10 apbrīnojamas dzīves mācības, kuras Tu vari iemācīties no Alberta Einšteina.

Alberts Einšteins jau ilgstoši tiek uzskatīts par masu ģēniju. Viņš bija teorētiskais fiziķis, filozofs, grāmatu rakstnieks un, iespējams, ir viens no iespaidīgākajiem zinātniekiem, kurš jebkad ir dzīvojis uz šīs planētas. Einšteins ir devis lielu ieguldījumu zinātniskajai zemei, iekļaujot relativitātes teoriju, atklājot relatīvu kosmoloģiju, pareģojot gaismas laušanos saskaņā ar gravitāciju, utt. Einšteins 1921. gadā saņēma nobela prēmiju fizikā „par viņa darbu teorētiskajā fizikā, un īpaši viņa atklājumā likumā par fotoelektrisko efektu” Viņš ir publicējis vairāk nekā 300 zinātniskus darbus un vairāk nekā 150 darbus, kas nav saistīti ar zinātni. Einšteins tiek uzskatīts par tēvu modernajā fizikā un ir, iespējams, panākumiem pilnīgākais zinātnieks, kas tur jebkad ir bijis.

10 apbrīnojamas mācības no Alberta Einšteina: 1.) Seko savai ziņkārībai „Man nav nekāda īpaša talanta. Es esmu tikai kaislīgi ziņkārīgs.” Kas iedarbina Tavu ziņkārību? Esmu ziņkārīgs par to, kas izrausa vienai personai panākumus, kamēr citai personai neizdodas. Šādi es esmu pavadījis gadus mācoties veiksmi. Pēc kā Tu esi ļoti ziņkārīgs? Ziņkārības veicināšana ir noslēpums Taviem panākumiem. 2.) Neatlaidība ir brīnišķīga. „Nav tā, ka es esmu tik gudrs; vienkārši, es palieku ar problēmām ilgāk.” Caur neatlaidību bruņurupucis sasniedza laivu. Vai Tu gribi būt neatlaidīgs, līdz sasniegsi savu paredzēto mērķi? Tiek sacīts, ka visu vērtība pastmarkai sastāv tās spējai pielipt kaut kam, kamēr tā tiek līdz mērķim. Esi kā pastmarka, pabeidz sacensības, kuras esi uzsācis! 3.) Koncentrējies uz tagadni. „Jebkurš vīrietis, kurš spēj braukt droši, kamēr skūpsta skaistu meiteni, vienkārši nedod skūpstam uzmanību, tik daudz, cik tas pelnījis.” Mans tēvs vienmēr saka to, ka nevari jāt ar 2 zirgiem vienlaicīgi. Es gribu teikt, ka tu vari darīt jebko, bet ne visu. Iemācies būt tagadnē tur, kur esi. Atdod visu sevi, jebkam, ko šobrīd dari. Koncentrēta enerģija ir spēks un tā ir atšķirība starp izdošanos un izgāšanos. 4.) Iztēle ir spēcīga. „Iztēle ir viss. Tas ir priekšskatījums dzīves tuvākajiem notikumiem. Iztēle ir daudz nozīmīgāka, nekā zināšanas.”

ka iztēle ir daudz nozīmīgāka nekā zināšanas! Tava iztēle jau iepriekš atskaņo nākotni. lai „zinātu to. tādā Tava dzīve arī mainīsies. lai būtu vērtīgs un panākumi sasniegs Tevi pašu. tad Tev radīsies panākumi. „Trakums: darot vienu un to pašu vēlreiz un vēreiz.” Kas ir mācība? Iegūsti pieredzi! Neiztērē savu laiku slēpjoties aiz spekulatīvas informācijas. ja Tu tās izmanto pilnībā. Ja Tu esi vērtīgs. „Informācija nav zināšanas. kura nekad nav radījusi kļūdu.” Vai Tu trenē savus „iztēles muskuļus” ikdienā? Neļauj kaut kam tik spēcīgam kā savai iztēlei palikt neaktivizētai. Kļūdas spēj Tevi izveidot par labāku. kas rodas radot kļūdas.” Tu nevari „tagadnē” izmainīt vakardienu vai šodienu.” Nekad nebaidies radīt kļūdu. bet diskusija Tev dos tika filozofisku saprašanu ap to. ka Tu nolem visus savus darbus „šo brīdi.) Zināšanas nāk no pieredzes.” Neiztērē savu laiku mēģinot būt veiksmīgs.” Tas ir vienīgais laiks. nekad nav mēģinājusi neko jaunu. 7. tāpēc tā ir augstākā nozīmība. kurš ir nozīmīgs. gudrāku un ātrāku. „Necenties būt veiksmīgs. Tu vari diskutēt kādu darbību. kā piedāvāt tos talantus un dāvanas tādā veidā dod labumu citiem. Tajā pakāpē.) Radi vērtību. ka viss izskatīsies savādāk.” Vienīgais veids. kādā Tu izmaini savas darbības un savu domāšanu.) Dzīvo mirklī „Es nekad nedomāju par nākotni – tā pienāk ļoti ātri.” Zināšanas nāk no pieredzes. 5.” Tu nevari turpināt darīt vienu un to pašu lietu un sagaidīt dažādus rezultātus. kas arī eksistē. bet vairāk būt vērtīgs. kas Tev ir. kuras Tu izveido. . Kļūda nav izgāšanās. Tev vajag pieredzēt darbību sākumā.) Negaidi dažādus rezultātus. kā pilnībā uzrunāt Tavu nākotni ir būt šajā mirklī. Einšteins gribēja ar to teikt. Atklāj to spēku.) Radi kļūdas „Persona.Vai Tu ikdienā izmanto savu iztēli? Einšteins teica. cik vien iespējams „šobrīd. 6. tas ir vienīgais laiks. Lai izmainītu savu dzīvi. ka „īstā zīme inteliģencei nav zināšanas. šādi Tu iegūsi brīnišķīgas zināšanas. bet iztēle. 8. Tev vajag mainīties. trīskāršo kļūdu daudzumu. Atklāj talantus un apdāvinātības. Es to esmu teicis iepriekš un teikšu to vēlreiz – ja Tu gribi lai viss izdodas. 9. Vienīgais zināšanu avots ir pieredze. ej ārā n dari to. Citos vārdos – Tu nevari turpināt darīt to pašu darba rutīnu un domāt. gaidot dažādus rezultātus. iztērē savu laiku radot vērtību. Pastrādā. iemācies.

Pirmā lieta. ir jāiemācās noteikumi spēlei. Panākumi būs Tavi! . Tev vajag ticēt tam. bet tas ir svarīgi. kas Tev ir jāizdara. Ja Tu vari izdarīt šīs divas lietas. ka vari spēlēt spēli labāk nekā jebkurš cits. kuras Tev ir jāizdara. ir tikai 2 lietas. nekā jebkurš cits.” Lai to ieliktu vienkāršos vārdos. Tas neskan aizraujoši.10.) Iemācies noteikumus un tad spēlē labāk. kuru Tu spēlē. Otrkārt. „Tev ir jāiemācās spēles noteikumus. Pēc tam Tu spēlēsi labāk.

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful