KATALOG REZERVNÌH DELOVA KATALOG REZERVNÌH DELOVA KATALOG REZERVNÌH DELOVA KATALOG REZERVNÌH DELOVA

SPARE PARTS CATALOGUE SPARE PARTS CATALOGUE SPARE PARTS CATALOGUE SPARE PARTS CATALOGUE
CATALOGUE DES PÌECES DE RECHANGE CATALOGUE DES PÌECES DE RECHANGE CATALOGUE DES PÌECES DE RECHANGE CATALOGUE DES PÌECES DE RECHANGE



,14.OKTOBAR¨ ,14.OKTOBAR¨ ,14.OKTOBAR¨ ,14.OKTOBAR¨ ÷ ÷÷ ÷ KRUSEVAC KRUSEVAC KRUSEVAC KRUSEVAC ÷ ÷÷ ÷ SCG SCG SCG SCG
ÌNDUSTRÌJA MASÌNA Ì KOMPONENATA ÌNDUSTRÌJA MASÌNA Ì KOMPONENATA ÌNDUSTRÌJA MASÌNA Ì KOMPONENATA ÌNDUSTRÌJA MASÌNA Ì KOMPONENATA
ÌNDUSTRY OF MACHÌNERY AND COMPONENTS ÌNDUSTRY OF MACHÌNERY AND COMPONENTS ÌNDUSTRY OF MACHÌNERY AND COMPONENTS ÌNDUSTRY OF MACHÌNERY AND COMPONENTS
ÌNDUS ÌNDUS ÌNDUS ÌNDUST TT TRÌE DE MAC RÌE DE MAC RÌE DE MAC RÌE DE MACH HH HÌNE ÌNE ÌNE ÌNES ET COMPOSANTES S ET COMPOSANTES S ET COMPOSANTES S ET COMPOSANTES
BAGER GUSENÌCAR -
HÌDROSTATÌCKÌ POGON

BGH BGH BGH BGH ÷ ÷÷ ÷ 1000G 1000G 1000G 1000G
CRAWLER EXCAVATOR
WÌTH HYDROSTATÌC DRÌVE


LE DRAGUE AVEC LA CHENÌLLE
- LE MOUVEMENT HYDROSTATÌQUE

232300/231860/2005.09.
WÌTH HYDROSTATÌC DRÌVE
Ìndustrija ,14.Oktobar¨ ÷ Krusevac zadrzava
pravo izmene objavljenih podataka bez
prethodnog obavestenja ili bilo kakvih obaveza.


Podaci u ovom katalogu tacni su na dan
izdavanja.































Ìzdanje : Tehnicki servis industrije ,14.Oktobar¨.

Stampa:

Ìndustry ,14.Oktobar¨ ÷ Krusevac reserves the
right to alter the published data without previous
notice or and obligation.


Data given in this List are correct on the day of
issue.

















Ìzdanje:
Edition: BGH ÷ 1000G 2005-09
Edition:











Published by: Tehnical Service ,14.Oktobar¨.

Printed by:

L'industrie ,14.Oktobar¨ ÷ Krusevac se résèrve le
droit de coriger les données publiées dans ce
catalogue sans avis prealable et sans obligation
quelconque.

Les données de ce catalogue sont valables au
jour de son issue.































Edité par: Le Service technique de L'industrie
,14.Oktobar¨.
Ìmprimé par:

KORÌSCENJE KATALOGA
Ì NARUCÌVANJE REZERVNÌH DELOVA

Katalog rezervnih delova predstavlja pregled
sklopova i delova masine.Pri porucivanju
rezervnih delova, treba uvek dostaviti sledece
podatke:

1. Tip proizvoda, utisnut na ploci sa osnovnim
podacima.

2. Broj proizvoda, utisnut na zadnjem delu
sasije i na ploci sa osnovnim podacima.

3. Tip motora, utisnut na desnoj strani
cilindarskog bloka i na ploci sa osnovnim
podacima.

4. Broj motora, utisnut ispod oznake tipa i na
ploci sa osnovnim podacima.

5. Broj i naziv dela ili sklopa iz kataloga kao i
odgovarajuci broj komada.

Za delove pojedinih agregata koji imaju i
svoje serijske brojeve (pumpa visokog
pritiska, cilindri hidraulike) navesti tip i serijski
broj agregata a koji su utisnuti na plocici o
podacima agregata.

U porudbini koja mora da je u pismenom obliku,
naznaciti ko porucuje sa punom adresom i
istovarnom stanicom.

Narucivanje rezervnih delova vrsiti na sledesu
adresu:

Ì M K , 14.Oktobar¨
Rezerni delovi
37000 KrusevacÌli na telefon ÷ 037/23-877
Ìli telex 17410
USÌNG PARTS LÌST
AND OREDERÌNG SPARE PARTS

Spare parts list performing overview on machine
units and parts. Ìt is intended to corresponding
offices in Ìndustry and to owners. When ordering
spare parts it is necessary to quote following
data.

1. Type of product, impressed on the basic data
plate.

2. Number of product, impressed on the
chassis rear end and basic data plate.

3. Engine type impressed on cylindar block
R.H. and basic data plate.

4. Engine number impressed under type mark
and basic data plate.

5. Part or unit number and description from list
as well as number off.

For parts of unite with the own serial
numbers (injection pum, hydraulic cylinders)
quote type and serial number of unit which
are impressed on the plate with unit data.

Ìn order, which have to be in written form,
indicate who is ordering with full address and
end station.

Spare parts orders have to be send to the
following address:


Ì M K , 14.Oktobar¨
Spare parts
37000 Krusevac
Ìli telex 17410

EMPLOÌ DU CATALOGUE ET COMMANDE
DES PÌECES DE RECHANGE

Ce catalogue des pieces de rechange contient le
sommaire des unites et des pieces detachees de
nos machines. Pour commander les pieces de
rechange il est necessaire de donner des dates
suivantes:

1. Type du produit marque sur la plaquette des
donnees de base.

2. Numero du produit, marque sur le cote droit
du block de cylindres et sur la plaquette dee
donnees de base.

3. Type du moteur marque au cote droit du
block de cylindres et sur la plaquette des
donnees de base.

4. Numero du moteur marque au dessous dela
marque du type et sur la plaquette des
donnees de base.

5. Numero et description de la piece ou de
l'unite de la machine pris du catalogue, ainsi
que le numero correspondant de la piece.
Pour les pieces des certaines units qui des
numeros des series (pompe a haute
pression, cylindres de hydraulique) il est
necessaire de donner le type et le numero de
serie de l'agregat, qui sont marques sur la
plaquette des donnees de cet agregat.
Dans la commande, qui toujours doit etre en
forme ecrite, il est nacessaire de donner le nom
et l'adresse du slient, ainsi que la station de
reception de machandise.
La commande des pieces de rechange doit etre
envoyee a l'adresse suivante:

Ì M K , 14.Oktobar¨
Spare parts
37000 Krusevac
Ìli telex 17410
0a

0b

1
1/1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35

SADRZAJ

Bager BGH 1000 - G sa ured. dubinske kasike ...

Bager BGH 1000 - G sa ured. utovarne kasike ...

Gornji stroj ............................................................
Gornji stroj ............................................................
Ugradnja motora ..................................................
Blok motora ..........................................................
Radilica sa lezajevima ..........................................
Kuciste zupcanika ................................................
Kucica zamajca sa zamajcem ..............................
Klipnjaca i klip .......................................................
Bregasta osovina .................................................
Glava cilindra .......................................................
Nosac i klackalica .................................................
Povezivanje pumpe za gorivo ..............................
Pumpa za ubrizgavanje i instalacija goriva ..........
Precistac za gorivo ...............................................
Brizgaljka ..............................................................
Pumpa za ulje sa karterom ..................................
Hladnjak i precistac ulja ........................................
Hladnjak sabijenog vazduha ................................
Ventilator i pogonski pomocni kaisnici ..................
Kaisnik ventilatora i pumpa za vodu .....................
Kuciste termostata sa ternmostatom ....................
Merac nivoa i cev za nalivanje ulja .......................
Turbokompresor ...................................................
Ìnstalacija turbokompresora .................................
Ìzduvna grana ......................................................
Ugradnja alternatora ............................................
Ugradnja elektropokretaca ...................................
Drzac kompresora za freon ..................................
Prikjucak za mehanicko merenje br. obrt. motora
Poklopac kucista podizaca ...................................
Precistac vazduha ................................................
Komanda gasa .....................................................
Dovod goriva ........................................................
Mikropreciscavanje motornog ulja za podmaz. ....
Rezervoar goriva sa platformom .........................
Rezervoar za gorivo .............................................
CONTENTS

Excavator BGH 1000 - G with back hoe attachm.

Excavator BGH 1000 - G with shevel attachm.

Top frame ..............................................................
Top frame ..............................................................
Engin mounting ......................................................
Block cylinder ........................................................
Crank shaft and main bearings ..............................
Housing , gear .......................................................
Flywheel with flywheel............................................
Connecting road and piston ...................................
Camshaft ...............................................................
Head, cylinder ........................................................
Suport, rocker lever ...............................................
Fuel pump coupling ...............................................
Ìnjector pump and fuel plumbing ...........................
Fuel filters ..............................................................
Ìnjector ...................................................................
Oil pump and pan .................................................
Lubricating oil cooler ..............................................
Charge air cooler ...................................................
Fan and accessories drive pully ............................
Pulyy,fan and water pump .....................................
Thermostat housing and thermostat ......................
Dipstick and tube, oil filler ......................................
Turbocharger .........................................................
Turbocharger plumbing .........................................
Manifold exhoust ...................................................
Alternator mounting ...............................................
Motor,starting mounting .........................................
Suport, freon compressor ......................................
Mechanical tachometer drive .................................
Push rod housing cover .........................................
Air cleaner .............................................................
Trotthle control .......................................................
Fuel suply ..............................................................
Microfiltration engine lubricating oil .......................
Fuel tank and sheet ...............................................
Fuel tank ................................................................
SOMAÌRE
tabela - table -tableau
Le drague BGH 1000 - G instalation.........................

Le drague BGH 1000 - G avec equ.de pelle univer..

Structure superieur .....................................................
Structure superieur ...................................................
Montage de motuer ....................................................
Block moteur ..............................................................
Vilebre quin ................................................................
Corps ..........................................................................
Boitier du volant et volant ...........................................
Bielle et piston ............................................................
Arbre a cames ............................................................
Tete de cylindre ..........................................................
Support et culbuteur..................................................
Entrainee de pompe ............................................... ..
Pompe d'injection et tubes ........................................
Filter de carburant .....................................................
Ìnjecteur ....................................................................
Couve de moteur ......................................................
Filtre et refridisseur d' huile .......................................
Refroididdeur d'air .....................................................
Ventilateur et commande auxiliaire ...........................
Poulie et pompe a eau ..............................................
Thermostate corps et thermostate .........................
Jauge et tuyau d'huile ...............................................
Turbocompresseur ....................................................
Turbocompreseur instalation .....................................
Collecseur d'echappement ........................................
Alternateur d'echappement .......................................
Démarreur électrique d'echappement .......................
Support ......................................................................
....................................................................
Couvercle corps barre ...............................................
Filtre a air ..................................................................
Tirette d
'
accelerateur ...............................................
Alimentation de carburant .........................................
Filtration fine des moteur ...........................................
Resevoir a carburant..................................................
Reservoir....................................................................
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
Ugradnja pumpe ...................................................
Klipno - aksialna pumpa .......................................
Klipno - aksialna pumpa .......................................
Pogonska grupa ...................................................
Pogonska grupa ...................................................
Zupcasta pumpa ...................................................
Razvodna ploca ...................................................
Regulacioni ventil .................................................
Poklopac ..............................................................
Prirubnica sa elementima .....................................
Ulazna ploca sa ventilima .....................................
Slavina .................................................................
Rezervoar za ulje .................................................
Komlet precistaca hidraulickog ulja ......................
Hidraulicna instalacija na gornjem stroju ..............
Glavni razvodnik ...................................................
Ventil MHDBV 22 K2-1X/420YM...........................
Ventil MHDBV 22 K2-2X/42VFC ..........................
Prelivni ventil ........................................................
Nepovratno prigusni ventil ....................................
Upravljacka instalacija na gornjem stroju .............
Ugradnja bloka selektivnih ventila ........................
Ugradnja reduktora ..............................................
Reduktor ...............................................................
Kabina rukovaoca ................................................
Komandno mesto rukovaoca ...............................
Komandni razvodnik ( levi i desni ) ......................
Komandni razvodnik - nozni ................................
Hidraulicna instalacija za upravljanje ...................
Plocasti razvodnik ................................................
Ugradnja grejanja i klimatizacija ...........................
Kapotaza motora ..................................................
Kapotaza ..............................................................
Donji stroj bagera .................................................
Uredjaj za zatezanje .............................................
Zatezni tocak ........................................................
Noseci valjak ........................................................
Gusenicni lanac spojni - komplet ..........................
Hidraulicna instalacija donjeg stroja .....................
Reduktor ..............................................................
Hidromotor ...........................................................
Pogonska grupa ...................................................
Pump mounting .....................................................
Double pump .........................................................
Double pump .........................................................
Rotary group ..........................................................
Rotary group ..........................................................
Gear pump ............................................................
Control plate ..........................................................
Regulating valve ....................................................
Cover .....................................................................
Flange with accessories ........................................
Port plate with valves .............................................
Cock.......................................................................
Oil tank ..................................................................
Assembly, hyd. oil filter ..........................................
Hydraulic installation .............................................
Main control valve ..................................................
Valve ......................................................................
Vavle ......................................................................
Overflow valve .......................................................
Check, return valve ................................................
Steering installation ...............................................
Assembly of selective ............................................
Gear box mounting ................................................
Reductor ................................................................
Operator cab...........................................................
Operator seat ........................................................
Main control valve ..................................................
Control valve ..........................................................
Hydraulic system ...................................................
Control valve........................................................ .
Heating and conditioning........................................
Engine cover .........................................................
Sealing ..................................................................
Travel unit ..............................................................
Track tightening assembly .....................................
Ìdler - assy. ............................................................
Supporting roller ...................................................
track chain - assy. ..................................................
Hydraulic system ...................................................
Reductor ...............................................................
Hydromotor ............................................................
Rotary group ..........................................................
Bati pompa ................................................................
Pompe double ...........................................................
Pompe double ...........................................................
Rotor hydraulique ......................................................
Rotor hydraulique ......................................................
Pompe .......................................................................
Reglage .....................................................................
Souppape ..................................................................
Couvercle ..................................................................
Flasque .....................................................................
Plaque .......................................................................
Rabinet.......................................................................
Reservoir a huile .......................................................
Filtre d' huile-esembly ...............................................
Ìnstalation hydraulique .............................................
Distributeur ................................................................
Souppape ..................................................................
Souppape ..................................................................
Soupape ....................................................................
Valve de reduction isseversible ................................
Commande instalation ...............................................
Montage de bloc soupape .........................................
Montage de la reducteur ..........................................
Reducteur .................................................................
Cabine du conducteur ...............................................
Siege ........................................................................
Distributeur ................................................................
Distributeur ................................................................
Ìnstallation hydraulique ............................................
Distributeur ...............................................................
Chauflage ..................................................................
Capotage du moteur ..................................................
Capotage ...................................................................
Famrgestel ................................................................
Dispositif de roue tendeur .........................................
Roue tendeur - ens. ...................................................
Roue de roulement ....................................................
Chenile - ens.hydraulic system ................................
Ìnstallation hydraulique ..............................................
Reducteur ..................................................................
Moteur hydraulique ....................................................
Motor hydraulique ......................................................
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
Pogonska grupa ...................................................
Pogonsko vratilo ...................................................
Prikjucna ploca .....................................................
Blok ventila ...........................................................
Ventil ....................................................................
Kocioni ventil ........................................................
Ventil ....................................................................
Ventil ....................................................................
Hidraulicni obrtni prikljucak HOP 6MP20 .............
Radni uredjaj bagera sa dubinskom kasikom ......
Dubinska kasika sa kukom ...................................
Hidraulicna instalacija jednodelne strele ..............
Cilindar .................................................................
Cilindar .................................................................
Hidraulicna instalacija ruke ...................................
Cilindar .................................................................
Radni uredaj utovarne kasike ...............................
Hidraulicna instal. utovar. dela radnog ureda........
Hidraulicna instalacija osnovne strele...................
Ìnstalacija radnog uredaja za cekic.......................
Hidraulicna instalacija za cekic .............................
Upravljcka instalacija za cekic ..............................
Elektricna instalacija kabine .................................
Elektricna instalacija ............................................


















Rotary group ..........................................................
Drive shaft ...........................................................
Port plate ............................................................
Valve bloock ........................................................
Valve ......................................................................
Brake release valve ..............................................
Valve ......................................................................
Valve ......................................................................
Connection rotary .................................................
Chavel ...................................................................
Chavel ...................................................................
Ìnstal.hydraulic of single boom .............................
Cylinder .................................................................
Cylinder .................................................................
Hydraulic instalation .............................................
Cylinder .................................................................
Attachment with shevel .........................................
Hydraulic system ..................................................
Hydraulic system ..................................................
Hydraulik installation ..............................................
Hydraulic installation ..............................................
Steering installation ...............................................
Electrical system ....................................................
Electrical system ...................................................


















Motor hydraulique ......................................................
Arbre ..........................................................................
Plaque .......................................................................
Bloc ...........................................................................
Souppape ..................................................................
Soppape ....................................................................
Souppape...................................................................
Souppape ..................................................................
Raccord .....................................................................
Cuiller ........................................................................
Cuiller ........................................................................
Hydraulique Ìnstalation ..............................................
Cilindre ......................................................................
Cylindre .....................................................................
Ìnstalation hydraulique .............................................
Cilindre ......................................................................
Equipement de pelle . universelle .............................
Ìnstallation hydraulique ..............................................
Ìnstallation hydraulique ..............................................
Hydraulique instalation ..............................................
Hydraulique instalation ..............................................
Commande instalation ...............................................
Ìnstallation electrique ...............................................
Ìnstallation electrique ...............................................














231 231 231 231737.54 737.54 737.54 737.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 1 11 1
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 232420

Ugradnja motora ( T. 2 ) Engine Mounting Bati moteur 1
2 233090

Rezervoar goriva sa platIormom ( T.34 ) Fuel Tank Reservoira carburant 1
3 233780

Kapotaza ( T .68 ) Sealing Capotage 1
4 233800

Hidraul. instal. na gornjem stroju ( T.50 ) Hydraulic system Installation hydraulique 1
5 233810 Kapotaza motora ( T.67 ) Motor sealing Capotage du moteur 1
6 234015 Upravljacka instalac. na gornj. stroju (T.64) Steearing unit hydraulic system
Suuppape pour l′echappement
1
7 234947 Rezervoar za ulje ( T.48 ) Oil Tank Resservoir 1
8 234994 Komanda gasa ( T.31 ) Throtle control augmenteeur de combustile 1
9 235410 Stitnici hladnjaka Guard Protecteur 1
10 187100 Elektroinstalacija ( T.78 ) Electic system Installation rlectrique 1
11 283222 Patosni lim Sheet Tole 1
12 283223 Patosni lim Sheet Tole 1
13 283224 Patosni lim Sheet Tole 1
14 283225 Drzac akumulatora Holder Support 2
15 911377 Vijak M10 x 25 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 2
16 911160 Vijak M10 x 50 JUS M.B1.051 8.8 Bolt Vis 3
17 911325 Vijak M10 x 25 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 12
18 912224 Podloska A8 JUS M.B2.110 Washer Rondelle
19 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 18
20 911804 Navrtka M8 JUS M.B1.601 Nut Ecrou 4
21 911375 Vijak M8 x 25 JUS M.B1.051 8.8 Bolt Vis 9
22 282415 Podmetac Shim Cale 9
23 911336 Vijak M12 x 30 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 8
24 912226 Podloska A12 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 12
25 234109 Slavina rezervoara ( T.47 ) Faucet Rabiner 1
26 911957 Zacepni vijak JUS M.B1.861 M14 x 1,5 Screw Vis 2
27 915954 Zaptivka A14 x 20 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 4
28 911962 Zacepni vijam M10 x 1 JUS M.B1.861 Screw Vis 1
29 915952 Zaptivka A10 x 13,5 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 1
30 232546 Dovod goriva ( T.32) Fuel Supply Alimentation de carburant 1
31 232546 Preciscavanje ulja za podmazivanje ( T.33 ) MicroIilt. Engine Lubricating Filtration Iine des moteur lubriIication 1
32 232553 Ugradnja pumpe ( T.36 ) Pump Mounting Bati pompe 1











GORNJI GORNJI GORNJI GORNJI STROJ STROJ STROJ STROJ TOP FRAME TOP FRAME TOP FRAME TOP FRAME STRUCTURE SUPERIEURE STRUCTURE SUPERIEURE STRUCTURE SUPERIEURE STRUCTURE SUPERIEURE


231 231 231 231737.54 737.54 737.54 737.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 1 11 1/ // /1 11 1
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 232330

Kabina rukovaoca ( T. 60 ) Operator cabine Cab 1
2 232350

Postolje gornjeg stroja Upper machine support Support de la structure superioure 1
3 233708

Ugradnja reduktora ( T.58 ) Gear box mounting Montage de la reducteur 1
4 234300

Stitnici Guard Protecteur 1
5 234914 Ugradnja grejanja i klimatizacija ( T.66 ) Heating and conditioning syst. ChauIIage 1
6 283210 Poklopac kutije akumulatora Cover Couvercle 1
7 283250 Protivteg Counterweight Contrupoic 1
8 283253 Vijak komplet Bolt assy. Vis ens. 4
9 283205 Stitnik Iara Guard Protecteur 2
10 232332 Komandno mesto rukovaoca ( T.61 ) Operator seat Siege 1
11 283252 Bravica sa cilindrom Lock with cylinder Serrure 1
12 283281 Reglazni prsten Ring Bague 2
13 283282 Reglazni prsten Ring Bague 4
14 911504 Vijak M4 x 20 JUS M.B1.103 5.6 Bolt Vis 4
15 911314 Vijak M8 x 20 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 10
16 912224 Podloska A8 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 10
17 947222 Vijak M30 JUS M.B1.210 Bolt Vis 2
18 911822 Navrtka M30 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 8
19 912118 Podloska B30 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 4
























GORNJI STROJ GORNJI STROJ GORNJI STROJ GORNJI STROJ TOP FRAME TOP FRAME TOP FRAME TOP FRAME STRUCTURE SUPERIEURE STRUCTURE SUPERIEURE STRUCTURE SUPERIEURE STRUCTURE SUPERIEURE


3 33 322420.54 22420.54 22420.54 22420.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 2 22 2
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA NAZIV DELA NAZIV DELA NAZIV DELA DESCRIPTION DESCRIPTION DESCRIPTION DESCRIPTION NOM DE LA PIECE NOM DE LA PIECE NOM DE LA PIECE NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 059272

Podmetac Shim Cale 4
2 059275

Amortizer Shock absorber Amortisseur 8
3 060519

Zavrtanj Bolt Vis 4
4 064965

Obujmica Clamp Bride de serrage 2
5 064969

Nosac precistaca vazduha Support Support 2
6 068960 Precistac vazduha (T.30) Air cleaner Filtre air ensemble 1
7 069557 Cev Pipe Tube 1
8 069835 Predprecistac PreIilter PrIiltre 1
9 072850 Stega Clamp Bride de serrage 1
10 073321 Amortizer Shock absorber Amortisseur 4
11 074124

Gumeni amortizer Rubber shock absorber Amortisseur 2
12 076250

Podmetac Shin Cale 8
13 076256

Nosac Support Support 4
14 076405 Podmetac Shin Cale 4
15 079211 Obujmica Clamp Collier 2
16 232437 Izduvna cev Pipe Pipe 1
17 232474 Stega Clamp Bride de serrage 1
18 232476 Izduvna cev Pipe Tube 1
3282938 Cev Tube, Exhaust Outlet Tube 1
3903652 Obujmica Clamp, V Band Collier 1
19 232480 Cev Pipe Tube 1
20 231710 Hladnjak vode Radiator Radiateur d
`
eau 1
21 232488 Drzac Bracket Porte 2
22 231819 0835.001.0000V1 'AKG¨ Hladnjak ulja Oil cooler Radiateur 1
23 232490 Zaptivna traka Gasket Joint 2
24 232492 Izduvni lonac Absorber Absorbeur 1
25 232495 Drzaclevi Bracket l. Porte 1
26 232501 Drzacdesni Bracket r. Porte 1
27 232502 Zadnja sapaleva Support l. Supporte 1
28 232507 Zadnja sapadesna Support r. Supporte 1
29 232524 Drzac Bracket Porte 1
30 232525 Drzac Bracket Porte 1
31 232526 Cev Pipe Tube 1
32 232546 B 5.9C 'CUMMINS¨ Motor Engine Moteur 1
33 232547 Ploca Plate Plaquette 2
34 232548 Nosac Support Support 2
35 232545 Gumeni nastavak Rubber pipe Alonge en caoutchouc 1
36 235621 Cev Pipe Tube 1
37 288264 Caura Bush Bague 4
38 288265 Prsten Ring Anneau 4
39 288266 Podmetac Shim Cale 4
40 234723 Lim Sheet Tle 2
41 289396 Sapa prednjaleva Supportl. Support 1
UGRADNJA MOTORA UGRADNJA MOTORA UGRADNJA MOTORA UGRADNJA MOTORA ENGINE MOUNTING MONTAGE DE MOTEU ENGINE MOUNTING MONTAGE DE MOTEU ENGINE MOUNTING MONTAGE DE MOTEU ENGINE MOUNTING MONTAGE DE MOTEU

3 33 322420.54 22420.54 22420.54 22420.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 2 22 2
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
42 289400 Sapa prednjadesna Supportr Support 1
43 2.1..62.10.046 Crevo 45x70V1 JUS G.C6.023 Hose Tuyau 1
44 2.1. 62.10.055
Crevo 55x65V1 JUS G.C6.023 Hose Tuyau 1
45 2.1. 62.10.057
Crevo 57x70V1 JUS G.C6.023 Hose Tuyau 1
46 2.1. 62.10.060
Crevo 60x70V1 JUS G.C6.023 Hose Tuyau 1
47 2.1 62.10.025
Crevo 25x80V1 JUS G.C6.023 Hose Tuyau 2
48 3904060 Gumeni nastavak sa obujmicom Rubber pipe CA 9024 Alonge en caoutchouc 1
49 3911319 Ventilator (sisajuci) Ventilator FN 9051 Ventilateur 1
50 3903818 Odstojnik ventilatora Specing ring SP 9004 Anneau d
`
e
`
cartement 1
51 3903819 Odstojnik ventilatora Specing ring SP 9005 Anneau d
`
e
`
cartement 1
52 125740 Obujmica Clamp Collier 2
53 911309 Vijak M6x30 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 2
54 911156 Vijak M8x30 JUS M.B1.051 8.8 Bolt Vis 8
55 911376 Vijak M10x30 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 6
56 911377 Vijak M10x25 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 8
57 911378 Vijak M10x20 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 8
58 911385 Vijak M12x25 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 18
59 911180 Vijak M12x50 JUS M.B1.051 8.8 Bolt Vis 4
60 911215 Vijak M16x140 JUS M.B1.051 8.8 Bolt Vis 4
61 Vijak M8x140 JUS M.B1.051 8.8 Bolt Vis 4
62 911809 Navrtka M6 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 6
63 911811 Navrtka M8 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 8
64 911813 Navrtka M10 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 14
65 911818 Navrtka M16 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 8
66 911853 Navrtka M16 JUS M.B1.604 8 Nut Ecrou 4
67 912103 Podloska B6 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 2
68 912223 Podloska A6 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 6
69 912224 Podloska A8 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 12
70 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 22
71 912226 Podloska A12 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 22
72 912230 Podloska A16 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 4
73 912816 Stega 54 Clamp 54 Bride de serrage 54 2
74 912819 Stega 63 Clamp 63 Bride de serrage 63 2
75 912820 Stega 67 Clamp 67 Bride de serrage 67 2
76 912821 Stega 70 Clamp 70 Bride de serrage 70 2
77 912808 Stega 28 Clamp 28 Bride de serrage 28 4
78 232508 Cev za vazduh Pipe Tube 1






UGRADNJA MOTORA UGRADNJA MOTORA UGRADNJA MOTORA UGRADNJA MOTORA ENGINE MOUNTING MONTAGE DE MOTEU ENGINE MOUNTING MONTAGE DE MOTEU ENGINE MOUNTING MONTAGE DE MOTEU ENGINE MOUNTING MONTAGE DE MOTEU

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 3 33 3
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces

3935943
Blok motora Block, Cylinder Bloc Moteur 1
1
3935936
Blok motora Block, Cylinder Bloc Moteur 1
2
3940059
Caura Bushing Dovvile 1
3
3927948
Vijak Srew, HexFlange Head Cap Vis 14
4 3936791 Poklopac glavnog lezaja Cap, Main bearing Convercle 7
5 3922072 Cep Plug,Expansion Bouchon 5
6 3914035 Cep Plug,Expansion Bouchon 4
7 3900956 Cep Plug,Expansion Bouchon 3
8 3900068 Civija Dowel,Ring Cheville 16
9 3900629 Vijak Srew, HexFlange Head Cap Vis 1
3933220 Kompletna oprema cilindarskog bloka Kit, Cyl Bloch Hardware
10 3902343 Civija Dowel,Ring Cheville 2
11 3937214 Rasprskivac za hladenje klipa Nozzle, Piston Cooling Injecteur Du carburant 6
12 3900687 Cep Plug,Expansion Bouchon 1
13 3900257 Civija Dowel,Ring Cheville 2
14 3008468 Cep Plug,Expansion Bouchon 1
15 3678923 Cep Plug,Expansion Bouchon 3
16 3920706 Cep Plug,Expansion Bouchon 1
17 3900955 Cep Plug,Expansion Bouchon 3
18 3900958 Cep Plug,Expansion Bouchon 1
19 3008469 Cep Plug,Expansion Bouchon 1
20 3678921 Cep Plug,Expansion Bouchon 1
21 3932296 Cep Plug,Expansion Bouchon 1
3926047 O prsten Seal, O Ring Anneau O 1

SERVISNI DELOVI SERVICE PARTS

2 3904369 Caura Bushing Dovvile
2 3903242 Caura Bushing Dovvile
4 3936791 Poklopac glavnog lezaja Cap, Main bearing Convercle 7
22 3904166 Kosuljica cilindra Sleeve, Salvage Insert













BLOK MOTORA BLOK MOTORA BLOK MOTORA BLOK MOTORA BLOCK, CYLINDER BLOC MOTEUR BLOCK, CYLINDER BLOC MOTEUR BLOCK, CYLINDER BLOC MOTEUR BLOCK, CYLINDER BLOC MOTEUR

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tabl Tabl Tabl Tableau eau eau eau 4 44 4
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces

3908032
Radilica motora sklop CrankshaIt,Assembly Vilebrequin, Ensemble 1
1
3929037
Radilica motora CrankshaIt, Engine Vilebrequin 1
2
3929027
Zupcanik radilice Gear, CrankshaIt Engrenage 1
3
3904483
Klin civija Dowel, Pin Cheville 1

3802070
Komplet lezaja (std.) Set, Main Brg. (std) RoulementEns. 1
4 3929016 Gornji le1aj Bearing,Main Roulemen 6
5 3926723 Aksijalni lezaj Bearing, CrankshaIt Thrust Roulemen 1
6 3929021 Donji lezaj Bearing,Main Roulemen 7
3802071 Komplet lezaja 1.spec. 0,010" Set, Main Brg. (0,010") RoulementEns. 1
4 3929017 Gornji le1aj Bearing,Main Roulemen 6
5 3283065 Aksijalni lezaj Bearing, CrankshaIt Thrust Roulemen 1
6 3929022 Donji lezaj Bearing,Main Roulemen 7
3802072 Komplet lezaja 2.spec. 0,020" Set, Main Brg. (0,020") RoulementEns. 1
4 3929018 Gornji le1aj Bearing,Main Roulemen 6
5 3283066 Aksijalni lezaj Bearing, CrankshaIt Thrust Roulemen 1
6 3929023 Donji lezaj Bearing,Main Roulemen 7
3802073 Komplet lezaja 3.spec. 0,030" Set, Main Brg. (0,030") RoulementEns. 1
4 3929019 Gornji le1aj Bearing,Main Roulemen 6
5 3283067 Aksijalni lezaj Bearing, CrankshaIt Thrust Roulemen 1
6 3929024 Donji lezaj Bearing,Main Roulemen 7
3802074 Komplet lezaja 4.spec. 0,040" Set, Main Brg. (0,040") RoulementEns. 1
4 3929020 Gornji le1aj Bearing,Main Roulemen 6
5 3283068 Aksijalni lezaj Bearing, CrankshaIt Thrust Roulemen 1
6 3929025 Donji lezaj Bearing,Main Roulemen 7
3800330 Aksijalni lezaj Bearing, CrankshaIt Thrust Roulement 1
5 3283063 Aksijalni lezaj Bearing, CrankshaIt Thrust Roulemen 1
6 3929023 Donji lezaj Bearing, Main Roulemen 1
3800331 Aksijalni lezaj Bearing, CrankshaIt Thrust Roulemen 1
5 3283064 Aksijalni lezaj Bearing, CrankshaIt Thrust Roulement 1
6 3929025 Donji lezaj Bearing, Main Roulemen 1
9 3952258 Damper, Vibration 1
10 3903857 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 1

SERVISNI DELOVI SERVICE PARTS
7 3802820 Prednji zaptivac Kit, Wear Sleeve Tourillion 1
8 3926126 Zadnjin zaptivac Kit, Wear Sleeve Tourillion 1







R RR RADILICA SA LEZAJEVIMA ADILICA SA LEZAJEVIMA ADILICA SA LEZAJEVIMA ADILICA SA LEZAJEVIMA CRANKSHAFT AND MAIN BEARINGS CRANKSHAFT AND MAIN BEARINGS CRANKSHAFT AND MAIN BEARINGS CRANKSHAFT AND MAIN BEARINGS VILEBRE QUIN VILEBRE QUIN VILEBRE QUIN VILEBRE QUIN

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 5 55 5
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3926863
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 10
2
3966976
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 1
3
3907998
Vijak Screw, Round Head Cap Vis 2
4
3912772
Drzac Retainer, Belt Limiteur 1
5 3903924 Osovinica Pin, Timing Axe 1
6 3904849 Prstenast drzac Ring, Retaining Limiteur 1
7 3913994 O prsten Seal, O Ring Anneau O 1
8 3919683 Kuciste Hosing, Timing Pin Corps 1
9 3915772 Zaptivni prsten Seal, Rectangular Ring Bague 1
10 3938156 Zaptivac Gasket, Gear Housing Joint 1
11 3964422 Kuciste zupcanika Housing, Gear Corps 1
3904353 Prednji zaptivackpt. Front, Seal Service Kit Joint, Ensemble 1
12 3935959 Zaptivac Seal, Oil Joint 1
13 3935581 Poklopac Cover, Gear Couvrcle 1
14 3924962 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 16
15 3931342 Ploca sa podacima o motoru Dataplate 1
16 3908612 Vijak Screw, Drive Vis 2
17 3929751 Zaptivac Gasket, Acc Drive Cover Joint 1
18 3914868 Poklopac Plate, Cover Plaque 1
19 3901249 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 2























KUCISTE ZUPCANIKA HAUSING, G KUCISTE ZUPCANIKA HAUSING, G KUCISTE ZUPCANIKA HAUSING, G KUCISTE ZUPCANIKA HAUSING, GEAR CORPS EAR CORPS EAR CORPS EAR CORPS

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tab Tab Tab Tableau leau leau leau 6 66 6
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3937426
Kuciste zamajca Hausing, Flywheel Carter de volant 1
2
3912072
Vijak Screw, SelI Tapping Metal Vis 2
3
3920447
Vijak Screw, Hex Flange Head Vis 8
4
3925234
Poklopac Plate, Cover Plaque 1
4089342 Komplet zaptivaca radilice Kit, CrankshaIt Seal Joint vilebrequinensemble 1
5 3970548 Uljni zaptivac Seal, Oil Joint 1
6 3938159 Zaptivac zadnjeg poklopca Gasket, Rear Cover Joint 1
7 3991306 Vijak Screw, Hex Flange Head Vis 6
8 3910248 Cep Plug, O Ring Bouchin 1
9 3912473 O Prsten Seal, O Ring Anneau O 1
10 3904181 Cep Plug, Threaded Bochon 1
11 3936895 Poklopac Cover, Raer Plaque 1
12 3910260 O Prsten Seal, O Ring Anneau O 1
13 3928989 Stega Clip Borne 1
14 3936820 Zamajac Flywheel Volant 1
15 3905427 Zupcanik zamajca Gear, Flywheel Ring Couronne 1
16 3901395 Vijak Screw, Hexagon Flange Head Vis 8
17 3900269 Podloska Washer, Plain Rondelle 8

























KUCICA ZAMAJC KUCICA ZAMAJC KUCICA ZAMAJC KUCICA ZAMAJCA SA ZAMAJCEM A SA ZAMAJCEM A SA ZAMAJCEM A SA ZAMAJCEM FLYWHEEL WITH FLYWHEEL WITH FLYWHEEL WITH FLYWHEEL WITH FLYWHEEL BOITIER DU VOLANT ET VOLANT FLYWHEEL BOITIER DU VOLANT ET VOLANT FLYWHEEL BOITIER DU VOLANT ET VOLANT FLYWHEEL BOITIER DU VOLANT ET VOLANT

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 7 77 7
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces

PP 229205
Klipnjaca i klip Connecting Rod And Piston Bielle et piston
1
3954658
Klipnjaca Rod, Engine Conecting Bielle 6

3954657
Klipnjaca Rod, Engine Conecting Bielle 1
2
4891179
Vijak klipnjace Screw, Connecting Rod Cap Vis 2
7 4891178 Caura Bushing Doulile 1
9 4893693 Lezaj klipnjace Bearing, Connecting Rod Legement de la bielle 6
10 3939859 Lezaj klipnjace Bearing, Connecting Rod Legement de la bielle 6
3 4025339 Komplet klipa motora Kit, Engine Piston PistonEnsemble 6
3928673 Klip motora Piston, Engine Piston 1
4 3901706 Uskocnik Ring, Retaining Bague de securite 2
5 3938177 Komplet klipnih prstenova Set, Piston Ring Bague de piston garniture 1
6 3934047 Osovinica klipa Pin, Piston Tourillon 6
9 4892795 Lezaj klipnjace Bearing, Connecting Rod Legement de la bielle
9 4892796 Lezaj klipnjace Bearing, Connecting Rod Legement de la bielle
9 4892797 Lezaj klipnjace Bearing, Connecting Rod Legement de la bielle
9 4892798 Lezaj klipnjace Bearing, Connecting Rod Legement de la bielle
3 3802764 Komplet klipa motora Kit, Engine Piston PistonEnsemble 6
3928674 Klip motora Piston, Engine Piston 1
4 3901706 Uskocnik Ring, Retaining Bague de securite 2
5 3802422 Komplet klipnih prstenova Set, Piston Ring Bague de piston garniture 1
3 3802765 Komplet klipa motora Kit, Engine Piston PistonEnsemble 6
3928675 Klip motora Piston, Engine Piston 1
4 3901706 Uskocnik Ring, Retaining Bague de securite 2
5 3802423 Komplet klipnih prstenova Set, Piston Ring Bague de piston garniture 1
8 4891176 Klipnjaca Rod, Engine Conecting Bielle 6
4891177 Klipnjaca Rod, Engine Conecting Bielle 1
7 4891178 Caura Bushing Doulile 1
2 4891179 Vijak Screw, Connecting Rod Cap Vis 2
9 4893693 Lezaj klipnjace Bearing, Connecting Rod Legement de la bielle 6
10 3939859 Lezaj klipnjace Bearing, Connecting Rod Legement de la bielle 6













KLIPNJACA I KLIP KLIPNJACA I KLIP KLIPNJACA I KLIP KLIPNJACA I KLIP CONNECTING ROD AN CONNECTING ROD AN CONNECTING ROD AN CONNECTING ROD AND DD D PISTON BIELLE ET PISTON PISTON BIELLE ET PISTON PISTON BIELLE ET PISTON PISTON BIELLE ET PISTON

232 232 232 2325 55 546.54 46.54 46.54 46.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 8 88 8
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3929886
Bregasta osovina CamshaIt Arbre a cames 1
2
3902332
Klin Key,Plain WoodruII Coin 1
3
3929030
Zupcanik bregaste osovine Gear, CamshaIt Engrenage 1
4
3900227
Vijak Screw,Hexagon Head Cap Vis 2
5 3927155 Nosac bregaste osovine Support, CamshaIt Thrust Support 1
6 3901787 Podizac ventila Tappet,Valve Raccord 12





































BREGASTA OSOVINA CAMSHAFT ARBRE BREGASTA OSOVINA CAMSHAFT ARBRE BREGASTA OSOVINA CAMSHAFT ARBRE BREGASTA OSOVINA CAMSHAFT ARBRE A CAMES A CAMES A CAMES A CAMES

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 9 99 9
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces

3967458
Glava cilindra Head, Cylinder Tete de cylindre 1
1
3966454
Glava cilindra Head, Cylinder Tete de cylindre 1
2
3812092
Cep Plug, Expansion Bouchon 4
3
3906619
Cep Plug, Pipe Bouchon 2
4 3008468 Cep Plug, Pipe Bouchon 5
3802355 Usisni ventil Valve, Intake Soupape D' Admission 6
5 3900250 Drzac Collet, Valve Support 12
10 3920867 Usisni ventil Valve, Intake Soupape D' Admission 6
3802356 Izduvni ventil Valve, Exhaust Soupape D' Echappement 6
5 3900250 Drzac Collet, Valve Support 12
11 3920868 Izduvni ventil Valve, Exhaust Soupape D' Echappement 6
6 3932453 Opruga ventila Spring, Valve Ressort 12
7 3957913 Granicnik opruge ventila Retainer, Valve Spring Limiteur ressort 12
8 3957912 Zaptivac ventila Seal, Valve Stem Joint 6
9 3957912 Zaptivac ventila Seal, Valve Stem Joint 6
12 3008469 Cep Plug, pipe Bouchon 1
13 3920779 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 6
14 3920780 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 14
15 3926446 Cev Tube, AItercooler Tuyau 1

SERVISNI DELOVI SERVICE PARTS

16 3904105 Umetak ventila Insert, Valve Insert
17 3906854 Umetak ventila Insert, Valve Insert
18 3904408 Vodica Guide,Valve Stem Guide
19 3904409 Vodica Guide,Valve Stem Guide
20 3906206 Vodica Guide,Valve Stem Guide
21 3283570 Zaptivac glave cilindra Gasket, Cylinder Head Joint















GLAVA CILINDRA GLAVA CILINDRA GLAVA CILINDRA GLAVA CILINDRA HEAD, CYLINDER TETE DE CYLINDRE HEAD, CYLINDER TETE DE CYLINDRE HEAD, CYLINDER TETE DE CYLINDRE HEAD, CYLINDER TETE DE CYLINDRE

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 10 10 10 10
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces

BP 9713
Nosac, klackalica Support, Rocker Levers Support, culbuteur
1
3910814
Nosac, klackalica Support, Rocker Lever Support, culbuteur 6

3911423
Nosac, klackalica Support, Rocker Lever Support, culbuteur 1

3910813
Osovina klackalice ShaIt, Rocker Levers Essien 1
2 3907555 Cep Plug, Exspansion Bouchon 2
3 3910811 Klackalica Levers, Rocker Culbuteur 6
3910809 Klackalica Levers, Rocker Culbuteur 1
4 3900706 Vijak Screw, Slotted Set Vis 1
5 203131 Navrtka Nut, Heavy Hexsagon Ecrou 1
6 3910810 Klackalica Levers, Rocker Culbuteur 6
3910808 Klackalica Levers, Rocker Culbuteur 1
4 3900706 Vijak Screw, Slotted Set Vis 1
5 203131 Navrtka Nut, Heavy Hexsagon Ecrou 1
7 3900245 Podloska Washer, Plain Rondelle 12
8 3900242 Uskocnik Ring, Retaining Bague de securite 12
9 3901221 Vijak Screw, Hexsagon Head Cap Vis 6
10 3920781 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 6
11 3904679 Sipka podizaca Rod, Push Barre 12
12 3930906 Zaptivac poklopca ventila Gasket, Valve Cover Joint 6
13 3935449 Izolator buke Isolator, Noise Isolateur 6
14 3907049 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 6
15 3928404 Poklopac ventila Cover, Valve Couvercle soupape 5
16 3928405 Poklopac ventila Cover, Valve Couvercle soupape 1
17 3936876 Zaptivni prsten Seal, Redctangular Ring Bague 1
18 3901895 Poklopac za punjenje Cap, Filler Couvercle 1


















NOSAC I KLACKALICA NOSAC I KLACKALICA NOSAC I KLACKALICA NOSAC I KLACKALICA SUPPORT, ROCKER LEVER SUPPORT ET CULBUTEUR SUPPORT, ROCKER LEVER SUPPORT ET CULBUTEUR SUPPORT, ROCKER LEVER SUPPORT ET CULBUTEUR SUPPORT, ROCKER LEVER SUPPORT ET CULBUTEUR

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 11 11 11 11
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
68139
Kolenasti adapter Elbow, Male Adapter Raccord 1
2
3900630
Vijak Srew, Hex Flange Head Cap Vis 1
3
3902662
Navrtka Nut, Hexagon Flange Ecrou 4
4
3903990
Vijak Srew, Hex Flange Head Cap Vis 2
5 3906619 Cep Plug, PipSe Bouchon 1
6 3907978 Uvrtanj Stud Vis 4
7 3918536 Savitljivi crevovod Hose, Flexible Tuyau souple en couteh 1
8 3921556 Poklopac Cap, Tube Convercle 1
9 3924346 T prikljucak Tee, Femele Branch T Raccord 1
10 3928231 Vijak Srew, Round Head Cap Vis 2
11 3934636 Zupcanik pumpe za gorivo Gear, Fuel Pump Engrenage de pompe 1
12 3934506 Oslonac pumpe za gorivo Brace, Fuel Pump Support 1
13 3935032 Zaptivni prsten Seal, Rectangular Ring Bague 1
14 3934507 Oslonac pumpe za gorivo Brace, Fuel Pump Support 1
15 3941472 Prikljucak Union, Male 1




























POVEZIVANJE PUMPE ZA GORIVO POVEZIVANJE PUMPE ZA GORIVO POVEZIVANJE PUMPE ZA GORIVO POVEZIVANJE PUMPE ZA GORIVO FUEL PUMP COUPLING ENTRAINEE DE POMPE FUEL PUMP COUPLING ENTRAINEE DE POMPE FUEL PUMP COUPLING ENTRAINEE DE POMPE FUEL PUMP COUPLING ENTRAINEE DE POMPE

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 12 12 12 12


Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3933301
Drzac cevi Brace, Tube Support 1
2
3900629
Vijak Screw, Hex Flange Hed Cap Vis 1
3
3903380
Zaptivac Seal, Banjo Connector Joint 6
4
3905307
Suplji vijak Screw, Banjo Connector Vis 6
5 3918108 Vijak Screw, Hex Flange Hed Cap Vis 1
6 3918188 Zaptivac Washer, Sealing Joint 2
7 3924726 Kontrolni ventil Valve, Check Soupape 1
8 3904519 Drzac cevi Brace, Tube Support 5
9 3917716 Drzac cevi Brace, Tube Support 3
10 3917747 Izolator vibracija Isolator, Vibration Isolateur 10
11 3920854 Vijak Screw, Captive Washer Cap Vis 12
12 3928477 Dovodna cev brizgaca Tube, Injector Fuel Suppiy Tuyau 1
13 3928478 Dovodna cev brizgaca Tube, Injector Fuel Suppiy Tuyau 1
14 3928479 Dovodna cev brizgaca Tube, Injector Fuel Suppiy Tuyau 1
15 3933301 Drzac cevi Brace, Tube Support 1
16 3930837 Vijak Screw, Hex Flange Hed Cap Vis 3
17 3930847 Sabirna cev goriva ManiIold, Fuel Collecteur 1
18 3284813 Drzac cevi Brace, Tube Support 1
19 3904711 Drzac cevi Brace, Tube Support 2
20 3917717 Drzac cevi Brace, Tube Support 2
21 3917746 Izolator vibracija Isolator, Vibration Isolateur 4
22 3928475 Dovodna cev brizgaca Tube, Injector Fuel Suppiy Tuyau 1
23 3928476 Dovodna cev brizgaca Tube, Injector Fuel Suppiy Tuyau 1
24 3932025 Dovodna cev brizgaca Tube, Injector Fuel Suppiy Tuyau 1
25 3903035 Suplji vijak Screw, Banjo Connector Crenx 1
26 3909552 Prikljucak Connector, Male Raccord 1
27 3963983 Zaptivac Washer, Sealing Joint 2
28 3990881 Prikljucak Connector, Banjo Raccord 1
29 3991515 PVC crevo Tube, Air Fuel Conntrol Tuyau 1
3910931 Opruzna stega Clip Collier 1
30 3934021 Navrtka Nut, Lock Ecrou 1
31 3934022 Podloska Washer, Plain Rondelle 1
32 3991132 Vijak Screw, Hexagon Head Cap Vis 2
33 3991625 Solenoid Solenoid, Fuel Pump Solenoid 1
34 3905860 Suplji vijak Screw, Banjo Connector Crenx 1
3911446 Suplji vijak Screw, Banjo Connector Crenx 1
3939570 Vijak Screw, Captive Washer Cap Vis 1
35 3963983 Zaptivac Washer, Sealing Joint 2
36 3863988 Zaptivac Washer, Sealing Joint 2
37 3924725 Suplji vijak Screw, Banjo Connector Crenx 1
38 3936687 Cev Tube, Fuel Supply Tuyau 1
39 234809 Gumena savitlj. cev GcNP8x2400A61B10 Rubber Ilex pipe Tuyau souple en caouteh 1
40 3863988 Podloska Washer, Sealing Joint 2
41 FP 97911 Bosh pumpa za ubrizgavanje Bosch Injectior Pump Bosch Injectior Pumpe 1
PUMPA ZA UBRIZGAVANJE I INSTALACIJA GORIVA PUMPA ZA UBRIZGAVANJE I INSTALACIJA GORIVA PUMPA ZA UBRIZGAVANJE I INSTALACIJA GORIVA PUMPA ZA UBRIZGAVANJE I INSTALACIJA GORIVA INJECTIOR PUMP AND INJECTIOR PUMP AND INJECTIOR PUMP AND INJECTIOR PUMP AND POMPE D POMPE D POMPE D POMPE D INJECTION ET TUBES INJECTION ET TUBES INJECTION ET TUBES INJECTION ET TUBES
FUEL PLUMBING FUEL PLUMBING FUEL PLUMBING FUEL PLUMBING

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 13 13 13 13
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3900631
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 2
2
3914284
Odstojnik Spacer, Mounting Aouille a distance 1
3
3939258
Zaptivac Gasket, Cover Plate Joint 2
4
3916361
Vijak Screw, Banjo Connector Vis 1
5 3963983 Zaptivac Washer, Sealing Bague 2
6 3936316 Pumpa za gorivo Pump, Fuel TransIer Pompe de carburant 1
7 3935480 Cev za napajanje goriva Tube, Fuel Supply Tube 1
3926764 Komplet servisnih delova pumpe Kit, Service Parts LiItpump Spare parts pompeensemble 1
3914304 Zaptivac Gasket, Cover Plate Joint 2
3926559 Ventil sigurnosti Valve, Check Soupape 2
3919442 Zaptivac Gasket, Check Vlave Joint 2
3919443 Oprsten Seal, O Ring Bague O 1
3919444 Oprsten Seal, O Ring Bague O 2
3920545 Oprsten Seal, O Ring Bague O 1
3926558 Ventil sigurnosti Valve, Check Soupape 1
8 3936315 Glava Iiltera Head, Fuel Filter Tete Iiltre de carburant 1
3936313 Glava Iiltera Head, Fuel Filter Tete Iiltre de carburant 1
3897329 Kuglica Ball Bille 1
3936337 Adapter glave Iiltera Adapter, Filter Head Adapter, tete Iiltre 1
9 3900632 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 2
10 3903293 Navrtka Nut, Regular Hexagon Jam Ecrou 1
11 3903546 Oprsten Seal, O Ring Bague O 1
12 3931063 Filter za gorivo Filter, Fuel Filtre de carburant 1
13 3903846 Oprsten Seal, O Ring Bague O 1
14 3930942 Filter za gorivo Filter, Fuel Filtre de carburant 1
15 3925955 Adapter glave Iiltera Adapter, Filter Head Adapter, tete Iiltre 1
16 3930969 Glava Iiltera Head, Fuel Filter Tete Iiltre de carburant 1
















PRECISTAC ZA GORIVO FUEL FILTERS PRECISTAC ZA GORIVO FUEL FILTERS PRECISTAC ZA GORIVO FUEL FILTERS PRECISTAC ZA GORIVO FUEL FILTERS FILTER DE CARBURANT FILTER DE CARBURANT FILTER DE CARBURANT FILTER DE CARBURANT

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 14 14 14 14
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces

PP2292
Brizgaljka Injector Injesteur
1
3802677
Komplet brizgaljke Kit, Injector Injesteur Ensemble 6

3929490
Brizgaljka Injector Injesteur 1
2
3906659
Zaptivac brizgaljke Seal, Injector Joint 1
3 3903380 Zaptivna spojnica Seal, Banjo Coonnector Joint 1
4 3909356 Zaptivni prsten Seal, Redstangular Ring Bague 1
5 3905156 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905157 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905158 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905159 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905160 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905161 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905162 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905163 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905164 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905165 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905166 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905167 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905168 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905169 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905170 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905171 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905172 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905173 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905174 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905175 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905176 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905177 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905178 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905180 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905181 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905182 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905183 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905184 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905185 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage
5 3905186 Reglazni podmetac Shim Rondelle de reglage

6 3905152 Opruga Spring, Compression Ressort 6
7 3917945 Vreteno Spindle 6
8 3917946 Srednji disk Disc, Intermediate Disc d' ecartement 6
9 3905155 Granicnik brizgaca Retainer, Injestor Nozzle Limiteur 6
10 3929492 Brizgac Nozzle, Injestor Injecteur 6

BRIZGALJKA BRIZGALJKA BRIZGALJKA BRIZGALJKA INJECTOR INJECTEUR INJECTOR INJECTEUR INJECTOR INJECTEUR INJECTOR INJECTEUR

2 22 232546.54 32546.54 32546.54 32546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 15 15 15 15
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3900630
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 2
2
3902425
ZaSTIVAc Washer,Sealing Joint 1
3
3915703
Karter za ulje Pan, Oil Couve 1
4
3920773
Zaptivac Washer,Sealing Joint 1
5 3924147 Cep Plug, Threaded Bouchon 1
6 3924148 Cep Plug, Threaded Bouchon 1
7 3938157 Zaptivac Gasket, Flange Joint 1
8 3934942 Usisni spoj Connection, Oil Suction Raccord 1
9 3959052 Zaptivac kartera Gasket, Oil Pan Joint 1
10 3920400 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 36
11 3900630 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 2
12 3900677 Vijak Screw, Hexagon Head Cap Vis 4
13 3937404 Pumpa za ulje Pump, Lubricating Oil Pompe a huile 1






























PUMPA ZA ULJE SA KARTEROM OIL PUMP AND PAN COUVE DE MOTEUR PUMPA ZA ULJE SA KARTEROM OIL PUMP AND PAN COUVE DE MOTEUR PUMPA ZA ULJE SA KARTEROM OIL PUMP AND PAN COUVE DE MOTEUR PUMPA ZA ULJE SA KARTEROM OIL PUMP AND PAN COUVE DE MOTEUR

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 16 16 16 16
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3900632
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 14
2
3936365
Ventil SIGURNOSTI Valve, Pressure RelieI Soupape, limiteur 1
3
3925009
Opruga Spring, Compression Ressort 1
4
3906619
Cep Plug, Pipe Bouchon 1
3918954 Glava Iiltera za podmazivanje Head, Lub Oil Filter Tete Iiltre d' huile 1
5 3924338 Glava Iiltera za podmazivanje Head, Lub Oil Filter Tete Iiltre d' huile 1
6 3909355 Adapter glave Iiltera Adapter, Filter Head Adapteur 1
7 3957544 Lamelasti hladnjak Core, Cooler Bloc de reIroidissement 1
8 3942915 Zaptivac Gasket, Filter Head Joint 1
9 3915787 Cep Plug, Threaded Bouchon 1
10 3929457 O prsten Seal, O Ring Bague O 1
11 3918428 Klipcic regulatora pritiska Plugner, Prs Regulator Piston 1
12 3942914 Zaptivac ulja hladnjaka Gasket, Oil Cooler Core Joint 1
13 3937743 Patron precistaca ulja Cartridge, Lub Oil Filter Element de Iiltre 1
3937746 Natpis Decal 1




























HLADNJAK I PRECISTAC ULJA LUBRICATING OIL COOLER FILTRE ET REFRIDISSEUR D HLADNJAK I PRECISTAC ULJA LUBRICATING OIL COOLER FILTRE ET REFRIDISSEUR D HLADNJAK I PRECISTAC ULJA LUBRICATING OIL COOLER FILTRE ET REFRIDISSEUR D HLADNJAK I PRECISTAC ULJA LUBRICATING OIL COOLER FILTRE ET REFRIDISSEUR D HUILE HUILE HUILE HUILE

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabel Tabel Tabel Tabela a a a Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 17 17 17 17
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3927956
Cev Tube, AItercooler Tube 1
2
3907167
Spojno crevo Coupling, Plain Hose Tuyau 1
3
3937613
Stega Clamp, Hose Serre 6
4
3918607
Kolenasto crevo Hose, Elbow Rollonge en caoutch ore 1
5 3918611 Ravno crevo Hose, Plain Rollonge en caoutch ore 1
6 3928492 Kolenasto crevo Hose, Elbow Rollonge en caoutch ore 1
7 3026396 Stega Clamp, Hose Serre 2
8 3278499 Podloska Washer, Plain Rondelle 2
9 3901447 Vijak Screw,Hex Flange Head Cap Vis 2
10 3906619 Cep Plug, Pipe Bouchon 1
11 3909394 Ispusni ventil Draincoock Robinet 1
12 3910778 Nalepnica Decal Numero plque 1
13 3938152 Zaptivac centralnog poklopca Gasket, Int ManiIold Cover Joint 1
14 3970407 Ravno crevo Hose, Plain Tuyau 1
15 3928501 Prikljucna komora vazduha Connection, Air Crossover Raccord 1
16 3928503 Hladnjak vazduha AItercooler ReIroidisseur d' air 1
17 3930426 Zaptivac Gasket, Connection Joint 1
18 3930837 Vijak Screw,Hex Flange Head Cap Vis 11
19 3008468 Cep Plug, Pipe Bouchon 1
20 3938152 Zaptivac Gasket, Int ManiIold Cover Joint 1
21 3900956 Cep Plug, Expansion Bouchon 2
22 3927991 Odstojnik Connection Spacer Aouille a distance 1
23 3913638 Vijak Screw,Hex Flange Head Cap Vis 1




















HLADNJAK SABIJENOG VAZDUHA CHARGE AIR COOLER REFROIDIDDEUR D HLADNJAK SABIJENOG VAZDUHA CHARGE AIR COOLER REFROIDIDDEUR D HLADNJAK SABIJENOG VAZDUHA CHARGE AIR COOLER REFROIDIDDEUR D HLADNJAK SABIJENOG VAZDUHA CHARGE AIR COOLER REFROIDIDDEUR D AIR AIR AIR AIR

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tab Tab Tab Tableau leau leau leau 18 18 18 18
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces

3909888
Nosac ventilatora Support, Fan Support 1
1
3902348
Nosac ventilatora Support, Fan Support 1
2
3908164
Osovina pogona ventilatora ShaIt, Fant Drive Arbre 1
3
3901364
Glavcina Hub, Fan Moyeu 1
4 3909887 Granicnik osovine Retainer, HaIt Limiteur 1
5 3928873 Vijak Screw, Hex Flange Headcap Vis 4
6 3914463 Kaisnik ventilatora Pulley, Fan Polie 1
7 3919624 Kaisnik kompresora za Ireon Pulley, Accessory Drive Polie 1
8 3903818 Odstojnik ventilatora Spacer, Fan Aouille a distance 2
9 3911319 Vijak Fan, Engine Ventilateur 1
10 3900630 Screw, Hex Flange Headcap Vis 4
































VEN VEN VEN VENTILATOR I POGONSKI POMOCNI KAISNICI TILATOR I POGONSKI POMOCNI KAISNICI TILATOR I POGONSKI POMOCNI KAISNICI TILATOR I POGONSKI POMOCNI KAISNICI FAN AND FAN AND FAN AND FAN AND ACCESSORY DRIVE PULLEY ACCESSORY DRIVE PULLEY ACCESSORY DRIVE PULLEY ACCESSORY DRIVE PULLEY VENTILATEUR ET COMMANDE AUXILIAIRE VENTILATEUR ET COMMANDE AUXILIAIRE VENTILATEUR ET COMMANDE AUXILIAIRE VENTILATEUR ET COMMANDE AUXILIAIRE


232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 19 19 19 19
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3919985
Drzac zatezaca kaisa Bracket, Belt Tensioner Support 1
2
3903095
Vijak Screw, Flat Head Cap Vis 2
3
3922900
Zatezac kaisa Tensioner, Belt Poullie 1
4
3904446
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 1
5 3911562 Rebrasti V kais Belt, V Ribbed Courroles 1
3286275 Komplet vodena pumpa Kit, Water Pump Pompe a eauEnsemble 1
6 3906698 Zaptivni prsten Seal, Rectangular Ring Bague 1
7 3285410 Vodena pumpa Pump, Water Pompe a eau 1
8 3941981 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 2


































KAISNIK VENTILATORA I PUMPA ZA VODU KAISNIK VENTILATORA I PUMPA ZA VODU KAISNIK VENTILATORA I PUMPA ZA VODU KAISNIK VENTILATORA I PUMPA ZA VODU PULLEY, FAN AND WATER PUMP POULIE ET POMPE A EAU PULLEY, FAN AND WATER PUMP POULIE ET POMPE A EAU PULLEY, FAN AND WATER PUMP POULIE ET POMPE A EAU PULLEY, FAN AND WATER PUMP POULIE ET POMPE A EAU

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 20 20 20 20
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3285102
Kuciste termostata Housing, Thermostat Corps 1
2
3923331
Zaptivac kucista termostata Gasket, Thm Housing Cov Bague 1
3
3900632
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 1
4
3926972
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 2
5 3903757 Drzac Bracket, LiIting Support 1
6 3917324 Termostat Thermostat Thermostate 1
7 3934878 Prikljucak ulaza vode Connection, Water Inlet Raccord 1
8 3901757 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 3
9 3906697 Oprsten Seal, O Ring Bague "O" 1
10 3008468 Cep Plug, Pipe Bouchon 2
11 3908118 Drzac Bracket, LiIting Support 1
12 3910495 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 2































KUCISTE TERMOSTATA SA KUCISTE TERMOSTATA SA KUCISTE TERMOSTATA SA KUCISTE TERMOSTATA SA TERMOSTATOM TERMOSTATOM TERMOSTATOM TERMOSTATOM THERMOSTAT HOUSING THERMOSTAT HOUSING THERMOSTAT HOUSING THERMOSTAT HOUSING THERMOSTATE CORPS THERMOSTATE CORPS THERMOSTATE CORPS THERMOSTATE CORPS
AND THERMOSTAT AND THERMOSTAT AND THERMOSTAT AND THERMOSTAT ET THERMOSTAT ET THERMOSTAT ET THERMOSTAT ET THERMOSTATE EE E

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 21 21 21 21
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3900955
Cep Plug, Exspansion Bouchon 3
2
3905127
Cev meraca ulja Tube, Oil Gauge Tuyau 1
3
3907714
Merac nivoa ulja Dipstick Jauge 1
4
101322
Zatvarac cevi za punjenje Cap, Filler Couvercle 1
5 3901249 Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 2
6 3905440 Cev za nalivanje ulja Tube, Oil Filler Tuyau 1
7 3906696 Zaptivni prsten Seal, Redstangular Ring Bague 1




































MERAC NIVOA I CEV ZA NALIVANJE ULJA DIPSTICK AND TUBE, OIL FILLER JAUGE ET T MERAC NIVOA I CEV ZA NALIVANJE ULJA DIPSTICK AND TUBE, OIL FILLER JAUGE ET T MERAC NIVOA I CEV ZA NALIVANJE ULJA DIPSTICK AND TUBE, OIL FILLER JAUGE ET T MERAC NIVOA I CEV ZA NALIVANJE ULJA DIPSTICK AND TUBE, OIL FILLER JAUGE ET TUYAU D UYAU D UYAU D UYAU D HUILE HUILE HUILE HUILE

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 22 22 22 22
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces

3802770
Turbokompresor Turbocharger Turbocompresseur 1

3537132
Turbokompresor Turbocharger Turbocompresseur 1
1
3519807
Zaptivac turbokompresora Gasket,Turbocharger Joint 1
2
3534309
Osigurac Plate, Clamping DispositiI de surete 2
3 3503100 Lezaj turbokompresora Bearing,Turbocharger Roulement 2
4 3596402 Navrtka Nut, Lock Ecrou 1
5 3519163 Vijak Screw, Drive Vis 2
6 3519302 Stitnik Shield,Turbocharger Heat Guard 1
7 3519336 Vratilo sa tockom ShaIt&Wheel Arbre 1
8 3527566 Uskocnik Ring, Retaining Circlip 1
9 3525562 Natpisna plocica Dataplate Plaque d' indetiIication 1
10 3528104 Stitnik ulja BaIIle,Oil Lamortisement 1
11 3528933 O prsten Seal, O Ring Bague O 1
12 3530923 Uljni zaptivac Plate Oil Seal Joint 1
13 3530924 Drzac Slinger, Oil Support 1
14 3595651 Aksijalni lezaj Bearing, Tur Thrust Roulement 1
15 3532217 Obod Collar, Thrust Corrone 1
16 3522597 Civija Pin, Roll Cheville 1
17 3532631 Kuciste Housing, Tur Bearing Corps 1
18 3533163 Uskocnik Ring, Retaining Circlip 1
19 3536617 Kuciste turbine Housing,Turbine Corps 1
20 3599588 Propeler Impeller, Tur Compressor Turbine 1
21 3537334 Kuciste kompresora Housing, Compressor Corps 1
22 3756754 Zaptivac Seal, Split Ring Bague 1
23 3758848 Zaptivac Seal, Split Ring Bague 4
24 3759917 Vijak Screw, Hexagon Head Set Vis 4
25 3762259 Uskocnik Ring, Retaining Circlip 1
26 3709861 Zaptivac turbokompresora Gasket,Turbocharger Joint 1















TURBOKOMPRESOR TURBOKOMPRESOR TURBOKOMPRESOR TURBOKOMPRESOR TURBOCHARGER TURBOCOMPRESSEUR TURBOCHARGER TURBOCOMPRESSEUR TURBOCHARGER TURBOCOMPRESSEUR TURBOCHARGER TURBOCOMPRESSEUR

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 23 23 23 23
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3900630
Vijak Srew, Hex Flange Head Cap Vis 2
2
3937706
Zaptivac Gasket, Oil Drain Joint 1
3
3920603
Savitljivi crevovod Hose, Ilexible Tuyau souple en couteh 1

3919687
Prikljucak Connector, Female Conecteur 2
4 3037236 O prsten Seal, O Ring Bague O 1
5 3284244 Priklucak Connector, Female Conecteur 1
6 3924389 Zaptivac Washer, Sealing Joint 2
3933199 Priklucak Connection, Tur Oil Drain Raccord 1
7 3928624 O prsten Seal, O Ring Bague O 2
8 3929515 Priklucak Connection, Tur Oil Drain Raccord 1
3920706 Cep Plug,Expansion Bouchon 1
3802770 Turbokompresor Turbocharger Turbocompreseur 1
9 3901356 Zaptivac turbokompresora Gasket, Turbocharger Joint 1
10 3931350 Zaptivac Gasket, Oil Drain Joint 1
11 3918823 Brezon Stud Vis 4
12 3818824 Navrka Nut, Hexagon Flange Ecrou 4
13 3537132 Turbokompresor Turbocharger Turbocompreseur 1


























INSTALACIJA TURBOKOMPRESORA INSTALACIJA TURBOKOMPRESORA INSTALACIJA TURBOKOMPRESORA INSTALACIJA TURBOKOMPRESORA TURBCHARGER PLUMBING TURBOCOMPRESEUR INSTALATION TURBCHARGER PLUMBING TURBOCOMPRESEUR INSTALATION TURBCHARGER PLUMBING TURBOCOMPRESEUR INSTALATION TURBCHARGER PLUMBING TURBOCOMPRESEUR INSTALATION

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 24 24 24 24
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3917700
Izduvna grana ManiIold, Exhaust
Collecseur dEchappement
1
2
3901448
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 12
3
3927154
Zaptivac izduvne grane Gasket, Exhaust ManiIold Joint 6










































IZDUVNA IZDUVNA IZDUVNA IZDUVNA GRANA GRANA GRANA GRANA MANIFOLD EXHAUST COLLECSEUR D MANIFOLD EXHAUST COLLECSEUR D MANIFOLD EXHAUST COLLECSEUR D MANIFOLD EXHAUST COLLECSEUR D ECHAPPEMENT ECHAPPEMENT ECHAPPEMENT ECHAPPEMENT


232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 25 25 25 25
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3052061
Vijak Screw, Hexagon Head Cap Vis 1
2
3900630
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 1
3
3900631
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 3
4
3903105
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 1
5 3903210 Navrtka Nut, Hexagon Flange Ecrou 1
6 3910923 Nosac alternatora Support, Alternator Support 1
7 3910924 Zatega alternatora Brace, Alternator Courroles 1
8 3918275 Kaisnik alternatora Pulley, Alternator Poulie 1
9 3016627 Alternator Alternator Alternateur 1


































UGRADNJA ALTERNATORA UGRADNJA ALTERNATORA UGRADNJA ALTERNATORA UGRADNJA ALTERNATORA ALTERNATOR MOUTING ALTERNATOR MOUTING ALTERNATOR MOUTING ALTERNATOR MOUTING ALTERNATEUR ALTERNATEUR ALTERNATEUR ALTERNATEUR D DD D ECHAPPEMENT ECHAPPEMENT ECHAPPEMENT ECHAPPEMENT

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 26 26 26 26
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3287425
Nosac Bracket, Magneric Switch Support 1
2
3906216
Navrtka Nut, Hexagon Flange Ecrou 2
3
3913638
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 2
4
3916302
Magnetni prekidac Switch, Magnetic Interrupteur 1
5 3957593 Elektropokretac Motor, Starting Demarreur electrique 1
6 3968470 Vijak Screw, Twelve Point Cap Vis 2





































UGRADNJA ELEKTROPOKRETACA MOTOR, STARTING MOUTING UGRADNJA ELEKTROPOKRETACA MOTOR, STARTING MOUTING UGRADNJA ELEKTROPOKRETACA MOTOR, STARTING MOUTING UGRADNJA ELEKTROPOKRETACA MOTOR, STARTING MOUTING DEMARREUR ELECTRIQUE DEMARREUR ELECTRIQUE DEMARREUR ELECTRIQUE DEMARREUR ELECTRIQUE
D D D D ECHAPPEMENT ECHAPPEMENT ECHAPPEMENT ECHAPPEMENT

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 27 27 27 27
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3925962
Nosac kompresora za Ireon Support, Freon Compressor Support 1
2
3906621
Vijak Screw, Hexagon Head Cap Vis 3
3
3904978
Drzac kompresora za Ireon Bracket, Freon Compressor Support 1
4
3900636
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 1
5 3043477 Podloska Washer, Plain Rondelle 2
6 3900469 Vijak Screw, Hexagon Head Cap Vis 1
7 3904977 Drzac kompresora za Ireon Bracket, Freon Compressor Support 1
8 3902662 Navrtka Nut, Hexagon Flange Ecrou 1
9 3044360 Navrtka Nut, Regular Hexagon Ecrou 1


































DR2AC KOMPRESORA ZA FREON DR2AC KOMPRESORA ZA FREON DR2AC KOMPRESORA ZA FREON DR2AC KOMPRESORA ZA FREON SUPPORT, FREON COMPRESSOR SUPPORT, FREON COMPRESSOR SUPPORT, FREON COMPRESSOR SUPPORT, FREON COMPRESSOR SUPPORT SUPPORT SUPPORT SUPPORT


232546.54 Tabela - Table - Tableau 28
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piéce
Broj kooperanta
Number of cooperant
No du coopérateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIÉCE
Kom.
Qty.
Pieces
1
62392
Podlo{ka Washer, Plain Rondelle 2
2
3027685
Vijak Screw, Hexsagon Head Cap Vis 2
3
3903475
Zaptivni prsten Seal, Rectangular Ring Bague 1
4
3905217
Ugaoni adapter Adapter, Angle Drive Adapteur 1
5 3907455 Priklju~ak za spajanje Hub, Tac Drive Coupling Moyeu 1
3905308 Osovina Shaft, Tachometar Drive Axe 1
6 3915800 Zaptivni prsten Seal, Rectangular Ring Bague 1
7 3915167 Isklju~ni adapter Adapter, Takeoff Drive Adapteur 1



































PRIKLJU^AK ZA MEHANI^KO MERANJE BROJA OBRTAJA MOTORA MECHANICAL TACHOMETER DRIVE

232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tab Tab Tab Tabela ela ela ela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 29 29 29 29

Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
3928759
Izolacioni zaptivac Seal, Grommet Isolateur 4
2
3900629
Vijak Screw, Hex Flange Head Cap Vis 4
3
3904230
Opruzna stega Clamp, Spring Hose Ressort bride 1
4
3918614
Crevo Hose, Plain Tuyau 1
5 3927916 Poklopac sipke podizaca Cover, Push Rod Couvercle de barre 1
6 3284623 Zaptivac poklopca sipke podizaca Gasket, Push Rod Cover Joint de couvercle 1
7 3910959 Navrtka Nut, Lock Ecrou 2
8 3910960 Podloska Washer, Plain Rondelle 2
9 3924606 Izolaciona ploca Panel, Noise Isolateur 1
10 3923015 Limeni drzac Clip Support 1
3928759 Izolacioni zaptivac Seal, Grommet Joint 1
































POKLOPAC KUCISTA PODIZACA PUSH ROD HOUSING COVER COUVERCLE CORPS BARRE POKLOPAC KUCISTA PODIZACA PUSH ROD HOUSING COVER COUVERCLE CORPS BARRE POKLOPAC KUCISTA PODIZACA PUSH ROD HOUSING COVER COUVERCLE CORPS BARRE POKLOPAC KUCISTA PODIZACA PUSH ROD HOUSING COVER COUVERCLE CORPS BARRE

068960.54 068960.54 068960.54 068960.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 30 30 30 30
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
068960
KRON 366.00.00
Precistac vazduha kpt. Air Cleaner, Assy Filtre a air ensemble 1
1
366.01.00
Telo precistaca Housing Logement de Iiltre 1
2
366.04.00
Umetak precistaca vazduha Element, air cleaner Element de Iiltre 1
3
366.11.00
Sigurnosni umetak Element saIety Element de surete 1
4.1 398.05.00 Krilna navrtka Wing nut Ecrou a ailettes 2
4.2 398.05.05 Podloska Washer Rondelle 2
5 366.05.00 Stega kucista Clamp Collier 1
6.1 366.06.01 Zaptivka Ring gasket Bague joint 1
6.2 366.02.05 Poklopac taloznika Coversedimenter CouvercleCollecteur a poussiere 1


































PRECISTAC VAZDUHA PRECISTAC VAZDUHA PRECISTAC VAZDUHA PRECISTAC VAZDUHA AIR CLEANER AIR CLEANER AIR CLEANER AIR CLEANER FILTRE A AIR FILTRE A AIR FILTRE A AIR FILTRE A AIR



234994 234994 234994 234994.54 54 54 54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 31 31 31 31
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 069088

Zglob komande gasa Clamp Serre 2
2 234971

Nosac Support Support 1
3 234974

Sipka Rod Barre 1
4 234989

Drzac Bracket Porte 1
5 281829 Drzac za uze Bracket Porte 2
6 282179 Stega Clamp Colier de serrage 2
7 282273 Celicno uze Steel rope Sabor de gaz 1
8 282274 Grkljan za celicno uze presvucen oblogom Flexible pipe Tuyau Ilexible 1
9 282370 Prikljucak Connection Raccord 2
10 285510 Rucica za gas Handle Poignee 1
11 289839 Poluga Lever Levier 1
12 911307 Vijak M5x10 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 6
13 911384 Vijak M12x20 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 2
14 911512 Vijak M5x10 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 1
15 3.0.12.86.244 Vijak M12x1,25x22 DIN 961 8.8 Bolt Vis 2
16 911809 Navrtka M6 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 4
17 3.0.34.85.240 Navrtka M12x1,25 JUS M.B1.602 8 Nut Ecrou 1
18 912103 Podloska B6 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 2
19 912106 Podloska B12 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 1
20 912222 Podloska A5 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 4
21 912226 Podloska A12 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 5
22 912301 Rascepka 1.6x10 JUS M.B2.300 Cotter pin Goupile Iendue 2
23 912310 Rascepka 4x20 JUS M.B2.300 Cotter pin Goupile Iendue 1
24 947390 Kugla C32 JUS M.C2.189 Ball Boule 1
25 282266 Rucica za gas Handlie Poignee 1
26 282272 Disk, Irikcioni Disc Disque 2
27 911058 Vijak M12x90 JUS M.B1.051 5.6 Bolt Vis 1
28 911876 Navrtka M12x JUS M.B1.604 5 Nut Ecrou 2
29 913620 Civija 5x12 JUS M.C2.203 Pin Cheville 1
30 911303 Vijak M6x15 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 2
31 912223 Podloska A6 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 2
32 282382 Opruga Spring Ressort 1
33 282269 Kutija Chamber Boitier 1










KOMANDA GASA KOMANDA GASA KOMANDA GASA KOMANDA GASA THROTTLE CONTROL THROTTLE CONTROL THROTTLE CONTROL THROTTLE CONTROL TIRETT TIRETT TIRETT TIRETTE D E D E D E D
` `` `
ACCELERATEUR ACCELERATEUR ACCELERATEUR ACCELERATEUR


232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Tab Tab Tab Table le le le Tableau Tableau Tableau Tableau 32 32 32 32
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 234807

Gumena sav. cev GcNP8x1700 A60A61 Rubber Ilex. pipe Tuyau souple en caouteh 1
2 234808

Gumena sav. cev GcNP8x330 A61A61 Rubber Ilex. pipe Tuyau souple en caouteh 1
3 234809

Gumena sav. cev GcNP8x2400 A61 B10 Rubber Ilex. pipe Tuyau souple en caouteh 1
4 234965

Nastavak Straight Iitting Raccord 1
5 234966 Nastavak Straight Iitting Raccord 2
6 3964300 Precistac goriva stakleni taloznik Filter, Fuel , FS 9008 01 Filter de carburant 1
7 911314 Vijak M8x20 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 2
8 911804 Navrtka M8 JUS M. B1. 601 5 Nut Ecrou 2
9 912224 Podloska A8 JUS M. B2. 110 Washer Rondelle 2
10 Nastavak JUS M.B6.720L10 Straight Iitting Raccord 2
11 915953 Zaptivac A12x15,5 JUS M C4.500 Cu 99,5 Gasket Joint 2
12 915954 Zaptivac A14x20 JUS M.C4.500 Cu 99,5 Gasket Joint 2































DOVOD GORIVA DOVOD GORIVA DOVOD GORIVA DOVOD GORIVA FUEL SUPPLY ALIMENTATION DE CARBURANT FUEL SUPPLY ALIMENTATION DE CARBURANT FUEL SUPPLY ALIMENTATION DE CARBURANT FUEL SUPPLY ALIMENTATION DE CARBURANT


232546.54 232546.54 232546.54 232546.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 33 33 33 33
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1
LFK 90018
Nosac Support Support 1
2
LFK 90015
Vijak sa rucicom Bolt Vis 1
3
LFK 90014
Poklopac Cover Couverele 1
4
LFK 90012
Precistac kleenoil HDFC Filter element Element Iiltrant 1
5 LFK 90013 Zaptivni prsten Seal ring Bague 1
6 LFK 90011 Kuciste Housing Corps 1
7 LFK 900111 Povratno crevo Return hose Tuyau 1
8 LFK 900112 Dovodno crevo Supply hose Tuyau 1
9 LFK 900022 Prikljucak Connector Raccord 1
10 LFK 900014 Prikljucak Connector Raccord 1
11 LFK 90016 Prikljucak Connector Raccord 1
12 LFK 90017 Prikljucak Connector Raccord 1
13 911378 LFK 900110 Vijak M10x20 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 2
14 LFK 90019 Vijak Bolt Vis 2
15 912225 Podloska A10 JUS M. B2. 110 Washer Rondelle 2
16 912226 Podloska A12 JUS M. B2. 110 Washer Rondelle 2
17 915952 Zaptivac A10x13,5 JUS M. C4. 500 Cu Gasket Joint 3
18 915962 Zaptivac A22x29 JUS M. C4. 500 Cu Gasket Joint 1

























MIKRO PRECISCAVANJE MICROFILTRATION ENGINE FILTRATION FINE DES MOTEUR CISCAVANJE MICROFILTRATION ENGINE FILTRATION FINE DES MOTEUR CISCAVANJE MICROFILTRATION ENGINE FILTRATION FINE DES MOTEUR CISCAVANJE MICROFILTRATION ENGINE FILTRATION FINE DES MOTEUR
MOTORNOG ULJA ZA PODMAZIVA MOTORNOG ULJA ZA PODMAZIVA MOTORNOG ULJA ZA PODMAZIVA MOTORNOG ULJA ZA PODMAZIVANJE LUBRICATING OIL LUBRIFICATION HUILES NJE LUBRICATING OIL LUBRIFICATION HUILES NJE LUBRICATING OIL LUBRIFICATION HUILES NJE LUBRICATING OIL LUBRIFICATION HUILES

233090.54 233090.54 233090.54 233090.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 34 34 34 34
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 233093

Poklopac Cover Couver cle 1
2 233099

PlatIorma Sheet Tole 1
3 233488

Granicnik Guard Protection 1
4 233498

Drzac Bracket Support 2
5 233594 Stitnik Guard Protection 1
6 233689 Drzac Bracket Support 1
7 233691 Nosaclevi SupportL Support 1
8 233704 Nosacdesni SupportR Support 1
9 282415 Podmetac Shim Cale 23
10 283245 Poklopac kutije akumulatora Cover Couvercle 1
11 283252 Bravica sa cilindrom Lock Loquet 1
12 285680 Rezervoar goriva (T.35) Fuel tank Resevoir a carburant 1
13 911225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 8
14 911313 Vijak M8x15 JUS M.B1.053 5.6 Screw Vis 4
15 911314 Vijak M8x20 JUS M.B1.053 5.6 Screw Vis 10
16 911375 Vijak M8x25 JUS M.B1.053 8.8 Screw Vis 7
17 911377 Vijak M10x25 JUS M.B1.053 8.8 Screw Vis 8
18 911385 Vijak M12x25 JUS M.B1.053 8.8 Screw Vis 6
19 911504 Vijak M4x20 JUS M.B1.103 5.6 Screw Vis 4
20 911804 Navrtka M8 JUS M.B1.601 5 Nut Ecrou 1
21 3.0.12.80.167 Vijak M8x35 JUS M.B1.053 8.8 Screw Vis 1
22 912105 Podloska B10 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 8
23 912106 Podloska B12 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 6
24 912224 Podloska B8 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 23
25 912226 Podloska B12 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 6
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
REZERVOAR GORIVA SA PLATFORMOM FUELTANK AND SHEET RESEVOIR A CARBURA REZERVOAR GORIVA SA PLATFORMOM FUELTANK AND SHEET RESEVOIR A CARBURA REZERVOAR GORIVA SA PLATFORMOM FUELTANK AND SHEET RESEVOIR A CARBURA REZERVOAR GORIVA SA PLATFORMOM FUELTANK AND SHEET RESEVOIR A CARBURANT NT NT NT


285680.54 285680.54 285680.54 285680.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 35 35 35 35
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 211186

Zatvarac rezervoara goriva sklop Cap Couvercle 1
2 211388

Poklopac usisnog Iiltera Cover Couvercle 1
3 216705

Sito sklop Sieve assy. Insert ens. 1
4 285682

Davac nivoa goriva elektricni Dipstick DispositiI de mesure 1
5 283319 Poklopac Cover Couvercle 1
6 263157 Zaptivac Gasket Joint 1
7 285690 Rezervoar Tank Reservoir 1
8 911314 Vijak M8 x 20 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 4
9 911512 Vijak M5 x 10 JUS M.B1.103 5.6 Bolt Vis 4
10 911524 Vijak M5 x 16 JUS M.B1.103 5.6 Bolt Vis 5
11 911954 Cep M36 x 2 JUS M.B1.324 IosIat. Plug Tenon 1
12 911222 Podloska A5 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 5
13 912224 Podloska A8 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 5
14 915964 Zaptivka A36 x 42 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 1
15 922235 O prsten B149,2 x 5,7 FS1.0002 O ring Bague "O" 1




























REZERVOAR ZA GORIVO REZERVOAR ZA GORIVO REZERVOAR ZA GORIVO REZERVOAR ZA GORIVO FUEL TANK FUEL TANK FUEL TANK FUEL TANK RESERVOIR RESERVOIR RESERVOIR RESERVOIR

232553.54 232553.54 232553.54 232553.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 36 36 36 36
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 232346
CFK1501163423
Elasticna spona Coupling Embranage 1
2 232258
A8VO80SRZ/61R1
Pumpa ( T.37 ) Pump Pompa 1
3 232320

Vijak Bolt Vis 8
4 911377

Vijak M10x25 JUS M. B1.053 8.8 Bolt Vis 12
5 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 12






































UGRADNJA PUMPE UGRADNJA PUMPE UGRADNJA PUMPE UGRADNJA PUMPE PUMP MOUNTING PUMP MOUNTING PUMP MOUNTING PUMP MOUNTING BATI POMPA BATI POMPA BATI POMPA BATI POMPA

232258.54 232258.54 232258.54 232258.54
Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 37 37 37 37
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
232258
2040064 A8V080SRZ/61R1
Klipnoaksijalna pumpakpt. Double pumpassy Pompe doubleens 1
1 3.37.036685
2036685
Kuciste pumpe ( T.38 ) Housing Logement 1
2 3.37.442099
9442099
Razvodna ploca ( T.42 ) Control plate Reglage 1
5 3.37.438811
9438811
Prirubnicakpt. ( T.45 ) Flange Flasque 1
6 3.37.030626 2030626 Ulazna ploca sa ventilima ( T.46 ) Port plate with valve Plaque 1
14 3.37.083225 9083225 Vijak Screw Vis 1
15 3.37.083758 9083758 Oprsten ORing Bague "O" 1




































KLIPNO KLIPNO KLIPNO KLIPNO AKSIJALNA PUMPA AKSIJALNA PUMPA AKSIJALNA PUMPA AKSIJALNA PUMPA DOUBLE PUMP POM DOUBLE PUMP POM DOUBLE PUMP POM DOUBLE PUMP POMPE DOUBLE PE DOUBLE PE DOUBLE PE DOUBLE

232258.54 232258.54 232258.54 232258.54
Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 38 38 38 38
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
2 3.37.411235
9411235
Pogonska grupakpt. ( T.39 ) Rotory group Rotor hydraulique 1
3 3.37.411234
9411234
Pogonska grupakpt. ( T.39 ) Rotory group Rotor hydraulique 1
4 3.37.018107
2018107
Zupcasta pumpa ( T.41 ) Gear pump Pompe 1
5 3.37.075219
2075219
Kuciste pumpe Pump housing Logement 1
6 3.37.410980 9410980 Poklopac Cover Couverde 1
7 3.37.036642 2036642 Zupcanik Gear Pinion 1
8 3.37.018182 2018182 Osovina ShaIt Arbre 1
20 3.0.74.99.200 9083417 Prsten Ring Bague 1
21 3.37.831232 9831232 Zaptivka osovine ShaIt seat ring Bague 1
22 3.37.086948 9086948 Oprsten ORing Bague "O" 1
23 3.37.153364 9153364 Vijak M10x1 NBR Screw Vis 1
24 3.37.151979 9151979 Vijak M14x1,5 NBR Screw Vis 3
25 3.37.157026 9157026 Lezaj, kotrljajuci Bearing Roulement 1
26 3.37.157352 9157352 Klin osovine Key Clavette 1
27 3.37.157026 9157026 Lezaj, kotrljajuci Bearing Roulement 1




























KLIPNOAKSIJALNA PUMPA KLIPNOAKSIJALNA PUMPA KLIPNOAKSIJALNA PUMPA KLIPNOAKSIJALNA PUMPA DOUBLE PUMP POMPE DOUBLE DOUBLE PUMP POMPE DOUBLE DOUBLE PUMP POMPE DOUBLE DOUBLE PUMP POMPE DOUBLE

232258.54 232258.54 232258.54 232258.54
Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 39 39 39 39
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.410209
9410209
Pogonska grupa ( T.40 ) Rotary group Rotor hydraulique 1
2 3.37.425758
9425758
Zupcanik, pogonski Gear Pinion 1
2 3.37.425759
9425759
Osovina, pogonski ShaIt Arbre 1
3 3.37.651576
9651576
Podmetac Shim Cale 1
3 3.37.651577 9651577 Podmetac Shim Cale 1
3 3.37.651578 9651578 Podmetac Shim Cale 1
3 3.37.651579 9651579 Podmetac Shim Cale 1
3 3.37.651580 9651580 Podmetac Shim Cale 1
4 3.37.650451 9650451 Vijakdesni Controlright Plaque 1
4 3.37.650452 9650452 Vijaklevi ControlleIt Plaque 1
10 3.37.154483 9154483 Lezaj Bearing Roulement 1
11 3.37.151101 9151101 Lezaj Bearing Roulement 1
12 3.37.156019 9156019 Navrtka Nut Ecrou 1






























POGONSKA GRUPA POGONSKA GRUPA POGONSKA GRUPA POGONSKA GRUPA ROTARY GROUP ROTOR HYDRAULIQUE ROTARY GROUP ROTOR HYDRAULIQUE ROTARY GROUP ROTOR HYDRAULIQUE ROTARY GROUP ROTOR HYDRAULIQUE

232258.54 232258.54 232258.54 232258.54
Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 40 40 40 40
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.006884
2006884
Cilindar Cilind Cylindre 1
3 3.37.408762
9408762
Rukavacsrednji Center pin Pivot central 1
4 3.37.021909
2021909
Klip sa zaptivnim prstenomkpt. Piston Piston 7
3.37.443339
9443339
Klip Piston Piston 7
3.37.831893 9831893 Zaptivni prsten Sealing ring Bague 14
6 3.37.412411 9412411 Opruga, tanjirasta Spring Ressort 1
6 3.37.412412 9412412 Opruga, tanjirasta Spring Ressort 1
6 3.37.412413 9412413 Opruga, tanjirasta Spring Ressort 1
6 3.37.412414 9412414 Opruga, tanjirasta Spring Ressort 1
6 3.37.412415 9412415 Opruga, tanjirasta Spring Ressort 1
6 3.37.412416 9412416 Opruga, tanjirasta Spring Ressort 1
6 3.37.412417 9412417 Opruga, tanjirasta Spring Ressort 1
7 3.37.408894 9408894 Opruga, tanjirasta Spring Ressort 4
11 3.37.062847 9062847 Ploca Retaining plate Plaque 1
12 3.37.831106 9831106 Vijak Screw Vis 14




























POGONSKA GRUPA POGONSKA GRUPA POGONSKA GRUPA POGONSKA GRUPA ROTARY GROUP ROTOR HYDRAULIQUE ROTARY GROUP ROTOR HYDRAULIQUE ROTARY GROUP ROTOR HYDRAULIQUE ROTARY GROUP ROTOR HYDRAULIQUE

232258.5 232258.5 232258.5 232258.54 4 4 4 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 41 41 41 41
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
3.37.018107
2018107
Zupcasta pumpakpt. Gear pump Pompe 1
1 3.37.831782
9831782
Zupcasta pumpa Gear pump Pompe 1
10 3.00.911770
9083036
Vijak Screw Vis 2
11 3.37.157500
9157500
Vijak Screw Vis 2







































ZUPCASTA PUMPA ZUPCASTA PUMPA ZUPCASTA PUMPA ZUPCASTA PUMPA GEAR PUMP GEAR PUMP GEAR PUMP GEAR PUMP POMPE POMPE POMPE POMPE

232258.54 232258.54 232258.54 232258.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 42 42 42 42
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.420432
9420432
Ventil regulacijeKPT. ( T.43 ) Regulating valve Souppape 1
2 3.37.442100
9442100
Poklopackpt. ( T.44 ) Cover Couverde 1
5 3.37.443722
9443722
Kuciste Housing Logement 1
6 3.37.412864
9412864
Klip Piston Piston 1
7 3.37.415118 9415118 Viljuska Folk Fourche 1
8 3.37.412866 9412866 Caura Bush Douille 1
9 3.37.412867 9412867 Klip Piston Piston 1
10 3.37.004382 2004382 Drzac Bracket Support 1
11 3.37.073211 9073211 Opruga, potisna Spring Ressort 1
12 3.37.418581 9418581 Caura Backup bush Douille 1
13 3.37.418577 9418577 Opruga, potisna Spring Ressort 1
15 3.37.410887 9410887 Sediste opruge Collar, spring Support 1
16 3.37.419231 9419231 Opruga, potisna Spring Ressort 1
17 3.37.410891 9410891 Sediste opruge Collar, spring Support 1
18 3.37.430548 9430548 Vijak Screw Vis 1
19 3.37.430547 9430547 Civija sa navojem Threaded pin Goujon 1
20 3.37.415924 9415924 Osovinica Pin Axe 2
21 3.37.411212 9411212 Osovinica Pin Axe 1
22 3.37.419629 9419629 Poluga Lever Lever 1
23 3.37.412369 9412369 Civija sa navoje Threaded pin Goujon 1
24 3.37.410885 9410885 Opruga, potisna Spring Ressort 1
25 3.37.650391 9650391 Zaptivac Gasket Joint 1
30 3.37.152426 9152426 Navrtka, sigurnosna Seal lock nut Ecrou 1
31 3.37.157764 9157764 Navrtka, sigurnosna Seal lock nut Ecrou 1
32 3.0.48.99.080 9085810 Disk Retaining disc Disque 6
33 3.00.913654 9084186 Civija, cilindricna Cilinder pin Goujon 2
34 3.0.71.60.081 9084141 Civija, cilindricna Cilinder pin Goujon 2
35 3.37.083758 9083758 Oprsten ORing Bague "O" 1
36 3.0.85.09.205 9087327 Lezajkuglicni Ball bearing Roulement 1
37 3.0.85.81.005 9156271 Komplet iglica Needle krawn Roulement 1
38 3.0.17.80.255 9083100 Vijak Screw Vis 4
39 3.00.911784 9083087 Vijak Screw Vis 8
40 3.0.87.99.536 9156647 Prsten Ring Bague 1
41 3.0.87.99.520 9153873 Prsten Ring Bague 1
42 3.00.911761 9083024 Vijak Screw Vis 1
43 3.37.831319 9831319 Osovinica Pin Douille 2
45 3.37.156494 9156494 Zaptivka OriIice Gasket 1






RAZVODNA PLOCA RAZVODNA PLOCA RAZVODNA PLOCA RAZVODNA PLOCA CONTROL PLATE REGLAGE CONTROL PLATE REGLAGE CONTROL PLATE REGLAGE CONTROL PLATE REGLAGE

232258.54 232258.54 232258.54 232258.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 43 43 43 43
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.412364
9412364
Kuciste ventila Housing Logement 1
2 3.37.412333 9412333 Caura ventila Bush Douille 1
3 3.37.412334 9412334 Klip Piston Piston 1
4 3.37.412335 9412335 Vijak Bolt Vis 1
5 3.37.415579 9415579 Sediste ventila Valve poppet Souppape 2
6 3.37.415815 9415815 Caura Bush Douille 2
7 3.37.415580 9415580 Vijak Screw Vis 2
8 3.37.060519 9060519 Opruga, potisna Pressure spring Ressort 2
10 3.37.151692 9151692 Vijak Screw Vis 1
11 3.37.086498 9086498 Oprsten ORing Bague "O" 4
12 3.37.083769 9083769 Oprsten ORing Bague "O" 1
13 3.37.083063 9083063 Vijak Screw Vis 2
14 3.0.29.92.210 9086752 Civija, navojna DIN 915 M10x50 10.9 Threded pin Goujon 1
15 3.37.152426 9152426 Navrtka M10 Nut Ecrou 1
16 3.37.831318 9831318 Civija Pin Goujon 3




























REGULACIONI VENTIL REGULACIONI VENTIL REGULACIONI VENTIL REGULACIONI VENTIL REGULATING VALVE SOUPPAPE REGULATING VALVE SOUPPAPE REGULATING VALVE SOUPPAPE REGULATING VALVE SOUPPAPE

232258.54 232258.54 232258.54 232258.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 44 44 44 44
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.443723
9443723
Poklopac Cover Couvercle 1
2 3.37.439056
9439056
Klip Piston Piston 1
3 3.37.439082
9439082
O0pruga, potisna Pressure spring Ressort 1
4 3.37.439057
9439057
Vijak Screw Vis 1
8 3.37.447150 9447150 Civija, navojna Threaded pin Goujon 1
3.0.29.92.210 9086752 Civija, navojna Threaded pin Goujon 1
3.0.29.92.212 9154690 Civija, navojna Threaded pin Goujon 1
3.37.153779 9153779 Civija, navojna Threaded pin Goujon 1
3.37.154058 9154058 Civija, navojna Threaded pin Goujon 1
3.37.156717 9156717 Civija, navojna Threaded pin Goujon 1
3.37.157215 9157215 Civija, navojna Threaded pin Goujon 1
3.37.831094 9831094 Civija, navojna Threaded pin Goujon 1
10 3.37.086729 9086729 Oprsten Oring Bague "O" 1
11 3.37.085545 9085545 Oprsten Oring Bague "O" 1
12 3.37.157512 9157512 Oprsten Oring Bague "O" 1
13 3.37.152426 9152426 Navrtka Nut Ecrou 1
15 3.37.083090 9083090 Vijak Screw Vis 4
16 3.37.151979 9151979 Vijak M14x1,5 NBR Screw Vis 1

























POKLOPAC POKLOPAC POKLOPAC POKLOPAC COVER COVER COVER COVER COUVERCLE COUVERCLE COUVERCLE COUVERCLE

232258.54 232258.54 232258.54 232258.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 45 45 45 45
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.440398
9440398
Zupcanik Gear Pinion 1
2 3.37.067666
2067666
Prirubnica Flange Flasque 1
10 3.37.152647
9152647
Oprsten ORing Blague "O" 1
11 3.37.085478
9085478
Lezajkotrljajuci Ball, bearing Roulement 1
12 3.37.150668 9150668 Lezajkotrljajuci Ball, bearing Roulement 1
13 3.37.083204 9083204 Vijak Screw Vis 4
14 3.37.157997 9157997 Oprsten ORing Blague "O" 1




































PRIRUBNICA SA ELEMENTIMA PRIRUBNICA SA ELEMENTIMA PRIRUBNICA SA ELEMENTIMA PRIRUBNICA SA ELEMENTIMA FLANGE WITH ACCESSORIES FLASQUE FLANGE WITH ACCESSORIES FLASQUE FLANGE WITH ACCESSORIES FLASQUE FLANGE WITH ACCESSORIES FLASQUE

232258.54 232258.54 232258.54 232258.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 46 46 46 46
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.016608
2016608
Ploca, ulazna Port plate Plaque 1
2 3.37.426804
9426804
Klip Piston Piston 1
3 3.37.030583
2030583
Opruga Spring Ressort 1
4 3.37.409509
9409509
Vijak Screw Vis 1
5 3.37.154477 954477 Podmerac Shim Cale 1
6 3.37.080510 9080510 Podloska Washer Rondelle 1
10 3.37.083041 9083041 Vijak Screw Vis 2
11 3.37.083753 9083753 Oprsten ORing Bague"O" 2
12 3.37.083760 9083760 Oprsten ORing Bague"O" 1


































ULAZNA PLOCA SA VENTILIMA ULAZNA PLOCA SA VENTILIMA ULAZNA PLOCA SA VENTILIMA ULAZNA PLOCA SA VENTILIMA PORT PLATE WITH VALVES PLAQUE PORT PLATE WITH VALVES PLAQUE PORT PLATE WITH VALVES PLAQUE PORT PLATE WITH VALVES PLAQUE

234109.54 234109.54 234109.54 234109.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 47 47 47 47
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 233908

Elasticna spona Washer Rondelle 1
2 234109

Slavina rezervoara Faucet 1
3 234909

Prirubnica Flange Flasque 1
4 911396

Vijak M16x30 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 8
5 911202 Vijak M16x60 JUS M.B1.051 8.8 Bolt Vis 8
6 3.0.12.80.342 Vijak M16x110 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 8
7 911808 Navrtka M16 JUS M.B1.601 5 Nut Ecrou 16
8 912230 Podloska A16 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 24
9 2.1.60.01.128 Oprsten 104,2x3 FS1.0002 70 NBR 14.1 Oring Bague "O" 1


































SLAVINA SLAVINA SLAVINA SLAVINA COCK COCK COCK COCK RABINET RABINET RABINET RABINET


234947.54 234947.54 234947.54 234947.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 48 48 48 48
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 234949

Rezervoar Tank Reservoir 1
2 287558

Pregrada Frame Construction 1
3 287559

Resetka Gril Tamis 1
4 287560

Poklopac Cover Couvercle 1
5 287563 Poklopac Cover Couvercle 1
6 233886 RFM 330851 REHROTH Povratni Iilter ( T.49 ) Return Iilter Filtre 3
7 234096 ELF P5G10W2.X REHROTH Nalivnikoduska Vent ReniIlard 1
8 234143 AB3121/127T REHROTH Pokazivac ulja, temperature i ulja Dipstick Jauge de carburant 1
9 271232 Navrtka Nut Ecrou 1
10 271233 Zatvarac Cover Couvercle 1
11 234934 Zaptivac Gasket Joint 2
12 287573 Uska Eyelet Trou 2
13 911385 Vijak M12x25 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 4
14 915964 Zaptivac A36x42 JUS M.C4.500Cu Gasket Joint 1
15 922110 Oprsten B32,2x3 FS1.0002 Oring Baoue "O" 1
16 911374 Vijak M8x20 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 47
17 912224 Podloska A8 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 37
18 911811 Navrtka M8 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 5
19 912104 Podloska B8 JUS M.B2. 011 Washer Rondelle 37
20 233933 Prirubnica Iiltera Flange Flasque 3
21 2.1.60.01.172 Oprsten 69,45x3,53 FS1.0002 90NBR10,1 Oring Baoue "O" 3
22 911386 Vijak M12x30 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 24
23 912226 Podloska A12 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 26
24 287595 Stitnik Guard Protecteur 1
25 915965 Zaptivac A26x34 JUS M.C4.500Cu Gasket Joint 2
26 3.0.99.17.991 Cep M26x1,5 JUS M.B1.861 Plug Bouchon 1
27 234811 REHROTH Pokazivac zaprljanosti komplet Indikator dirtyness Indicateur 3
234075 ABZFVRE21x/M.A Pokazivac zaprljanosti Indikator dirtyness Indicateur 3
28 234745 Prikljucak indikatora Connection Raccord 2
29 287567 Zaptivac Gasket Joint 2
30 233849 Prikljucak Connection Raccord 1
31 911814 Navrtka M12 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 2
32 915952 Zaptivac A10x13,5 JUS M.C4.500Cu Gasket Joint 2
33 915967 Zaptivac A33x39 JUS M.C4.500Cu Gasket Joint 1
34 911959 Cep M33x2 JUS M.B1.861 Plug Bouchon 1
35 FRAD Aleksinac 25.42.02/20 Ulozak Iiltera Filter Filtre








REZERVOAR ZA ULJE REZERVOAR ZA ULJE REZERVOAR ZA ULJE REZERVOAR ZA ULJE OIL TANK RESERVOIR A HUILE OIL TANK RESERVOIR A HUILE OIL TANK RESERVOIR A HUILE OIL TANK RESERVOIR A HUILE

233886.54 233886.54 233886.54 233886.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 49 49 49 49
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1

Vijak Bolt Vis 4
2

Poklopac Cover Couvercle 1
3
O prsten ∅164,47x5,33
Seal, Oring Bague "O" 2
4
ABZFER0450101X/MA
Precistac hidr. ulja Betamicron Betamicron Iilter element Hydac Element IiltrantBetamicron 1
5
Oprsten ∅68x5
Seal, Oring Bague "O" 1
6 01202357 Skupljac grube necistoce Contamination retainer Limiteur, Collecteur 1
7 Kuciste Iiltera Housing, Hyd.oil Iilter Corps 1
8 Cep Plug Bouchon 1
9 Zaptivac Seal Joint 1
10 Glava Iiltera Head, Hyd.oil Iilter Corps 1
11 Zaptivac rezervoara hidraulike Gasket, Hydraulic tank Joint 1
































KOMPLET PRECIST KOMPLET PRECIST KOMPLET PRECIST KOMPLET PRECISTACA HIDRAULICNOG ULJA ACA HIDRAULICNOG ULJA ACA HIDRAULICNOG ULJA ACA HIDRAULICNOG ULJA ASSEMBLY, HYD. OIL FILTER FILTRE D ASSEMBLY, HYD. OIL FILTER FILTRE D ASSEMBLY, HYD. OIL FILTER FILTRE D ASSEMBLY, HYD. OIL FILTER FILTRE D HUILE HUILE HUILE HUILE ESEMBLY ESEMBLY ESEMBLY ESEMBLY


233800.54 233800.54 233800.54 233800.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 50 50 50 50
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 232880

Razvodni prikljucak Connection Raccord 1
2 232881

Razvodni prikljucak Connection Raccord 1
3 232990

Cevovod Pipeline Tuyauterie 1
4 233018

Cevovod Pipeline Tuyauterie 1
5 233024 Razvodni prikljucak Connection Raccord 1
6 233025 Cevovod Pipeline Tuyauterie 1
7 233027 Cevovod Pipeline Tuyauterie 1
8 233964 Glavni razvodnik ( T.51 ) Main valve block Distrubuteur d'hydraulique 1
9 233980 Drzac levi Bracket L.H. Bracket gauche 1
10 233987 Drzac desni Bracket R.H. Bracket droit 1
11 233988 Lim Shet Tole 5
12 233989 Drzac Bracket Bracket 2
13 233999 Drzac Bracket Bracket 1
14 232664 Kolektor Connector Conecteur 1
15 284709 Koleno Knee Raccord 2
16 247407 Nepovratno prigusni ventil ( T.55 ) Non return throttle valve Valve de reduction isseversible 1
17 281301 Prelivni ventil ( T.54 ) OverIlow valve Soupape 1
18 232870
Gumena sav. cev 4SH NP20 x 850 P20 P23 ∅47,6
Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 2
19 232871 Gumena sav. cev 4SH NP20 x 1550 P20 P20 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 2
20 232872 Gumena sav. cev 4SH NP20 x 1400 P20 P20 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 2
21 232873 Gumena sav. cev 4SH NP25 x 1050 P23 P23 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 1
22 232874 Gumena sav. cev 4SH NP25 x 850 P20 P20 Sp Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 1
23 232875 Gumena sav. cev 4SH NP25 x 1500 P20 P20 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 2
24 232876 Gumena sav. cev 4SH NP20 x 1375 P20 P20 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 1
25 232877 Gumena sav. cev 4SH NP20 x 1450 P20 P20 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 1
26 232878 Gumena sav. cev 4SH NP20 x 1350 P20 P20 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 2
27 232879 Gumena sav. cev 4SH NP20 x 1420 P20 P21 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 1
28 232982 Gumena sav. cev V1 NP32 x 1100 P10 P13 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 1
29 232983 Gumena sav. cev V1 NP32 x 1730 P10 P13 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 1
30 232984 Gumena sav. cev V1 NP32 x 1320 P10 P11 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 1
31 232985 Gumena sav. cev V1 NP25 x 900 P10 A71 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en caouteh 1
32 232987 Gumena sav. cev V1 NP25 x 1700 A70 P11 RubberIlex pipe Tuyan souple en caouteh 2
33 911186 Vijak M 12 x 80 JUS M.B1. 051 8.8 Bolt Vis 4
34 911378 Vijak M 10 x 20 JUS M.B1. 053 8.8 Bolt Vis 15
35 911778 Vijak M 10 x 30 JUS M.B1. 120 8.8 Bolt Vis 12
36 911779 Vijak M 10 x 35 JUS M.B1. 120 8.8 Bolt Vis 128
37 911396 Vijak M 16 x 30 JUS M.B1. 053 8.8 Bolt Vis 3
38 3.0.17.80.249 Vijak M 12 x 45 JUS M.B1. 120 8.8 Bolt Vis 40
39 3.0.17.80.289 Vijak M 14 x 45 JUS M.B1. 120 8.8 Bolt Vis 6
40 911393 Vijak M 12 x 35 JUS M.B1. 053 8.8 Bolt Vis 4
41 912225 Podloska A 10 JUS M.B2. 110 Washer Rondelle 155
42 912226 Podloska A 12 JUS M.B2. 110 Washer Rondelle 48
43 912228 Podloska A 14 JUS M.B2. 110 Washer Rondelle 6
HIDRAULICNA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU HIDRAULICNA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU HIDRAULICNA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU HIDRAULICNA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU HYDRAULIC INSTALLATION INSTALATION HYDRAULIQUE HYDRAULIC INSTALLATION INSTALATION HYDRAULIQUE HYDRAULIC INSTALLATION INSTALATION HYDRAULIQUE HYDRAULIC INSTALLATION INSTALATION HYDRAULIQUE


233800.54 233800.54 233800.54 233800.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 50 50 50 50
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
44 912230

Podloska A 16 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 3
45 915971

Zaptivac 48 x 55 JUS M.C4.500 Cu 99,5 Gacket Joint 2
46

Prikljucak 30/38 C FS1. 0963 Connection Raccord 2
47

Prikljucak 38/30 FS1. 0483 Connection Raccord 2
48 Usecni prsten 30 JUS M.B6. 716 Progressive ring Bague 2
49 Spojna navrtka 30 JUS M.B1. 862 Connecting nut Ecrou 2
50 Oprsten 24,99x3,53 FS1.0002 90N BR10,1 "O" ring Annean "O" 20
51 Oprsten 32,92x3,53 FS1.0002 90N BR10,1 "O" ring Annean "O" 13
52 Oprsten 37,69x3,53 FS1.0002 90N BR10,1 "O" ring Annean "O" 12
53 Oprsten 47,22x3,53 FS1.0002 90N BR10,1 "O" ring Annean "O" 2
54 Polutka prirubnice PDS 20 V FS1.0944 Flange halI PDS Coussiner 40
55 Polutka prirubnice PDS 25 V FS1.0944 Flange halI PDS Coussiner 20
56 Polutka prirubnice PDS 25 S FS1.0944 Flange halI PDS Coussiner 6
57 Polutka prirubnice PDS 32 SM10FS1.0944 Flange halI PDS Coussiner 20
58 Polutka prirubnice PDS 40 S FS1.0944 Flange halI PDS Coussiner 2




























HIDRAULICNA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU HIDRAULICNA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU HIDRAULICNA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU HIDRAULICNA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU HYDRAULIC INSTALLATION INSTALATION HYDRAULIQUE HYDRAULIC INSTALLATION INSTALATION HYDRAULIQUE HYDRAULIC INSTALLATION INSTALATION HYDRAULIQUE HYDRAULIC INSTALLATION INSTALATION HYDRAULIQUE


233964.54 233964.54 233964.54 233964.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 51 51 51 51
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
233964
M8137700/7M822
Glavni razvodnik Main control valve Distributeur 1
11

Kuciste Housing Corps 1
12 3.37.147760
147760
Poklopac Cover Couvercle 6
19 3.37.147765
147765
Poklopac Cover Couvercle 1
22 3.37.819406 819406 Poklopac Cover Couvercle 7
25 3.37.036514 1036514 Klip Piston Piston 1
26 3.37.036516 1036516 Klip Piston Piston 1
27 3.37.313233 313233 Klip Piston Piston 1
28 3.37.845670 845670 Klip Piston Piston 1
29 3.37.833149 833149 Klip Piston Piston 1
30 3.37.313233 313233 Klip Piston Piston 1
31 3.37.036517 1036517 Klip Piston Piston 1
32 3.37.854090 854090 Klip Piston Piston 1
40* 3.37.450848 450848 Ventil, opterecenja Valve Souppape 2
41* 3.37.450849 450849 Ventil, opterecenja Valve Souppape 2
42 3.37.304674 304674 Ventil, primarni ( T.52 ) Valve Souppape 2
45a 3.37.487027 487027 Ventil Valve Souppape
45e 3.37.936718 936718 Ventil Valve Souppape 6
46 3.37.936725 936725 Ventil Valve Souppape 4
47 3.37.329140 329140 Vijak, sigurnosni Locking screw Vis 2
48 3.37.551924 551924 Ventil Valve Souppape 1
49 3.37.565877 565877 Ventil blok Valve Souppape 1
52 3.37.312920 312920 Opruga 3,628 bar Spring Ressort 1
53 3.37.312697 312697 Opruga 3,625,2 bar Spring Ressort 5
55 3.37.544992 544992 Opruga 4,528,9 bar Spring Ressort 2
60 3.37.117640 117640 Vijak M6x8 8.8 RN1 115,31 Screw Vis 8
61 Prsten, zaptivni DIN 7603 6/10x1 st. Sealing ring Bague 8
62 3.0.74.99.056 003955 Prsten 28x1,2 DIN 472 Retaining ring Bague 2
65 3.0.17.01.028 003042 Vijak M8x168.8 A20 DIN 912 Bolt Vis 28
68 Oprsten 50x3 NBR.90 Oring Bague "O" 14
79 3.37.013794 013794 Prirubnica AB2215/320B 3/4 Flange Flasque 1
90 3.37.540570 540570 Vijak Bolt Vis 6
94 3.37.012431 012431 Vijak M22x1,5A3C Locking screw Vis 1
150 3.0.17.01.029 003077 Vijak M10x708.8 A3C DIN 912 Screw Vis 2
2.37.309627 309627 Komplet zaptivki Seal kit. Bague 1


∗ Zaptivke se ne isporucuju ∗ Seals not avialable separately

posebno

∗ ∗Pozicije 40 i 41 se ne ∗∗ Items 40 i 41 not

isporucuju posebno avialableseparately


GLAVNI RAZVODNIK GLAVNI RAZVODNIK GLAVNI RAZVODNIK GLAVNI RAZVODNIK MAIN CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR MAIN CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR MAIN CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR MAIN CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR

233964.54 233964.54 233964.54 233964.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 51 51 51 51
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
233964
M8137700/7M822
Glavni razvodnik Main control valve Distributeur 1
11

Kuciste Housing Corps 1
12 3.37.147760
147760
Poklopac Cover Couvercle 6
19 3.37.147765
147765
Poklopac Cover Couvercle 1
22 3.37.819406 819406 Poklopac Cover Couvercle 7
25 3.37.036514 1036514 Klip Piston Piston 1
26 3.37.036516 1036516 Klip Piston Piston 1
27 3.37.313233 313233 Klip Piston Piston 1
28 3.37.845670 845670 Klip Piston Piston 1
29 3.37.833149 833149 Klip Piston Piston 1
30 3.37.313233 313233 Klip Piston Piston 1
31 3.37.036517 1036517 Klip Piston Piston 1
32 3.37.854090 854090 Klip Piston Piston 1
40* 3.37.450848 450848 Ventil, opterecenja Valve Souppape 2
41* 3.37.450849 450849 Ventil, opterecenja Valve Souppape 2
42 3.37.304674 304674 Ventil, primarni ( T.52 ) Valve Souppape 2
45a 3.37.487027 487027 Ventil Valve Souppape
45e 3.37.936718 936718 Ventil Valve Souppape 6
46 3.37.936725 936725 Ventil Valve Souppape 4
47 3.37.329140 329140 Vijak, sigurnosni Locking screw Vis 2
48 3.37.551924 551924 Ventil Valve Souppape 1
49 3.37.565877 565877 Ventil blok Valve Souppape 1
52 3.37.312920 312920 Opruga 3,628 bar Spring Ressort 1
53 3.37.312697 312697 Opruga 3,625,2 bar Spring Ressort 5
55 3.37.544992 544992 Opruga 4,528,9 bar Spring Ressort 2
60 3.37.117640 117640 Vijak M6x8 8.8 RN1 115,31 Screw Vis 8
61 Prsten, zaptivni DIN 7603 6/10x1 st. Sealing ring Bague 8
62 3.0.74.99.056 003955 Prsten 28x1,2 DIN 472 Retaining ring Bague 2
65 3.0.17.01.028 003042 Vijak M8x168.8 A20 DIN 912 Bolt Vis 28
68 Oprsten 50x3 NBR.90 Oring Bague "O" 14
79 3.37.013794 013794 Prirubnica AB2215/320B 3/4 Flange Flasque 1
90 3.37.540570 540570 Vijak Bolt Vis 6
94 3.37.012431 012431 Vijak M22x1,5A3C Locking screw Vis 1
150 3.0.17.01.029 003077 Vijak M10x708.8 A3C DIN 912 Screw Vis 2
2.37.309627 309627 Komplet zaptivki Seal kit. Bague 1


∗ Zaptivke se ne isporucuju ∗ Seals not avialable separately

posebno

∗ ∗Pozicije 40 i 41 se ne ∗∗ Items 40 i 41 not

isporucuju posebno avialableseparately


GLAVNI RAZVODNIK GLAVNI RAZVODNIK GLAVNI RAZVODNIK GLAVNI RAZVODNIK MAIN CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR MAIN CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR MAIN CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR MAIN CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR

233964.54 233964.54 233964.54 233964.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 52 52 52 52
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
3.37.304674
304674
Ventilkpt. Valveens Souppapeassy 1
2.37.309625
309625
Komplet zaptivki Seal kit Bague X
22

Oprsten 15x2 ORing Bague "O" 1
23

Oprsten 15,54x2,62 ORing Bague "O" 1
24 Prsten 16,7x21,1x0,6 Ring Bague 2
27 Oprsten 23,47x2,62 ORing Bague "O" 1



∗ Zaptivke se ne isporucuju ∗ Seals not avialable

posebno separately

































VENTIL MHDBV 22K2 VENTIL MHDBV 22K2 VENTIL MHDBV 22K2 VENTIL MHDBV 22K2 1X/420YM VALVE 1X/420YM VALVE 1X/420YM VALVE 1X/420YM VALVE SOUPPAPE SOUPPAPE SOUPPAPE SOUPPAPE

23396 23396 23396 233964.54 4.54 4.54 4.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 53 53 53 53
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
45a
Kom.
Qty.
Pieces45e
3.37.309547
309547
Komplet zaptivki Seal kit Bague 1
3.37.312780
312780
Komplet zaptivki Seal kit Bague
3.37.309598
309598
Komplet zaptivki Seal kit Bague 1
9

Navrtka Seallock nut Ecrou 1 1
20 Oprsten 12,42x1,78 ORing Bague "O"
21 Zaptivka DK415,85 Spool seal Bague
23 Oprsten 17,12x2,62 ORing Bague "O" 1
24 Prsten 15,6x20x1 Ring Bague 1 1
Prsten 17,5x22x1,4 Ring Bague 1 1
25 Oprsten 18,7x2,62 ORing Bague "O"
27 Oprsten 23,47x2,62 ORing Bague "O" 1 1
29 Prsten 17,45x22,1x0,5 Ring Bague 1 1



∗ Zaptivke se neisporucuju ∗ Seals not avialable

posebno separately



























VENTIL MHDBM 22K2 VENTIL MHDBM 22K2 VENTIL MHDBM 22K2 VENTIL MHDBM 22K2 2X 2X 2X 2X 420VFC VAVLE SOUPPAPE 420VFC VAVLE SOUPPAPE 420VFC VAVLE SOUPPAPE 420VFC VAVLE SOUPPAPE

28 28 28 281301.54 1301.54 1301.54 1301.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 54 54 54 54
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
281301
131-0710
Prelivni ventil OverIlow Valve Soupape 1
1 3.39.164117
131070
Telo Body Corps 1
2 3.39.162539
1310702
Klip Piston Piston 1
3 3.39.392742
1310711
Opruga Spring Ressort 1
4 3.39.163049 1310703 Sediste opruge Seat Siege 1
5 3.0.74.99.090 1088798 Uskocnik 45JUS M.C2.400 Circlip Circlip 1





































PRELIVNI VENTIL OVERFLOW VALVE SOUPAPE PRELIVNI VENTIL OVERFLOW VALVE SOUPAPE PRELIVNI VENTIL OVERFLOW VALVE SOUPAPE PRELIVNI VENTIL OVERFLOW VALVE SOUPAPE

247407.54 247407.54 247407.54 247407.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 55 55 55 55
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
247407
126-1500
Nepovratno prigusni ventil Check, return valve Valve de reduction isseversible 1
1 922135

Zaptivka Seal Joint 2
2 3.0..9915..734
1261504
Zatvarac Plug,Closing Bouchon 1
3 3.0.99.15.733
1261503
Opruga Spring Ressort 1
4 3.0.99.15.7322 1261502 Sediste opruge Cushionspring Siege 1
5 912609 Uskocnik Ring,snap Circlip 1
6 3.0.99.15.731 1261501 Prstenasti osigurac Lock DisppositiI de surete 1
7 3.0..99.15.736 12615066/A Podsklop tela ventila Body valve Corps 1



































NEPOVRATNO PRIGUSNI VENTIL NEPOVRATNO PRIGUSNI VENTIL NEPOVRATNO PRIGUSNI VENTIL NEPOVRATNO PRIGUSNI VENTIL CHECK, RETURN VALVE VALVE DE REDUCTION ISSEVERSIBLE CHECK, RETURN VALVE VALVE DE REDUCTION ISSEVERSIBLE CHECK, RETURN VALVE VALVE DE REDUCTION ISSEVERSIBLE CHECK, RETURN VALVE VALVE DE REDUCTION ISSEVERSIBLE

234015.54 234015.54 234015.54 234015.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 56 56 56 56
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
2 234108

Prigusno nepovratni ventil Nonreturn throttle valve Valve de reduction isseversible 1
3 234400

Ugradnja bloka selektivnih ventila ( T.57) Block selective valvemounting Montage bloc soupape 1
4 234724

Prikljucak Connection Raccord 1
5 234725 Priklju!ak Connection Raccord 1
6 234958 Cev Pipe Tube 1
7 234959 Adaptaciona cev Pipe adapting Tube 1
8 234995 Cev Pipe Tube 1
9 234115 Gumena sav. cev V1 NP16 x 1100 A60 A61 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
10 234116 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 1800 A61 A61 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
11 234117 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 1620 A61 A61 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 2
12 234120 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 1550 A61 A61 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 2
13 234121 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 1500 A61 A61 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
14 234122 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 1700 A61 A60 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
15 234123 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 1550 A61 A60 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 2
16 234124 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 1425 A61 A60 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 2
17 234125 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 1325 A61 A60 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 2
18 234126 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 1650 A61 A61 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
19 234127 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 1450 A61 A61 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
20 234128 Gumena sav. cev V1 NP8 x 2300A61A60Sp Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
21 234129 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 2250 A61 A61 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
22 234801 Gumena sav. cev V1 NP16 x 2250 A61 A60 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
23 234802 Gumena sav. cev V1 NP8 x 800 A60 A60 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
24 234803 Gumena sav. cev V1 NP8 x 1100 A61 A60 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
25 234804 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 1050 A60 A60 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 2
26 234805 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 1170 A61 A60 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 2
27 234806 Gumena sav. cev V1 NP 8 x 650 A61 A60 Ruber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
29 911377 Vijak M 10 x 25 JUS M.B1. 053 8.8 Bolt Vis 4
30 911813 Navrtka M 10 JUS M.B1. 601 8 Nut Ecrou 4
31 912105 Podloska B 10 JUS.M.B2. 011 Washer Rondelle 4
32 912225 Podloska A 10 JUS.M.B2. 110 Washer Rondelle 4
33 915952 Zaptivac A 10 x 13,5 JUS M.C4.500 Cu99,5 Gasket Joint 2
34 915953 Zaptivac A 12 x 15,5 JUS M.C4.500 Cu99,5 Gasket Joint 1
35 915954 Zaptivac A 14 x 20 JUS M.C4.500 Cu99,5 Gasket Joint 19
36 915956 Zaptivac A 18 x 22 JUS M.C4.500 Cu99,5 Gasket Joint 4
37 915963 Zaptivac A 26 x 31 JUS M.C4.500 Cu99,5 Gasket Joint 2
38 915967 Zaptivac A 33 x 39 JUS M.C4.500 Cu99,5 Gasket Joint 2
39 3.0.99.17.783 Navrtka JUS M.B1.862 L 10 Nut Ecron 1
40 3.0.99.17.785 Navrtka JUS M.B1.862 L 18 Nut Ecron 3
41 3.0.99.17.402 Usecni prsten JUS M.B6. 716 L 10 Progressive ring Bague 4
43 3.0.99.18.072 Nastavak JUS M.B6.720 A L 10 M Straight Iitting Raccord 1
44

Nastavak JUS M.B.720 A L10 G Straight Iitting Raccord 17
45

Prikljucak QA10 LM 18 x 1,5 Connection Raccord 2
46

Prikljucak QA18 LM 18 x 1,5 Connection Raccord 2
UPRAVLJACKA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU UPRAVLJACKA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU UPRAVLJACKA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU UPRAVLJACKA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU STEERING INSTALLATION STEERING INSTALLATION STEERING INSTALLATION STEERING INSTALLATION COMMANDE INSTALATION COMMANDE INSTALATION COMMANDE INSTALATION COMMANDE INSTALATION


234015.54 234015.54 234015.54 234015.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 56 56 56 56
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
47

Prikljucak QA 18 LM 26 x 1,5 Connection Raccord 3
48 Prikljucak QA18 LM 33 x 2 Connection Raccord 2
49 T racva JUS M.B6. 723 L10 T equal tees T raccord 2
50 Podesljiv T prikljucak JAC 10 L Adjustable barrel T Iiting T raccord 1
51 Podesljiv kolenasti prikljucak EC10 L Adjustable elbow Iitting Raccord 1
52 Prikljucak za uvrtanje A10 LM Straight male stud Iitting Raccord 1











































UPRAVLJACKA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU UPRAVLJACKA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU UPRAVLJACKA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU UPRAVLJACKA INSTALACIJA NA GORNJEM STROJU STEERING INSTALLATION COMMANDE INSTALATION STEERING INSTALLATION COMMANDE INSTALATION STEERING INSTALLATION COMMANDE INSTALATION STEERING INSTALLATION COMMANDE INSTALATION


23 23 23 234400 4400 4400 4400.54 .54 .54 .54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 57 57 57 57
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 233849
23721(22xG1/4) Rexroth
Blok selektivnih ventila Selective Valve Souppape 1
2 234076
SB01000,70E1/112U100AB Rexro.
100ABRexroth
Akumulator pritiska Accumulator Accumulateur 1
3 234098
MH3WA06CG10/004M01 Rexroth
Komandni blok Control valve Distributeur 2
4 234106
S 10 A 1.0 Rexroth
Nepovratni ventil Non return Valve Souppape 1
5 234390 Prikljucak Connection Raccord 1
6 234415 Nosac ventila Support Support 1
7 234479 Prikljucak Connection Raccord 1
8 234484 Prikljucak Connection Raccord 2
9 234485 Cev Pipe Tuyan 1
10 234486 Cev Pipe Tuyan 1
11 234489 Cev Pipe Tuyan 3
12 234497 Cev Pipe Tuyan 1
13 234498 Cev Pipe Tuyan 2
14 234520 Cev Pipe Tuyan 1
15 234596 Cev Pipe Tuyan 2
16 234639 Cev Pipe Tuyan 1
17 234652 Cev Pipe Tuyan 1
18 234656 Cev Pipe Tuyan 2
19 234667 Cev Pipe Tuyan 1
20 234668 Cev Pipe Tuyan 1
21 234671 Cev Pipe Tuyan 12
22 234672 Cev Pipe Tuyan 1
23 234673 Cev Pipe Tuyan 1
24 234689 Cev Pipe Tuyan 1
25 234691 Cev Pipe Tuyan 1
26 234706 Cev Pipe Tuyan 1
27 234717 Cev Pipe Tuyan 1
28 234719 Cev Pipe Tuyan 1
29 234721 Cev Pipe Tuyan 1
30 234722 Cev Pipe Tuyan 1
31 283897 Donji nosac Support Support 1
32 283898 Srednji nosac Support Support 1
33 911377 Vijak M10x25 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 5
34 3.0.11.80.136 Vijak M 6x80 JUS M.B1.051 8.8 Bolt Vis 6
35 3.0.11.80.170 Vijak M 8x50 JUS M.B1.051 8.8 Bolt Vis 3
36 911809 Navrtka M6 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 6
37 912103 Podloska B6 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 6
38 912223 Podloska A6 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 6
39 912224 Podloska A8 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 3
40 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 5
41 915954 Zaptivac A14x20 JUS M.C4.500 Cu 99.5 Gasket Joint 43
42 915955 Zaptivac A16x20 JUS M.C4.500 Cu 99.5 Gasket Joint 1
43 915961 Zaptivac A22x27 JUS M.C4.500 Cu 99.5 Gasket Joint 2
UGRADNJA BLOKA SELEKTIVNIH VENTILA UGRADNJA BLOKA SELEKTIVNIH VENTILA UGRADNJA BLOKA SELEKTIVNIH VENTILA UGRADNJA BLOKA SELEKTIVNIH VENTILA ASSEMBLY OF SELSCTIVE ASSEMBLY OF SELSCTIVE ASSEMBLY OF SELSCTIVE ASSEMBLY OF SELSCTIVE
VALVES BLOCK VALVES BLOCK VALVES BLOCK VALVES BLOCK

MONTAGE DE BLOC SOUPAPE MONTAGE DE BLOC SOUPAPE MONTAGE DE BLOC SOUPAPE MONTAGE DE BLOC SOUPAPE



23 23 23 234400 4400 4400 4400.54 .54 .54 .54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 57 57 57 57
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
44 915967


Zaptivac A33x39 JUS M.C4.500 Cu 99.5 Gasket Joint 2
45 3.0.99.17.783

Navrtka JUS M.B1.862 L10 Nut Ecrou 52
46 3.0.99.17.402

Useceni prsten JUS M.B6.716L10 Ring Bague 52
47 3.0.57.40.882

Cep DIN 908 G 1 / 4 " Plug Bouchon 3
48 3.0.99.18.082

Nastavak JUS M.B6.720AL10 G Connection Raccord 29
49 3.0.99.18.072 Nastavak JUS M.B6.720AL10 M Connection Raccord 12
50 3.0.99.18.092 Nastavak JUS M.B6.721L10 Connection Raccord 16
51 3.0.99.18.666 Prikljucak QA18LM33x2 Connection Raccord 1
52 3.0.99.17.902 Tspojka JUS.M.B6.707L10 TConnection Raccord 9
53 3.0.99.18.252 Cetvorostruki prikljucakJUS M.B6.725
L10
Connection Raccord 3







































UGRADNJA BLOKA SELEKTIVNIH VENTILA UGRADNJA BLOKA SELEKTIVNIH VENTILA UGRADNJA BLOKA SELEKTIVNIH VENTILA UGRADNJA BLOKA SELEKTIVNIH VENTILA ASSEMBLY OF SELSCTIVE ASSEMBLY OF SELSCTIVE ASSEMBLY OF SELSCTIVE ASSEMBLY OF SELSCTIVE
VALVES BLOCK VALVES BLOCK VALVES BLOCK VALVES BLOCK

MONTAGE DE BLOC SOUPAPE MONTAGE DE BLOC SOUPAPE MONTAGE DE BLOC SOUPAPE MONTAGE DE BLOC SOUPAPE



233708.54 233708.54 233708.54 233708.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 58 58 58 58
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 233410
GF B40 T2 1016
Hidromotor sa reduktorom ( T.59 ) Hydraulic motor with gear box Moteur hydraulique averc reducteur 1
233418

Hidromotor Hydraulic motor Hydraulic moteur 1
233419

Reduktor Gear box Reducteur 1
2 283447

Drzac cevi Holder Support 1
3 232886

Gumena savitljiva cev GcNP8x350A60J10 Pipe,Rubber Tuyau 1
4 3.0.11.85.334

Vijak M16x1.5x70 JUS M.B1.60 8.8 Bolt Vis 20
5 912230 Podloska A16 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 20
6 3.0.99.09.067 Prikljucak za uvrtanje QA10LG1/2A Connection Raccord 1
7 915954 Zaptivka A14x20 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 1
8 3.0.99.17.783 Spojna navrtka L10JUS M.B6.862 Nut Ecrou 1
9 3.0.99.18.152 Cep 10 JUS M.B6.732 Plug Bouchon 1







































UGRADNJA REDUKTORA UGRADNJA REDUKTORA UGRADNJA REDUKTORA UGRADNJA REDUKTORA GEAR BOX MOUNTING MONTAGE DE LA REDUCTEUR GEAR BOX MOUNTING MONTAGE DE LA REDUCTEUR GEAR BOX MOUNTING MONTAGE DE LA REDUCTEUR GEAR BOX MOUNTING MONTAGE DE LA REDUCTEUR

233419.54 233419.54 233419.54 233419.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 59 59 59 59
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
233419
GFB40T21016
Reduktor Reductor Reducteur 1
4 3.37.936845
936845
Zupcanik Sun gear Roue planetaire 1
11 3.37.936842
936842
Zupcanik Planet gear Roue planetaire 4
19 3.0.85.99.028
411716
Lezaj DIN 5412 Bearing Roulement 4
29 3.00.912695 452048 Uskocnik 65x2,5 DIN 471 Snap ring Circlip 1
30 3.00.912688 452041 Uskocnik 50x2 DIN 471 Snap ring Circlip 4
89 3.37.937138 937138 Zupcanik Planet carrier Roue planetaire 1
90 3.37.937139 937139 Zupcanik Planet carrier Roue planetaire 3
91 3.0.85.99.031 411657 Lezaj DIN 5412 Bearing Roulement 3
92 3.0.75.99.070 452031 Uskocnik35x1,5 DIN 471 Snap ring Circlip 3
93 3.0.74.99.130 452283 Uskocnik 65x2,5 DIN 472 Snap ring Circlip 6
94 3.37.462504 462504 Prsten Ring Aneau 6
102 3.37.938470 938470 Zupcanik Planet carrier Roue planetaire 1
103 3.37.938462 938462 Nosac Cartridge Element 1
106 3.37.571814 571814 Vratilo, izlazno Output shaIt Arbre 1
108 3.37.938465 938465 Zupcanik Planet carrier Roue planetaire 1
113 3.37.938468 938468 Disk Disc Disque 1
114 3.37.571973 571973 Vratilo, ozubljeno Gear shaIt Arbre 1
116 3.37.938102 938102 Prsten Ring Aneau 1
120 3.0.85.23.844 412544 Lezaj DIN 635 Bearing Roulement 1
121 3.0.85.61.270 411281 Lezaj NJ220EJ DIN 5412 Bearing Roulement 1
125 2.37.461140 461140 Zaptivni prsten 105x125x13C DIN 3760 Seal ring Bague 1
126 2.37.463270 463270 Oprsten 310x3 DIN 3760 ORing Bague "O" 1
128 3.0.85.91.524 417122 Nilos prsten 22224AV Nilos ring Bague 1
135 3.0.75.99.180 452061 Uskocnik 90x3 DIN 471 Snap ring Circlip 1
139 3.0.37.436155 436155 Cep Screw plug Bouchon 1
140 3.37.436017 436017 Koleno A4, 1/2" Angle Joint 1
151 3.00.911784 445093 Vijak M12x30 DIN912 Screw Vis 4
198 233418 571815 A2FE80/61W/VAL192 Hidromotor Hydromotor Moteur hydraulique 1
199 3.00.911359 441364 Vijak M20x45 ISO 4017 Bolt Vis 2
300 3.37.938469 938469 Prirubnica GFB40T Flange Flasque 1
316 3.00.911771 445053 Vijak M8x25 DIN 912 Bolt Vis 12
324 2.37.463297 463297 Oprsten 292x3 DIN 3771 ORing Bague "O" 1
331 3.37.432124 432124 Ventilprigusni G1/2 10191400 Valve Souppape 1
501 3.37.938643 938643 Kuciste Disk housing Corps 1
502 3.37.935218 935218 Klip Piston Piston 1
504 3.37.938460 938460 Disk Disc Disque 1
505 3.37.103251 103251 Lamelaunutrasnja Inner disc Disque 4
506 3.37.103206 103206 Lamelaspoljasnja Outer disc Disque 5
507 3.37.423336 423336 Opriga 2,5x11,5x54 DIN 2098 Spring Ressort 15
508 3.00.912646 452290 Uskocnik 150x4 DIN 472 Snap ring Circlip 1
509 3.37.423337 423337 Opriga 1,6x6,5x54 DIN 2098 Spring Ressort 3
510 2.1.60.05.353 463252 Oprsten 180x4 DIN 3771 ORing Bague "O" 1
REDUKTOR REDUKTOR REDUKTOR REDUKTOR REDUCTOR REDUCTEUR REDUCTOR REDUCTEUR REDUCTOR REDUCTEUR REDUCTOR REDUCTEUR


233419.54 233419.54 233419.54 233419.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 59 59 59 59
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
512 3.37.461525
461525
Zaptivac klipa Piston seal Bague 1
513 3.37.461662
461662
Prsten 187x196,4x1,4P Ring Bague 2
514 3.37.461473
461473
Zaptivac klipa Piston seal Bague 1
515 3.37.461555
461555
Prsten 156,5x166x1,4P Ring Bague 2
517 3.37.469023 469023 Cep Plug Bouchon 1
519 3.00.911315 441136 Vijak M8x25 ISO 4017 Bolt Vis 12
520 3.0.74.99.380 452310 Uskocnik 190x4 DIN 472 Snap ring Circlip 1
521 3.37.935212 935212 Podmetac Shim Cale
524 2.1.60.05.419 463283 Oprsten 280x3 DIN 3771 ORing Bague "O" 1
526 3.0.57.40.757 444203 Cep DIN 910 Screw plug Bouchon 1
527 3.00.915975 462053 Zaptivni prsten A21x26x1,5 DIN 7603 Seal ring Bague 1
































REDUKTOR REDUKTOR REDUKTOR REDUKTOR REDUCTOR REDUCTEUR REDUCTOR REDUCTEUR REDUCTOR REDUCTEUR REDUCTOR REDUCTEUR


232330.54 232330.54 232330.54 232330.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 60 60 60 60
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 232557

Kostur kabine rukovaoca Cab Irame Bati de cabine 1
2 232607

Vrata Door Porte 1
3 283099

Osovinica spojnice leva Pin Axe 3
4 283555

Osovinica spojnice leva Pin Axe 2
5 285566 Osigurac Lock DispositiI de surete 1
6 911758 Vijak M6x16 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 2
7 912223 Podloska A6 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 2
8 232946 PlaIonska obloga Lining Bourrage 1
9 232963 Bocna obloga Lining Bourrage 2
10 232962 Izolacija Isolation Isolateur 3
11 232604 Krov kabine rukovaoca RooI Loit 1
12 070851 Drzac vrata Bracket Support 1
13 232632 Obloga komplet Lining Bourrage 1
14 283368 Obloga komplet Lining Bourrage 1
15 283414 Obloga komplet Lining Bourrage 2
16 086338 Navrtka Nut Ecrou 2
17 068014 Vesalica Hanger Cronchet 1
18 068015 Rucica Handle Tige 1
19 226270 Brava desna Locl R.H. Loquet,droite 1
20 219748 Podloska za vijak Washer Rondelle 35
21 3.0.33.50.505 Vijak 4,8x22 JUS Bolt Vis 17
22 259911 Staklo Glass Vitre 1
23 259912 Staklo Glass Vitre 1
24 259913 Staklo Glass Vitre 1
25 259914 Staklo Glass Vitre 1
26 259915 Gumena traka Band Bande 2
27 259916 Staklo Glass Vitre 2
28 246671 Zasun sa oprugom Latch Loquet 1
29 070852 Kugla Ball Bille 1
30 259917 Staklo Glass Vitre 1
31 074441 Zaptivni proIil ProIile ProIile 1
32 259925 Gumeni umetak Insert Insert 1
33 259926 Zaptivni proIil stakla ProIile ProIile 1
34 259927 Gasna opruga Spring Ressort 2
35 259985 Gumena traka Band Bande 2
36 232605 Zaptivac krova Gasket Joint 2
37 232606 Zaptivac krova bocni Gasket Joint 2
38 232624 Zub brave Tooth Dent 1
39 3.0.33.50.493 Vijak A4,2x16 JUS M.B1.458 Bolt Vis 18
40 187110 Elektro instalacija Electrical system Installation electrique 1
41 912105 Podloska B10 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 6
42 911326 Vijak M10x30 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 6
43 911513 Vijak M10x30 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 2
KABINA RUKOVAOCA OPERATOR CAB CABINE DU CONDUCTEUR

232330.54 232330.54 232330.54 232330.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 60 60 60 60
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
44 3.0.33.50.702

Vijak za lim A4,8x13 JUS M.B1.459 Bolt Vis 2
45 911804

Navrtka M8 JUS M.B1.601 5 Nut Ecrou 2
46 911313

Vijak M8x15 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 2
47 912224

Podloska A8 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 4
48 912225 Podloska A10 JUS M.B2.100 Washer Rondelle 10
49 2.1.99.00.862 Zastitni cep149 IS922990 Plug Vis 2
50 912223 Podloska A6 JUS M.B2.100 Washer Rondelle 6
51 912103 Podloska B6 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 2
52 3.0.33.50.492 Vijak A4,2x13 JUS M.B1.458 Bolt Vis 6
53 912151 Podloska 8 JUS M.B2.013 Washer Rondelle 2
54 283943 Lim natpisnih ploca Sheet Tole 1
55 259880 Ram prozora Window Irame Bati de Fenetre 1































KABINA RUKOVAOCA OPERATOR CAB CABINE DU CONDUCTEUR


232332.54 232332.54 232332.54 232332.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 61 61 61 61
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 233823
192040040
Plocasti razvodnik ( T.65 ) Control valve Distributeur 1
2 234160

Rucica Handle Poignee 1
3 233735

Hidraulicna instalacija za upravljanje (T.64) Hidraulic instal.stering system Installation hydraulique 1
4 233715

Nosac razvodnika Support Support 1
5 235659 Kutija usmerivaca Box Boite 1
6 233725 Nosac razvodnika Support Support 1
7 233709 Noseca plocakpt. Plate Plaque 1
8 233714 Nosac razvodnika i instrumenata Support Support 1
9 283407 Natpisna ploca Name plate Plaque 1
12 233711 1X/TT 43 MO Komandni razvodniklevi ( T.62 ) Main control valve leIt Distributeur 1
12/1 233712 1X/TT 23 MO Komandni razvodnikdesni ( T.62 ) Main control valve right Distributeur 1
13 233713 1X/TT 43 MO1 Komandni razvodniknozni ( T.63 ) Main control valve Distributeur 2
14 283405 Natpisna ploca Name plate Plaque 1
15 283406 Natpisna ploca Name plate Plaque 1
16 235651 Traka Band Bande 2
17 283410 Sediste Seat Siege 1
18 235652 Traka Band Bande 2
19 911502 Vijak M4x10 JUS M.B1.103 5.6 Bolt Vis 16
20 911314 Vijak M8x20 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 12
21 911303 Vijak M6x15 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 8
22 911313 Vijak M8x15 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 8
23 911323 Vijak M10x15 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 6
24 912221 Podloska A4 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 16
25 912223 Podloska A6 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 8
26 912224 Podloska A8 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 20
27 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 6
28 283305 Uredaj za blokiranje Block.attachment Installation 1
29 285599 Podmetac Shim Cale 4
30 911293 Vijak M20x160 JUS M.B1.051 10.9 Bolt Vis 4
31 911389 Vijak M14x25 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 16
32 912228 Podloska A14 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 8
33 282114 Gumeni amortizer Protective rubber Protecteur 4
34 234144 Drzac razvodnika Bracket Support 1
35 235664 Lim Sheet Tole 1
36 234140 Poklopac Cover Couvercle 1
37 233717 Nosac usmerivaca Support Suppor 1
38 911875 Navrtka M10 JUS M.B1.604 5 Nut Ecrou 1
39 947391 Kugla 40 JUS K.G3.189 Ball Boule 3
40 3.0.33.50.090 Vijak za lim A4.2x9.5 JUS M.B1.456 Bolt Vis 4
41 911876 Navrtka M10 JUS M.B1.604 5 Nut Ecrou 2
42 235152 Rucica Handle Pognee 2


KOMANDNO MESTO RUKOVAOCA KOMANDNO MESTO RUKOVAOCA KOMANDNO MESTO RUKOVAOCA KOMANDNO MESTO RUKOVAOCA OPERATOR SEAT SIEGE OPERATOR SEAT SIEGE OPERATOR SEAT SIEGE OPERATOR SEAT SIEGE


233711.54 233711.54 233711.54 233711.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 62 62 62 62
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.213322
07213322
Rucica Handle Poignee 1
3 3.37.213213
07213213
Poluga Lever Levier 1
5 3.37.259959
07259959
Prahobran Dust cover Caoutchouc 1
6 3.37.213399
07213399
Zglob(d,i,j,k,l) Cardan Cardan 1
7 3.37.261225
07261225
Ploca Plate Plaque 1
8 Konektor Connector Connecteur 1
10 Telo razvodnikakpt. Lowel part Portie inIeri 1
26 3.37.213396
07213396
Sediste oprugekpt. Plunger kit. Kit poussar 4
27 3.37.213398
07213398
Vijak Bolt Vis 4
28 3.37.213377
07213377
Opruga Spring Tappet 4
29 Telo razvodnika Lowel part Portie inIeri 1
































KOMANDNI RAZVODNIK (LEVI I DESNI) KOMANDNI RAZVODNIK (LEVI I DESNI) KOMANDNI RAZVODNIK (LEVI I DESNI) KOMANDNI RAZVODNIK (LEVI I DESNI) MAIN CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR MAIN CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR MAIN CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR MAIN CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR


233713.54 233713.54 233713.54 233713.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 63 63 63 63
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
2 3.37.257958
07257958
Pedala Pedal Pedale 1
3 3.37.213303
07213303
Pedala kpt.(a,b,c,d) PedalEns. PedaleAssy 1
4

Telo razvodnika kpt. Body Corps 1
5 3.0.17.80.244
07109864
Vijak M12x20 DIN 912 Bolt Vis 1
6 3.37.261116 07261116 Nosac Support Support 1
7 Telokpt. Body Corps 1
81 2.37.213443 07213443 Zatvarac, gumeni Rubberkpt. Capuchen 2
8 Sediste opruge Plungelkit. Kit poussoir 2
2.37.250070 08250070 NBRzaptivac Seal Joint 2
2.37.250071 08250071 FPMzaptivac Seal Joint 2
9 3.37.250069 08250069 Vijak Bolt Vis 2
11 3.37.213304 07213304
Opruga ∅14,8
Spring Ressort 2
12 Telo Body Corps 1






























KOMANDNI RAZVODNIK KOMANDNI RAZVODNIK KOMANDNI RAZVODNIK KOMANDNI RAZVODNIK NOZNI NOZNI NOZNI NOZNI C C C CNRTOL VALVE DISTRIBUTEUR NRTOL VALVE DISTRIBUTEUR NRTOL VALVE DISTRIBUTEUR NRTOL VALVE DISTRIBUTEUR


233735.54 233735.54 233735.54 233735.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau 64 Tableau 64 Tableau 64 Tableau 64
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 283751

Gumena savitljiva cev Pipe, Rubber Tuyan 10
2 234111

Crevovod Pipeline Tuyan 1
3 284706

Obujmica Clamp Collier 2
4 233736

Cev Pipe Tuyan 1
5 233737 Cev Pipe Tuyan 1
6 233743 Cev Pipe Tuyan 1
7 233751 Cev Pipe Tuyan 1
8 233848 Crevovod Pipeline Tuyan 1
9 234113 Crevovod Pipeline Tuyan 2
10 234114 Crevovod Pipeline Tuyan 4
11 234142 Crevovod Pipeline Tuyan 1
12 234277 Crevovod Pipeline Tuyan 1
13 225918 Gumena savitljiva cev Pipe, Rubber Tuyan 2
14 911323 Vijak M10x15 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 4
15 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 4
16 912105 Podloska B10 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 2
17 3.0.99.18.082 Uvrtni nastavak AL10G JUS M.B6.720 Connection Raccord 20
18 915954 Zaptivac A14x20 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 20
19 915955 Zaptivac A16x20 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 3
20 3.0.99.09.026 Prikljucak za uvrtanje AA10L M16x5 Connection Raccord 3
21 3.0.99.11.443 Podesivi kole. prikljucak EC 10L MUP K Connection Raccord 1
22 3.0.99.17.902 Tspojka L10 JUS M.B6.707 Connection Raccord 2
23 3.0.99.18.182 Tracva L10 JUS M.B6.723 Connection Raccord 1
24 3.0.99.18.252 Kracva L10 JUS M.B6.725 Connection Raccord 1
25 3.0.99.10.583 Podesivi kole. prikljucak EC 10L Connection Raccord 4


















HIDRAULICNA INSTALACIJA ZA UPRAVLJANJE HIDRAULICNA INSTALACIJA ZA UPRAVLJANJE HIDRAULICNA INSTALACIJA ZA UPRAVLJANJE HIDRAULICNA INSTALACIJA ZA UPRAVLJANJE HYDRAULIC SYSTEM INSTAL HYDRAULIC SYSTEM INSTAL HYDRAULIC SYSTEM INSTAL HYDRAULIC SYSTEM INSTALLATION hYDRAULIQUE LATION hYDRAULIQUE LATION hYDRAULIQUE LATION hYDRAULIQUE


233823.54 233823.54 233823.54 233823.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 65 65 65 65
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
233823
192-04000-40
Plocasti razvodnik komplet Control valve Distributeur 1
1
8552027
Zaptivka Gasket Joint 3
2
1920401
Donja polutka Cooper Coussinet 1
3
12315207
Podsklop ploce Plate Plaque 1
4 12315226 Gornja polutka Cooper Coussinet 1
5 3.0.71.61.083 Civija 4 x 14 JUS M.C2. 204 Dowel Pin Cheville 2
6 3.00.912223 Elasticna podloska A6 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 4
7 3.00.911761 Zavrtanj M6 x 30 JUS M.B1.120 Screw Vis 4
9 12315223 Zavrtanj Screw Vis 1
10 2.00.947390 Kugla C32 JUS K.G3.189 Ball Bille 1
11 3.0.71.60.061 Civija A3 x 10 JUS M.C2.201 Dowel Pin Cheville 1
12 1920402 Osovinica Pin Axe 1
13 12313222 Kapa Cover Couvercle 1
14 3.0.73.99.087 Elasticna civija 4 x 36 JUS M.C2.230 Dowel Pin Cheville 1
15 19203021 Plocica Plate Plaque 1
16 3.0.85.82.109 Kuglica O3/16" DIN 5401 Ball Bille 1
17 12315223 Opruga Spring Ressort 1
18 3.00.911711 Zavrtanj M6 x 8 JUS M.B1.290 Screw Vis 1
19 1920302 Plocica Plate Plaque 1
20 12315205 Prsten Ring Bague 1
21 2.1.60.01.015 Zaptivka 5,3 x 2,4 FS1.0002 Washer Joint 2
22 8551104 Lezaj Bearing Roulement 1
23 2.1.60.01.140 Zaptivka 49,2 x 3 FS1.0002 Gasket Joint 1
24 8551108 Caura Bush Douille 3
25 14111000 Opruga Spring Ressort 1


















PLOCASTI RAZVODNIK PLOCASTI RAZVODNIK PLOCASTI RAZVODNIK PLOCASTI RAZVODNIK CONTROL VALVE CONTROL VALVE CONTROL VALVE CONTROL VALVE DISTRIBUTEUR DISTRIBUTEUR DISTRIBUTEUR DISTRIBUTEUR

234914.54 234914.54 234914.54 234914.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 66 66 66 66
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 235202
Termopla. KB 04.60.1437KTC
Isparivacka jedinica Evaporating unit 1
2 235624
Termoplastika KB 04.30.1439
Kondenzator Condeeser 1
3 235537
Termoplastika KB 04.20.1445
Kompresor SANDEN SD7H15 24V Compressor Compresseur 1
4 235626
Termoplastika KB 04.20.1446
Filter susac Filter dryer Filtre 1
5 235627
Termoplastika KB 04.60.1498
Oplata Cover Covercle 1
6 235628
Termoplastika KB 04.30.1497
Adapter ploca Adapting plate Adapteur plaque 1
7 235629
Termoplastika K 25.20.0373
Gumeni lezaj Rubber bearing Palier 4
8 235632
Termoplastika 342129
Usmerivac vazduha Air Ilow director Direction de l'air 3
9 235633
Termoplastika K06.20.0218
Element za provodenje Duct element Element 1
10 235630
Termoplastika KB 04.30.1518
Crevo za rashladno sredstvo Cooling Iluid hose Tayau 1
11 235631
Termoplastika KB 04.30.1517
Crevo za rashladno sredstvo Cooling Iluid hose Tayau 1
12 Termoplastika 888.17.00068 Crevo za rashladno sredstvo NW6 Cooling Iluid hose Tayau 1
13 Termoplastika 888.17.00069 Crevo za rashladno sredstvo NW8 Cooling Iluid hose Tayau 1
14 Termoplastika 888.17.00070 Crevo za rashladno sredstvo NW10 Cooling Iluid hose Tayau 1
15 Termoplastika 888.09.00005 Presostat Presostat Presostat 1
16 Gumeno crevo 16x290D1 JUS G.C6.023 Rubber hose Tayau 1
17 Gumeno crevo 16x400D1 JUS G.C6.023 Rubber hose Tayau 1
18 Gumeno crevo 16x550D1 JUS G.C6.023 Rubber hose Tayau 1
19 Gumeno crevo 16x2000D1 JUS G.C6.023 Rubber hose Tayau 1
20 Gumeno crevo 16x3300D1 JUS G.C6.023 Rubber hose Tayau 1
21
Koprex cev ∅ 50x500
Tube Tayau 3
22
Koprex cev ∅ 60x1400
Tube Tayau 1
23
"O" prsten ∅ 70,2x3NBR
Oring Bague "O" 3
24 234916 Distantni prsten Space ring Bague 4
25 235193 Drzac Support Support 1
26 235154 Drzac Support Support 5
27 289829 Prikljucak Connection Raccord 1
28 234976 Prikljucak Connection Raccord 1
29 236195 Zastitni lim Protective sheet Tole 1
30 Vijak 10x140 JUS M.B1.051 Fe/Zn 8cc 8.8 Bolt Vis 4
31 Klinasti remen 13x1150 JUS G.E2.050 Belt Courroie 1
32 911813 Navrtka M10 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 4
33 912806 Stega 22 Clamp Sevve 11
34 911001 Vijak M6x25 JUS M.B1.051 5.6 Bolt Vis 2
35 911803 Navrtka M6 JUS M.B1.601 Nut Ecrou 2
36 911804 Navrtka M8 JUS M.B1.601 Nut Ecrou 8
37 912103 Podloska 6 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 2
38 912104 Podloska 8 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 8
39 912223 Podloska A6 JUS M.B2.110 Spring washer Rondelle 2
40 912224 Podloska A8 JUS M.B2.110 Spring washer Rondelle 8
41 Termoplastika 068011/1 Termostat Termostat Termostat 1
42 362701 Termoplastika 343097 Sklop slavine Valve Soupape 1
43 Termoplastika 888.14.00158 Prikljucak Connection Raccord 3
UGRADNJA GREJANJA I KLIMATIZACIJA HEATING AND CONDITIONING CHAUFLAGE UGRADNJA GREJANJA I KLIMATIZACIJA HEATING AND CONDITIONING CHAUFLAGE UGRADNJA GREJANJA I KLIMATIZACIJA HEATING AND CONDITIONING CHAUFLAGE UGRADNJA GREJANJA I KLIMATIZACIJA HEATING AND CONDITIONING CHAUFLAGE


234914.54 234914.54 234914.54 234914.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 66 66 66 66
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
44
Termoplastika 888.14.00025
Prikljucak Connection Raccord 1
45
Termoplastika 888.14.00159
Prikljucak Connection Raccord 1
46
Termoplastika 888.14.00004
Prikljucak Connection Raccord 1
47
Termoplastika 888.14.00027
Prikljucak Connection Raccord 1
48 Termoplastika 888.14.00005 Prikljucak Connection Raccord 1
49 Termoplastika 888.15.00008 "O" prsten Oring Bague "O" 6
50 Termoplastika 888.15.00009 "O" prsten Oring Bague "O" 2
51 Termoplastika 888.15.00010 "O" prsten Oring Bague "O" 4
52 Vijak za lim 4,2x9,5 JUS M.B1.466 6


































UGRADNJA GREJANJA I KL UGRADNJA GREJANJA I KL UGRADNJA GREJANJA I KL UGRADNJA GREJANJA I KLIMATIZACIJA HEATING AND CONDITIONING CHAUFLAGE IMATIZACIJA HEATING AND CONDITIONING CHAUFLAGE IMATIZACIJA HEATING AND CONDITIONING CHAUFLAGE IMATIZACIJA HEATING AND CONDITIONING CHAUFLAGE
SISTEM SISTEM SISTEM SISTEM


2 22 233810 .54 33810 .54 33810 .54 33810 .54 Tabela Tabela Tabela Tabela table table table table Tableau Tableau Tableau Tableau 67 67 67 67
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA NAZIV DELA NAZIV DELA NAZIV DELA DESCRIPTION DESCRIPTION DESCRIPTION DESCRIPTION NOM DE LA PIECE NOM DE LA PIECE NOM DE LA PIECE NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 233901
Kostur kapotaza motora
1
2 282674
Zadnja vrata
Door Porte 1
3 283510
Bocna vrata
Door Porte 1
4 283530
Poklopac
Cover Couvercle 1
5 235615
Poklopac
Cover Couvercle 1
6 235300 Poklopac Cover Couvercle 1
7 283576
Bocna vrata
Door Porte 1
9 246671 Zasun sa oprugom Latch Loquet 6
10 281965 Gasna opruga Spring Ressort 2
11 281975 Gasna opruga Spring Ressort 4
12 911381
Vijak M6x15 JUS M.B1.053 8.8
Bolt Vis 12
13 912223
Podloska A6 JUS M.B2.110
Washer Rondelle 12
14 3.0.76.80.160 Svornjak 8h11x25x22 JUS M.C3.020 Clevis pin Essieu 12
15 912151
Podloska 8 JUS M.B2.013
Washer Rondelle 12
16 912303 Rascepka 2x16 JUS M.B2.300 Circlip Circlip 12
17 912103
Podloska B6 JUS M.B2. 011
Washer Rondele 6



























KAPOTAZA MOTORA KAPOTAZA MOTORA KAPOTAZA MOTORA KAPOTAZA MOTORA ENGINE COVER ENGINE COVER ENGINE COVER ENGINE COVER CAPOTAGE DU MOTEUR CAPOTAGE DU MOTEUR CAPOTAGE DU MOTEUR CAPOTAGE DU MOTEUR

233780.54 233780.54 233780.54 233780.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 68 68 68 68
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 234288

Kostur kapotaže Frame B*ati 1
2 283970

Vrata Door Porte 1
3 246671

Zasun sa oprugom Bracket Support 1
4 911301

Vijak M6 x 10 JUS M.B1.053 5,6 Bolt Vis 2
5 912223 Podloska A6 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 2
6 234286 Prsten Ring Bague 1
7 234278 Poklopac Cover Couvercle 1
8 911378 Vijak M10 x 20 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 6
9 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 6
10 912105 Podloska B10 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 6

































KAPOTAZA KAPOTAZA KAPOTAZA KAPOTAZA SEALING SEALING SEALING SEALING CAPOTAGE CAPOTAGE CAPOTAGE CAPOTAGE



231779.54 231779.54 231779.54 231779.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 69 69 69 69
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 103255

Aksijalni lezaj DK 248 6.6.U Bearing Pallier 1
2 283985

Hidraulic.obrtni prikljuc.HOP6NP20 (T.86) Rotary Column DiIIuseur rotatI 1
3 232301

Postolje donjeg stroja Undercarriage Frame Carde de chassies 1
4 087309

Gusenicni lanac B-700 ( T.73 ) Track Bande 2
5 284515 Uredaj za zatezni ( T.70 ) Idler Roue tendeur 2
6 284470 Stitnik lanca levi Guard Protecteur 2
7 284471 Stitnik lanca desni Guard Protecteur 2
8 284590 Noseci valjak ( T.72 ) Track Roller Roue de roulement 18
9 237716 Osigurac Lock Securite 2
10 023234 Sigurnosni podmetac Shim Cale 72
11 231688 Pogonski tocak Driving drum Tambour 2
12 287926 Caura Bush Bouchon 45
13 243833 Zica Wire Fil 23
14 284551 Poklopac Cover Couvercle 2
15 237389 Vijak Bolt Vis 45
16 284529 Svornjak Pin Axe 1
17 232820 Hidraulicna instalacija donjeg stroja (T.74 ) Hydraulic System Installation hydraulique 1
18 064581 Osigurac Lock Securite 1
19 3.0.78.80.215 Svornjak B10x55x43 JUS M.C3.040 Pin Axe 1
20 911474 Vijak M20x1.5x20 JUS M.B1.060 10.9 Bolt Vis 80
21 912232 Podloska A20 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 12
22 911384 Vijak M12x20 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 10
23 911386 Vijak M12x30 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 80
24 912226 Podloska A12 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 20
25 911200 Vijak M16x50 JUS M.B1.051 8.8 Bolt Vis 3
26 911818 Navrtka M16 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 3
27 912230 Podloska A16 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 3
28 911314 Vijak M8x20 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 4
29 912224 Podloska A8 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 4
30 911287 Vijak M20x100 JUS M.B1.053 10.9 Bolt Vis 72
31 911283 Vijak M20x65 JUS M.B1.051 10.9 Bolt Vis 12
32 911385 Vijak M12x25 JUS M.B1.053 8.8 Bolt Vis 2
33 912153 Podloska 10 JUS M.B2.013 Washer Rondelle 2
34 912155 Podloska 12 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 2
35 912308 Rascepka 3.2x20 JUS M.B2.300 Pin,cotter Goupille 2
36 912112 Podloska B20 JUS M.B2. 011 Washer Rondelle 40
37 064585 Nosac osiguraca Bracket Support 1
38 232335 GFT60T3 734 Hidromotor sa reduktorom ( T.75 ) Hidraulic motor with gear box Moteur hydraulique avec reducteur 2
232336 A2FE80/61 W Hidromotor ( T.76 ) Hidraulic motor Moteur hydraulique 2
232337 GFT60T3 7000 Reduktor Gear box Reducteur 2
39 234968 Zastitni lim levi Sheet Tole 1
40 232968 Zastitni lim Sheet Tole 2
41 234969 Zastitni lim desni Sheet Tole 1
DONJI STROJ BAGERA DONJI STROJ BAGERA DONJI STROJ BAGERA DONJI STROJ BAGERA TRAVEL UNIT TRAVEL UNIT TRAVEL UNIT TRAVEL UNIT FAMRGESTELL FAMRGESTELL FAMRGESTELL FAMRGESTELL


231779.54 231779.54 231779.54 231779.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 69 69 69 69
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
42 232973 Lim Sheet Tole 8
43 232888 Poklopac Cover Couvercle 2









































DONJI STROJ BAGERA DONJI STROJ BAGERA DONJI STROJ BAGERA DONJI STROJ BAGERA TRAVEL UNIT TRAVEL UNIT TRAVEL UNIT TRAVEL UNIT FAMRGESTELL FAMRGESTELL FAMRGESTELL FAMRGESTELL


284515.54 284515.54 284515.54 284515.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 70 70 70 70
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 056303

Zapusni vijak Bolt Vis 1
2 284501

Cilindar Cylinder Cylindre 1
3 284502

klip Piston Piston 1
4 284506

Opruga komplet Spring Ressort 1
5 284510 Zatezni tocak ( T.71 ) Idler Roue tendeur 1
6 284519 Viljuska sklop Fork Fourche 1
7 235520 Ventil za punjenje Valve Souppape 1
8 237716 Osigurac Lock Securite 1
9 915958 Zaptivka A20x26 JUS M.C4. 500 Cu Gasket Joint 1
10 922517 Manzeta 80x100N80 Sh.a FS1.0003 Gland Manchette 1
11 922604 Brisac 100x110 N80 Sh.a FS1.0003 Gland Manchette 1
12 911273 Vijak M16x80 JUS M.B1.051 10.9 Bolt Vis 4
13 911202 Vijak M16x60 JUS M.B1.051 8.8 Bolt Vis 4
14 911818 Navrtka M16 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 4
15 912230 Podloska A16 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 8




























UREDJAJ ZA ZATEZANJE UREDJAJ ZA ZATEZANJE UREDJAJ ZA ZATEZANJE UREDJAJ ZA ZATEZANJE TRACK TRACK TRACK TRACK TIGHTENING DISPOSITIF DE ROUE TENDEUR TIGHTENING DISPOSITIF DE ROUE TENDEUR TIGHTENING DISPOSITIF DE ROUE TENDEUR TIGHTENING DISPOSITIF DE ROUE TENDEUR
ASSEMBLY ASSEMBLY ASSEMBLY ASSEMBLY

284510.54 284510.54 284510.54 284510.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 71 71 71 71
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
284510

Zatezni tocak, komplet Idler, Assy. Roue tendeur, Ens. 1
1 068924

Cep Plug Boushon 1
2 071011

Zaptivna grupa Sealing group Garniture 2
3 281224

Caura Bush Douille 2
4 284508 Klizac Slider Glisseur 2
5 284522 Zatezni tocak Idler Roue tendeur 1
6 284523 Osovina Axle Essieu 1
7 922038 O prsten A 13,3 x 2,4 FS1.0002 O Ring Bague "O" 2
8 922184 O prsten B59.2 x 5,7 FS1.0002 O Ring Bague "O" 2
9 3.0.73.99.340 Civija elasticna 16 x 100 JUS M.C2.230 Pin Cheville 2

































ZATEZNI TOCAK ZATEZNI TOCAK ZATEZNI TOCAK ZATEZNI TOCAK IDLER IDLER IDLER IDLER ASSY. ASSY. ASSY. ASSY. ROUE TEN ROUE TEN ROUE TEN ROUE TENDEUR DEUR DEUR DEUR ENS. ENS. ENS. ENS.

284590.54 284590.54 284590.54 284590.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 72 72 72 72
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
284590

Noseci valjak Track roller Roue de roulement 1
1 284587

Valjak Roller Roue 1
2 284589

Nosac Support Support 2
3 281223

Osovina Axle Essier 1
4 281224 Caura Bush Douille 2
5 071011 Zaptivna grupa Sealing group Gamiture 2
6 3.0.73.99.338 Civija elasticna 16 x 90 JUS M.C2.230 Pin Cheville 2
7 922184 O prsten B59,2 x 5,7 FS1.0002 O Ring Bague "O" 2
8 3.0.57.48.845 Vijak M16 x 1,5 JUS M.B1.320 Bolt Vis 1
9 915955 Zaptivka A16 x 20 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 1

































NOSECI VALJAK NOSECI VALJAK NOSECI VALJAK NOSECI VALJAK SUPPORTING ROLLER SUPPORTING ROLLER SUPPORTING ROLLER SUPPORTING ROLLER ROUE DE ROULEME ROUE DE ROULEME ROUE DE ROULEME ROUE DE ROULEMENT NT NT NT

087309.54 087309.54 087309.54 087309.54 Table Table Table Table Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 73 73 73 73
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
087309

Gusenicni lanac spojni komplet Track chain Assy Chenile Ens 1
1 061706

Zavrtanj Screw Vis 172
2 061707

Navrtka Nut Ecrou 172
3 283915

Papuca Shoe Plaque 43
4 087311 Papuca spojna Shoe Plaque 1
5 078931 Zavrtanj spojni Srew Vis 4
6 087310 Gusenicni lanac spojni (poz. 7 13) Track chain Chenile 1
7 054202 Elasticni podmetac Spring washer Cale 176
8 078699 Clanak spojni levi Link L.H. Chainon gauche 1
9 079189 Clanak spojni desni Link R.H. Chainon droit 1
10 088196 Clanak levi Link L.H. Chainon gauche 43
11 088197 Clanak desni Link R.H. Chainon droit 43
12 088227 Osovinica Pin Axe 44
13 088226 Caura Bush Douille 44





























GUSENICNI LANAC SPOJNI GUSENICNI LANAC SPOJNI GUSENICNI LANAC SPOJNI GUSENICNI LANAC SPOJNI KOMPLET KOMPLET KOMPLET KOMPLET TRACK CHAIN TRACK CHAIN TRACK CHAIN TRACK CHAIN ASSY. ASSY. ASSY. ASSY. CHENILE CHENILE CHENILE CHENILE ENS. ENS. ENS. ENS.

232820.54 232820.54 232820.54 232820.54 Tabela Tabela Tabela Tabela T TT Table able able able Tableau Tableau Tableau Tableau 74 74 74 74
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 232819

Cev Pipe Tuyau 1
2 232821

Cev leva Pipe Tuyau 1
3 232823

Cev leva Pipe Tuyau 1
4 232828

Cev desna Pipe Tuyau 1
5 232830 Cevovod levi Pipeline Tuyau 1
6 232831 cevovod desni Pipeline Tuyau 1
7 232837 Cev Pipe Tuyau 4
8 232838 Cev Pipe Tuyau 1
9 232839 Cev Pipe Tuyau 1
10 232841 Crevovod Pipeline Tuyau 2
11 232842 Crevovod Pipeline Tuyau 2
12 232843 Cevovod levi Pipeline Tuyau 1
13 232844 Cevovod desni Pipeline Tuyau 1
14 234729 Drzac Bracket Support 2
15 3.0.99.11.874 Merni priklj. sa nav. M16 AMP20 M14 x 1,5 Connection Raccord 4
16 3.0.99.17.381 Zacepni vijak M12 x 1,5 JUS M.B1.861 Plug Bouchon 2
17 3.0.99.17.804 Prikljucak L 15 M JUS M.B6.702 Connection Raccord 2
18 911779 Vijak M10 x 35 JUS M.B1.120 8.8 Screw Vis 32
19 3.0.17.80.248 Vijak M12 x 40 JUS M.B1.120 8.8 Screw Vis 4
20 3.0.17.80.262 Vijak M10 x 110 JUS M.B1.120 8.8 Screw Vis 12
21 3.0.99.09.005 Prikljucak za uvrt. A 15 LM 12 x 1,5 Connection Raccord 2
22 3.0.99.18.074 Uvrtni nastavak L 15 M JUS M.B6.720 Connection Raccord 2
23 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 32
24 912226 Podloska A12 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 16
25 915954 Zaptivac A14 x 20 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 4
26 3.0.99.11.591 Polutka prirubnice PDS 20V Cooper Coussinet 16
27 915956 Zaptivac A18 x 22 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 6
28 915953 Zaptivac A12 x 15,5 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 4
29 2.1.60.01.107 Zaptivac 24,99 x 3,53 FS1.0002 90 NBR 10.1 Gasket Joint 12
30 2.1.60.01.139 Zaptivac 32,92 x 3,53 FS1.0002 90 NBR 10.1 Gasket Joint 4
31 3.0.99.17.114 Spojka 15 L JUS M.B6.705 Connection Raccord 4
32 3.0.99.17.904 T spojka L 15 JUS M.B6.707 Connection Raccord 2
33 3.0.99.10.585 Podesivi kolen. prikljucak EC15 L Connection Raccord 2










HIDRAULICNA INSTALACIJA DONJEG STROJA HIDRAULICNA INSTALACIJA DONJEG STROJA HIDRAULICNA INSTALACIJA DONJEG STROJA HIDRAULICNA INSTALACIJA DONJEG STROJA HYDRAULIC SYSTEM HYDRAULIC SYSTEM HYDRAULIC SYSTEM HYDRAULIC SYSTEM INSTALLATION HYDRAULIQUE INSTALLATION HYDRAULIQUE INSTALLATION HYDRAULIQUE INSTALLATION HYDRAULIQUE

232335.54 232335.54 232335.54 232335.54 Tablela Tablela Tablela Tablela Table Table Table Table Tableu Tableu Tableu Tableu 75 75 75 75
REDUKTOR REDUKTOR REDUKTOR REDUKTOR REDUCTOR REDUCTEUR REDUCTOR REDUCTEUR REDUCTOR REDUCTEUR REDUCTOR REDUCTEUR
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
232337
GFT60T37000
Reduktor Reductor Reducteur 1
1 3.37.937255
937255 Nosa reduktora Support Support 1
3 3.37.936444
936444 Nosa lamela Support Support 1
4 3.37.936081
936081 Zupanik Planet carrier Roue planetaire 1
5 3.37.935716 935716 Podmeta Shim Cale 1
6 3.0.74.99.270 452282 Uskonik 135 x 4 DIN 472 Ring Snap Circlip 1
8 3.37.936082 936082 Prsten Ring Aneau 1
9 232336 571810 A2 FE 80/61W VAL181 Hidromotor ( T.76 ) Hydromotor Moteur hydraulique 1
11 3.37.936083 936083 Zupanik Planet carrier Roue planetaire 1
12 3.0.85.99.030 411718 Ležaj DIN 5412 F 212543 Bearing Roulement 5
15 3.00.913642 448514 ivija cilindr. 8m6 x 16B ISO 8734 Dewel pin Cheville 2
16 3.00.912688 452041 Uskonik 50 x 2 DIN 471 Ring Snap Cireclip 5
17 3.37.936084 936084 Zupanik Sun gear Roue 1
18 3.0.75.99.190 452063 Uskonik 95 x 3 DIN 471 Ring Snap Circlip 1
19 3.37.937981 937981 Navrtka Nut Ecrou 1
20 3.0.85.78.228
3.0.85.79.229
412736 Ležaj DIN 720 Bearing Roulement 2
21 213.37.463506 463506 Zaptivka 318 x 341 x 38B Face seal Bague 1
22 2.1.60.05.353 463252 Oprsten 180 x 4 DIN 3771 Oring Bague O 1
23 3.00.911358 441363 Vijak M20 x 40 ISO 4017 Bolt Vis 2
24 3.0.17.80.249 445098 Vijak M12 x 45 DIN 912 Screw Vis 5
25 3.37.936077 936077 Klip Piston Piston 1
26 3.37.936078 936078 Disk Disc Disque 1
28 3.0.74.99.340 452300 Uskonik 170 x 4 DIN 472 Ring Snap Circlip 1
29 3.37.103034 103034 Lamela spoljasnja Outer disk Disque 4
30 3.37.103250 103250 Lamela unutrasnja Inner disk Disque 8
31 3.37.423354 423354 Opruga 2,5 x 11,5 x 37 DIN 2098 Spring Ressort 18
32 3.37.423355 423355 Opruga 1,6 x 6,5 x 37 DIN 2098 Spring Ressort 18
35 3.37.461672 461672 Prsten, nosei 136 x 145,4 x 1,4P Supporting Ring Bague 2
36 3.37.461674 461674 Zaptiva klipa Piston seal Bague 1
37 3.37.461473 461473 Zaptiva klipa Piston seal Bague 1
38 3.37.461673 461673 Prsten nosei 159 x 168,4 x 1,4P Supporting Ring Bague 2
39 3.37.469023 469023 ep Plug Bouchon 1
49 3.37.936701 936701 Zupanik, venani Ring gear Roue 1
51 3.37.936066 936066 Poklopac, nazubljeni Ring gear Cover Couvercle 1
52 3.37.936067 936067 Zupanik Sun gear Roue
53 3.37.936068 936068 Zupanik Planet carrier Roue planetaire 1
54 3.37.936069 936069 Zupanik Planet gear Roue planetaire 3
55 3.0.85.99.027 411719 Ležaj DIN 5412 Bearing Roulement 3
58 3.00.912684 452036 Uskonik 40 x 1,75 DIN 471 Ring Snap Circlip 3
59 3.0.75.99.170 452064 Uskonik 82 x 2,5 DIN 471 Ring Snap Circlip 1
61 3.37.930467 930467 Valjak Roller Roue 1
66 2.37.463298 463298 Oprsten 315 x 3 DIN 3771 ORing Bague O 1
67 3.00.911326 441166 Vijak M10 x 30 DIN 933 Bolt Vis 12
69 3.0.57.40.846 444172 ep M18 x 1,5 DIN 908 Screw Plug Bouchon 2

232335.54 232335.54 232335.54 232335.54 Tablela Tablela Tablela Tablela Table Table Table Table Tableu Tableu Tableu Tableu 75 75 75 75
REDUKTOR REDUKTOR REDUKTOR REDUKTOR REDUCTOR REDUCTEUR REDUCTOR REDUCTEUR REDUCTOR REDUCTEUR REDUCTOR REDUCTEUR


Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
70 3.00.915956 462052 Zaptivka A18 x 22 x 1,5 DIN 7603 Seal ring Bague 2
87 3.37.936073 936073 Osovina Input shaIt Arbre 1
89 3.37.936074 936074 Zupanik Planet carrier Roue planetaire 1
90 3.37.936075 936075 Zupanik Planet gear Roue planetaire 3
91 3.0.85.99.029 411720 Ležaj 5412 Bearing Roue planetaire 3
92 3.0.75.99.044 452018 Uskonik 22 x 1,2 DIN 471 Snap, ring Circlip 3
95 3.0.85.81.708 462528 Podloška Washer Rondelle 1
120 3.00.947701 447505 Vijak M6 x 12 DIN 916 Set screw Vis 1








































232336.54 232336.54 232336.54 232336.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 76 76 76 76
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
232336
A2FE80/61WVAL181K
Hidromotor Hydromotor Moteur hydraulique 1
1 3.37.031627
2031627
Pogonska grupa kpt. ( T.77 ) Rotory group Rotor hydraulique 1
3 3.37.042334
2042334
Kuciste Housing Carter 1
13 3.37.438485
9438485
Prikljucna ploca ( T.80 ) Port plate Plaque 1
50 3.37.600497 2600497 Ventil Valve Souppape 2
51 3.37.066850 2066850 Blok ventila ( T.81 ) Valve block Bloc 1
2.37.002218 2002218 Komplet zaptivki Seal kit Bague 1




































HIDROMOTOR HIDROMOTOR HIDROMOTOR HIDROMOTOR HYDROMOTOR MOTEUR HYDRAULIQUE HYDROMOTOR MOTEUR HYDRAULIQUE HYDROMOTOR MOTEUR HYDRAULIQUE HYDROMOTOR MOTEUR HYDRAULIQUE

232336.54 232336.54 232336.54 232336.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 77 77 77 77
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.028935
2028935
Pogonska grupa ( T.78 ) Rotary group Rotor hydaulique 1
2 3.37.027395
2027395
Vratilo, pogonsko ( T.79 ) Drive shaIt Arbre 1
4 3.37.409976
9409976
Poklopac Cover Couvercle 1
12 3.0.74.99.230
9085128
Prsten 115x4 DIN 472 Retainnigring Bague 1
14 2.37.831179 9831179 Zaptivac osovine 45x62x7/5FKM ShaItseal ring Bague 1
15 2.37.086008 9086008 Oprsten 107,54x3,53SFKM Oring Bague O 1
17 3.0.45.50.961 9156275 Podmetac 95x115x0,1 DIN 988 Shim Cale 2
18 3.0.45.50.963 9156276 Podmetac 95x115x0,3 DIN 988 Shim Cale 1



































POGONSKA GRUPA POGONSKA GRUPA POGONSKA GRUPA POGONSKA GRUPA ROTARY GROUP MOTOR HYDRAULIQUE ROTARY GROUP MOTOR HYDRAULIQUE ROTARY GROUP MOTOR HYDRAULIQUE ROTARY GROUP MOTOR HYDRAULIQUE


232336.54 232336.54 232336.54 232336.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 78 78 78 78
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.421307
9421307
Cilindar Cylinder Cylindre 1
2 3.37.650833
9650833
Razvodna ploca Control plate Plaque 1
3 3.37.027318
2027318
Rukavacsrednji Center pin Pivot central 1
4 3.37.031676
2031676
Klip sa zaptivnim prstenomkpt. Piston Piston 7
3.37.028622 2028622 Klip Piston Piston 7
3.37.831889 9831889 Zaptivni prsten 16,9x18,9x2,5 Sealing ring Bague 14
5 3.37.408492 9408492 Podloska Washer Rondelle 1
6 3.37.921745 9921745 Podmetac opruge Shim Cale 1
6 3.37.921746 9921746 Podmetac opruge Shim Cale 1
6 3.37.921747 9921747 Podmetac opruge Shim Cale 1
6 3.37.921748 9921748 Podmetac opruge Shim Cale 1
6 3.37.921749 9921749 Podmetac opruge Shim Cale 1
6 3.37.921750 9921750 Podmetac opruge Shim Cale 1
7 3.37.027310 2027310 Opruga Spring Ressort 1
11 3.37.439986 9439986 Ploca Retaining plate Plaque 1
12 3.37.831107 9831107 Vijak M6x16 10.9 Screw Vis 7



























POGONSKA GRUP POGONSKA GRUP POGONSKA GRUP POGONSKA GRUPA ROTARY GROUP MOTOR HYDRAULIQUE A ROTARY GROUP MOTOR HYDRAULIQUE A ROTARY GROUP MOTOR HYDRAULIQUE A ROTARY GROUP MOTOR HYDRAULIQUE

232336.54 232336.54 232336.54 232336.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 79 79 79 79
pPozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
2 3.37.027319
2027319
Vratilo, pogonsko Drive shaIt Arbre 1
3 3.37.430090
9430090
Prsten lezaja Bearing ring Bague 1
6 3.37.027394
2027394
Ploca Plate Plaque 1
7 3.37.912688
9084416
Prsten, povratni 50x2 DIN 471 Retaining ring Bague 1
10 3.37.154398 9154398 Lezaj Bearing Roulement 1
11 3.0.85.33.110 9154399 Lezaj Bearing Roulement 1





































POGONSKO VRATILO DRIVE SHAFT POGONSKO VRATILO DRIVE SHAFT POGONSKO VRATILO DRIVE SHAFT POGONSKO VRATILO DRIVE SHAFT ARBRE ARBRE ARBRE ARBRE

232336.54 232336.54 232336.54 232336.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 80 80 80 80
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
3 3.37.440533
9440533
Prikljucna ploca Porte plate Plaque 1
6 3.0.71.60121
9084163
Cilindricna civija M6x12 DIN 7 Cilinder pin Cheville 1
7 3.00.911784
9083087
Vijak M12x30 8.8 DIN 912 Screw Vis 3
9 3.00.911790
9083104
Vijak M12x90 8.8 DIN 912 Screw Vis 2
10 3.37.156654 9156654 Vijak M22x1,5 FKM Screw Vis 1
11 2.37.086638 9086638 Oprsten 88,49x3,53SFKM 70 Oring Bague 1
12 3.37.156650 9156650 Vijak M22x1,5 FKM Screw Vis 2
17 3.37.831317 9831317 Civija M5 Pin Cheville 1



































PRIKLJUCNA PLOCA PRIKLJUCNA PLOCA PRIKLJUCNA PLOCA PRIKLJUCNA PLOCA PORT PLATE PLAQUE PORT PLATE PLAQUE PORT PLATE PLAQUE PORT PLATE PLAQUE

232336.54 232336.54 232336.54 232336.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 81 81 81 81
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.049437
2049437
Ventil ( T.82 ) Valve Souppape 2
2 3.37.070561 2070561 Ventil ( T.84 ) Valve Souppape 1
3 3.37.062562 2062562 Ventil ( T.85 ) Valve Souppape 1
4 3.37.060385 2060385 Ventilkocioni ( T.83 ) Brake valve Souppape 1
6 3.37.050139 2050139 Kuciste Housing Corps 1
10 3.37.044180 2044180 Vijak Screw Vis 1
11 3.37.044181 2044181 Vijak Screw Vis 1
21 3.0.17.80.134 9085700 Vijak M6x708.8 DIN 912 Screw Vis 2
22 3.37.0831347 9831347 Cep M6 Plug Bouchon 1
23 2.37.152377 9152377 Oprsten 40,94x2,62SFKM 90 Oring Bague O 2
24 2.37.085578 9085578 Oprsten 32,92x3,53SFKM 90 Oring Bague O 2
25 2.37.601483 2601483 Oprsten DR 92NV80 Oring Bague O 2
26 3.37.156654 9156654 Vijak M22x1,5FKM Screw Vis 1
27 3.37.601874 2601874 Vijak M10x1ORFKM 90 Screw Vis 2
28 3.37.831317 9831317 Civija M5 Pin Douille 1




























BLOK VENTILA BLOK VENTILA BLOK VENTILA BLOK VENTILA VALVE BLOOCK BLOC VALVE BLOOCK BLOC VALVE BLOOCK BLOC VALVE BLOOCK BLOC

232336.54 232336.54 232336.54 232336.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 82 82 82 82
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.049383
2049383
Klip Valve poppet Souppape 1
2 3.37.041649 2041649 Opruga Pressure spring Ressort 1
3 3.37.049423 2049423 Sediste klipa Poppet seat Siege 1
4 3.37.049384 2049384 Caura Valve poppet Douille 1
5 3.37.041650 2041650 Opruga Pressure spring Ressort 1
6 3.37.049424 2049424 Vijak Locking screw Vis 1
11 2.37.157273 9157273 Oprsten 26,64x2,62SFKM 90 Oring Bague O 1




































VENTIL VENTIL VENTIL VENTIL VALVE SOUPPAPE VALVE SOUPPAPE VALVE SOUPPAPE VALVE SOUPPAPE

23233 23233 23233 232336.54 6.54 6.54 6.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 83 83 83 83
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.049378
2049378
Vijak Locking screw Vis 1
2 3.37.060386
2060386
Klip Control piston Piston 1
3 3.37.060387
2060387
Caura Control bush Douille 1
4 3.37.650339
9650339
Opruga Spring Ressort 1
5 2.37.650341 2650341 Oprsten 11x2 V80 ORing Bague O 1
6 3.00.912100 9087596 Podmetac DIN 1253,2 Shim Cale 1





































KOCIONI VENTIL BRAKE RELEASE VALVE SOPPAPE KOCIONI VENTIL BRAKE RELEASE VALVE SOPPAPE KOCIONI VENTIL BRAKE RELEASE VALVE SOPPAPE KOCIONI VENTIL BRAKE RELEASE VALVE SOPPAPE

232336.54 232336.54 232336.54 232336.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 84 84 84 84
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.070560
2070560
Vijak Valve screw Vis 1
2 3.0.85.82.005
9083256
Kuglica DIN 54014 G20 Ball Bille 1
3 3.37.921170
9921170
Caura Bush Douille 1










































VENTIL VENTIL VENTIL VENTIL VALVE SOUPPAPE VALVE SOUPPAPE VALVE SOUPPAPE VALVE SOUPPAPE

232336.54 232336.54 232336.54 232336.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 85 85 85 85
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 3.37.048425
2048425
Klip Brake piston Piston 1
2 3.37.066227
2066227
Caura Valve bushing Douille 2
3 3.37.066296
2066296
Osovinica Throttle pin Axe 2
4 3.37.074630
2074630
Vijak Valve screw Vis 1
5 3.37.042808 2042808 Vijak Bolt Vis 1
6 3.37.044179 2044179 Drzac opruge Spring collar Collier 2
11 3.37.047219 2047219 Opruga Pressure spring Ressort 1




































VENTIL VALVE VENTIL VALVE VENTIL VALVE VENTIL VALVE SOUPPAPE SOUPPAPE SOUPPAPE SOUPPAPE

283895.54 283895.54 283895.54 283895.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 86 86 86 86
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 280166

Rotor Rotor Rototr 1
2 283892

Stator Stator Stator 1
3 3.0.57.40.851

Cep M22x1.5 JUS M.B1.320 gal. zn 6 Plug Tenon 4
4 283891

Poklopac Cover Couvercle 1
5 915961 Zaptivac A22x27 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 4
6 2.1.60.01.385 O prsten A99.2x5.7 FS10002 O Ring Bague "O" 1
7 3.0.57.40.846 Cep M18x1.5 JUS M.B1.320 gal. zn 6 Plug Tenon 1
8 2.1.60.01.237 O prsten A114.2x5.7 FS10002 O Ring Bague "O" 1
9 3.0.87.15.019 Zaptivac A18x24 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 1
10 280453 Zaptivka Gasket Joint 5
11 9113114 Vijak M8x20 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 3
12 912224 Podloska A8 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 3
13 922057 O prsten A19.2x2.4FS10002 O Ring Bague "O" 3
14 283890 Mali rotor Rotor Rotor 1
15 283885 Drzac Bracket Support 1
16 911020 Vijak M10x50 JUS M.B1.051 5.6 Bolt Vis 2
17 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 2


























HIDRAULI HIDRAULI HIDRAULI HIDRAULICNI OBRTNI PRIKLJUCAK HOP6NP CNI OBRTNI PRIKLJUCAK HOP6NP CNI OBRTNI PRIKLJUCAK HOP6NP CNI OBRTNI PRIKLJUCAK HOP6NP20 20 20 20 CONNECTION ROTARY CONNECTION ROTARY CONNECTION ROTARY CONNECTION ROTARY RACCORD RACCORD RACCORD RACCORD


232280.54 232280.54 232280.54 232280.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 87
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 232007

Ruka L-2m Arm Manche 1
2 232021

Dubinska kasika V-1m
3
( T.88 ) Bucket Cuiller 1
3 233092

Jednodelna strela L-5,8m Boom Fleche 1
4 235653

Reglazni podmetac Shim Cale 3
5 235655 Reglazni podmetac Shim Cale 2
6 235658 Reglazni podmetac Shim Cale 1
7 235661 Reglazni podmetac Shim Cale 3
8 235662 Reglazni podmetac Shim Cale 2
9 235663 Reglazni podmetac Shim Cale 1
10 286198 Vijak M20x1.5x150 JUS M.B1.064 10.9 Bolt Vis 6
11 286200 Poluga L Lever l. Levier 1
12 286201 Poluga D Lever r. Levier 1
13 286205 Spojka Clamp Serre 1
14 286222 Svornjak Clevis pin Axe 1
15 286223 Svornjak Clevis pin Axe 1
16 286224 Svornjak Clevis pin Axe 1
17 286225 Svornjak Clevis pin Axe 1
18 286226 Svornjak Clevis pin Axe 1
19 286227 Svornjak Clevis pin Axe 1
20 915983 Mazalica AM10x1 JUS M.C4.613 Hipple Tete 5
21 3.0.37.83.400 Sestostrana navrtka DIN 6924 M2010 Nut Ecrou 6
22 2.1.99.00.855 Zastitnik 255 IS 922990 Guard Guard 2





















RADNI URE RADNI URE RADNI URE RADNI URED DD DAJ BAGERA SA AJ BAGERA SA AJ BAGERA SA AJ BAGERA SA DUBINSKOM KASIKOM CHAVEL CUILLER DUBINSKOM KASIKOM CHAVEL CUILLER DUBINSKOM KASIKOM CHAVEL CUILLER DUBINSKOM KASIKOM CHAVEL CUILLER


232021.54 232021.54 232021.54 232021.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 88 88 88 88
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 232028

Dubinska kasika sa kukom Chavel Cuiller 1
2 284273

Zub Tooth Dent 5
3 285867

Osigurac Lock Securite 5
4 285871

Bocni noz D Shoulder tool Lame 1
5 285872 Bocni noz L Shoulder tool Lame 1
6 286104 Prsten Ring Bague 2
7 286229 Caura Bush Douille 1
8 286256 Caura Bush Douille 1
9 286257 Caura Bush Douille 9
10 286258 Vijak Bolt Vis 3
11 286839 Civija Pin Cheville 5
12 911828 Navrtka M16 JUS M.B1.601 10 Nut Ecrou 10
13 912230 Podloska A16 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 10
14 3.0.20.90.333 Vijak M16x65 JUS M.B1.150 10.9 Bolt Vis 10





























DUBINSKA KASIKA SA KUKOM DUBINSKA KASIKA SA KUKOM DUBINSKA KASIKA SA KUKOM DUBINSKA KASIKA SA KUKOM CHAVEL CUILLER CHAVEL CUILLER CHAVEL CUILLER CHAVEL CUILLER

232665.54 Tabela - Table - Tabeau 89
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 232719

Cevovod Pipeline Tuyau 2
2 232723

Cevovoddesni Pipeline Tuyau 1
3 232729

Cevovodlevi Pipeline Tuyau 1
4 286280

Razvodna grana Conection Joint 1
5 234948 Drzac cevi Bracket Support 2
6 284694 Drzac cevi Bracket Support 2
7 286259 Nosac Support Support 5
8 284714 Drzac Bracket Support 2
9 285935 73280200 PPT Cilindar dvosmernog dejstva ( T.90 ) Cylinder Cylindre 2
10 232731 Gumena savitljiva cev Pipe,Rubber Tuyau 2
11 232730 Razvodna ploca Plate Plaque 1
12 286284 Gornji drzac Bracket Support 1
13 286286 Donji drzac Bracket Support 1
14 286374 Drzac cevi Bracket Support 6
15 232732 Gumena savitljiva cev Pipe,Rubber Tuyau 4
16 232952 Gumena savitljiva cev Pipe,Rubber Tuyau 2
17 232738 Cevovod Pipeline Tuyau 1
18 284740 Cevovod Pipeline Tuyau 1
19 247407 1261500 PPT Prigusnonepovratni ventil ( T.55) Notreturn valve Souppape 1
20 232956 Gumena savitljiva cev Pipe,Rubber Tuyau 4
21 232734 Gumena savitljiva cev Pipe,Rubber Tuyau 2
22 286202 73301900 PPT Cilindar dvosmernog dejstva ( T.91 ) Cylinder Cylindre 1
23 232854 Cevovod Pipeline Tuyau 2
24 232713 Cevovod Pipeline Tuyau 2
25 911786 Vijak M12x60 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 8
26 3.0.17.80.256 Vijak M12x80 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 4
27 3.0.17.80.260 Vijak M12x100 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 4
28 911028 Vijak M12x100 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 2
29 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 2
30 3.0.99.11.874 Merni prikljucak A16AMP20 M14x1,5 Connection Raccord 4
31 915954 Zaptivac A14x20 JUS M.CU.500 Cu Gasket Joint 4
32 3.0.99.11.591 Polutka prirubnice PDS 20V Cooper Coussinet 28
33 3.0.99.11.592 Polutka prirubnice PDS 25V Cooper Coussinet 32
34 2.1.60.01.107 Zaptivac 24,99x3,53 FS1.0002 90NBR 10.1 Gasket Joint 14
35 2.1.60.01.139 Zaptivac 32,92x3,53 FS1.0002 90NBR 10.1 Gasket Joint 20
36 3.0.99.11.791 Prikljucak za uvrtanje 30/38 FS1 0963C Connection Raccord 2
37 911056 Vijak M12x80 JUS M.B1.051 5.6 Bolt Vis 5
38 912226 Podloska A12 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 5
39 911806 Navrtka M12 JUS M.B1.601 5 Nut Ecrou 1
40 3.0.17.80.249 Vijak M12x45 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 72
41 3.0.43.99.962 Podloska A12 JUS M.B2.111 Washer Rondelle 72
42 911779 Vijak M10x35 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 56
43 3.0.43.99.960 Podloska 10 JUS M.B2.111 Washer Rondelle 56
HIDRAULICNA INSTALACIJA JEDNODELNE ST HIDRAULICNA INSTALACIJA JEDNODELNE ST HIDRAULICNA INSTALACIJA JEDNODELNE ST HIDRAULICNA INSTALACIJA JEDNODELNE STRELE L-5800 INSTAL.HYDRAULIC OF SINGLE BOOM HYDRAULIQUE INSTALATION RELE L-5800 INSTAL.HYDRAULIC OF SINGLE BOOM HYDRAULIQUE INSTALATION RELE L-5800 INSTAL.HYDRAULIC OF SINGLE BOOM HYDRAULIQUE INSTALATION RELE L-5800 INSTAL.HYDRAULIC OF SINGLE BOOM HYDRAULIQUE INSTALATION


285935.54 285935.54 285935.54 285935.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Ta Ta Ta Table ble ble ble Tableau Tableau Tableau Tableau 90 90 90 90
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
285935
676472473280200
Cilindar komplet Cylinder Cylindre 1
1 3.39.676.473
6764732
Cilindar podsklop Cylinder Cylindre 1
2 3.39.676477
6764775
Klipnjaca Connecting rod Bielle 1
3 3.39.825923
8259236
Prigusnik Retainer Limiteur 1
4* 2.1.60.01.189 1344233 Oprsten 72,2 x 3 FS1.0002 90 NBR 10,1 "O"ring Bague " o" 1
5* 2.39.676478 6764781 Vodeci prsten Ring Bague 4
6* 2.39.888241 8882417 Zaptivni komplet Sealing Bague 1
7 3.39.676479 6764799 Klip Piston Piston 1
8 3.39.676482 6764823 Osigurac Lock Arretoir 1
9 3.39.676483 6764831 Prigusnik Retainer Limiteur 1
10* 2.1.60.01.244 4773495 Oprsten 129,2 x 5,7S FS1.0002 90 NBR10,1 "O"ring Bague "O" 2
11* 2.1.60.21.511 6976625 Prsten 129,2 x 5,7K FS1.0495 Ring Bague 2
12 3.39.676480 6764807 Vodica Guide Jupe 1
13* 2.39.840296 8402968 Zaptivni komplet sealing Bague 1
14 3.0.11.01.063 1858935 Vijak M16 x 55 JUS M.B1.051 CV.120 Bolt Vis 12
15 3.0.43.99.321 1842566 Podloska B16 JUS M.B2.110 Washer Randelle 12
16* 2.39.840257 8402976 Manzeta Gland Manchette 1
17* 2.1.60.02.047 2307478 Brisac 90 FS1.0490 Wipper Larmier 1
20 3.0.74.99.210 1088962 Uskocnik 105 JUS M.C2.400 Nipple Arretoir 4
21 3.39.162266 1622661 Distantni prsten Ring, Distante Bague 4
22* 3.0.85.80.020 1092931 Zglobni lezaj GE 70 ES SKF Joint, Bearing Palier 2
23* 2.1.60.21.137 8398281 Prsten 72,2 x 30 FS1.0495 Ring Bague 2
26 3.39.676484 6764849 Caura Bush Douille 1
27 3.39.392744 3927449 Opruga Spring Ressort 1
2.39.676486 6764864 Komplet zaptivnih prstenova ORingset Anneau "O"ens.
* Isporucuje se u kompletu * Delivered only set * Rechange par ens.

















CILINDAR CILINDAR CILINDAR CILINDAR CYLINDER CYLINDER CYLINDER CYLINDER CILINDRE CILINDRE CILINDRE CILINDRE

286202.54 286202.54 286202.54 286202.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 91 91 91 91
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
286202
676529173 301900
Cilindar, komplet Cylinder Cylindre 1
1 3.39.676530
6765309
Cilindar, podsklop Cylinder Cylindre 1
2 3.39.676547
6765473
Klipnjaca Connecting rod Bielle 1
3 3.39.676553
6765531
Prigusnik Retainer Limiteur 1
4* 2.1.60.01.189 1344233 O prsten 72,2 x 3 FS1.0002 90 NBR10,1 "O"ring Bague "O" 1
5* 2.39.676549 6765499 Vodeci prsten Ring Bague 4
6* 2.39.752804 7528045 Zaptivni komplet Sealing Bague 1
7 3.39.676550 6765507 Klip Prsten Piston 1
8 3.39.676482 6764823 Osigurac Lock Arretoir 1
9 3.39.676483 6764831 Prigusnik Retainer Limiteur 1
10* 2.1.60.01.426 1346881 Oprsten 149,2 x 5,7 FS1.0002 90 NBR10,1 "O" ring Bague "O" 2
11* 2.1.60.21.516 5737143 Prsten 149,2 x 5,7K FS1.0495 Ring Bague 2
12 3.39.676551 6765515 Vodica, podsklop Guide Jupe 1
13* 2.39.840257 8402570 Zaptivni komplet Sealing Bague 1
14 3.0.11.98.412 1840776 Vijak M20 x 60 JUS M.B1.051 CV.120 Bolt Vis 12
15 3.0.43.99.401 1746890 Podloska B20 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 12
16* 2.39.793777 7937774 Manzeta B80 Gland Manchette 1
17 2.1.60.02.048 2307486 Brisac 100 FS1.0490 Wipper Larmier 1
20 3.00.912641 1088947 Uskocnik 120 JUS M.C2.400 Circlip Circlip 4
21 3.39.162270 1622703 Distantni prsten Ring Distance Bague 4
22 3.0.85.80.021 1092956 Zgl. lezaj GE 80 ES SKF Joint, Bearing Palier 2
23* 2.1.60.21.137 8398281 Prsten 72,2 x 3C FS1.0495 Ring Bague 2
26 3.39.676484 6764849 Caura Bush Douille 1
27 3.39.392744 3927449 Opruga Spring Ressort 1
2.39.676555 6765556 Komplet zapt. prstenova "O" ringset Anneau "O" Ens.

*Isporucuje se u kompletu *Delivered only set Rechange par ens.
















CILINDAR CILINDAR CILINDAR CILINDAR CYLINDER CYLINDER CYLINDER CYLINDER CYLINDRE CYLINDRE CYLINDRE CYLINDRE

232737.54 232737.54 232737.54 232737.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 92 92 92 92
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 232740

Razvodna ploca Plate Plaque 1
2 2.1.60.01.139

Zaptivac 32,92x3,53F.S1.0002 90NBR10.1 Gasket Joint 3
3 232736

Gumena savitljiva cev Pipe, Rubber Tuyau 1
4 3.0.17.80.260

Vijak M12x100 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 4
5 3.0.43.99.962 Podloska 12 JUS M.B2.111 Washer Rondelle 12
6 3.0.99.11.874 Merni priklj. M16AMP20 M214x1.5 Connection Raccord 2
7 915954 Zaptivac A14x20 JUS M.C4.500 Cu Gasket Rondelle 2
8 286203 73301700 PPT Cilindar dvosmernog dejstva ( T.93 ) Cylinder Culindre 1
9 3.0.99.11.592 Polutka prirubnice PDS 25V Cooper Coussinet 4
10 3.0.17.80.249 Vijak M12x45 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 8

































HIDRAULICNA INSTALACIJA RUKE HYDRAULIC INSTALATION INSTALATION HYDRAULI HIDRAULICNA INSTALACIJA RUKE HYDRAULIC INSTALATION INSTALATION HYDRAULI HIDRAULICNA INSTALACIJA RUKE HYDRAULIC INSTALATION INSTALATION HYDRAULI HIDRAULICNA INSTALACIJA RUKE HYDRAULIC INSTALATION INSTALATION HYDRAULIQUE QUE QUE QUE

286203.54 286203.54 286203.54 286203.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 93 93 93 93
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
286203
676522673301700
Cilindar komplet Cylinder Cylindre 1
1 3.39.676523
6765234
Cilindar, podsklop Cylinder Cylindre 1
2 3.39.676527
6765275
Klipnjaca, podsklop Connecting rod Bielle 1
3 3.39.825923
8259236
Prigusnik Retainer Limiteur 1
4* 2.1.60.01.189 1344233 Oprsten 72,2 x 3 FS1.0002 90 NBR 10,1 "O"ring Bague "O" 1
5* 2.39.676478 6764781 Vodeci prsten Ring Bague 4
6* 2.39.888241 8882417 Zaptivni komplet Sealing Bague 1
7 3.39.676479 6764799 Klip Piston Piston 1
8 3.39.676482 6764823 Osigurac Lock Arretoir 1
9 3.39.676483 6764831 Prigusnik Retainer Limiteur 1
10* 2.1.60.01244 4773495 Oprsten 129,2 x 5,7 FS1.0002 "O"ring Bague "O" 2
11* 2.1.60.21.511 6976625 Prsten 129,2 x 5,7K FS1.0495 Ring Bague 2
12 3.39.676480 6764807 Vodica, podsklop Guide Jupe 1
13* 2.39.840296 8402968 Zaptivni komplet Sealing Bague 1
14 3.0.11.98.5331 2336824 Vijak M16 x 55 JUS M.B1.051 12,9 Bolt Vis 12
15 3.0.43.99.321 1842566 Podloska B16 JUS M.B2.110 Alk.O.Fem. Washer Rondelle 12
16* 2.39.840297 8402976 Manzeta B80 Gland Manchette 1
17 2.1.60.02.047 2307478 Brisac 90 FS1.0490 Wipper Larmier 1
18 3.00.915983 1097070 Mazalica AM 10 x 1 JUS M.C4.613 Nipple Arretoir 1
20 3.0.74.99.210 1088962 Uskocnik 105 JUS M.C2.400 Circlip circlip 4
21 3.39.162266 1622661 Distantni prsten Ring, Distante Bague 4
22 3.0.85.80.020 1092931 Zglobni lezaj GE 70 ES SKF Joint, Bearing Palier 2
23* 2.1.60.21.137 8398281 Prsten 72,2 x 30 FS1.0495 Ring Bague 2
26 3.39.676484 6764849 Caura Bush Douille 1
27 3.39.392744 3927449 Opruga Spring Ressort 1
2.39.676486 6764864 Komplet zaptivnih prstenova "O"Ringset Anneau "O"Ens.


* Isporucuje se u kompletu * Delivered only set * Rechange par ens.














CILINDAR CILINDAR CILINDAR CILINDAR CYLI CYLI CYLI CYLINDE NDE NDE NDER RR R CILINDRE CILINDRE CILINDRE CILINDRE

231848.54 231848.54 231848.54 231848.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 94 94 94 94
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 232645

Osnovna strela Basic Boom Fondamental Ilashe 1
2 284860

Utovarna kasika V-1,25 m
3
Shavel Cuiller 1
3 286665

Nastavak Connection Raccord 1
4 232677

Spojka Clamp Serre 1
5 232655 Ruka Dipper, strick Manche 1
6 232676 Spojka Clamp Serre 1
7 284965 Zastitni lim Sheet Tole 1
8 284162 Svornjak Pin Axe 2
9 284164 Osigurac Lock Securite 2
10 912313 Rascepka 4x36 JUS M.B2.300 Cotter Pin Goupille Iendue 4
11 284170 Svornjak cilindra ruke Pin Axe 2
12 286225 Svornjak cilindra kasike Pin Axe 1
13 284890 Svornjak Pin Axe 1
14 284892 Svornjak poluge Pin Axe 1
15 284894 Svornjak cilindra kasike Pin Axe 1
16 284896 Svornjak spojke Pin Axe 1
17 284898 Svornjak cilindra kasike Pin Axe 2
18 911396 Vijak M16x30 JUS M. 053 8.8 Bolt Vis 7
19 912230 Podloska A16 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 3
20 3.0.36.50.900 Navrtka M56 JUS M.B1.631 6 Nut Ecrou 1
21 3.0.41.40.900 Podloska B56 JUS M.B2. 011 Washer Rondelle 1
22 912330 Rascepka 10x90 JUS M.B2.300 Cotter Pin Goupille Iendue 1
23 283234 Podmetac Shim Cale 5
24 915983 Mazalica AM 10x1 JUS M.C4.613 Niple grease Graisseur 2
25 232660 Hidra. instal. utovar. dela rad. urad.( T.95 ) Hydraulic system Installation hydraulique 1
26 911324 Vijak M10x20 JUS M.B1. 053 5.6 Bolt Vis 4
27 911805 Navrtka M10 JUS M.B1.601 5 Nut Ecrou 4
28 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 4
29 286677 Svornjak cilindra ruke Pin Axe 1
30 286198 Vijak M20x1.5x150 JUS M.B1.064 10.9 Bolt Vis 1
31 3.0.37.83.400 Sestostrana navrtka DIN 6924 M20 10 Nut Ecrou 1












RADNI URE RADNI URE RADNI URE RADNI URED DD DAJ UTOVARNE KASIKE AJ UTOVARNE KASIKE AJ UTOVARNE KASIKE AJ UTOVARNE KASIKE ATTACHMENT WITH SHEVEL EQUIPEMENT ATTACHMENT WITH SHEVEL EQUIPEMENT ATTACHMENT WITH SHEVEL EQUIPEMENT ATTACHMENT WITH SHEVEL EQUIPEMENT DE PELLE UNIVERSELLE DE PELLE UNIVERSELLE DE PELLE UNIVERSELLE DE PELLE UNIVERSELLE

232660.54 232660.54 232660.54 232660.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 95 95 95 95
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 286202
73 301900
Cilindar dvosmernog dejstva ( T.91 ) Cylinder Cylinder 1
2 286203
73 301700
Cilindar dvosmernog dejstva ( T.93 ) Cylinder Cylinder 1
3 247407
126 1500
Nepovratno prigusni ventil ( T.55 ) Check, return valve Soupape 1
4 3.0.99.11.850

Prikljucak 30/38 C FS1.0962 Connection Raccord 2
5 232956 Crevovod Pipe, Rubber Tuyau 2
6 232960 Cevovod Pipeline Tuyau 2
7 232958 Cevovod desni Pipeline Tuyau 1
8 232957 Cevovod levi Pipeline Tuyau 1
9 232959 Drzac Bracket Support 2
10 284840 Cevovod Pipeline Tuyau 1
11 232955 Cevovod Pipeline Tuyau 1
12 232953 Cevovod Pipeline Tuyau 1
13 284846 Obujmica Clamp Coilier 2
14 232950 Cevovod Pipeline Tuyau 1
15 286676 Drzac Bracket Support 1
16 284692 Nosac Support Support 2
17 284857 Drzac Bracket Support 1
18 284732 Drzac Bracket Support 2
19 284775 Drzac Bracket Support 2
20 284706 Obujmica Clamp Coilier 2
21 232949 Cevovod Pipeline Tuyau 1
22 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 6
23 2.1.60.01.139 Oprsten32.92x3.53FS1.0002 90NBR 10.1 O Ring Bague "O" 8
24 3.0.17.80.260 Vijak M12x100 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 4
25 3.0.43.99.962 Podloska 12 JUS M.B2.111 Washer Rondelle 32
26 3.0.99.11.591 Polutka prirubnice PDS 20V Cooper Coussinet 8
27 2.1.60.01.107 Oprsten24.99x3.53FS1.0002 90NBR 10.1 O Ring Bague "O" 4
28 3.0.43.99.960 Podloska 10 JUS M.B2.111 Washer Rondelle 16
29 911779 Vijak M10x35 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 16
30 911053 Vijak M12x70 JUS M.B1.051 5.6 Bolt Vis 2
31 912226 Podloska A12 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 2
32 911326 Vijak M10x30 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 4
33 911805 Navrtka M10 JUS M.B1.601 5 Nut Ecrou 4
34 911021 Vijak M10x55JUS M.B1.051 5.6 Bolt Vis 2
35 912224 Podloska 8 JUS M.B2.111 Washer Rondelle 2
36 3.0.17.80.256 Vijak M12x80 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 8
37 3.0.99.11.592 Polutka prirubnice PDS 25V Cooper Coussinet 10
38 3.0.17.80.249 Vijak M12x45 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 20
39 911009 Vijak M8x45 JUS M.B1.051 5.6 Bolt Vis 2
40 3.0.99.11.874 Merni prikljucak M16 AMP20 M14x1.5 Plug Bouchon 4
41 915954 Zaptivac A14x20 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 4
42 232956 Crevovod Pipe, Rubber Tuyau 2
43
HIDR HIDR HIDR HIDRAULICNA INSTALACIJA AULICNA INSTALACIJA AULICNA INSTALACIJA AULICNA INSTALACIJA UTOVARNOG DELA RADNOG UREDJAJ UTOVARNOG DELA RADNOG UREDJAJ UTOVARNOG DELA RADNOG UREDJAJ UTOVARNOG DELA RADNOG UREDJAJ HYDRAULIC SYST HYDRAULIC SYST HYDRAULIC SYST HYDRAULIC SYSTEM INSTALLATION HYDRAULIQUE EM INSTALLATION HYDRAULIQUE EM INSTALLATION HYDRAULIQUE EM INSTALLATION HYDRAULIQUE

232659.54 232659.54 232659.54 232659.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 96 96 96 96
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 285935
Cilindar dvosmernog dejstva ( T.90 )
Cylinder Cylindre 2
2 232976

Cevovodlevi PipelineL.H. Tuyau 1
3 232977

Cevovoddesni PipelineR.H. Tuyau 1
4 2.1.60.01.139

Oprsten 32,92x3,35 FS1.0002 90NBR 10.1 ORing Bague "O" 12
5 911783 Vijak M12x35 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 8
6 911786 Vijak M12x60 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 8
7 3.0.43.99.962 Podloska 12 JUS M.B2.111 Washer Rondelle 48
8 232974 Cevovod Pipeline Tuyauterie 1
9 232980 Cevovod Pipeline Tuyauterie 2
10 232975 Cevovod Pipeline Tuyauterie 1
11 284692 Nosac Support Support 2
12 284694 Drzac cevi Bracket Support 2
13 284701 Drzac cevi Bracket Support 1
14 284702 Nosac Support Support 2
15 284703 Nosac Support Support 2
16 911337 Vijak M12x35 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 2
17 911056 Vijak M12x80 JUS M.B1.051 5.6 Bolt Vis 3
18 911019 Vijak M10x45 JUS M.B1.051 5.6 Bolt Vis 2
19 912225 Podloska 10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 80
20 912226 Podloska A12 JUS M.B2.111 Washer Rondelle 5
21 3.0.99.11.874 Merni prikljucak M16AMP20 M14x1,5 2
22 915954 Zaptivac A14x20 JUS M.C4.500 Cu Gasket Plug 2
23 232952 Crevovod Pipe Tuyau 6
24 232978 Crevovod Pipe Tuyau 4
25 3.0.99.11.591 Polutka prirubnice PDS 20V Cooper Coussinet 40
26 232956 Crevovod Pipe Tuyau 4
27 2.1.60.01.107 Oprsten 24.99x3.53 FS1.0002 90NBR10.1 O Ring Bague "O" 20
28 911779 Vijak M10x35 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 80
29 3.0.43.99.960 Podloska A10 JUS M.B2.111 Washer Rondelle 80
30 232979 Cevovod Pipeline Tuyauterie 2
31 3.0.99.11.592 Polutka prirubnice PDS 25V Cooper Coussinet 16
32 3.0.17.80.249 Vijak M12x45 JUS M.B1.120 8.8 Bolt Vis 32
33 911806 Navrtka M12 JUS M.B1.601 5 Nut Ecrou 1










HIDRAULICNA INS HIDRAULICNA INS HIDRAULICNA INS HIDRAULICNA INSTALACIJA OSNOVNE STRELE HYDRAULIC SYSTEM INSTALATION HYDRAULIQUE TALACIJA OSNOVNE STRELE HYDRAULIC SYSTEM INSTALATION HYDRAULIQUE TALACIJA OSNOVNE STRELE HYDRAULIC SYSTEM INSTALATION HYDRAULIQUE TALACIJA OSNOVNE STRELE HYDRAULIC SYSTEM INSTALATION HYDRAULIQUE


235638.54 235638.54 235638.54 235638.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 97 97 97 97
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 235487

Crevovod Rubber Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 2
2 235489

Crevovod Rubber Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 2
3 235634

Cev Pipe Tube 1
4 235637

Cev Pipe Tube 1
5 235497 Drzac komplet Bracket Support 10
6 235622 Cev Pipe Tube 1
7 235623 Cev Pipe Tube 1
8 235348 Prikljucna ploca Plate Plaque 1
9 Hvatac 18151102PA Captor 1
10 Utikac 1815110PA Plug 1
11 Nastavak T25M A JUS M.B6.720 Connection Raccord 2
12 Prikljucak A25TMM20x1.5A Connection Raccord 2
13 915974 Zaptivac A20x24 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 2
14 Navrtka T25 JUS M.B6.862 Nut Ecrou 4
15 Usecni prsren T25 JUS M.B6.716 Progressivering Bague 4
16 915967 Zaptivac A33x39 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 2
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
INSTALACIJA INSTALACIJA INSTALACIJA INSTALACIJA RADNOG URE RADNOG URE RADNOG URE RADNOG URED DD DAJA AJA AJA AJA ZA CEKIC ZA CEKIC ZA CEKIC ZA CEKIC HYDRAULIK INSTALLATION HIDRAULIQUE INSTALATION HYDRAULIK INSTALLATION HIDRAULIQUE INSTALATION HYDRAULIK INSTALLATION HIDRAULIQUE INSTALATION HYDRAULIK INSTALLATION HIDRAULIQUE INSTALATION

235600.54 235600.54 235600.54 235600.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 98 98 98 98
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 233962
MO 5115 00/1MO 22
Razvodnik Valve block
Distrubuteur dhydreulique
1
2 235383

Nosac razvodnika Support Support 1
3 235539

Cev Pipe Tube 1
4 232873

Gumena sav. cev 4SHNP25x1050P23P23 Rubber Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
5 235384 Nosac razvodnika Support Support 1
6 235404 Crevovod Rubber Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
7 235485 Crevovod Rubber Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
8 235486 Crevovod Rubber Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 2
9 235499 Crevovod Rubber Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
10 235589 Cev Pipe Tube 1
11 280649 Ventil sigurnosti Valve Sopape 1
12 235596 Prikljucak Connection Raccord 1
13 235597 Prirubnica Cooper Coussinet 1
14 235599 Cev Pipe Tube 1
15 911813 Navrtka M10 JUS M.B1.601 8 Nut Ecrou 3
16 Redukcioni prikljucak WS28/18L Connection Raccord 1
17 Vijak M10x15 JUS M.B1. 53 8.8 Bolt Vis 8
18 911779 Vijak M10x35 JUS M.B1. 120 8.8 Bolt Vis 12
19 Vijak M10x130 JUS M.B1. 51 8.8 Bolt Vis 2
20 Vijak M12x45 JUS M.B1. 120 8.8 Bolt Vis 16
21 Podloska 10 JUS M.B2.111 Washer Rondelle 12
22 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 11
23 Podloska 12 JUS M.B2.111 Washer Rondelle 16
24 Polutka prirubnice PDS20V Cooper Coussinet 6
25 Polutka prirubnice PDS25V Cooper Coussinet 6
26 Oprsten 24.99x3.53FS1.0002 90NBR10.1 ORing Bague 3
27 Oprsten 32.92x3.53FS1.0002 90NBR10.1 ORing Bague 4
28 915967 Zaptivac A33x39 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 3
29 915974 Zaptivac A20x24 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 2
30 Podesljivi T prikljucak JC 25 TM Connection Raccord 1
31 Podesljivi T prikljucak JAC 28 LM Connection Raccord 2
32 Podesljivi T prikljucak JAC 28 L Connection Raccord 2
33 Prikljucak za uvrtanje A25TM20x1.5A Connection Raccord 2
34 Uvrtni nastavak A L10G JUS M.B6.720 Straight Iitting Raccord 2
35 915954 Zaptivac A14x20 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 2
36 225918 Gumena savitljiva cev Rubber Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 1
37
38
39
40
41
42
43
HIDREAULICNA HIDREAULICNA HIDREAULICNA HIDREAULICNA INSTALACIJA ZA CEKIC INSTALACIJA ZA CEKIC INSTALACIJA ZA CEKIC INSTALACIJA ZA CEKIC HYDRAULIC INSTALLATION INSTALATION HYDRAULIQUE HYDRAULIC INSTALLATION INSTALATION HYDRAULIQUE HYDRAULIC INSTALLATION INSTALATION HYDRAULIQUE HYDRAULIC INSTALLATION INSTALATION HYDRAULIQUE

235650.54 235650.54 235650.54 235650.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 99 99 99 99
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 234114

Crevovod Rubber, Ilex pipe Tuyan souple en coouteh 2
2 235644

Cev Pipe Tube 1
3 235645

Cev Pipe Tube 1
4 915954

Zaptivac A14x20 JUS M.C4.500 Cu Gasket Joint 3
5 K racva L10 JUS M.B6.725 Connection Raccord 2
6 Uvrtni nastavcak AL10G JUS M.B6.720 Connection Raccord 3
7 Podesljivi kolenastin prikljucak EC 10 L Connection Raccord 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
UPRAVLJACKA INSTALACIJA ZA CEKIC STEERING INSTALLATION COM UPRAVLJACKA INSTALACIJA ZA CEKIC STEERING INSTALLATION COM UPRAVLJACKA INSTALACIJA ZA CEKIC STEERING INSTALLATION COM UPRAVLJACKA INSTALACIJA ZA CEKIC STEERING INSTALLATION COMMANDE INSTALATION MANDE INSTALATION MANDE INSTALATION MANDE INSTALATION


187110 187110 187110 187110.54 .54 .54 .54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 100
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 187114

Provodnik Conduktor Conducteur 1
2 187115

Provodnik Conduktor Conducteur 1
3 187116

Provodnik Conduktor Conducteur 1
4 187117

Provodnik Conduktor Conducteur 1
5 187118 Provodnik Conduktor Conducteur 1
6 187119 Provodnik Conduktor Conducteur 1
7 187147 Provodnik Conduktor Conducteur 1
8 187148 Provodnik Conduktor Conducteur 1
9 187149 Provodnik Conduktor Conducteur 1
10 187150 Provodnik Conduktor Conducteur 1
11 187151 Provodnik Conduktor Conducteur 1
12 187152 Provodnik Conduktor Conducteur 1
13 187153 Provodnik Conduktor Conducteur 1
14 187154 Provodnik Conduktor Conducteur 1
15 187155 Provodnik Conduktor Conducteur 1
16 187156 Provodnik Conduktor Conducteur 1
17 187157 Provodnik Conduktor Conducteur 1
18 183766 Kuciste konektora sestopolno muski deo Connector Connecteur 2
19 367872 Radni Iar Working lamos Phare 2
20 926356 Sijalica P45t 41 Bulb Lampe 2
21 926049 Sirena Horn Avetisseur 1
22 235325 Motor brisaca Wiper Racle 1
23 180454 Unutrasnja svetiljka Lamp Lampe 1
24 6.5.21.24.005 Sijalica C11, 24V, 5W JUS N.L2.252 Bulb Lampe 1
25 294069 Kuciste konektora cetvoropolno zenski deo Connector Connecteur 1
26 294070 Kuciste konektora cetvoropolno muski deo Connector Connecteur 2
27 235326 Drzac metlice Handle Levier 1
28 235330 Metlica Wiper Racle 1
29 187159 Termoplasticna PVC navlaka 12x0,80 Lining PVC Chemise 1
30 187160 Termoplasticna PVC navlaka 4x0,50 Lining PVC Chemise 1
31 187161 Termoplasticna PVC navlaka 12x0,80 Lining PVC Chemise 1
32 187162 Termoplasticna PVC navlaka 12x0,80 Lining PVC Chemise 1
33 187163 Termoplasticna PVC navlaka 4x0,50 Lining PVC Chemise 1
34 187165 Termoplasticna PVC navlaka 14x1,00 Lining PVC Chemise 1
35 180752 Fleksibilna cev sa uvodnikom Flexible pipe Tuyau Ilexible 2
36 176264 Fleksibilna cev sa uvodnikom Flexible pipe Tuyau Ilexible 1
37 6.5.38.01.010 Pljosnati utikac A6,3x2,5 DIN 46343 Plug 13
38 6.5.38.01.110 Pljosnati utikac A6,3x2,5 DIN 46340 Plug 4
39 6.5.38.01.011 Pljosnati utikac A6,3x6 DIN 46343 Plug 1
40 926296 Kablov. papuc. klizna 6,3x2,5DIN46247MS Slipper Sabot de glissement 8
41 926335 Konektor Connector Prisse 2
42 187112 Drzac Bracket Support 1
43
ELEKTRICNA INSTALACIJA ELEKTRICNA INSTALACIJA ELEKTRICNA INSTALACIJA ELEKTRICNA INSTALACIJA KABINE KABINE KABINE KABINE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE


187100.54 187100.54 187100.54 187100.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 101
ELEKTRICNA INSTALACIJA LEKTRICNA INSTALACIJA LEKTRICNA INSTALACIJA LEKTRICNA INSTALACIJA ELECTRICAL SYSTEM INS ELECTRICAL SYSTEM INS ELECTRICAL SYSTEM INS ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE TALLATION ELECTRIQUE TALLATION ELECTRIQUE TALLATION ELECTRIQUE



Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
1 187174

Provodnik Conduktor Conducteur 1
2 187175

Provodnik Conduktor Conducteur 1
3 187176

Provodnik Conduktor Conducteur 1
4 187177

Provodnik Conduktor Conducteur 1
5 187178 Provodnik Conduktor Conducteur 1
6 187179 Provodnik Conduktor Conducteur 1
7 187180 Provodnik Conduktor Conducteur 1
8 187181 Provodnik Conduktor Conducteur 1
9 187182 Provodnik Conduktor Conducteur 1
10 187183 Provodnik Conduktor Conducteur 1
11 187184 Provodnik Conduktor Conducteur 1
12 187185 Provodnik Conduktor Conducteur 1
13 187186 Provodnik Conduktor Conducteur 1
14 187187 Provodnik Conduktor Conducteur 1
15 187188 Provodnik Conduktor Conducteur 1
16 187189 Provodnik Conduktor Conducteur 1
17 187190 Provodnik Conduktor Conducteur 1
18 187191 Provodnik Conduktor Conducteur 1
19 187192 Provodnik Conduktor Conducteur 1
20 187193 Provodnik Conduktor Conducteur 1
21 187194 Provodnik Conduktor Conducteur 1
22 187195

Provodnik Conduktor Conducteur 1
23 187196 Provodnik Conduktor Conducteur 1
24 187197 Provodnik Conduktor Conducteur 1
25 187198 Provodnik Conduktor Conducteur 1
26 187199 Provodnik Conduktor Conducteur 1
27 187200 Provodnik Conduktor Conducteur 1
28 187201 Provodnik Conduktor Conducteur 1
29 187202 Provodnik Conduktor Conducteur 2
30 187203 Provodnik Conduktor Conducteur 1
31 187204 Provodnik Conduktor Conducteur 1
32 187205 Provodnik Conduktor Conducteur 1
33 187206 Provodnik Conduktor Conducteur 1
34 187207 Provodnik Conduktor Conducteur 1
35 187208 Provodnik Conduktor Conducteur 1
36 187209 Provodnik Conduktor Conducteur 1
37 187210 Provodnik Conduktor Conducteur 1
38 187211 Provodnik Conduktor Conducteur 1
39 187212 Provodnik Conduktor Conducteur 1
40 187213 Provodnik Conduktor Conducteur 1
41 187214 Provodnik Conduktor Conducteur 4
42 187215 Provodnik Conduktor Conducteur 1
43 187216 Provodnik Conduktor Conducteur 1


187100.54 187100.54 187100.54 187100.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 101
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
44 187217

Provodnik Conduktor Conducteur 1
45 187218

Provodnik Conduktor Conducteur 1
46 187219

Provodnik Conduktor Conducteur 1
47 187220

Provodnik Conduktor Conducteur 1
48 187221 Provodnik Conduktor Conducteur 1
49 187222 Provodnik Conduktor Conducteur 1
50 187223 Provodnik Conduktor Conducteur 1
51 187224 Provodnik Conduktor Conducteur 1
52 187225 Provodnik Conduktor Conducteur 1
53 187226 Provodnik Conduktor Conducteur 1
54 187227 Provodnik Conduktor Conducteur 1
55 187228 Provodnik Conduktor Conducteur 1
56 187229 Provodnik Conduktor Conducteur 1
57 187230 Provodnik Conduktor Conducteur 1
58 187231 Provodnik Conduktor Conducteur 1
59 187232 Provodnik Conduktor Conducteur 1
60 187233 Provodnik Conduktor Conducteur 3
61 187234 Provodnik Conduktor Conducteur 1
62 187235 Provodnik Conduktor Conducteur 1
63 187236 Provodnik Conduktor Conducteur 1
64 187237 Provodnik Conduktor Conducteur 1
65 187238

Provodnik Conduktor Conducteur 1
66 187239 Provodnik Conduktor Conducteur 1
67 187240 Provodnik Conduktor Conducteur 1
68 187241 Provodnik Conduktor Conducteur 1
69 187242 Provodnik Conduktor Conducteur 1
70 187243 Provodnik Conduktor Conducteur 1
71 187244 Provodnik Conduktor Conducteur 1
72 187245 Provodnik Conduktor Conducteur 1
73 187246 Provodnik Conduktor Conducteur 1
74 187247 Provodnik Conduktor Conducteur 1
75 187248 Provodnik Conduktor Conducteur 1
76 187249 Provodnik Conduktor Conducteur 1
77 187250 Provodnik Conduktor Conducteur 1
78 187251 Provodnik Conduktor Conducteur 1
79 187252 Provodnik Conduktor Conducteur 1
80 187253 Provodnik Conduktor Conducteur 1
81 187254 Provodnik Conduktor Conducteur 1
82 187255 Provodnik Conduktor Conducteur 1
83 187256 Provodnik Conduktor Conducteur 1
84 187257 Provodnik Conduktor Conducteur 1
85 187258 Provodnik Conduktor Conducteur 1
86 187259 Provodnik Conduktor Conducteur 1
ELEKTRICNA INSTALACIJA ELEKTRICNA INSTALACIJA ELEKTRICNA INSTALACIJA ELEKTRICNA INSTALACIJA EL EL EL ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE





187100.54 187100.54 187100.54 187100.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 101
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
87 187260

Provodnik Conduktor Conducteur 1
88 187261

Provodnik Conduktor Conducteur 1
89 187262

Provodnik Conduktor Conducteur 1
90 187263

Provodnik Conduktor Conducteur 1
91 187264 Provodnik Conduktor Conducteur 1
92 187265 Provodnik Conduktor Conducteur 1
93 187266 Provodnik Conduktor Conducteur 1
94 187267 Provodnik Conduktor Conducteur 1
95 187268 Provodnik Conduktor Conducteur 1
96 187269 Provodnik Conduktor Conducteur 1
97 187270 Provodnik Conduktor Conducteur 1
98 187271 Provodnik Conduktor Conducteur 1
99 187272 Provodnik Conduktor Conducteur 1
100 187273 Provodnik Conduktor Conducteur 1
101 187274 Provodnik Conduktor Conducteur 1
102 187275 Provodnik Conduktor Conducteur 1
103 187276 Provodnik Conduktor Conducteur 1
104 187277 Provodnik Conduktor Conducteur 1
105 187278 Provodnik Conduktor Conducteur 1
106 187279 Provodnik Conduktor Conducteur 1
107 187280 Provodnik Conduktor Conducteur 1
108 187281

Provodnik Conduktor Conducteur 1
109 187282 Provodnik Conduktor Conducteur 1
110 187283 Provodnik Conduktor Conducteur 1
111 187284 Provodnik Conduktor Conducteur 1
112 187285 Provodnik Conduktor Conducteur 1
113 187286 Provodnik Conduktor Conducteur 1
114 187287 Provodnik Conduktor Conducteur 1
115 187288 Provodnik Conduktor Conducteur 1
116 187289 Provodnik Conduktor Conducteur 1
117 187290 Provodnik Conduktor Conducteur 1
118 187293 Provodnik Conduktor Conducteur 1
119 187294 Provodnik Conduktor Conducteur 1
120 187296 Provodnik Conduktor Conducteur 1
121 187297 Provodnik Conduktor Conducteur 1
122 187298 Provodnik Conduktor Conducteur 1
123 187299 Provodnik Conduktor Conducteur 1
124 926147 Akumulator Battery Conducteur 1
125 187120 Nosac(komplet) Support Conducteur 1
126 3.0.33.50.102 Vijak 4,8x13 JUS M.B1.456 Bolt Vis 4
127 187121 Nosac Support Support 2
128 926167 Cetvoropolna kutija za osigurace Box Boitc 1
129 926330 Osigurac 25Akraci Fuse 25A
DispositiI de s rete
1
ELEKTRICNA INSTALACIJA ELEKTRICNA INSTALACIJA ELEKTRICNA INSTALACIJA ELEKTRICNA INSTALACIJA ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE





187100.54 187100.54 187100.54 187100.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 101
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
130 911524

Vijak M5x16 JUS M.B1.103 5.6 Bolt Vis 2
131 911802

Navrtka M5 JUS M.B1.601 5 Nut Ecrou 2
132 912222

Podloska A5 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 6
133 294073

Kuciste konektora 2polno(muski deo) Conector Connecteur 1
134 294074 Kuciste konektora 2polno(zenski deo) Conector Connecteur 1
135 294070 Kuciste konektora 4polno(muski deo) Conector Connecteur 2
136 294069 Kuciste konektora 4polno(zenski deo) Conector Connecteur 3
137 183767 Kuciste konektora 6polno(zenski deo) Conector Connecteur 2
138 294071 Kuciste konektora 8polno(muski deo) Conector Connecteur 2
139 294072 Kuciste konektora 8polno(zenski deo) Conector Connecteur 2
140 187131 Komandna tabla Control panel Table de commande 1
141 187132 Komandna ploca Control panel Table de commande 1
142 926331 Osigurac 8A Fuse 8A
DispositiI de s
10
143 926332 Osigurac 25A Fuse 25A
DispositiI de s
2
144 926165 Sestopolna kutija za osigurace Box Boite 2
145 911512 Vijak M5x16 JUS M.B1.103 5.6 Bolt Vis 4
146 926113 Kontrolna lampazuta Control lamp Lampe de controle 4
147 926111 Kontrolna lampacrvena Control lamp Lampe de controle 2
148 926072 Sijalica Lamp Lampe 7
149 187340 Obrtomer Electronic tachometer Comptetours electronique 1
150 187341 Manometar(elektricni) Electric manometar Manometre electrique 1
151 187168 Termometar ulja hidraulike Electricthermometer hidra. oil Thermometre electrique de l'himile hi. 1
152 382389 Termometar vode motora Engine water thermometer Thermometer a'eau du moteur 1
153 225567 Pokazivac nivoa goriva Fuel dipstick Jauge de carburant 1
154 187140 Komandna tabla Control panel Table de commande 1
155 187141 Komandna ploca Control panel Table de commande 1
156 926182 Prikljucnica Connection Raccord 1
157 926042 Taster za sirenu Horn switch Bouton du klaxon 1
158 926032 Prekidac Switch Interrupteur 1
159 926380 Prekidac paljenja Switch, main Interrupteur principal 1
160 926044 Taster Switch Interrupteur 1
161 293381 Dvostruki dvopolni poluzni prekidac Doubl, two poleverswitch Interrupteur bipolare de levier a deux 2
162 382392 Davac temperature Electricthermometer supplier Indicateur thermometre electrique 2
163 360647 Ele. indikator zaprljanosti Iiltera za vazduh Indicator Indicateu 1
164 187342 Davac pritiska ulja motora Engine oil presure supplier Indicateu de controle de pression 1
165 187170 Senzor pritiska ulja Engine oil presure supplier Indicateu de controle de pression 1
166 926049 Sirena JAS 24/42 Horn Avetisseur 1
167 911324 Vijak M10x20 JUS M.B1. 053 5.6 Bolt Vis 1
168 911805 Navrtka M10 JUS M.B1.601 5 Nut Ecrou 1
169 912225 Podloska A10 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 2
170 367873 Far O136 Light Phare 2
171 056289 Gumeni amortizer Protective rubber Amortiseur 2
172 056290 Drzac Iara Bracket Support 2
ELEKTRICNA INSTALACIJA ELEKTRICNA INSTALACIJA ELEKTRICNA INSTALACIJA ELEKTRICNA INSTALACIJA ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE




187100.54 187100.54 187100.54 187100.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 101
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
173 926074

Sijalica Bulb Lampe 2
174 926356

Sijalica Bulb Lampe 4
175 926335

Konektor Connector Connecteur 4
176 187111

Prednje poziciono svetlo Front side lamp Avant de duIeux de position 1
177 6.5.21.24.005 Sijalica Bulb Lampe 1
178 367872 Radni Iar Light Phare 2
179 187105 Nosac Iara Support Support 2
180 911323 Vijak M10x15 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 2
181 271611 Gumeni umetak Insert Insert 3
182 180327 Sigurnosni prekidac()pola akumulatora Battery main switch, single pole Coupebatterie unipolaire 1
183 911303 Vijak M6x15 JUS M.B1.053 5.6 Bolt Vis 2
184 911808 Navrtka M6 JUS M.B1.601 5 Nut Ecrou 2
185 912103 Podloska B6 JUS M.B2.011 Washer Rondelle 2
186 912223 Podloska A6 JUS M.B2.110 Washer Rondelle 2
187 3.0.99.10.080 Prelazni prikljucak 1/8NPT M10x1 Connection Raccord 1
188 187167 Sigurnosni prekidac Switch Interrupteur 2
189 293382 Automat za migavce Flasher automate Automate pour les Ieux clignotants 1
190 187301 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
191 187302 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
192 187303 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
193 187304 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
194 187305 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
195 187306 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
196 187307 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
197 187308 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
198 187309 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
199 187310 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
200 187311 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
201 187312 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
202 187313 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
203 187314 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
204 187315 Termoplasticna PVC navlaka Lining PVC Chemise 1
205 187332 Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
206 187334 Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
207 176286 Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
208 187324 Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
209 187326 Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
210 178337 Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
211 183552 Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
212 175880 Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
213 182062 Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 2
214 175864 Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
215 187124 Set za povezivanje akumulatora 1
ELEKTRICNA INST ELEKTRICNA INST ELEKTRICNA INST ELEKTRICNA INSTALA ALA ALA ALACIJA CIJA CIJA CIJA ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE



187100.54 187100.54 187100.54 187100.54 Tabela Tabela Tabela Tabela Table Table Table Table Tableau Tableau Tableau Tableau 101
Pozic.
Item
Posit.
Broj dela
Part Number
No de la piece
Broj kooperanta
Number oI cooperant
No du cooperateur
NAZIV DELA

DESCRIPTION NOM DE LA PIECE
Kom.
Qty.
Pieces
216 175912

Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
217 178975

Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
218 187328

Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
219 187330

Fleksibilna cev Flexibile pipe Tuyau Ilexibble 1
220 183407 Gumeni podmetac Shim Cale 1
221 926282 Kablovska papucica 12x13,5 DIN 46211 Cable pedal Sabot du cable 6
222 052429 Kablovska papucica Cable pedal Sabot du cable 1
223 052794 Gumeni zastitnik Protective rubber Protecteur 1
224 6.5.38.01.011 Pljosnati utikac A6,3x6 DIN 46343 2
225 6.5.38.01.111 Pljosnati natikac A6,3x6 DIN 46340 2
226 6.5.38.01.110 Pljosnati natikac A6,3x2,5 DIN 46340 36
227 6.5.38.01.010 Pljosnati utikac A6,3x2,5 DIN 46343 22
228 926292 Kablovska papucica 6,3x4 DIN 46247 MS Cable pedal Sabot du cable 8
229 926296 Kablovska papucica 6,3x2,5 DIN 46247 MS Cable pedal Sabot du cable 77
230 926299 Kablovska papucica 9,5x6 DIN 46247 MS Cable pedal Sabot du cable 1
231 926250 Kablovska papucica 3x1,4 DIN 46211 Cable pedal Sabot du cable 11
232 926256 Kablovska papucica 5x2,3 DIN 46211 Cable pedal Sabot du cable 3
233 926258 Kablovska papucica 8x2,3DIN 46211 Cable pedal Sabot du cable 3
234 6.1.92.12.063 Vezni kais Trasaction 40
235 6.5.55.00.910 Kapa zastitna Bonet 90
236 187169 Cev Pipe Tuyau 1
237 177014 Drzac Ileksibilne cevi Bracket Support 10
238 177016 Drzac Ileksibilne cevi Bracket Support 43
239 183557 Drzac Ileksibilne cevi Bracket Support 25



















ELEKTRICNA INSTALA ELEKTRICNA INSTALA ELEKTRICNA INSTALA ELEKTRICNA INSTALACIJA CIJA CIJA CIJA ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE ELECTRICAL SYSTEM INSTALLATION ELECTRIQUE

' ! ! " ! # ) ! ! (

*6 ! ! 8 8 7 ! 7 7

7 è !

*

' +

*

, ,

$ $-./ $

000. 1002304

$% & $

#

" "

'% $ ' $

5

, 7 7

$* 5 $

8

*6

9 &:,;< =%=* .= , ;=9>: ?=;< 9,@,9?; / ),* ?= ,
! " A $ % 1 C # % ! # 2 ! @ A ! ! ! ! > F # # $ G 9 CH000 + K H 0 0CHI 1C3JHH A # B ! ! D E # ! 2 A A # A A # # B ! 5 + +

>5 ;. "=9%5 *5% =;) 9,),9 ;. 5"=9, "=9%5
+ ' ! ( ' A ( L 8 + ! ! ( !

,G"*
N

)> N=%=* .>, ,% N GG=;), ),5 " ,N,5 ), 9,N/=;.,
! " !

! $ %' 1 ; 8 A 8 8

%' 1 C ; , ! 9/ , ! " ( M !

+ + '

A ' ' + + + + ( A ' + ( ( !( + ( ' ( + A 8 ) + 6 * ' 6 E 2 C %' '

'

8

8

8

;

8

'

8

8

; 6 8 " A ' 6 ! ! A8 A8 A A 8 ! $ G 5 CH000 D ' '

! A 8 8 E 8 ! !

D 8 ' A( ( 5 +

;

( ! G

$

5 CH000 K H 0

K H 0

;<38=38
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

<7 9 =
% + % + % +

! % +% " ! &" ', D 1 + "! + '

?! 5 ' + % , % 5 % 5*

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

.

.

.

!! 4 < : 7 2 ! 4 ) % % % + + ' % * % + + % D % D # 9 ! ! : 7 7 : ! ! ! ! ! ! !"! ! " ! B.* 2 * 2 $@ !8 .2C 2D 3)2 :: % ..C 2D 3)2 < E # D 3)2 ) 8! 8 5 6 $@ !8 D 3):< .! ! 4 4 9 ! ) ! 4 =1 1 ! 4 ) ! ! > 4 1 .2C D 3):< $ 8 # 2C G D 3).&' (# + 8 ! * 4 ! !> 1 ? * 4 ) ′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

.

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

.

. 5 5 59 6 5 59 6 . ? % ! ! 2 2 2 2 8 4 7 3 2 22 2 2 2 2 28 24 27 " * )6 + 6 )6! ) )6! * * 7 * + . .- )E '! ! : ) + 6 +! : )6 )6 ) ' > ' . 'H > .! " 2 3 4 3 4 8 23 8 38 8 383 8738 83 4 837 4 7 4 2 4 2 48 48 8 48 43 22 4 4 48 7 3 7 3 8 23 2 7 242 77 2723 3 3 3 2 4 ! #$ % &'(# 5 # $9 ! .. * 9 A ! 9 & C5 A ! $ 9 ! 9 ! ! & C5 9 & C5 ! $ ! G 9 $ ! G ! & C5 & C5 * 9 5 5 > !! 9 * 9 J ! 5 ( K ! 9 )6 )6 * ) # &')*+ . < * 9 5 5 ) : # > ! 5 5 5 ..&' (# .+# # 2 2 2 #>' &' .*' / 01 7 : ! ) = " : # # * ) * * : ? 6 '@ . * # % . 9 ! 9 ) : 9 ! 9 * 9 .H I ) # ! ! : : #! ! * ) -.. > # * + + F ! # B 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 7 2 %2 D #/>E 8 4 7 3 2 ) ) ) ) 8 8 4 7 8 2 77 8 77 8 77 88 4 73 38 3* D *H. 6 8 4 7 3 2 H>+#& F .

28 F H). L< ! 9! ! 9! 9 9 9 9 9 .&' (# 1 1 1 1 1 # ! ! : % ! B #! ! B #! ! * % % % % % % % % % ' ' ' ' ' + ! + ! + ! + ! + ! + ! .2 2 7 7 .28@ F 2 H).2 8 2 7 -2 F H). ..2 8 2 7 . % % % % % % % % % #$ % &'(# ! ! @ %2 F 4 H)> *8 @ %2 F 8 H)> *8 4@ %2 F 4 H)> *8 8 @ %2 F 4 H)> *8 @ %2 F 7 H)> *8 !! 9 ! .2 8 7 G 8F H)22 G #8 F H)22 G #7 F H)22 G #2 F H)22 G #2 F H)22 G #28 F H)22 8 84 4 7 9 &')*+ ) A A A A A + *# 3 % ! = 3 2 ) ! ! ) 3 : : ) ! ! ) 3 : : * .2 2 7 7 .2 8 2 7 . ) .+# # ' > ' ..2 77 -2 @ F H).2 77 -2 @ F H).! " 73 2 8 2 2 8 2 2 8 2 2 8 2 28 2 8 4 8 3 8 322 23 3 727 3 723 2 4 322 3 3222 8 322 48 322 44 322 47 322 7 32227 322 2 3227 3 322722 32272 322727 3227 32 2 32 32 32 32 8 32 32 728 32 723 32 7 32 7 2 32 7 7 7 ! K * * * * * > % ..28 F H).8@ F H).2 8 . .*' / 01 2 2 2 2 2 8 4 7 3 2 6 B B ! ! 2 2 2 2 8 4 7 3 8 82 8 8 8 8 88 84 87 83 4 42 4 4 4 4 48 44 47 7 8 7 7 27 9 9 9 9 9 8 7 2 7 ) ) ) ) ) * : : : : : 9 M M M M M M * * * * * 6 6 6 6 6 6 8 84 4 7 8 2 : : : : : 8 84 4 7 2 6 H>+#& F .. #>' &' .2 8 2 7 -7 F H).H > -. 'H .2 2 7 7 -8 F H).2 2 7 7 -2 @ F H).7@ F 2 H).2 77 -2 @ F H).2 77 -2 @ F H). .7@ F H).

.

! 3 1 1 1 1 1 4 1 4 1 91 : 1 913 1 4 9 13 4 14 1 4 14 4 : 4 14 1 4 1 4 14 1 9 3 14 :9 4 14 9 4 4: : 4 9:1 1 4 94 14 1 4 14 1 : 4 4: 1 4 9:1 3 1 1 1 49 "# $ %&'" %&()* + . 2 7 * 7&= 2 7&= 2 7&= 2 7&= 2 7&= 2 7&= 2 7&= 2 7&= 2 2 * 7 + 3 3 % 6 )6 8 6 6 6 6 6 6 6 6 " + 3 3 3 3 3 3 3 3 (&*$ ( 14 1 14 1 913 14 3 5 5 (&*$ )& "* ( 6 7 6 7 ) 2 .2 = < > 7 < ) 2 )0 6< . + +*" '+). + &D* .2 = < > 7 < ) 2 . 2 7 * 2 ) 7 7&= 2 . 58 * 5 58 5 5 5 5 5 5 5 5 + ( ) 9 : 1 34 33 3 3 3 3 3 39 3: 31 4 3 7 8@ 6 A % ( . 7 7&= 2 7&= 2 7&= 2 . . %& '" -)& . B 9 '+. 2 7 * . 7 ( 82 87 ( % 8 8 % 8 8 ) 8 7 8 7 ? . .2 )C' %&* '+) . % % ( %&'+$ 2 )0 2 )0 6 7 . % 8 8 $ ) 8 6 6 6 )6 8 $ )6 8 +. /0 3 3 3 3 9 5 $ 7 8 7 ? 5 5 5 58 $ . .

.

%& '" $ 6 $ 6 &9 9 )4 < * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * $ 5 & -)& . 5 E ( < . 9 ? 572 @ 22 A 9. > . 5 9) 5 4! 4 9) 5 4! 4 9. 9 ?5 2 @ 22 A 9. 7 " > % > . " )*" . 9 ?5 2 @ 22 A 9. 7 " > % > . > 7 .( $ '& *& /H . /0 7 7 7 7 7 7 8 7 7 8 7 7 8 7 7 8 7 7 8 7 7 7 7 7 7 7 7 22 A 572 22 2 5 A 22 2 5 A 22 2 5 A 1 72 ) 4 !5 " 0 ) 4 !5 9 & .(B"D " % . 5 ( 5 . :< . 7 " > % > . 5 ( 5 . 5 9) 5 4! 4 9. 7 " > % > " > " > % > " > " > % > $ (&*$ ( %&'+$ <: <: %&()* + +. 5 ) 4! % = 5 ( 5 . " &"* . 5 ( 5 . > . > ? @ . 5 E ( < & & & & & 8 3 32 3 2 1 7 # 7 7 &$ *"% ' )" (" '&F"G . 7 " > % > . 5 9) 5 4! 4 9. 9 ?5 2 @ 22 A 9. 5 9) 5 4! 4 9) 5 4! 4 9. 5 9) 5 4! 4 9. 5 ( 5 .! 7 12 32 1 12 8 1 12 8 12 3 32 2 82 1 12 7 1 8 1 12 7 32 2 87 1 12 78 3 2 1 12 32 2 8 1 12 73 3 2 1 12 32 2 8 1 12 71 3 28 1 12 32 2 8 1 12 2 3 23 1 12 32 2 2 3 2 1 12 32 7 2 3 2 1 12 1 3 12 3 8 "# $ %&'" * * # : . 5 9) 5 4! 4 9. 5 % 5 $ ( =5 CD 9 B B ) (&*$ )& "* ( . 9? @ 9. > . 5 9) 5 4! 4 9.

.

" 6"D( A5 &"* A&"* A )+* ( . 1 21 3 3 2: 2 1 $ $ $ % <= + > "# $ %&'" ( ( ( * * ( 6 ( A 6 8 ( ) ( % ( A ( %&()* + +.223 21 . 2: 2 2: 3 2 21 22 212 3 21 . ?@ = >= # >= $ = $ # $ >= 45 78 9 6 6 ) 45 78 9 6 6 ) 45 * 6 ) 5 5 9 9* 5 9 5 * 9 + 9 5 9 5 * 9 * 9 5 A 6 9 9A 5 5 ( ( > . /0 1: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 .! 1 2 3 2 2. ?@ # > # >= . 3 2 1: 11 1 1 1 1 1 1.. %& '" $ $ $ ' "7 ' " + ) 9 B ) B 5 & B ) > $ $ B C $ -)& . 5 + > 5 A 45 78 9 6 6 ) 45 > % 5 " % > ) > 5 > ) 45 78 9 6 6 ) . 2 31 2 2: 2 2 2 2 31 2 2 2 1 2: 1 3 2 2. 13 12 <= + ..DE F & #D G" . 2: .

.

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

.

& # & ) . ( ( ( ( / / = / / / = / / / : % ( ( ! 4 ! 4 ! 4 ! 4 < < ! 4 ! 4 #$ % &'(# &')*+ . . '((' ' ) . .! 5 ) 98 ! * ! ! + * 5 !8 ! 5* ! ! + 5 !8 ! 5* ! ! + 5 6 % & (5 (5 6 ! ! ! '! ! !5 ! 6 6 5 5 ( ( ( ( ! 5 ! 5 ! 5 ! 5 ! ! '! ! 5 5 ! '! ! 5 5 6 !5 ! 6 6 !5 ! 6 6 6 & % (5 (5 ! ! /( ? #:# /( *.&' (# ! .! " 6 2 3 2 7 2 7266 2 7266 7 72 2 2 27 2 3 2 2 7 23 3 6 2 76 2 3 72 2 72 2 72 2 72 27 73 2 7 23 3 6 73 73 2 7 23 3 6 73 7266 7266 7266 7 7266 2 72 2 2 27 2 ! / / / % : ( ( / / = / .. >! < < < < ! ! ! ! 4 4 4 4 !> 2 2 2 2 4 ! !.*' / 01 2 63 4 ! !.! 5 !8 ! 5* ! ! + 5 !8 ! 5* ! ! + 5 / 8 5! '! ! ! '! ! 8 5 +!8 5 + !! 5 ) 8 !+ ! 5 ! 8 ! !8 ! 5* ! ! + 5 !8 ! 5* ! ! + 5 !8 ! 5* ! ! + 5 !8 ! 5* ! ! + 5 / 8 5! '! ! ! '! ! 8 5 +!8 5 + !! 5 ) 8 !+ ! 5 / 8 5! '! ! ! '! ! 8 5 +!8 5 + !! 5 ) 8 !+ ! 5 + 8 5! * ! ! '! 5 + 8 5! * ! ! '! 5 . ! 4 ! 4 !> 7 2 63 < < ! 4 ! 4 * ! ! ! + #! 5 ! + 8 5! * ! ! '! 5 + 8 5! * ! ! '! 5 ) 98 ! * ! ! + * 5 . !> 4 ! !. '* @ +.

.

*' / 01 2 2 2 2 2 5! 5! * 6" / 1 8 !9 " " .).! " 2 33 3 7 33 7 7 37 < 7 3< 2 3 2< < 7 ! #$ % &'(# 4 5! / ! $ :! 4 % : 4 :5 ! &')*+ .% # *#.&' (# # * ! '! ! 4 4 % ) + .#) # .)>#@ #+ +' # *#..') . 8 * 6" ) =8 ? 4 !> > * ) 8 * 6" 6 8 5 % +'. .

.

7 5 7! 7 5 % 5 7! 57 = '< 7 5 % 57 = '< !7 5 .! " 8 2 3 38 9 9 8 993 3 39 99 9 93 2 39 99 9 93 3 2 8 2 8 2 8 993 922 9239 ! #$ % &'(# 4 5 ! 4 5 ! : : : > ! 5! & @A > ! 5! 5 5! ! & @A 5 5! ! . .. * C7 <D ! 6 6 . 7 5 ) % 7 5 ) % .*' / 01 8 8 89 88 2 3 8 8 8 8 % * % % * % ) + ) ) ) ) 7 ! *1 7 ! *1 . * 7 #" ) ) ) ) ) ) + ( B ! B ! % % 1 ! 8 ! ! 8 ! 8 8 =! 8 8 8 )'+% *' #+ ) ! ! 4 4 4 4 7 5 % 7 5 % 7 5 ) % 7 5 ) % 7 5 ) % 7 ! 6 *1 ! ! 4 4 4 B ! 8 82 83 8 9 8 9 9 9 9 9 3 89 3 93 9 9 29 > 5! > 5! % E % E % E $ 5 A. 7 . 7 C7 <D ! 6 6 . 5! 4 !A ! . . '< ! ! 7 . 5 ! 4(#%# * ( &+# 6'#&7 *F( &'+ ' ' &' *F( &+' .&' (# 1! 1! =! =! =! &? # &? # &? = ' &? = ' . 5! $ 5 A5 ! $ 5 A5 ! : % % *5 )'+% ) &'(.% 6 6 &')*+ .% ! 7 5 ) ! % .

.

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

.

.&' (# .! " 2 3 36 6 6 36 36 336 36 3 36 ?3?2 3 2 3 3 3 2 3 3 6 3 6 3 6 ? 3 ? ! / % ! #$ % &'(# &')*+ . ! : . % < @.@ ( B ' +# '' &' . + % ' % . : . ! . ! ). ' 45 # ) 45 89 ! 7 7 : * 5 8 : !9 ! 7 : ) 45 89 ! 7 7 : * : 5 = ) 7 5 8 9 * 5 5 9 !> ) 45 ! 7 + * B 5 9 5 9 ) 5 + ! : +! : 5 9 @! ! 5 >! % 1 * ! ..' .+ %.%'$ %# C @. ' 9@'( @.*. A % $ A! . ! A .*' / 01 ? 2 3 6 . : . ! $ . . + % '! ! : : ) : ) ! > ..' $# B.

.

) 1 ) 87 ! * ! ! * ! ! 7 A B 7 ) ! < * ! ! 7 ! 7 . ' E ') . ) 1 7! .E'( (ED 3 % 1 1 1 ) % * ) ) ) 1 1 1 * ! : + > ! + 1 * ' + ! % ) ! * ! : * ! : % > ! > ! * ! : 1 1 > ! B! .+ %# # ! & % $ @ % $ / & & % & & & & % ) & & & 45 6 65 6 65 ! ! 6! 45 6 45 6 6 6 ! 6 6 ! 6 6 ! 6 45 6 #$ % &'(# &')*+ . ) 87 ! * ! ! ) 87 ! * ! ! ) 87 * 6 A B * A B 7 ) ! < A B 7 ) ! < ) 87 ! * ! ! 7 . ) 1 7! .&' (# ..*' / 01 ? = 2 3 <5 <5 <5 ? = 2 3 ? = 2 3 ? = 2 3 ! 6< 6 45 6 45 6 45 6 6 & 6 ! 6 <5 & 6 ! 6 <5 & 6 ! 6 <5 @ 6 5 $ 65 5 %* 6 .# $# E + $D#%# > ' 7 ) 87 :. ! 9 * 9 < ) 7 ! * ! ! ) 87 ! * ! ! ) 87 :. * ! # ! * 7 ( A B 7 ! ) 87 : < !9 9 * ) ! 7 . 4 ! < 6 C % ) ! @ 6 @ 6 % $ 65 $ 65 @ 6 *6 D ! 6 6D5 =: 3 # 3 C B <6! E. ) 1 7 ) 87 :. ! 9 * 9 < . 2?2 ) #(#* > D.. 7 7 7 7 % ! 7! . ) 1 7! . ) 1 3 + ": A B 7 ) ! < B! > '* .+ E. ! 9 * 9 < A B 7 ) ! < % 67 *B 7 7 7 % ! ) 87 * 6 A B * 7! .!" 7 . ) % > ! % % > ! ) ) ) .! " 2 3 23 2 3 23 =3 23 3 ? 2 = 3 = 2 = == 2 ? 23 2 2 ?? 2 ?? ? 2 3 = 2 = ?? 2 = ?= 2 = ?2 2 3 2 3 ? = 2 3 ? = = = 23 ? 2 ?? ? 2 ?? 2 = ? 2 = ? 2 3 23 3 23 2 2 2= 223 == 22 2 3 2 2 3 2 3 22 22 23 = 3 2 2 2 ?3 2 2= = 2== 2 ? 2 =? =3 2 = 2== .' & ! B > '* .# & . ) 1 7! .

.

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

.

! 3 . ! 3 .&' (# '! . ! 3 .. ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! ! ! : ! : ! 3 + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + ! + & ( ! . ! 3 . ! 3 .*' / 01 45 2 2 25 25 25 2 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 3 ! ! 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 6 4 2 5 6 4 2 65 6 6 6 6 6 6 66 64 45 4 4 4 4 4 4 ! / 7! ! ) 7! ) 7 ! * ! ! ) 7 + ! 3 +! 3 )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< )< ) !7 3* ) ! & 7! + ! 7! 7! : '* . ! 3 . 3 % ! ) ! > !9 ! 39 = ! 39 : '* '?+ . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 #$ % &'(# &')*+ . ! 3 .! " 2 66 25 2 45 ! 3 / $ $ $ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 3 89 8 ! 8 ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 . ! 3 .+ ! 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 6 4 2 5 + $>#(: /# 25 2 62 2 62 25 2 2 2 . ! 3 .

.

.- .# & # *.&' (# % > ! * @ > ! =! =! > ! + > ! % % % = . 9 D.! " 23 3 3 23 2 ?3 2 3 ?? 2 ? 2 B 2 B ? 2 2 2 23 2 33 3 23 3 3 23 ?? 3 2 ? 3 ! % $ : %#. % % % #$ % &'(# ) < &')*+ . ) 5 ! C 5 . 'D+ . ( D.*' / 01 ? B 2 3 45 78 ! 6 6 9 * = 5 ! ) 9 !. A A $ @.. / $ @. . ! ) 45 78 ! 6 6 9 * ) 45 78 ! 6 6 9 * ) 45 7 9 !6 6 * 5 ( ! . 5 < = 5 ! ) 9 9 = 5 9 = 5 C 5 ! 8 9 * ! ! !.# $# D(>' )# /#+ '+. D ! $ @.D%' &' .

.

9 9 5 +9 ! : 5 * . (' .) . 8 # 5 8 6 * 5 * : 5 8 6 9 > 5 ) 5 +! . * * 95 ( .*' / 01 <! <! A ? 2 3 ) 45 78 ! 6 6 9 % <5 + " ) !5 9* ! 9 5 6 5 ( . 9 = : < " : < " # 9 < " ( > ! $ <B = .+ . 8 & 6(#& C #/ +'= ) #= . * % ) + . 8 6 5 ( . + *# : .('+ 8 ( +' ' +'8+ & ))'..&' (# 5 >! " @> " @> # " C ! >! 9 .+ & 6. ! C ! ' ! " ! .! " 23 3 2 2 32 3 23 2 2 ?2 2 ? 23 2 2 A 2 2 2 A?A 2 2 A 2 ? ? 2 2 2 AA 2 AA ! #$ % &'(# % % ! ) :.. ( *.(C # (. ! / BD 9 $ <B > ! ! B B &')*+ .

.

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

.

( +-. '( )$ /+( 0 12 = 3 4 . & 0 0 & * 7 " 8 * 7 " 8 *: #7 " ' 6 8 < 7 " 8 . . -. -A 0$ B + 8$ $ ' $++(**-. $ '( $DE ) $ . 2 ) & -. &( D))(C &( )$ (D.C '.. " 7 # < * >7 ?8 " < < 9 28" 7 2$ 7 2' 6 * 7 " 8 8 " (" " 7 9 * >7 ?8 " < < 9 $ & " & " &( )$ -.! # 34 3 34 34 34 34 = 3 3 = 3 3 3 34 3 3 34 4 4 " " $% & '()$ 56 " 56 " 6" 9 " 6 " 6 " 5 "5 ! 6" " ! @ !6 " " @ !! " # " "!6 " ! '(*+.*0 -.( . . * * $ .

.

& 7 @ 7 ." = 7 @ 97 <: " . B. $ %$ &-'B B))(C7 :$ $ ' @ $ (. '( )$ /+( 0 12 > 3 ! 7 " " 97 : . . " = . 0 % & & $% & '()$ 45 5! 6 ! 5! 6 ! &! 6 ? " ? " " " ! * * 0 * * '(*+. = + (" = & 0$ A 0 &( )$ -. + " " 7 97 <: " .! # 3 88 8 8 8 3 > 8 3 3 8 3 " " ' & % & . = + 7 . . -B) ( ( -. * & & + -. ( $ ($B .$ B.

! " 2 3 2 : 2 : : :A : A A :2A : 3A3 : 2A A : :A 3 3 : 3223 :2 : !

#$ % &'(#
/ 45 $ ; < 45 % % & B< < % , ! E & B< % ; 6 = ) )

&')*+

,
* 7

,- &' (#

.*'

/ 01 2 2 2 2 2 2 2 2

!8 9 7 89 6 ! * ; 7 >8 ?@ ! 6 6 7 * >8 ?@ ! 6 6 7 * 8 "! ( 7

A 3 : 2 22 2

9 * ! ! !C 8 ! ) >8 ?@ ! 6 6 7 ) 8 +! , 7 7 8 8 "! ( 7 ) >8 ?@ ! 6 6 7

*

*

% % ) 9 + % 7 D ,D 9! ) %

/FG H ' '+- ,) # # )# '+- ,) # ,-

6'+- ,) # 6,F) = # & 6'+- ,) #

6'+- ,) # ' *,+ ) ' 6'+- ,) # '

! " 23 32 2 3 9 2 99 3 3 2 3 2 2 3 3 2 2 3 !

#$ % &'(#
4 *: ; - ;!: $ : ; : % * : ! :! $ : ! !

&')*+
5 '7 ! ! 6 6 < 5 ,

,

,- &' (#
8! 1 = 5 * : % 1 5

.*'

/ 01

! !

9

& * 6 > ) ?6 7> ! @ @ 5 * 6 > , ) 6 + ! 5 +! 5

- '+#4

%,# *'% $# #( %# = A(= ' #

& ) */ # & A '6 ( > (('+ ,

= #A<' '

AB#A & @A ('

.

I 5 @ @ ( * 5* . ) @ 5) . ( * 5 ( . 5 @ 5 . 4 5 < % * & $ : " ) D ' 5 + < ( * ) )4 8 ) ) ) ) 5 5 $ ) < ! 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 E ! 6 6 C* +. ) 5 5 . ( . /0 6 6 6 6 3 1 7 62 66 6 6 6 6 6 63 61 67 2 6 # 89 + 5 9 '= 8 $ ? $ C 9 ? + C % =9 " + F8 . ! + ( . 4 5 . 4 ) . ( * 5 ( >.! 12 332 36 6712 3 2 7 2 62 2 7 2 676 67 2 67 3 162 17 2 7 2 7 7 6 63 73 6 6 63 77 11 3 3 3 3 11 1 3 7763 3 7 32 6 71 "# $ %&'" %&()* + +. . * 5 + + ( ( 5 . * @ 5 .+. 4 5 @ (4 !AB 4 * 5* . 4 5 . GH # 89 # 89 $ C 9 # 89 9 9 89 = 4 5 4 5 : . GH . 5 : . %& '" -)& . ' ( >.4 . 5 * 5* . + 5 . 5 % ! . *&(+* C* +)@"*:&* C* +)+. GH C 9 . *&((&C* . 8 % (4 .

.

*&(&C* ( "'" + .+. ? 9 + 9 + % + % ) > * 9 + * ? ? 9 > > $ & : @ 2 13 11 1 1 1 1 1 1 1 8 9 1 ( "'") > C* +.< "# $ %&'" %&()* ( 45 78 6 = 5 % + 6 5 7 ! ) 5 8 ( 5 * 9 + ) 5 8 A ? 5 ( ) 5 ( 5 * 9 + ) 5 9&7 5 ? 9 = 5 = 5 % + ( 5 79 6 ? 9 9 6 + ) $ > 0 ) +. < + < # .! 1 23 3 3 2 ::3 2 33 212 @: 3: @ 2 @2 2 122 2 @ 2 2 1 2 3 :3 @3 ::3 23 1 2 1 3 21@@ @1@@ :1 $ # . = C* +)+.< (. %& '" -)& .. .< . *&(+*" " C* )6"*=&* 'C.< < + < B # # . /0 1 1 1 1 1 . .

.

! 1 2 34 13 4 21 : 4 23 1 5 6 $ # 5> "# $ %&'" . /0 1 1 5 6 ! 7 9 &8 . " =+'% &B<"A( )+''&)(&A* % &)<" &. ( ? %&()* + ) $ @ +. ! #%A$ " ?*" " . & .7 8= 6 < < ) 7 9 &8 . %& '" &9 -)& .

.

# 7 . /0 1 1 1 1 1 1 1 1 < = 8 34 6 7 5 5 ) 34 69 7 5 5 ) 34 69 7 5 5 ) 34 69 7 5 5 ) 4 67 9 7 5 ( 4 " 4 " 0" 4 " ?@*"% A "' &* " +*" " "' &* " +* . & . %& '" -)& . +? @ "' &* " &?* % &)5" &.! 1 2 21 82 2 2 82 1 2 82 12 82 12 812 8 812 8 81= < 2 1 < $ $ $ $ : . > " "# $ %&'" ( ( ( ( %&()* + $ $ $ $ & ( ) " +.

.

*& "C" " . 6 & $ "# $ %&'" %&()* + ( & $ % $ +. ) ? 1 1 @A*"% B &'&. 5 ( 6 ( 75 7 . "**&@* -'&) * /@& % &)<" &. %& '" -)& . *+ +. +@ A %-. (7 8 5 =6 > 6 < ( 75 => 6 < < ) (7 8 . 6 5 . /0 1 4 4 5 6 . & . + +*5 "* ( A . $ .! 1 2 3 9 1 : 9 1 2 9 : 1 939 923 : 4 .

.

+').+ . 5 ..! " 2 3 3 37 37 3 37 7 7 37 7 37 3 37 7 ! 4 % & =4 % > % & =4 A A #$ % &'(# " ! " ! ) ) &')*+ .+ )C . !9 9 * 5 6 !* ) 85 :6 ! 9 9 .*' / 01 2 2 2 2 2 2 2 2 < 3 " ! < 3 7 5 6 !* 85 : .+# $# 6+'.. * ? @ 5 ! ) 85 : . !6 ! 9 . + 9 :.! &+ #B /. )C .+')). !9 9 * 5 6 !* 5 : . *.&' (# . ) % ) % + ! % ) ' ' ..+ 5 6+'.

.

Angle Drive Hub. Rectangular Ring Adapter. Tachometar Drive Seal. Plain Screw. Item Posit. Hexsagon Head Cap Seal. 1 2 3 4 5 6 7 Broj dela Part Number No de la piéce Broj kooperanta Number of cooperant No du coopérateur 62392 3027685 3903475 3905217 3907455 3905308 3915800 3915167 Tabela .232546. Qty. Tac Drive Coupling Shaft. Takeoff Drive NOM DE LA PIÉCE Rondelle Vis Bague Adapteur Moyeu Axe Bague Adapteur PRIKLJU^AK ZA MEHANI^KO MERANJE BROJA OBRTAJA MOTORA MECHANICAL TACHOMETER DRIVE .Tableau 28 Kom.54 Pozic. Pieces 2 2 1 1 1 1 1 1 NAZIV DELA Podlo{ka Vijak Zaptivni prsten Ugaoni adapter Priklju~ak za spajanje Osovina Zaptivni prsten Isklju~ni adapter DESCRIPTION Washer. Rectangular Ring Adapter.Table .

.

*' / 01 6 4 3 29 ) 7 8 ) :7 <= ! .. 7 ! * 5 7 A+ 8 7 A+ * 5 7 ( C A 7 ! ! 7 * ) 7 8 5 2 2 2 2 2 2 2 . ) > . . % + 1 * 5 B ! ' + ! ) B ! .. #* /DE F # . +.+ ) #++' .& $#G# D). ? ! > * 5 @ 6 $ 56 @ 5 @ ! 6 ( ! ?6 ! 56 &')*+ .%'+ *.! " 2 34 9 9 9 9 23 2 4 2 3 29 29 9 9 9 2 34 ! #$ % &'(# ! 56 % . > * * 7 ! .&' (# .& .D%'+*(' *.D) 8 *./(.

.

" + 4 + /+( 0 12 9 9 9 9 < < 9 9 9 5 8 .9 99 " " 3 $% & '()$ 34 5 ! 3 3 = ! 3 34 *. ! . . " # ( " # ( " ( 8 . 7 ) . > 5 + . + 4 " - -." . ! @? % 4 ! ! A ! " '(*+. $ + " 6 2 $ : " .(B * $B &$%'=:$ $ . '( )$ 7 8 " ). ( "6 " ( " #2 > " " .! # 9 < 9 < 9 < 9 < 0. " + . " " ! 0 " "4 ! ? ! * . +)($ (.( $ $ .

.

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

.

113 6 ? @(. 1 3 6 . /0 1 1 1 1 1 7. 28 3? @(. %& '" 9 9 9 -)& . & " + %& )"* @*" . 9 . ! . ) 3 ) ::> 3 $ 7 !8 !8 !8 . ! . %+$+% 5+* $" =@&' (@ 'C "' .2 ? @(.! 1 23 4 23 2 23 : : : : 4 2 : 13 11 1 :11 1 :1123 :1 :1 : :1 : 3 3 5 5 5 6 6 6 6 6 "# $ %&'" 657 28 3" 3 1 143 " 657 28 3" 1" 1 657 28 3 " 1 13 3 * * * ( ( = %&()* + 0 0 0 * * = $ & * * ? ? +. 1 3 1 A "2 ? @(. ! 9 . ) 3 ) ::> 3 # 6 7"1 8 3? @(. 6 < . 9 > = > =(:3 2 3 3 1 B ( 5 5 9 . 4 3 '13 # 6 7"1 8 > ? 1 @(.

.

34 11 4 '2. 34 1 4 '2. 1 4 55 $ . 34 114 4 '2. 7 7 % 7 7 6 6 6 6 $ . 34 1 4 '2. 34 1 4 '2.! 1 '2. 34 1 4 '2. "# $" ? " . 34 15 4 '2. ) 4 ) 4 # 7 6" > 3 ? @(. )*+2 ' *" + & C & '@ * )" C+ ' 2 ' *" + 2 & %&(. /0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 8%2) < 5 3 14 11 1 1 1 1 1 1< 15 311 <5 31 31 31 3 31 3 # 7 . 34 111 4 '2. 34 4 4 '2. 34 1 4 '2. 34 4 41 '2. + &@* '@ * 2 )" + 8@ '&( . :. "1 ? @(. 34 1< 4 '2. 114 . ) 4 ) 4 ) 7 2 ( 9 8 9 * = ( 0= ) ) ) ) ! A A C C = = 1 MIKRO PRED EF"$" ? D & & . + +* +C @'? #" +%. %& '" -)& . "14? @(. 34 13 4 6 $ 6 6 6 "# $ %&'" ( %&()* + ( $ ) 7 & 9 ) 0 0 * * * * $ $ * * ? ? +. 114 # 7 6"14 1 B ? > @(. 34 11 4 '2. 14 4? > @(.

.

2 55 % -2 E B C).2 : % .2 : 2 % .- @C'( # / # & )G'' +')'%.2 2 : 3 -5 B C).5E B C). + # *#+ C+# .! " 2 55 5 : .2 55 A 2 B C)22 A 2 B C)22 A 5B C)22 A 2 B C)22 ) ( ) + )4 * 3 ( @ ! D 4 ) F ) F ) F ) F ) F ) F ) D D D D F 4 4 4 4 3 < 3 ! ! ! ! ! ! : .+. 5 2 5 5 5 :5 22 22 2 22 2 22 . 5 2 : .5E B 2 C). * 3 .E B C).&' (# . 25 2 2 :5 : 2 .*' / 01 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 5 2 ..2 55 % .5E B C). 22 . 5 2 22 2 2 2 2 2: 2. 22 5 22 225 2 5 2:.#+ 6. 5 2 +'$'+%. 2 2 2 2 : 2 2 : 6 & 9 & " !7 ! 87 ! 87 7 3 7 ! 7 3 ! #$ % &'(# * 3 )4 6 6 &')*+ ..+ %# )# (# @. 5 : 2 2 5 : : ! ) ! ) ) ) * * ( + + % % % % % % ' % + + + + ! + 3 = 3 > ? A #2 B C)22 % ..2 55 % -2 E B C).5E B C).2 : % .

.

. + " 3 8A . A B*3 7 + + * ' + 9 4 4 '(*+.! # 3 333 33 3 7 38 3 7 8 833 3 833 3 833 8338 833 83 83 8 8 " " $% & '()$ % 4 5 4 6 4 ! ! " 6# * ! ' 4 5"4 6 4 ! 5 " ! % 45 .(*(. '( )$ + 4 + 4 " " ' # + 4 : " . " . %$ 9-. : <*.&-$. &- B<() $ 0 . . . 4 & !.&. 33 % 4 $ ..3 : <*. .(%(. : ! <*. 33 > $ : ! <*. 3 3 = . : <*. - -. " : " 6 C -C /+( 0 12 3 3 3 3 3 3 3 2 ! 7 8 3 33 3 3 3 3 4 ! " ! + 6 ? @ ? @ 9 ! " 6 3 3 3 . 4 & & & "" . 3 3 & !. 3 & !. 3 # # > $ : ! <*. .3 : <*.

.

& " >. 1 )2 . . /0 1 1 6 1 1 . 1 3 11 "6$+63 (*#71*1 & $ $ 4 8 "# $ %&'" ) 9: 13 113 66 @ %&()* 5 + & $ $ * +. +> B " +. " . ? "13= >(. 9 11 9 .! 1 6 3 . A >B*"% = >. 13 = < >(. %& '" 5 -)& .

.

+! . ! +. ) B .D . .*' / 01 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 5 2 33 2< < 55 22 3 3 2 2 2 2 3 # %2 2 2 )+$4 35+5 2 33 < 2< < < 55 22 3 3 < 2 < 2 B C= = /( . ? @ @ % . 1 .A (' . * ! ? ! . D .&' (# ! (. ! 8 8 8 =! 9 9 9 8 39 &')*+ & : ! .' &. ..! " ! #$ % &'(# / ! ! / 67 + = ! > ! A ! > % .A (' A- . #/) E #( # A..# &.

.

%&()* 04 04 4 + * * '4 ) ? " +. & %+F '& . " %+F '& F. 0 4 4 4 4 4 @ +@ $ $ * ) ? * . <= # : + ? 4 4 "# $ %&'" 5 36 5 36 26 * * . (7 ! * 4 (7 ! + * 4 ( B ( B 4 . +.' +".! 1 22 1 22 1 9 29 2 1 1 9 23 1 1 29 9 3 1 9 >> 19 2 2 91 3 9 3 9 1 2 1 9 >3 12 > 1 2 23 13 1 2 19 > 12 1 1 2 19 > 3 22 3 22 9 29 2 1 9 23 1 3 29 9 3 9 >> 9 2 2 3 9 21 3 2 3 >3 9 3 2 > 3 23 2 13 3 19 > 2 3 1 2 3 19 > 2 4 4 # : . ? 'D C < 7 ) ? . /0 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 5 > 1 9 2 > 1 # ? ? + $ . 29 2 A * $ .2 A 2C * 'D C < . %& '" 7 0 7 0 8 8 -)& .( E "' " F.

.

=! .. )/# <+@ # +.@ +. 5 ! . . + # * * * * * 9 9 + + ' . 5 ! : : : : : % ! % = (? (? = 47 &')*+ + 15 < )8 " )8 )8 )8 )8 )8 * ! 5 8 * ! " ! 5 ! 5 .+ BA&+#@( 0@' .<.&' (# 8 1 ! ! 9 .*' / 01 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 24 22 2 ! ! .! " 2 3 24 4 3 3 3 3 3> 2 3 > 3> 2 3 3 3> 2 3 3> 2 3 3> 2 4 3> 4 2 3> 4 32 32 224 2 32 >4 2 24 4 3 3 > 2 3 > > 2 3 3 > 2 3 > 2 3 > 2 4 > 4 2 > 4 2 2 224 2 2 >4 2 ! #$ % &'(# 5! 5 6 $ :! . #+A <+.

.

. 78 ! . . .<. 78 ! .&' (# *1 ! 6 ! ! ! 7 + + + + + + + + : % .+ ?>&+#=( 0=' . 78 ! .= +. 78 ! . #+> <+. 78 ! . 78 ! . 78 ! 9 % &')*+ * ! *! ! ! ! ) ! ! 7 7 ) ! 7 ) ! 7 ) ! 7 ) ! 7 ) ! 7 ) ! 7 ) ! 7 ) ! 7 + !! 7 ) .! " 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 34 25 5 5 2 5 2 22 2 2 2 2 2 2 2 2 2 24 2 23 5 4 3 22 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 34 25 5 5 2 5 2 22 2 2 2 2 2 2 2 2 2 24 2 23 5 4 3 22 4 ! #$ % &'(# * ! + 6 ! / 6 ! / $ 6 ! ! . . 78 ! .*' / 01 2 2 3 3 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 ! 4 4 4 4 4 4 4 3 22 2 . )/# <+= # +.

.

! " 23 3 2 2 2 3 6 23 3 2 2 23 3 3 3 2 6 2 6 37 3 6 23 3 ! $ 4 $ 4 % % #$ % &'(# 5 5 ) ) &')*+ .*' / 01 3 8 8 % % $9 :#) # 9.&' (# .' ..# 5'#+ 9- .. .

! 1 2 3 2 13 3 2 2 2 1 < 2 1 11 2 1 << 2 1 <2 23 3 2 3 11 2 2 1 1 2 1 22 2 13 2 2 14 1 2 13 41 2 3 2 3 2 2 1 4 2 11 1 2 14< 4 2 1 <4 2 13 2 < 3 41 21 < 2 1 22< 3 44 3 3 3 41 < 3 321 <33 1 23 2 3 3 3 4 3 13 3 312 3 3 4112 3 3 2 44 < 3 2 44 3 3 4112<1 3 2 1 14 21 < 4 3 13 3 2 1 < 1 11 1 << 1 <2 3 3 43 11 2 4 1 1 4 1 22 4 13 2 4 14 1 4 13 41 4 3 4 3 2 4 1 4 4 11 1 4 14< 4 4 1 <4 4 13 4< 3 41 41 < 41 22< 43 13 43 1 < 43 1 1 43 2 43 2 2 41 < 21 43 13 3 43 3 2 41 << 2 41 2 43 3 4 1 14 41 < 4 4 4 4 4 4 4 4 $ 5

"# $ %&'"
. 6 6 7 7

%&()*
*5 58 8 ) 8 ; 5 = >

+
( ) 8 '5 = % >

+, %& '"

-)&

. /0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 <

< 2 4 13 11 1 1 1 1< 12 1 14 3 1

3 1

< 2 4 3 1

. 9: . $ : ? . % @A + 5B ? + 5B ( : 5 + 5B ( : 5 $ ?8 8 + 8 + 8 5 ?8 8 + 5B # 8A 8 B 5 8 B 5 % ?8 B A ?8 B A + '@ 5A . 5 $ $

(

5 >

( 5 ) B ( 5 ) B ( C >

5 5

'8 > ( 5 D ( ( * 5 ) ) + * 5 5 C ( C ( C * 5 * 5 ( C + !

$ + 8 # 8

( * % * ( * ( $ D "E "E '8 D * F & & % G D D 5 H +H * * $ $ 5 5 $ % D

1 1 1

1 1 1 1

*"#$+% " '+?"

)+

*+' '" &

*&D'"D&

! 1 2 1 3 2 1 2 1 2 1 2 1 24 2 1 1 2 1 < 2 < 14 3< 2 1 134 2<3 4 2 < 234 2< < 3 < 4 4 1< 21 3 2 1 1 4 1 3 4 1 4 1 4 1 4 1 24 4 1 1 4 1 < 4< 14 3< 41 134 4< 3 4 4< 234 4< < 3 4< 32 41 3 4 1 1

"# $ %&'"
. 56 7 : 7 . $ ( 6 7 : $ + 9> $ + + $ :7 > 7 % 7 , 1< :7 8 ;

%&()*
9

+
'9 % $ ( % $ * $

+, %& '"

-)&

. /0 1 1 1 1

3 2 1< 11 1 1 1 1 13

$ 7 ; ( = 9 ( = + * 9 + * 9 ( = ;

1 9 ? +? 9 ? +? 1 1 1

41 , 1< < 1<4 @

$ A & A

*&AB'") +

$&

'

*&AB'"

A $"'$&

(+B

" &

.

! 1 2 2 2 3 6 5 2 3 5 2 3 2 5 2 2 5 1 5 33 15 5 33 1 21 2 3 2 21 5 21 6 12 2 21 2 1 2 15 3 25 6 3 2 25 21 2 1 21 6 25 5 5 3 21 13 3 2 3 2 3 3 6 5 3 3 5 3 3 2 5 3 2 5 1 3 6 5 2 3 65 1 3 3 23 1 2 3 5 1 3 6 12 1 2 3 21 1 3 15 3 3 6 3 5 2 3 5 3 21 1 3 1 6 3 55 5 3 3 13 3 1 2 . /0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 9 * $ < < < < < < < < 7 = += 7 = += 7 = += & $ $ 15 11 1 1 1 16 7 7 7 9 9 . . . + + + ( ( %&()* + ) 4 +. %& '" -)& . .1 > 18 * +.'+ ") )+$&* )+?$&*)'& . . +5 $ :4 :4 :4 :4 :4 :4 :4 :4 + + + 4 $ $ "# $ %&'" ) 4 78 8 8 8 8 8 8 8 8 4 4 4 4 4 4 4 4 ( . . . .

.

" 8'" 6& A B "))&((+* &( 8'"(/@& .! 1 13 11 1 1 1 2 34 23 2 7 777 21 7 2 23 2 21 3 7 7 23 3 21 2 4 42 4 34 327 777 4 72 1 4 3 2 4 37 1 7 4 3 3 4 24 1 42 # 5 + '< '< $ + "# $ %&'" %&()* 6 8 9 + * 9 > > ( ? + * 9 + 8 +. & . +. +. /0 1 1 1 1 1 1 = = 9 9 * * $ 9 . * *@ )" (" &'&. -)& . %& '" : 9 .

.

+ (# ' = A %#(%') (#0?' . = . ) : .&' (# . % 9 5 < % . ! ! ! #$ % &'(# &')*+ ! ) ! 9 ) : ).> 2 ?(#$ # (.. 7 ! . +! 9 .*' / 01 2 2 2 2 2 2 24 22 2 + % * + ! % 9 > . +! 9 .@# )# %' ( -# . .> 9 > .! " 2 34 4 2 3 4 34 4 3 4 4 8 8 32 3 3 34 4 24 34 4 2 34 3 34 3 4 4 4 2 8 4 44 84 4 8 8 8 3 3 8 4 24 4 8 42 4 8 3 4 8 34 4 ! 56 / .

" $ ! 4 !

# #

%& ' ()*%
) 5 # # + 8# 8 # ' "/ <= > ?+/ ' "/ <= > < ?+/ ' "/ <= > ?+/ 8 " / <> ?+/ < @ % <> " ?+/ . # A= 9+

()+,6 7 9 9 # :

.
- #

./ () *%

0,)

1 23

< < 4 < 4 4 4 4

44 44 44 6 . 7 # :

-

9 ; ' ' ' ) - # : B .B

4 4 4 <

+*%' %

,.,1

-%

)

! # 3

" " ,

$% & '()$
4 5 , 7! ! ! 4 "# < = 4 ! " 7 ! ! 4A B 4! % 4 A % 4A D7 ! & !. 3 E C D*. 3 : % 4 A$ 9E C D*. + : + : " BE 6*3 : : : & !. E :C D*. 3 : 7 $ C ! D*. 33: 4! . C D*. 3 9: 3 7 ! C D*. : 33 " # "9 B E B 6*3 : : : ,3:3 : B & !. 3 E :C D*. 3 : 7 $3 C ! D*. 33: I "! % 4 A$ 9E C D*. + : + : J . 9E C 3B D*. 3 93 ! 4A " ! ! 4A " ! A! " ! % 4A ! A! 4 ! .3 C D*. 3 9: 3 % 4 A$3: 3 B C E D*. + : + : % 4 A$ E C D*. + : + : J . E C D*. 3 93 D K !#

'(*+,
" ! 6 8 + 4 + 4 , "# & " ' ! + 4 8 ! (2 8 ! - " 5 > G

, 4 + " + + 6 , C ( + C 4 4 "# 5 4 "

-. '( )$
"

/+(

0 12 3 3 3 3 3 3 3 3 3

9

3: 33 3 3 3 3 39 3 3 3 : 3

9: 9 9 :9 3 3 3

,6. : 3 ,(;,- ; ()6 83: ? ,(;,- ; > $ 3 3@ 3 ,(;,- ;

"

33 3 9 33: 33 3 33 33 3 3: 3 9:: 3 3 33 9 3 9 3 9 3 3 33 : 9

& C " F -F & , " ( , " 6 H F -F & , " C " G" 2 " 2 " " " " " , C " , ( C " C " G" 6

3 3

> G 6 " 5 - " 5 > G 8 8 ! 5 " ! " ! + " " 8 ! + " " 8 ! 8 ! 5 6

9 3 3

9

:

,(;,- ; $ %6& ,( 3E. $ @

: 3

3

33 3 3 3 9 33 6,$' $ ! " : @:

3 3

,(%(,&-$, %$ D)C (

-) $ 0

,(*(,&- , $ ;D )(

.

3<= $ .( ' @F )( (*(. )( . . + 4 * 5 - - -. : ) ..(C * $C$ @ '. 33 ! " 8 "# " @2 * 5 . .! # 3 " " $% & '()$ & ! ! " ∅3 567 5 > >? " ∅ 7 *! >8 "> A 0 AB # C % 4> E 4 # % 4> 4 ? '(*+.$F) C -E F)D $ $**(. '( )$ & + 4 8 9 -9 ( "# " 8 9 -9 ) 5 + + ?" D " + D " /+( 0 12 3 $ %:( . 3 6 6 " 3." 8 + " " " " @ "5 8 @2 # 8 * @ 5 @2 # E ! 5 @2 " ! " 3 3 3 3 3 3 3 3 0-. . )G . 3. )G5 @G' .) : ) (.

.

2 F) E .26 C -2 C -2 C -2 C A #2 A #2 A #2 &')*+ * ! ! * ! ! ! ! * ! ! ! ! .2 2 F) E .1 < < = )< 2 2 ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! 3 < < < < < < < < < < < < < < < 2 2 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 % % % % % % % % @ A 3! 9 ! : 9 : 3 )? C ∅ 7D 6 3 )? C2 3 )? C2 3 )? C2 3 )? C ) 3 )? C2 3 )? C2 7 3 )? C2 3 )? C2 3 )? C2 2 3%2 C22 2 2 3%2 C27 2 2 3%2 C2 2 22 3%2 C5 2 #72 3%2 C27 #7 22 E .. + + 1 1 .3 " B 3 3 + "C + "C + "C + "C + "C + "C + "C + "C + "C + "C + "C + "C + "C + "C + "C 3 3 G < G < G < ?I&+#F( * ) #((# .E # 'F 2: 3 (? +? & @ .2 2 F) E .2 F) E .2 2 F) E .&' (# .!3 ! ! . * ! + % 3 ) 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! % % % % % % % % + ! + ! + ! ) #(# . 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 6 2 6 ?I&+#F( 0F' .*' / 01 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 ! + 1 1 6 7 5 2 6 7 5 2 ? &+#F( H # 7 56 5 5 7 5 5 5 555 66 7 5 7 7 2 2 7 72 7 7 7 7 76 77 7 75 5 5 5 5 5 7 5222 6 522 7 52277 522775 522 56 27 5 27 5 522 5 52 52 6 52 ) #(#* E # 8.+ E ) +.2 2 F) E .2 2 F) E .2 F) E F) 22 E F) 22 E F) 22 * ! ! /! ! !< .! " 2 2 55 2 6 7 5 2 22 2 2 2 2 26 27 2 25 2 ! + + * * + * * 8 & & ( & & / / #$ % &'(# 3 ! 4 3 ! 4 33 33 3 ! 4 33 33 3 ! 3 ! 9 >4 3 >4 ! >4 >4 ! 3 ! 3 3! ! ! 3 ! 3 ! 3 ! 3 ! 3 ! 3 ! 3 ! 3 ! 3 ! 3 ! 3 ! 3 ! 3 ! 3 ! 3 -2 C -2 C -2 C -2 C .

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

.

$ +- .< > 3 . 44 5 44 3 5 5 5 3 3 45 4 4 3 5 5 = = 4 3 5 4 3 55 5 3 3 5 3 5 4 345 4 4 3 4 5 344 5 4 4 5 5 5 5 5 5 5 & & & & & & ) & & * * * * * .< > > . + + + '(*+. 3 > " > 8 ' 4 5 65 " B " 3B > ' 4 & !. 5 45 3 3 $ + ' B 0 8 ! ∗% ∗∗ F 8 ! " " F . '( )$ ' + + 8 + 8 + 8 " " " " " " " " * * * * * * & * * .< > 3> & !.-) &$)&( ' * .3 4 44 5 4 44 43 5 45 45 4 4 3 45 43 4 45 4 43 55 4 5 3 3 4 5 3 4 5 4 4 345 4 4 4 3 4 4 4 5 4 4 344 4 5 4 4 4 4 4 5 54 5 5 45 53 3 4 5 5 45 4 4 5 45 45 5 45 5 4 5 4 5 4 5 45 5 5 5 5 44 5 4 " " $% & '()$ 7 8 " 8 "! 0 9: ! ! ! 0 0 0 0 0 0 0 0 & " > 9" & " > 9" & " > " ? @ & " & " & " & ! < " " > & " & " ! . . . B 3 3 . 5 " $ 6 5 6 & ! & !. . B > $ + & !. & < < & < C -C D E & & & < 2 /+( 0 12 44 5 6 3 54.$%&-' 0 . . 3B 3 3 $ 5' " 5 B . " " 8 8 " < 8 8 8 " " " " " " " " 8 8 8 8 8 8 !" < A 8 8 " < " < " < A " " < < "" " < < - -. G (G. 3 3 3 ." < D " < ) !" < * A * ! ∗* ∗∗ 8 " A 8 5 " " 5 " 2 7)$& .! # .

.

! # . 44 5 44 3 5 5 5 3 3 45 4 4 3 5 5 = = 4 3 5 4 3 55 5 3 3 5 3 5 4 345 4 4 3 4 5 344 5 4 4 5 5 5 5 5 5 5 & & & & & & ) & & * * * * * . & < < & < C -C D E & & & < 2 /+( 0 12 44 5 6 3 54. 3B 3 3 $ 5' " 5 B .< > > . G (G. " " 8 8 " < 8 8 8 " " " " " " " " 8 8 8 8 8 8 !" < A 8 8 " < " < " < A " " < < "" " < < - -. .< > 3> & !. 5 45 3 3 $ + ' B 0 8 ! ∗% ∗∗ F 8 ! " " F . . 5 " $ 6 5 6 & ! & !.< > 3 . + + + '(*+. '( )$ ' + + 8 + 8 + 8 " " " " " " " " * * * * * * & * * .$%&-' 0 ." < D " < ) !" < * A * ! ∗* ∗∗ 8 " A 8 5 " " 5 " 2 7)$& . 3 > " > 8 ' 4 5 65 " B " 3B > ' 4 & !.$ +- . . . 3 3 3 . B > $ + & !.-) &$)&( ' * .3 4 44 5 4 44 43 5 45 45 4 4 3 45 43 4 45 4 43 55 4 5 3 3 4 5 3 4 5 4 4 345 4 4 4 3 4 4 4 5 4 4 344 4 5 4 4 4 4 4 5 54 5 5 45 53 3 4 5 5 45 4 4 5 45 45 5 45 5 4 5 4 5 4 5 45 5 5 5 5 44 5 4 " " $% & '()$ 7 8 " 8 "! 0 9: ! ! ! 0 0 0 0 0 0 0 0 & " > 9" & " > 9" & " > " ? @ & " & " & " & ! < " " > & " & " ! . B 3 3 .

.

+! 6 ..&' (# 1 6 6 9 . .! " 2 3 2 2 3 3 2 3 ! % ! / . #$ % &'(# 4 !5 8 !5 : 8 : !5 :8 5: 3 2 58 : ! :2 : 8 &')*+ % 4 ! ) . .9 .9 6 9 .<& % / 57= 3 >- %#(%' ).9 6 6 9 . +! 6 . ) . ∗) ! 4 1 %' ( . +! 6 +! 6 .? # ' .*' / 01 5 7 5 5 5 2 ∗$ 4 ! ! .

.

∗) ! 4 1 %' ( . 5 5 5 ' 5 5 5 5 5 5 5 5 . #$ % &'(# 4 4 4 !6 8 9 2 687 4 &/ 6 8 7 !626 9 8 8 !6 89 3 6 9 !62 9 9 8 68 !672 8 89 ! 82 8 9 !62 9 8 3 8 69 8 &')*+ ) ) ) ) ! .! " 2 3 2 2 6 23 7 2 3 7 3 6 3 2 6 23 7 3 7 ! / / / 4 . .: : .*' 6 / 01 6 : . : .: ∗$ 4 ! ! . +! 5 ) . +! 5 . +! 5 +! 5 +! 5 .&' (# . +! 5 +! 5 .<& - / = 3 %>* %#%(' ).? # ' .: : .: 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 2 . $ ..

.

() & &( ) -&(.! # 131-0710 7 7 7 7 7 5 " " 3 3" " $% & '()$ '(*+. + .=)-> &$)&( *-: $ ( .8 * 9 8 : !. ! < " :*. * 8 + -. -3 # 4 & 3 2 " * " 8 * + * + " . '( )$ /+( 0 12 5 5 5 5 7 6 7 6 5 57 6 5 5 5 5 0 .

.

+ 2 ( 3 < . 1 : ! & +$*" + * ><? $& ' )@&). %& '" 1 -)& . /0 6 6 6 6 6 6 6 2 2 .! 6 8 8 8 8 8 8 7 68 76 8 7 7 6 88 7 7 6 8 7 7 : 7 6 7 6 86 7 7 6 8: 7 126-1500 6 : 6 6 : 6 8 6 : 6 6 : 6 6 6 : 6 ::= " 1 # 1 # 1 .5 *& <* $"'$& $"'$& %& *&%<) + ((&$&*( '& . "# $ %&'" 23 1 %&()* )4 5 1 1 ( 2) 5 2 ( 2 ) 4 2 * 2 5 ' 01 1 + $ 1 9 4 * ( 2 ) % ) +.

.

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

: ) 5 6 ! < !B $+ ) 5 6! " ! < !(+ ) ! <! 6 " $ ). .! # : 3 > " " $% & '()$ ! < !1$ 3 ). $ '( * $)$ - . + " " " + " " " E $ $ * 4 7 . '(*+. 8 * ((. . B * .-B $ (. ? * $))$ - +-. 8 . @ A ! < !1$ 3 ).$&)B $D0$ * $)$+ B $ ?-. . @ < B 6 8*. -. '( )$ /+( 0 12 # " 4 F# " 4 # " 4 .

.

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

< (2 G . B >). B >).< 2 (2 A 0#23 (.< # (2 .. A B >). #7' &' (.! " 42 4< 44 2 3 44 2 33 44 23 3 44 23 44 23 4 44 23 <<< 44 2 4 44 23 ! $ #$ % &'(# .*' / 01 < 3 4 2 ! ! ! ! ! ! + + + + + + 4 2 2< 2 4 >7+#& B (.< # (2 7 . B >).6 B >).* * 44 .&' (# B ! ' F :! ./# )'('/ % ? %' # (# #))'.* ). .E)'()* %' %#(%') (.> # ' .(D .2 3< (2 > A! !B >). A# 6 4 B >).< 2< (2 G & 4 3 728 H .< (2 &')*+ 7 + !F F * !! * !! * !! * !! * !! * !! . B >).*/ -.

.

C " ( -.- $4( '( )$ .$' C . 6 72 72 4 7 '(*+.! # 3 3 3 39 6 33 93 99 9 6 93 9 99 3 99 3 3 45 " " 3 36 $% & '()$ 7 ! 8 9: 7 . + + * " " @ ! )3 C E*. . 36> > C 3 E*. 3 6 F $36 C ! E*. -E 4 . <= > . 6 G < + " " 4 ! = " 9 <" 3 3 3 3 E4.$ $ 4($. 72 . '( )$ < 2 ? @ /+( 0 12 3 3 3 3 3 > D . 33 ! B! @ " 1$3 )43H $ % @ $3 > C ! E*. . * 2 & . 6 6 I 3 C E*. -J .('E+ (E.('E0 -. " . ! ' AB @ 4 " @ @ @4B > $6 C 3 & !.

.

< 4& G % . >" ! & 2 >" + !9 !9 !9 ) !9 . + !9 !9 )! !9 ) D 9 #!9 ) D G1 3 !9 . 8 ! 4 & < 6 .! " 6 57 6 57 47 47 4 4 5 4 4 57 7 6 6 7 6 6 47 4 46 44 6 46 4 6 5 4 6 76 4 6 75 6 67 6 75 6 7 57 6 6 6 6 74 47 7 47 5 6 4 6 5 4 6 5 6 4 47 46 7 4 4 6 5 6 54 6 4 4 6 7 7 4 4 6 75 4 4 6 6 6 5 6 6 6 7 5 6 7 6 7 54 6 4 6 4 4 5 6 5 4 4 5 5 6 6 544 23 4 4 5 57 57 65 47 4 6 7 6 5 6 4 7 5 4 76 4 75 67 75 7 57 6 6 74 7 5 4 5 6 4 6 4 5 5 54 6 4 6 7 # 3'7 E F E 45 %#( 5 75 4 5 6 7 5 7 7 54 4 4 4 5 5 4 6 5 ! + $ $ ( . ! 4 & < 6 54 ! #% . ! < & 6 6 % ! 9H 2 E 4 ! 4 4 / IH / & ( ! H ! ( H ! .+ ./ .* '.+ . ! 7< & 4 6 6 &')*+ + )!9 ! 9 !9 )! !9 )! !9 ! ! !9 )! !9 )! !9 + !9 ! * 9 . .* . 4 6 ! 23 4 % -7 < & . + !9 +'&.*' / 01 4 7 4 5 5 4 4 4 5 4 7 5 4 5 7 4 7 4 4 5 4 4 4 4 4 5 4 6 4 7 4 4 +'&.+ . + !9 % A & > !9 ! & !! .B ) * ! & ? & ? & ? + * + 9 B . 8 ! 4 & < 6 C / ! # = EB % . $ $ ( .4 < ). 9 =< =< & 47 . 9 = 5=< & 5< 47 .&' (# + + ! + ! + ! * * + ! + ! + ! * * #! + ! ' ! # + ! & ? # #! + ! + ! 9 9 B . ) !9 )! !9 ) !9 .B +'&. #$ % &'(# 8! 8! : & 8 5 <=& ! 6 8 ! 4 & < 6 8! 8! : & 8 ! <=& 6 8 5 <=& ! 6 ! $ 8! 8 % = ! $ 8! & % = ! ! (: & 5 (: @ 4 & '@ $ A ! ! 4< < *& 6 54 . .. .B 9 * >! @ ! % > 1 ? % 3 ? % 9 B .

+ +'&.! " 6 5 6 5 55 6 5 6 6 5 6 5 4 4 4 46 7 4 6 544 4 6 46 6 4 4 6 5 5 55 5 6 5 5 4 5 4 5 7 4 5 4 ! $ $ C % .B >! 9 5 6 6 54 )! !9 )> . 4 6 8 ! 4 & < 6 8 ! 7< & 4 6 6 & 4 A ! ! # < 5< = & ! + !9 ! + !9 9 &')*+ . ..&' (# ./ . 9 9 9 9 .+ +'&.* . C $ #$ % &'(# A8 ! 7 < 5=< = 6 A8 ! 5=< 55< = -7 < ).*' / 01 6 4 >! % * * 9 B .+ .* '. + !9 ) D 9 ) !9 +'&.

.

). .*' / 01 2 2 " 2 3 5 6 2 22 2 2 2 2 2 23 25 26 2 = > ( !! 8 ( !! 8 ! + " ( !! 8 ( !! 8 ( !! 8 @ ! 8 @ ! ( +@ = > C C C C ! C ( C " ! " ) ! 8 ! C C > ' = 1 > > 2 ( ) 8 8 8 ' * !> 8 (A B + ! % % % % % ! % (A % " ! " + ! : ! : ! & ! % ! ! A + ! % % CABINE DU CONDUCTEUR 2 2 2 2 2 2 2 23 2 2 2 2 3 5 6 2 2 2 2 2 2 2 3 5 6 25322 62 2 622 622 2 KABINA RUKOVAOCA 2 6 2 25 2 OPERATOR CAB . 4! ! 4 .)22 % -2 7 : .). 4! ! 4 . 8 9 % . 8 ..) ) ) ) ) C ! ) $ ! 8 / 8 ) $ 4 ! " C ! $ 4 ! " C ! 8 C ! $ 49 4 $ 49 4 9 ! $ 4 % # B7 : 2 . 8 .).2 2 < # : .)22 "! 8 9 ! 8 / 4 ! 4 & ? 94 .! " 2 3 3 5 66 5 5 6223 5 62 6 6 6 3 5 2 5 5 5 5 5 5 2 5 2 2 3 263 5 6622 662 662 662 662 662 32 3 5 6623 3 2 66 66 66 3 665 ! #$ % &'(# / ! 4 % .2 5 ' ! < 2 : .2 % -2 7 : . 8 4 % < + 9 4 ! < 4 % B 57 : .2 * & ! ! ( 55 &')*+ " .7 : 2 .&' (# ! #7 #7 & % + ! 8 8 .).

&' (# .! " 3 6225 622 2 62 62 2 66 5 62 62 2 6 62 2 2 5 6 655 ! % % #$ % &'(# # B 2 : 57 .)2 < ! 9 2 6 )6 66 < # : .2 < #5 : .)..*' / 01 3 5 6 2 = = $ > > 8 = > = > = > )> = ! D" ! ! ! ! ! F! 2 % ( + E 2 2 KABINA RUKOVAOCA OPERATOR CAB CABINE DU CONDUCTEUR .). % ' % + + % + + % + .2 2 .2 -5 : .)2 < : .)22 < #2 : .57 : 2 .)2 ! !> 9 4 6 &')*+ .).)22 # B7 : 2 .2 5 < 5 : .).

.

+ )'# ) 'H' .4 4D > E)4 43 . 2 3 4 F F F F )< < < < < < ! 2 4 ! 2 4 2 33 3 3 3 23 3 2 2 E % % H & ( F < 6 2 .2> D E)4 .*' / 01 8 !< 1 = . .4D E)4 )< * 6 ) * 6 ) ' % ' 9 ! : ! /. '+# .&' (# ..# & . 2 4 . 2 3 4 3 3 4 3 4 . +E/.> 4D E)4 . 5 6 / : % 6 + 5 65 .*# .> D E)4 22 C # D E)4 ! B5 6 ! * ! 9 ! 9 ) > ) ) &')*+ 6 6 ! . .! ! .2> 4D E)4 .! ! 6 6 6 6 6 6 " : < & & & = = ! ) : ! % % % % % + ! + ! + ! + ! ! * % % + ! ) ! .> D E)4 .') .4 D > E)4 C # D E)4 C # D E)4 C #2 D E)4 C # 4D E)4 G ! 5 .%#. 2 3 A @A @A @A -. & : ! ! 1 : ! ) ) = ) = . .4 3 . 2 4 2 4 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 3 44 4 4 ! #$ % &'(# 5 6 ! 7 8 + 5 9 5 ! ! 6 ! 7 5 6 ! / 65 5 6 ! ? 5 5 6 ! ! ! ! 5 / !! 6 ! 6 7 8 / !! 6 ! ! 7 8 / !! 6 ! !B 7 ! 8 ! 5 ! 5 ) % % % % % C .4D E)4 4D E)/ H 23 # >3 D E). 3 44 34 2. .. . -. 3 . 2 3 4 ) ! 2 2 . . . -. . .! ! . 2.! " 2 4 .

.

.-) &$)&( ' * . $ ' .! # 3 3 3 3 3 " " $% & '()$ . A (A. 5 " )7 ' 7 + " + " " )? " ! 6 * " 6 )? - -.! < 4 0 "! 7 "! ! * @ 6 ! & ! .$ +- .. '( )$ 6 " )7 + 9 + " = + " " " # 0 & " # /+( 0 12 8 8 8 8 8 > 3 8 8 > > 8 8 8 8 8 8 3 3 3 8 8 > 0-.$%&-' 0 : )(& '(* < . . 4 6 9 " %6 : .6 7 "! '(*+. .

.

(" 2 * 2 . ! < ∅ 7 4 '(*+.$%&-' 0 -A + .< " 7 > < . * * * " < 2 ! " ! < - -.! # 3 4 5 5 45 5 5 3 4 5 " " $% & '()$ ! 67778 9 "! ! !. 9. ! 9 . : 5' 3 . 9. + /+( 0 12 5 5 34 5 5 & 4 4 5 5 5 5 5 5 3 5 5 % * @ & - 3 5 5 5 4 5 5 5 4 5 5 5 3 4 5 5 5 0-. '( )$ $ 2 + & * + + =" 0 ? " ? " & . . $ ' . . -) &$)&( ' * . B (B.

.

)7 ? (27: 5 .)..27 2 : 9 .&' (# .2 7 < #27: .* 7 * 7 ? 5 ! # #27 ( . +#%(: : # # ' @B&+#. > B&+#.5 ! ! 5 # (27 : 4 .)/ ? (27: 5 .*' / 01 27 2 2 2 2 2 2 3 8 27 22 2 2 2 2 2 2 23 28 7 2 2 3 3 22 22 2 823 822 82 82 27 788 23 7 3 82 8 82 8 788 7 7 8 788 22 788 2 87 788 23 23 788 23 788 27 3 5 5 5 5 55 55 55 55 55 ! 5 5 5 . 1! 1! * 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! 1! % + + + : : + + + + + + ! ! ! ! .)<5 ? '* 27 ( ! ! ! ! ! 6 + = = * 4 4 * * * * * * > > !! 2 2 ! 7 7 !! !! !! !! !! !! ! ! ! ! ! ! 2 2 2 @ &+#.. * * * * * * * * * 4 % ! 55 5 #$ % &'(# 5 5 * &')*+ 6 + ! .)7 $ 5 ?#2 9 7: .( * )B) '- ) #((# .' #((# .* 7 * 7 $ 5 ?#2 9 7: .).( 0.)7 22 . / (27: .2 9 <5 ? '* 27 ( .( A # ) #(#* : $# .).! " 2 3 2 222 3 7 ! 4 * .)227 < 27: .

.

+.* 5 4 . 3! / ' 2 23 ! < 8 =).&' (# & 8 ! * ! : * ! *? 3 + ! % % *? 3 #< * 3 *? 3 : + % : B 8 ! + 8 ! & + .3 <4 8 =). B $3 !.* 5 2 / B C D E& 4 5 4 .*' / 01 4 4 4 4 2 7 ! .4 4 5 $3 ! / B * 8 =)/ 7 4 9 . .& / *.< 8 =).. 3 # <458 =).#) +#$%.* 5 ' 2 ! @ # 8 =)445 $ 3 ! . B * & > A ? ) > ) > & > ! * 3 & > ! 6 9 45 44 4 4 4 4 4 46 4 49 5 4 ! ! ) ! B ) > +! B A ? ! B 7 ? ) ! B 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 ! 4 4 4 (.< 58 =).! " 4 192-04000-40 56 49 5 5 4 4 4 5 6 4 4 564 4 5 5 94 5 5 9446 4 5 4 5 9 6 95 5 564 55 4 49 5 5 4 4 56 99 5 6 49 5 5 4 5 45 9 4 5 944644 5 49 5 5 4 4 5 4 55 5 4 4 445 4 55 4 5 4 445 4 4 445 5 5 4 4 ! 2 $ 3 & ! #$ % &'(# 3 ! * ! 7 * &')*+ 3 3 . ..( %#(%' & ) + = '=+ .4 95 2 ! $ 3 F < F G)4 5 5 5 (H $ 3 9F < G)4 5 5 5 .

.

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∅ 3 3 E 3 0 E 5∅ 3 3 E 3 G -G " ∅ 43 E H . 3 . 3 .. 3 4 . @ @ @ @ @ - -.. 3 9I . . D @ D @ * " A @ 7 * " A @ 7 & 5 + " " " 8($ = $ ' +. . 3 . 3 *! 5" ! 6! . ' "" " ' >6 ' >6 ! 6! ! 6! %: " & ! 3 3F E ?*..3 .. 0 3 3 4 . = +8$?9)$=( . * 7 & !.3 3 3 . 3 ! 3 ... .. . 3F ?*.. %" 0 " " E 3F ?*= ( 3 3 5 ! .(F F 0) .F ! ?*.! # 3 4 4 . 4 4 . 4 3 3 3 43 . 4 3 3 3 . 3 : .' 43 ?=.

- = +8$?9)$=( . -.. . ......! # ! ! ! ! ! ! ! ! . $ %$+ F $ $ $ 8($ = $ ' +...' * * (.. . .. . 33 33 33 333 3 ! 6! ! 6! ! 6! ! 6! ! 6! G -G " G -G " G -G " & ! $% & '()$ + + + + + HE H F ?*. . 3 7 G -G 7 G -G 7 G -G $ ?=. '( )$ /+( 0 12 4 . ... . ..$' F =. . ...(F F 0) . " " " " " " " " " " " 7 " 7 " 7 " " " " " .. '(*+. " " 33 3 3 3 33 33 334 3 33 33 33.

.

-" % : -" % : B . 0! !01 *+ .! ! 6 "# ! ! $ " % & " % " # !'( ) *+. > > ? @-1 .' 0 '=+ *@ 1 0 +@/ . . " B .' 2. .0)+/ . 8 . 8 "% B . A $ ? @-1 / " > ? $ @-1 A $ ? @-1 *+-. . 8 * . 8 . / < 6 6 6 6 6 6 6 6 % % " % 3' 0 'C' 1 0 0/' +!= !+ . 8 . 8 .+ 3 45 .' 3 $" 7 ( % 8 9 8 % $ " $ " $ " 9 8 % ( % " : = % " : = % " : ) $1 > ? @-1 A ' ? $ @-1 -8 % $ . 8 ./ * * . / / ) / + / .

.

+/ 44 = 4 : " .) 1 23 4 4 4 " < > ? -# 8 ." $ ! 4 7 4 744 4 74 ! # # %& ' ()*% 1 kapotaže ' & # 8 ' " / 94 : . 6 .# 4 4 1% . @ ' .+/ 44 # " ' " /4 9 : .# 8 .- .+/ 44 5 ( ()+./ () *% 0.% . %B) .+/ 4 = %4 : " .# . @ > > ? ? 7 4 744 74 74 4 + ' . %A% +)%* B .+/ 4 = % : " .

.

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

) 1 23 6 (. . J + -. C .J %?)-% -%')* 7 =%/ -?)+ )** . C ()+.- ." $ ! 666 ! # # * " %& ' ()*% Sheet ./ () *% 0.

.

. 4 " " % + ! % & & % . 3 . . 3 ? @*. . . "= .$+0 AD ( $**(. 4 . "= & & ( . 6! .! # 34 4 4 3 3 4 4 . '( )$ & +2 " " . C = @. ! 8! 9 ! " " : < & ) A A A ! 6 ! ! " " + 4 4 . 3> ? @*.('? %$ %$ (%$ ? $? ( . + " B > *= <* 8 > *= <* & ! . 5 6 ! " " 7 " 5 ! $% & '()$ '(*+. 3> ? 3 @*. & ! . .-@( ( '(@. 4 " 7 8 6 $ >3 ? ! @*. +2 " " * " 7 - -. . " /+( 0 12 . . )E A ' * -* <'( . 3 5 $ 3 ? ! @*. 3 . " < = * * ? " .

.

! # 5 6 < " " % " 7 % : " 7 0 3 % " .:" 7: $% & '()$ 3! ! 4 8 '(*+.. 4 2 $ 8 * " 8 8 9 * $= . '( )$ " 4 (" 9" .-A( ( '(A.." 8 ." 8 " . . $**B . -. " ( 8 ? -? 8 ? -? +9 : /+( 0 12 3! "$ <4 = 4 >* < " 6 = 4 >* 3 5= " @ A*. " ' . ( * . + 5 6 6 6 < < < < 66 < < %$ (% -7$0 ')(.

.

" 94 6 5= 8 > " ?*. < . B -B & > " " /+( 0 12 5 5 5 = 7 7 7 : * " . ( . 5= 85@ > ?*. . * ( ' < +: 4 . + " @ 8 @ A*5 & ! .4" 9 % 4 .-?)(. 5 7 % 4 $5= 8 > ! ?*. < ! + 5 5 -*(C &$)> $0 *? -.-))(. + . * $8 '(*+..-?( '( . '( )$ .! # 5 7 5 7 5 5 55 7 77 5 5 " " & $% & '()$ 34 ! ! 6 . " . . ! - -." . .

.

8" ? * '(*+. '( )$ +5 " (" & ( . & +5 " + +5 " " > 5 +5 " " +5 " " > 5 +5 " " $A ' /+( 0 12 6 6 : 6 : 6 6 6 7 6 6 7 6 = 6 66 6: 6 *5 *5 * 9 ! 5 " * " 9 5 > )" )@ ! )" . )( .$+0 +@$ $**D +@( )( ( * . ! 5 " $ 2 9 - -.! # 6 : 087309 76 7 76 : 6 66 6 6 : : 7 6 6 7 6 :: ::7 " " $% & '()$ 3 "4 " " " ! %8 " 8! 4 4 " %8 " " 3 "4 " " "< ( 4 " 4 ? "! " 8 ? "! " " ? "! 8 ? "! " . .@ ! " 5 3B*( ? )$ $+ * -C 0-.@ ! )" )@ ! )" .

.

33 % 5 8$3 9 . . 3 93: . <*. & & & . <*. . ! <*. <*.$<) E $ * $)$+ . . . . >" . + . . $ (B $ DF'.3 3 * ! 3 ). * $))$ . . 33 @ $3 . + + % 5 8 : 9 : C*3 44 4 . <*. 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 -. . . . 3 3 & !. + + % 5 8$3 93 : . <*. 3 93: % 8 " 5 !. <*. <*. <*. * .! # 3 34 3 " " + + + + + $% & '()$ 5 5 5 5 5 5 " 55 5 55 " +5 +5 +5 + 55 + 55 + 55 5 + 55 " ' 78 . + + ! " '* & % 5 8$3 9 . 6 & !. 3 9 . 6 5 ! " ! 8 !(+3 ) '(*+. . 6 ! )3 .DF'. 6 @ $3 . " ! " 5 . 36 $. . ! <*.$<) 1<( . 3 3 & !. 3 9 .. 3 3 ! 8! 5 $ 3 ). 3 63 ! 8 !) 3 .$<) + *F* (. '. 3 933 . . '( )$ /+( 0 12 3 3 3 3 3 3 3 3 6 3 " " 4 3 33 3 3 3 3 36 3 3 34 3 4 3 6 4 3 4 44 33 44 3 3 44 3 433 4 3 3 6 44 4 44 3 43 43 6 43 4 44 33 43 43 4 6 43 4 36 33 36 33 4 44 3 33 44 3 4 44 3 + + * * * + + A A B + B B B B + + + " " " " ! " " = " " ? ? ? " " " " > > ! ! ! ! ! " " " " " " 3 3 " " * . <*. 3 " " " " " " " " " " 36 36 6 3 " " " D '. <*.-. <*.3 3 % 5 8 : 9 : C*3 4 4 . 3 93: <5 " " 5 !) 3 .

.

68 :6E # 75 8 $ ' $ )' .ž ! # 5 * $ B 68 : 6 : 8 & $ '685: # 6 + !&. ' ' .'. . >1 " ' ' . C $' ' -' $ . ' . 6E :4E : 4 # 5 78 '' E 6 4 :6 E :6E *$B &$ *$B &$ '' 6 7 :648E :6E $ * $ '& B ' ' E & $ E ' !' * $ '& * $ '& * $ '& . ' -' $ . .! " # # " $% 6 7 7 4 7 45 86 7 64 5 77 5 7 45 8 4 7 45 8 58 77 5 5 5 76 4 5 5 76 488 5 7 45 8 5 77 675 7 786 58 8 8 58 7 7 6 4 5 4 6 455 5 766 8 5 56 85 7 7 45 7 45 8 5 77 5 65 5 65 5 4 8 7 66 6 6 64 6 68 67 5 6 ! $ ' & # ( $ ' # " $ % 23 45 5 5 5 7 7 4 7 45 86 7 64 8 7 45 8 6865) 3 8546= +). . ' . ' . 3 ' . " & ' " & ' -$ ' . . ' . 6 6 6 8 68 68 6 6 .5 6 + !&. ' -' $ . # ' . ' D! ' $ . ' ' -$ $ ' ' . -$ $ ' ' . . + + ' A $ A A A 6 6 6 6 6 4 8 7 5 6 4 8 7 7 6 8 7 46 44 4 47 464 464 46 464 475 7 4 5 6 7 45 44 7 45 4 7 45 48 7 45 47 58 77 5 5 76 48 5 5 77 6 5 7 54 4 78 5 766 4 5 5 58 4 464 464 46 464 475 7 4 5 6 7 45 44 7 45 4 7 45 48 7 45 47 66 67 54 5 4 7 54 4 78 6644 6 ' -' $ . $ !D ! ' . ' -' $ . B . . . . 9' 6 6 6 6 6 6 6 6 . -$ ' .) / 01 6 6 6 6 6 6 6 6 6 "& # "& # * $ '& " & '&6 : # ' >" ? 4@ * $ '& .686 < 7 45 8 66 68 8 6 56 7 45 8 5 4 7 786 6 4 4 5 4 4 6 4 5 78 7 45 7 45 8 5 5 65 5 65 5 #)* + . + C . ' . . . 65: 5 # 7 $. C ' # " -$ $ -$ $ # . 9" 1 $ ' ' 9B $ $ ' . .8 " & '& 5: # 6 * $ '& & '&7 : # 6 # B& . 6 : # 76 $ & & '&6 5: # .) " -$ $ -$ $ ' -9 ' -' $ .ž ! # 6 3 6 B! ' 8 4 :64 . 5: 5 .'. E :66E : # 5 78 $ . 9' B $ ' $ ' ' $ $ .ž ! # 6 & '& 5:6E # 6 & '&8 : E # 6 + !& $ ' 6 : # 6 + !&.

) # . ' .5 8 87 75 76 7 7 6 5 ! " # # " $% 5 76 7 4 5 7 45 7 45 7 45 58 77 5 7 5 77 5 58 86 5 8 5 7 5 5 6 ! $ ' & # ( $ ' # " $ % 4 5 7 45 7 45 7 45 66 5 5 68 4 8 5 #)* + . ' $ 9( ' ' . = 9 C # . .5 DIN 7603 Osovina Zup anik Zup anik Ležaj 5412 Usko nik 22 x 1.) / 01 6 6 Zaptivka A18 x 22 x 1.2 DIN 471 Podloška Vijak M6 x 12 DIN 916 $ ' $ ' $ ' $ ' " + 6 6 .) ' . -' $ ' E .

.

8 ! . % B % B ) . . < = / >? A ! A < 3 = 4 % ! B! < 3 = 6 / B &')*+ 81 + 1...*' / 01 6 6 6 6 6 6 6 6 4 6 46 4 33 4 @ 4 4 34 4 63 4 # 2'3 567 %#(63 / 4 6 46 4 @ 33 4 @ 4 4 34 4 63 4 8 &+.. + * : ) .! " ! 8 #$ % &'(# ...+ . .! ..&' (# 9 1 9 1 : : . .+ 8C&+. 'D+ 8C&+#D( 0D' .

.

. * * : . .B . #+C A+.. & 5 4 22 3 4 .&' (# + 9 1 # * < 6 6 6 . 6! 7 48 7 58 &')*+ + 16 & < 9" * < + ! 6! ! 6 )9 " ! 6 .+ DC&+#B( 0B' .*' / 01 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 24 $ .A.! " 2 34 5 3 5 35 5 3 5 3 5 4 22 5 3 34 4 3 3 35 2 3 35 34 5 3 5 535 5 542 4 3 5 22 5 4 5434 3 3 5 2 5 2 ! 6! % #$ % &'(# 6 . ) @/>5 = = . & 5 4 22 32 4 >5 = = . !22 = & < > <! = = ? @/!23 . = .. ! 6 )9 )9 . )/# A+B # +.

.

.. = > *> *> *> *> *> *> * " . "" .-. 7 . .B @.$. . 7 .. 7 .A $ . '( )$ +2 " 8 6 " " " . !6 " 0 6 " " ! 0 % 6 " "3 9: 9: 9 53 5 < ! 7 .$A) 1A( . . 7 .*0$ @. " + + + + + + . +2 " + " +" " " " * " " . 6 " 7 .-A . * ? - -. 7 & !.! # 3 3 4 4 4 3 43 4 3 5 4 5 53 53 53 53 53 5 53 4 4 34 5 5 334 5 3 4 5 4 4 3 43 4 5 3 5 54 5 5 3 5 5 3 5 5 3 5 5 3 5 5 3 5 5 5 3 4 5 4 34 5 5 5 5 334 " " $% & '()$ + " . 7 . 8 & /+( 0 12 3 3 3 33 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 -@. : 345 3 '(*+. CB'. .

.

-. '( )$ /+( 0 12 4 4 4 4 4 4 43 44 3 4 < < 4 < 3< 443 3 3 4 < 4 < 4 4 . ' 7 8# " " 6 6 $ 6 . .( . "" " 6 6 " 6 " 6 " " ->.$ )- '.&.*0.! # 3 4 3 3 3 3 4 3 3 3 " " & $% & '()$ 5 6 "! " 9 : " 7 " 3 ' 5 = )9 )9 '(*+. 6 . . &( *?$@ $.

.

7 9 ' 47 & !. ?8 . * ." > * . . '(*+. 0)@ A? $ )-?$ -. 3 & !. + " * . 9 ' 3 " 7 & !. )$ ( )$1A( . '( )$ /+( 0 12 7 7 3 4 7 77 7 73 7 7 7 . * . 9 7< =0. " " 6 +: 8 & & & > & +: 8 -. 7 9 4 ' 47 & !.! # 3 37 7 7 4773 47734 37 3 37 3 7 73 4 4 7 4 3 4 7 47 4 47 4 7 73 " " $% & '()$ ! 5 " 5 + " 5 58 . " <49 < * =0. 9 7< =0.

.

4? -. & !. & 8 & 8 & 8 ! 8 8 < " = * > * > * > = . 5 5 4 " B ? B * C0. ? B C0." = * > * > " * * * * + & & & -. " 4B ? B * C0." = . C0. '( )$ /+( 0 12 4 A" = = = & & ' 3 )-0 &( )$ &$)&( )--+0 )-+ .! # 34 5 3 343 4 34 34 4 34 4 5 34 4 34 4 3 4 34 3 3 3 3 34 3 3 4 3 3 4 3 3 3 4 5 3 43 4 4 4 4 4 4 5 4 4 4 5 3 4 44 5 3 5 3 3 5 4 3 4 5 4 3 5 3 " " $% & '()$ & " 6 7 & " 6 7 & " 6 7 & " !9 " 6 7 0 :. 5 & 4 & !." = . 5 4 @8 . ? 4 3 ' 5 @ . '(*+. 5 5 4 "'. & ! & ! & !.

.

% . ) 9 . 7 8 #$ % &'(# % 6 &')*+ ! 7 % 6 .! " 2 34 5 34 2 5 34 5 34 5 34 2 4 34 5 32 3 3 45 42 5 45 45 42 4 45 5 33 2 ! / .> # ' .&' (# ) + ) 7 & + % 7 . < .5 4 ( . . ! 7 ! 7 ! 7 : 22 %' ( %#(%' ). .*' / 01 2 2 2 2 2 2 2 7 ! . ) =/..

.

! " 2 34 5 3 34 4 34 4 3 3 4 5 3 4 2 4 5 24 4 2 4 453 44 44 3 5 4 5 4 2 5 35 4 ! % / 8 . . +! 6 )9 7 ! 9 .*' / 01 2 2 2 2 2 2 6 !22: % 4 .&' (# .. % ! & + . #$ % &'(# &')*+ ( ! 6 * ! * ! ) ! 6 . # ' .8 . * /.& 2 < 6 . %' ( +#/' +'('#)' %#(%' ).

.

! " 2 4 34 4 4 3 4 4 37 223 4 44 4 3 7 4 7 223 7 4 ! % / 8 : & #$ % &'(# % 5 4 2 9 4 .&' (# .*' / 01 2 2 2 %' ( %#(%' ). &')*+ 6 ..< # ' . % & .

.

.*' / 01 2 2 2 2 ) ! 8 ! 8 22 %' ( %#(%' ).&' (# .! " 2 34 34 3 34 9 34 3 4 34 4 34 23 9 34 3 29 4 4 3 4 9 4 3 4 4 4 4 23 9 4 3 29 ! / 5 . ! & #: % % * + .> # ' . 8 #$ % &'(# % 6 7 % 6 8 &')*+ ! 7! 8 ! . 6! % % & <= ..

.

334 : + .. + 4 + 4 "$ 7 5 >*34 4 4 6 . " 3 3 D '. ! & !. 0)8 96$0 D- 4 +- (+ . * -.$9) 6 . '( )$ /+( 0 12 3 3 3 3 3 3 3 5 34 33 3 3 3 3 3 35 % . 3 4 @ $ 8 ! 9*.. 3 4: " '(*+. 34 48 7 9*. + 4 + 4 % . * 6 ! $% & '()$ .! # 3 4 3 4 5 4 3 3 3 3 3 44 3 4 5 4 3 44 5 3 4 53 4 3 4 33 33 3 45 4 334 4 3 " " ... * . 8 " : ? -? "" : ? -? 8 " 8 " & . <$3 7 8 9*. 334 "$3 7 >*34 4 4 .' . ! A B "" + ." : : ." : = ! = ! A B . 3 4: " "$33 7 5 >*34 4 4 % .." : . . * & . 3 4 3 @ $348 ! 9*. " : ? -? . 7 48 9*. 7 8 3 9*. ..$. ' C< & !. = ! . <$ 7 5 8 9*.3 7 8 3 9*.E .$++-.

.

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

.

+B$&() +> ))(. & !. 4 + ' " * ) ) 8 ' ' ' & +4 5 ( . . '( )$ /+( 0 12 . '> *0$ 0$A 0$ *$ 0>0-. 7 7 7 7 7 7 . 7 6 .! # 6 76 6 6 7 6 . " " $% & '()$ ' " ! ! 3! !! % . . . " & -. +4 5 4 ) ! *4 *4 ." 8 4 4 4 " ? . 7@ = 7 >*. 7= >*. 7 3 $ 7= ! >*.8 9 9 " :' " 9 " :) " " < < < & ! <5 5 ! . . '(*+.

.

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

.

: 4*<*5 . B C*. 55 .7 6 78 ! " "5 : .5 : 5 "5 : . + ) '. <*5 D ." 7 9' ? " " 7 +2 " +2 " ) -.": 7' B ": . "F ) $ 7 7 ' .! # 5 343 4 343 44 53 55 343 4 5 343 4 343 343 53 5 5 3 5 55 343 3 55 5 3 5 4 53 4 4 5 53 33 53 55 4 343 4 343 3 343 4 4 343 4 343 44 3 5 343 4 5 54 343 4 343 343 5 44 3 433 343 4 3 5 5 33 43 4 4 5 3 53 335 5 5 5 343 4 343 3 " " $% & '()$ + " ! + " ! 0 " 6 78 ! " "4 : . $" " = -= " 9. " = -= " 7 .. +2 " +2 " + " " " 7 . " G 6 <*5 C ! 6 !5 B " C*. 5 5 D& 5 8 53 B ! C*.( . " = -= " 7 . " . 53 . F " 7 " 5 9 559 5 5 9 5 5 539 549 5 9 9 3 4 5 5 5 5 5 5 5 5 "2 + ) '$.7 0 ? F " "? 9 6 ! '(*+." 7 * " 7 " ) ! .5 : 5 & > " % ? ! " 0 . <*5 ." 7 F * " 7 . + ' "" " %7 " G A( 4 (**0< "4 : . : <*5 40 & @ % ? ! " & !." 7 A " 7 E F A " E . +H) '(. '( )$ /+( 0 12 5 5 5 5 5 5 5 5 5 9 9 39 4 7 = = 7 7 " $ ) 7 = -= 7 B 7 & .

.

3 # * .. # # # 8 . -# ( # 8 B #6 # 8 -# 8 F + # 8 = .H* (-) .# = ." $ ! 55 55 55 4 5 4 4 4 5 4 ! 45 5 4 5 4 45 4 5 5 55 4 4 4 4 4 5 454 4 4 5 5 5 4 44 4 4 5444 5 4 4 4 5 5 4 5 4 4 # # %& ' ()*% .) 1 23 5 : : : 4 .5. * (%- .3 # . . <+ D . 8 7 89 " # .# = .H* ()- . #4 6 .= 8 B 8 ' . ( ## # &8 G A) )++1< #4 6 . 6 <+ 41 ' @ 6 " & ? " # ' "/ . 8 8 ( %# # 5 : : 5: 55 4 5 4 5 5 5 5 4 5444 5 55 5 5: 4 55 4 55 5 4 5 4 .= 8 8 # % * 8 = ./ () *% 0. 8 1 #? : 7 " ()+. B C+/ 9 " B C+/ / # G 7 <+ C "7 " # B C+/ .= # 8 -# 8 + # 8 # * " .= # 8 : ? ( #3 . # 6 . # 6 " .# / #F * .3 # .5 <+ ' > # & ? " # 1 . # 6 " 1 # 7 89 " # .= )# # .6 D' : 4 4 54 = .6 5 4 5 4 55 4 55 4 55 4 8 = .F# 8 . 6 <+ 4 # 6 .3 # .= # 8 -# 8 A + # 8 E F A # E .

.

! .3.2 2 3 = = . ) #(# . &')*+ .2 9 2 $ 4 5#2 9 3< >)..&' (# 6 < ! 1 % + ! + + ! * ! * ! % . EG&+#>( 0>' .*' / 01 2 2 2 8 + @ A * ! ! . *1 ! * 7 = 23 ! 3 3 2 3 2 = E &+#>( F # ) #(#* < +>/' # EG&+#>( * ) #(# .2 9 3< 23 >). ! 4 4 4 % .2 2 3 = = ? 2 < >)222 . .! " 2 3 2 733 2 2 7 32 =3 73 3 7 3 22 = 2 =7 3 3 22 32 =3 ! #$ % &'(# + 4 ! 5 $ 4 5 8 9 8 :)2 3 3 3 +232 3 .* 3 * 3 * ! 4 !B 4 C D ! &) % % -2 9 < >).27 #.

.

# = . < / # F 7 <+5 / %/ 5 .# = .3 # .= # 8 -# 8 + # 8 # * " ./ () *% 0. #4 6 . <+5 G . -#6 8( # B #6 # 8 -# 8 E + # 8 = -# .) 1 23 5 5 5 5 5 5 5 5 5 : : : 4 5 : 55: 5 5 : 5 5 5 : 54 5 5 : 4 5 5 55 4 4 5 4 4 4 4 5 5 55 4 5 5 4 4 5 4 5 5 8 = .3 # * .3 # . 8 1 ? E # #? ()+..= : 7 " :( ? #3 :. * (-) . 6 <+5 41 ' @ 6 " & ? " # ' "/ 5 .3 # .= 8 . .5 B C+/ .E # 8 # . # 6 " 1 # 76 " 89 " # . 6 <+5 4 #5 6 .= # 8 -# 8 A + # 8 D E A # D .H* ()()- . # # # 8 .= 8 8 # % * 8 = . 5 C " 7 "5 B # C+/ . # " ." $ ! 5 4 4 5 4 4 5 4 4 5 54 4 4 4 4 5 44 4 4 4 4 4 4 4 ! # # 54 %& ' ()*% . 8 7 89 " # . #5 6 . * (%- .# / #E * % 8 8 ( %# # 55 5 4 4 4 5 4 4 5 5 5 5 5 5 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 55 4 4 4 4 5 5 = )# . ( ## # &8 # F A) 4 )++1< #4 6 . B C+/ 5 5 5 6 9 5 B " C+/ 55 % ".= 8 B 8 ' . <+5 -5 6 5 ' > # & ? " # 1 .

.

7 = 7 @ = 8*. 3 @ 8*."4 " 8 4 " ! 9! &: . 4! * ! . ( '( ())( 8 &(.(I $ $+C.! # 3 37 333 3<< 3 3<3 3 3 3 <7 3 7 " " $% & '()$ . 7 7 '(*+. ! + *6 " ) ! + " " " " " " " " B 6 - -. $. 7 @ = 8*. 7 7 *4 " ! " ! *4 " ! " ! 9! *4 " ! *4 " ! > *4 " ! " ! 9! *4 " ! ! *4 " ! " ! 9! & !. 7 3 4 ! . 7 7 ? .> ? . 7 . 7 *4 " ! " ! & !. 7@ 8*.$' 8. 7 7 @ = 8*. * . ! * ! %9 " *4 " ! . 3 3 9 ! 3 @ 8*. "6 * $= * A $= $= $= $= $= $= $= & . 3= 7 @ 8*.(I$@8 -&$. 7 9 $ 3 @ ! 8*. + 3 C " 4 DE F & !. 7 4! . *6 4 + " " " + ' . ( 0$H 0( 8.*())( . 7 3 7 H " "4 ! ' 3 . " ( . ! =3 @ 8*. " A + A " & ( . ! 7 7@ = 8*. 37 9 $ 7@ ! 8*. '( )$ 5" " # 6 + . ( B C *C(&() (18 (. " $= & ( /+( 0 12 3 < 7 #" 3 < 3 3 7 7 3 7 7 7 7 7 7 7 7 < 7 B 6 + *6 C2 " > 2 #" 337 3 < 7 33<< 3 7 < 7 7 "6 2 G B " 6 7 .

.

" & + " & & . 3 3 44 : 3 B ! C*. 3 E B 4 C*. '( )$ +2 " +2 " * . 5 4 4 3 3 7 G ! < .$' -G C.3 3 & !. - -. 3 E B C*." B " 2 /+( 0 12 3 3 3 5 4 3 33 3 3 3 3 3 35 34 3 3 3 3 4 4 4 5 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 4 5 5 55 5 3 4 33 35 4 33 3 33 5 3355 33 3 33 334 33 3 3 35 4 33 35 4 33 33 45 3 4 3 3 5 4 3 3 D . -G '()$ .3 3 : 3 B ! C*. 3 3 44 & !.HI'.('B $ $B * $))$ . 3 E B C*. 2 2 2 2 * 2 2 2 + 2 * * * * * + 2 . " & & .." 7 D . " & ( & . . 3 6 ! .$C) + *I* (. 3 $. 3 3 & !. 3 3 44 ! " '* & & !. ! < "6 6 + " " " < .! # 3 4 4 5 5 33 4 5 5 3 3 35 3 " " $% & '()$ + " 6 "7 6 8 39 + " 6 "7 6 8 9 6 " 7: 6" " 8 9 ! = ! >4 ? @*3 + 66 + 66 + 66 " + 66 6 ' A= + 66 + 66 + 66 + 66 ' A= = ' A= ' A= ' A= + 66 : $3 B ! C*. " ! = !.3 E 3 % 6 =$3 E B C*.. 3 3 : $3 B ! C*. " " " ! " " " + " ! * ! ! ! + " D . .3 B C*. 3 E 3 B C*. 4E B C*. 33 " E @*3 . 333 & !. '. 333 & !. 33 & !.$C) H '. 333 ! " '* & " E @*3 . + + + 66 '(*+." 7 D . +2 " +2 " +.$C) 1C( . HI'. D + . 3 3 . " + " 7 F -F . + . 3 3 : 4 B ! C*. 3 E B 5 C*.$C) ? $ * $)$+ B C -&$. 3 E B C*. 3 E B C*. " 7 F -F & . 3 3 44 & !.

.

27 ? < @).) .! D . =)2 7 7 7 + 272 7 % -2 < ? @).2 7 2 &')*+ *1 ! ! (: ! +: .2 7 % -2 < ? 37 @).7. $ 4 D#2 < 7? @). +! 5 .2 2 7 3 3 % . .2 < 7? @).> . :H&+#@( 0@' .*' / 01 2 2 2 3 3 3 2 2 9 3 27 22 2 2 2 2 2 29 23 2 7 2 B C ! ! ! ) 2 ) ) B B F C C 37 7 9 3 7 2 * .2 #.2 2 7 3 3 4 -2 ? @).2 2 7 3 3 A #27? @)222 * 44 ! &) % % -2 < ? @). +! 5 B * C ! 7 7 37 37 2 2 2 77 27 2 9 2299 7 7 9 7 22 729 37 2237 % + ! 1 * ! % ' : &+#@( G # ) #(#* ? .* 7 * 7 * 44 * 44 ! &) 7 % * 44 .2 7 2 % .> % % + ! 1 1 1 ) ) ) ) ) % % % + ! + ! 5 1 1 * ! 1 5 > .2 7 2 A 27? @)227 A #2 ? @)222 ..% ' ) +'(' # :H&+#@( * )H) '- ) #(# .&' (# *1 ! 1 1 5 > .2 < 2.27 ? < @).! " 2 3 9 99 2 77 2 2 2293 2293 7 9 37 9 3 3 3 97 2 3 97 3 97 22 9 227 227 2 2 2 7 22 39 2 93 22 2 ! #$ % &'(# * ! 4 !5 4 6 78 * 44 4 * 44 ! .2 2 7 3 3 A 2 ? @)222 * 44 * 44 * 44 D & ED 4 & ED 4 D D % -2 < ? @). ! . ! < =)2 7 7 7 +272 7 % . < .

.

. : . < (-%=* 2=) + %*% . 3# 3# .$6 $6 . ." $ ! 4 ! # # . %& ' ()*% 55 55 5 5 8 9" 5 5 " 9 # 9 <5 94 4 44: % = " 94 4 44: % 5" / %? =+/ : " 9" % / / :4 % 6 & 5 9% : ? 6 =+/ . > .) 1 23 " + . : 5" ? =+/ = 9 # # ? =+/ 4 & 5 9% 6 ? =+/ . ( . ? -%( . . # # . : - ()+. . ./ () *% # # 7 7 0. # # @ " > @ " # # ? # ) > ? # 4: 44 4 4 4 4 4 4 4 4 : 4 4 4 4: 4 4 4 4 4 4 5 # > 4 : 4 : 4 =-)A % + %*%. . : .@ =-)A%? &% B)1 C % <D(-%=* 1 + %**% .

.

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

.

9 :*. '( )$ " 7 /+( 0 12 3 3 3 < > 3 33 3 3 3 3 3 3< 3> 3 3 .$&)9 $?0$ * $)$+ 9 %$ ?(0 @ $ * ((. . 5 6 # 2" -. < = 4 ! " " ! 8 ! (+ 3 ) . * $))$ - +-. + + + ! " " " " " " " " " 9 " .! # 3 33 " " $% & '()$ + 44 +4 +4 % 4 8$3 6 9 :*. + + 0 8 )3 9 4 :*. 3 < > 3 < > 3 : . . $ '( * $)$ - . . < :4 " " 4 !$ )3 . '(*+. .

.

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

.

.

6+# )! ! /.%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + . 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /.%) / ! ! + .%) / ! ! + . 6+# )! ! /.%) / ! ! + .%) / ! ! + . 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. % !+ $ ! .%) / ! ! + . 6+# )! ! /.%) / ! ! + . 6+# )! ! /. 6+# )! ! /.%) / ! ! + .%) / ! ! + . 6+# )! ! /. 6+# )! ! /.%) / ! ! + . 6+# )! ! /.%) / ! ! + .%) / ! ! + . 6+# 123 3 ! + . 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /.%) / ! ! + .%) / ! !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) 3 4 ! & % 5 #$ ' 9 : : 7 8 7 8 9 9 : 7 7 77 78 7 7 79 7 7 7: 8 8 87 88 8 8 89 8 8 8: : : : :7 :8 : : :9 : : :: 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 7 9 : 7 8 7 8 9 . 6+# )! ! /.%) / ! ! + .) )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /.%) / ! ! + .%) / ! ! + .!# "$ %& !# '% 7 8 ()! + * )% & ) !+ .%) / ! ! + .%) / ! ! + . 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /.% ) !.%) / ! ! + . 6+# )! ! /.%) / ! ! + . 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /.%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + . 6+# )! ! /.#$ 9 ()! .%) / ! ! + .%) / ! ! + . 6+# )! ! /.! .%) / ! ! + . 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /.%) / ! ! + . ) / * ! % & )! $! ) / 0!.%) / ! ! + . 6+# )! ! /.%) / ! ! + . 6+# )! ! /. 6+# )! ! /.%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + . 6+# )! ! /.%) / ! ! + . 6+# )! ! /.%) / ! ! + .%) / ! ! + . 6+# )! ! /. 6+# )! ! /.

!# "$ %& !# '% 9

:

7 8

9

: 9 9 97 98 9 9 99 9 9 9:

7 8

9

:

7 8

9

()! + * )% & ) !+ ,#$ 7 7 7 : 77 77 777 778 77 77 779 77 77 77: 78 78 787 788 78 78 789 78 78 78: 7 7 7 7 7 8 7 7 7 9 7 7 7 : 7 7 7 7 7 8 7 7 7 9 7 7 7 :

()! .! , ) / * ! % & )! $! ) / 0!, % !+ $ ! - % ) !,) )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+#

123

3
! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

3

4

! & % 5 #$ '

8

!# "$ %& !# '% : : : :7 :8 : : :9 : : ::

7 8

9

:

7 8

9

: 7 7 77 78 7 7 79 7 7 7:

()! + * )% & ) !+ ,#$ 79 79 797 798 79 79 799 79 79 79: 7 7 7 7 7 8 7 7 7 9 7 7 7 : 7 7 7 7 7 8 7 7 7 9 7 7 7 : 7: 7:8 7: 7:9 7: 7: 7:: :79 7 8 88 7 7 :79 9 :7988

()! .! , ) / * ! % & )! $! ) / 0!, % !+ $ ! - % ) !,)

123
)! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# )! ! /. 6+# . & %) ! ! ;.! ' < &, % = 2# . >? 8 * ( 9 ! ; ' %! , / . %* " ! # ) ; 6 )! ! # '@ '@ ) ;7 # .) A #

3
! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ! + .%) / ! ( % )5 % ,! , )% (!% ,! , )% (! ? B'7 !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % !+$ / % 2# ' ,! , )% (!% #$ ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

3

4

! & % 5 #$ '

7

3#, '%0+ ' ) % ' ! ##

!# "$ %& !# '% 8 8 87 88 8 8 89 8 8 8:

7 8

9

:

7 8

()! + * )% & ) !+ ,#$ : 7 : 7 : 7777 7: 8 7: 7: 7: 9: 8 9 7: 7: 7 8 87 :7988 :79887 :79 9 : 7 :79 8 :79 :79 7 8 8 9 8 78 : 77 9

()! .! , ) / * ! % & )! $! ) / 0!, % !+ $ ! - % ) !,)

123
2# . * ?9 ( 8 9 6. )% ( 9 ! !. + C (7 AC .! .%) 7 , / < C + ! #% / ! ! ! & .# = AC .! .%) 7 , / < / .# ! #% / ! ! !F ' + = AC .! .%) #% / ! , / < C +! ! ! & .# = AC .! .%) #% / ! , / < / .# ! ! !F ' + = AC .! .%) 9 , / < / .# ! #% / ! ! !F ' + = AC .! .%) #% / ! , / < C +! ! ! & .# = AC .! .%) #% / ! , / < / .# ! ! !F ' + = ! // % & + ! / / ,! & + ; '@ ) ; # '@ ) ;7 # G '! !/ . %* " ! # ) ; %, # '@ 2# . * ?9 ( 8 9 ! % / &, F % /)! ! % / &, $ / /)! )6 # # * $ )%& ) ! / & %)< .% ; # ! )#/= )&! %) * E+ # & #) . )&! %) 6 + &!! & ! %) ! "6 ;/6 @ )# . # #! ! 6 ! // % & + ! / / ,! & + ; )# *; # . /$ ' ) " ') / % # ) .# ; + ) .# ;, */ + * ') % 36 ') .# 6 , / , F # ) .# ; !% + ! ! # ! / , + 3 6 ;%&, ) %) #+. %) " , */ '# #%) " 6 " E /# ! ) ! %0 + 3 6 ;, %' )##. * &!! %) / ! , %' " ) )##. * #/ ) 7 L7 2# . * ? 7 ( 8 9 6. )% ( 9 ! !. + C (7 B ) M 89 N & / &! # ) # )%" 3)F ;0)

3
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

3
2# ' $ )! !+ / !/$ ) / % !/$ ) / % !/$ ) / % !/$ ) / % !/$ ) / % !/$ ) / % !/$ ) / % + $ && / ! + + $ && / ! +

4

! & % 5 #$ ' 7 7 9

7 8 7 7 7

9

: 9 9 97 98 9 9 99 9 9 9:

:79 7 :79 7 :79 87 :798 :79 7:88 8 78:7 89 9 8 7 :79 : : 87 : : 777 89 8 97 : 97:

7

3#, '%0+ ' ' ! ## 3#, '%0+ ' ' ! ## (!% # 2# ' &, + $ /)! !% &, + $ /)! !% &, ! % % )' $)! # &, ! % /H /& % ! ) $)# %H E )&! % & ) $)# + I# %H E&# E # E )&! %) I + &! ) & % @ + $) ) / % + $ && / ! + + $ && / ! + $! $ )+ (! %/+ . ? / ! ! / )) , ) % % / )) , ) , / # % % )#$, / )) , ) % % / )) , ) #! ) + 6 ) + ? % % , # / # % ) % )&! % +$ E & ) $)# %H /# % +$ / # % + $ /)! + , '#/ +$ !% ) '! / # % + $ /)! + , '#/ +$ !% ) '! 6 %' ) #' 2# ' $ )! !+ / E) &! # ) )%' ,! , )%

7 7

7

7 7

7 7 7 7

!# "$ %& !# '% 8

()! + * )% & ) !+ ,#$ :79 :798 9 :7988 9 7 7 89 7

()! .! , ) / * ! % & )! $! ) / 0!, % !+ $ ! - % ) !,)

123
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

3

3

4

9

: : 878 7 9 87 : 8 8 : : 7 8 : 7778 8 :: 9 7:88 7 8 8 7 8 8 8 8 8 9 8 8 8 : 8 8 8 7 8 8 8 8 887 88 97 9 87 879 88 8 7 7 97 9 7

8

9 %) !

7 8

8

. & 9

9

?

: : : :7 :8 : : :9 : : :: 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7

7 8

. . . . . . . . . . . . . . .

9

:

7 8

! / $! / %) B)! % # &, / '+ ( #E @% ,! , )% (!% / )% ' ( % )5& # ' %E '/ , % / J#$ > #@ ! (!% % D ' ) E D ' ) E ! / $#/ / %! J#$ %E B ' ) %& % E ! ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // ##@ 2 // B ? # ,, # # B ? # ,, # # B ? # ,, # # B ? # ,, # # B ? # ,, # # B ? # ,, # # B ? # ,, # # B ? # ,, # # B ? # ,, # # B ? # ,, # #

&, &, !/$ ) / % 6 / + + 0 ?+ , '%! % ! ##/ &, E) ,! , )% 2# ' / )% ' !, % )# /, # % #! ) 2# ' $ )! !+ / !+ / $! $ )+ / )) , ) % % %& % , ) '0 ?$#/ %/' ! ! @! % E &# ' E &# ' E &# ' E &# ' E &# ' E &# ' E &# ' E &# ' E &# ' E &# ' E &# ' E &# ' E &# ' E &# ' E &# ' 5 0? # 5 0? # 5 0? # 5 0? # 5 0? # 5 0? # 5 0? # 5 0? # 5 0? # 5 0? #

! & % 5 #$ ' 7

7 7 7 8 7 7 7 7 7

7

%) !

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