You are on page 1of 6

RESTAURACJA

„U MAGDY”

Częstochowa, ul.
Kolorowa 1
tel.(034) 3053050

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji i życzymy smacznego! . W naszym różnorodnym menu na pewno każdy z Państwa znajdzie odpowiednie dla siebie danie. Nasza restauracja istnieje od 1995 roku. a także dania z innych krajów europejskich oraz krajów azjatyckich. Spotkają się Państwo u nas z miłą i wykwalifikowaną obsługą. Serwujemy dania polskie. Nasi kucharze ukończyli najlepsze szkoły oraz mieli możliwość praktykowania swych umiejętności w najlepszych restauracjach we Francji oraz we Włoszech.

feta. chili PESCATORE tuńczyk LA BELLA szynka.ananas MARGHERITA sos.ser VEGETARIANA pieczarki. czerwona fasola. papryka. pomidor. krewetki. pieczarki HAWAIAN szynka. kukurydza. krewetki. cebula. ananas FRUTTI DI MARE małże.pomidor MUSHROOM pieczarki VESUVIO szynka MEXICANA wołowina. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu. tuńczyk. anchois PEPPERONI kiełbasa pepperoni GRECKA cebula. kiełbasa. pomidorowy. papryka. oliwki CAPRICCIOSA szynka. oliwki CORRIDA wołowina. Pizza PRINCESSA szynka. cebula . bekon.

salsą pomodoro i mozzarellą ŻUREK wiejski żurek z kiełbasą i jajkiem POMODORO krem z pomidorów z mozzrellą i wiejską smietaną TOSKAŃSKA zupa cebulowa z grzankami . Zupy i przekąski TRZY CIABATKI pieczywo czosnkowe z ziołami zapiekane mozzarellą BRUSCHETTA TRI COLORE wiejskie grzanki zapiekane pastą pesto.

pieczonymi ziemniakami i sałatką KOTLET PARMIGIANA kotlet schabowy zapiekany mozzarellą i pomidorowym sosem putanesca z pieczonymi ziemniakami i sałatką . Dania główne PLACEK PO WĘGIERSKU gulasz wołowy na plackach ziemniaczanych z wiejską śmietaną KURCZAK ALFREDO pierś kurczaka z sosem alfredo z gorgonzoli.

Sałatki CAPRESE mozzarella z pomidorami na sałatach i bazyliowym sosem pesto POLLO mieszane sałaty z grilowanym kurczakiem. kaparami. oliwkami. ziołowymi grzankami. cebulą. jajkiem. wędzonym łososiem i suszonymi pomidorami NICEJSKA mieszane sałaty z tuńczykiem. anchois. parmezanem i sosem aioli GRECKA mieszane sałaty z fetą. cebulą i sosem ziolowym MESCLUN z mieszanymi sałatami. warzywami i sosem miodowo- musztardowym CESAR rzymska sałata z anchois. ogórkiem pomidorami i winegretem balsamico . pomidorami. oliwkami.