oferta handlowa ważna od 20.03 do 25.03.

2013

WIELKANOCNYch
zakupów
Jaja
20 szt. koszt 1 szt. - 0,35 zł

Niski

KOSZt

6

OPAK.

49

Twaróg śmietankowy
PRÉSIDENT wiaderko 1 kg

KLASA

L

6

OPAK.

99

Mintaj*
filet mrożony glazura 35%

PRODUKT MROŻONY

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej. ***Oferta nie dotyczy sklepów: Warszawa, ul. Kochanowskiego 45/47, Sopot, ul. Kościuszki 26.

5

99
KG

z KARTĄ SENIORA
w każdy wtorek rabat na zakupy do -10%
więcej szczegółów znajdziesz w sklepie i na www.carrefour.pl
Nie dotyczy sklepów: Toruń, ul. Grudziądzka 45, Nowy Targ , ul. Sobieskiego 4 A, Warszawa: ul. Karolkowa 17/19, al. Solidarności 86/88.

Tylko w Carrefour

Aktualna gazetka zawsze na

WIELKANOCNYch
Szynka wieprzowa

Niski

KOSZt

BEZ KOŚCI

zakupów

Kiełbasa wiejska pieczona, kiełbasa wiejska z komina*

PRODUKT KRAJOWY

Polędwica sopocka*

10

99
KG
PRODUKT KRAJOWY

Mielonka tyrolska, gulasz angielski*

12

99
KG
PRODUKT KRAJOWY

Szynka wieprzowa z tłuszczem, szynka starowiejska*

12

99
KG
PRODUKT KRAJOWY

Filety śledziowe à la matias*

8 11

99
KG
Makrela wędzona*

16 11

99
KG

99
KG

99
KG

2

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

Mrożonki
marchew z groszkiem, fasolka żółta, frytki karbowane, szpinak brykiet, włoszczyzna paski, mieszanka 8-składnikowa

WIELKANOCNYch
zakupów
PRODUKT MROŻONY

Niski

KOSZt

Mandarynki
kraj pochodzenia: Cypr, Hiszpania

Pomidory
kraj pochodzenia: Maroko, Hiszpania

2

99
KG

Truskawki
250 g koszt 1 kg - 11,16 zł kraj pochodzenia: Hiszpania

3

99
KG
250 G
OPAK.

Chleb pszenno-żytni
250 g koszt 1 kg - 3,80 zł

4

99
KG
PRODUKT KRAJOWY

Flaki wołowe
krojone 500 g koszt 1 kg - 15,98 zł

2 7

OPAK.
PRODUKT KRAJOWY

79

Perła z Warmii*

0

95
SZT.
PRODUKT KRAJOWY

99
OPAK.

12

99
KG
3

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

Mleko świeże
ŁACIATE MLEKPOL 1l zaw. tł. 2%, 3,2% cena za szt.

Serek homogenizowany
DANIO 400 g waniliowy koszt 1 kg - 7,48 zł

Jogurt
DANONE ALE OWOC! 150 g różne rodzaje koszt 100 g - 0,63 zł

Serek wiejski lekki
PIĄTNICA 150 g koszt 100 g - 0,93 zł

2
Margaryna
SMAKOWITA 500 g 2 rodzaje cena za szt. koszt 1 kg - 5,58 zł

09

2 2
79

99
Masło ekstra
ŁACIATE MLEKPOL 200 g koszt 100 g - 1,70 zł

0
ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU

95
BIELMAR 250 g koszt 1 kg - 7,56 zł

1 1
Ser żółty
MLEKPOL kawałek 250 g różne rodzaje cena za szt. koszt 1 kg - 15,96 zł

39

Margaryna do pieczenia

82%

3
SEKO 220 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 1,81 zł

39

89

Koreczki śledziowe

Filety śledziowe
LISNER a´la Matjas wiaderko 800 g/400 g koszt 1 kg - 19,97 zł

3
Parówki
BERLINKI 500 g koszt 1 kg - 14,98 zł

99
Szynka polska
KANIA paczkowana kg

3 17

99

4

7

99

7

49

99

PRODUKT CARREFOUR
Ananasy w puszce
plastry 565 g koszt 1 kg - 6,53 zł

Brzoskwinie w puszce
SKO 850 g koszt 1 kg - 6,46 zł

Kukurydza konserwowa

3
TETLEY INTENSIVE 2 g x 100 torebek koszt 100 g - 6,50 zł

69
Groszek konserwowy

5
PUDLISZKI 400 g cena za 3 opak. - 5,38 zł koszt 1 kg przy zakupie 3 opak. - 4,48 zł

49

BONDUELLE 340 g cena za 3 opak. - 7,38 zł koszt 1 kg przy zakupie 3 opak. - 7,24 zł

Herbata ekspresowa

12
Kawa mielona, ziarnista
PRIMA FINEZJA 450 - 500 g, koszt 1 kg - od 23,18 zł do 25,76 zł

99

3

W CENIE

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

269

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

179

2
Krem orzechowo-czekoladowy
NUTELLA 630 g koszt 1 kg - 19,03 zł

3

W CENIE

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

369 246

2

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

Kawa rozpuszczalna
JACOBS KRÖNUNG 200 g 2 rodzaje koszt 100 g - 10,50 zł

Jajko czekoladowe
FERRERO KINDER NIESPODZIANKA 4 x 20 g cena za opak. koszt 100 g - 12,49 zł

11
Czekolada
WEDEL 100 g różne rodzaje cena za szt.

59

20
49

99

11 10

99
Baranek z cukru
DORA 75 g cena za szt. koszt 100 g - 2,65 zł

9 1

99

Bombonierka
MERCI 250 g koszt 1 kg - 43,96 zł

2

99

99
5

Mąka puszysta
LUBELLA 1 kg różne rodzaje cena za opak.

Przyprawa uniwersalna
KUCHAREK 500 g koszt 1 kg - 7,38 zł

Przyprawa
KAMIS 20 - 30 g wybrane rodzaje cena za 2 opak. - 2,39 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - od 3,98 zł do 5,98 zł

2
Olej uniwersalny
WIELKOPOLSKI 1l

59
Ogórki konserwowe
KRAKUS 900 g koszt 1 kg - 4,32 zł

3 3
89

69
Napój

50%
PIERWSZY PRODUKT

TANIEJ
DRUGI PRODUKT

DRUGI

159

080

Koncentrat pomidorowy
DAWTONA 200 g + 40 g GRATIS cena za 3 szt. - 3,99 zł koszt 100 g przy zakupie 3 szt. - 0,55 zł

FRUGO 250 ml różne rodzaje cena za 3 szt. - 4,38 zł koszt 1 l przy zakupie 3 szt. - 5,84 zł

5
Napój gazowany
COCA-COLA, SPRITE, FANTA 2x2l różne rodzaje cena za 2-pak koszt 1 l - 1,75 zł

69

3

W CENIE

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

199

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

133

2

3

W CENIE

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

219

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

146

2

Napój gazowany
PEPSI, MIRINDA, 7 UP 1l różne rodzaje cena za 3 szt. - 7,59 zł koszt 1 l przy zakupie 3 szt. - 2,53 zł

2-PAK

3
Napój
CAPRIO 2l 4 rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,40 zł

W CENIE

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

379 253

2

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

Sok
FORTUNA 1l

6

6

99

2

79

3

49

Piwo**
ŻYWIEC 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 5,40 zł

4-PAK

Piwo**
DĘBOWE MOCNE 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 6,00 zł

4-PAK

Piwo niepasteryzowane**

10
Woda mineralna
NAŁĘCZOWIANKA 6 x 1,5 l 3 rodzaje cena za 6-pak koszt 1 l - 1,00 zł

79
6-PAK

11
Piwo**
TYSKIE GRONIE 0,5 l butelka zwrotna koszt 1 l - 3,90 zł

99

KASZTELAN 0,5 l butelka zwrotna cena za 3 szt. - 4,77 zł koszt 1 l przy zakupie 3 szt. - 3,18 zł

8
Żel pod prysznic
LUKSJA 500 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 11,58 zł

99
SCHAUMA 250 ml koszt 1 l - 21,96 zł

1

3
Płyn do mycia naczyń
LUDWIK 1 kg różne rodzaje

W CENIE

95

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

239 159

2

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

Szampon do włosów

Płyn do WC
DOMESTOS 750 ml różne rodzaje koszt 1 l - 9,32 zł

5
Płatki kosmetyczne
120 szt. cena za 3 opak. - 6,51 zł

79

5
2
17

49

4
3
6
W CENIE

59
Proszek do prania
BONUX 2 kg koszt 1 kg - 6,50 zł

6 12

99
2 KG

PRODUKT CARREFOUR

Ręcznik papierowy
VELVET 2 rolki cena za 3 opak. - 12,98 zł

3
3

W CENIE

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

25

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

2

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

49

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

4

33

2

99
7

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.

Ciasto francuskie*
275 - 375 g cena za 2 opak. - 5,99 zł koszt 1 kg przy zakupie 2 opak. - od 7,99 zł do 10,89 zł

Kostka do WC*
BREF DUO-AKTIV 60 ml różne rodzaje cena za 3 szt. - 13,98 zł koszt 100 ml przy zakupie 3 szt. - 7,77 zł

3

W CENIE

50%
PIERWSZY PRODUKT

TANIEJ
DRUGI PRODUKT

DRUGI

UŻYWAJ KARTY I KUPUJ Z RABATEM
Aromat*
DELECTA 10 ml różne rodzaje cena za 3 szt. - 2,78 zł koszt 100 ml przy zakupie 3 szt. - 9,27 zł

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

699 466

2

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

3

99

2

3
1

W CENIE

00

*Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka (honorujemy obie karty).

Nie masz karty? Zapisz się do programu i korzystaj z atrakcyjnych rabatów, zbieraj punkty i wymieniaj je na e-Kupony rabatowe o wartości 10 złotych.
Keksówka kopertowa
blacha wym. 36 x 25 x 6 cm - 5,99 zł tortownica ø 22 cm - 9,99 zł cena za szt.

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

39

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

0

93

2

Sos w proszku*
WINIARY NA KAŻDY DZIEŃ 27 - 36 g różne rodzaje cena za 2 opak. - 2,24 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - od 3,11 zł do 4,15 zł

50%
PIERWSZY PRODUKT

TANIEJ
DRUGI PRODUKT

DRUGI

149

075

Bulionówka przezroczysta
poj. 500 ml

1
Papier do wypieków
dł. 6 m

99
Naczynie żaroodporne
FLORINA cena za szt.

4

wym. 30 x 12 x 8 cm

99

rękaw do pieczenia
dł. 3 m - 0,99 zł

folia aluminiowa
dł. 10 m - 1,49 zł dł. 20 m - 2,99 zł cena za szt.

***Oferta dla wybranych sklepów, lista sklepów dostępna na stronie

• CARREFOUR NIE PROWADZI SPRZEDAŻY HURTOWEJ • OFERTA DOTYCZY SKLEPÓW WYMIENIONYCH NA
carrefour@galluppolska.pl

0

99

39

poj. 5,1 l

99

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ani akwizycji. Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Podane ceny zawierają VAT.

1S12vB

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful