Skite dhe kepucet e skiimit.Mal i Zi Kolasin Krishtlindje Hotel **** Lipka Kolasin Perfshihet ne cmim: 2 nete ne dhome dyshe perfshire naten Gala te krishtlindjeve ne 24 dhjetor Muzike live ne 24 dhjetor Mengjes i vonshem ne daten 25 Dhjetor Perdorimi I Jacuzzit. si dhe liqenin Biogradska. me gatimet me te mira te mishit. si dhe parkim free. internet wireless.  Femijet deri ne 2 vjec qendrojne pa pagese ne hotel. Gjithcka qe nuk eshte permendur me siper. Pervec ketyre keni mundesine te skijoni ne disa resorte skishe pergjate kesaj zone. pyjet e dendura ju takojne ne cdo cep te Kolasinit. Sauna dhe palestra. Detaje te tjera:  Paketa bazohet ne dy nete me mengjes dhe darke  Cdo dite extra per person ne dhome dyshe eshte kundrejt pageses me 70 euro per person. Nese deshironi transportin nga Tirana ne Kolasin vajtje ardhje duhet te prenotoni prane agjensise Pasha Holiday me nje kosto prej 40 euro. Ne rast se kerkohet dhome teke duhet te behet kerkese paraprake per te shtuar supplementin e akomodimit tek. Parkimi Transferta ditore per ne pisten e skive dhe ne kthim Dhurata per femijet nen moshen 12 vjec. Pjesa me e madhe prej 72 dhomave ofrojne ballkon me nje pamje te mrekullueshme. Gjithashtu edhe ushqimi eshte spektakolar.  Femijet nga 2 deri12 vjec qe qendrojne ne dhome me 2 te rritur perfitojne 50% zbritje nga cmimi i paketes totale. Ketu mund te shijoni pervec picave edhe cajin e darkes. Vendi me I mire per ti shijuar gjithe keto mrekulli eshte vete restoranti I hotelit I quajtur “Panorama” Ketu mund te shijoni nje pamje te plote duke ngrene nje darke te shijshme. ne cdo cep te ketij restoranti mund te shijoni pamje perrallore. si dhe kaloni nje dite te vecante ne nje nga parqet natyrore te Malit te Zi te quajtur Biogradska Gora. Paketa me lart kushton: Cmimet jane per person ne dhome dyshe. Eshte e veshtire te gjesh nje vend me natyre me te bukur ne Europe.  Paketa perfshin taxat VAT. Malet madheshtore. banjo Turke. Ne cmim nuk perfshihet Futja ne pisten e skive. ujerat e kristalta te liqenit. Hotel Lipka I ofron pushuesve mundesine per te shijuar keto bukuri natyrore mes lluksit dhe komfortit te ketij hoteli. 149 € . Per dicka me te lehte mund ti drejtoheni picerise. ose thjeshte qendroni ne sallen e pritjes. Qendroni ne ballkon ose pushoni prane oxhakut. te prodhimeve te detit deri tek vererat. Pervec ketyre dhe nje mengjes te perfshire ne qendrim. Kudo. Eksploroni Kolasinin duke u akomoduar ne hotel Lipka. Paketa eshte pa transport. Disa nga mrekullite natyrore me te bukura I gjeni ne Mal te zi. Shetisni pergjate lumit Tara dhe kanioneve Moraca. ne zonen e Kolasinit.

Banjo Turke. Gjithcka qe nuk eshte permendur me siper.  Femijet nga 2 deri 12 vjec qe qendrojne ne dhome me 2 te rritur perfitojne 50% zbritje nga cmimi i paketes. Pjesa me e madhe prej 72 dhomave ofrojne ballkon me nje pamje te mrekullueshme. si dhe kaloni nje dite te vecante ne nje nga parqet natyrore te Malit te Zi te quajtur Biogradska Gora. Skite dhe kepucet e skiimit. Nese deshironi transportin nga Tirana ne Kolasin vajtje ardhje duhet te prenotoni prane agjensise Pasha Holiday me nje kosto prej 40 euro. Per dicka me te lehte mund ti drejtoheni picerise. si dhe parkim free. Disa nga mrekullite natyrore me te bukura I gjeni ne Mal te zi.01. Mengjes I vonshem ne daten 01. Ne cmim nuk perfshihet Futja ne pisten e skive. Ne rast se kerkohet dhome teke duhet te behet kerkese paraprake per te shtuar supplementin e akomodimit tek.. te prodhimeve te detit deri tek vererat. ne zonen e Kolasinit. Muzike liver per tre netet 31. Vendi me I mire per ti shijuar gjithe keto mrekulli eshte vete restoranti I hotelit I quajtur “Panorama” Ketu mund te shijoni nje pamje te plote duke ngrene nje darke te shijshme. internet wireless. 01. Qendroni ne ballkon ose pushoni prane oxhakut. Kudo.  Perdorimi I krevatit te bebeve eshte pa pagese.Mal i Zi Kolasin Viti i Ri Hotel **** Lipka Kolasin Paketa e vitit te ri per 3 dite me 299 EUR per person perfshin te meposhtmet: 3 nete ne dhome dyshe perfshire darken gala te dates 31. Parking. Paketa eshte pa transport. si dhe liqenin Biogradska.01.  Paketa perfshin taxat VAT.12. Dhurate mireseardhje ne dhome. ne cdo cep te ketij restoranti mund te shijoni pamje perrallore. Deatje te tjera:  Paketa bazohet ne mengjes dhe darke per 3 dite  Cdo dite extra per person ne dhome dyshe eshte kundrejt pageses me 70 euro per person. ujerat e kristalta te liqenit.  Femijet deri ne 2 vjec qendrojne pa pagese ne hotel. Pervec ketyre keni mundesine te skijoni ne disa resorte skishe pergjate kesaj zone. Hotel Lipka I ofron pushuesve mundesine per te shijuar keto bukuri natyrore mes lluksit dhe komfortit te ketij hoteli. Paketa me lart kushton: Cmimet jane per person ne dhome dyshe. Pervec ketyre dhe nje mengjes te perfshire ne qendrim. Transferta ditore per ne pisten e skive dhe ne kthim Mini club per femijet nen moshen 12 vjec. me gatimet me te mira te mishit. pyjet e dendura ju takojne ne cdo cep te Kolasinit.12. Eshte e veshtire te gjesh nje vend me natyre me te bukur ne Europe. 299 € .. Shetisni pergjate lumit Tara dhe kanioneve Moraca.01. Sauna dhe palestra. Gjithashtu edhe ushqimi eshte spektakolar. ose thjeshte qendroni ne sallen e pritjes. 02. Eksploroni Kolasinin duke u akomoduar ne hotel Lipka. Malet madheshtore. Perdorimi i Jacuzzit. Ketu mund te shijoni pervec picave edhe cajin e darkes.

149 € . Si dhe Ski lift “Kljuc” me nje gjatesi udhetimi 500 m. Pervec ketyre mund te shijoni bardhesine e bores te ulur ne restorantin e Bianca resort prane oxhakut me nje gote vere perpara. dhe banjo deluxe. 3. Cdo dhome eshte e pajisur me paisje te standartit te larte si: TV kabllor. Ne rast se kerkohet dhome teke duhet te behet kerkese paraprake per te shtuar supplementin e akomodimit tek. Anullimi 10 dite para dates te mberritjes nuk mbahet penallti. Ski lift 6 vendeshe “ Vilin Voda” me nje gjatesi udhetimi prej 1200 m. Paketa me lart kushton: Festoni Krishtlindjet ne Kolasin ne nje atmosphere ndryshe te ofruar vetem nga Hoteli Luksoz Bianca Resort & Spa. parking . 3. 12 Suita. 2. Ski lift 2 vendeshe “Ćupovi” gjatesia e udhetimit 1890 m. Klima e kenaqshme dhe ajri I paster I maleve kontribojne ne kete zone te Malit te zi te populluar tashme gjate gjithe vitit. Perfshihet nje shishe vere locale gjate darkes te krishtlindjeve Perdorim pa pagese i Saunave. Akses internet. Minibar. Cmimet jane per person ne dhome dyshe. hoteli dominon fshatin e Kolasinit. Arkitektura e hotelit eshte ndertuar ne idene e nje lodge gjuetie. Dy nete akomodim me mengjes dhe darke Darken Gala te Krishtlindjeve bufe e hapur te festuar ne daten 25 dhjetor. palestres. si dhe parkimi Paketa perfshin te gjitha taxat locale te qendrimit. Anullimi Brenda 10 diteve mbahet 40% e pageses Anullimi 48 ore para dates te mberritjes mbahet 100% e pageses. Resorti eshte i rrethuar nga 25 hektar pylli me pisha dhe pamje te mrekullueshme te malit Bjelasica. maximum arrin 1950 m. 2 Suita Executive dhe 1 Suita Presidenciale. Si dhe facilitetet e mesiperme si sauna. 1. superiore dhe dhoma executive. Shijoni pamjet piktoreske te kesaj SPA-je natyrore nga Binca resort & Spa. Mund te shijoni nje nate extra ne Bianca Resort per vetem 45 euro per person perfshire mengjesin. telefon direct. shkolla skiimi me instructor professional. 4. 5. Dhomat: Bianca Resort & Spa ka 8 kate me 102 dhoma standarde. Bianca Resort & Spa eshte ne menyre te vecante shume atraktiv ne shume drejtime. Nder to skiim gjate nates.Mal i Zi Kolasin Krishtlindje Hotel ***** Bianca Resort Kolasin Ne oferte perfshihet: 1. pishines te brendshme. palestra. 2. Me nje desajn te jashtem unik. Desajni I brendshem mixon teknologjine e arteve modern me paisjet prej druri te punuara me dore. Jacuzzi. Te gjitha dhomat dhe zonat publike kane pamje nga malet e mbuluara me bore dhe pyllit me pisha. etj. Lartesia baze 1450 m. Te kater stinet ne malin Bjelasica jane magjike. Resorti I skive “Kolasin 1450” ofron nje shumellojshmeri sherbimesh dhe paisjesh per femije dhe te rritur.

Te gjitha dhomat dhe zonat publike kane pamje nga malet e mbuluara me bore dhe pyllit me pisha. Resorti eshte i rrethuar nga 25 hektar pylli me pisha dhe pamje te mrekullueshme te malit Bjelasica. Arkitektura e hotelit eshte ndertuar ne idene e nje lodge gjuetie. Paketa me lart kushton: Festoni vitin e ri ne Kolasin ne nje atmosphere ndryshe te ofruar vetem nga Hoteli Luksoz Bianca Resort & Spa. 4. Minibar. Dhomat: Bianca Resort & Spa ka 8 kate me 102 dhoma standarde. 3. dhe banjo deluxe. 2 Suita Executive dhe 1 Suita Presidenciale. Anullimi 10 dite para dates te mberritjes nuk mbahet penallti. palestres. Bianca Resort & Spa eshte ne menyre te vecante shume atraktiv ne shume drejtime. dhe parkingut Te gjitha taksat locale jane te perfshira ne cmim. hoteli dominon fshatin e Kolasinit. I ftuar ne daten 31 Dhjetor DARCO LAZIC & MILICA TODOROVIC I ftuar ne daten 01 Janar TONI CETINSKI & KREATIV BAND. 12 Suita. 2. 3. I ftuar ne daten 02 Janar ACO PEJOVIC & KREATIV BAND. telefon direct. Mengjes i vone ne restorantin Brunos Lounge 10:30– 13:00 ne daten 01/01/12 Perdorim pa pagese i Saunave. Tre nete akomodim me mengjes Pija e mireseardhjes. Gala Dinner. Darka e vitit te Ri dhe argetimet pr tre netet. Ne rast se kerkohet dhome teke duhet te behet kerkese paraprake per te shtuar supplementin e akomodimit tek. 2. 5. Per qendrim me te gjate kontaktoni me Pasha Holiday per cmimet per nate ne hotel sipas tipit te dhomes. 420 € . pishines te brendshme. Cdo dhome eshte e pajisur me paisje te standartit te larte si: TV kabllor. 1. Cmimet jane per person ne dhome dyshe. Ne oferte perfshihet: 1. Me nje desajn te jashtem unik. Anullimi Brenda 10 diteve mbahet 40% e pageses Anullimi 48 ore para dates te mberritjes mbahet 100% e pageses. Duke filluar nga data 31/12/11 deri ne daten 03/01/12. Akses internet. superiore dhe dhoma executive. Desajni ibrendshem I mixon teknologjine e arteve modern me paisjet prej druri te punuara me dore.Mal i Zi Kolasin Viti i Ri Hotel ***** Bianca Resort Kolasin Festoni nderrimin e viteve 2011/2012 ne hotel BIANCA RESORT & SPA.

6. Paketa me lart kushton: Festoni vitin e ri ne Budva ne nje atmosphere ndryshe te ofruar vetem nga Hoteli Luksoz AVALA Resort & Villas. Duke filluar nga data 31/12/11 deri ne daten 02/01/12. Blackjack . Nje stil unik. 1. 4. 2. Punto Banco. pishines te brendshme. 5. maximumi deri ne 18:00. Jacuzzi dhe banjo turke. penallti. I ftuar special ne Avala Resort & Villas kengetari i famshem Anglez USHER. 2. Per qendrim me te gjate kontaktoni me Pasha Holiday per cmimet per nate ne hotel sipas tipit te dhomes. Dy nete akomodim me mengjes Pija e mireseardhjes ne Brunos Lounge 20:00 deri 20:45 ne daren 31/12/11 Darka e vitit te Ri ne Brunos Lounge restorant ora 21:00 Mengjes i vone ne restorantin Brunos Lounge 10:30– 13:00 ne daten 01/01/12 Perdorim pa pagese i Saunave. ku cdo jave ka turne te ndryshme. Ajo ofron 31 tavolina Lojerash ku perfshihen: Poker . 3. E hapur se fundmi ne ambjentet e hotelit luksoz me 5 yje Avala Resrot and Villas pervec makinave te lojerave ofron dhe plote mundesi argetimi ne cabereten e saj te ndodhur Brenda Kazionose.Mal i Zi Budva Viti i Ri Hotel ***** Avala Resort & Spa Festoni nderrimin e viteve 2011/2012 ne hotel AVALA RESORT & SPA. Gjithashtu ne daten 31 Dhjetor I ftuar TONI CETINSKI & KREATIV BAND. Anullimi 48 ore para dates te mberritjes mbahet 100% e pageses. Amatoret mund te luajne me njeri tjetrinne klubin e Pokerit / dhomen e Pokerit /. Check in i hershem ose check out i zgjatur ne varesi te vlefshmerise. Anullimi 10 dite para dates te mberritjes nuk mbahet Ne oferte perfshihet: 1. palestres. Cmimet jane per person ne dhome dyshe. Avala Casino ofron eksperiencen me te bukur n Mal te Zi. Avala Kazino ofron nje sherbim premium dhe nuk ka analoge ne Malin e Zi qe ofron nje klub elitar bixhozi. Per mysafiret qe deshirojne te luajne me aksione te larta dhe ne menyre private ata ofrojne nje holl te rehatshem “ VIP” me hyrje te vecante ku do gjeni nje set te plote lojerash. si dhe provoni fatin ne Ruleten Americane. Ne rast se kerkohet dhome teke duhet te behet kerkese paraprake per te shtuar supplementin e akomodimit tek. Ne daten 01 Janar DJ Party ne Brunos Lounge restaurant Bar. Anullimi Brenda 10 diteve mbahet 40% e pageses 3. 320 € .

Anullimi Brenda 10 diteve mbahet 40% e pageses Anullimi 48 ore para dates te mberritjes mbahet 100% e pageses. DANIELA MARTINOVIC. Festoni vitin e ri ne Budva ne nje atmosphere ndryshe te ofruar vetem nga Hoteli Luksoz SPLENDID Resort & Spa. Komforti I ambjenteve dhe hapesirave te hotelit ka arritur majat. Paketa me lart kushton: 349 € . gjenden ne restornatet e hotel Splendid perfshire ketu “ Window of Montenegro”. Cdo vend eshte hartuar me kujdes per te arritur pamje frymezuese qe jane copeza te nje jete sublime. 5. Anullimi 10 dite para dates te mberritjes nuk mbahet penallti. dhe terrace e jashtezakonshme. Gatimet me te mira nga kushina nderkombetare. Ne rast se kerkohet dhome teke duhet te behet kerkese paraprake per te shtuar supplementin e akomodimit tek. 2. 1. palestres. Ambjentet e pritjes. 3. Bukuria estetike e restoranteve elegante. dhe nje harmoni te persosur. Cmimet jane per person ne dhome dyshe. La Bussola. si dhe lluksi I sallave te pritjes jane shume prane imagjinates. Ne hotel Splendid mysafiret do te gjejne te gjitha kushtet per te plotesuar shijet e tyre deri ne detaj. DHE ANASTASIA BAND . me pas te restoranti promenade Japoneze. Jacuzzi dhe banjo turke. Me nje vemendje te pashembullt per detajet hotel Splendid perkufizon luksin ne brigjet e detit Adriatic. pishines te brendshme. 2. Duke filluar nga tmosfera e barit te pishines Bracera. Check in i hershem ose check out i zgjatur ne varesi te vlefshmerise. I ftuar special ne Splendid Conference & Spa kengetaret e famshem : HARIS DZINOVIC. Gjithashtu ne daten 31 Dhjetor I ftuar TONI CETINSKI & KREATIV BAND. Ne oferte perfshihet: 1. Duke filluar nga data 31/12/11 deri ne daten 02/01/12. 6. maximumi deri ne 18:00. Dy nete akomodim me mengjes Pija e mireseardhjes ne Brunos Lounge 20:00 deri 20:45 ne daren 31/12/11 Darka e vitit te Ri ne Brunos Lounge restorant ora 21:00 Mengjes i vone ne restorantin Brunos Lounge 10:30– 13:00 ne daten 01/01/12 Perdorim pa pagese i Saunave. 4. 3. deri tek ambienti elegant i salles te cigares. dhomat e ngrenjes ofrojne standartet me luksoze. Spa-ja prej 3000 m2 ofron te gjitha facilitetet per trajtime terapike te ndryshme deri dhe tek ato sipas kerkesave individuale.Mal i Zi Budva Viti i Ri Hotel ***** Splendid Resort & Spa Festoni nderrimin e viteve 2011/2012 ne hotel SPLENDID RESORT & SPA.

Turkish Hammam steam Bath). Ato jane pajisur kohet e fundit me paisje elegante. Hotel Radika ofron 5 tipe te ndryshme dhomash dhe suita qe mbulojne cdo nevoje.12. moderne dhe te rehatshme. Perdorim falas te saunave Finlandeze. dy tipe banjoje me avull (Aroma Steam Bath. Bilardo dhe parkim. Ju mund te relaksoheni dhe te shijoni atmosferen unike te dhomave te rehatshme te hotelit me nje gote vere Maqedonese.2011 Wi-Fi ne dhoma Digital IP/TV me 81 kanale Wi-Fi ne zonat publike Taksta dhe siguracioni. Hotel Radika ka dhomat me te medha dhe me luksoz ne Maqedoni.Maqedoni Mavrovo Krishtlindje Hotel ***** Radika Resort & Spa Cmimi i mesiperm perfshin: Mengjesin bufe e hapur ne restorant Darka bufe ne restorantin kryesor Darken Gala te krishtlindjeve ne daren 24. pishina e brendshme. Totali I dhomave : 65. Jacuzzi. Cmimet jane per person ne dhome dyshe. 179 € . apartamentet dykateshe dhe suitat de Luxe ndodhen pergjate tre kateve me pamje nga liqeni i Mavroves dhe nga mali i Bistres. palestra. Nuk perfshihen: Drekat Cmimi i pajisjeve per skijim Bileta e karrikes-ashensor Siguracioni i shendetit me detyrim Paketa me lart kushton: Festoni krishtlindjet ne Mavrove ne nje atmosphere ndryshe te ofruar vetem nga Hoteli Luksoz RADIKA Resort & Spa. nderkohe qe hasni nje mikepritje te mrekullueshme Maqedonese. Ne rast se kerkohet dhome teke duhet te behet kerkese paraprake per te shtuar supplementin e akomodimit tek. Restoranti per mysafiret special i quajtur “ The Fussion” eshte nje ne llojin e vet ne Maqedoni qe sherben kushine mesdhetare dhe aziatike. nje sherbim te pashembullt dhe nje ambient intim. Sheshi I lojerave per femijet Tenis ne tavoline. Dhomat premium. restoranti i hotel Radika ofron nje shumellojshmeri gatimesh te shkelqyeshme dhe ekskluzive. Duke kombinuar elegancen bashkekohore.

pishina e brendshme. Restoranti per mysafiret special i quajtur “ The Fussion” eshte nje ne llojin e vet ne Maqedoni qe sherben kushine mesdhetare dhe aziatike. Hotel Radika ofron 5 tipe te ndryshme dhomash dhe suita qe mbulojne cdo nevoje.2011 Wi-Fi ne dhoma Digital IP/TV me 81 kanale Wi-Fi ne zonat publike Taksta dhe siguracioni. Ju mund te relaksoheni dhe te shijoni atmosferen unike te dhomave te rehatshme te hotelit me nje gote vere Maqedonese. moderne dhe te rehatshme. restoranti i hotel Radika ofron nje shumellojshmeri gatimesh te shkelqyeshme dhe ekskluzive. Totali I dhomave : 65. apartamentet dykateshe dhe suitat de Luxe ndodhen pergjate tre kateve me pamje nga liqeni i Mavroves dhe nga mali i Bistres.12. Turkish Hammam steam Bath). Nuk perfshihen: Drekat Cmimi i pajisjeve per skijim Siguracioni i shendetit me detyrim Paketa me lart kushton: Festoni vitin e ri ne Mavrove ne nje atmosphere ndryshe te ofruar vetem nga Hoteli Luksoz RADIKA Resort & Spa. Masazh per kembet Perdorimi I karrigeve ashensor te skive te hotelit. Dhomat premium. Sheshi I lojerave per femijet Tenis ne tavoline. Ne rast se kerkohet dhome teke duhet te behet kerkese paraprake per te shtuar supplementin e akomodimit tek. Hotel Radika ka dhomat me te medha dhe me luksoz ne Maqedoni. Ndersa personi I trete ne dhome paguan 273 euro. Jacuzzi. Femija ne 4 vjec qendron pa pagese ne hotel. palestra dhe pishina e kripur unike me kripe nga deti I vdekur. Ato jane pajisur kohet e fundit me paisje elegante. Perdorim falas te saunave Finlandeze.Maqedoni Mavrove Viti i Ri Hotel ***** Radika Resort & Spa Cmimi i mesiperm perfshin: Mengjesin bufe e hapur ne restorant Darka bufe ne restorantin kryesor Darken Gala te vitit te ru ne 31. Femija nga 4-12 vjec paguan 150 euro. nje sherbim te pashembullt dhe nje ambient intim. Bilardo dhe parkim. nderkohe qe hasni nje mikepritje te mrekullueshme Maqedonese. Cmimet jane per person ne dhome dyshe. 399 € . Duke kombinuar elegancen bashkekohore. Dhoma teke kushton 699 euro. dy tipe banjoje me avull (Aroma Steam Bath.

krevate te medhenje dhe te rehatshem. Muzike live per nje nate Nje gote shampanje A – Me pamje nga mali Bistra ne jug-lindje B – Pamje nga mali Bistra. si dhe krevate Sofa te rehatshem te cilet shnderrohen ne krevat te madh per 1 ose 2 persona. carcafe pambuku. Darken Gala te krishtlindjeve menu e hapur. krijimtari dhe argetim per te gjitha moshat gjate gjithe vitit. pamje pjeserisht nga liqeni si dhe parking I hotelit ne anen perendimore te tij. kasaforte. Linje telefonike direkte. internet Wi-Fi . Hoteli modern dhe I rehatshem I quajtur “Alpina” ndodhet ne zemer te resortit pushues te Mavroves dhe vetem pak metra nga pista e skive. kasaforte. Cmimet jane per person ne dhome dyshe.Maqedoni Mavrovo Krishtlindje Hotel **** Alpina Cmimi perfshin mengjesin dhe darken. programe satelitore. frigorifer. Paketa me lart kushton: 119€ . * TV klasik ne dhomat standard . Hoteli ofron kushte ideale per pushime active. TIPI I DHOMES Standard / Jacuzzi bath / Panoramic /Shower/ Superior / Jacuzzi bath / Family Sup. kuverte me pende. banjo te medha me Jacuzzi . te jgjitha prej 23 dhomave tona jane te pajisura me TV me ekran te gjere LCD.TV satelitor. darka bufe e hapur) Dhomat: LCD*. tharese flokesh. FB – Krevat French king size HB – Half Board: ( Mengjesi bufe e hapur. Gjedhja e materialeve natyrore. mini bar. Ne rast se kerkohet dhome teke duhet te behet kerkese paraprake per te shtuar supplementin e akomodimit tek. tapeteve te bute. NR I KREVATEVE 2 3 (4) 2+1 2+2 2+2 Dhomat tona te medha dhe suitat ofrojne comfort dhe cilesi. do te beje qendrimit tuaj relaksues dhe te kenaqshem. ngjyrave te ngrohta. 2 kanale filmash per 24 ore. ngrohje me kontroll individual. /Jacuzzi bath / Suite / Big Jacuzzi bath/ SIPERFAQJA 20 m2 25 m2 27 m2 30 m2 35 m2 PAMJA B A+B A B KFB A 2 HB 119 119 130 130 150 3 HB 149 149 160 160 185 4 HB 169 169 185 185 215 Ne mes te panorames te mrekullueshme te Mavroves Hotel Alpina eshte nje nder hotelet me te rehatshem te kesaj zone I ndertuar ne stil malor sipas te gjitha standarteve modern. tharese flokesh.

12 Muzike live per dy netet 31. FB – Krevat French king size HB – Half Board: ( Mengjesi bufe e hapur. banjo te medha me Jacuzzi . si dhe krevate Sofa te rehatshem te cilet shnderrohen ne krevat te madh per 1 ose 2 persona. mini bar. kasaforte. internet Wi-Fi . frigorifer.12. darka bufe e hapur) Dhomat: LCD*. ngjyrave te ngrohta. ngrohje me kontroll individual. * TV klasik ne dhomat standard . kasaforte. Ne mes te panorames te mrekullueshme te Mavroves Hotel Alpina eshte nje nder hotelet me te rehatshem te kesaj zone I ndertuar ne stil malor sipas te gjitha standarteve modern. TIPI I DHOMES Standard / Jacuzzi bath / Panoramic /Shower/ Superior / Jacuzzi bath / Family Sup. programe satelitore. Zgjedhja e materialeve natyrore. Hoteli ofron kushte ideale per pushime active. Paketa me lart kushton: 269€ . Linje telefonike direkte. Ne rast se kerkohet dhome teke duhet te behet kerkese paraprake per te shtuar supplementin e akomodimit tek. Hoteli modern dhe I rehatshem I quajtur “Alpina” ndodhet ne zemer te resortit pushues te Mavroves dhe vetem pak metra nga pista e skive. dhe 01. pamje pjeserisht nga liqeni si dhe parking I hotelit ne anen perendimore te tij. krevate te medhenj dhe te rehatshem.TV satelitor.Maqedoni Mavrove Viti i Ri Hotel **** Alpina Cmimi perfshin mengjesin dhe darken Darken Gala te nderrimit te viteve menu e hapur. kuverte me pende.01 Tipi I dhomave: A – Me pamje nga mali Bistra ne jug-lindje B – Pamje nga mali Bistra. krijimtari dhe argetim per te gjitha moshat gjate gjithe vitit. Te gjitha prej 23 dhomave tona jane te pajisura me TV me ekran te gjere LCD. do te beje qendrimit tuaj relaksues dhe te kenaqshem. NR I KREVATEVE 2 3 (4) 2+1 2+2 2+2 Dhomat tona te medha dhe suitat ofrojne comfort dhe cilesi. tharese flokesh. Pirje locale pa limit ne 31. tapeteve te bute. tharese flokesh. 2 kanale filmash per 24 ore. carcafe pambuku. /Jacuzzi bath / Suite / Big Jacuzzi bath/ SIPERFAQJA 20 m2 25 m2 27 m2 30 m2 35 m2 PAMJA B A+B A B KFB A 3 HB 269 269 295 295 329 4HB 329 329 345 345 369 5HB 359 359 385 385 419 6HB 393 393 429 429 443 7HB 429 429 445 445 469 Cmimet jane per person ne dhome dyshe.