uygun vasıfta geniş ürün çeşidi Arm; İstanbul merkezi ve kendisine bağlı 2 fabrikada üretim ve tüm iş süreçleri ISO 9001:2000 ve CE belgelidir (TUV). Piston ve fren, Fren Kaliper gruplarında ARM markalı kendi üretimini yapmaktadır. %80’i kendi üretimi olmak üzere tamamen ihracata dönük çalışmaktadır. Dünyanın çeşitli bölgelerinde hizmet ve kalitelerinden memnun müşteriler ve 32’yi aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır. Kendi alanlarında uzmanlaşmış, ileri teknoloji kullanan diğer imalatçı partnerleri ile beraber yürüttüğü AR-GE çalışmaları sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yeni ürün çeşitleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

ARMİ OTOMOTİV’İN KANITLANMIŞ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ FORMÜLÜ:

Tüm dünyadaki müşterilerine kalitesi garantili DOĞRU ÜRÜNÜ, rekabet edebilen DOĞRU FİYATLA sunmaktır.
Aytaç SAMRIOĞLU Export manager ARMİ OTOMOTİV SAN.ve DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ. İ.O.S.B. Dolabdere San. Sit. 19.ncu Ada No: 32 34306 İkitelli İstanbul - Turkey Gsm : +90 533 488 68 93 Tel : +90 212 671 41 50 – 51 Fax : +90 212 671 43 12 E-mail export@armiotomotiv.com.tr www. armiotomotiv.com.tr

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful