Comte de Saint Germain

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/sgermain.jpg" \* MERGEFORMATINET \d

"JAM JEST"( afirmacje pochodzą ze "ZŁOTEJ KSIĘGI" )
INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/linie_o_v.gif" \* MERGEFORMATINET \d INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/idivine.jpg" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Bramą otwartą,
której żaden człowiek zamknąć nie może.

HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "0" Wstęp HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "1" W celu uwolnienia, oczyszczenia HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "2" Dla wywołania Prawa Przebaczenia HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "3" Dla ochrony, zabezpieczenia HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "4" Postanowienie HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "5" W celu uzdrowienia HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "6" Dla piękna swojego ciała, doskonałego wyglądu HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "7"

Dla wszelkiej obfitości HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "8" Dla wolności finansowej HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "9" Dla Pokoju, Harmonii, Miłości HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "10" Dla Duchowego wzniesienia HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "11" Dla umocnienia siebie HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "12" Dla urzeczywistnienia "JAM JEST" INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/line_birds.gif" \* MERGEFORMATINET \d WSTĘP Życie we wszelkiej swojej działalności, wszędzie gdzie się przejawia, jest BOGIEM W DZIAŁANIU. Ze względu na brak wiedzy o sposobie stosowania myślo-emocji, ludzie stale utrudniają przepływ Esencji Życiowej we wszystkim. Gdyby tak nie było, życie przejawiałoby swoją doskonałość z całą naturalnością. Naturalną tendencją ŻYCIA jest Miłość, Pokój, Piękno, Harmonia i Obfitość. Esencji Życiowej jest obojętne kto jej użyje, toteż nieustannie wypływa by przejawiać coraz to więcej swojej doskonałości i zawsze z tym ożywczym impulsem, który jest jej właściwy - "JAM JEST" "JAM JEST" jest działalnością Życia. Jakie to dziwne, że uczniowie, nawet ci otwarci, nie zawsze dochodzą do prawdziwego zrozumienia tych słów. Kiedy mówisz "JAM JEST", czując to, otwierasz źródło

ponieważ za każdym razem. podczas gdy głupie myśli wyrzucane bez kontroli i bez władzy nad nimi przywiązują ciebie do koła reinkarnacji prawie nieskończenie. To jednak dotyczy tylko zewnętrznego działania myśli i jedynie. w jakiejkolwiek części Wszechświata. uczuciem czy słowem. gdy stwierdza. I mówię tobie. że ręka rozluźni się w którymś momencie. gdy ją powstrzyma lub przemieni jej działanie. Chcę abyś zrozumiał.Życia Wiecznego. Natomiast. kiedy z szacunkiem będzie myślał o formach zewnętrznych. puszcza w ruch nieograniczoną energię. "nie mogę" albo "nie mam" dławi Wielką Obecność Wewnętrzną i świadomie lub nie. że trwa to . która nadal działa aż do czasu. innymi słowy otwierasz szeroko bramę na jego naturalny przepływ. a więc czy rozumiesz. aby go zadusić. Ładunek dynamitu może rozerwać tylko twoje ciało. Uczeń. próbujący zrozumieć i zastosować te potężne choć proste prawa. że pierwszym wyrażeniem siebie każdej zindywidualizowanej istoty. decydowaniu lub zarządzaniu i wybieraniu sposobu. aby mogło płynąć bez przeszkód swoim przebiegiem. może spowodować. zamykasz drzwi przed samą twarzą tej Wielkiej Energii. "JAM JEST" jest pełnym działaniem Boga. czy to myślą. zachowuje się tak jakby chwytał rękami czyjąś szyję. To powinno pokazać Tobie jak ogromną władzę masz w ocenianiu. jest "JAM JEST" . że coś nie jest. jaką jest "BÓG W DZIAŁANIU". drogi uczniu. czegoś nie może lub nie ma. Stawiałem Ciebie wiele razy twarzą w twarz przed Prawdą. Kiedy mówisz "Ja nie Jestem". że dynamit jest mniej niebezpieczny. gdy myśli czy mówi "nie jestem". w jaki Chcesz by działała energia Boga.uznającej w ten sposób Własną Zwycięską Boskość. powinien zwrócić szczególną uwagę na swoje myśli i słowa.

twierdzenie to jest jednym . że dajesz życie czemuś. które przyciągają ich do tego samego środowiska. w jaki każda forma życia świadomego wyraża siebie. Nie chodzi tutaj o sposób wyrażania się czy o jakąś wschodnią ideę. Rozkaz ten postępu. aż to nie przetniesz. Dlatego musisz drzwi zrozumieć jak ważne jest to. Ludzkość powinna być poinformowana. nie przemienisz lub nie rozpuścisz. o najwyższą ZASADĘ ŻYCIA używaną i wyrażaną przez wszystkie cywilizacje. Chodzi tu. ni mniej ni więcej. ponieważ stworzyli więzy (ponieważ związali się). obcą. Przez długie wieki ignorancji i niezrozumienia. Dopiero później dzięki swym kontaktom z tym co zewnętrzne i przez stosowanie właściwego działania zaczyna ona akceptować rzeczy o wiele mniej ważne niż "JAM JEST". ludzkość napełniła otaczającą atmosferę fałszem i nierealnością. jest "JAM JEST". że działa to przez SECULA SECULORUM. że kiedy stwierdzasz "jestem chory".do czasu. które dotychczas istniały. Uczeń. ponieważ używasz wtedy najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we Wszechświecie czyli "JAM JEST". Zapamiętaj. toteż nie muszę tobie chyba powtarzać. co powodujesz. co nigdy tego życia nie miało. Nie rozum mnie żle. bezpodstawną czy błahą ani o żadne przesadzanie. Widzisz więc teraz drogi uczniu. i to z powodu twojej własnej decyzji. że pierwszym sposobem. To jest czymś o wiele większym niż "ja istnieję". gdy używasz bezmyślnie niewłaściwych słów. który jeszcze musi inkarnować powinien wydać następujący rozkaz: "następnym razem urodzę się w rodzinie wysokim szybko wielkiego poziomie otworzy światła ewolucji do (w rodzinie będącej na duchowej)". że mieszkańcy miast umierają i reinkarnują bardzo często w tych samych okolicach lub miejscach.

oznacza jestem BOGIEM w Działaniu. Prawdą teraz przejawioną. że kiedy i rzeczywiście zaakceptujesz pozytywnie kategorycznie uznasz Wielką Obecność Boga "JAM JEST" w swoim wnętrzu. biedny zmienił lub w te niepomyślnej fatalne sytuacji. "JAM JEST" S SAINT GERMAIN INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/stgermain.. obfitością. który przejawia się w twoim życiu. że ty już wiesz. osobom. pokojem i doskonałością. iż masz Boga w Działaniu. Proszę ciebie drogi uczniu. w imię Boga. Przestań dawać moc sprawom zewnętrznym. godzących w twoją Boskość. Obfitością. nie będziesz więcej doświadczał niepomyślnych okoliczniści. . że "JAM JEST".jpg" \* MERGEFORMATINET \d Życiem. błagam ciebie. pełna Życia i Zdrowa. Boskość (JA) zawsze jest Doskonała. Nigdy nie będzie za wiele przypominania i tobie. Pamiętaj stale. szczęściem. abyś zprzestał stosowania tych błędnych wyrażeń.przeogromnym kłamstwem względem Boskości. "JAM JEST" jest mocą kontrolującą i Doskonałością w każdym i wszędzie. ponieważ Ono jest całkowitym zdrowiem. aby fałszywe wyobrażenia i stwierdzenia tobą rządziły i ograniczały cię. oznacza to. Nie pozwól więc. że jesteś chory. gdy zaczynasz komentować lub mówić o tym. natychmiast rozwoju dla twego uwarunkowania i abyś to mentalnie oświadczył z całą stanowczością swego "JAM JEST".. miejscom a nawet przedmiotom. Kiedy myślisz o przejawianiu "JAM JEST". W imię Boga. pokąd nadal będziesz ich używał. ponieważ niemożliwe jest osiągnięcie wolności. abyś za każdym razem.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Potężną Obecnością tej .gif" \* MERGEFORMATINET \d w celu uwolnienia. oczyszczenia : JAM JEST Potężnym Płomieniem spalającym. za który moja zewnętrzna istota jest odpowiedzialna. zwątpienie i wahanie. OBFITOŚCIĄ. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. które mogłoby zaistnieć w moim zewnętrznym umyśle. a które dotyczyłoby niezwyciężonej aktywności "JAM JEST" INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JESTŻYCIEM. który teraz i na zawsze pochłania każdy błąd przeszły i teraźniejszy jego przyczynę i jądro. PRAWDĄ teraz przejawioną INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar. jak i każdy zbędny twór.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Władzą i Obecnością spalającą każdy lęk.

rozpuszczając wszystko co jest inne niż ona. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. że JAM JEST wolny od tej rzeczy na zawsze.JAM JEST Potężną Obecnością "JAM JEST" w Działaniu.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Ja wiem.Czujnej i Promieniującej Energii.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla wywołania Prawa Przebaczenia : JAM JEST Prawo Przebaczenia i .gif" \* MERGEFORMATINET \d Przez Obecność "JAM JEST" rozkazuję. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. Umacniam się na zawsze w tej czujnej i promieniującej energii i cieszę się nią na zawsze. która wyłania się z Mojego Umysłu i mojego Ciała. by natychmiast zostały rozpuszczone i pochłonięte przez Potężne Światło i Moc. aby natychmiast zniknęły wszystkie negatywne uwarunkowania z mojego życia i otoczenia.

gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością Przebaczenia w umyśle i w sercu każdego dziecka Boga.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST ZMARTWYCHWSTANIE i ŻYCIE INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. który chciałby wejść i mnie zaburzyć. a ona jest samoutrzymująca się. który jest niezwyciężony.Płomień Pochłaniający każdą Nieharmonijną Działalność Świadomości Ludzkiej. który odrzuca każdy element niezgody.JAM JEST Doskonałością Mojego Świata. .gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST istotą fioletowego ognia -JAM JEST czystością.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Wielkim Magicznym Kręgiem obrony wokół mnie. której pragnie Bóg! INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.

co sprawia. samolot) w taki sposób. Mądrością i Mocą z jej Aktywną Inteligencją. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla ochrony. że porusza się on w obszarze całkowicie bezpiecznym. statek. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. Rozkazuję tej Nieskończonej Aktywności. że będzie ona działała we wszystkim o czym pomyślę i co będę dziś robić.INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar. chroni i prowadzi ten pojazd (samochód.gif" \* MERGEFORMATINET \d Bóg jest władzą Wszechmocną. że w każdym momencie będę poruszać się.gif" \* MERGEFORMATINET \d . zabezpieczenia (każdego dnia rano) : JAM JEST Miłością.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością napełniającą mój świat Doskonałością w ciągu tego dnia. mówić i działać zgodnie jedynie z rozkazem BOGA. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. aby była moją ochroną i aby działała powodując.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Inteligencją ochronną. kręgiem) ochronnym wokół mnie.JAM JEST pasem (pierścieniem.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST niezwyciężoną ochroną przeciw każdej niedoskonałości myśli. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint . ponieważ JAM JEST Obecnością Ochronną. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. moim Świecie i moich sprawach. w moim Ciele. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. która rządzi tym umysłem i tym ciałem.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST doskonałą pewnością w moim mówieniu i działaniu w każdym momencie. która w tym momencie spala to. wszechobecną i wszechmocną.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Strażą niezwyciężoną. co chce mnie zburzyć. moim Domu. ustaloną i podtrzymywaną w moim myśle. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością Strzegącą mnie.

która idzie przede mną. od Dobra. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint . nakazując doskonały Pokój we wszystkich moich działaniach. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar.gif" \* MERGEFORMATINET \d postanowienie : Nie akceptuję ani nie przyjmuję żadnych uwarunkowań od innego środowiska.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością zarządzającą. JAM JEST Mocą objaśniającą.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością.jedynie od Boga. ponieważ JAM JEST Mądrością. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. ani od niczego co mnie otacza . od mojego "JAM JEST". która przynosi mi wszystko abym mógł zrozumieć i działać zgodnie z tym. JAM JEST Doskonałością.%20Germain'a_files/purkwiat. gdziekolwiek pójdę w tym dniu. dzięki której nic z tego co ja powinienem wiedzieć nie może być mi odebrane.

gif" \* MERGEFORMATINET \d dla uszu : JAM JEST wspaniałym słuchem słyszącym przez te uszy.gif" \* MERGEFORMATINET \d w celu uzdrowienia : oczyszczenie umysłu : JAM JEST Inteligencją doskonale działającą w tym mózgu. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla narządów i komórek : . tak wiec JAM JEST Dzieckiem Boga Doskonałego JA . INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar.będąc tworem Boga. JESTEM Dzieckiem Boga Doskonałego. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST tworem Boga.%20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla oczu : JAM JEST wspaniałym wzrokiem patrzącym przez te oczy. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla oddechu : JAM JEST doskonale kontrolowanym oddechem mojego ciała.JAM JEST doskonałą działalnością każdego narządu i każdej komórki mojego ciała.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla mózgu : JAM JEST przyśpieszeniem komórek tej struktury mózgu sprawiającym. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla myśli : JAM JEST Wewnętrznym Mistrzem w zarządzaniu i kontrolowaniu . że rozwinie się moc i otrzyma inteligentne Kierownictwo Potężnej Obecności Wewnętrznej. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST doskonałością przejawiającą się teraz w każdym narządzie mego ciała.wszystkich moich procesów myślowych w Doskonałości Chrystusowej. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. powietrza : Obecność.gif" \* MERGEFORMATINET \d jeśli boli jakiś narząd : JAM JEST Jedyną i Doskonałą energią. jedzenia. aby tworzyły całość jakiej sobie życzę.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością doskonałego zdrowia. energią. która tam działa. dlatego każdy przejaw zaburzenia jest natychmiast korygowany. wypełnia tę rzecz (pożywienie. miłością. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. którą JAM JEST. wodę) Mocą. .gif" \* MERGEFORMATINET \d dla uleczenia ciała : JAM JEST wzniesieniem się tego ciała właśnie teraz.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla naenergetyzowania wody. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.

gif" \* MERGEFORMATINET \d przy wyborze właściwego pożywienia : JAM JEST doskonałym. najwłaściwszym pożywieniem dla mnie. utrzymującym moje Ciało i mój Umysł w doskonałym zdrowiu i harmonii. doskonałego wyglądu : przed snem : Oto teraz staje się dla mnie rzeczywistością. że w głębi mnie .Zdrowiem. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla piękna swojego ciała. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. najzdrowszym.

Wszystkie organy mojego ciała pracują doskonale. Mam doskonały kształt boski.prawdziwa boska miłość wyjawiona w wiecznej młodości.istnieje radosne duchowe ciało. piękne i młode.gif" \* MERGEFORMATINET \d rano : W głębi mnie przebywa boski alchemik . wiecznie piękne. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. usta. zęby i skórę. czym pragnę być .uwidaczniam codziennie . Duch młodości w moim ciele. piękne i zdrowe oczy. duchową świątynię. wiecznie młode. Posiada cudowny duchowy umysł. moja ludzka postać boskości i wszystko we mnie jest zawsze zdrowe. W mej duchowej świątyni boski alchemik buduje nieustannie nowe i piękne komórki . teraz jestem tym. Posiadam dzisiaj i zawsze doskonałe ciało dziecka bożego.dzieci. nos. kształtne. zdrowe i młode. uszy. Całe ciało jest harmonijnie zbudowane. W głębi mnie rozpościera swe skrzydła duch i przepaja światłem moje duchowe ciało. piękne.

które wyrażam życiem. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. którą JAM JEST. mądrość i spokój (niech) rozleją się ze mnie na całą ludzkość. przemieniając się w Doskonałe Piękno Myśli. na kogo Spojrzę. JAM JEST Ogniem i Pięknem tych oczu. wszystkie moje potrzeby są zaspokajane teraz i zawsze. posłuszne moim rozkazom. Posyłam dobre myśli całemu światu. Bezgraniczna miłość. Słów. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. Niechaj cały świat i cała ludzkość będą błogosławione.gif" \* MERGEFORMATINET \d powiedz do swojego odbicia w lustrze : Władzą piękna i Inteligencji. . Jestem dzieckiem Boga.moje boskie istnienie.gif" \* MERGEFORMATINET \d : JAM JEST Źródłem Wiecznej Młodości i Piękna. rozkazuję przyjąć formę Doskonałego Piękna każdej Komórce. z której jest zbudowane moje ciało. Uczuć i Formy. wysyłam tą Energię w kierunku każdego.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST panem mojego świata. której chcę. aby moje ciało było silne. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.Rozkazuję tej Wielkiej. która nim rządzi.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla wszelkiej obfitości : JAM JEST wielką obfitością Boga widoczną w moim użytkowaniu teraz i zawsze. JAM JEST zwycięską Inteligencją. aby było Doskonałym Wyrazem Boskiej Mocy Potężnego "JAM JEST" i aby miało Piękno Formy i Wyrazu. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar.gif" \* MERGEFORMATINET \d Mocą "JAM JEST" rozkazuję. odbiorcze i wrażliwe jedynie na Mistrzowską Wzniesioną Świadomość. Promieniującej i . INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST pełną działalnością i Mocą wspierającą każdą rzecz twórczą.

widoczną w Mych Rękach do Mojego Użytku.gif" \* MERGEFORMATINET \d przed snem : Przez Ogromną Władzę i Inteligencję. podczas gdy moje ciało śpi. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/line_coolbar. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. tworzę potrzebny kontakt.Rozkazuję Jej.Inteligentnej Energii Boskiej. lecz Obecnością Mistrzowską. aby weszła w Mój Świat. Mówię i rozkazuję autorytatywnie.Ja nie JESTEM już dzieckiem w Chrystusie. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla wolności finansowej : . która osiągnęła swoją pełną postać. który wypełni mi obficie to życzenie. aby Stworzyła całą Doskonałość.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Realizacją i Widoczną Obecnością tego czego pragnę i żaden człowiek ani rzecz nie może w tym przeszkodzić. którą JAM JEST. aby przyniosła Mi Obfitość Boga.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Doskonałą Myślą i Uczuciem twórczym obecnym we wszystkich Umysłach i Sercach całego świata wszędzie. którą mogę teraz otrzymać lub pragnąć. którego nikt nie może zatrzymać. która . która to tworzy. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. Obfitością. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla Pokoju. która przynosi te pieniądze do moich rąk i do mojego użytku. Miłości (jeśli pragniesz Pokoju i Harmonii) : JAM JEST Władzą.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością Działającą.JAM JEST Substancją.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Bogactwo Boga płynące do mych rąk i mego użytku. Harmonii.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Miłością Boską. już udoskonaloną w Moim Świecie i każdą konstruktywną rzeczą. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.

szczęśliwość i obecność dostatku w moim . domem i światem. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. która kieruje w doskonałym Boskim porządku. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST ogromnym prawem Sprawiedliwości i Opieki Boskiej działające w Umysłach i Sercach całego świata.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Zwycięską Obecnością zarządzającą Pokój. by rządziła doskonale moim umysłem. Miłość i Harmonię w moim Domu i otoczeniu. nakazuję tej Obecności "JAM JEST".napełnia Umysły i Serca wszystkich ludzi. we wszystkich częściach świata. rozkazując Harmonię.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością rządzącą. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Zwycięską Obecnością.

. który stworzyłem wokół siebie. łączności ze Źródłem . INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/line_coolbar. domu i Świecie. Z zadowoleniem biorę Berło mojego "JAM JEST" i kroczę zdecydowanie po każdej z Wyższych Sfer.umyśle.Jezus Chrystus. całą Boską wiedzę wraz z kolorem niebieskim. w które chcę wejść i utrzymuję jasną i doskonałą pamięć wszystkiego co w nich robię.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla duchowego wzniesienia : aby wejść całkowicie w sferę wyższą niż świat fizyczny : Przez Władzę Kręgu Elektronicznego.gif" \* MERGEFORMATINET \d jeśli masz widzenie światła.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością Oświecającą i Wyjaśniającą zamanifestowaną w Całej Mocy . INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. eksplozji doznań mistycznych. nie może mnie dosięgnąć ani zwątpienie ani lęk.. . : Wchłaniam w mój umysł i moje ciało siłę eksplozji światła. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.

przede mną.INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. . a których pomoc przywołuję.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla kontaktu z istotami świetlistymi. których chcę widzieć tu. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. a które dotyczyłoby Niezwyciężonego działania "JAM JEST". których zwą Wzniesionymi Mistrzami.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla umocnienia siebie : JAM JEST Mocą i Obecnością pochłaniającą każdy lęk. zwątpienie i wahanie. Mistrzami Światła : JAM JEST Obecnością przygotowującą drogę i doprowadzającą do widocznego kontaktu z Ukochanymi i Wzniesionymi Mistrzami. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST widoczną Obecnością tych. które mogłoby zaistnieć w moim zewnętrznym umyśle.

gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST JEDYNĄ Obecnością działającą w moim świecie. Doskonałością w ciągu tego dnia. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST cudem i JAM JEST Obecnością ustalającą jego przejawienie się przez Boską Miłość.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Czyste Objawienie wszystkiego co chcę wiedzieć. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Życiem wiecznym. które nie ma początku ani końca. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint . Mądrość i Moc.INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla urzeczywistnienia "JAM JEST" : JAM JEST czystą Inspiracją i JAM JEST czystym światłem tu działającym.gif" \* MERGEFORMATINET \d rano : JAM JEST Obecnością napełniającą mój świat.

. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d To Ciało moje jest Świątynią Boga Żywego i teraz jest wzniesione.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Światłem. Drogą i Prawdą. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST CZYSTY UMYSŁ BOGA. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST WNIEBOWSTĄPIENIEM W ŚWIATŁO.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością Boskiej Miłości w każdym momencie. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.%20Germain'a_files/purkwiat. którą chcę być.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST teraz Istotą Wzniesioną duchowo.