oferta handlowa ważna od 19.12 do 24.12.

2012

2
SUPEROFERTA
Margaryna
KASIA UNILEVER 250 g koszt 1 kg - 7,96 zł

49
KG

Mandarynki

kraj pochodzenia: Hiszpania, Włochy, Grecja

Cukierki czekoladowe
MIESZKO, WAWEL, SOLIDARNOŚĆ, WEDEL

1

99

1

99
100 G

Schab firmowy*

PRODUKT KRAJOWY

16
Szynka wiejska, szynka mocno wędzona*
PRODUKT KRAJOWY

99
KG
PRODUKT KRAJOWY

Kiełbasa śląska*

15
Ser żółty*
EDAMSKI

99
KG
PRODUKT KRAJOWY

9
Ćwiartka z kurczaka

99
KG
PRODUKT KRAJOWY

15
2

99
KG

4

99
KG

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

Ogórek
kraj pochodzenia: Hiszpania

1
Pomarańcze
kraj pochodzenia: Grecja Hiszpania

99
SZT.
KOSZYK 1 KG

SIATKA

Kiwi
kraj pochodzenia: Grecja, Włochy

1 KG

2
Mintaj*
filet mrożony glazura 35%

89
OPAK.
PRODUKT MROŻONY

3
Nototenia*
tusza mrożona glazura 20% dostępna również tilapia - 13,99 zł filet mrożony glazura 25%

49
PRODUKT MROŻONY

OPAK.

6

99
KG

9

99
KG
3

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

Jogurt pitny
ACTIVIA 195 g różne rodzaje cena za szt. koszt 100 g - 1,07 zł

Jogurt
JOGOBELLA 500 g różne rodzaje koszt 1 kg - 5,18 zł

Śmietanka luksusowa
ZOTT 200 g zaw. tł. 30% koszt 100 g - 1,10 zł

Mleko UHT
ŁACIATE 1l zaw. tł. 2%

2

09

2
89

59
ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU

2
82%

19

2 5
Serek twarogowy
ALMETTE 150 g różne rodzaje cena za szt. koszt 100 g - 2,19 zł

29

Serek homogenizowany
DANIO 4 x 140 g, 4 x 150 g różne rodzaje koszt 100 g - od 0,82 zł do 0,87 zł

Masło extra
ŁACIATE 200 g koszt 100 g - 1,85 zł

Margaryna
FLORA 400 g koszt 1 kg - 13,73 zł

4
Twaróg trzykrotnie mielony
SOMLEK 500 g koszt 1 kg - 8,98 zł

3

69

49

Twaróg półtłusty
ŁOWICZ 200 g koszt 100 g - 1,00 zł

1
Parówki
JEDYNKI 240 g koszt 100 g - 1,66 zł

99

3
Kiełbasa żywiecka ekstra
KANIA 525 g cena za 2 szt. - 22,49 zł koszt 1 kg przy zakupie 2 szt. - 21,42 zł

29

4
4

49

DRUGI

3

99

50%
PIERWSZY PRODUKT

TANIEJ
DRUGI PRODUKT

1499

750

Czy wiesz, jak szybciej zbierać punkty i odbierać e-Kupony rabatowe?

Filety z mintaja
STELLA MARE 1 kg

PRODUKT MROŻONY

Płaty śledziowe opiekane
SEKO 800 g koszt 1 kg - 12,49 zł

Filety śledziowe w oleju à la matias
LISNER 220 g koszt 100 g - 2,27 zł

7
Uszka
KOTWICA 400 g różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - 12,48 zł

99
LISNER 280 g różne rodzaje koszt 1 kg - 19,61 zł

9
Filety śledziowe w sosie

99

4
Ser żółty
OSM WŁOSZCZOWA paczkowany gouda, edamski kg

99
Ser żółty
MLEKPOL plastry 150 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 1,99 zł

5 2
Mąka
BASIA 1 kg 3 rodzaje cena za opak.

49
Kukurydza konserwowa
PUDLISZKI 400 g koszt 1 kg - 6,23 zł

4
2
Makaron
LUBELLA 400 - 500 g różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - od 5,98 zł do 7,48 zł

99
5
89

Olej uniwersalny
WIELKOPOLSKI 1l

13
Jaja
MIZGIER z chowu ściółkowego 10 szt. koszt 1 szt. - 0,52 zł

99
M

99

49
Koncentrat pomidorowy
DAWTONA 200 g cena za szt. koszt 100 g - 0,79 zł

KLASA

+ 40 g

5

19

1

99
Za każdą złotówkę wydaną na te produkty otrzymasz 1 punkt.

2

99

1

GRATIS!

89

Kupuj produkty oznaczone symbolem:

Za jego zakup otrzymasz specjalną liczbę punktów.

5

Zupa w proszku
WINIARY 49 - 66 g 3 rodzaje cena za 3 opak. - 3,18 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - od 1,61 zł do 2,16 zł

Galaretka
WINIARY 75 g różne rodzaje cena za 3 opak. - 2,98 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - 1,32 zł

Czekolada
ALPEN GOLD 100 g różne rodzaje cena za szt.

3
Przyprawa
PRYMAT 20 - 40 g wybrane rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 2,38 zł do 4,75 zł

W CENIE

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

159 106

2

3

W CENIE

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

149 099

2

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

2
Kawa rozpuszczalna
NESCAFÉ SENSAZIONE CRÉME 200 g koszt 100 g - 10,00 zł

49

Brzoskwinie w puszce
SKO 850 g koszt 1 kg - 4,69 zł

Kawa mielona
JACOBS KRÖNUNG 250 g 2 rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - 43,96 zł

0
Majonez
WINIARY 700 g koszt 1 kg - 12,70 zł

95

3

99

10
Alpejskie mleczko
MILKA 350 g różne rodzaje koszt 1 kg - 28,54 zł

99
Herbata

19
LIPTON 2 g x 88 torebek koszt 100 g - 8,52 zł

99

Kup majonez WINIARY 700 g i weź sos majonezowy WINIARY 250 g GRATIS.

9
Bombonierka
TOFFIFEE 125 g koszt 100 g - 4,63 zł

99
Ciastka

14
DELICJE 147 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 2,03 zł

99

8
6

89

5

79

2

99

Czy wiesz, jak szybciej zbierać punkty i odbierać e-Kupony rabatowe?

Piwo**
TATRA JASNE 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 4,75 zł

Piwo**

Napój gazowany

4-PAK

CARLSBERG 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 5,00 zł

4-PAK

COCA-COLA, SPRITE 2x2l różne rodzaje cena za 2-pak koszt 1 l - 1,87 zł

2-PAK

9
Piwo**
ŻYWIEC 6 x 0,5 l puszka cena za 6-pak koszt 1 l - 5,66 zł

49
6-PAK
NESTEA 1,5 l różne rodzaje koszt 1 l - 2,66 zł

9
Napój na bazie herbaty

99

16
Piwo**
LECH SHANDY 4 x 0,44 l puszka cena za dwa 4-paki - 16,19 zł koszt 1 l przy zakupie dwóch 4-paków - 4,60 zł

99
4-PAK

3
DRUGI

99
Woda mineralna

7
NAŁĘCZOWIANKA 1,5 l 3 rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 0,99 zł

49

Napój gazowany
PEPSI, MIRINDA 2l różne rodzaje cena za 4 szt. - 14,97 zł koszt 1 l przy zakupie 4 szt. - 1,87 zł

50%
PIERWSZY PRODUKT

TANIEJ
DRUGI PRODUKT

4

W CENIE

10

79

5

40

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

499 374
Napój
TYMBARK 1l 4 rodzaje cena za szt.

3
Barszczyk czerwony
HORTEX 1l

SZT. KUPUJĄC 4 SZT.

1
99

49

Napój
CAPRIO 2l 5 rodzajów cena za szt. koszt 1 l - 1,65 zł

Sok
FORTUNA 1l

3

29

3

39

1

2

49

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.

Kupuj produkty oznaczone symbolem:

Za każdą złotówkę wydaną na te produkty otrzymasz 1 punkt.

Za jego zakup otrzymasz specjalną liczbę punktów.

7

UŻYWAJ KARTY I KUPUJ Z RABATEM
PRODUKT CARREFOUR

Cukier wanilinowy, proszek do pieczenia*
16 - 30 g cena za 3 opak. - 1,18 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - od 1,31 zł do 2,46 zł

3

W CENIE

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

059 039

2

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

Woda źródlana*

PRODUKT CARREFOUR

Fix do potraw*
WINIARY POMYSŁ NA... 30 - 89 g różne rodzaje cena za 3 opak. - 5,78 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - od 2,16 zł do 6,42 zł

3

W CENIE

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

289 193
Chusteczki higieniczne
10 x 10 szt. 2 rodzaje cena za opak.

2

LAGUNA 1,5 l 2 rodzaje cena za 2 szt. - 1,48 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 0,49 zł DRUGI

Odświeżacz powietrza*
w sprayu, z urządzeniem 15 ml cena za 2 szt. - 9,23 zł koszt 100 ml przy zakupie 2 szt. - 30,77 zł DRUGI

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

50%
PIERWSZY PRODUKT

TANIEJ
DRUGI PRODUKT

099

050

50%
PIERWSZY PRODUKT

TANIEJ
DRUGI PRODUKT

615

308

*Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka (honorujemy obie karty). Oferta nie dotyczy sklepu Carrefour Market w Konstancinie-Jeziornie, ul. Wojska Polskiego 3.

Ręcznik kuchenny
LINTEO SATIN 2 rolki

PRODUKT CARREFOUR

Żel pod prysznic
PALMOLIVE 250 ml cena za 2 szt. - 11,99 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 23,98 zł DRUGI

Dezodorant męski
ADIDAS natural spray 75 ml cena za szt. koszt 100 ml - 19,59 zł

1
Proszek do prania
ARIEL 6 kg różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - 7,67 zł

69
DUŻE OPAKOWANIE

2
Płyn do płukania tkanin
LENOR 2l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 6,50 zł

89

50%
PIERWSZY PRODUKT

TANIEJ
DRUGI PRODUKT

799

4

00

1469
Płyn do mycia naczyń
PUR 900 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 4,99 zł

Płyn do prania
PERWOLL 1l różne rodzaje cena za szt.

6 KG

4599
Choinka sztuczna***
wys. 50 cm

1299
Bombki szklane gładkie***
ø 60 mm x 4 szt. ø 40 mm x 6 szt. różne kolory cena za opak.

879
Lampki choinkowe LED***
do użytku wewnętrznego różne kolory cena za opak.

449 19
100 lampek

5

99

2
carrefour@galluppolska.pl

99

99

***Oferta dla wybranych sklepów, lista sklepów dostępna na stronie

24 grudnia 2012 r. supermarkety Carrefour czynne do godz. 15.00. 25 i 26 grudnia sklepy nieczynne.
CARREFOUR NIE PROWADZI SPRZEDAŻY HURTOWEJ OFERTA DOTYCZY SKLEPÓW WYMIENIONYCH NA
Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ani akwizycji. Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Podane ceny zawierają VAT.

1S51v

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful