Helen

krst says: sau krst says: meil on täna krst says: ja tead ma käisin eile nõmme seiklusrajal ja pärast

vaatasin sinu pilte krst says: krst says: sul oli tüdrukute õhtu seal? helen- kursakokkutulek, mis arvate? says: jeees oli küll helen- kursakokkutulek, mis arvate? says: helen- kursakokkutulek, mis arvate? says: karm krst says: jaa väga akrm oli see, vahepeal ikka mõtsin, et ei lähe edasi, ronin puu otsast alla, aga no pidi ikka edasi minema ju krst says: kas sa käisid 5nda taja ka kõik läbi? helen- kursakokkutulek, mis arvate? says: mul sami asi krst says: raja* helen- kursakokkutulek, mis arvate? says: algul mõtelsin et savi , kõva mutt olen aga siis selgus et ikka pole helen- kursakokkutulek, mis arvate? says: ei vot viimast ei käinud krst says: mhm mulle ei meeldind 4nda raja lõpp üldse helen- kursakokkutulek, mis arvate? says: ma oleks otsad andnud helen- kursakokkutulek, mis arvate? says: vot see saigi saatusliuks, ma kardan kõrgust ju krst says: ma käisin 5ndal nii palju et ronisin üles siis aj läksin oste teed sinna laskumisele krst says: jaa ma ka krst says: need tasakaalu omad ja hüppamised olid kõige hullemas, aga laskumised olid täitsa toredad helen- kursakokkutulek, mis arvate? says: lahe rada tegelt krst says: jaa helen- kursakokkutulek, mis arvate? says: aga paanika oli mul küll krst says: päris hulle enda ületamine oli helen- kursakokkutulek, mis arvate? says: aga kuna mul raja lõpus oli pandud karikas ,siis pidin ju pingutama helen- kursakokkutulek, mis arvate? says: ojaaaa krst says:

kursakokkutulek. mis arvate? says: aga kutsuti see ryan angelo krst says: ahhaa krst says: see elab sakus ju helen. mis arvate? says: ja sain ka krst says: mis ta tegi siis üldse? helen. kui sarnased on vastused helen.kursakokkutulek. mis arvate? says: tantsis krst says: hahaa helen.kursakokkutulek. mis arvate? says: mul sõbanna on kinnisvarahai ja siis tal korter seal stockmanni tornides helen. mis arvate? says: klubisse privesse helen.kursakokkutulek.kursakokkutulek.kursakokkutulek.kursakokkutulek. mis arvate? says: imelik vendaga nad teadsid et tahan kõhutäie naerda helen.mis sulle veel tehti tüdrukute õhtul? krst says: mul tuleb sõbranna oma järgmine nädal ja peame seda korraldama krst says: aga nii karmi me talle küll ei tee helen. tehti video ka krst says: tan krst says: tean* helen. mis arvate? says: minu lemmikjoogid ja söögid olid varutud helen. mis arvate? says: noo kuna mina tahtsin sportlikku siis sain ka selle helen. mis arvate? says: aga stripparit ei tahtnud. mis arvate? says: meie endi ja elu kohta krst says: ohh see on päris lahe krst says: kuskile klubisse või stripitiisi vms oli ka? helen.kursakokkutulek.kursakokkutulek. mis arvate? says: tehti küsimustik et niimoodi et algul küsiti andrese käest ja siis mina pidin omad vastused ütlema ja siis võrreldi kui hästi me teineteist tunneme.kursakokkutulek. pole ilusaid helen. mis arvate? says: oma muusika järgi helen.kursakokkutulek. mis arvate? says: kõrgel ja isis nad tegid mulle seal pikniku helen. mis arvate? says: vaata see kes tegi kunagi seal terrariumis mingi tantsu. mis arvate? says: eriti ilus oli helen.kursakokkutulek.kursakokkutulek. mis arvate? says: .kursakokkutulek.kursakokkutulek. mõtetud vennad need.kursakokkutulek.

ta oli ka meil kutsutud ühele sünnipäevale ja ka seal esines.kursakokkutulek.kursakokkutulek.kursakokkutulek. tegelt see teenindus seal. mis arvate? says: limuga helen. mis arvate? says: supper pidu oli helen. mis arvate? says: aga jah tehke täpselt nii nagu pruudile meeldiks. krst says: ei ega talle jah meeldin kleepuda krst says: meeldib* krst says: ja esineda meeldib väga krst says: aga ingi limusiiniga sõitsite ka või mingi muu tellitud asjaga ja kas sa pidid ka müüma midagi kuskil? helen. mis arvate? says: olin väga rahul krst says: mhm krst says: usun helen.kursakokkutulek. takso tegi mingi mega ringi selleks et mind segadusse ajada et kuhu lähme aga tegelt läksime kohe sinna stocki juurde helen.kursakokkutulek.helen. mis arvate? says: üllatused võivad muidugi olla aga tema peab sellest saama täie naudningu . mis arvate? says: koht helen. seal olime siis pandi mind takso peale ja silmad seoti kinni. mis arvate? says: seal tartu mnt baby backis ( ma ei teagi mis ta õige nimi on) meeldib söömas käia.kursakokkutulek.kursakokkutulek. mis arvate? says: ma ei tahtnud ennast linnapeale häbistama minna helen.kursakokkutulek. mis arvate? says: kõik oli täpselt nii nagu mulle meeldis helen. mis arvate? says: koomik. mis arvate? says: nad tegelt tegid täpselt seda mis mulle meeldib.kursakokkutulek. mis arvate? says: lahe helen. käisime ja tegime selliseid üritusi mis mulle meeldivad helen. mis arvate? says: parem riietus oleks võinud küll olla aga savi krst says: sul? niiäge oli just minu meelest krst says: nunnu krst says: helen.kursakokkutulek. temale meeldiv söök jne helen.kursakokkutulek.kursakokkutulek.kursakokkutulek.kursakokkutulek. mis arvate? says: limu ei sõitnud helen. ei saanud pärast lahti ju krst says: see võis tõesti naljakas olla.

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful