Moduł przedwzmacniacza wejściowego WNM-JACK-IN-LINE

Moduł przedwzmacniacza wejściowego WNM-JACK-IN-LINE to kompletny układ monofonicznego wzmacniacza napięciowego dedykowany do współpracy z typowymi źródłami sygnału audio takimi jak odtwarzacze CD, MP3, miksery, itp. Czułość wejściowa modułu wynosi 1V. Wzmocnienie napięciowe w paśmie przenoszenia przedwzmacniacza jest stałe i wynosi 0dB (KU=1V/V). Pasmo przenoszenia zawiera się w przedziale od 60Hz do 128kHz (KU=-3dB). Rezystancja wejściowa wynosi 47 kOhm.

Rys. 1. Schemat montażowy modułu przedwzmacniacza wejściowego WNM-JACK-IN-LINE.

Moduł przedwzmacniacza wejściowego WNM-JACK-IN-LINE zaopatrzony jest w oryginalne gniazdo typu JACK 6,35mm MONO firmy Neutrik. Gwarantuje ono najwyższą jakość i trwałość połączenia elektrycznego i mechanicznego przewodu sygnałowego z urządzeniem. Zwarta, przemyślana konstrukcja pozwala na montaż kilku modułów obok siebie, przy czym minimalna odległości między środkami gniazd na panelu przyłączeniowym może wynosić tylko 30mm. Ma to duże znaczenie przy rozbudowanych aplikacjach z wieloma wejściami / wyjściami w obudowach o niedużych wymiarach.

Parametry elektryczne i mechaniczne modułu: Parametr: napięcia zasilające (US): czułość wejściowa (UIN): impedancja wejściowa (RIN): wzmocnienie napięciowe (KU): pasmo przenoszenia (fKu=-3dB): impedancja wewnętrzna (ROUT): wymiary PCB: wymiary modułu: Wartość: ±9VDC ÷ ±15VDC 1V 47 kOhm 0dB (1V/V) 60Hz ÷ 128kHz < 100 Ohm 30mm x 45mm 30mm x 45mm x 25mm

Tabela 1. Parametry elektryczne i mechaniczne modułu przedwzmacniacza wejściowego WNM-JACK-IN-LINE.

strona: 1 z 2

Do zasilania modułu idealnie nadaje się zasilacz symetryczny stabilizowany ZSMS-LM3xx z oferty MAEL .Carton Audio www. Moduł przedwzmacniacza wejściowego WNM-JACK-IN-LINE jest w pełni zmontowany. Druk pokryty jest maską zabezpieczającą. uruchomiony i sprawdzony. Otwór montażowy pod gniazdo JACK. dzięki czemu montaż elektryczny sprowadza się do skręcenia wkrętakiem przewodów w odpowiednich zaciskach modułu. Montaż z wykorzystaniem technologii powierzchniowej SMT. 2. MAEL .Moduł przedwzmacniacza wejściowego WNM-JACK-IN-LINE wymaga zasilania napięciami symetrycznymi o wartościach z przedziału od ±9VDC do ±15VDC. Układ zabezpieczony jest przed skutkami przypadkowej zamiany polaryzacji napięć zasilających. Rys.Carton Audio. Rys. Do każdego modułu dołączony jest czytelny opis wraz ze schematami montażowymi oraz przykładowymi aplikacjami. Po podłączeniu układ nie wymaga żadnych regulacji ani czynności dodatkowych.mael.pl e-mail: cartonaudio@mael. Zaleca się zastosowanie zasilacza stabilizowanego z niskim współczynnikiem tętnień napięć wyjściowych. Moduł przedwzmacniacza wejściowego WNM-JACK-IN-LINE wykonany jest na wysokiej jakości laminacie epoksydowo-szklanym o wymiarach: 30mm x 45mm. Maksymalny prąd pobierany przez układ nie przekracza wartości 20mA. ułatwiającymi szybkie i bezproblemowe podłączenie oraz uruchomienie całości. 3. Przyłącza wyprowadzone są za pomocą listew zaciskowych typu ARK.pl phone: +48 727 666 771 strona: 2 z 2 . Schemat aplikacyjny modułu przedwzmacniacza wejściowego WNM-JACK-IN-LINE.