You are on page 1of 16

Sex a milostný život Ako zbaliť a získať ženu

Praktická príručka umením zvádzania

2012 © WWW.SEDUCTION.SK

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

Pick Up Komunite…… a všetkým tým tisícom odvážnych mužov, ktorí jej predchádzali, určovali jej život, investovali do nej a starali sa o ňu s odvahou a zanietením

1. vydanie 2012 Obálka: Peter Varecký Distribúcia a vydanie: Books on Demand s.r.o. Bratislava, Slovenská republika 2012 © SEDUCTION.SK - http://www.seduction.sk

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

Toto je bezplatný dokument. Akýkoľvek predaj či platená distribúcia je zakázaná. Užívateľ získava naše písomné povolenie predmetný PDF-report v nezmenenej podobe príjmať, poskytovať či distribuovať ďalej - podľa osobného uváženia.

Upozornenie:
Autori projektu kladú dôraz na to, že klient jedná výlučne na základe slobodnej vôle. Autori týmto nepreberajú akúkoľvek zodpovednosť za následky spôsobené nesprávnym a neoprávneným konaním.

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

O autoroch Autori projektu SEDUCTION.SK patria v Slovenskej a Českej republike medzi

najúspešnejších vzťahových poradcov a inštruktorov. Spoločne s partnerským projektom PUABOOTCAMP.DE pôsobiacim v Nemecku a Rakúsku, tak vytvárajú silné partnerstvo, orientované na klientov vo viacerých európskych krajinách. Počas mnohoročnej praxe, vypracovali účinné prístupy a techniky z oblasti sociálnej dynamiky (osobného rozvoja, zvádzania, partnerských vzťahov a milostného života), - aplikovateľné predovšetkým na európske podmienky. Od r. 2009 úspešne odovzdávajú nadobudnuté skúsenosti a zručnosti ďalším mužom, v rámci pravidelne organizovaných školení - kurzov, tréningov, seminárov, coachingu a vzťahového poradenstva. Ich pozitívne úspechy, tak spoločne s nimi zdieľa množstvo mužov - nielen zo Slovenskej a Českej republiky, ale aj zahraničia. Viac informácii o projekte, nájdete na stránkach: www.seduction.sk

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

„If you can´t attract a women, you are, be definition, sterile.“ Mystery

Sex má blahodárne účinky Väčšina odborných štúdii podporuje tvrdenie, že sexuálna aktivita, prejavy vášne a lásky sú veľmi dôležité pre správne fungovanie organizmu. Sex so správnou osobou má zárovepriaznivý vplyv na zdravie. Aj keď ho nemôžeme radiť medzi lieky, je to bez ohľadu na všetko vynikajúca náhrada množstva liekov. Dobrý sexuálny vzťah vytvára pocit šťastia v živote a zároveň umožňuje výmenu pocitov a vášne, čo má priaznivý vplyv na spiritualitu a posilňuje všeobecné zdravie. Okrem toho je sex dokonalou prevenciou stresu, omnoho lepšou než všetky lieky a je to tiež prirodzený spôsob dobíjania energie, t.j. chuti pracovať a tvoriť.Sexuálna aktivita stimuluje tvorbu serotonínu, takzvaného hormónu šťastia. Serotonín, ktorý sa tvorí z esenciálnej aminokyseliny tryptofánu, je zodpovedný za zvýšenie sily lásky, preto romantický vzťah zlepšuje náladu, dôsledkom čoho je uvoľnenie a vnútorný pokoj. Čím viac sexu, tým lepšie nám funguje pečeň a trávenie. Dobrý sexuálny život aktivuje neurotransmitery, ktoré sú nesmierne dôležité pre fyzické zdravie. Zvyšuje vylučovanie dopamínu, ktorý je zodpovedný za prenos nervových impulzov a správne fungovanie svalovej hmoty, endorfínov, ktoré majú krátku, ale zato silnú schopnosť potláčať bolesť a alfa endorfínov, ktoré sú prirodzené. Je známe, že dobrý sexuálny život podporuje tvorbu hormónov a hormonálna rovnováha celého endokrynného systému prispieva, aj keď len nepriamo, k lepšej kvalite pleti. Každý príjemný pocit sa teda prejaví aj navonok.. Nanešťastie, sex má niekedy aj nechcené dôsledky. Je pravda, že kvalitný sexuálny život je dobrý pre vaše zdravie, ale rovnako je pravda aj to, že sex je výborným spôsobom prenosu chorôb. Začatie so sexuálnym životom príliš skoro a časté striedanie partnerov sú bez pochyby spájané so sexuálne prenosnými chrobami.

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

8 pozitív sexu 1. sex je prevenciou pred chorobami srdca 2. sex vytvára pocit šťastia 3. po sexe lepšie spíme a dobíjame vnútornú energiu 4. sexom predchádzate stresu a robí vás šťastnými 5. všetko sa to podpíše pod zlepšenie zdravia a kvality života 6. upevňuje partnerské vzťahy 7. pozitívne pôsobí na sebavedomie človeka 8. šíri Vaše gény / reprodukcia

Chyby, akých sa muži často dopúšťajú 1) Myslíte si, že viete presne, po čom túži Mnoho mužov predpokladá, že ich súčasná partnerka má rada presne tie isté veci ako tá predchádzajúca. Pravdepodobne nemusíme zdôrazňovať, že ženy sa od seba veľmi líšia. Ak vašu predchádzajúcu priateľku vzrušovalo vášnivé milovanie pod sprchou, to isté sa pravdepodobne nebude opakovať u vašej súčasnej, ktorej sa s najväčšou pravdepodobnosťou páči niečo úplne iné. 2) Skutočne máte to, čo chce Ženský orgazmus môže byť komplikovaná vec – niektoré ženy ho nedosiahnu ani pri zrýchlení tempa na 1000 otáčok za minútu, čo je omnoho viac než je kapacita vašich prstov alebo jazyka .-) Možno pomôže malá elektrická hračka... Muži si však myslia, že so ženou nie je niečo v poriadku ak dokáže dosiahnuť orgazmus len pomocou vibrátora. Odborníci v oblasti sexuológie a vzťahov radia mužom, aby zmenili svoj názor na vibrátor: „Vibrátor by mal byť vašim pomocníkom a nie náhradou muža.

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

3) Pre ženy znamená sex to isté, čo pre mužov Źenský a mužský pohľad na sex a milostný život sa neraz líšia. Napriek tomu, že pocit, keď muž vniká do ženy je pre neho výnimočný, obyčajne to nie je to isté pre ženu. Pravdou je, že pre väčšinu žien je vnútorná časť vagíny omnoho menej citlivá na podnety než vonkajšie časti. Ani prerušovaná súlož nemusí byť pre „prijímateľku“ taká príjemná ako pre vás. 4) Naozaj poznáte ženskú anatómiu ? Väčšina mužov vie, čo je to klitoris a kde ho hľadať aj napriek tomu, že nie vždy dokonale poznajú jeho funkciu. Značná časť mužskej populácie aj napriek „sexuálnej revolúcii“, ktorá upozornila na dôležitosť klitorisu už pred tromi desaťročiami stále verí, že žena môže dosiahnuť vyvrcholenie len prostredníctvom vaginálnej penetrácie. Preto sexuológovia odporúčajú počas styku venovať väčšiu pozornosť klitorisu – spýtajte sa svojej priateľky .. . 5) Mokrá = nadržaná Ženy sa líšia aj tým, ako rýchlo „zvlhnú“. Niektoré rýchlejšie, iné potrebujú viac času... veľa záleží aj od menštruačného cyklu, stresu, liekov ak nejaké užívajú. Samotná skutočnosť, že žena je o niečo menej vlhká než by ste chceli, ešte neznamená, že „to“ nechce, a že nechce vás. 6) Mlčanie je zlato Počas sexu nemusíte byť ticho - na rozdiel od všeobecnej mienky. Ako potom vaša priateľka či milenka bude vedieť, čo sa vám páči a čo až tak veľmi nie ? Platí to aj opačne. Je to práve komunikácia, ktorá je najdôležitejšia pre vzájomné uspokojenie. To samozrejme neznamená, že strčíte hlavu svojej priateľky do vášho rozkroku, ale môžete jej naznačiť, čo sa vám páči – napríklad si zamrmlete „takto sa mi to páči“.

Orgazmus Orgazmus je téma, ktorú niektorí ľudia stále považujú za tabu; orgazmus je niečo, o čom nehovoríme s mnohými ľuďmi, a možno vôbec. Hraný, skutočný, falošný alebo iba nostalgická spomienka a niečo, čo nejestvuje ?

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

Mnoho vzťahov kvôli nemu trpí a iné sa prehlbujú. Má naozaj moc priviesť nás do neba a zatlačiť nás do pekla ? Definovať orgazmus je ako hľadať kvapku vody v mori. Každý jednotlivec (muž i žena) to vidí inak mohli by sme povedať, že je to „explózia uvoľňujúca nervovo-svalové napätie”. Znie to veľmi učene, ale je to mimoriadne príjemný pocit, všakže...: Čo sa deje v našom tele je veľmi nezvyčajné:   • Srdce bije rýchlejšie, dýchame rýchlejšie (tiež preto, lebo naše svaly sú napäté). • H ladina endorfínov (spôsobujú, že sa cítime dobre) a oxytocínu (má upokojujúci efekt a spôsobuje, že chcete byť niekomu blízko) v mozgu a tele stúpa, čo nám vraví, že to bude zábava.  • Tok krvi v pohlavných orgánoch sa zvýši, čo vyprovokuje genitálny reflex (sťahy mužského pohlavného údu).  • Tento reflex je dôsledkom činnosti panvového svalu, ktorý sa stiahne 5 až 15 krát v intervale 0,8 sekúnd. To je orgazmus, ako ho poznáme.

Čo nie je orgazmus ? Orgazmus by nikdy nemal byť hlavným cieľom sexuálneho styku. Môžete s partnerkou tráviť skvelý čas, môžete sa cítiť milovaní, zažívať intimitu, zmyselnosť, vzrušenie, ale stále nemusíte zažívať orgazmus. To nie je problém. Hlavne u žien. Sex môže byť zábavný aj bez orgazmu (..pre fajnšmekrov i viacnásobné orgazmy - odporúčeme štúdium Kamasútry) Nikoho nemôžete do dosiahnutia orgazmu nútiť Okrem fyzickej stimulácie môžete vytvoriť partnerke bezpečené, pohodlné a milujúce prostredie, aby dosiahla orgazmus. Nikoho nemôžete do dosiahnutia orgazmu nútiť. Orgazmus sa nezameriava iba na pohlavné orgány: niektorí ho vedia dosiahnuť bez dotyku intímnych miest (tantrický sex, telepatický sex…) Falošný orgazmus – aký je zmysel ?

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

Prečo ženy, ale i muži predstierajú orgazmus ? Väčšina si myslí, že tak potešia svojho partnera a „nesklamú“ ho. Neodporúčame ! Namiesto predstierania, vytvorte taký vzťah, v ktorom budete mocť povedať partnerke všetko. Srdečné a milujúce prostredie je zvyčajne kľúčom k nezabudnuteľným orgazmom. Kvalita, nie kvantita Čo sa týka orgazmov, niekedy to vyzerá tak, že spoločnosť vytvára priveľa problémov. Intenzita nie je faktorom sexuálnej spokojnosti. Ak chcete dosiahnuť dobrý orgazmus, môžete sa na to pripraviť. Ak chcete mať skvelý sex, musíte urobiť viac, ako len dosiahnuť nádherný orgazmus. Pravidlo 2-6-2 V psycho-sexuálnych terapiách sa pravidlo 2-6-2 stáva v súčasnosti dôležitým. Znamená:    • z 10 stykov, 2 budú fantastické, nezabudnuteľné, dych vyrážajúce a veľmi dojemné, • 6 bude OK, ale nič extra, • Nič by sa nestalo, ak by 2 z nich vôbec nikdy neboli

Spálňová komunikácia Najlepší spôsob, ako potešiť seba i svoju partnerku a stať sa lepším milencom, je zistiť, čo sa komu páči. Hovorte! Musíte hovoriť celý čas – musíte dávať a prijímať obojstranné informácie. Príprava na pohlavný styk Predtým, než budete mať styk, je dobré vedieť, čo vášho partnerku upokojuje, stimuluje a teší v posteli. Ak sa o sexualite s partnerkou rozprávate, dosiahne sex vyšší level. A váš vzťah sa kvôli vyššej kvalite vášho sexu a väčšiemu potešeniu, ktoré to prinesie, stane silnejším.

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

Intímna škála Môžete si s partnerkou vytvoriť intímnu škálu na váš pohlavný styk. Číslo 1 môže znamenať OK, 10 je The Best Orgazmus. Predstavivosť v sexe - veĺmi dôležitá. Nech sa sexualita nestane rutinou. Budťe hraví. Nové polohy, nové dotyky, rôzne predohry… Pole predstavivosti je rozľahlé – používajte ho. Prax z Vás robí Sexual Master.

A na záver – nezabudnite:

1. Dokonalosť neexistuje – je len v našich hlavách Ako muži tak aj ženy chcú vyzerať pri sexe príťažlivo, vzrušujúco...jednoducho dobre. Takže sa príliš často obávame o svoj výzor počas sexu. Nedovoľte, aby váš perfektný sex pokazili takéto nedôležité veci. Nech je to hocičo, pamätajte si, že nie ste sami. V skutočnosti väčšina ľudí nie je spokojná najmenej s jednou časťou svojho tela. Takže nie je prekvapením, že sa ľudia nevedia uvoľniť, keď príde na intimitu. Uvedomte si, že vaša partnerka v danej chvíli na vašu nedokonalosť nemyslí a ani si ju pravdepodobne neuvedomuje a neskúma ju. Je s vami, pretože ho priťahujete ako celok. Nemyslite teda pri sexe na tieto časti svojho tela ani vy. 2. Kľúč k perfektnému sexu leží v sebadôvere S pozitívnym obrazom o sebe samom získate perfektný sexuálny život. Dokonalosť je vlastne skrytá v uvedomení si krásy svojho vlastného tela. Prestaňte so svojimi komplexmi a začnite sa cítiť ako Sexual Master. Viete ako to funguje:

Myšlienka, energia, akcia. Verte si. Budete prekvapení pozitívnymi výsledkami !

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

Ako na perfektný sex NLP - vytvorte si pozitívny obraz samého seba Budujte svoj pozitívny sebaobraz samého seba. Hovoríme o zdravom sebaobraze“ – nie o prehnanom narcizme. To ako sa cítite Vy sami – vyžarujete a komunikujete na vedomej i nevedomej úrovni aj ďalej – smerom k ženám, s ktorými trávite čas. Krása (fyzická), nie je alfa omega“ toho, či ste úspešný a šťastný, alebo naopak. Chlapi, použite svoj šarm Bruce Willis má ďaleko od ideálneho muža – plné brucho, zjavná plešatosť...ale ajtak je to muž, ktorý je fantáziou v mysliach našich starých mám, našich mám či dcér. Prečo? Jeho príťažlivosť je skrytá v ňom – v tom sebavedomom pohľade, hlase, šarme, dominancii... . Ak sa cítite zle, vyzeráte zle Ak sa zle cítite,vyzeráte zle. Ale ak sa ako osoba cítite dobre, ostatní si to na vás všimnú. A potom sa stávate neodolateľnými.Takže počas pobytu v posteli sa zamerajte na časti tela, s ktorými ste spokojní. Myslite na tieto časti. Sú nimi vaše oči, ústa, ruky, hlas, penis...? Buďte si vedomí svojho bohatstva, buďte naň pyšní, poukážte naň a akceptujte komplimenty. To čo sa ráta, ste vy ako celok a nie len vaše telo Vždy verte komplimentom partnerky a akceptujte ich. Nerozprávajte o tom ako veľmi neznášate svoje telo a čo je na ňom zlé. Keď sme mladí, naša predstavivosť je samozrejme vzrušovaná známymi sex symbolmi. Ale žiaden výskum zatiaľ nepreukázal, že ženy chcú chlapa s „vypracovanými tehličkami“ a veľmi málo mužov definovalo presnú veľkosť pŕs, ktorú chcú. Z tých ktorí ju definovali si polovica vybrala veľké a druhá polovica malé veľkosti. Koniec koncov, pred tým ako s Vami pôjde dotyčná do postele, ...už odhadom pozná vaše tvary a veľkosti .-) Hlboká penetrácia neznamená automaticky väčšie vzrušenie Výskum odhalil, že vonkajšia tretina vagíny, t.j. začiatok a vstup je najcitlivejší. Preto hlboká penetrácia nehrá významnú úlohu pri vzrušení ženy. Stačí ak muž prenikne len špičkou svojho penisu – pocit je fantastický pre oboch. Striedajte preto hlboké a krátke preniknutia.

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

Okoreňte svoj sexuálny život novými miestami Nové veci sú určite najväčším afrodiziakom – len si spomeňte na svoj prvý sex. Každá nezvyčajn áskúsenosť, nová vôňa, iný hlas...prinesie do vášho života nové vzrušenie. Tak, ako dávno to už bolo, čo ste to s Vašou milenkou robili na nejakom nezvyčajnom mieste. Vytvorte si svoje sexuálne hračky Prečo nepoužiť vašu práčku ?  Vyskúšajte to takto: on sedí na práčke, ona sedí na ňom otočená tvárou v tvár a má okolo neho ovinuté nohy. Pred tým, zapnite program na odstredenie. Vibrácie práčky dodatočne stimulujú Váš penis, ktorý sa zmení na skutočný vibrátor. Červená, milujem ťa červená Farby vytvárajú erotickú náladu pre ženy. Červená, tmavo modrá a purpurová sú tri najerotickejšie farby. Hrajte sa s nimi. Ak ste to nevedeli, tak najmenej erotickou farbou je sivá. Sex v sprche, nie je tým, čím sa zdá byť Prečo sa trápiť penetráciou v sprche ? Áno, vo filmoch vyzerá perfektne a dokonale romanticky. Ale v realite nie je vôbec perfektný, pretože voda vysušuje žene vagínu a tým môže spôsobiť styk bolestivým. Použite sexuálne hračky Pri hrách je vítaná pozitívna vibrácia, takže niekedy dovoľte vibrátoru, aby sa vašich hier v posteli zúčastnil. Existujú samozrejme aj iné hračky, ktoré dodatočne stimulujú bod G u ženy, alebo vašu predstavivosť. Dovoľte si byť iný – ako väčšina mužov. Buďte vynaliezavý ! Domáce práce – záťaž alebo horúca predohra Prečo stále nosiť doma odev? Vyzlečte sa. Zatiaľ čo umývate, vysávate, utierate prach, varíte... Dajte si na seba iba zásteru. Buďte si istý, že si vás váš partner určite všimne. A to nebude to jediné... Blow job - uistite sa, že budete dobre chutiť

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

Jedenie ananásu, škorice, mentolu, citrusov... spôsobí, že vaše tekutiny budú mať lákavú chuť. To urobí orálny sex pre Vašu partnerku chutnejším. Vyhnite sa cigaretám, alkoholu, koreniu, atď.

10 vecí, ktoré vzrušujú ženy 1) Muži, ktorí sa milujú pomaly 2) Muži, ktorí vedia ženu sexuálne uvolniť 3) Muži, ktorí poznajú umenie masáže 4) Muži, ktorí sa dobre bozkávajú - všade 5) Muži, ktorí sa v posteli dobre komunikujú 6) Muži, ktorí ženu pomaly vyzliekajú 7) Muži, ktorí ovládajú umenie dráždivého pohybu 8) Muži, ktorí radi poskytujú orálny sex 9) Muži, ktorí ženy vedia naplno milovať 10) Muži, ktorí vedia, ako uspokojiť ženské telo, dušu i myseľ

Pravda o dĺžke penisu Keď sa rozhovor zvrtne na penis, je nemožné vyhnúť sa večnej otázke o tom, či dlhší je aj lepší. Podľa samotných žien, to záleží od situácie a na aký druh sexuálnych praktík myslí: • • Pri prvom vaginálnom sexe sa jej bude každý penis zdať priveľký a strašidelný Rozhodnutie o análnom sexe bude pravdepodobne závisieť od základnej veľkosti Vášho penisu

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

Ak chce svojho partnera orálne uspokojiť, bude jej stačiť aj kratší (zabudnite na perfektné umenie ženských herečiek v pornofilmoch – bežná milenka sa uvedené umenie potrebuje naučiť – doprajte jej to .-)

Hrúbka je dôležitejšia než dĺžka Aj keď sa veľa mužov rado chvastá s dĺžkou svojho penisu, hrúbka Vášho penisu je pre ženské uspokojenie dôležitejšia. Citlivé tkanivá okolo vagíny, klitoris a všetko okolo neho a dokonca aj vykričaný bod G, ak ho žena má, sa nachádzajú pár centimetrov od vaginálneho vstupu. Čím väčší tlak je na nich vyvíjaný, tým väčší je pôžitok. Na druhej strane môže dlhý penis dosiahnuť kŕčok maternice, čo nemusí byť príjemné a pre niektoré ženy je to bolestivé. Čo ženy vidia na chlapoch s veľkým mužstvom? Muži s veľkým penisom sú zvyčajne považovaní za mužskejších než ostatní, čo vyvoláva dojem, že žena, ktorá ich zaujme je atraktívnejšia a žiadanejšia. Niektoré ženy vzrušuje pohľad na veľký penis. Mnoho žien je penisom fascinovaných, lebo ho nemajú, ale táto fascinácia sa zvyčajne nespája s veľkosťou. Zdokonaľujte radšej svoju techniku Neexistuje fyzický dôkaz potvrdzujúci, že väčší penis poskytuje lepšie sexuálne potešenie. Prekvapujúco je dĺžka penisu dôležitejšia pre mužov než pre ženy, hoci neexistuje absolútne žiadna spojitosť medzi dĺžkou penisu a schopnosťou muža byť dobrým milencom. Každá žena dosvedčí, že trpezlivosť a najmä pozornosť sú oveľa dôležitejšie než centimeter hore či dole. A aký dlhý vlastne je Veľkosť a hrúbka pripraveného penisu je dosť spojená s vekom, a ovplyvnená aj inými faktormi, ako napr: • • • momentálna nálada a vzrušivosť, čas od poslednej ejakulácie, vonkajšia teplota…

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

Priemerná dĺžka mužského orgánu počas erekcie je: • • • • belosi 16,1 cm, černosi 16,4 cm (stereotyp o dĺžke penisu černochov je preto celkom chybný), Aziati majú údajne o 2 centimetre kratší než belosi a černosi, rekordman: 35,1 cm (hrdý majiteľ vraj žil v 20-tych rokoch minulého storočia

Prax, prax a ešte raz prax - je jediná skutočná cesta k sexuálnemu majstrovstvu každého muža .-) !

Sex a milostný život
WorkBook no.3 - The Art of Seduction © 2012 SEDUCTION.SK

Spoločne s touto bezplatnou príručkou, získavate aj 10 % bonus na akýkoľvek ponúkaný produkt či službu z projektu SEDUCTION.SK Spôsob uplatnenia: pri registrácii na oficiálnej mailovej adrese: seduction.sk@gmail.com alebo telefónnom čísle: 0949 / 142 051 WWW.SEDUCTION.SK