You are on page 1of 472

H M K

2 0 0

W 2

H I D R O L I K

E K S KA V A T Ö R

H M K

2 0 0

W 2

H Y D R A U L I C

E X C A V A T O R

Yedek Parça Katalogu

Parts Catalogue

IKINCI BASKI / FIRST EDITION
SERI NO / SERIAL NUMBER:5123001PARÇA NO / PART NO: H237303000
01.07.2005

FABRİKA VE BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ
MERKEZ VE FABRİKA
Adres
: Organize Sanayi Bölgesi Osmanlı Cad. No:1 06935
Sincan/ANKARAoooOooooo:::
Telefon
: 0312 267 12 60
Fax
: 0312 267 12 39
İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Adres
: Zümrütevler Mahallesi Okul Sokak No:2 Ankara Asfaltı Yan Yolu
Maltepe / İSTANBUL
Telefon
: 0216 427 81 81 – 427 81 82 – 427 81 84
Fax
: 0216 427 83 83
İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Adres
: Soğukkuyu Mahallesi Anadolu Caddesi No:321-C Karşıyaka / İZMİR
Telefon
: 0232 382 68 52 - 372 07 88
Fax
: 0232 382 27 36
İZMİR SERBEST BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Adres
: Akay Caddesi No: 144/1 Gaziemir/İZMİR
Telefon
: 0232 251 69 00 – 251 60 57
Fax
: 0232 251 01 20 – 251 66 81
ELAZIĞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Adres
: Elazığ Malatya Karayolu 17. Km. Hankendi Beldesi / ELAZIĞ
Telefon
: 0424 281 32 32
Fax
: 0424 281 20 90
BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Adres
: Kükürtlü Mah. Mudanya Caddesi Berkan Sitesi A Blok No:75-22 / BURSA
Telefon
: 0224 234 02 80 – 234 11 60
Fax
: 0224 234 52 95
KAYSERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Adres
: Keykubat Mah. Osman Kavuncu Cad. Şek. Fab. karş. No:297-F / KAYSERİ
Telefon
: 0352 332 12 31
Fax
: 0352 331 03 69
GÜNEY – GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Adres
: Atalar Mah. Cemal Gürsel Cad. (E-5 karayolu) No:111 Yenice/Tarsus/
MERSİN
Telefon
: 0324 651 48 20 (3 hat)
Fax
: 0324 651 48 19
SAMSUN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Adres
: 19 Mayıs Mah. Atatürk Bulvarı No:225/1 Kutlukent / SAMSUN
Telefon
: 0362 266 58 23/25/26
Fax
: 0362 266 58 26
ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Adres
: Şafak Mahallesi Akdeniz Sanayi Sitesi 5008 Sokak No:57 / ANTALYA
Telefon
: 0242 221 54 94 – 221 54 95
Fax
: 0242 221 54 96
TRABZON BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Adres
: Anadolu Cad. No: 6/G Değirmendere/TRABZON
Telefon
: 0462 328 14 03
Fax
: 0462 328 14 04

i

SERVİS İSTASYONLARI
ANKARA
Adres
Telefon
Fax
Yedek Parça Fax
ANKARA
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
ADAPAZARI
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
AFYON
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
AĞRI
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
AKSARAY
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
ALANYA/
ANTALYA
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
ANTALYA
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon

: HİDROMEK MERKEZ SERVİS, YED. PARÇ. VE EĞT. MÜD.LÜĞÜ
: İstanbul Yolu 17.km. Etimesgut / ANKARA
: 0312 280 87 40 (8 hat PBX)
: 0312 280 87 48
: 0312 280 87 49
: HİDROBİRLİK LTD. ŞTİ.
: İvedik Organize Sanayi Eminel Koop. 665 Sok. No:25 Ostim / ANKARA
: 0312 395 38 16 / 4 hat
: 0312 395 38 20
: 0532 575 43 53
: BC MAKİNA
: Modern San. İnönü Bulvarı No: 73-75 ADAPAZARI
: 0 264 275 28 37 – 291 10 90
: 0 264 275 30 42
: 0 532 340 34 12 (Yıldırım Akbulut)
: HARUN MAKİNA OTO SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
: 2. Küçük Sanayi Sitesi 11. Ada 5/B Blok No:11 AFYON
: 0272 223 15 31
: 0272 223 15 93
: 0532 264 38 84 (Halit ÇALIŞKAN)
: EKİNCİLER OTOMOTİV
: Yeni Sanayi Sitesi 14.Blok No: 2 / AĞRI
: 0472 215 69 92
: 0472 215 69 92
: 0533 559 46 68 (Hüseyin Ekinci)
: İKİZLER İŞ MAK.
: Yeni Sanayi Sitesi Fatih Cad. 17.Blok No:110 AKSARAY
: 0382 215 18 28
: 0382 215 53 53
: 0542 411 98 75
: NİHAT AYDOĞAN

BALIKESİR
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
BARTIN
Adres
Telefon
Fax
Cep Telefon
BATMAN
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon

: GÜN MAKİNA
: Yeni Sanayi Sitesi 19 Ağustos Cad. No: 176 BALIKESİR
: 0266 246 24 57
: 0266 246 43 65
: 0532 353 12 97 (ZEKAİ TOYGÜN)
: SERVİS TİC. CEMİL OĞULLAR-HİDROBİRLİK ŞUBE
: Yeni Sanayi Sitesi NO:11 BARTIN
: 0378 227 41 88
: 0378 227 41 88
: 0533 470 75 76 – 0542746 27 71
: RÜZGAR MAKİNA
: Yeni Sanayi Sitesi G Blok No:190 / BATMAN
: 0488 218 02 18
: 0488 218 03 20
: 0532 615 34 71

: Sanayi Sitesi Necipbey Caddesi No:11 Alanya / ANTALYA
: 0242 515 11 66
: 0242 515 01 75
: 0532 482 93 32
: GÜVENİRLER İŞ MAKİNALARI
: Akdeniz Sanayi Sitesi 5004. Sokak No:109 / ANTALYA
: 0242 221 47 71
: 0242 221 31 62
: 0532 684 15 40

ii

BURSA-1
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
BURSA-2
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
ÇANAKKALE
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
ÇORUM-1
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
ÇORUM-2
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
DENİZLİ
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
DİYARBAKIR
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
ELAZIĞ
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
ERZİNCAN
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
ERZURUM
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
ESKİŞEHİR
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon

: FATİH İŞ MAKİNALARI
: Oto Sanayi Sitesi 44 Blok No:42-44-46-48-50 / BURSA
: 0224 346 07 10
: 0224 342 51 70
: 0535 462 31 23 (Fatih Bey) – 0532 240 16 56 (Ünal Bey) – 0 535 462 31 23
:HİDMAKSER İŞ MAKİNALARI
: Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 57/A Blok No:13-14 Nilüfer/BURSA
: 0224 441 84 11 - Yedek Parça : 0224 441 50 95
: 0224 441 84 12
: 0532 421 16 11
: BURAK TORNA HİDROLİK SANAYİ. TİC. LTD. ŞTİ.
: Yeni Sanayi Sitesi 11. Blok No: 18 ÇANAKKALE
: 0286 217 41 19
: 0286 213 14 85
: 0532 285 68 90 (Cihat Özer)
: HİDROTAM-Fettah PEHLİVAN
: Küçük Sanayi Sitesi Sanayi Caddesi No:100 / ÇORUM
: 0364 234 88 55
Servis : 0364 234 89 59
: 0364 234 88 55
: 0532 241 83 60
: LİDER İŞ MAKİNALARI / SAMİ KARABACAK
: Küçük Sanayi Sitesi Sanayi Caddesi No:74 / ÇORUM
: 0364 234 89 51
: 0364 234 89 84
: 0542 675 32 56
: ÇÜMEN HİDROLİK - Yıldıray ÇÜMEN
: Pamukkale 3.Sanayi Sitesi 45.Sokak No:29 / DENİZLİ
: 0258 268 90 08 – 268 84 54
: 0258 268 90 08
: 0532 589 43 69
: OTO ÇELİK – Esat ÇELİK
: 1. Sanayi Sitesi 11. Blok No: 11 / DİYARBAKIR
: 0412 237 93 23
: 0412 237 85 48
: 0532 657 29 73
: FERİT AKGÜN
: Sanayi Sitesi 7. Sokak No:30 / ELAZIĞ
: 0424 224 63 48
: 0424 224 63 48
: 0532 624 53 57
: OTO AKSAKALLI
: Terminal Karşısı 785. Sokak No:18 / ERZİNCAN
: 0446 214 17 44
: 0446 223 32 90
: 0542 237 12 10
: GÜÇ-SA İŞ MAKİNALARI
: Orta Sanayi Sitesi 1. Blok No:6 / ERZURUM
: 0442 242 71 50-51-52
: 0442 242 78 89
: 0532 616 78 70
: ERTAN MAKİNA
: Teksan Sanayi Sitesi C1. Blok No:3 / ESKİŞEHİR
: 0222 217 28 11 (Y/P) – 228 01 74 (SERVİS)
: 0222 237 95 05
: 0532 286 55 46

iii

FETHİYE/
MUĞLA
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
GAZİANTEP
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
HATAY
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
ISPARTA
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
İÇEL
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
İSTANBUL - 1
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
İSTANBUL - 2
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
İSTANBUL - 3
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
İZMİR
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
İZMİT
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
KARS
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon

: ÖZ KARTAL HİDROLİK
: Sanayi Sitesi Doğu Blok No:32-33 / Fethiye / MUĞLA
: 0252 614 92 13
: 0252 612 21 99
: 0532 343 74 96
: HEDEF İŞ MAKİNALARI
: Küsget Sanayi Mah. A-Blok 13 No’lu Cadde No:12 Küsget/ GAZİANTEP
: 0342 235 09 11-12
: 0342 235 09 13
: 0532 297 05 79 (Nevzat POLAT) – 0533 614 36 53 (Ahmet YILDIZ)
: BEKİR KABADAYI
: Yeni Sanayi Sitesi 47 A Blok No:14 / ANTAKYA
: 0326 221 49 39
: 0326 221 49 39
: 0535 713 40 75
: ÇİDEM HAFRİYAT
: Yeni Sanayi Sitesi 1. Blok No: 7 ISPARTA
: 0246 218 41 94
: 0246 223 61 10
: 0532 645 82 23 (Tuncay ÇİDEMLER)
: HİDROMEK TARSUS SERVİS
: Atalar Mah. Cemal Gürsel Caddesi No:97 Yenice / Tarsus / İÇEL
: 0324 651 48 20-21-22
: 0324 651 48 19
: 0532 632 76 56
: HEDEF MAKİNA LTD.ŞTİ.
: Kadosan Sanayi Sitesi B Blok No:28 / İSTANBUL
: 0216 466 46 00-01-02
: 0216 466 46 03
: 0532 316 38 92
: SERİ-İŞ Emrah KONCA
: Dolapdere Sanayi Sitesi 8.Ada No:52 İkitelli / İSTANBUL
: 0212 549 34 78
: 0212 549 32 10
: 0532 445 30 95
GÜMÜŞ MAKİNA
: Ayazağa Köyü Mah. Şehit Orhan Karadağ Sok. No: 4/A Ayazağa/İST.
: 0212 289 97 84 – 85
: 0212 289 97 86
: 0532 434 67 52 (OSMAN KAYA) – 0532 297 95 60 – 0532 302 95 69 (BEHZAT)
: DEMİRHAN HİDROLİK-Selman DEMİRHAN
: Doğanlar Mahallesi Okul Sokak No:59/84 Bornova / İZMİR
: 0232 479 44 56-479 55 84
: 0232 479 25 28
: 0532 355 50 86
: HEDEF MAKİNA LTD.ŞTİ.
: Küçük Körfez Sanayi Sitesi 3. Cadde 309 Blok No: 71 İzmit
: 0262 335 42 28 – 335 46 40 – 335 55 70
: 0262 335 42 29
: 0532 442 97 66 (Harun EMRON)
: ERKSAN TORNA-Rahim AKBABA
: Yeni Sanayi Sitesi 2B Blok No:2 / KARS
: 0474 242 62 91
: 0474 242 62 92
: 0532 257 69 86

iv

K.MARAŞ
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
KASTAMONU
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
KAYSERİ
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon

: UĞUR MAKİNA-M. Şahin DEMİRKOL
: Yeni Sanayi Sitesi 2. Çarşı No: 81 / KAHRAMANMARAŞ
: 0344 236 08 98
: 0344 236 36 16
: 0533 721 95 30
: GÜRKAYNAK – Ahmet Mahir GÜRKAYNAK
: Sanayi Çarşısı 8.Blok No:11-B / KASTAMONU
: 0366 214 75 95
: 0366 214 75 95
: 0532 354 33 88
: İÇ ANADOLU İŞ MAKİNALARI OTOM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
: Yeni Sanayi Şeker kısmı 29. Sokak No: 20 / KAYSERİ
: 0352 331 33 93 – 331 88 95
: 0352 331 88 96
: 0533 449 94 27 (Erol TAŞÇI)

KONYA
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
LÜLEBURGAZ/
KIRKLARELİ
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon

: GÜL-SA OTOM. NAK. SAN. TİC. LTD.ŞTİ.
: Karatay Sanayi Bozköy Sokak No: 36 / KONYA
: 0332 235 58 90
: 0332 233 57 32
: 0542 817 50 02
: ULAŞ İŞ MAK. YEDEK PARÇA LTD.ŞTİ.
: Yeni Sanayi Sitesi 1.Blok No: 38 LÜLEBURGAZ
: 0288 417 39 08 – 412 79 89
: 0288 417 39 08
: 0532 346 45 58

MALATYA
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon

: ÇALIŞKAN MAKİNA - Bilgin ÇALIŞKAN
: Özsan Sanayi Sitesi 30.Blok No:6 / MALATYA
: 0422 336 31 07 – 238 23 11
: 0422 238 33 60
: 0542 721 65 40 (Resul ÇALIŞKAN) – 0532 245 33 68 (Bilgin ÇALIŞKAN)
0533 814 48 32

MUĞLA
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
MUŞ
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
NEVŞEHİR

: DEMİRHAN HİDROLİK – HÜSEYİN ELMACI – SELMAN DEMİRHAN
: Sanayi Sitesi 3/C No: 10 Yatağan – MUĞLA
: 0252 572 74 07
: 0252 572 81 78
: 0532 252 10 01 (Hüseyin ELMACI)
: OTO SALİH – Salih TEKİN
: Erzurum Yolu üzeri DDY altı
: 0436 216 00 93
: 0436 216 00 93
: 0532 712 19 24
: GÜVENAL İŞ MAKİNALARI İMALAT SANAYİ VE NAKLİYE
TAAHHÜT TİC. LTD. ŞTİ.
: Lale San. 3. Blok No: 27 NEVŞEHİR
: 0384 213 19 18
: 0384 213 64 94
: 0532 432 95 74 (Mesut BULDAK)
: İŞ MAK
: 19 Mayıs Sanayi Sitesi No:1 / SAMSUN
: 0362 266 81 18
: 0362 266 81 18
: 0532 431 36 88 – 0522 818 23 12
: DİKMENLER İŞ MAK.

Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
SAMSUN
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
SİMAV/
KÜTAHYA
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon

: San.Sit.Bld.Blokları N.Koyuncuoğlu Ana.L.Karşı. No:14 Simav /KÜTAHYA
: 0274 513 54 30
: 0274 513 54 30
: 0533 268 32 65 (Adem Dikmen) 0542 217 74 82

v

SİVAS
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
ŞANLIURFA
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
TOKAT
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
TRABZON
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
UŞAK
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon
VAN
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon

: GÜÇLÜ MAKİNA
: Yeni Ata San. Tofaş Arkası No: 10 SİVAS
: 0346 215 12 33
: 0346 215 04 61
: 0542 457 56 81
: FIRAT MAKİNA ( Mehmet ÇAVAŞ )
: Evren Sanayi Sitesi 1.Cadde 10.Sokak No:84 / ŞANLIURFA
: 0414 357 52 81-82
: 0414 357 54 64
: 0532 215 24 95 (Mehmet ÇAVAŞ) / 0542 595 89 93 (Yaşar Usta)
: DOĞUŞ MAKİNA – Zekeriya ÇABUK
: Sanayi Sitesi 41.Blok No:192 / TOKAT
: 0356 214 96 58
: 0356 212 99 19
: 0522 826 60 17 – 0 535 239 93 98 (Musa Çabuk)
: KORKMAZLAR İŞ MAK. – Süleyman KORKMAZ
: Rize Caddesi No:126/B Pelitli / TRABZON
: 0462 334 16 71
: 0462 334 43 84
: 0532 435 42 59
: BU-MAK-SAN
: 1. Eylül Sanayi Sitesi 11. Sokak No: 17 / UŞAK
: 0 276 231 43 00
: 0 276 231 53 43
: 0 532 363 26 05 (Durmuş Hayrettin Bulur)
: SAĞLAM-İŞ / Mustafa SAĞLAM
: Sanayi Sitesi A-7 Blok No:216 / VAN
: 0432 223 00 81
: 0432 223 00 81
: 0532 276 72 09

vi

BAYİLER
BURSA
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon

: HAMAK MAKİNA SANAYİ
: Gazcılar Caddesi No:162 / BURSA
: 0224 254 90 36
: 0224 254 59 32
:

TRABZON
Adres
Telefon
Fax
Cep telefon

: MERT MAKİNA
: Anadolu Caddesi Güven Sitesi No:6 / TRABZON
: 0462 325 37 47
: 0462 325 02 14
:

vii

ÖNSÖZ

HMK 200 W İş Makinasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu katalog HMK 200 W’ nin yedek parça hizmeti için hazırlanmıştır.
İyi bir servis hizmeti ve doğru parça seçimi için kataloğun kapsamı ile ilgili
aşağıda belirtilen açıklamaları okuyunuz ve anlayınız.
No
Gösterilen parçanın poz numarasını verir.
Parça No
Resimde gösterilen parçaların parça numarasını gösterir.
Adı
Parçanın adını gösterir.
Adet
Parçanın o sayfada yer alan gruptaki kullanım adedini gösterir.
Not
Parçaların tanımlarında yer almayan açıklamaları gösterir.
Seri No
Parçanın kullanıldığı makinenin seri numarasını gösterir. Örneğin;
2134001-2134005
gösterilen parça 2134001’den 2134005’ e kadar
kullanılmıştır. (2134001-2134005 dahil)
3134001-

gösterilen parça 3134001’den itibaren kullanılmıştır.

2134001,2134005
gösterilen parça 2134001 ve 2134005 seri nolu
makinalarda kullanılmıştır.
Y.Kul.
Parçaların birbirleri yerine kullanılabilirliğini ifade eder.
A
Birbirlerinin yerine kullanılabilirler. (eski parça yeni parça)
B
Biri diğerinin yerine kullanılabilir. (eski parça yeni parça)
C
Biri diğerinin yerine kullanılabilir. (eski parça
yeni parça)
D
Birbirlerinin yerine kullanılamaz. (eski parça – yeni parça)

viii

SK
Servis kodu kolonunda yer alan kısaltmaların aşağıda gösterildiği gibi
kendilerine ait anlamları vardır.

K
OP

NSP
S

Parçanın kit içinde yeraldığı anlamına gelir. Kitin içinde yer alan
parçalar teker teker tedarik edilemez.
Opsiyonel parça
Servis parçası değil.
Set. Set içinde yer alan parçalar teker teker tedarik edilebilir.

Sayfa Numaralandırma
Sayfaları numaralandırma şu şekilde yapılmıştır.

XX XX XX - XX
Sayfa revizyon hanesi
Gruba bağlı sayfaların numarası
Grup No
Makine Tipi

Bu sayfa iki kez revize olmuştur
26 nolu grubun birinci sayfası
Motor kontrol grubu
22 Ton Paletli Ekskavatör

ix

PREFACE

We would like to thank you for purchasing an HMK 200 W Construction
Equipment.
This catalog has been prepared for ordering spare parts for HMK 200 W.
For satisfactory service and selection of correct part, read and understand
instructions as shown below.
No
This indicates the indicating number of part.
Part No
It shows the part number of the parts which are included in an illustration.
Description
It shows the name of the part.
Q’ty
It shows the quantitiy use of part for the group that was illustrated on page.
Note
It shows explanations, which are not given in description.
Serial No
It shows the machine serial number in which the parts are used. For example;
2134001-2134005 the part that is shown in illustration was used from 2134001
to 2134005. (2134001 and 2134005 included)
3134001-

the part that is shown in illustration was used from 3134001.

2134001,2134005 the part that is shown in illustration was used 2134001 and
2134005.
ICA
This
one.
A
B
C
D

indicates the interchangeability of the parts between a new one and old
Mutual interchangeability (old part new part)
One way interchangeability (old part new part)
One way interchangeability (old part
new part)
No interchangeability (old part – new part)

x

SC
Abbreviations on service code column have their own meaning as show below.

K
OP

NSP
S

This means that the part is contained in the kit. Parts are given with KIT,
can not be supplied individually.
Optional part
Non service part.
Set. Parts are given with set, can be supplied individually.

Ordering Pages
Ordering pages are done as below.

XX XX XX - XX
Revision number of page
Page numbers connected with group
Group No
Machine Type

This page was revised two times
First page of group 26
Engine control group
22 Ton Crawler Excavator

xi

KISALTMALAR / ABBREVIATIONS

ORJINAL KELİME

KISALTMA
ABBREVIATION
&
AIRCON
A.K.
A.K.B.
A.K.V.
Accum.
AM
AR
Ass'y.
B.H.H.
BKT
BM
Brg.
CONN
Dis.
F
F/W
Hd.
Hex.
Htr.
ICA
K
K.M.
L/H
M.C.V.
NSP
OP
OS
Pln.
R
REV
R/H
RPM
S
S.B.
SP
Spr.
Srw.
STD
Suc.
SW
T/Joint
T/M
TRL
TRV
US
W.A.
W/
W/O
Y.Kul.
Y.S.B.

ORIGINAL WORD
VE

AND
AIRCONDITION

ALTI KÖŞE
ALTI KÖŞE BAŞLI
ANA KONTROL VALFİ
ACCUMULATOR
ARM
AS REQUIRED
ASSEMBLY

ARM
GEREĞİ KADAR
BASINÇLI HİDROLİK HORTUM
KEPÇE
BOM
ADAPTÖR

KİT
KAYNAKLI MONTAJ

SERVİS PARÇASI DEĞİL
OPSİYON
NORMALDEN BÜYÜK

REVİZYON
BİR DAKİKADAKİ DEVİR
SET
SİLİNDİRİK BAŞLI
SERVİS PARÇASI

STANDART
DÖNÜŞ MOTORU

SEGMAN YÜKSEKLİĞİ
YÜRÜYÜŞ
NORMALDEN KÜÇÜK
BİRLİKTE
AYRI
YERİNE KULLANIM
YILDIZ SİLİNDİRİK BAŞLI

xii

BUCKET
BOOM
BEARING
CONNECTOR
DISCHARGE
FRONT
FLYWHEEL
HEAD
HEXAGON
HEATER
INTERCHANGEABILITY
KIT
LEFT HAND
MAIN CONTROL VALVE
NON SERVİCE PART
OPTION
OVERSIZED
PLAIN
REAR
REVISION
RIGHT HAND
REVOLUTION PER MINUTE
SET
SERVICE PART
SPRING
SCREW
STD
SUCTION
SWING
TURNING JOINT
TRANSMISSION
TOP RING LENT LOCATION
TRAVEL
UNDERSIZED
WELDING ASSEMBLY
WITH
WITHOUT

İÇİNDEKİLER

OPSİYON
KIRICI TESİSATI MONTAJI (1) (OP)……………………….……………………………
KIRICI TESİSATI MONTAJI (2) (OP)……………………………………….……………
ÇABUK SÖK-TAK KOMPLESİ (OP)………………..………………..………………….
ÇABUK SÖK-TAK MONTAJI (OP)……………………………………….………………
ÇABUK SÖK-TAK SİLİNDİRİ……………………………………….…………………….
KIRICI MONTAJI (OP)…………………………………………………………………….
ÇİFT TESİRLİ KIRICI TESİSATI MONTAJI (1) (OP)…………………………………..
ÇİFT TESİRLİ KIRICI TESİSATI MONTAJI (2) (OP)…………………………………..
ÇİFT YÖNLÜ AYAK PEDALI……………………………………………………………..
BOM EMNİYET VALFİ MONTAJI (OP)………………………………………………….
UÇ BOM EMNİYET VALFİ MONTAJI (OP)…..…………………………………………
AŞIRI YÜK UYARI SİSTEMİ MONTAJI (OP)…………………………………………...
TEMİZLEME KEPÇESİ MONTAJI (OP)……………………………………….…..……
TRAPEZ KEPÇE MONTAJI (OP)...………………………………………………………

SAYFA
230101
230102
230103
230104
230105
230106
230107
230108
230109
230110
230111
230112
230301
230302

KAPORTA
KAPORTA MONTAJI (1)………………………………………………………………….
KAPORTA MONTAJI (2)………………………………………………………………….
KAPORTA MONTAJI (3)………………………………………………………………….
KAPORTA MONTAJI (4)………………………………………………………………….
KAPORTA MONTAJI (5)………………………………………………………………….

231101
231102
231103
231104
231105

ÜST ŞASE
ÜST ŞASE MONTAJI……………………………………….…………………………….
AKÜ SANDIĞI MONTAJI………………………………………………………………….
YÜRÜME SACLARI………………………………………………………………………..

231201
231202
231203

MOTOR
MOTOR MONTAJI…………………………………………………………………………
ETİKET……………………………………………………………………………………...
SİLİNDİR BLOK…………………………………………….………………………………
SİLİNDİR KAFASI.…………………………………………………………………………
SİLİNDİR BLOK KAPAĞI…………………………………………….……………………
KÜLBÜTÖR LEVYELERİ……………………………….…………………………………
KRANK MİLİ VE YATAĞI…………………………………………………………………
KAM MİLİ……………………………………………………………………………………
ÖN DİŞLİ KAPAĞI VE SUBAP İTECEĞİ………………..……………………………...
ÖN DİŞLİ TAHRİK SİSTEMİ AKSESUARLARI……………………….………………..
KAM MİLİ KAPAĞI…………………………………………………………………………
VİBRASYON DAMPERİ VE FAN TAHRİK MONTAJI……………………….…………
FAN TAHRİK KASNAĞI…………………………………………………….……………..
FAN MESAFE BİLEZİĞİ…………………………………………………………………..
ALTERNATÖR…………………………….……………………………………………….
YAKIT ENJEKSİYON POMPASI………..…………………………….…………………
YAKIT TESİSATI………………………………………………………….………………..
YAKIT SİSTEMİ AKSESUARLARI……………………………………………………….
YAKIT FİLTRESİ VE TESİSATI…………………………………………….…………….
TERMOSTAT-YAĞ BASINÇ SVİCİ - HIZ SENSÖRÜ…………………….……………
TERMOSTAT YUVASI………………………………………………….…………………
TURBOŞARJ……………………………………………………………………………….
TURBOŞARJ MONTAJI VE TESİSATI…………………………….……………………
EGZOS BAĞLANTISI…………………………………………..………………………….
EGZOS MANİFOLDU………………………………………………….………………….
MARŞ MOTORU MONTAJI……………………………………………………………...

232001
232002
232003
232004
232005
232006
232007
232008
232009
232010
232011
232013
232014
232015
232016
232017
232019
232020
232021
232024
232025
232026
232027
232029
232030
232032

xiii

REV.

YAĞ POMPASI…………………………………………………………………………….
KARTER…………………………………………………………………………………….
YAĞ SEVİYE GÖSTERGESİ…………………………………………………………….
YAĞ SOĞUTUCU……………………………………………….…………………………
KALDIRMA KULAĞI…………………………………………………….…………………
HAVA YAKIT KONTROL TESİSATI…………………………………………………….
HAVA ISITICI……………………………………………………………………………..
VOLAN………………………………………………………………………………………
VOLAN MUHAFAZASI………………………………………….…………………………
VALF MUHAFAZASI………………………………………………………………………
SU POMPASI………………………………………………………………………………
SU GİRİŞ BAĞLANTISI…………………………………………………………………..
HAVA GİRİŞ HORTUMU………………………………………………………………….
HAVA GİRİŞ KAPAĞI….………………………………………………………………….
HAVA TRANSFERİ BAĞLANTISI………………………………………………………..

SAYFA
232033
232034
232035
232036
232037
232038
232039
232042
232043
232044
232045
232046
232047
232048
232049

KAVRAMA MONTAJI……………………………………….……………………………..

232101

HAVA FİLTRESİ
HAVA FİLTRESİ MONTAJI……………………………………………………………….

232201

EGZOS
EGZOS MONTAJI…………………………………………………………………………

232301

MOTOR SOĞUTMA
SOĞUTMA DONANIMI……………………………………………………………………

232401

YAKIT DONANIMI
YAKIT DEPOSU MONTAJI VE YAKIT HATTI………………………………………….

232501

MOTOR KONTROL
MOTOR KONTROL MONTAJI…………………………………………………………...

232601

KLİMA – ISITICI
KLİMA MONTAJI…………………………………………………………………………..
ISITICI MONTAJI…………………………………………………………………………..

232701
232702

ANA TESİSAT
ANA HİDROLİK MONTAJI (SOL)……………………………….……………………….
ANA HİDROLİK MONTAJI (SAĞ-1) ………………………………….…………………
ANA HİDROLİK MONTAJI (SAĞ-2) ………………………………….…………………
HİDROLİK POMPA………………………………………………………………………..
DİŞLİ POMPASI…………………………………………………………………………...
ORANSAL BASINÇ KONTROL VALFİ……………………………….…………………
POMPA REGÜLATÖRÜ……………………………………………….………………….
AKV (1)…………………………………………………………….………………………..
AKV (2)…………………………………………………….………………………………..
AKV (3)……………………………………………………………………….……………..
AKV (4)……………………………………………………………………….……………..
DÖNÜŞ MOTORU-DÖNDÜRME ÜNİTESİ………………………………….………….
REDÜKSİYON DİŞLİSİ -DÖNDÜRME ÜNİTESİ………………………….……………

233001
233002
233003
233004
233005
233006
233007
233008
233009
233010
233011
233012
233013

ALT ŞASE HİDROLİĞİ
ALT ŞASE HİDROLİĞİ MONTAJI (1)………………………….…………..…………...

233101

xiv

REV.

ALT ŞASE HİDROLİĞİ MONTAJI (2)………………………….…………..…………...
ALT ŞASE HİDROLİĞİ MONTAJI (3)………………………….…………..…………...
ALT ŞASE HİDROLİĞİ MONTAJI (4)………………………….…………..…………...
DÖNER DAĞITICI…………………………………………………...…………………….
TAHRİK GÖVDESİ – ŞANZIMAN……………………………………………………….
TAHRİK ELEMANLARI – ŞANZIMAN…………………………………………………..
GÖVDE – ŞANZIMAN ……………………………………………………………………
YAĞLAMA TESİSATI – ŞANZIMAN…………………………………………………….
KAVRAMA – ŞANZIMAN……………………………………………………..………….
M DİSK FREANİ – ŞANZIMAN…………………………………………………………..
PLANET DİŞLİSİ TAHRİĞİ – ŞANZIMAN ……………………………………………..
PARK FRENİNİ ÇÖZME – ŞANZIMAN ………………………………………………...
ALIN DİŞLİSİ TAHRİĞİ – ŞANZIMAN …………………………………………………..
VİTES KOLU SENSÖRÜ – ŞANZIMAN ………………………………………………..
ÇIKTI – ŞANZIMAN……………………………………………………………………….
YÜRÜYÜŞ MOTORU (1)…………………………………………………………………
YÜRÜYÜŞ MOTORU (2)…………………………………………………………………
YÜRÜYÜŞ MOTORU (3)…………………………………………………………………
AYAK SİLİNDİRİ…………………………………………………………………………...
DOZER BIÇAĞI SİLİNDİRİ……………………………………………………………….

SAYFA
233102
233103
233104
233105
233106
233107
233108
233109
233110
233111
233112
233113
233114
233115
233116
233117
233118
233119
233120
233121

PİLOT DEVRE TESİSATI
PİLOT DEVRE MONTAJI (1) ….…………………………………………………………
PİLOT DEVRE MONTAJI (3) ……………………………………………………….……
JOİSTİK (SAĞ/SOL)………………………………………………………………………
DOZER-AYAK JOİSTİĞİ………………………………………………………………….

233201
233202
233203
233204

ATAÇMAN TESİSATI
ATAÇMAN TESİSATI……………………………………………………………………..
ANA BOM SİLİNDİRİ (SAĞ/SOL)……………………………………………………….
KEPÇE SİLİNDİRİ…………………………………………………………………………
UÇ BOM SİLİNDİRİ……………………………………………………………………….

233301
233302
233303
233304

HİDROLİK DEPO
HİDROLİK DEPO MONTAJI……………………………………………………………..

233401

GÜÇ HİDROLİĞİ
GÜÇ HİDROLİĞİ MONTAJI (1)…………………………………………………………..
GÜÇ HİDROLİĞİ MONTAJI (2)…………………………………………………………..
GÜÇ HİDROLİĞİ MONTAJI (3-1)………………………………………………………..
GÜÇ HİDROLİĞİ MONTAJI (3-2)………………………………………………………..
GÜÇ HİDROLİĞİ MONTAJI (3-3)………………………………………………………..
FREN VALFİ………………………………………………………………………………..
PILOT VALVE ASSEMBLY……………………………………………………………….

233501
233502
233503
233504
233505
233506
233507

DÖNÜŞ VE SIZINTI HATTI
DÖNÜŞ VE SIZINTI HATTI MONTAJI………………………………….………………
DRENAJ FİLTRESİ BAĞLANTILARI…………………………………………………….

233601
233602

ALT ŞASE
ALT ŞASE MONTAJI……………………………………………………………………..

234101

DOZER BIÇAĞI
DOZER BIÇAĞI MONTAJI………………………………………………………………..

234301

xv

REV.

AYAK
AYAK MONTAJI……………………………………………………………………………
GÜÇ AKTARIM
GÜÇ AKTARIM MONTAJI………………………………………………………………..
DİFERANSİYEL-ÖN AKS…………………………………………………………………
AKS KOVANI-ÖN AKS……………………………………………………………………
AKS BAŞI-ÖN AKS………………………………………………………………………..
AKS BAŞI-ÖN AKS………………………………………………………………………..
KOVAN-ÖN AKS…………………………………………………………………………..
FREN PİSTONU-ÖN AKS………………………………………………………………..
DİFERANSİYEL-ARKA AKS…………………………………………………………..…
AKS KOVANI-ARKA AKS………………………………………………………………..
KOVAN-ARKA AKS………………………………………………………………………
FREN PİSTONU-ARKA AKS…………………………………………………………….

SAYFA
234401

234501
234502
234503
234504
234505
234506
234507
234508
234509
234510
234511

ATAÇMAN MONTAJI
ANA BOM MONTAJI……………………………………………………………………...
UÇ BOM MONTAJI………………………………………….…………………………….
ÇALIŞMA ATAÇMANLARI KONTROLÜ……………………………………………..…
GENEL AMAÇLI KEPÇE…………………………………………………………………
AĞIR HİZMET KEPÇESİ…………………………………………….…………………..

235101
235201
235301
235302
235303

YAĞLAMA DONANIMI
YAĞLAMA DONANIMI MONTAJI……………………………………………………….

235801

KABİN
KABİN MONTAJI……………………………………………………………….………….
KABİN (1)…………………………………………………………………………………..
KABİN (2)…………………………………………………………………………………..
KABİN (3)…………………………………………………………………………………..
KONSOL KUTUSU (SAĞ)………………………………………………………………..
KONSOL KUTUSU (SOL)………………………………………………………………..
KABİN İÇİ MONTAJI (1)………………………………………………………………….
KABİN İÇİ MONTAJI (2)………………………………………………………………….

236001
236002
236003
236004
236101
236102
236103
236104

ETİKET
ETİKET MONTAJI (TÜRKÇE)……………………………………………………………
ETİKET MONTAJI (İNGİLİZCE)………………………………………………………….

237001
237002

ELEKTRİK
ELEKTRİK (1)……………………………………………………………………………...
ELEKTRİK (2)……………………………………………………………………………...
ELEKTRİK (3)……………………………………………………………………………...
ANA ELEKTRİK TESİSATI……………………………………………………………….
MOTOR ELEKTRİK TESİSATI…………………………………………………………..
KABİN ELEKTRİK TESİSATI…………………………………………………………….

238001
238002
238003
238004
238005
238006

PARÇA NUMARA İNDEKSİ

xvi

REV.

CONTENTS
PAGE

OPTION
BREAKER PIPING MOUNTING (1) (OP)………………………..……………………...
BREAKER PIPING MOUNTING (2) (OP)……………………………..…………..…….
QUICK COUPLING ASSEMBLY (OP)…………………………………………………..
QUICK COUPLING MOUNTING (OP)…………………………………………………..
QUICK COUPLING CYLINDER………………………………………………………….
BREAKER MOUNTING (OP)…………………………………………………………….
DOUBLE ACTING PIPING (1) (OP)……………………………………………………..
DOUBLE ACTING PIPING (2) (OP)……………………………………………………..
DOUBLE ACTING VALVE………………………………………………………………..
BOOM SAFETY LOCK SYSTEM (OP)………………………………………………….
ARM SAFETY LOCK SYSTEM (OP)……………..……………………………………..
OVERLOAD WARNING SYSTEM MOUNTING (OP)………………………………….
DITCH CLEANING BUCKET MOUNTING (OP)……………………………………….
TRAPEZOIDAL BUCKET MOUNTING (OP)……………………………………………

230101
230102
230103
230104
230105
230106
230107
230108
230109
230110
230111
230112
230301
230302

COWLING
COWLING MOUNTING (1)……………………………………………………………….
COWLING MOUNTING (2)……………………………………………………………….
COWLING MOUNTING (3)……………………………………………………………….
COWLING MOUNTING (4)……………………………………………………………….
COWLING MOUNTING (5)……………………………………………………………….

231101
231102
231103
231104
231105

UPPER FRAME
UPPER FRAME MOUNTING……………………………………………………………..
ACCUMULATOR BOX MOUNTING……………………………………………………..
ANTI-SLIP WALKWAY…………………………………………………………………….

231201
231202
231203

ENGINE
ENGINE MOUNTING……………………………………………………………………..
DATA PLATE……………………………………………………………………………….
CYLINDER BLOCK………………………………………………………………………..
CYLINDER HEAD………………………………………………………………………….
CYLINDER BLOCK COVER……………………………………………………………...
ROCKER LEVERS………………………………………………………………………...
CRANKSHAFT AND MAIN BEARING…………………………………………………..
CAMSHAFT………………………………………………………………………………...
FRONT GEAR COVER AND VALVE TAPPET………………………………………...
FRONT GEAR TRAIN ACCESSORY……………………………………………………
CAM FOLLOWER COVER……………………………………………………………….
VIBRATION DAMPER AND FAN DRIVE MOUNTING………………………………..
FAN DRIVE PULLEY………………………..…………………………………………….
FAN PILOT SPACER……………………………………………………………………...
ALTERNATOR…………………………….……………………………………………….
FUEL INJECTION PUMP…………………………………………………………………
FUEL PLUMBING………………………………………………………………………….
FUEL SYSTEM ACCESSORIES………………………………………………………...
FUEL FILTER AND PLUMBING………………………………………….………………
THERMOSTAT-OIL PRESSURE SWITCH - SPEED SENSOR………………..…….
THERMOSTAT HOUSING………………………………………………………………..
TURBOCHARGER………………………………………………………………………...
TURBOCHARGER MOUNTING AND PLUMBING……………………….……………
EXHAUST CONNECTION………………………………………………………………..
EXHAUST MANIFOLD……………………………………………………………………
STARTING MOTOR MOUNTING………………………………………………………..

232001
232002
232003
232004
232005
232006
232007
232008
232009
232010
232011
232013
232014
232015
232016
232017
232019
232020
232021
232024
232025
232026
232027
232029
232030
232032

xvii

REV.

LUBE OIL PUMPS…..……………………………………………………………………
OIL PAN…………………………………………………………………………………….
OIL LEVEL GAUGE……………………………………………………………………….
LUBE OIL COOLER……………………………………………………………………….
LIFTING BRACKET…………………………………………………………..……………
AIR FUEL CONTROL PLUMBING……………………………………….………………
AIR HEATER …………………………. ……….………………………………………….
FLYWHEEL…………………………………………………………………………………
FLYWHEEL HOUSING……………………………………………………………………
VALVE COVER……………………………………………………….………..…………..
WATER PUMP……………………………………………………………………………..
WATER INLET CONNECTION…………………………………………………………..
AIR INTAKE HOSE………………………………………………………………………..
AIR INTAKE COVER………………………………………………………………………
AIR TRANSFER CONNECTION…………………………………………………………

PAGE
232033
232034
232035
232036
232037
232038
232039
232042
232043
232044
232045
232046
232047
232048
232049

COUPLING ASSEMBLY…………………………………………………………………..

232101

AIR INTAKE
AIR INTAKE MOUNTING…………………………………………………………………

232201

EXHAUST
EXHAUST MOUNTING…………………………………………………………………...

232301

COOLING SYSTEM
COOLING SYSTEM…………………………………………………………………….…

232401

FUEL TANK AND LINE
FUEL TANK MOUNTING AND FUEL LINE…………………………………………….

232501

ENGINE CONTROL
ENGINE CONTROL MOUNTING………………………………………………………..

232601

AIRCONDITION – HEATER
AIRCONDITION MOUNTING…………………………………………………….………
HEATER MOUNTING…………………………………………………………..…………

232701
232702

MAIN PIPING
MAIN PIPING MOUNTING (L/H)….…………………….……………………………….
MAIN PIPING MOUNTING (R/H-1)..…………………………………………………….
MAIN PIPING MOUNTING (R/H-2)..…………………………………………………….
HYDRAULIC PUMP……………………………………………………………………….
GEAR PUMP………………………………………………………………………..……..
PROPORTIONAL REDUCING VALVE………………………….………………………
PUMP REGULATOR……………………………………….………………..……………
MCV (1)…………………………………………………………….……………………….
MCV (2)……………………………………………………………………….…………….
MCV (3)………………………………………………………………………….………….
MCV (4)……………………………………………………………….…………………….
HYDRAULIC OIL MOTOR – SWING UNIT……………………………………….…….
REDUCTION GEAR – SWING UNIT…………………………………………….………

233001
233002
233003
233004
233005
233006
233007
233008
233009
233010
233011
233012
233013

LOWER PIPING
LOWER FRAME PIPING MOUNTING (1)………………………………………………
LOWER FRAME PIPING MOUNTING (2)………………………………………………

233101
233102

xviii

REV.

LOWER FRAME PIPING MOUNTING (3)………………………………………………
LOWER FRAME PIPING MOUNTING (4)………………………………………………
TURNING JOINT………………………………………………………………………….
INPUT HOUSING-TRANSMISSION…………………………………………………….
INPUT-TRANSMISSION………………………………………………………………….
HOUSING-TRANSMISSION …………………………………………………...………..
OIL PIPE-TRANSMISSION …………………………………………………...…………
COUPLING-TRANSMISSION……………………………………………………………
M-DISK BRAKE-TRANSMISSION………………………………………………………
PLANETARY DRIVE-TRANSMISSION…………………………………………………
DISCONNECTION-TRANSMISSION…………………………………………………..
SPUR GEAR DRIVE-TRANSMISSION…………………………………………………
GEAR SHIFT SENSOR-TRANSMISSION……………………………………………..
OUTPUT-TRANSMISSION………………………………………………………………
REGULATING MOTOR (1)……………………………………………………………….
REGULATING MOTOR (2)……………………………………………………………….
REGULATING MOTOR (3)……………………………………………………………….
OUTRIGGER CYLINDER…………………………………………………………….…..
DOZER BLADE CYLINDER……………………………………………………………...

PAGE
233103
233104
233105
233106
233107
233108
233109
213110
233111
233112
233113
233114
233115
233116
233117
233118
233119
233120
233121

PILOT PIPING
PILOT PIPING MOUNTING (1) …………………………………………………………
PILOT PIPING MOUNTING (3) … ….…………………………………………………..
REMOTE CONTROL VALVE (RH/LH)………………………………………………….
DOZER-OUTRIGGER JOISTIC………………………………….………………………

233201
233202
233203
233204

ATTACHMENT PIPING
ATTACHMENT PIPING…………………………………………………………………..
BOOM CYLINDER (R/L)………………………………………………………………….
BUCKET CYLINDER………………………………………………………….…………..
ARM CYLINDER…………………………………………………………………………..

233301
233302
233303
233304

HYDRAULIC TANK
HYDRAULIC TANK MOUNTING……………………………………………….………..

233401

POWER TRAIN HYDRAULIC
POWER TRAIN HYDRAULIC MOUNTING (1)………………………………………...
POWER TRAIN HYDRAULIC MOUNTING (2)………………………………………...
POWER TRAIN HYDRAULIC MOUNTING (3-1)………………………………………
POWER TRAIN HYDRAULIC MOUNTING (3-2)………………………………………
POWER TRAIN HYDRAULIC MOUNTING (3-3)………………………………………
FOOT BRAKE VALVE…………………………………………………………………….
PILOT VALVE ASSEMBLY………………………………………………………………

233501
233502
233503
233504
233505
233506
233507

UPPER DRAIN PIPING
UPPER DRAIN PIPING MOUNTING……………………………………………………
DRAIN FILTER CONNECTIONS………………………………………………………..

233601
233602

LOWER FRAME
LOWER FRAME MOUNTING…………………………….……………………………..

234101

DOZER BLADE
DOZER BLADE MOUNTING…………………………………………………………….

234301

xix

REV.

PAGE

OUTRIGGER
OUTRIGGER MOUNTING……………………………………………………………….

234401

POWER TRAINING
POWER TRAINING MOUNTING………………………………………………………..

234501

DIFFERENTIAL-FRONT AXLE…………………………………………………………..
AXLE CASING-FRONT AXLE……………………………………………………………
KNUCKLE-FRONT AXLE…………………………………………………………………
KNUCKLE-FRONT AXLE…………………………………………………………………
DRIVE ASSEMBLY-FRONT AXLE………………………………………………………
BRAKE PISTON-FRONT AXLE………………………………………………………….
DIFFERENTIAL-REAR AXLE…………………………………………………………….
AXLE CASING-REAR AXLE……………………………………………………………..
DRIVE ASSEMBLY-REAR AXLE………………………………………………………..
BRAKE PISTON-REAR AXLE……………………………………………………………

234502
234503
234504
234505
234506
234507
234508
234509
234510
234511

ATTACHMENT MOUNTING
BOOM MOUNTING……………………………………………………………………….
ARM MOUNTING……………………………………………………………….…………
WORKING ATTACHMENT CONTROL…………………………………………………
GENERAL PURPOSE BUCKET………………………………………………………..
HEAVY DUTY BUCKET…………………………………………………………….……

235101
235201
235301
235302
235303

LUBRICATION PIPING
LUBRICATION PIPING MOUNTING……………………………………………………

235801

CAB
CAB MOUNTING……………………………………………………….…………………
CAB (1)……………………………………………………………………………………..
CAB (2)……………………………………………………………………………………..
CAB (3)……………………………………………………………………………………..

236001
236002
236003
236004

CONSOLE BOX (R/H)……………………………………………………………………
CONSOLE BOX (L/H)……………………………………………………..…………….
CAB INTERIOR MOUNTING (1)………………………..………………………..…….
CAB INTERIOR MOUNTING (2)………………………..……………………………….

236101
236102
236103
236104

DECAL
DECAL MOUNTING (TURKISH)………………………………………………………...
DECAL MOUNTING (ENGLISH)………………………………………………………...

237001
237002

ELECTRIC
ELECTRIC (1)……………………………………………………………………………..
ELECTRIC (2)……………………………………………….……………………………..
ELECTRIC (3)…………………………………………….………………………………..
MAIN HARNESS…………………………………………………………………….…….
ENGINE HARNESS………………………………………………………….……………
CAB HARNESS……………………………………………………………………………

238001
238002
238003
238004
238005
238006

PART NO INDEX

xx

REV.

KIRICI TESİSATI MONTAJI (1) (OP)
BREAKER PIPING MOUNTING (1) (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

230101-00- 02
Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H230100102

Kırıcı Tesisatı Mont.

Breaker Piping Mount.

1

5123001-5123063

D

H230100103

Kırıcı Tesisatı Mont.

Breaker Piping Mount.

1

5123064-

D

H340104100

Kelepçe Sacı, K.M.

Clamp Plate, W.A.

8

5123001-5123063

D

H340104101

Kelepçe Sacı, K.M.

Clamp Plate, W.A.

8

5123064-

D

2

H343301500

Kelepçe Sacı

Clamp Plate

18

3

H340102500

Lastik

Rubber

14

4

N01/0381190

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M16x35

5123001-5123063

D

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

16

M12x35

5123064-

D

5

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

18

M16

6

N01/0381238

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

10

M16x55

8

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

10

N01/0381310

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M16x85

11

H340102201

Kelepçe Sacı, Vana

Clamp Plate, Valve

2

12

H340102601

Kelepçe Sacı KM, Vana Clamp Plate WA, Valve

2

13

H340102100

Vana

Valve

2

14

H340101700

Adaptör

Connector

2

15

N10/2002317

O-Ring

O-Ring

12

5123001-5123134

D

N10/2002317

O-Ring

O-Ring

10

5123135-

D

16

N10/2002835

O-Ring

O-Ring

4

17

N16/K130129

Rekor

Connector

2

5123001-5123134

D

N16/K114206

Rekor

Connector

2

5123135-

D

H340101900

Yüksük

Ring

2

5123001-5123134

D

H340101901

Yüksük

Ring

2

5123135-

D

H340102000

Tapa

Plug

2

5123001-5123134

D

H340102001

Tapa

Plug

2

5123135-

D

20

N05/0020051

Segman

Retaining Ring

2

21

N01/0380986

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

22

H340105700

Adaptör

Connector

2

23

N10/2002835

O-Ring

O-Ring

2

24

H340100200

Boru Komplesi

Pipe Ass'y

2

25

H340100800

Boru Komplesi

Pipe Ass'y

2

26

H230101100

Boru Komplesi

Pipe Ass'y

1

27

H230101400

Boru Komplesi

Pipe Ass'y

1

28

99N075624

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

2

29

99Q175627

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

2

30

N01/0233578

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M16x40

62

N03/0020124

Pul

Washer, Pln.

4

M16

63

F99/70100

Manometre Prizi

Coupling, Screw

2

64

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M16

5123001-5123063

D

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

16

M12

5123064-

D

1

18

19

24.08.2007

M12x100

HMK 200 W-2

KIRICI TESİSATI MONTAJI (2) (OP)
BREAKER PIPING MOUNTING (2) (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

31

99Q091260

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

32

99N175628

Hortum

Hose

2

33

N10/2002317

O-Ring

O-Ring

7

34

N16/K130129

Rekor

Connector

4

35

H340103301

Dirsek, K.M.

Elbow, W.A.

2

36

N10/2002835

O-Ring

O-Ring

4

37

N01/0233566

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M16x35

38

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Pln.

4

M16

39

H230100200

Hortum

Hose

1

40

99Q175622

Hortum

Hose

1

41

H340105500

Boru K.M.

Pipe, W.A.

1

42

N16/K114341

Rekor

Connector

1

44

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

11

45

97S091230

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

46

97L091226

Hortum

Hose

1

47

N16/K114341

Rekor

Connector

10

48

97S091230

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

49

H230105300

Boru K.M.

Pipe, W.A.

1

50

N01/5890842

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

8

51

N16/J360104

Yarım Flanş

Flange

2

52

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

2

53

97V091230

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

54

97U091228

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

55

H340103600

Kırıcı Valfi

Valve, Breaker

1

56

N01/0380698

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

M10x70

57

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M10

58

N01/0232846

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M12x30

59

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

60

H340102300

Bağlantı Parçası

Bracket

1

61

H340103800

Kırıcı Pedalı

Pedal, Breaker

1

63

N16/K114348

Rekor

Connector

1

64

N10/2001323

O-Ring

O-Ring

1

65

N01/0381322

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M16x90

66

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M16

67

H343301500

Kelepçe Sacı

Clamp Plate

2

68

H340102500

Lastik

Rubber

1

01.12.2006

230102-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M10x40

5123087-

HMK 200 W-2

ÇABUK SÖK-TAK KOMPLESİ (OP)
QUICK COUPLING ASSEMBLY (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H340110002

Çabuk Sök-Tak Komp. Quick Coup. Ass'y

1

H340110102

Çabuk Sök-Tak Mont.

Quick Coup. Mount.

2

H345303502

Mesafe Ayar Burcu

Spacer

1

3

H345303600

Baskı Plakası

Plate

1

4

H345303700

Kilit Pimi

Pin, Lock

1

5

H345002000

Pim

Pin

1

6

H345303301

Pim

Pin

1

7

H340113100

Halkalı Pim

Pin, Ringed

1

8

N06/1006060

Gupilya

Pin, Split

1

9

N01/0381226

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

M16x50

10

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M16

11

N01/0381418

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M16x150

12

N02/3570314

A.K. Somun

Nut

4

M16

13

H340112400

Valf, Çabuk Sök-Tak

Valve, Quick Coup.

1

14

N16/K114348

Rekor

Connector

4

15

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

4

16

H340114001

Ç. Sök-Tak Valf Tutucu Plate, Quick Coup.

1

17

N01/5870458

S.B. Civata

Bolt

2

M8x20

18

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M8

19

99S098210

Hortum Komplesi

Hose

1

22

99Q098210

Hortum Komplesi

Hose

1

25

H343202801

A.T. Rekor

Tee

2

26

99Q098256

Hortum Komplesi

Hose

2

27

N16/K200321

Rekor

Connector

6

28

99N0982140

Hortum Komplesi

Hose

2

29

99Q198227

Hortum Komplesi

Hose

2

30

99Q198235

Hortum Komplesi

Hose

2

31

N16/K200301

Rekor

Connector

2

32

99R198213

Hortum Komplesi

Hose

1

33

99R198216

Hortum Komplesi

Hose

1

34

99P098205

Hortum Komplesi

Hose

1

35

99T098205

Hortum Komplesi

Hose

1

36

N16/K200341

Rekor

Connector

2

37

N02/3570326

A.K. Somun

Nut

2

39

510/12200

Kablo Bağı

Strap

50

40

520/21030

Anahtar

Switch

1

41

520/30920

Düğme

Button

1

01.12.2006

230103-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

HMK 200 W-2

ÇABUK SÖK-TAK MONTAJI (OP)
QUICK COUPLING MOUNTING (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

H340110101

Çabuk Sök-Tak Mont. Quick Coupling Mnt.

1

1

H340110201

Çabuk Sök-Tak K.M.

Quick Coupling W.A.

1

2

H340111400

Tırnak Mont.

Tooth Mount.

1

2_1 H340111500

Tırnak K.M.

Tooth W.A.

1

2_2 802/52150

Sert Burç

Bushing

2

3

H340111800

Şapkalı Pim K.M.

Pin

1

4

N03/0100023

Rondela

Washer, Spr.

3

5

N01/0222846

Civata

Bolt

3

6

170/07045

Silindir Mont.

Cylinder Mount.

1

7

H340112800

Şapkalı Pim

Pin

1

8

811/51095

Şapkalı Pim

Pin

1

9

N08/1210020

Gresörlük

Lubricants

2

Not
Note

M12x30

230104-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

ÇABUK SÖK-TAK SİLİNDİRİ
QUICK COUPLING CYLINDER
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

230105-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

170/07045

Çab. Sök-Tak Sil. M.

Qck. Coup. Cyl. Mnt.

1

1

209/20523

Silindir Borusu K.M.

Tube W.A.

1

2

207/00400

Mafsal Yatağı Mont.

Spherical Bearing

2

3

N05/0220200

Segman

Retaining Ring

2

4

N04/3120686

Vidalı Pim

Pin

1

5

201/20450

Piston

Piston

1

6

N10/3587000

Piston Keçesi

Piston Seal

1

K1

7

N10/1657056

Piston Yatak. Bandı

Ring, Wear

2

K1

8

N10/2004035

Piston O-Ringi

O-Ring, Piston

1

K1

9

208/42023

Silindir Mili K.M.

Rod

1

10

N10/0404597

Boğaz Yatak. Bandı

Ring, Wear

2

11

203/05600

Kapak

Cover

1

12

N10/2006440

Boğaz O-Ringi

O-Ring, Gland

1

K2

13

N10/4405010

Boğaz Keçesi

Seal, Gland

1

K2

14

N10/5404804

Boğaz Toz Keçesi

Dust Seal, Gland

1

K2

15

202/03450

Boğaz

Gland

1

16

N08/1210020

Gresörlük

Grease, Nipple

1

17

N09/9001060

Çelik Bilya

Ball

1

y

S48/80710

Piston Tamir Takımı

Seal KIT, Piston

1

K1

y

S48/90700

Boğaz Tamir Takımı

Seal KIT, Gland

1

K2

K2

KIRICI MONTAJI (OP)
BREAKER MOUNTING (OP)
No
No

Parça No
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

Adı

230106-00- 01
Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H340120100

Kırıcı Mont.

Breaker Mount.

1

1800

D

H340120101

Kırıcı Mont.

Breaker Mount.

1

180

D

H340125000

Kırıcı Mont.

Breaker Mount.

1

2300

D

H340125001

Kırıcı Mont.

Breaker Mount.

1

230

D

H340120200

Braket K.M.

Bulk Cap

1

1800

D

H340120201

Braket K.M.

Bulk Cap

1

180

D

H340125100

Braket K.M.

Bulk Cap

1

2300

D

H340125101

Braket K.M.

Bulk Cap

1

230

D

F45/04180

Kırıcı

Breaker

1

1800

D

H340122100

Kırıcı

Breaker

1

180

D

F45/04220

Kırıcı

Breaker

1

2300

D

H340125600

Kırıcı

Breaker

1

230

D

3

H345303301

Pim

Pin

2

4

N01/0381418

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M16x150

5

N02/3570314

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

M16

8

99P175644

Hortum

Hose

2

W/O H340110102

5123001-5123134

D

99P175650

Hortum

Hose

2

W/ H340110102

5123001-5123134

D

99P175646

Hortum

Hose

2

W/ H340110104

5123001-5123134

D

H340122200

Hortum

Hose

2

9

N16/K130129

Rekor

Connector

2

10

H340122000

Konnektör

Connector

1

5123001-5123134

D

H340122001

Konnektör

Connector

1

5123135-

D

1

2

24.08.2007

W/O-W/ H340110104 5123135-

D

HMK 200 W-2

ÇİFT TESİRLİ KIRICI TESİSATI MONTAJI (1) (OP)
DOUBLE ACTING PIPING (1) (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

230107-00- 02
Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H230180000

Çift Tes. Kır. Tes. Mo.

Double Acting Piping

1

5123001-5123063

D

H230180001

Çift Tes. Kır. Tes. Mo.

Double Acting Piping

1

5123064-

D

H340104100

Kelepçe Sacı, K.M.

Clamp Plate, W.A.

8

5123001-5123063

D

H340104101

Kelepçe Sacı, K.M.

Clamp Plate, W.A.

8

5123064-

D

2

H343301500

Kelepçe Sacı

Clamp Plate

18

3

H340102500

Lastik

Rubber

14

4

N01/0381190

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M16x35

5123001-5123063

D

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

16

M12x35

5123064-

D

5

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

18

M16

6

N01/0381238

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

10

M16x55

8

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

10

N01/0381310

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M16x85

11

H340102201

Kelepçe Sacı, Vana

Clamp Plate, Valve

2

12

H340102601

Kelepçe Sacı KM, Vana Clamp Plate WA, Valve

2

13

H340102100

Vana

Valve

2

14

H340101700

Adaptör

Connector

2

15

N10/2002317

O-Ring

O-Ring

12

5123001-5123134

D

N10/2002317

O-Ring

O-Ring

10

5123135-

D

16

N10/2002835

O-Ring

O-Ring

4

17

N16/K130129

Rekor

Connector

2

5123001-5123134

D

N16/K114206

Rekor

Connector

2

5123135-

D

H340101900

Yüksük

Ring

2

5123001-5123134

D

H340101901

Yüksük

Ring

2

5123135-

D

H340102000

Tapa

Plug

2

5123001-5123134

D

H340102001

Tapa

Plug

2

5123135-

D

20

N05/0020051

Segman

Retaining Ring

2

21

N01/0380986

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

22

H340105700

Adaptör

Connector

2

23

N10/2002835

O-Ring

O-Ring

2

24

H340100200

Boru Komplesi

Pipe Ass'y

2

25

H340100800

Boru Komplesi

Pipe Ass'y

2

26

H230101100

Boru Komplesi

Pipe Ass'y

1

27

H230101400

Boru Komplesi

Pipe Ass'y

1

28

99N075624

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

2

29

99Q175627

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

2

30

N01/0233578

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M16x40

62

N03/0020124

Pul

Washer, Pln.

4

M16

63

F99/70100

Manometre Prizi

Coupling Screw

2

64

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M16

5123001-5123063

D

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

16

M12

5123064-

D

1

18

19

24.08.2007

M12x100

HMK 200 W-2

ÇİFT TESİRLİ KIRICI TESİSATI MONTAJI (2) (OP)
DOUBLE ACTING PIPING (2) (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

31

99Q091260

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

32

99N175628

Hortum

Hose

2

33

N10/2002317

O-Ring

O-Ring

9

34

N16/K130129

Rekor

Connector

4

35

H340103301

Dirsek, K.M.

Elbow, W.A.

1

36

N10/2002835

O-Ring

O-Ring

4

37

N01/0233566

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M16x35

38

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Pln.

4

M16

39

H230100200

Hortum

Hose

1

40

99Q175622

Hortum

Hose

1

41

H340105500

Boru K.M.

Pipe, W.A.

1

44

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

13

45

97S091230

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

46

97L091226

Hortum

Hose

1

47

N16/K114341

Rekor

Connector

12

48

97V091266

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

49

H230105300

Boru K.M.

Pipe, W.A.

1

50

N01/5890842

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

8

51

N16/J360104

Yarım Flanş

Flange

2

52

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

2

53

97V091266

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

54

97U091228

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

55

H340103600

Kırıcı Valfi

Valve, Breaker

1

56

N01/0380698

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

M10x70

57

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M10

58

N01/0232846

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M12x30

59

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

60

H340102300

Bağlantı Parçası

Bracket

1

63

N16/K114348

Rekor

Connector

1

64

N10/2001323

O-Ring

O-Ring

1

65

97S091280

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

66

97Q091220

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

68

H340180200

3 Yollu Küresel Vana 3 Way Ball Valve

1

69

N01/0232162

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x30

70

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

71

H340180300

Vana Tutucu

Valve Bracket

1

72

99V075630

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

73

H340180100

Çift Yön. Ayak Pedalı Double Acting V/V

1

74

N01/0380566

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x30

75

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

76

520/21020

Anahtar, Çift Tes. Kır. Switch, Doub. Act. V.

01.12.2006

230108-00-01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M10x40

1

HMK 200 W-2

ÇİFT TESİRLİ KIRICI TESİSATI MONTAJI (2) (OP)
DOUBLE ACTING PIPING (2) (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

77

520/30920

Düğme

Button

1

78

H230180200

Boru K.M.

Pipe, W.A.

1

79

H230180100

Flanş

Flange

1

80

N01/0380650

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x50

81

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

82

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

1

83

N10/2002931

O-Ring

O-Ring

1

84

N10/2002317

O-Ring

O-Ring

1

85

99Q175627

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

86

520/35000

Anahtar, Tablası

Switch, Housing

1

87

N01/0381322

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M16x90

88

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M16

89

H343301500

Kelepçe Sacı

Clamp Plate

2

90

H340102500

Lastik

Rubber

1

!

H347016100

Uyarı Etiketi

Decal, Warning

1

01.12.2006

230108-00-01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123087-

HMK 200 W-2

ÇİFT YÖNLÜ AYAK PEDALI
DOUBLE ACTING VALVE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

230109-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H340180100

Çift Yön. Ayak Pedalı Double Acting V/V

1

1

H349051001

Gövde

Casing

1

2

H349051002

Pedal

Pedal

1

3

H349051003

Pedal Kılıfı

Pedal Cover

1

4

H349051004

Kapak

Cover

1

K1

5

H349051005

Burç

Bush

2

K1

6

H349051006

Kam

Cam

1

K2

7

H349051007

Körük

Bellow

1

8

H349051008

Valf Sürgüsü

Spool

2

K3

9

H349051009

Şim

Shim

AR

K3

10

H349051010

Yay Tutucu

Spring Seat

2

K3

11

H349051011

Yay

Spring

2

K3

12

H349051012

Yay Tutucu

Spring Seat

2

K3

13

H349051013

Durdurucu

Stoper

2 set

K3

14

H349051014

Tapa

Plug

2

K4

15

H349051015

O-Ring

O-Ring

2

K4

16

H349051016

Toz Keçesi

Dust Seal

2

K4

17

H349051017

Pim Keçesi

Rod Seal

2

K4

18

H349051018

Yay

Spring

2

19

H349051019

İtici Pim

Push Rod

2

20

H349051020

Civata

Wrench Bolt

2

21

H349051021

Setskur

Set Screw

2

K2

22

H349051022

Somun

Nut

2

K2

23

H349051023

Şaft

Cam Shaft

1

24

H349051024

Setskur

Set Screw

1

25

H349051025

Civata

Wrench Bolt

2

26

H349051026

Blok

Block

1

27

H349051027

O-Ring

O-Ring

2

28

H349051028

Civata

Wrench Bolt

2

29

H349051029

Tapa

Plug

1

30

H349051030

Tapa

Plug

1

H349051031

Kapak KİTİ

Cover KIT

K1

H349051032

Kam KİTİ

Cam KIT

K2

H349051033

Sürgü KİTİ

Spool KIT

K3

H349051034

İtici Pim KİTİ

Push Rod KIT

K4

H349051035

Tamir Takımı

Seal KIT

K5

K4
M8x30

M8x12

K2

K5
M8x40

BOM EMNİYET VALFİ MONTAJI (OP)
BOOM SAFETY LOCK SYSTEM (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

H230190000

Bom Emn. Valfi Mont. Boom Safet Lock Sys.

1

1

H340190100

Tes. Borusu K.M., Sağ Pipe Ass'y., R/H

1

2

H340190300

Tes. Borusu K.M., Sol Pipe Ass'y., L/H

1

3

H340190400

Bom Emniyet Valfi

Boom Safe. Lock Sys.

2

4

99V092622

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

5

N16/K114356

Rekor

Connector

2

6

N10/2001119

O-Ring

O-Ring

2

7

97N091221

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

2

8

N16/K114341

Rekor

Connector

2

9

N10/2001119

O-Ring

O-Ring

2

10

H343202801

A.T. Rekor

Tee

1

11

N16/K114341

Rekor

Connector

2

12

N10/2001119

O-Ring

O-Ring

2

13

H343202801

A.T. Rekor

Tee

1

14

97Q091270

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

15

97Q091270

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

16

H343202801

A.T. Rekor

Tee

1

17

H343202801

A.T. Rekor

Tee

1

Not
Note

230110-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

UÇ BOM EMNİYET VALFİ MONTAJI (OP)
ARM SAFETY LOCK SYSTEM (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

230111-00- 01
Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H230195000

Uç Bom Emn. V. Mont. Arm Safe. Lock Sys.

1

1

H340195100

Tesisat Borusu K.M.

Pipe Ass'y.

1

2

N01/5891214

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Hd.

4

M12x50

3

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer Spr.

4

M12

4

N01/5891226

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Hd.

4

M12x55

5

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer Spr.

4

M12

6

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

1

7

H340195300

Emniyet Valfi

Arm Safety Lock V/V

1

8

97Q0912142

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

9

N16/K114341

Rekor

Connector

1

10

N10/2001119

O-Ring

O-Ring

1

A

N03/0000004

Pul, O-Ring'li

Washer W / O-Ring

1

A

11

97Q0912170

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

12

N16/K114341

Rekor

Connector

1

13

N10/2001119

O-Ring

O-Ring

1

A

N03/0000004

Pul, O-Ring'li

Washer W / O-Ring

1

A

14

H343202801

A.T. Rekor

Tee

1

15

H343202801

A.T. Rekor

Tee

1

01.12.2006

HMK 200 W-2

AŞIRI YÜK UYARI SİSTEMİ (OP)
OVERLOAD WARNING SYSTEM (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H340197000

Aşırı Yük Uyarı Sis.

Overload Warn. Sys.

1

1

H340197100

Aşırı Yük Uyarı Müş.

O.load Warn. Switch

1

2

H340197200

Bağlantı Sacı

Bracket

1

3

N01/0222138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x25

4

N03/0020011

Pul

Washer, Pln.

2

M8

5

N02/3570182

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

M8

6

N01/0221202

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M5x16

7

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

2

M5

8

N16/3750045

Dirsek

Elbow

1

9

N16/3790038

A.T. Rekor

Tee

1

10

99N092684

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

16.11.2005

230112-00 -01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

D

HMK 200 W-2

AŞIRI YÜK UYARI SİSTEMİ (OP)
OVERLOAD WARNING SYSTEM (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H340197001

Aşırı Yük Uyarı Sis.

Overload Warn. Sys.

1

1

H340197101

Aşırı Yük Uyarı Müş.

O.load Warn. Switch

1

2

H340197201

Bağlantı Sacı

Bracket

2

6

N01/0221202

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M5x16

7

N03/1310007

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M5

8

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

2

M5

9

N16/3750045

Dirsek

Elbow

1

10

N16/3790038

A.T. Rekor

Tee

1

11

99N092640

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

12

N01/02211478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x15

13

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

14

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

2

M6

15

510/11700

Kablo Bağı

String

10

16

H340197300

Aşırı Yük Müş. Bloğu O.L. Warn. Swc. Block

16.11.2005

Atos

230112-01
Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

D

1

HMK 200 W-2

TEMİZLEME KEPÇESİ MONTAJI (OP)
DITCH CLEANING BUCKET MOUNTING (OP)
No
No
1

Parça No
Part No
H340385001

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

Temiz. Kep. Mont.

Ditch Clean. Mount.

1

1500 mm

1_1 H340385101

Temiz. Kep. K.M.

Ditch Clean. W.A.

1

1500 mm

1_2 H347000600

Etiket, Ataçman

Decal, Attachment

1

1_3 H345303502

Mesafe Ayar Burcu

Spacer

1

1_4 H345002400

Şim

Shim

5

1_5 H345002500

Şim

Shim

5

1_6 H345303600

Baskı Plakası

Plate

1

1_7 N01/0381226

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

1_8 N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

1_9 H345303700

Kilit Pimi

Pin, Lock

1

1

230301-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

TRAPEZ KEPÇE MONTAJI (OP)
TRAPEZOIDAL BUCKET MOUNTING (OP)
No
No
1

Parça No
Part No
H340390001

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

Trapez. Kep. Mont.

Trap. Buc. Mount.

1

500 mm

1_1 H340390101

Trapez. Kep. K.M.

Trap. Buc. Mount.

1

500 mm

1_2 H347000600

Etiket, Ataçman

Decal, Attachment

1

1_3 H345303502

Mesafe Ayar Burcu

Spacer

1

1_4 H345002400

Şim

Shim

5

1_5 H345002500

Şim

Shim

5

1_6 H345303600

Baskı Plakası

Plate

1

1_7 N01/0381226

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

1_8 N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

1_9 H345303700

Kilit Pimi

Pin, Lock

1

230302-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

TEPE LAMBASI MONTAJI (OP)
BEACON MOUNTING (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

230501-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H340500100

Tepe Lambası Mont.

Beacon Mount.

1

H340500200

Bağlantı Sacı

Support, Mounting

1

5123001-5123006

D

H340500201

Bağlantı Sacı

Support, Mounting

1

5123007-

D

2

N01/0232114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x15

3

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M8

4

H348005300

Tepe Lambası

Beacon

1

5123001-5123006

D

H348005301

Tepe Lambası

Beacon

1

5123007-

D

5

520/21020

Anahtar, Döner Lam.

Switch, Beacon

1

6

520/30000

Düğme

Button

1

1

*

(*) Bağlantı sacı ile birlikte değişirse, eskisinin yerine kullanılabilir. / If it is changed with support, it will be changeable with the old part.

13.10.2005

HMK 200 W-2

ARKA ÇALIŞMA LAMBASI MONTAJI (OP)
REAR WORK LAMP MOUNTING (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H340502000

Arka Çalış. Lam. Mont. R. Work Lamp Mount.

1

1

H348004300

Çalışma Lambası

Work Lamp

2

2

H340502100

Bağlantı Sacı

Support, Mounting

1

3

N01/0222114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M8x20

4

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M8

5

N02/5900062

Pul

Washer, Pln.

1

M8

6

N02/5900062

Pul

Washer, Pln.

1

M8

7

520/21020

Anahtar, Döner Lam.

Switch, Beacon

1

8

520/30050

Düğme

Button

1

14.07.2006

230502-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200 W-2

ÖN ÇALIŞMA LAMBASI MONTAJI (OP)
FRONT WORK LAMP MOUNTING (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H340503000

Ön Çalış. Lam. Mont.

F. Work Lamp Mount.

1

1

H348004300

Çalışma Lambası

Work Lamp

2

2

N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

8

M10

3

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

4

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

2

M10

5

520/21020

Anahtar, Döner Lam.

Switch, Beacon

1

6

520/30050

Düğme

Button

1

14.07.2006

230503-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200 W-2

KORUYUCU KAFES (OP)
WINDOW GUARD (OP)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

230504-00
Not
Note

H340510000

Koruyucu Kafes Mont. Window Guard Ass'y.

1

1

H340510100

Koruyucu Kafes

Window Guard

1

2

N01/0232498

A.K.B. Cıvata

Bolt,Hex.

6

M10x35

3

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M10

4

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

6

M10

24.08.2007

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200 W-2

KAPORTA MONTAJI (1)
COWLING MOUNTING (1)
No
No
1

Parça No Adı
Part No
H341100203

Description

Adet
Q'ty

231101-00- 05

Not
Note

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

Çerçeve Mont., Rad.

Support Ass'y, Rad.

1

5123001-5123134

D

1_1 H341100303

Çerçeve K.M., Rad.

Support W.A., Rad.

1

5123001-5123134

D

1_2 H341102401

Bağlantı Sacı, K.M.

Bracket, W.A.

1

5123001-5123134

D

1_3 N01/0232114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x20

1_4 N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

1_5 N03/0100016

Pul

Washer, Pln.

4

M8

Bolt, Hex.

4

M12x45

2

N01/0232882

A.K.B. Civata

3

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

4

N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

4

M12

5

H341102900

Stoper

Stopper

2

6

98Z020010

Fitil

Weather Strip

1

7

H341103101

Kilit Sacı

Plate, Lock

1

5123001-5123050

D

H341103102

Kilit Sacı

Plate, Lock

1

5123051-5123134

D

N01/0232486

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

5123001-5123134

D

5123001-5123134

D

5123001-5123050

D

5123051-5123134

D

8

2m

M10x30

9

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer,Spr

12

M10

10

N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

13

M10

11

N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

6

M10

15

H341105300

Sabitleyici, Kilit

Bar, Lock

1

16

N061002015

Gupilya

Pin, Split

1

17

H341105401

Üst Kapak, Rad.

Cover, Radiator

1

20

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

10

23

H341108203

Kapı Montajı

Side Door Ass'y

1

H341108204

Kapı Montajı

Side Door Ass'y

1

H341390900

Kapı Montajı, Tropik

S. Door Ass'y, Tropica

1

23_1 H341108303

Kapı K.M.

Side Door W.A.

1

5123001-5123050

D

H341108304

Kapı K.M.

Side Door W.A.

1

5123051-5123134

D

H341391000

M10x25

**

Tropik iklim/Tropical climate

Tropik iklim/Tropical climate

Kapı K.M., Tropik

S. Door W.A., Tropical

1

23_2 H341109502

Yalıtıcı

Sponge

1

23_6 H341128100

Menteşe

Hinge

2

23_7 H343407601

Kilit Komple

Lock Ass'y

1

H343407602

Kilit Komple

Lock Ass'y

1

*

Somun

Nut, Hex.

4

M5

23_11 N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x15

23_12 H341130101

Yalıtıcı Çer. K.M.

Sash, Sponge

1

23_13 N01/0221478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M6x15

23_14 N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M6

23_15 N03/0020004

Pul

Washer, Pln.

8

M6

23_16 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

4

M10

23_17 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

23_18 N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

4

M5

Şim

Shim

4

23_9 N02/5880026

32

H341114300

5123001-5123050

D

5123051-

D

5123001-5123134

D

33 H341114400
Şim
Shim
4
(*) H341139800 kilit sacı ile birlikte H343407601 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H343407601 with H341139800 lock plate.

26.11.2009

HMK 200W-2

KAPORTA MONTAJI (1-1/2)
COWLING MOUNTING (1-1/2)
No
No
1

Parça No Adı
Part No
H341100204

Çerçeve Mont., Rad.

Description
Support Ass'y, Rad.

Adet
Q'ty

Not
Note

1

231101-01- 01

Seri No
Serial No
5123135-

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.
D

1_1 H341158101

Destek K.M., Sağ

Support W.A., R

1

5123135-

D

1_2 H341100304

Destek K.M., Orta

Support W.A., Middle

1

5123135-

D

1_3 H341159701

Destek K.M., Sol

Support W.A., L

1

5123135-

D

1_4 N01/0232882

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

6

M12x45

1_5 N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M12

1_6 N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

6

M12

1_7 H341114300

Şim

Shim

6

1_8 H341114400

Şim

Shim

6

1_9 H341160500

Üst Kapak, Rad.

Cover, Radiator

1

5123135-

D

1_10 N01/0232462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M10x25

1_11 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

1_12 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

4

M10

1_13 H341161100

Bağlantı Sacı, K.M.

Bracket, W.A.

1

5123135-

D

5123135-

D

5123135-

D

5123135-

D

5123135-

D

5123135-

D

1_14 N01/0232462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

M10x25

1_15 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

1_16 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

2

M10

1_17 H341161300

Bağlantı Sacı, K.M.

Bracket, W.A.

1

1_18 N01/0232462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

M10x25

1_19 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10
M10

1_20 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

2

1_21 H341133702

Kapak, KM

Cover, WA

1

1_22 N01/0232138

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

6

M8x25

1_23 N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M8

1_24 N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

6

M8

1_25 H341161900

Kapak, KM, Alt

Cover, WA, Lower

1

1_26 N01/0232486

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

7

M10x30

1_27 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

7

M10

1_28 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

7

M10

1_29 H341137300

Takım Tutucu Sac

Tool Holder

2

1_30 N04/2180374

Kelebek Başlı Cıvata

Wing Screw

2

1_31 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

1_32 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

2

M10

1_33 98Y010250

Gromet

Gromet

1

1_34 H341162100

Bağlantı Sacı, K.M.

Bracket, W.A.

1

1_35 N01/0232462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M10x25

1_36 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

1_37 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

4

M10

1_38 H343410000

Bağlantı Kelepçesi

Clamp

1

1_39 H343410100

Kelepçe Lastiği

Rubber, Clamp

1

1_40 N01/0231478

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

M6x15

1_41 N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

2

M6

1_42 H341134002

Kapak, KM, Üst

Cover, WA, Upper

1

26.11.2009

HMK 200W-2

KAPORTA MONTAJI (1-1/2)
COWLING MOUNTING (1-1/2)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1_43 N01/0232462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

6

M10x25

1_44 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M10

1_45 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

6

M10

1_46 H341102900

Stoper

Stopper

4

1_47 N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

8

M10

1_48 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

4

M10

1_49 98Z020010

Fitil

Weather Strip

1_50 H341103103

Kilit Sacı

Plate, Lock

2

1_51 N01/0232486

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M10x30

1_52 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

1_53 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

4

M10

1_54 N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

4

M10

1_55 H341134602

İzolasyon Sacı

Support, Sponge

1

1_56 N01/0232114

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M8x20

1_57 N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

1_58 N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

4

M8

1_59 H341138601

İzolasyon Destek Sacı Support, Sponge

1

1_60 98Y010500

Gromet

Gromet

1

1_61 98Z020010

Fitil

Weather Strip

1_62 H341102702

Yalıtıcı

Sponge

26.11.2009

231101-01- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

4.5m
5123135-

D

5123135-

D

5123135-

D

0.5m
1

HMK 200W-2

KAPORTA MONTAJI (1-2/2)
COWLING MOUNTING (1-2/2)
No
No
4

Parça No Adı
Part No
H341148004

Description

Adet
Q'ty

Kapı Montajı, RadyatörDoor Ass'y, Radiator

1

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.
D

Tropik iklim/Tropical climate

Kapı Montajı, RadyatörDoor Ass'y, Radiator

1

Kapı KM, Radyatör

Door WA, Radiator

1

H341393100

Kapı KM, Radyatör

Door WA, Radiator

1

4_2 H341148501

Yalıtıcı

Sponge

1

4_3 H341128101

Menteşe

Hinge

2

4_4 H343407602

Kilit Komple

Lock Ass'y

1

4_5 N02/5880026

Somun

Nut

4

4_7 N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

4

4_8 N01/0232438

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M10x20

4_9 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

4

M10

4_10 N01/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

4_11 H341148602

Yalıtıcı Çerçevesi KM Sash, Sponge

1

4_12 N01/0221478

A.K.B. Cıvata

6

Bolt, Hex.

Seri No
Serial No
5123135-

4_1 H341148105

H341393000

231101-01- 01

Not
Note

5123135-

D

Tropik iklim/Tropical climate
5123135-

D

M6x15

4_13 N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M6

4_14 N03/0020004

Pul

Washer, Pln.

6

M6

Kapı Montajı, Filtre

Door Ass'y, Filter

1

5123135-

D

5_1 H341149103

Kapı KM, Filtre

Door WA, Filter

1

5123135-

D

5_2 H341128101

Menteşe

Hinge

2

5_3 H343407602

Kilit Komple

Lock Ass'y

1

5_4 N02/5880026

Somun

Nut

4

5_6 N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

4

5_7 N01/0232438

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M10x20

5_8 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

4

M10

5_9 N01/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

Bolt, Hex.

8

M10x20

5123135-

D

5

H341149003

6

N01/0232438

A.K.B. Cıvata

7

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M10

8

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

8

M10

9

H341114202

Ayar Şimi

Shim

4

10

H341105301

Sabitleyici KM

Bar, Lock

2

11

N06/1002015

Gupilya

Pin, Split

2

12

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

2

26.11.2009

HMK 200W-2

KAPORTA MONTAJI (2)
COWLING MOUNTING (2)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Not
Note

4

M12x45

231102-00- 05

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

2

N01/0232882

A.K.B. Civata

3

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

4

N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

4

M12

5

H341102900

Stoper

Stopper

2

6

98Z020010

Fitil

Weather Strip

1

7

H341103101

Kilit Sacı

Plate, Lock

2

5123001-5123050

D

H341103102

Kilit Sacı

Plate, Lock

2

5123051-5123134

D

8

N01/0232486

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x30

9

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer,Spr

12

M10

10

N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

13

M10

11

N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

6

M10

13

H341103303

Kapı Montajı

Side Door Ass'y

1

5123001-5123050

D

H341103304

Kapı Montajı

Side Door Ass'y

1

5123051-5123134

D

H341390100

Kapı Montajı, Tropik

S. Door Ass'y, Tropical

1

13_1 H341103403

Kapı K.M.

Side Door Ass'y

1

5123001-5123050

D

H341103404

Kapı K.M.

Side Door Ass'y

1

5123051-5123134

D

H341390200

Kapı K.M., Tropik

S. Door Ass'y, Tropical

1

13_2 H341104802

Yalıtıcı

Sponge

1

13_6 H341128100

Menteşe

Hinge

2

5123001-5123134

D

13_7 H343407601

Kilit Komple

Lock Ass'y

1

5123001-5123050

D

5123051-

D

5123001-5123134

D

5123001-5123134

D

H343407602

Bolt, Hex.

Adet
Q'ty

2.4m

**

Tropikal iklim/Tropical climate

Tropikal iklim/Tropical climate

Kilit Komple

Lock Ass'y

1

*

13_9 N02/5880026

A.K. Somun Fiberli

Nut

4

M5

13_11 N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x20

13_12 H341130701

Yalıtıcı Çer. K.M.

Sash, Sponge

1

13_13 N01/0221478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M6x15

13_14 N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M6

13_15 N03/0020004

Pul

Washer, Pln.

8

M6

13_16 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

4

M10

13_17 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

13_18 N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

4

M5

15

H341105300

Sabitleyici, Kilit

Bar, Lock

1

16

N061002015

Gupilya

Pin, Split

1

19

H341105503

Çerçeve Mont., Pom.

Support Ass'y, Pump

1

5123001-5123134

D

19_1 H341105603

Çerçeve K.M., Pom.

Support W.A., Pump

1

5123001-5123134

D

19_2 H341107601

Bağlantı Sacı K.M.

Bracket, W.A.

1

5123001-5123134

D

19_3 N01/0232138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x25

19_4 N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

19_5 N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

4

M8
M10x25
5123001-5123134

D

20

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

10

24

H341110002

Üst Kapak, Pompa

Cover, Pump

1

32

H341114300

Şim

Shim

4

33 H341114400
Şim
Shim
4
(*) H341139800 kilit sacı ile birlikte H343407601 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H343407601 with H341139800 lock plate.
(**) H341103102 kilit sacı ile birlikte H341108203 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H341108203 with H341103102 lock plate.

26.11.2009

HMK 200W-2

KAPORTA MONTAJI (2)
COWLING MOUNTING (2)
No
No
2

Parça No Adı
Part No
H341155001

Description

Adet
Q'ty

231102-01- 01

Not
Note

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

Çerçeve Mont., Pompa Support Ass'y Pump

1

5123135-

D

2_1 H341155101

Destek KM, Sol, Pom. Support, WA, L, Pump

1

5123135-

D

2_2 H341156001

Destek KM, Sağ, Pom. Support, WA, R, Pump

1

5123135-

D

2_3 N01/0232882

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M12x45

2_4 N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

2_5 N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

4

M12

2_6 H341114300

Şim

Shim

4

5123135-

D

5123135-

D

5123135-

D

5123135-

D

5123135-

D

2_7 H341114400

Şim

Shim

4

2_8 H341156600

Bağlantı Sacı KM

Bracket, WA

1

2_9 N01/0232462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

M10x25

2_10 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

2_11 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

2

M10

2_12 H341156800

Bağlantı Sacı KM

Bracket, WA

1

2_13 N01/0232462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

M10x25

2_14 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr

2

M10

2_15 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

2

M10

2_16 H341156900

Kapak Sacı KM, Üst

Cover, Upper, Pump

1

2_17 N01/0232462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

6

M10x25

2_18 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M10

2_19 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

6

M10

2_20 H341102900

Stoper

Stopper

2

2_21 N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

4

M10

2_22 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

2

M10

2_23 98Z020010

Fitil

Weather Strip

2_24 H341103103

Kilit Sacı

Plate, Lock

1

2_25 N01/0232486

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

2.5m

M10x30

2_26 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr

4

M10

2_27 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

4

M10

2_28 N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

4

M10

H341147005

Kapı Montajı, Pompa

Door Ass'y, Pump

1

H341392000

Kapı Montajı, Pompa

Door Ass'y, Pump

1

Kapı KM

Door WA

1

3

3_1 H341147105
H341392100

Tropikal iklim/Tropic climate
5123135-

D

Kapı KM

Door WA

1

3_2 H341147401

Yalıtıcı

Sponge

1

5123135-

D

3_3 H341128101

Menteşe

Hinge

2

5123135-

D

3_4 H343407602

Kilit, Komple

Lock Ass'y

1

3_5 N02/5880026

Fiberli Somun

Nut

4

M5

3_6 N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

4

M5

3_8 N01/0232438

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M10x20

5123135-

D

Tropikal iklim/Tropic climate

3_9 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

4

M10

3_10 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

3_11 H341147503

Yalıtıcı Çerçevesi

Sash, Sponge

1

3_12 N01/0221478

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

6

26.11.2009

M6x15

HMK 200W-2

KAPORTA MONTAJI (2)
COWLING MOUNTING (2)
No
No

Parça No Adı
Part No

3_13 N03/1310008

Yaylı Rondela

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

Washer, Spr.

6

M6
M6

Pul

Washer, Pln.

6

6

N01/0232438

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M10x20

7

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

8

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

4

M10

9

H341114202

Ayar Şimi

Shim

2

10

H341105301

Sabitleyici

Bar, Lock

1

11

N06/1002015

Gupilya

Pin, Split

3

12

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

3

3_14 N03/0020004

26.11.2009

231102-01- 01

Seri No
Serial No

5123135-

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

D

HMK 200W-2

KAPORTA MONTAJI (3)
COWLING MOUNTING (3)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

231103-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

2

N01/0232882

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

M12x45

3

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M12

4

N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

4

M12

9

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer,Spr

6

M10

18

N01/0232846

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

M12x30

26

H341111103

Kapak, K.M., A.K.V.

Cover,W.A., M.C.V.

1

41

N01/0222462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

42

H341122800

Destek Sacı

Bracket

1

5123001-5123076

D

H341122801

Destek Sacı

Bracket

1

5123077-

D

43

H341123502

Köşebent Sacı, Sol

Angle Bracket, L/H

1

5123001-5123134

D

44

H341123602

Köşebent Sacı, Sağ

Angle Bracket, R/H

1

45

H341122700

Köşebent Destek Sacı Bracket

1

46

H341125001

Yalıtıcı

Sponge

1

5123001-5123134

D

48

H341126600

Bağlantı Burcu

Bush, Conn.

4

49

H341126700

Pul

Washer, Pln.

4

50

N01/0232462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M10x25

53

H341136001

Kapak Sacı, Montajı

Cover, Ass'y

1

*

5123001-5123134

D

53_1 H341112004

Kapak, K.M.

Cover,W.A.

1

*

53_2 N01/0221478

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

9

M6x15

53_3 N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

9

M6

53_4 N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

9

M6

53_5 H341131201

Kapak İzolasyon Sacı Bracket, Sponge

1

*

53_6 H341131302

Kapak İzolasyon Sacı Bracket, Sponge

1

*

53_7 H341136100

Yalıtıcı

1

53_8 H341137900

Kapak İzolasyon Sacı Bracket, Sponge

1

*

53_9 H341138100

Kapak İzolasyon Sacı Bracket, Sponge

1

*

Ön Bağlantı Sacı, Mon Front Angle, Ass'y

1

**

5123001-5123134

D

54_1 H341111903

Ön Bağlantı Sacı K.M. Front Angle, W.A.

1

**

54_2 N01/0221478

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M6x15

54_3 N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M6

54_4 N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

4

M6

54_5 H341135400

Ön Bağlantı İzo. Sacı Bracket, Sponge

1

**

54_6 H341112401

Yalıtıcı

1

54_7 H341137700

Ön Bağlantı İzo. Sacı Bracket, Sponge

1

**

54

H341136201

Sponge

Sponge

M10x25

55

N01/0232114

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

5

M8x20

56

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

5

M8

57

N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

5

M8

61

N02/3570242

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

M12

(*) Bu parçaları birlikte tedarik ediniz. / Supply these parts together.
(**)Bu parçaları birlikte tedarik ediniz. / Supply these parts together.

24.08.2007

HMK 200 W-2

KAPORTA MONTAJI (3)
COWLING MOUNTING (3)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

17

H341111103

Kapak, K.M., A.K.V.

Cover,W.A., M.C.V.

1

18

H341126600

Bağlantı Burcu

Bush, Conn.

4

19

H341126700

Pul

Washer, Pln.

4

20

N01/0232462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M10x25

21

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer,Spr

4

M10

22

H341122801

Destek Sacı

Bracket

1

23

N01/0222462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

M10x25

24

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer,Spr

2

M10

25

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

2

26

H341122700

Köşebent Destek Sacı Bracket

1

27

N01/0232846

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

1

M12x30

28

N02/3570242

A.K. Somun

Nut, Hex.

1

M12

29

N03/0020123

Pul

Washer, Pln.

2

M12

30

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer,Spr

1

M12

31

H341144504

Kapak Sacı, Montajı

Cover, Ass'y

31_1 H341144604

Kapak Sacı, KM

31_2 N01/0221478

231103-01- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123077-

D

1

5123135-

D

Cover, WA

1

5123135-

D

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

10

M6x15

31_3 N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

10

M6

31_4 N03/0020004

Pul

Washer, Pln.

10

M6

31_5 H341144801

İzolasyon Sacı

Bracket, Sponge

1

5123135-

D

31_6 H341144901

İzolasyon Sacı

Bracket, Sponge

1

5123135-

D

31_7 H341136101

Yalıtıcı

Sponge

1

5123135-

D

31_8 H341150101

İzolasyon Sacı, KM

Bracket WA, Sponge

1

5123135-

D

31_9 H341150301

İzolasyon Sacı, KM

Bracket WA, Sponge

1

5123135-

D

Ön Bağlantı Sacı

Cover

1

5123135-

D

5123135-

D

5123135-

D

5123135-

D

32

H341136202

32_1 H341111904

Ön Bağlantı Sacı K.M. Front Angle, W.A.

1

32_2 N01/0221478

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M6x15

32_3 N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M6

32_4 N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

4

M6

32_5 H341135401

İzolasyon Sacı, Alt

Bracket, Sponge

1

32_6 H341112401

Yalıtıcı, Alt

Sponge

1

32-7 H341150002

İzolasyon Sacı, Alt

Bracket, Sponge

1

33

N01/0232114

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M8x20

34

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

35

N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

4

M8

36

N01/0232114

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

3

M8x20

37

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M8

38

N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

3

M8

39

H341150802

Kapatma Sacı

Cover

1

40

N01/0232114

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M8x20

41

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

16.06.2008

HMK 200 W-2

KAPORTA MONTAJI (3)
COWLING MOUNTING (3)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

42

N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

4

M8

46

N01/0232138

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

M8x25

47

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M8

48

N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

2

M8

49

H341123602

Köşebent Sacı, Sağ

Angle Bracket, R/H

1

50

N01/0232822

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

M12x25

51

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M12

52

N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

2

M12

53

H341125002

Yalıtıcı

Sponge

1

54

N01/0232822

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

M12x25

55

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M12

56

N03/0020123

Pul

Washer, Pln.

2

M12

57

H341151602

Bağlantı Sacı, Çer.

Bracket, Sash, Rad.

1

58

N01/0232486

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

59

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

60

N03/0020018

Pul

61

H341139000

62

231103-01- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123135-

D

5123135-

D

M10X30

5123135-

D

2

M10

5123135-

D

Washer, Pln.

2

M10

5123135-

D

Kapatma Sacı

Cover

1

5123135-

D

N01/0232114

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

3

M8x20

63

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M8

64

N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

3

M8

16.06.2008

HMK 200 W-2

KAPORTA MONTAJI (4)
COWLING MOUNTING (4)
No
No
1

Parça No Adı
Part No
H341135301

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

Motor Kaputu, Mont.

Engine Hood, Ass'y

1

1_1 H341112704

Motor Kaputu, K.M.

Engine Hood, W.A.

1

1_2 N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

9

M10x30

1_3 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

9

M10

1_4 N03/0020121

Pul

Washer,Pln.

18

M10

1_5 N02/5900086

A.K. Somun

Nut, Hex.

9

M10

1_6 98Z010010

Fitil

Wheather Strip

1_7 H341113402

Yalıtıcı

Sponge

1

1_8 H341113502

Yalıtıcı

Sponge

3

1_9 H341102900

Stoper

Stopper

2

M10

1_11 N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

M10

1_13 H341126100

Kaput Menteşesi

Hinge

3

1_14 H341125300

Yalıtıcı Sacı

Plate, Sponge

11

1_15 N04/1150349

Sac Vidası

Screw

18

M3.9x16

1_16 N03/0100011

Pul

Washer,Pln.

18

M5

1_17 H341135500

Yalıtıcı

Sponge

2

1_18 H341138200

Yalıtıcı Sacı

Plate, Sponge

1

1_19 H341138300

Yalıtıcı Sacı

Plate, Sponge

1

1_20 N01/0221514

Civata

Bolt

1

M6x20

1_21 N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

1

M6

1_22 N02/3560158

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M6

231104-00- 01

Seri No
Serial No

5.8m

2

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

9

M10

3

N03/0020121

Pul

Washer,Pln.

9

M10

4

N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

9

M10x20

5

H341113900

Kaput Kilidi

Catch

2

7

N01/0232138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x25

8

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M8

9

N03/0020111

Pul

Washer,Pln.

8

M8

10

N01/0232138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x20

11

N02/3570182

A.K. Somun

Nut, Hex.

4

M8

12

H341113701

Amortisör

Gas Spring

1

5123001-5123076

13

H341122600

Amortisör Pimi

Pin, Gas Spring

2

5123001-5123076

14

N06/1002525

Gupilya

Pin, Split

2

5123001-5123076

15

N06/1002015

Gupilya

Pin, Split

1

16

H341114100

Destek Kolu, K.M.

Bar, Lock

1

17

N03/0100020

Pul

Washer,Pln.

1

M10

18

N03/0100017

Pul

Washer,Pln.

4

M8

14.07.2006

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

D

HMK 200 W-2

KAPORTA MONTAJI (4)
COWLING MOUNTING (4)
No
No
1

Parça No Adı
Part No
H341135301

Description

Adet
Q'ty

231104-01

Not
Note

Motor Kaputu, Mont.

Engine Hood, Ass'y

1

1_1 H341112704

Motor Kaputu, K.M.

Engine Hood, W.A.

1

1_2 N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

9

M10x30

1_3 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

9

M10

1_4 N03/0020121

Pul

Washer,Pln.

18

M10

1_5 N02/5900086

A.K. Somun

Nut, Hex.

9

M10

1_6 98Z010010

Fitil

Wheather Strip

1_7 H341113402

Yalıtıcı

Sponge

1

1_8 H341113502

Yalıtıcı

Sponge

3

1_9 H341102900

Stoper

Stopper

2

M10

1_11 N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

M10

1_13 H341126100

Kaput Menteşesi

Hinge

3

1_14 H341125300

Yalıtıcı Sacı

Plate, Sponge

11

1_15 N04/1150349

Sac Vidası

Screw

18

M3.9x16

1_16 N03/0100011

Pul

Washer,Pln.

18

M5

1_17 H341135500

Yalıtıcı

Sponge

2

1_18 H341138200

Yalıtıcı Sacı

Plate, Sponge

1

1_19 H341138300

Yalıtıcı Sacı

Plate, Sponge

1

1_20 N01/0221514

Civata

Bolt

1

M6x20

1_21 N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

1

M6

1_22 N02/3560158

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M6

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5.8m

2

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

9

M10

3

N03/0020121

Pul

Washer,Pln.

9

M10

4

N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

9

M10x20

5

H341113900

Kaput Kilidi

Catch

2

7

N01/0232138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x25

8

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M8

9

N03/0020111

Pul

Washer,Pln.

8

M8

10

N01/0232138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x20

11

N02/3570182

A.K. Somun

Nut, Hex.

4

M8

12

H341113702

Amortisör

Gas Spring

1

*

15

N06/1002015

Gupilya

Pin, Split

1

16

H341114100

Destek Kolu, K.M.

Bar, Lock

1

17

N03/0100020

Pul

Washer,Pln.

1

M10

18

N03/0100017

Pul

Washer,Pln.

4

M8

19

N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

M10

5123077-

20

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

5123077-

5123077-

D

(*) H341122801 ile birlikte eskinin yerine kullanılabilir. / It can be used instead of the old part with H341122801.

14.07.2006

HMK 200 W-2

KAPORTA MONTAJI (5)
COWLING MOUNTING (5)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

231105-00- 03

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

2

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M12x35

3

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

4

N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

4

M12

5

H341102900

Stoper

Stopper

2

6

98Z020010

Fitil

Weather Strip

1

7

H341103101

Kilit Sacı

Plate, Lock

1

5123001-5123050

D

H341103102

Kilit Sacı

Plate, Lock

1

5123051-

D

8

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x25

9

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer,Spr

10

M10

10

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

7

M10

11

N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

6

M10

16

N061002015

Gupilya

Pin, Split

1

20

N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

32

H341114300

Şim

Shim

4

33

H341114400

Şim

Shim

4

49

H341126700

Pul

Washer, Pln.

4

M10

50

N01/0380566

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x30

58

H341132000

Çerçeve Sacı Mont.

Support Ass'y, AirFilt.

1

5123001

D

H341132001

Çerçeve Sacı Mont.

Support Ass'y, AirFilt.

1

5123002-

C

2m

M10x20

58_1 H341132100

Çerçeve Sacı KM Mon, Support W.A., Air Filt

1

5123001

D

H341132101

Çerçeve Sacı KM Mon, Support W.A., Air Filt

1

5123002-

C

58_2 H341133500

Bağlantı Sacı K.M.

Bracket, W.A.

1

58_3 N01/0232114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x20

58_4 N01/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M8

58_5 N03/0100016

Pul

Washer, Pln.

6

M8

58_6 H341133700

Kapama Sacı KM Hava Cover

1

5123001

D

H341133701

Kapama Sacı KM Hava Cover

1

5123002-

C

58_7 N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

6

M10x25

58_8 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M10

58_9 N03/0100021

Pul

Washer, Pln.

6

M10

58_10 H341133900

Kapama Sacı KM

Cover

1

5123001

D

H341133901

Kapama Sacı KM

Cover

1

5123002-

C

58_11 N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

7

M10x25

58_12 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

7

M10

58_13 N03/0100021

Pul

Washer, Pln.

7

M10

58_14 98Y010250

Gromet

Gromet

1

58_15 H341134301

İzolasyon Sacı KM

Plate, Isolation, W.A.

1

58_16 N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

6

M10x25

58_17 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M10

58_18 N03/0100021

Pul

Washer, Pln.

6

M10

58_19 H341134600

İzolasyon Sacı KM

Plate, Isolation

1

24.08.2007

HMK 200W-2

KAPORTA MONTAJI (5)
COWLING MOUNTING (5)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

58_20 N01/0232114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x20

58_21 N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

58_22 N03/0100016

Pul

Washer, Pln.

4

M8

58_23 H341102702

Yalıtıcı

Sponge

1

58_24 H341135600

Yalıtıcı

Sponge

1

58_25 H341135700

Yalıtıcı

Sponge

1

58_26 H343410000

Baglantı Kelepçesi

Clamp

1

58_27 H343410100

Kelepçe Lastiği

Rubber

1

58_28 N01/231478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x15

58_29 N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

2

M6

58-30 H341137300

Takım Tutucu

Holder, Tool

2

58-31 N04/2180374

Kelebek Civata

Wing Screw

2

H341129001

Kapı Montajı

Side Door Ass'y, L/H

1

H341129002

Kapı Montajı

Side Door Ass'y, L/H

1

59_1 H341129101

Kapı KM, Filtre

Side Door Ass'y, L/H

H341129102

Kapı KM, Filtre

59_2 H341128100

59

231105-00- 03

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M8x16
5123001-5123050

D

5123051-

D

1

5123001-5123050

D

Side Door Ass'y, L/H

1

5123051-

D

Menteşe

Hinge

2

59_3 H343407601

Kilit Komple

Lock Ass'y

1

5123001-5123050

D

H343407602

Kilit Komple

Lock Ass'y

1

*

5123051-

D

59_5 N02/5880026

A.K. Somun Fiberli

Nut, Hex.

4

M5

59_6 N01/0232402

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10X15

59_7 N03/0100021

Pul

Washer, Pln.

4

M10

59_8 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

59_9 N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

1

M5

59_10 N03/1310007

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M5

Bar, Lock

1

60

H341105300

Sabitleyici, Kilit

62

H341134001

Üst Kapak KM, Hava F Cover, Air Filter

**

1

(*) H341139800 numaralı kilit sacı ile birlikte H343407601 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H343407601 with H341139800
numbered lock plate.
(**) H341103102 kilit sacı ile birlikte H341129001 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H341129001 with H341103102 lock plate.

24.08.2007

HMK 200W-2

KAPORTA MONTAJI (6)
COWLING MOUNTING (6)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

231106-00
Not
Note

13

H341153900

Kapak, Depolar

Cover, Hyd.-Fuel Tank

1

14

N01/0232438

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

6

M10x20

15

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M10

16

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

6

M10

24.08.2007

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200W-2

ÜST ŞASİ MONTAJI
UPPER FRAME MOUNTING
No
No
1

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

231201-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H341000105

Üst Şasi K.M.

Upper Frame W.A.

1

5123001-5123009

D

H341000106

Üst Şasi K.M.

Upper Frame W.A.

1

5123010-5123058

D

H341000107

Üst Şasi K.M.

Upper Frame W.A.

1

5123059-5123134

D

2

H341211603

Alt Kapak Sacı K.M.

Cover, Bottom, W.A.

1

3

N01/0232486

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

51

M10x30

4

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

53

M10

5

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

51

M10

6

H341200303

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

7

H341200403

Alt Kapak Sacı,

Cover, Bottom

1

8

H341200502

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

9

H341200601

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

10

H341200701

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

5123001-5123134

D

11

H341200802

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

5123001-5123134

D

12

H341200901

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

13

H231208501

Arka Ağırlık K.M.

Counter Weight

1

5123001-5123058

D

H231208502

Arka Ağırlık K.M.

Counter Weight

1

5123059-5123134

D

H341201201

Ağırlık Cıvatası

Bolt, Weight

4

M27X3

5123001-5123058

D

H341201202

Ağırlık Cıvatası

Bolt, Weight

4

M30X3, *

5123059-

D

H341201300

Pul

Washer, Pln.

4

5123001-5123058

D

H341201301

Pul

Washer, Pln.

4

5123059-

D

29

H341201400

Far Muhafazası, K.M. Cover, Lamp

2

30

N01/0222114

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

8

M8x20

31

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

8

M8

33

H341201500

Kapak

Cover

1

34

H341201600

Conta

Gasket

1

35

N01/0232438

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

41

98Y040120

Gromet

Gromet

10'luk, 6,5m

42

98Y040130

Gromet

Gromet

15'lik, 0,62m

5123001-5123134

D

43

98Y040140

Gromet

Gromet

22'lik, 3,5m

44

H341212900

Far Titreşim Lastiği

Rubber, Lamp

8

45

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

10

M6

46

N02/3570158

A.K. Somun

Nut, Hex.

8

M6

47

N01/0232462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M10x25

48

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

4

M10

49

H341213000

Far Sacı K.M.

Plate, Lamp

2

54

H341213601

Şim

Shim

4

5123001-5123058

D

H341213602

Şim

Shim

4

5123059-

D

55

H231211000

Plaka Bağ. Sacı

Plate, License Plate

1

56

N01/0221478

Cıvata

Bolt

2

M6x15

57

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

15

16

M10x20

58 H231211101
Kilit Burcu K.M.
Bush Lock
1
(*) 5123066 ve 5123067 seri nolu makinelerde M30x3.5 kullanılmıştır. / M30x3.5 is used on 5123066 and 5123067 serial numbered machines.

24.08.2007

HMK 200W-2

ÜST ŞASİ MONTAJI
UPPER FRAME MOUNTING
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

59

N01/0233590

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M16x45

60

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M16

76

H341230400

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

24.08.2007

231201-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200W-2

ÜST ŞASİ MONTAJI
UPPER FRAME MOUNTING
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

231201-01- 03

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

H341000108

Üst Şasi K.M.

Upper Frame W.A.

1

5123135-

D

2

H341211603

Alt Kapak Sacı K.M.

Cover, Bottom, W.A.

1

3

N01/0232486

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

51

M10x30

4

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

53

M10

5

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

51

M10

6

H341200303

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

7

H341200403

Alt Kapak Sacı,

Cover, Bottom

1

8

H341200502

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

9

H341200602

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

10

H341200702

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

5123135-

D

H341397200

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

11

H341220100

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

5123135-

12

H341200903

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

5123135-

13

H231220400

Arka Ağırlık Montajı

Counter Weight Ass'y

1

5123135-

13_1 H231220500

Arka Ağırlık Komp.

Counter Weight

1

5123135-

13_2 H341231100

Orta Sac

Cover, Middle

1

5123135-

13_3 N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

17

M8

5123135-

13_4 N01/0222114

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

17

M8x20

5123135-

13_5 N03/0100016

Pul

Washer, Pln.

17

M8

5123135-

13_6 H341231300

Kapak Sacı, Sol

Cover, L

1

5123135-

13_7 H341231400

Kapak Sacı, Sağ

Cover, R

1

5123135-

13_8 H341231500

Bağlantı Parçası

Bracket, Cntr. Wght.

2

5123135-

13_9 H231211000

Plaka Bağ. Sacı

Plate, License Plate

1

13_10 N01/0221478

Cıvata

Bolt

2

M6x15

13_11 N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

13_12 H341231800

Bağlantı Sacı

Plate

1

13_13 N01/0232486

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

M10x30

5123135-

13_14 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

5123135-

M30X3, *

5123059-

D

5123059-

D

Tropikal iklim/Tropical climate
D

D

5123135-

15

H341201202

Ağırlık Cıvatası

Bolt, Weight

4

16

H341201301

Pul

Washer, Pln.

4

29

H341201400

Far Muhafazası, K.M. Cover, Lamp

2

30

N01/0222114

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

8

M8x20

31

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

8

M8

33

H341201500

Kapak

Cover

1

34

H341201600

Conta

Gasket

1

35

N01/0232438

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

2

41

98Y040120

Gromet

Gromet

10'luk, 6,5m

43

98Y040140

Gromet

Gromet

22'lik, 3,5m

44

H341212900

Far Titreşim Lastiği

Rubber, Lamp

8

45

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

10

M10x20

M6

46 N02/3570158 A.K. Somun
Nut, Hex.
8
M6
(*) 5123066 ve 5123067 seri nolu makinelerde M30x3.5 kullanılmıştır. / M30x3.5 is used on 5123066 and 5123067 serial numbered machines.

07.12.2009

HMK 200W-2

ÜST ŞASİ MONTAJI
UPPER FRAME MOUNTING
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

47

N01/0232462

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M10x25

48

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

4

M10

49

H341213000

Far Sacı K.M.

Plate, Lamp

2

54

H341213602

Şim

Shim

4

58

H231211101

Kilit Burcu K.M.

Bush Lock

1

59

N01/0233590

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M16x45

60

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M16

76

H341230400

Alt Kapak Sacı

Cover, Bottom

1

07.12.2009

231201-01- 03

Seri No
Serial No

5123059-

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

D

HMK 200W-2

AKÜ SANDIĞI MONTAJI
ACCUMULATOR BOX MOUNTING
No
No
18

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

231202-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H341217400

Üst Kapak K.M.

Cover, Upper

1

5123001-5123134

D

H341217401

Üst Kapak K.M.

Cover, Upper

1

5123135-

D

H341206602

Korkuluk, K.M.

Stay, W.A.

1

5123001-5123134

D

H341206603

Korkuluk, K.M.

Stay, W.A.

1

5123135-

D

21

N01/0380842

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

6

M12x40

22

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M12

23

N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

6

M12

24

H341207102

Tutucu,Boru, Ayna

Stay, Mirror

1

5123001-5123053

D

H341217900

Tutucu, Boru, Ayna

Stay, Mirror

1

5123054-5123062

D

H341217901

Tutucu, Boru, Ayna

Stay, Mirror

1

5123063-

D

25

H341207400

Tutucu, Ayna

Clamp

1

5123001-5123053

26

N01/0380410

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x50

5123001-5123053

27

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M8

5123001-5123053

28

S91/00960

Ayna

Mirror

1

36

H341201703

Akü Sandığı

Accum. Box Ass'y

1

5123001-5123134

D

H341201704

Akü Sandığı

Accum. Box Ass'y

1

5123135-

D

A

H341217700

Akü Sandığı Alt Mont. Accum. Box Low. A.

1

5123001-5123039

D

A

H341217701

Akü Sandığı Alt Mont. Accum. Box Low. A.

1

5123040-5123134

D

A

H341217702

Akü Sandığı Alt Mont. Accum. Box Low. A.

1

5123135-

D

A_36_1 H341201803

Akü Sandığı, K.M.

Accum. Box W.A.

1

5123001-5123039

D

H341201804

Akü Sandığı, K.M.

Accum. Box W.A.

1

5123040-5123134

D

H341201805

Akü Sandığı, K.M.

Accum. Box W.A.

1

5123135-

D

A_36_2 H341204502

Kapak

Cover

1

A_36_3 N01/1560014

Havşabaşlı Civata

Bolt

1

A_36_4 H341205800

Sabitleyici Kol, K.M.

Rod W.A.

1

A_36_5 H341116200

Tutma Parçası

Support

2

A_36_6 N06/1002015

Gupilya

Pin Snap

2

36_7 H341113900

Kilit

Catch

1

36_9 N01/0232138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x25

36_10 N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

36_11 N03/0100016

Pul

Washer, Pln.

4

M8

36_13 F99/50000

Tutamak

Handle

1

36_14 N04/3700926

Civata

Bolt

4

M4x15

36_15 N03/2500003

Pul

Washer, Pln.

4

M4

36_16 N02/5900014

Somun

Nut

4

M4

36_17 H341217301

Stoper

Stoper

2

M10

36_18 N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

2

M10

36_19 N02/3570206

Somun

Nut

2

M10

36_20 N01/0232510

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x40

36_21 98Z020010

Fitil

Wheather Strip

36-22 H341205900

Destek Sacı

Support

20

24.08.2007

M10x25

2.5 m
1

HMK 200W-2

AKÜ SANDIĞI MONTAJI
ACCUMULATOR BOX MOUNTING
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

36-23 N01/0223566

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M16x35

36-24 N03/0100027

Pul

Washer, Pln.

2

M16

36-25 N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M16

36-26 020/40190

Akü Alt Lastiği

Rubber

2

36-27 H341206000

Akü Baskı Laması

Plate, Accum.

2

36-28 N01/0381467

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M16x240

36-29 N03/0100027

Pul

Washer, Pln.

2

M16

36-30 N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M16
M12x35

37

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

38

H341206300

Şim

Shim

4

39

N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

4

M12

40

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

43

98Y040140

Gromet

Gromet

69

N01/5890818

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Hd.

2

M10x30

70

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

71

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

2

M10

72

N01/5890818

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Hd.

2

M10x30

73

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

74

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

2

M10

24.08.2007

231202-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

22'lik

HMK 200W-2

YÜRÜME SACLARI
ANTI-SLIP WALKWAY
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

231203-00- 02
Not
Note

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

H341213901

Yürüme Sacı, Akü S.

2

H341214001

Yürüme Sacı, Yakıt D. A.S. Walkway,Fuel T.

1

51231001-5123134

D

H341214002

Yürüme Sacı, Yakıt D. A.S. Walkway,Fuel T.

1

5123135-

D

3

H341214102

Yürüme Sacı, AKV K. A.S. Walkway, MCV C.

1

4

H341214201

Yürüme Sacı, Hid. D.

A.S. Walkway, Hyd. T.

1

5

H341216200

Yürüme Sacı, Filt.

A.S. Walkway, Filter

1

51231001-5123134

D

6

H341216300

Yürüme Sacı, Filt.

A.S. Walkway, Filter

1

51231001-5123134

D

7

N04/4320484

Vida, Y.S.B.

Screw

35

8

H131220501

Yürüme Sacı, Filt.

A.S. Walkway, Filter

1

24.08.2007

A.S. Walkway, Acc. B.

Adet
Q'ty
1

M8x15
5123135-

HMK 200 W-2

MOTOR MONTAJI
ENGINE MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

232001-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

H342000201

Motor

Engine

1

2

H342000300

Fan

Fan

1

5123001-5123006

D

H342000301

Fan

Fan

1

5123007-

D

3

N01/0380770

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x100

4

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

5

H342000402

Kulak Sacı, Sol, Ön

Bracket, L/H, Front

1

6

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

M12x35

7

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M12

8

H342000701

Kulak Sacı, Sağ, Ön

Bracket, R/H, Front

1

9

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

M12x35

10

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M12

11

H342001001

Kulak Sacı, Arka

Bracket, Rear

2

12

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M12x35

13

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M12

14

H342001300

Tespit Takozu

Engine Mount. Rub.

4

15

H342001400

Pul

Washer, Pln.

4

16

N01/0384598

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M22x130

17

N03/1310017

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M22

18

N03/0100033

Pul

Washer, Pln.

4

M22

19

N02/3570410

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

4

20

H342001500

Hortum

Hose

1

21

N07/4020032

Kelepçe

Clamp

1

22

H342001600

Fan Mesafe Takozu

Fan Spacer

2

23

H342001900

Röle Bağlantı Sacı

Bracket, Relay

1

24

N01/0232846

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

25

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

26

N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

2

27

N01/0221454

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M6x12

28

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

4

M6

29

N01/0221226

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

30

N07/7012510

Kelepçe, Titreşim Ön. Clamp

1

31

N01/0232486

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M10x30

32

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M10

33

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

1

M10

14.07.2006

HMK 200 W-2

ETİKET
DATA PLATE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

232002-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

H349001002

Etiket

Dataplate

1

2

H349001001

Civata

Screw, Drive

2

3

H349002003

Etiket

Dataplate

1

NSP

4

H349001004

Etiket, Talimat

Tag, Instruction

1

NSP

SİLİNDİR BLOK
CYLINDER BLOCK
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H349002005

Blok, Silindir

Block, Cylinder

1

1

H349002006

•Blok, Silindir

•Block, Cylinder

1

2

H349001006

•Burç

•Bushing

1

3

H349001007

•Civata

•Srw., Hex Flg Hd Cap

14

4

H349002009

•Kapak, Mil Yatağı

•Cap, Main Bearing

7

5

H349001009

•Tapa

•Plug, Expansion

5

6

H349001010

•Tapa

•Plug, Expansion

4

7

H349001011

•Tapa

•Plug, Expansion

3

8

H349001012

•Tıpa, Ring

•Dowel, Ring

14

H349002014

Silindir Blok, KİT

KIT, Cyl Blk Hardware

8

H349001012

•Tıpa, Ring

•Dowel, Ring

2

9

H349001026

•Civata

•Srw., Hex Flg Hd Cap

1

10

H349001014

•Tıpa, Ring

•Dowel, Ring

2

11

H349002018

•Nozul, Piston Soğ.

•Nozzle, Piston Cool.

6

12

H349001016

•Tapa

•Plug, Expansion

1

13

H349001017

•Tıpa, Pim

•Dowel, Pin

2

14

H349001018

•Tapa, Boru

•Plug, Pipe

1

1/2 NPT

15

H349001019

•Tapa, Dişli

•Plug, Threaded

3

M10x1.00x9.5

16

H349001020

•Tapa

•Plug, Expansion

1

17

H349001021

•Tapa

•Plug, Expansion

3

18

H349001022

•Tapa

•Plug, Expansion

1

19

H349001023

•Tapa, Boru

•Plug, Pipe

1

3/4 NPT

20

H349001024

•Tapa, Dişli

•Plug, Threaded

1

M14x1.50

21

H349001025

•Tapa, O-Ring

•Plug, O-Ring

1

H349001072

••Tıpa, Pim

••Dowel, Pin

1

H349001027

••Keçe, O-Ring

••Seal, O-Ring

1

SERVİS PARÇALARI

SERVICE PARTS

M12x1.50x119

M8x1.25x16

H349001006

Burç

Bushing

A/R

No. 1 bore

2

H349001464

Burç

Bushing

A/R

No. 2-5 bore

4

H349002009

Kapak, Mil Yatağı

Cap, Main Bearing

22

H349001028

Gömlek

Sleeve, Salvage

A/R

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.
NSP

2

7

232003-00

Seri No
Serial No

SİLİNDİR KAFASI
CYLINDER HEAD
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

232004-00
Not
Note

H349002035

Kapak,Silindir

Head, Cylinder

1

1

H349002036

•Kapak,Silindir

•Head, Cylinder

1

2

H349001031

•Tapa

•Plug, Expansion

5

3

H349001032

•Tapa

•Plug, Pipe

2

1/8 NPT

4

H349001018

•Tapa

•Plug, Pipe

5

1/2 NPT

H349001034

•Valf, Giriş

•Valve, Intake

6

5

H349001035

••Halka, Valf

••Collet, Valve

12

9

H349001036

••Valf, Giriş

••Valve, Intake

6

H349001037

•Valf, Egzos

•Valve, Exhaust

6

5

H349001035

••Halka, Valf

••Collet, Valve

12

10

H349001038

••Valf, Egzos

••Valve, Exhaust

6

6

H349001039

•Yay, Valf

•Spring, Valve

12

7

H349002047

•Valf Yayı Tutucusu

•Retainer, Valve Spr.

12

8

H349002048

•Keçe, Valf

•Seal, Valve Stem

6

11

H349001023

•Tapa

•Plug, Pipe

1

3/4 NPT

12

H349001044

Civata

Srw, Hex Flg Hd Cap

6

M12x1.75x70

13

H349001045

Civata

Srw, Hex Flg Hd Cap

14

M12x1.75x120

14

H349001046

Tüp, Eşanjör

Tube, Aftercooler

1

SERVİS PARÇALARI

SERVICE PARTS

15

H349001047

Burç, Valve

Insert, Valve

16

H349001048

Burç, Valve

Insert, Valve

17

H349001049

Klavuz, Valf

Guide, Valve Stem

60,50mm giriş/intake

18

H349001050

Klavuz, Valf

Guide, Valve Stem

51,75mm giriş/intake

19

H349001051

Klavuz, Valf

Guide, Valve Stem

İnce Duvar/Thin Wall

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

SİLİNDİR BLOK KAPAĞI
CYLINDER BLOCK COVER
No
No
1

Parça No
Part No
H349001023

Adı
Description
Tapa

Plug, Expansion

Adet
Q'ty
1

Not
Note

342005-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

KÜLBÜTÖR LEVYELERİ
ROCKER LEVERS
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

H349001054

Destek, Külbütör Lev. Support, Rocker Lev.

6

H349001055

•Destek, Külbütör Lev. •Support, Rocker Lev.

1

H349001056

Şaft, Külbütör Lev.

Shaft, Rocker Lev.

1

H349001057

Külbütör Levyesi

Lever, Rocker

6

H349001058

•Külbütör Levyesi

•Lever, Rocker

1

3

H349001059

•Civata

•Screw

1

4

H349001060

•Somun

•Nut, Heavy Hex.

1

5

H349001061

•Ek, Külbütör Levyesi •Insert, Rock. Lev.

1

6

H349001062

Külbütör Levyesi

Lever, Rocker

6

H349001063

•Külbütör Levyesi

•Lever, Rocker

1

3

H349001059

•Civata

•Screw

1

4

H349001060

•Somun

•Nut, Heavy Hex.

1

5

H349001061

•Ek, Külbütör Levyesi •Insert, Rock. Lev.

1

7

H349001064

Pul

Washer, Plain

12

8

H349001065

Segman

Ring, Retaining

12

9

H349001066

Civata

Screw, Hex Head Cap

6

10

H349001067

Civata

Scr, Hex Flng Hd Cap

6

11

H349001068

Rod, İtme

Rod, Push

12

1

2

Not
Note

232006-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

NSP

Giriş/Intake

3/8-24 Thd
NSP

Egzos/Exhaust

3/8-24 Thd
NSP

M19

M8x1.25x75

KRANK MİLİ VE YATAĞI
CRANKSHAFT AND MAIN BEARING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

H349001069

Krank Mili, Komp.

Crankshaft, Ass'y

1

1

H349001070

•Krank Mili, Motor

•Crankshaft, Engine

1

2

H349001071

•Dişli, Krank Mili

•Gear, Crankshaft

1

3

H349001072

•Tapa, Pim

•Dowel, Pin

1

Not
Note

232007-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.
NSP

MİL YATAĞI SETLERİ MAIN BEARING SETS
H349001073

Set, Mil Yatağı

Set, Main Bearing

1

4

H349001074

•Mil Yatağı

•Bearing, Main

6

5

H349001075

•Basma Yat., Krk.Mil. •Brg., Cranks. Thrust

1

6

H349001076

•Yatak

7

H349001077

Set, Mil Yatağı (.010") Set, Main Brg. (.010")

1

4

H349001465

•Mil Yatağı

6

5

H349001466

•Basma Yat., Krk.Mil. •Brg., Cranks. Thrust

1

6

H349001467

•Yatak

7

H349001078

Set, Mil Yatağı (.020") Set, Main Brg. (.020")

1

4

H349001468

•Mil Yatağı

6

5

H349001469

•Basma Yat., Krk.Mil. •Brg., Cranks. Thrust

1

6

H349001470

•Yatak

7

H349001079

Set, Mil Yatağı (.030") Set, Main Brg. (.030")

1

4

H349001471

•Mil Yatağı

6

5

H349001472

•Basma Yat., Krk.Mil. •Brg., Cranks. Thrust

1

6

H349001473

•Yatak

7

H349001080

Set, Mil Yatağı (.040") Set, Main Brg. (.040")

1

4

H349001474

•Mil Yatağı

6

5

H349001475

•Basma Yat., Krk.Mil. •Brg., Cranks. Thrust

1

H349001476

•Yatak

•Bearing, Main

7

H349001081

Basma Yat., Krk.Mil.

Brg., Cranks. Thrust

1

H349001477

•Basma Yat., Krk.Mil. •Brg., Cranks. Thrust

1

H349001470

•Yatak

•Bearing, Main

1

H349001082

Basma Yat., Krk.Mil.

Brg., Cranks. Thrust

1

H349001478

•Basma Yat., Krk.Mil. •Brg., Cranks. Thrust

1

H349001476

•Yatak

•Bearing, Main

1

SERVİS PARÇALARI

SERVICE PARTS

6

5
6

5
6

•Bearing, Main

•Bearing, Main

•Bearing, Main

•Bearing, Main

•Bearing, Main

•Bearing, Main

•Bearing, Main

•Bearing, Main

Standard

NSP

0.25mm OS

NSP

0.50mm OS

NSP

0.75mm OS

NSP

1.00mm OS

NSP

0.5mm OS
NSP

1.0mm OS
NSP

7

H349001083

Keçe,Kit

Seal, Kit

1

Ön/Front

8

H349001084

Keçe,Kit

Seal, Kit

1

Arka/Rear

KAM MİLİ
CAMSHAFT
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H349001085

Kam Mili

Camshaft

1

2

H349001086

Anahtar

Key, Plain Woodruff

1

3

H349002111

Dişli, Kam Mili

Gear, Camshaft

1

4

H349001088

Civata

Srw,Hex Head Cap

2

5

H349001089

Destek, Kam Mili

Support, Camshaft

1

Not
Note

M8x1.25x22

232008-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

ÖN DİŞLİ KAPAĞI VE SUBAP İTECEĞİ
FRONT GEAR COVER AND VALVE TAPPET
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

H349002114

Yuva, Zaman. Pim

Housing, Timing Pin

1

1

H349001094

Pim, Zamanlayıcı

Pin, Timing

1

2

H349001095

Segman

Ring, Retaining

1

3

H349001096

Keçe, O-Ring

Seal, O-Ring

1

4

H349001097

Yuva, Zaman. Pim

Housing, Timing Pin

1

5

H349001098

Keçe, Ring

Seal, Rect. Ring

1

6

H349002120

Yuva, Dişli

Housing, Gear

1

7

H349002121

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

1

8

H349001099

Conta, Dişli Yuvası

Gasket, Gear Housing

1

9

H349001105

Subap İteceği

Tappet, Valve

12

Not
Note

M8x1.25x20

232009-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

ÖN DİŞLİ TAHRİK SİSTEMİ AKSESUARLARI
FRONT GEAR TRAIN ACCESSORY
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H349002124

Conta

Gasket

1

2

H349001107

Plaka, Kapak

Plate, Cover

1

3

H349001108

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

2

M12x1.75x25

4

H349002127

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

2

M8x1.25x50

5

H349001092

Civata

Srw., Round Hd Cap

2

M5x0.8x17

232010-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

KAM MİLİ KAPAĞI
CAM FOLLOWER COVER
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H349001109

Keçe, Gromet

Seal, Grommet

6

2

H349001026

Civata

Srw. Hex Flg Hd Cap

6

3

H349001113

Kapak, İtici Rod

Cover, Push Rod

1

4

H349001114

Conta, Kapak

Gasket, Cover

1

5

H349001111

Kelepçe

Clamp, Spring Hose

1

6

H349001112

Hortum, Düz

Hose, Plain

1

Not
Note
M8x1.25x16

232011-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

PİSTON VE BİYEL KOLU MONTAJI
CONNECTING ROD AND PISTON
No
No
1

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H349002346

Biyel Kolu

Rod, Engine Conn.

6

H349002347

•Biyel Kolu

•Rod, Engine Conn.

1

2

H349001132

•Civata

•Screw, Conn. Rod Cap

2

9

H349001131

•Burç

•Bushing

1

3

H349001118

•Yatak, Üst

•Bearing, Conn. R. Up.

6

4

H349001133

•Yatak, Alt

•Bearing, Conn. R. Lower

6

5

H349002348

KİT, Piston

KIT, Engine Piston

6

H349002349

•Piston

•Piston, Engine

1

6

H349001122

•Segman

•Ring, Retaining

2

7

H349002350

•Set, Piston Ring

•Set, Piston Ring

1

8

H349001124

•Pim, Piston

•Pin, Piston

6

3

H349001484

Yatak

Bearing, Conn. Rod

A/R

0,25mm OS

3

H349001485

Yatak

Bearing, Conn. Rod

A/R

0,50mm OS

3

H349001486

Yatak

Bearing, Conn. Rod

A/R

0,75mm OS

3

H349001487

Yatak

Bearing, Conn. Rod

A/R

1,00mm OS

4

H349002351

Yatak

Bearing, Conn. Rod

A/R

0,25mm OS

4

H349002352

Yatak

Bearing, Conn. Rod

A/R

0,50mm OS

4

H349002353

Yatak

Bearing, Conn. Rod

A/R

0,75mm OS

4

H349002354

Yatak

Bearing, Conn. Rod

A/R

1,00mm OS

5

H349002355

KİT, Piston

KIT, Engine Piston

6

0,50mm OS

H349002356

•Piston

•Piston, Engine

1

6

H349001122

•Segman

•Ring, Retaining

2

7

H349002357

•Set, Piston Ring

•Set, Piston Ring

1

0,50mm OS

5

H349002358

KİT, Piston

KIT, Engine Piston

6

1,00mm OS

H349002359

•Piston

•Piston, Engine

1

H349002360

•Segman

•Ring, Retaining

2

H349002361

•Set, Piston Ring

•Set, Piston Ring

1

6
7

19.10.2005

232012-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

Standard

Standard

1,00mm OS

HMK 200W-2

VİBRASYON DAMPERİ VE FAN TAHRİK MONTAJI
VIBRATION DAMPER AND FAN DRIVE MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H349001135

Damper, Vibrasyon

Damper, Vibration

1

2

H349001136

Civata

Scr., Hex Flng Hd. Cap

4

M12x1.25x36

3

H349001137

Civata

Scr., Hex Flng Hd. Cap

4

M8x1.25x40

4

H349001145

Kasnak, Fan

Pulley, Fan

1

H349001138

Destek, Fan

Support, Fan

1

5

H349001140

Civata

Screw,Hex Hd Cap

1

6

H349001142

Rulman

Bearing, Ball

1

7

H349001143

Göbek, Fan

Hub, Fan

1

8

H349001144

Destek, Fan

Support, Fan

1

9

H349002144

Tutucu, Fan Göbeği

Retainer, Fan Hub

1

10

H349001139

Segman

Ring, Retaining

2

11

H349001147

Civata

Scr., Hex Flng Hd. Cap

4

232013-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M10x1.75x70

NSP

M10x1.5x20

FAN TAHRİK KASNAĞI
FAN DRIVE PULLEY
No
No
1

Parça No
Part No
H349001146

Adı
Description
Kasnak, Aksesuar

Pulley, Acces. Drive

Adet
Q'ty
1

Not
Note

232014-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

FAN MESAFE BİLEZİĞİ
FAN PILOT SPACER
No
No
1

Parça No
Part No
H349001148

Adı
Description
Mesafe Bil., Fan KlavuzSpacer, Fan Pilot

Adet
Q'ty
2

Not
Note

232015-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

ALTERNATÖR
ALTERNATOR
No
No
1

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

232016-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H349001150

Alternatör

Alternator

1

5123001-512036

D

H349001150A

Alternatör

Alternator

1

5123037-

D

2

H349002150

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

1

3

H349002151

Gerdirici

Tensioner, Belt

1

4

H349002152

Kayış

Belt, V Ribbed

1

5

H349002153

Civata

Srw., Hex Head Cap

1

1/2-13x1inch

6

H349001153

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

3

M8x1.25x25

7

H349001155

Somun

Nut, Hex. Flange

1

M12x1.75

8

H349002156

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

1

M10x1.50x25

9

H349002157

Destek, Alternatör

Brace, Alternator

1

10

H349001154

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

1

11

H349002159

Destek, Alternatör

Support, Alternator

1

12

H349002160

Kasnak, Alternatör

Pulley, Alternator

1

14.07.2006

M10x1.50x7

M12x1.75x150

HMK 220 LC-2

YAKIT ENJEKSİYON POMPASI
FUEL INJECTION PUMP
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H349002161

Pompa, Yakıt Enjek.

Pump, Fuel Injection

1

2

H349002162

Sviç, Sıcaklık

Switch, Thermo

1

3

H349002163

Elektrik Tesisatı

Harness, Wiring

1

Not
Note

232017-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

ENJEKTÖR
INJECTOR
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

232018-00
Adet
Q'ty

1

H349002362

Enjektör

Injector

1

2

H349001169

Keçe, Banjo Adaptör

Seal, Banjo Connector

1

3

H349001170

Ring

Seal, Rectangular Ring

1

19.10.2005

Not
Note

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

6.2 mm

HMK 200 W-2

YAKIT TESİSATI
FUEL PLUMBING
No
No
1

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

H349002164

Civata

H349002165

Tüp, Yakıt Enj. Destek. Tube, Inj. Fuel Supp.

1

2

H349002166

•Destek, Tüp

•Brace, Tube

1

3

H349001214

•Destek, Tüp

•Brace, Tube

2

4

H349001226

•Yalıtıcı, Titreşim

•Isolator, Vibration

2

5

H349001215

•Yalıtıcı, Titreşim

•Isolator, Vibration

12

6

H349002170

•Destek, Tüp

•Brace, Tube

1

7

H349001216

•Civata

•Srw.,Captive Was.Cap 13

8

H349002172

•Tüp, Yakıt Enj. Dest. •Tube, Inj. Fuel Supp.

9

H349002173

•Tüp, Yakıt Enj. Dest. •Tube, Inj. Fuel Supp.

1

10

H349002174

•Tüp, Yakıt Enj. Dest. •Tube, Inj. Fuel Supp.

1

11

H349002175

•Destek, Tüp

•Brace, Tube

6

12

H349002176

•Destek, Tüp

•Brace, Tube

1

13

H349002177

•Destek, Tüp

•Brace, Tube

1

H349002178

Tüp, Yakıt Enj. Dest.

Tube, Inj. Fuel Supp.

1

14

H349002179

•Destek, Tüp

•Brace, Tube

1

15

H349002180

•Destek, Tüp

•Brace, Tube

1

16

H349002181

•Destek, Tüp

•Brace, Tube

1

17

H349002182

•Tüp, Yakıt Enj. Dest. •Tube, Inj. Fuel Supp.

1

18

H349002183

•Tüp, Yakıt Enj. Dest. •Tube, Inj. Fuel Supp.

1

19

H349001169

Keçe, Banjo Bağ.

Seal, Banjo Conn.

6

20

H349001209

Civata

Screw,Banjo Conn.

6

M6x1.00x14.3

21

H349002164

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

1

M8x1.25x25

22

H349001211

Pul

Washer, Sealing

2

23
24
25
26
27
28

Srw., Hex Flg Hd Cap

Not
Note

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M8x1.25x25

H349001212

Valf, Çek

Valve, Check

1

H349002189

•Bilya, Çek

•Ball, Check

1

H349002190

•Pim

•Pin, Roll

1

H349002191

•Civata

•Srw., Banjo Conn.

1

H349002192

•Manifold, Yakıt

•Manifold, Fuel

1

H349002193

•Bağ. Elemanı, Banjo •Connector, Banjo

1

H349001234

•Pul

2

•Washer, Sealing

232019-00

Seri No
Serial No

NSP

M5x0.80x20

NSP

M8x1.25x17.5

M8x1.25x17.5

M12

YAKIT SİSTEMİ AKSESUARLARI
FUEL SYSTEM ACCESSORIES
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H349002195

Tüp, Yakıt Destek

Tube, Fuel Supply

1

2

H349002196

Pompa, Yakıt Trans.

Pump, Fuel Transfer

1

3

H349001258

Conta, Kapak Sacı

Gasket, Cover Plate

1

4

H349001234

Pul

Washer, Sealing

2

M12

5

H349001233

Civata

Screw, Banjo Connec.

1

M12x1.50x24

6

H349001153

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

2

M8x1.25x25

232020-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

YAKIT FİLTRESİ VE TESİSATI
FUEL FİLTER AND PLUMBING
No
No
1

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note
M8x1.25x35

H349001250

Civata

Srw., Hex. Flg Hd Cap

1

H349002202

Filtre, Yakıt

Filter, Fuel

1

H349001019

Tapa

Plug, Threaded

2

M10x1.00x9.5

2

H349002204

Tapa

Plug, Threaded

1

M10x1.00x9.5

3

H349001282

Keçe, O-Ring

Seal, O-Ring

1

4

H349002206

Adaptör, Kafa

Adapter, Filter Head

1

5

H349002207

Kafa, Yakıt Filtresi

Head, Fuel Filter

1

6

H349002210

Filtre, Yakıt

Filter, Fuel

1

H349001258

Civata

Screw, Banjo Conn.

1

7

H349001259

Civata

Screw, Banjo Conn.

1

M12x1.50x24

8

H349001260

Civata

Srw, Captive Was. Cap

1

M6x1.00x10

9

H349001234

Pul

Washer, Sealing

2

M12

10

H349001213

Tüp, Yakıt Desteği

Tube, Fuel Supply

1

232021-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

NSP

YAKIT POMPASI TAHRİĞİ
FUEL PUMP COUPLING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H349002363

Somun

Nut, Hexagon Flange

3

M8x1.25

2

H349001152

Civata

Screw, Hex. Flg. Hd. Cap

1

M8x1.25x20

3

H349002364

Saplama

Stud

3

M8x1.25x47.98

4

H349002365

Destek

Brace, Fuel Pump

1

5

H349001280

Civata

Screw, Round Hd. Cap

2

6

H349002366

Conta, Yakıt Pomp.

Gasket, Fuel Pump

1

7

H349002367

Dişli, Yakıt Pomp.

Gear, Fuel Pump

1

19.10.2005

232023-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M8x1.25x25

HMK 220 W-2

TERMOSTAT-YAĞ BASINÇ SVİCİ - HIZ SENSÖRÜ
THERMOSTAT-OIL PRESSURE SWITCH - SPEED SENSOR

232024-00- 01

No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H349001291

Termostat

Thermostat

1

2

H349001290

Sensör, Hız

Sensor, Speed

1

H349001290A

Sensör, Hız

Sensor, Speed

1

H349002216

Sviç, Basınç

Switch, Pressure

1

3

14.07.2006

Not
Note

Seri No
Serial No

Sumitomo Kon./Conn. 3123001-4123014
Delphi Kon./Conn.

5123001-

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.
D
D

HMK 200W-2

TERMOSTAT YUVASI
THERMOSTAT HOUSING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H349001256

Destek, Kaldırma

Bracket, Lifting

1

2

H349001250

Civata

Srw., HexFlg Hd Cap

1

M8x1.25x35

3

H349001295

Civata

Srw., HexFlg Hd Cap

2

M8x1.25x70

4

H349001292

Yuva, Termostat

Housing, Thermostat

1

5

H349001293

Conta,Trm Yuvası

Gasket, Trm Hous.

1

232025-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

TURBOŞARJ
TURBOCHARGER
No Parça No
No Part No

Description

Adet
Q'ty

Adı

Not
Note

H349002222

Turboşarj

Turbocharger

1

1

H349002223

•Turboşarj

•Turbocharger

1

2

H349001299

•Conta, Turboşarj

•Gasket, Trbcharger.

1

3

H349001332

•Conta

•Gasket, Oil Drain.

1

4

H349001302

•Somun

•Nut, Hex Flange

4

M10x1.50

5

H349001301

•Saplama

•Stud

4

M10x1.50x42

7

H349001305

Yatak

Bearing, Turbochar.

2

9

H349002368

Pul

Washer, Pln.

3

10

H349001307

Vida

Screw

2

11

H349001308

Koruyucu

Shield, Trbchr. Heat

1

12

H349001309

Şaft ve Kasnak

Shaft and Wheel

1

31

H349001318

Pim

Pin, Roll

14

H349001310

Segman

Ring, Retaining

H349002369

Etiket

Dataplate

1

15

H349001311

Etiket

Dataplate

1

16

H349002370

Adaptör

Connection, Adapteor

1

17

H349001312

Kanat, Yağ

Baffle, Oil

1

32

H349002371

Bağlantı Elemanı

Coupling, Elbow Hose

1

18

H349002372

Ayar Parçası

End, Adjusting Link

1

19

H349002373

Somun, Kilit

Nut, Lock

2

20

H349002374

Segman

Ring, Retaining

1

22

H349001313

O-Ring

Seal

1

23

H349002375

Civata

Screw, Hex. Hd.

5

24

H349001314

Plaka, Yağ Keçesi

Plate, Oil Seal

1

25

H349001315

Sapan, Yağ

Slinger, Oil

1

36

H349002376

Aktuatör

Actuator, Trbchgr.

1

26

H349002377

Mesafe Bileziği

Spacer, Mounting

3

27

H349002378

Mesafe Bileziği

Spacer, Mounting

1

29

H349001317

Yüksük

Collar, Thrust

1

41

H349002379

Gövde, Türbin

Housing, Turbine

1

37

H349002380

Segman

Retaining Ring

1

34

H349002381

Destek Sacı, Aktuatör Bracket, Actuator

35

H349002382

Civata

Screw, Hex. Hd.

2

33

H349001304

Kelepçe

Plate, Clamping

2

39

H349002383

Conta

Gasket, Adapter

1

H349002384

Kelepçe

Kelepçe, Hose

2

H349002385

Hortum

Hose, Plain

1

19.10.2005

232026-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

NSP

NSP

NSP

M8x1.25x20

HMK 200 W-2

TURBOŞARJ
TURBOCHARGER
No Parça No
No Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

H349002386

Gövde, Kompresör

Housing, Compressor

1

30

H349002387

Civata

Screw, Hex. Hd.

1

28

H349001316

Yatak

Bearing, Tur Thrust

1

H349001306

Somun

Nut, Lock

1

40

H349002388

Pervane

Impeller

1

42

H349001324

Ring

Seal, Split Ring

1

43

H349001325

Ring

Seal, Split Ring

1

44

H349001326

Civata

Screw, Hex. Hd.

4

45

H349001327

Segman

Ring, Retaining

19.10.2005

Not
Note

232026-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.
NSP

NSP

M8x1.25x12

HMK 200 W-2

TURBOŞARJ MONTAJI VE TESİSATI
TURBOCHARGER MOUNTING AND PLUMBING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H349002228

Kelepçe

Clamp, Hose

2

2

H349001152

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

2

3

H349002230

Tüp, Turb. Yağ Sızıntı Tube, Tur Oil Drain

1

4

H349002289

Hortum

Hose, Plain

1

5

H349001332

Conta

Gasket, Oil Drain

1

6

H349002233

Drenaj Borusu, Turbo. Connect. Tur Oil Drain

1

Bağ. Elemanı, Dişi

Connector, Female

2

7

H349001335

•Keçe, O-Ring

•Seal, O-Ring

1

8

H349001336

•Bağ. Elemanı, Dişi

•Connector, Female

1

9

H349001333

•Hortum, Esnek

•Hose, Flexible

1

10

H349001337

•Pul

•Washer, Sealing

2

11

H349002238

•Keçe, O-Ring

•Seal, O-Ring

1

H349001020

Tapa

Plug, Expansion

1

12

H349001329

Conta, Egzos Manif.

Gasket, Exhaust Man.

6

13

H349002241

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

12

Not
Note

232027-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M8x1,250x20

NSP

M10x1.50x65

EGZOS BAĞLANTISI
EXHAUST CONNECTION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H349001355

Kelepçe

Clamp, V Band

1

2

H349001354

Tüp, Egzos Çıkış

Tube, Exhaust Outlet

1

Not
Note

232029-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

EGZOS MANİFOLDU
EXHAUST MANIFOLD
No
No
1

Parça No
Part No
H349001356

Adı
Description
Manifold, Egzos

Manifold, Exhaust

Adet
Q'ty
1

Not
Note

232030-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

MOTOR HAVALANDIRMA TESİSATI
ENGINE VENT PLUMBING
No
No
1

Parça No
Part No
H349001357

19.10.2005

Adı
Description
Çek Valf

Adet
Q'ty

232031-00
Not
Note

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

Check Valve

HMK 200 W-2

MARŞ MOTORU MONTAJI
STARTING MOTOR MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note
M10x1.50x35

1

H349002245

Civata

Srw, Twelve Point Cap

3

2

H349002246

Mesafe Pulu

Spacer, Start. Motor

1

3

H349002247

Marş Motoru

Motor, Staring

1

232032-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

YAĞ POMPASI
LUBE OIL PUMP
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

1

H349001364

Civata

Srw, Hex Head Cap

2

H349001365

Pompa, Yağlama Yağı Pump, Lubricating Oil

Adet
Q'ty

Not
Note

4

M8x1.25x30

1

232033-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

KARTER
OİL PAN
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H349001368

Karter

Pan, Oil

1

2

H349001370

Tapa, Dişli

Plug, Threaded

1

H349002252

Karter Servis KİTİ

KIT, Oil Pan Service

1

3

H349001369

•Pul

•Washer, Sealing

1

5

H349002254

•Bağ. El., Yağ Emiş

•Connection, Oil Suc.

1

6

H349001367

•Pul

•Washer, Sealing

1

7

H349001371

•Tapa, Dişli

•Plug, Threaded

1

8

H349001372

•Conta, Flanş

•Gasket, Flange

1

H349002258

Karter Servis KİTİ

KIT, Oil Pan Service

1

H349002259

•Civata

•Srw., Hex. Flng. Hd.

4

H349001368

•Karter

•Pan, Oil

1

H349002261

•Kelepçe Sacı

•Plate, Clamping

1

H349002262

•Conta, Yağ Teknesi

•Gasket, Oil Pan

1

9

H349002263

Conta, Yağ Teknesi

Gasket, Oil Pan

1

10

H349001375

Civata

Srw., Hex. Flng. Hd.

36

M8x1.25x21

11

H349001152

Civata

Srw., Hex. Flng. Hd.

4

M8x1.25x20

M18x1.50

M8x1.25x25

232034-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

YAĞ SEVİYE GÖSTERGESİ
OIL LEVEL GAUGE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note
M12x1.75x16

1

H349002266

Civata

Srw, Hex Hd Cap

1

2

H349002267

Tüp, Yağ Ölçer

Tube, Oil Level Gauge

1

3

H349002268

Somun

Nut, Regular

1

M8x1.25

4

H349001026

Civata

Srw, Hex Flg Hd Cap

1

M8x1.25x16

5

H349001021

Tapa

Plug, Expansion

3

6

H349002271

Kutup

End, Oil Gauge Tube

1

7

H349002272

Tüp, Yağ Ölçer

Tube, Oil Level Gauge

1

8

H349002273

Yağ Seviye Çubuğu

Dipstick

1

9

H349002274

Destek, Tüp

Brace, Tube

1

10

H349002275

Kelepçe

Clamp, Spring Hose

2

232035-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

YAĞ SOĞUTUCU
LUBE OIL COOLER
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H349001250

Civata

Srw, Hex Flg Hd Cap

14

M18x1.25x35

2

H349001032

Tapa

Plug, Pipe

1

1/8 NPT

3

H349001391

Tapa, Dişli

Plug, Threaded

1

M22x1.50

4

H349001393

Piston, Basınç Reg.

Plunger, Pres. Reg.

1

H349001386

Kafa, Yağ Filtresi

Head, Lube Oil Filter

1

5

H349001388

Adaptör, Filtre Kafası Adapter, Filter Head

1

6

H349002282

Kafa, Yağ Filtresi

Head, Lube Oil Filter

1

7

H349001384

Yay , Sıkıştırma

Spring, Compression

1

8

H349001383

Valf, Emniyet

Vale, Pressure Relief

1

9

H349001392

Keçe, O-Ring

Seal, O-Ring

1

10

H349001389

Göbek, Soğutucu

Core, Cooler

1

11

H349001394

Conta, Yağ Soğ. Göb. Gasket, Oil Cool. Core

1

12

H349001390

Conta, Filtre Kafası

Gasket, Filter Head

1

13

H349002231

Yağ Filtresi

Cartrige, Lub Oil Filt.

1

232036-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

KALDIRMA KULAĞI
LIFTING BRACKET
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H349001397

Askı

Bracket, Lifting

1

2

H349002291

Civata

Srw, Hex Flg Hd Cap

2

M12x1.75x30

3

H349002292

Civata

Srw, Hex Flg Hd Cap

1

M12x1.75xM8x1.25

232037-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HAVA YAKIT KONTROL TESİSATI
AIR FUEL CONTROL PLUMBING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H349001211

Pul

Washer, Sealing

2

2

H349002294

Rekor, Erkek

Connector, Male

1

3

H349002295

Civata

Screw, Banjo Con.

1

4

H349002296

Tüp, Hava Kontrol

Tube, Air Fuel Control

1

Not
Note

M8x1.00x17

232038-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HAVA ISITICI
AIR HEATER
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H349002297

Conta

Gasket, Connection

1

2

H349002298

Isıtıcı, Hava Girişi

Heater, Intake Air

1

H349002299

Etiket, Talimat

Tag, Instruction

1

Not
Note

232039-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

VOLAN
FLYWHEEL
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H349001420

Volan

Flywheel

1

1

H349001421

Volan

Flywheel

1

2

H349001422

Dişli

Gear, Flywheel Ring

1

3

H349001026

Pul

Washer, Plain

8

M12

4

H349001424

Civata

Srw., Hex Head Cap

8

M12x1.25x32

232042-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.
NSP

VOLAN MUHAFAZASI
FLYWHEEL HOUSING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H349001425

Yuva, Volan

Housing, Flywheel

1

2

H349001426

Civata

Srw., Self Tap. Metal

2

M8x1.25x15

3

H349001427

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

8

M12x1.75x40

4

H349001428

Plaka, Kapak

Plate, Cover

1

H349002309

Krank Keçesi Ser. Kit Rr Crankseal Serv Kit

1

5

H349002310

Keçe, Yağ

Seal, Oil

1

6

H349001431

Conta, Arka Kapak

Gasket, Rear Cover

1

7

H349001432

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

6

8

H349001433

Tapa, O-Ring

Plug, O-Ring

1

9

H349001434

Keçe

Seal, Rectngular Ring

1

10

H349001435

Tapa, Dişli

Plug, Threaded

1

11

H349001436

Kapak, Arka

Cover, Rear

1

12

H349001437

Keçe, O-Ring

Seal, O-Ring

1

232043-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

NSP

3/4-16 UNF

VALF MUHAFAZASI
VALVE COVER
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H349001439

Conta,Valf Muh.

Gasket, Valve Cover

6

2

H349001440

Yalıtıcı, Ses

Isolator, Noise

6

3

H349001441

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

6

4

H349001442

Muhafaza, Valf

Cover, Valve

5

5

H349001442

Muhafaza, Valf

Cover, Valve

1

6

H349001444

Keçe

Seal, Rect. Ring

1

7

H349001445

Kapak

Cover, Filler

1

Not
Note

M8x1.25x21

232044-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

SU POMPASI
WATER PUMP
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

H349001446

KİT, Su Pompası

KIT, Water Pump

1

1

H349001447

•Keçe

•Seal, Rect. Ring

1

2

H349001448

•Pompa, Su

•Pump, Water

1

3

H349001449

•Civata

•Srw, Hex Flg Hd Cap

2

Not
Note

232045-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

NSP

SU GİRİŞ BAĞLANTISI
WATER INLET CONNECTION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H349001018

Tapa

Plug, Pipe

1

1/2 NPT

2

H349002330

Civata

Srw., Hex Flg Hd Cap

3

M10x1.50x25

3

H349001452

Keçe

Seal, Rect.-Ring

1

H349002332

Bağ. Elemanı, Su Giriş Connection, Water In.

1

4

H349002333

Pim

2

5

H349002334

Bağ. Elemanı, Su Giriş Connection, Water In.

Pin, Roll

1

232046-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

NSP

HAVA GİRİŞ HORTUMU
AIR INTAKE HOSE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H349002335

Hortum

Hose, Hump

4

2

H349002336

Kelepçe

Clamp, Spring Hose

8

Not
Note

232047-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HAVA GİRİŞ KAPAĞI
AIR INTAKE COVER
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H349001018

Tapa, Boru

Plug, Pipe

1

2

H349002164

Civata

Screw, Hex. Flg. Hd.

3

3

H349002339

Kapak

Cover, Intake Manif.

1

4

H349001348

Conta

Gasket, Int. Manifold

1

Cover

Not
Note
M8x1.25x25

232048-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HAVA TRANSFERİ BAĞLANTISI
AIR TRANSFER CONNECTION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H349002341

Tapa

Plug, Pipe

1

2

H349002342

Keçe, O-Ring

Seal, O-Ring

1

3

H349002343

Boru, Hava Transferi

Pipe, Air Transfer

1

4

H349002344

Kilit Somunu

Nut, Lock

1

5

H349002345

Kelepçe

Clamp, V Band

1

Not
Note

232049-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

KAVRAMA MONTAJI
COUPLING ASSEMBLY
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H342100200

Flanş, Volan Muh.

Cover, F/W Housing

1

2

N01/0380626

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

12

M10x35

3

N03/1310012

Yaylı Rodela

Washer, Spr.

12

M12

4

H342100301

Kavrama

Coupling

1

232101-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HAVA FİLTRESİ MONTAJI
AIR INTAKE MOUNTING
No
No
1

Parça No Adı
Part No
H342200200

Hava Filtresi

Description
Air Cleaning Ass'y

Adet
Q'ty

Not
Note

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

1_1 H342200300

Hava Filtresi Gövdesi Air Cleaner Body

1

1_2 H342200400

Filtre Dış Elemanı

Element-P

1

1_3 H342200500

Filtre İç Elemanı

Element-S

1

1_4 H342200601

Toz Alıcı, Vakumlu

Vacuator

1

1_5 N02/8080134

Kelebek Somun

Nut

3

M12

2

H342200801

Kelepçe Komplesi

Band

2

3

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x25

4

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

5

N03/0100021

Pul

Washer, Pln.

4

M10

6

N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

4

M10

7

H342200901

Ön Filtre

Pre Cleaner Ass'y

1

Kollektör, Ön Filtre

Collector, Pre Clean.

1

7_1 H349039002

232201-00- 01

Seri No
Serial No

8

N01/0232138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x25

9

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

10

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

4

M8

12

H342202700

Kelepçe, Ön Filtre

Clamp, Pre Cleaner

1

13

H342201102

Hortum, Hava Filtresi Hose, Air Cleaner

1

14

N07/4120140

Kelepçe

Clamp

2

22

N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x20

23

N03/1310011

Y. Rondela

Washer Spr

2

M10

24

N03/0100021

Pul

Washer, Pln.

2

M10

25

H342201701

Hortum, Hava Girişi

Hose, Air Cleaner

1

26

N07/4120140

Kelepçe

Clamp

2

27

H342202301

Sıcak. Muhafaza Sacı Heat Protection Plate

1

28

H348002400

Hava Filtresi

Dust Indıcator

1

Tıkanıklık Sensörü
31

N01/0370446

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M8x60

32

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M8

33

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

1

M8

34

H342202900

Boru

Pipe

1

16.11.2005

HMK 200 W-2

EGSOZ MONTAJI
EXHAUST MOUNTING
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

1

H342300201

Susturucu Montajı

Muffler Ass'y

1

2

H342301401

U-Saplama

U-Bolt

2

3

N02/3570206

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

8

4

H342301501

Destek Sacı K.M.,

Bracket,

1

Susturucu

Muffler

Not
Note

M10

5

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

6

M12x35

6

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M12

7

N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

10

M12

8

N02/3570242

A.K.B Somun

Nut, Hex.

4

M12

9

H342301801

Konsol Sacı K.M.,

Bracket,

1

Susturucu

232301-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

SOĞUTMA DONANIMI
COOLING SYSTEM
No
No
1

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

232401-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H342400201

Radyatör Komplesi

Radiator Ass'y

1

5123001-5123006

D

H342400202

Radyatör Komplesi

Radiator Ass'y

1

5123007-

D

H342403500

Altlık, Radyatör

Rubber, Plate

2

5123001-5123045

A

H342403501

Altlık, Radyatör

Rubber, Plate

1

5123046-

A

3

N01/0381286

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M16x75

4

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M16

5

N03/0100027

Pul

Washer, Pln.

4

M16

6

N02/3570314

A.K. Somun

Nut, Hex.

8

M16

10

H342403901

Yalıtıcı, Sol

Sponge, L/H

3

12

H342404101

Radyatör Hortumu

Hose, Radiator

1

13

N07/4040060

Kelepçe

Clamp

2

14

H342404200

Hava Hortumu

Hose, Air

1

15

N07/4020032

Kelepçe

Clamp

2

16

H342404301

Radyatör Hortumu

Hose, Radiator

1

17

N07/4050070

Kelepçe

Clamp

1

18

H342404402

Destek, Rad., Sağ

Support, Rad., R/H

1

19

H342404502

Destek, Rad., Sol

Support, Rad., L/H

1

20

N01/0233566

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M16x35

21

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M16

22

N03/0100027

Pul

Washer, Pln.

2

M16

23

N01/0381214

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M16x45

24

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M16

25

N03/0100027

Pul

Washer, Pln.

4

M16

26

N02/3570314

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

M16

28

N01/0222114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

5

M8x20

29

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

5

M8

30

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

5

M8

31

N07/4010016

Kelepçe

Clamp

3

32

799/00450

Hortum

Hose

1

33

H342404801

Kapak Sacı, Ön

Cover Bracket, F.

1

34

H342404901

Kapak Sacı, Arka

Cover Bracket, R.

1

38

H342405201

Rezervuar Tank

Reservoir Tank

1

41

H342408700

Rez. Tank Tutucu

Holder, Rez. Tank

1

42

H342409100

Tutucu Sac

Holder

1

43

H342409200

Lastik

Rubber Band

1

44

98Y040140

Gromet

Gromet

45

N01/0222114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x20

46

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M8

47

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

2

M8

48

H342409300

Rekor

Connector

1

49

H342409400

Boru K.M., Giriş

Pipe W.A., Inlet

1

2

14.07.2006

10mm

HMK 200 W-2

SOĞUTMA DONANIMI
COOLING SYSTEM
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

232401-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

50

H342409700

Boru K.M., Çıkış

Pipe W.A., Outlet

1

51

H342409800

Destek Sacı, Boru

Support, Pipe

1

52

N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x20

53

N01/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

54

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

2

M10

55

H342410000

Destek Sacı

Support

2

56

N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x20

57

N01/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

58

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

2

M10

59

H342410100

U Saplama

U Stud

4

M8

60

N02/3570182

A.K. Somun

Nut, Hex.

8

M8

61

H342400501

Elek Komplesi

Sieve Ass'y

1

62

N04/2180374

Kelebek Civata

Wing Screws

3

M8x16

63

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

3

M8

64

H342401901

Fan Muhafazası

Fan Guard

1

5123001-5123006

D

H342401902

Fan Muhafazası

Fan Guard

1

5123007-

D

65

N01/0232114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x20

66

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

67

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

4

M8

68

N07/4040060

Kelepçe

Clamp

1

69

N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

8

M8

70

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M8

71

H342422100

Yalıtıcı, Alt

Sponge, Lower

1

14.07.2006

5123001-5123045

HMK 200 W-2

YAKIT DEPOSU MONTAJI VE YAKIT HATTI
FUEL TANK MOUNTING AND FUEL LINE
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H342500304

Yakıt Deposu K.M.

Tank W.A., Fuel

1

2

H342502601

Emiş Flanşı K.M.

Cover, Suction

1

H342502602

Emiş Flanşı K.M.

Cover, Suction

1

3

H342503001

Yakıt Dep.Kapağı

Cap, Fuel

1

4

H342503101

Yakıt Süzgeci

Filter

1

5

H342503201

Yakıt Seviye Göst.

Level Gauge

1

6

N14/0010600

Yakıt Boşalt.Vanası

Cock Valve Ass'y

1

N14/0020200

Yakıt Boşalt.Vanası

Cock Valve Ass'y

1

N16/X181004

Tapa

Plug

1

N16/x181002

Tapa

Plug

1

****

8

N01/0233578

A.K.B., Civata

Bolt, Hex.

4

M16x40

9

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M16

10

N03/0100027

Pul

Washer, Pln.

4

M16

11

H342503401

Yakıt Dönüş Hortumu Hose

1

12

N07/4016025

Kelepçe

Clamp

7

13

H342503502

Yakıt Emiş Hortumu

Hose Fuel

1

14

N03/0000030

Pul

Washer

1

15

H342503602

Dirsek

Elbow

1

16

H342503802

Konnektör

Connector

1

17

H343409500

Sim

Shim

4

1mm

18

H343410400

Sim

Shim

4

2mm

19

N01/0232462

A.K.B., Civata

Bolt, Hex.

6

M10x25

20

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M10

22

N10/2016957

O-Ring

O-Ring

1

23

N16/K440106

Rekor

Connector

1

24

H342504000

Kapak

Cover

1

25

N01/0221574

A.K.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

2

M6x30

26

H342504600

Rekor

Connector

2

27

H342504700

Ön Filtre

Filter, Fuel

28

N01/0222162

A.K.B., Civata

29

N03/1310010

Yaylı Rondela

30

H342504801

232501-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123134

D

*****

5123001-5123115

D

1

*****

5123001-5123115

D

Bolt, Hex.

2

M8x20, *****

5123001-5123115

D

Washer, Spr.

2

M8, *****

5123001-5123115

D

Yakıt Em. Hor., Motor Hose

1

L=2500

H342504802

Yakıt Em. Hor., Motor Hose

1

L=1800

31

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

32

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

2

M6

33

H342505300

Rekor

Connector

1

34

N16/K440108

Rekor

Connector

1

7

*

***

iptal/deleted, ***, ****

**

35 N14/0010600 Yakıt Vanası
Cock Valve Ass'y
1
(*) H342504802 ile birlikte H342502601 yerine geçer. / It can be used instead of H342502601with H342504802.
(**) H342502602 ile birlikte H342504801 yerine geçer. / It can be used instead of H342504801with H342502602.
(***) N16/X181002 ile birlikte N14/0010600 yerine kullanılabilir. Poz 23 iptal edilmiştir. / It can be used instead of N14/0010600 with
N16/X181002. Item 23 is deleted.
(****) N14/0020200 ile birlikte N16/X181004 yerine kullanılabilir. Poz 23 iptal edilmiştir. / It can be used instead of N16/X181004 with
N14/0020200. Item 23 is deleted.
(*****) 5123118, 119, 122, 123, 124 dahildir. / Included 5123118, 119, 122, 123, 124.

24.08.2007

HMK 200 W-2

YAKIT DEPOSU MONTAJI VE YAKIT HATTI
FUEL TANK MOUNTING AND FUEL LINE
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

232501-00- 02

Seri No
Serial No

36

H342505500

Süzgeç

Filter

1

37

N07/4016027

Kelepçe

Clamp

2

38

H342506200

Süzgeç

Filter

1

39

H342506300

Hortum, Emiş

Hose, Suction

1

40

N07/4016027

Kelepçe

Clamp

1

41

H342506400

Hortum, Yakıt Dep.

Hose, Fuel Tank

1

L=2000

H342506401

Hortum, Yakıt Dep.

Hose, Fuel Tank

1

L=380

42

N07/4016027

Kelepçe

Clamp

1

43

N01/0222138

A.K.B., Civata

Bolt, Hex.

4

M8x25

5123028-5123039

44

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

5123028-5123039

45

N03/0020011

Pul

Washer, Pln.

4

M8

5123028-5123039

46

H342506500

Bağlantı Sacı

Bracket

1

47

N01/0221202

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M5x16

48

N03/1310007

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M5

49

N03/0100011

Washer, Pln.

4

M5

24.08.2007

Pul

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123028-5123039

HMK 200 W-2

YAKIT DEPOSU MONTAJI VE YAKIT HATTI
FUEL TANK MOUNTING AND FUEL LINE
No
No
1

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

H342500305

Yakıt Deposu K.M.

Tank W.A., Fuel

1

H342510102

Yakıt Deposu K.M.

Tank W.A., Fuel

1

H342502601

Emiş Flanşı K.M.

Cover, Suction

1

H342502602

Emiş Flanşı K.M.

Cover, Suction

1

H342502603

Emiş Flanşı K.M.

Cover, Suction

3

H342503001

Yakıt Dep.Kapağı

Cap, Fuel

1

4

H342503101

Yakıt Süzgeci

Filter

1

5

H342503201

Yakıt Seviye Göst.

Level Gauge

1

6

N14/0010600

Yakıt Boşalt.Vanası

Cock Valve Ass'y

1

N14/0020200

Yakıt Boşalt.Vanası

Cock Valve Ass'y

1

N16/X181004

Tapa

Plug

1

N16/X181002

Tapa

Plug

1

4*

8

N01/0233578

A.K.B., Civata

Bolt, Hex.

4

M16x40

9

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M16

10

N03/0100027

Pul

Washer, Pln.

4

M16

11

H342503401

Yakıt Dönüş Hortumu Hose

1

12

N07/4016025

Kelepçe

Clamp

7

14

N03/0000030

Pul

Washer

1

15

H342503602

Dirsek

Elbow

1

16

H342503802

Konnektör

Connector

1

17

H343409500

Sim

Shim

4

1mm

18

H343410400

Sim

Shim

4

2mm

19

N01/0232462

A.K.B., Civata

Bolt, Hex.

6

M10x25

20

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M10

22

N10/2016957

O-Ring

O-Ring

1

N10/2009936

O-Ring

O-Ring

1

8*

23

N16/K440106

Rekor

Connector

1

iptal/deleted, 3*, 4*

24

H342504000

Kapak

Cover

1

25

N01/0221574

A.K.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

2

M6x30

27

H342504701

Ön Filtre

Filter, Fuel

1

6*

H342504701S Ön Filtre

Filter, Fuel

1

7*

28

N01/0232462

A.K.B., Civata

Bolt, Hex.

6

29

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

2

7

232501-01- 03

Not
Note
8*

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123135-?

D

?-

C
D

220, 1*

D

180, 9*

D

3*

5123001-?

D

?-

D

5123116-

D

M10x25, 6*

5123116-

D

M10, 6*

5123116-

D

(1*) H342504802 ile birlikte H342502601 yerine geçer. / It can be used instead of H342502601with H342504802.
(2*) H342502602 ile birlikte H342504801 yerine geçer. / It can be used instead of H342504801with H342502602.
(3*) N16/X181002 ile birlikte N14/0010600 yerine kullanılabilir. Poz 23 iptal edilmiştir. / It can be used instead of N14/0010600 with
N16/X181002. Item 23 is deleted.
(4*) N14/0020200 ile birlikte N16/X181004 yerine kullanılabilir. Poz 23 iptal edilmiştir. / It can be used instead of N16/X181004 with
N14/0020200. Item 23 is deleted.
(6*) 5123118, 119, 122, 123, 124 hariçtir. / Except 5123118, 119, 122, 123, 124.
(7*) H342506900 ile birlikte 5123001-5123115 ve 5123118, 119, 122, 123, 124 seri nolu makineleri için H342504700 yerine
kullanılabilir. / It can be used instead of H342504700 with H342506900 on 5123001-5123115 and 5123118, 119, 122, 123, 124 serial
number machines.
(8*) H342502603 ile birlikte isteyiniz. / Order with H342502603. (9*) H342510102 ile birlikte kullanılır. / Use with H342510102.

07.12.2009

HMK 200 W-2

YAKIT DEPOSU MONTAJI VE YAKIT HATTI
FUEL TANK MOUNTING AND FUEL LINE
No
No
30

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H342504801

Yakıt Em. Hor., Motor Hose

1

L=2500

H342504802

Yakıt Em. Hor., Motor Hose

1

L=1800, 2*

31

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

32

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

2

M6

33

H342505300

Rekor

Connector

1

34

N16/K440108

Rekor

Connector

1

35

N14/0010600

Yakıt Vanası

Cock Valve Ass'y

1

36

H342505500

Süzgeç

Filter

1

37

N07/4016027

Kelepçe

Clamp

2

38

H342506200

Süzgeç

Filter

1

39

H342506300

Hortum, Emiş

Hose, Suction

1

40

N07/4016027

Kelepçe

Clamp

1

41

H342506400

Hortum, Yakıt Dep.

Hose, Fuel Tank

1

L=2000

H342506401

Hortum, Yakıt Dep.

Hose, Fuel Tank

1

L=380

42

N07/4016027

Kelepçe

Clamp

1

47

N01/0221202

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M5x16

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M5
M5

48

N03/1310007

49

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

4

50

H342514900

Hortum, Tahliye

Hose, Drain

1

51

N07/4010016

Kelepçe

Clamp

1

55

H342507400

Hortum, Yakıt Emiş

Hose, Fuel Suc.

1

56

H342507700

Filtre Bağlama Sacı

Bracket, Filter

1

57

H349002401

Kombine, Ön Filtre

Combined, Pre Filter

1

57_1 H349002399

Eleman, K. Ön Filtre

Element, C. Pre Filter

1

57_2 H349002400

Kafa, K. Ön Filtre

Head, C. Pre Filter

1

232501-01- 03

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

10*

58

N01/0222162

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M8x30

59

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M8

(10*) Yakıtı sorunlu bölgeler için. / For areas with problem fuel.

07.12.2009

HMK 200 W-2

MOTOR KONTROL MONTAJI
ENGINE CONTROL MOUNTING
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

4

H342600301

Mafsal Montajı

Link Ass'y

1

5

N02/3560158

A.K. Somun

Nut, Hex

2

M6

6

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

7

H342600500

Destek K.M.

Bracket W.A.

1

8

N01/0232846

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

2

M12x30

9

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr

2

M12

10

N03/0100023

Pul

Washer, Pln

2

M12

11

H342600901

Destek, K.M.

Lever, W.A.

1

12

H342601301

Destek, K.M.

Lever, W.A.

1

13

H342601600

Destek, K.M.

Lever, W.A.

1

14

N05/0760014

Segman, Dış

Snap Ring

1

15

H342604300

Pul

Washer, Pln

1

16

H342602000

Sönümleyici Mont.

Damper Ass'y

17

N02/3570182

A.K. Somun

18

N03/1310010

19

H342602802

20

H342604200

21

232601-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

*

5123001-5123048

D

1

*

5123001-5123048

D

Nut, Hex

2

M8

Yaylı Rondela

Washer, Spr

2

M8

El Gazı Teli

Cabble, Throttle

1

Pim

Pin, Clevis

2

N06/1001615

Gupilya

Pin, Snap

1

22

N03/0020004

Pul

Washer, Pln

2

25

H342603000

Tespit Plakası,

Braket,

1

Step Motoru

Governor Motor

26

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

2

M12x35

27

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr

2

M12

28

F31/13000

El Gazı Kolu

Lever Ass'y

1

30

H342604400

Muhafaza Sacı K.M.,

Cover,

1

Step Motoru

Governor Motor

M6

31

N01/0221478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

2

M6x15

32

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr

2

M6

33

N08/1210020

Gresörlük

Grease, Nipple

3

34

H342605000

El Gazı Stop Mekaniz. Throttle Stop Mech.

1

35

N02/5900062

A.K. Somun

Nut, Hex

1

50

F99/60100

Mafsal Çatalı

Knurling Tool

1

*

5123001-5123048

(*) 5123001-5123048 seri nolu makinelerde SB06001servis bültenine göre revizyon yapılmıştır. / Refering to the SB06001 sevice bulletin, there
has been revision on 5123001-5123048 serial number machines.

01.12.2006

HMK 200 W-2

MOTOR KONTROL MONTAJI
ENGINE CONTROL MOUNTING
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

4

H342600301

Mafsal Montajı

Link Ass'y

1

5

N02/3560158

A.K. Somun

Nut, Hex

2

M6

6

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

7

H342600500

Destek K.M.

Bracket W.A.

1

8

N01/0232846

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

2

M12x30

9

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr

2

M12

10

N03/0100023

Pul

Washer, Pln

2

M12

11

H342600901

Destek, K.M.

Lever, W.A.

1

12

H342601301

Destek, K.M.

Lever, W.A.

1

13

H342601601

Destek, K.M.

Lever, W.A.

1

14

N05/0760014

Segman, Dış

Snap Ring

1

15

H342604300

Pul

Washer, Pln

1

16

H342602001

Sönümleyici Mont.

Damper Ass'y

1

17

N02/3570182

A.K. Somun

Nut, Hex

1

M8

18

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr

1

M8

19

H342602802

El Gazı Teli

Cabble, Throttle

1

20

H342604200

Pim

Pin, Clevis

1

21

N06/1001615

Gupilya

Pin, Snap

1

22

N03/0020004

Pul

Washer, Pln

2

25

H342603000

Tespit Plakası,

Braket,

1

Step Motoru

Governor Motor

26

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

2

M12x35

27

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr

2

M12

28

F31/13000

El Gazı Kolu

Lever Ass'y

1

30

H342604400

Muhafaza Sacı K.M.,

Cover,

1

Step Motoru

Governor Motor

N01/0221478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

2

M6x15

32

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr

2

M6

33

N08/1210020

Gresörlük

Grease, Nipple

3

34

H342605000

El Gazı Stop Mekaniz. Throttle Stop Mech.

1

35

N02/5900062

A.K. Somun

1

01.12.2006

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123049-

D

5123049-

D

M6

31

Nut, Hex

232601-01- 01

Seri No
Serial No

HMK 200 W-2

KLİMA MONTAJI
AIRCONDITION MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

232701-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

N01/0222078

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x15

2

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer,Spr.

10

M8

3

N03/0100016

Pul

Washer, Pln.

10

M8

4

N01/5890854

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

3

M10x45

5

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer,Spr.

7

M10

6

N03/0100021

Pul

Washer, Pln.

7

M10

7

N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

4

M10

8

N01/5890818

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Hd.

3

M10x30

9

H342702501

Destek K.M., Komp.

Bracket, Compressor

1

10

H342704400

Evaparatör

Evaporator

1

11

H342700501

Kompresör

Compressor

1

12

F25/20562

Kondensör

Condenser

1

13

F25/21000

Kurutucu

Drier

1

14

H342700801

Destek, Kurutucu

Bracket, Drier

1

15

H342701203

Sıvı, Hortum-A

Liquid Hose-A

1

16

H342701302

Sıvı, Hortum-B

Liquid Hose-B

1

17

H342701402

Boşaltım Hortumu

Dis. Hose

1

18

H342701502

Emiş Hortumu

Suc. Hose

1

19

H342701601

V-Kayış

V-Belt

1

20

N01/0221514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x20

21

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer,Spr.

2

M6

22

H342703501

Tutucu Sac

Bracket

1

23

H342703800

Hortum, Su Tahliye

Hose, Water

2

24

N07/4010016

Kelepçe

Clamp

2

26

H342703900

Tesisat Borusu, KM

Pipe

1

28

554/01000

Klima Fan Sivici

Aircon Fan Switch

1

29

H342711802

Tutamak

Handle

1

30

H342720301

Klim/Isıtıcı Kont.Sacı Plate

1

5123001-5123006

D

H342720302

Klim/Isıtıcı Kont.Sacı Plate

1

5123007-5123055

D

H342720303

Klim/Isıtıcı Kont.Sacı Plate

1

5123056-

D

31

H342720500

Fan

Fan

2

32

N04/1150338

Y.S.B. Civata

Bolt

16

33

H342720602

Kutu Göv., K.M.

Aircon Heater Box

1

34

F25/20411

Termostat

Thermostat

1

36

515/20000

Müşür,Klima

Pressure Switch

1

37

H342722502

Kapak, K.M.

Cover, W.A.

1

5123001-5123023

D

H342722503

Kapak, K.M.

Cover, W.A.

1

5123024-

D

39

H342723501

Bağ. Sacı K.M., Evap. Plate W.A., Evap.

1

40

N01/0221514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

5

M6x20

41

N03/0100013

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M6

26.11.2009

M3.9x13

HMK 200 W-2

KLİMA MONTAJI
AIRCONDITION MOUNTING
No
No
42

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

232701-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H342726500

Kapak, K.M., Sol

Cover, W.A., L/H

1

5123001-5123011

D

H342726501

Kapak, K.M., Sol

Cover, W.A., L/H

1

5123012-

D

H342726900

Kapak, K.M., Sağ

Cover, W.A., R/H

1

5123001-5123011

D

H342726901

Kapak, K.M., Sağ

Cover, W.A., R/H

1

5123012-

D

44

H342726001

Kapak, K.M., Orta

Cover, W.A., Middle

1

45

H342723700

Etiket

Decal

1

5123001-5123055

D

H342723701

Etiket

Decal

1

5123056-

D

46

H342704500

Çamur Tutucu

Mud Holder

2

47

N04/1150349

Y.S.B. Civata

Bolt

13

48

H342727600

Lastik

Rubber

74

49

N03/0020004

Pul

Washer, Pln.

2

50

H342727400

İç Hava Filt. Sacı.

Plate, Filter

1

5123001-5123023

D

H342727401

İç Hava Filt. Sacı.

Plate, Filter

1

5123024-

D

H342727500

Polen Filtre

Filter, Polen

1

5123001-5123023

D

H342727501

Polen Filtre

Filter, Polen

1

5123024-

D

52

N10/2500508

O-Ring

O-Ring

4

53

N10/2500304

O-Ring

O-Ring

2

54

N10/2500708

O-Ring

O-Ring

2

55

N01/0221514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

56

98Z030010

Fitil

Weather Strip

57

810/40005

Destek Lastiği

Rubber

1

58

H342704600

Bağlantı Sacı, Sağ

Support, R/H

1

59

H342704800

Bağlantı Sacı, Sol

Support, L/H

1

60

H342705000

Bağ. Sacı, Termostat Support, Thermostat

1

61

N04/9530350

Y.S.B. Civata

Bolt

2

3.9x16

62

N01/0222114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x20

63

N01/0232114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x20

64

N01/0221478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x15

65

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

66

N04/1150338

Vida

Screw

2

3.9x13

43

51

26.11.2009

M3.9x16

M6x20
L=0.6m

51230245123024-

HMK 200 W-2

ISITICI MONTAJI
HEATER MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H342720500

Fan

Fan

2

2

N04/1150338

Y.S.B. Civata

Bolt

16

3

H342720602

Kutu Gövdesi K.M.

Aircon/Heater Box

1

4

N01/0232114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

Not
Note

M8x20

5

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

4

M8

7

H342710200

Kalorifer Peteği

Heater

1

8

H342711301

Kalorifer Mus. Komp

Valve Ass'y

1

8_1 H342711401

Kalorifer Musluğu

Valve

1

8_2 H342711601

Kumanda Mekaniz.

Switch

1

8_3 H342711500

Mekanizma Teli

Wire

1

8_4 H342711802

Tutamak

Handle

1

H342710501

Hortum, Isıtıcı-A2

Hose, Heater A2

1

10

N07/4016027

Kelepçe

Clamp

6

11

H342710601

Hortum, Isıtıcı-A1

Hose, Heater A1

1

12

H342710702

Hortum, Isıtıcı B

Hose, Heater B

1

13

H342710801

Rekor, Hortum

Connector, Hose

1

14

H342710900

Dirsek

Elbow

1

15

H342711000

Vana Montajı

Valve Mounting

1

15_1 N14/0010650

Küresel Vana

Cock Valve

1

15_2 H342711200

Rekor

Connector

1

15_3 H342711200

Rekor

Connector

1

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M3.9x13

6

9

232702-00- 01

Seri No
Serial No

16

554/01000

Klima Fan Sivici

Aircon Fan Switch

1

17

H342711802

Tutamak

Handle

1

18

H342720301

Klim./Isıt. Kont. Sacı

Plate

1

5123001-5123006

D

H342720302

Klim./Isıt. Kont. Sacı

Plate

1

5123007-5123055

D

H342720303

Klim./Isıt. Kont. Sacı

Plate

1

5123056-

D

H342722502

Kapak K.M.

Cover W.A.

1

5123001-5123023

D

H342722503

Kapak K.M.

Cover W.A.

1

5123024-

D

21

H342723501

Bağlantı Sacı, Evap.

Plate, Evaporator

1

22

N01/0221514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

M6x20

23

N03/0100013

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

7

M6

24

H342723700

Etiket

Decal

1

5123001-5123055

D

H342723701

Etiket

Decal

1

5123056-

D

25

N03/0020004

Pul

Washer, Pln.

2

26

H342726900

Kapak K.M., Sağ

Cover W.A., R/H

1

5123001-5123011

D

H342726901

Kapak K.M., Sağ

Cover W.A., R/H

1

5123012-

D

27

H342726001

Kapak K.M., Orta

Cover W.A., Middle

1

28

H342726500

Kapak K.M., Sol

Cover W.A., L/H

1

5123001-5123011

D

H342726501

Kapak K.M., Sol

Cover W.A., L/H

1

5123012-

D

29

N04/1150349

Y.S.B. Civata

Bolt

13

30

H342727600

Lastik

Rubber

4

19

14.07.2006

M6

M3.9x16

HMK 200 W-2

ISITICI MONTAJI
HEATER MOUNTING
No
No
31

32

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

232702-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H342727400

İç Hava Fitre Sacı

Plate, Filter

1

5123001-5123023

D

H342727401

İç Hava Fitre Sacı

Plate, Filter

1

5123024-

D

H342727500

Polen Filtre

Filtre

1

5123001-5123023

D

H342727501

Polen Filtre

Filtre

1

5123024-

D

33

810/40005

Destek Lastiği

Rubber

1

34

N01/0221514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

5

35

98Z030010

Fitil

Weather Strip

36

N01/0221478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x15

37

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

14.07.2006

M6x20
L=0.6

HMK 200 W-2

ANA HİDROLİK MONTAJI [SOL]
MAIN PIPING MOUNTING [L/H]
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note
M36x2

21

N16/K114345

Rekor

Connector

1

22

N10/2002835

O-Ring

O-Ring

1

23

N01/5890830

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

24

M10x35

24

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

24

M10

25

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

6

35

H233005000

B.H.H.

Hose

1

36

H233005100

B.H.H.

Hose

1

37

N16/J460104

Yarım Flanş

Flange, Split

4

38

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

2

39

N01/5891190

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

8

M12X40

40

N03/1360011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M12

41

H233004800

B.H.H.

Hose

1

42

H233004900

B.H.H.

Hose

1

43

N16/J320102

Yarım Flanş

Flange, Split

4

44

N10/2002435

O-Ring

O-Ring

2

45

N01/5890830

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

8

M10x35

46

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M10

47

99N095208

B.H.H.

Hose

1

48

N16/N910005

Dirsek

Elbow

1

49

N10/2002835

O-Ring

O-Ring

1

50

H343001500

B.H.H.

Hose

1

51

H343001600

B.H.H.

Hose

1

52

H343005700

Kelepçe

Clamp

1

53

N01/0381238

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M16x55

54

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M16

56

H233000201

Boru Komp.

Pipe Ass'y.

1

57

H233000401

Boru Komp.

Pipe Ass'y.

1

58

N01/5900866

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

8

M10x50

59

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M10

60

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

2

61

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M16

62

N01/0381310

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M16x85

63

H343301500

Kelepçe

Clamp

4

64

H340102500

Lastik

Rubber

2

65

N16/J360104

Yarım Flanş

Flange, Split

4

18.08.2006

233001-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200 W-2

ANA HİDROLİK MONTAJI [SAĞ-1]
MAIN PIPING MOUNTING [R/H-1]
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H233000100

A.K.V. Komplesi

M.C.V. Ass'y

1

2

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M12x35

3

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

4

H343008000

Üst Şase Dön. Ünite.

Swing Unit

1

5

N08/1130000

Gresörlük

Grease, Nipple

1

6

N01/0391766

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

11

M20x65

7

N03/0800003

Pul

Washer, Pln.

11

M20

8

H343002100

Destek Parçası

Support

1

9

N01/0234238

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M20x30

10

N03/1310016

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M20

11

99U074728

Hortum Komplesi

Hose

1

12

99S074722

Hortum Komplesi

Hose

1

13

N16/K130126

Rekor

Connector

2

14

N10/2001817

O-Ring

O-Ring

4

15

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

2

16

H233010200

Flanş

Flange

2

17

H343002200

Boru Komplesi

Pipe Ass'y

1

18

H343002300

Boru Komplesi

Pipe Ass'y

1

19

H343001600

B.H.H.

Hose

1

20

H343002400

B.H.H.

Hose

1

21

N01/5890854

S.B. Civata

Cyl.Head Bolt

8

M10x45

22

N01/5890830

S.B. Civata

Cyl.Head Bolt

16

M10x35

23

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

24

M10

24

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

6

25

H343002500

Destek Parçası

Support

1

26

N01/0232846

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

27

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

28

H343008100

Adaptör

Connector

1

29

N01/0381286

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M16x100

30

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M16

32

N16/J360104

Yarım Flanş

Flange, Split

8

33

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

4

34

N07/4010016

Kelepçe

Clamp

1

35

N03/1380010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

36

H343002700

B.H.H.

Hose

1

37

H343002800

B.H.H.

Hose

1

38

H343002900

B.H.H.

Hose

1

39

H343003000

B.H.H.

Hose

1

40

H343003100

Pim

Pin

1

41

H343003200

Kelepçe

Clamp

1

42

H343008200

Hortum

Hose

1

01.12.2006

233002-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M12x30

M10

HMK 200W-2

ANA HİDROLİK MONTAJI [SAĞ-1]
MAIN PIPING MOUNTING [R/H-1]
No
No

Parça No
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note
M10x40

Adı

43

N01/5890842

S.B. Civata

Cyl.Head Bolt

8

44

H340102500

Lastik

Rubber

4

46

S91/70009

Mini Küresel Vana

Spherical Valve

1

82

H343011200

Kelepçe

Clamp

1

01.12.2006

233002-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200W-2

ANA HİDROLİK MONTAJI [SAĞ-2]
MAIN PIPING MOUNTING [R/H-2]
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

47

H343000201

Hidrolik Pompa

Hydraulic Pump

1

48

N01/5892042

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M20x55

49

N03/1360015

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M20

50

H343000302

B.H.H.

Hose

1

51

H343000402

B.H.H.

Hose

1

52

N16/J420102

Yarım Flanş

Flange, Split

4

53

N10/2002435

O-Ring

O-Ring

2

54

N01/5890830

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

8

M10x35

55

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M10

56

H343000502

Flanş

Flange

1

57

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

1

58

N01/5890902

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M10x65

59

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

60

N16/J420102

Yarım Flanş

Flange, Split

2

61

N10/2002435

O-Ring

O-Ring

1

62

N01/5890830

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M10x35

63

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

64

N10/2002435

O-Ring

O-Ring

1

65

N01/5890830

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M10x35

66

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

67

H343000502

Flanş

Flange

1

68

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

1

69

N01/5890902

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M10x65

70

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

71

N16/J420102

Yarım Flanş

Flange, Split

2

72

H343000602

Tesisat Komp.

Pipe Ass'y.

1

73

N10/2006935

O-Ring

O-Ring

1

74

N01/5891178

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M12x35

75

N03/1360011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

76

H343000800

Hortum

Hose

1

77

N07/4080100

Kelepçe

Clamp

4

78

99Q094213

B.H.H.

Hose

1

79

N16/K114344

Rekor

Connector

1

80

N10/2002436

O-Ring

O-Ring

1

233003-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HİDROLİK POMPA
HYDRAULIC PUMP
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233004-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul.
ICA

S.K.
S.C.

H343000201

Hidrolik Pompa

Hydraulic Pump

1

1

H349010001

Dişli Pompa

Pump,Gear

1

2

H349010002

Or.Basınç Kont. Valf

Prop.Red.ValveAss'y

1

3

H349010003

Şaft, Ön

Shaft, (F)

1

4

H349010004

Şaft, Arka

Shaft, (R)

1

5

H349010005

Bağlantı Elemanı

Coupling

1

6

H349010006

Makaralı Rulman

Bearing, Roller

2

7

H349010007

Rulman

Bearing, Needle

2

8

H349010008

Boşluk Pulu

Spacer

4

Silindir Blok

Block, Cylinder

2

K2,K3,K9,K10

Piston

Piston

18

K9,K10

Piston Pabucu

Shoe

18

K9,K10

9
10

H349010010

11
12

H349010012

Plaka

Plate

2

K9,K10

13

H349010013

Burç, Küresel

Bush, Spherical

2

K9,K10

14

H349010014

Yay

Spring

18

K9,K10

15

H349010015

Plaka, Pabuç

Plate, Shoe

2

K9,K10

16

Plaka, Kızak

Plate, Swash

2

K4,K11

17

Burç

Bush

2

K4,K11

18

Destek

Support

2

K11

19

H349010019

Kapak

Cover

1

20

H349010020

Muhafaza, Pompa

Casing, Pump

2

21

H349010021

Blok, Valf

Block, Valve

1

22

Plaka (Sağ), Valf

Plate (R), Valve

1

K2,K9

23

Plaka (Sol), Valf

Plate (L), Valve

1

K3,K10

24

H349010024

Civata

Screw

8

25

H349010025

Civata

Screw

4

26

H349010026

Tapa

Plug

2

27

H349010027

Tapa

Plug

4

28

H349010028

Tapa

Plug

28

K11

Pim

Pin, Tilting

2

K7

29
30

H3490100030

Piston

Piston

2

31

H3490100031

Durdurucu

Stoper

2

32

H3490100032

Durdurucu

Stoper

2

33

Bilye Yuvası

Seat

4

K5,K6

34

Durdurucu 1

Stoper 1

2

K5

35

Durdurucu 2

Stoper 2

2

K6

36

Çelik Bilye

Ball, Steel

4

K5,K6

37

Pim, Geribesleme

Pin, Feedback

2

K7

38

O-Ring

O-Ring

2

K8

39

O-Ring

O-Ring

1

K8

24.08.2007

HMK 200 W-2

HİDROLİK POMPA
HYDRAULIC PUMP
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

Seri No
Serial No

233004-00- 01
Y. Kul.
ICA

S.K.
S.C.

40

O-Ring

O-Ring

4

K8

41

O-Ring

O-Ring

16

K8

42

O-Ring

O-Ring

4

K8

43

O-Ring

O-Ring

4

K8

44

O-Ring

O-Ring

2

K8

Keçe

Seal

1

K8

46

Ring, Back-Up

Ring, Back-Up

2

K8

47

Ring, Back-Up

Ring, Back-Up

2

K8

45

H349010045

48

H349010048

Somun

Nut

2

49

H349010049

Somun

Nut

2

50

H349010050

Ring

Ring

2

51

H349010051

Pim, Valf Plakası

Pin, Valve Plate

2

52

H349010052

Pim, Yay

Pin, Spring

4

53

H349010053

Civata

Bolt

3

54

H349010054

Civata

Screw

2

55

H349010055

Civata

Screw

2

Etiket

Plate, Name

1

56

K11

57

H349010057

Pim

Pin

2

H349010060

Silindir Komp., Sağ

Ass'y Cylinder, R

1

K2

H349010061

Silindir Komp., Sol

Ass'y Cylinder, L

1

K3

H349010062

Kızak Komp.

Ass'y, Swash Plate

2

K4

H349010063

Check 1, Komp.

Ass'y, Check 1

2

K5

H349010064

Check 2, Komp.

Ass'y, Check 2

2

K6

H349010065

Pim Komp.

Ass'y Tilting Pin

2

K7, *

H349010066

Tamir Takımı

Seal KIT

1

K8

H349010067

Arka Grup, Alış.

R. Rotary Group, Lap.

1

K9

H349010068

Ön Grup, Alış.

F. Rotary Group, Lap.

1

K10

H349010069

Ön-Arka Kızak Komp. F.-R. Swash Ass'y

1

K11

N1

H349010163

Tamir Takımı, Reg.

1

N2

H349010165

Regülatör ve Oransal Regulator and Prop.
Valf Seti

N2

H349010166

Seal KIT, Reg.

**

1

***

Valve KIT

Regülatör ve Oransal Regulator and Prop.
Valf Seti

1

Valve KIT

(*) K7 ile birlikte poz 31'i de isteyiniz. / Order item 31 with K7.
(**) K3V112DT-1XMR-9N99-1 içindir. Pompa modelini kontrol ediniz. / It is for K3V112DT-1XMR-9N99-1. Check pump model.
(***) K3V112DT-1XMR-9N99 içindir. Pompa modelini kontrol ediniz. / It is for K3V112DT-1XMR-9N99. Check pump model.

24.08.2007

HMK 200 W-2

DISLI POMPASI
GEAR PUMP

233005-00

17

14

16

9

11

8

7

12

13

5

6
20

19

3
1

4

2

13

15 18

10

DİŞLİ POMPASI
GEAR PUMP
No
No

Parça No
Part No
H349010001

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233005-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

Dişli Pompası

Gear Pomp

1

1

Popet

Poppet

1

K1

2

Popet Yuvası

Seat

1

K2

3

Popet Klavuzu

Seat

1

K1

4

Yay

Spring

1

5

Civata

Screw

1

6

Somun

Nut

1

7

Pompa Muhafazası

Case

1

K2

8

Dişli

Gear

1

K2

9

Dişli

Gear

1

K2

10

Filtre

Filter

1

11

Muhafaza

Case

1

12

Alyan Başlı Civata

Socket

2

13

Alyan Başlı Civata

Socket

2

14

Alyan Başlı Civata

Socket

4

15

Tapa

Plug

1

K2

16

H349010086

Ring

Ring

1

17

H349010087

O-Ring

O-Ring

1

18

H349010088

O-Ring

O-Ring

1

19

H349010089

O-Ring

O-Ring

1

20

H349010090

Ring

Ring

1

H349010091

Popet Komp.

Ass'y, Poppet

1

K1

H349010092

Dişli Komp.

Ass'y, Gear Case

1

K2

ORANSAL BASINÇ KONTROL VALFI
PROPORTIONAL REDUCING VALVE

233006-00

6

3

1

2

7

8

9

5

4

10

11

ORANSAL BASINÇ KONTROL VALFİ
PROPORTIONAL REDUCING VALVE
No
No

Parça No
Part No
H349010093

Adı
Description

Adet
Q'ty

Or. Bas. Kont. Valfi

Prop. Red. Valve

1

1

Sürgü

Spool

1

2

Gömlek

Sleeve

1

3

Yay

Spring

1

C-Ring

C-Ring

1

5

Yay Tutucusu

Spring Seat

1

6

Orifis

Orofice

1

4

H349010097

7

H349010100

O-Ring

O-Ring

1

8

H349010101

O-Ring

O-Ring

1

9

H349010102

O-Ring

O-Ring

1

10

H349010103

Selenoid

Solenoid

1

Etiket

Name Plate

1

11

Not
Note

233006-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

POMPA REGÜLATÖRÜ
PUMP-REGULATOR

233007-00

4

43

27

4

2

4

56

33

5

35

1

8

52

C BAKIÞI
VÝEW C

51

54

3

37

36

44

24

39

25

34

26

38

47

B-B KESÝTÝ
SECTION B-B
50

10

23

32 42 30 31 49

28

29

6 15

16

17

20

21 19 47 57

48
55

22

40
41

7

9

11

13

12

14

A-A KESÝTÝ
SECTION A-A

53

46

45 40

18

POMPA REGÜLATÖRÜ
PUMP-REGULATOR
No
No

Parça No
Part No
H349010105

Adı
Description

Adet
Q'ty

Komple, Regülatör

Ass'y Regulator

1

1

Civata

Screw

2

2

Civata

Screw

2

3

Civata

Screw

2

4

Civata

Screw

10

5

Tapa

Plug

5

6

Kasa

Casing

1

7

Levye, Geri Besleme

Lever, Feedback

1

8

Levye (1)

Lever (1)

1

9

Levye (2)

Lever (2)

1

10

Tapa

Plug

1

11

Tapa

Plug

1

12

Piston

Piston

1

13

Muhafaza, Piston

Kasa, Piston

1

14

Rod

Rod

1

15

Yay Tutucu (C)

Seat (C), Spring

1

16

Yay, Dış

Spring, Outer

1

17

Yay, İç

Spring, İç

1

18

Aralık Ayar Tapası (C) Stem (C)

1

19

Civata (C)

Screw (C)

1

20

Kapak (C)

Cover (C)

1

21

Somun, Kilit

Nut, Lock

1

22

Kovan

Sleeve

1

23

Kapak

Cover

1

24

Piston

Piston

1

25

Yay Tutucu (Q)

Seat (Q), Spring

1

26

Aralık Ayar Tapası (Q) Stem (Q)

1

27

Yay

Spring

1

28

Kovan

Sleeve

1

29

Sürgü

Spool

1

30

Yay Tutucu

Seat, Spring

1

31

Yay

Spring

1

32

Yay

Spring

1

33

Kapak, Blok

Cover, Block

1

34

O-Ring

O-Ring

1

35

O-Ring

O-Ring

3

36

O-Ring

O-Ring

9

37

O-Ring

O-Ring

1

38

O-Ring

O-Ring

1

39

O-Ring

O-Ring

1

40

O-Ring

O-Ring

1

41

O-Ring

O-Ring

1

42

O-Ring

O-Ring

1

Not
Note

233007-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

POMPA REGÜLATÖRÜ
PUMP-REGULATOR
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

43

O-Ring

O-Ring

1

44

O-Ring

O-Ring

1

45

O-Ring

O-Ring

1

46

O-Ring

O-Ring

1

47

Somun

Nut

2

48

Ring

Ring

1

49

Ring

Ring

1

50

Ring

Ring

2

51

Pim

Pin

1

52

Pim

Pin

4

53

Pim

Pin

1

54

Pim

Pin

1

55

Pim

Pin

1

56

Civata

Screw

1

57

Civata

Screw

1

Tamir Takımı

Seal KIT

1

H349010163

Not
Note

233007-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

AKV (1)
MCV (1)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

H233000100

A.K.V. Komp.

M.C.V. Ass'y

1

3

H349015003

O-Ring

O-Ring

9

4

H349015004

Kapak

Cap

7

8

H349015008

O-Ring

O-Ring

6

Yuva

Housing

1

20

Not
Note

233008-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

NSP

21

H349015021

Piston B9 Komp.

Plunger B9 AS

1

*, BM

22

H349015022

Piston C1 Komp.

Plunger C1 AS

1

*, BKT

23

H239015023

Piston D Komp.

Plunger D AS

2

*, DOZ, OPT

24

H349015024

Kapak

Cover

7

25

H349015025

Civata

Hex. Soc. Head Bolt

28

26

H349015026

O-Ring

O-Ring

7

27

H349015027

O-Ring

O-Ring

8

28

H349015028

Tutucu

Retainer

7

47

H349015047

Popet

Poppet

1

48

H349015048

Yay

Spring

1

49

H349015049

Kapak

Cap

1

56

H349015056

O-Ring

O-Ring

8

66

H349015066

O-Ring

O-Ring

6

79

H349015079

Yük Emniyet Valf Komp.Overload Relief Ass'y

8

89

H349015089

Back-Up Ring

Back-Up Ring

8

90

H349015090

O-Ring

O-Ring

8

97

Piston B9

Plunger B9

1

BM

NSP

98

Piston C1

Plunger C1

2

BKT

NSP

99

Piston D

Plunger D

2

DOZ, OPT

NSP

103 H349015103

Yay

Spring

7

104 H349015104

Piston Kapağı

Plunger Cap

7

105 H349015105

Yay Klavuzu

Spring Guide

7

106 H349015106

Çek

Check

2

107 H349015107

Yay

Spring

2

109 H349015109

Kapak

Cap

2

110 H349015110

Yay Klavuzu

Spring Guide

7

111 H349015111

Durdurucu

Stopper

7

116 H349015116

O-Ring

O-Ring

9

161

Ana Popet

Main Popet

8

K2

162

Back-Up Ring

Back-Up Ring

8

K2

163 H349015163

O-Ring

O-Ring

8

164

Gömlek

Sleeve

8

K2

165

Kapak

Cap

8

K2

166 H349015166

Somun

Hex Nut

8

167

Civata

Adjust Screw

8

K2

168

Piston

Piston

8

K2

169

Yay, İç

Spring, Inside

8

K2

M10x25

K2

(*) Ancak seri numarası verildiğinde tek parça olarak tedarik edilebilir. / (*) This part is suppplied as a single part only when the serial
number is informed.

AKV (1)
MCV (1)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233008-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

170

Yay, Dış

Spring, Outside

8

K2

171

Pilot Tutucu

Pilot Seat

8

K2

172

Pilot Popet

Pilot Poppet

8

K2

173

Yay

Spring

8

K2

174 H349015174

O-Ring

O-Ring

8

175

Yay Klavuzu

Spring Guide

8

(*) Ancak seri numarası verildiğinde tek parça olarak tedarik edilebilir. / (*) This part is suppplied as a single part only when the serial
number is informed.

K2

AKV (2)
MCV (2)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H349015001

O-Ring

O-Ring

11

2

H349015002

Back-Up Ring

Back-Up Ring

10

3

H349015003

O-Ring

O-Ring

9

4

H349015004

Kapak

Cap

7

5

H349015005

Çek

Check

1

6

H349015006

Yay

Spring

1

8

H349015008

O-Ring

O-Ring

6

11

H349015011

Kapak

Cap

2

12

H349015012

O-Ring

O-Ring

7

13

H349015013

Kapak Komp.

Cover Ass'y

1

14

H349015014

O-Ring

O-Ring

3

15

H349015015

Yay

Spring

1

16

H349015016

Popet

Poppet

1

17

H349015017

Kapak

Cap

2

18

H349015018

Kapak

Cap

2

35

H349015035

Naylon Yonga

Nylon Chip

7

36

H349015036

Yay

Spring

8

37

H349015037

Çek

Check

5

38

H349015038

Çek

Check

7

45

H349015045

O-Ring

O-Ring

3

46

H349015046

Kapak

Cap

2

50

H349015050

Yay

Spring

2

52

H349015052

Negatif Kont. Valf Komp Foot Relief Ass'y

2

K5

53

H349015053

Civata

Hex Soc. Head Bolt

7

M14x110

54

H349015054

Yaylı Rondela

Spring Washer

7

M14

55

H349015055

Sürgü

Spool

1

66

H349015066

O-Ring

O-Ring

6

67

H349015067

Kapak

Cap

3

80

H349015080

Kapak

Cap

2

81

H349015081

O-Ring

O-Ring

4

112 H349015112

Manifold

Manifold

1

113 H349015113

Sürgü

Spool

1

114 H349015114

Yay Klavuzu

Spring Guide

1

115 H349015115

Civata

Hex Soc. Head Bolt

4

116 H349015116

O-Ring

O-Ring

9

117 H349015117

Yay

Spring

1

118 H349015118

Kapak

Cap

1

119 H349015119

Çek

Check

2

120 H349015120

Yay

Spring

2

126

Kapak

Cover

1

127 H349015127

Civata

Hex Soc. Head Bolt

4

128 H349015128

O-Ring

O-Ring

1

129

Manifold

Manifold

1

233009-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

K4

M8x55

K4
M12x30

K4

AKV (2)
MCV (2)
Parça No Adı
Part No

130

Yay

Spring

1

K4

131

Piston

Piston

1

K4

132 H349015132

Civata

Hex Soc. Head Bolt

3

133 H349015133

O-Ring

O-Ring

1

134

Kapak

Cap

1

K4

135

Yay

Spring

1

K4

136

Popet

Poppet

1

K4

137 H349015137

Back-Up Ring

Back-Up Ring

1

138

Kovan

Sleeve

1

139 H349015139

O-Ring

O-Ring

1

140 H349015140

Back-Up Ring

Back-Up Ring

1

141

Piston

Piston

1

K4

142

Kapak

Cap

2

K5

143

Yay

Spring

2

K5

144

Popet

Poppet

2

K5

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233009-00

No
No

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M5x50

K4

AKV (3)
MCV (3)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

1

H349015001

O-Ring

O-Ring

11

3

H349015003

O-Ring

O-Ring

9

4

H349015004

Kapak

Cap

7

7

H349015007

Tapa

Plug

1

8

H349015008

O-Ring

O-Ring

8

9

H349015009

Çek

Check

1

10

H349015010

Yay

Spring

1

23

H239015023

Piston D Komp.

Plunger D Ass'y

2

24

H349015024

Kapak

Cover

7

25

H349015025

Civata

Hex Soc Head Bolt

28

26

H349015026

O-Ring

O-Ring

7

27

H349015027

O-Ring

O-Ring

8

28

H349015028

Tutucu

Retainer

7

Yuva

Housing

1

31

Not
Note

233010-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

*, DOZ, OPT

M10x25

NSP

32

H239015032

Piston Z Komp.

Plunger Z Ass'y

1

*, TRV

33

H239015033

Piston T6 Komp.

Plunger T6 Ass'y

1

*, SW

34

H349015034

Piston A8 Komp.

Plunger A8 Ass'y

1

*, AM

56

H349015056

O-Ring

O-Ring

8

60

H349015060

Kapak

Cover

1

61

H349015061

Back-Up Ring

Back-Up Ring

1

62

H349015062

O-Ring

O-Ring

1

63

H349015063

Çek

Check

1

64

H349015064

Yay

Spring

1

66

H349015066

O-Ring

O-Ring

6

68

H349015068

Back-Up Ring

Back-Up Ring

2

69

H349015069

O-Ring

O-Ring

1

70

H349015070

Popet

Poppet

1

71

H349015071

Yay

Spring

1

72

H349015072

Kovan

Sleeve

1

73

H349015073

Kapak

Cap

1

74

H349015074

Piston

Piston

1

78

H349015078

Ana Emniyet Valf Komp Main Relief Ass'y

1

K1

79

H349015079

Yük Emniyet Valf Komp Overload Relief Ass'y

10

K2

80

H349015080

Kapak

Cap

2

81

H349015081

O-Ring

O-Ring

4

82

H349015082

Yay Klavuzu

Spring Guide

1

83

H349015083

Kapak

Cap

1

84

H349015084

Yay

Spring

1

85

H349015085

Sürgü

Spool

1

86

H349015086

Kovan

Sleeve

1

87

H349015087

Piston

Piston

2

88

H349015088

Make-Up Komp.

Make-Up Ass'y

2

89

H349015089

Back-Up Ring

Back-Up Ring

8

K2

(*) Ancak seri numarası verildiğinde tek parça olarak tedarik edilebilir. / (*) This part is supplied as a single part only when the serial
number is informed.

AKV (3)
MCV (3)
No
No
90

Parça No Adı
Part No
H349015090

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233010-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

O-Ring

O-Ring

8

99

Piston D

Plunger D

2

DOZ, OPT

NSP

100

Piston Z

Plunger Z

1

TRV

NSP

101

Piston T6

Plunger T6

1

SW

NSP

102

Piston A8

Plunger A8

1

AM

NSP

103 H349015103

Yay

Spring

7

104 H349015104

Piston Kapağı

Plunger Cap

7

105 H349015105

Yay Klavuzu

Spring Guide

7

106 H349015106

Çek

Check

2

107 H349015107

Yay

Spring

2

109 H349015109

Kapak

Cover

2

110 H349015110

Yay Klavuzu

Spring Guide

7

111 H349015111

Durdurucu

Stopper

7

116 H349015116

O-Ring

O-Ring

9

119 H349015119

Çek

Check

2

120 H349015120

Yay

Spring

2

121 H349015121

Yay

Spring

1

122 H349015122

O-Ring

O-Ring

2

123 H349015123

Kovan

Sleeve

1

145

Kovan

Sleeve

1

K1

146

Ana Popet

Main Poppet

1

K1

147

Yay

Spring

1

K1

148

Orifis

Orifice

1

K1

149 H349015149

O-Ring

O-Ring

1

150

Pilot Yuva

Pilot Seat

1

K1

151

Pilot Popet

Pilot Poppet

1

K1

152

Yay

Spring

1

K1

153

Kapak

Cap

1

K1

154 H349015154

O-Ring

O-Ring

1

155 H349015155

Back-Up Ring

Back-Up Ring

1

156

Kilit Somun

Lock Nut

1

K1

157

Kovan

Sleeve

1

K1

158

Piston

Piston

1

K1

159

Kilit Somun

Lock Nut

1

K1

160

Civata

Adjust Screw

1

K1

161

Ana Popet

Main Poppet

8

K2

162

Back-Up Ring

Back-Up Ring

8

K2

163 H349015163

O-Ring

O-Ring

8

164

Kovan

Sleeve

8

K2

165

Kapak

Cap

8

K2

166 H349015166

Somun

Hex Nut

8

167

Civata

Adjust Screw

8

K2

168

Piston

Piston

8

K2

(*) Ancak seri numarası verildiğinde tek parça olarak tedarik edilebilir. / (*) This part is supplied as a single part only when the serial
number is informed.

AKV (3)
MCV (3)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233010-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

169

Yay, İç

Spring, Inside

8

K2

170

Yay, Dış

Spring, Outside

8

K2

171

Pilot Yuva

Pilot Seat

8

K2

172

Pilot Popet

Pilot Poppet

8

K2

173

Yay

Spring

8

K2

174 H349015174

O-Ring

O-Ring

8

175

Yay Klavuzu

Spring Guide

8

(*) Ancak seri numarası verildiğinde tek parça olarak tedarik edilebilir. / (*) This part is supplied as a single part only when the serial
number is informed.

K2

AKV (4)
MCV (4)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H349015001

O-Ring

O-Ring

11

2

H349015002

Back-Up Ring

Back-Up Ring

10

3

H349015003

O-Ring

O-Ring

9

4

H349015004

Kapak

Cap

7

8

H349015008

O-Ring

O-Ring

8

12

H349015012

O-Ring

O-Ring

7

14

H349015014

O-Ring

O-Ring

3

17

H349015017

Kapak

Cap

2

18

H349015018

Kapak

Cap

2

19

H349015019

Kapak

Cap

3

27

H349015027

O-Ring

O-Ring

8

29

H349015029

O-Ring

O-Ring

4

30

H349015030

O-Ring

O-Ring

1

35

H349015035

Naylon Yonga

Nylon Chip

7

36

H349015036

Yay

Spring

8

37

H349015037

Çek

Check

5

38

H349015038

Çek

Check

7

45

H349015045

O-Ring

O-Ring

3

46

H349015046

Kapak

Cap

2

50

H349015050

Yay

Spring

2

51

H349015051

Sürgü

Spool

1

52

H349015052

Negatif Kont. Valf Komp. Foot Relief Ass'y

2

K5

53

H349015053

Civata

Hex Soc. Head Bolt

7

M14x110

54

H349015054

Yaylı Rondela

Spring Washer

7

M14

56

H349015056

O-Ring

O-Ring

8

57

H349015057

Civata

Hex Soc. Head Bolt

8

58

H349015058

Flanş

Flange

2

59

H349015059

O-Ring

O-Ring

2

65

H239015065

Orifis

Orifice

1

75

H349015075

Kapak

Cap

1

76

H349015076

Back-Up Ring

Back-Up Ring

1

77

H349015077

Çek

Check

1

79

H349015079

Yük Emniyet Valf Komp. Overload Relief Ass'y

8

81

H349015081

O-Ring

O-Ring

4

89

H349015089

Back-Up Ring

Back-Up Ring

8

90

H349015090

O-Ring

O-Ring

8

91

H349015091

Manifold

Manifold

1

92

H349015092

Kapak Komp.

Cover Ass'y

1

K3

93

H349015093

Civata

Hex Soc. Head Bolt

4

M10x120

94

H349015094

Yay Klavuzu

Spring Guide

1

95

H349015095

Yay

Spring

1

96

H349015096

Popet

Poppet

1

O-Ring

O-Ring

9

116 H349015116

M10x35

K2

233011-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

AKV (4)
MCV (4)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233011-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

142

Kapak

Cap

2

K5

143

Yay

Spring

2

K5

144

Popet

Poppet

2

K5

161

Ana Popet

Main Poppet

8

K2

162

Back-Up Ring

Back-Up Ring

8

K2

163 H349015163

O-Ring

O-Ring

8

164

Kovan

Sleeve

8

K2

165

Kapak

Cap

8

K2

166 H349015166

Somun

Hex Nut

8

167

Civata

Adjust Screw

8

K2

168

Piston

Piston

8

K2

169

Yay, İç

Spring, Inside

8

K2

170

Yay, Out

Spring, Outside

8

K2

171

Pilot Yuva

Pilot Seat

8

K2

172

Pilot Popet

Pilot Poppet

8

K2

173

Yay

Spring

8

K2

174 H349015174

O-Ring

O-Ring

8

175

Yay Klavuzu

Spring Guide

8

K2

176

Kapak

Cover

1

K3

177

Sürgü

Spool

1

K3

178

Yay

Spring

1

K3

DÖNÜŞ MOTORU-DÖNDÜRME ÜNİTESİ
HYDRAULIC OIL MOTOR-SWING UNIT
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233012-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H343001900

Dönüş Motoru

Swing Motor

1

1

H349020001

Ring, İç

Inner Ring

1

2

H349020002

Yağ Keçesi

Oil Seal

1

3

H349020003

Makaralı Rulman

Tapero Roller Bearing

1

4

H349020004

Seviye Göstergesi

Leel Gauge Ass'y

1

5

H349020005

Yay Desteği

Backing, Spring

1

6

H349020006

Plaka

Cam Plate

1

7

H349020007

Geri Dönüş Plakası

Return Plate

1

8

H349020008

Piston Komplesi

Piston Ass'y

9

9

H349020009

Plaka

Lining Plate

3

10

H349020010

Plaka

Plate

3

11

H349020011

O-Ring

O-Ring

1

12

H349020012

Piston

Piston

1

13

H349020013

O-Ring

O-Ring

2

14

H349020014

Yay

Spring

15

15

H349020015

Parlel Pim

Parallel Pin

2

16

H349020016

Piston

Piston

2

17

H349020017

O-Ring

O-Ring

3

18

H349020018

Kapak

Cap

3

19

H349020019

Segman

Scrowave

4

20

H349020020

Teflon Ring

Teflon Ring

4

21

H349020021

Burç

Bush

4

22

H349020022

Denge Plakası

Balance Plate

1

23

H349020023

Rulman, İğne

Needle Bearing

1

24

H349020024

Segman

Snap Ring

1

25

H349020025

Silindir Komp.

Cylinder Ass'y

1

NSP

26

H349020026

Gövde

Housing

1

NSP

27

H349020027

Yüksük

Collar

1

28

H349020028

Tapa

Plug

2

29

H349020029

Segman

Snap Ring

1

30

H349020030

Baypas Valf Komp.

Bypass Valve Ass'y

2

31

H349020031

Back Up Ring

Back Up Ring

2

32

H349020032

O-Ring

O-Ring

2

33

H349020033

O-Ring

O-Ring

2

34

H349020034

Kapak

Cover

1

35

H349020035

Zaman Geciktirici Valf Time Delay Valve

1

36

H349020036

Civata

Hex. Socket Bolt

3

37

H349020037

O-Ring

O-Ring

1

38

H349020038

O-Ring

O-Ring

2

39

H349020039

Emniyet Valfi

Relief Valve

2

40

H349020040

O-Ring

O-Ring

4

41

H349020041

Civata

Hex. Socket Bolt

4

*

NSP

NSP

M16x60

(*)Bu motor seviye göstergesini (4) içermiyor.Seviye göstergesini motordan ayrı sipariş ediniz./This motor does not contain the level
gauge ass'y (4). Please order this level gauge seperately from this motor.

DÖNÜŞ MOTORU-DÖNDÜRME ÜNİTESİ
HYDRAULIC OIL MOTOR-SWING UNIT
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

42

H349020042

Çek

Check

2

43

H349020043

Yay

Spring

2

44

H349020044

Kapak

Cap

2

45

H349020045

Back Up Ring

Back Up Ring

2

Not
Note

233012-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

(*)Bu motor seviye göstergesini (4) içermiyor.Seviye göstergesini motordan ayrı sipariş ediniz./This motor does not contain the level
gauge ass'y (4). Please order this level gauge seperately from this motor.

REDÜKSİYON DİŞLİSİ-DÖNDÜRME ÜNİTESİ
REDUCTION GEAR-SWING UNIT
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

H343002000

Redüksiyon Dişlisi

Reduction Gear

1

1

H349020501

Piston Şaft

Piston Shaft

1

2

H349020502

Yüksük

Collar

1

3

H349020503

Plaka

Plate

1

4

H349020504

Segman

Snap Ring

1

5

H349020505

Makaralı Rulman

Aligning Roller Brg.

1

6

H349020506

Dişli Yuvası

Gear Case

1

7

H349020507

Yüksük

Collar

1

8

H349020508

Segman

Snap Ring

1

9

H349020509

Yağ Keçesi

Oil Seal

1

10

H349020510

Makaralı Rulman

Aligning Roller Brg.

1

11

H349020511

Paralel Pim

Parallel Pin

4

12

H349020512

Dişli Ring

Ring Gear

1

13

H349020513

Düz Dişli 4

Spur Gear 4

1

14

H349020514

Tutucu Komp. 1

Holder Ass'y 1

1

15

H349020515

Güneş Dişli

Sun Gear

1

16

H349020516

Civata

Bolt

16

17

H349020517

Pul

Rock Washer

16

18

H349020518

Tutucu Komp. 2

Holder Ass'y 2

1

19

H349020519

Tutucu

Holder

1

20

H349020520

Şaft 2

Shaft 2

3

21

H349020521

Burç 2

Bush 2

3

22

H349020522

Düz Dişli 5

Spur Gear 5

3

23

H349020523

Basma Plakası

Thrust Plate

3

24

H349020524

Yaylı Pim

Spring Pin

3

25

H349020525

Tapa

Plug

1

26

H349020526

Tapa

Plug

2

Not
Note

M12x150

233013-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

ALT ŞASE HİDROLİĞİ MONTAJI (1)
LOWER FRAME HYDRAULIC MOUNTING (1)
No
No

Parça No
Part No

Description

Adet
Q'ty

Adı

Not
Note

233101-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

H233100100

Aks Dengeleme Sil.

Oscillating Cyl.

2

2

N01/0384686

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M22x85

3

N03/1310017

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M22

4

N16/N910002

A.T. Dirsek

Elbow

4

5

N18/3570192

Yüksük

Ring

4

6

N17/3570192

Yüksüklü Somun

Nut

4

7

H233100200

Boru, Sol

Pipe, L/H

1

8

H233100300

Boru, Sağ

Pipe, R/H

1

9

H233101100

Ön Aks Kilit Valfi

Valve, Lock

1

10

N01/0380494

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x90

11

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M8

12

N16/K114341

Rekor

Connector

3

13

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

3

14

97S091232

Hortum Komp.

Hose

1

15

N16/K114348

Rekor

Connector

1

16

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

1

17

97Q091230

Hortum Komp.

Hose

1

18

N16/K220471

Rekor

Connector

2

19

N03/0000005

Pul, O-Ringli

Washer, Pln.

2

20

N16/K114343

Rekor

Connector

2

21

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

2

22

99Q093337

Hortum Komp.

Hose

1

23

99Q093333

Hortum Komp.

Hose

1

24

H343202801

A.T. Rekor

Tee

1

25

H233101300

Koruma Sacı

Cover

1

26

H233101200

Koruma Sacı

Cover

1

5123001-5123069

D

H233101201

Koruma Sacı

Cover

1

5123070-

D

27

N01/0231514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

12

M6x20

28

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

12

M6

29

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

12

M8

14.07.2006

HMK 200 W-2

ALT ŞASE HİDROLİĞİ MONTAJI (2)
LOWER FRAME HYDRAULIC MOUNTING (2)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H233110100

Fren Bloğu Bağ. Sacı

Bracket, Brake Block

1

2

N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M10x20

3

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M10

4

N16/K114342

Rekor

Connector

8

5

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

8

6

H233110200

Blok, Fren-Ön

Block, Brake-Front

2

7

N01/0380410

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M8x50

8

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

9

H233110400

Boru, Fren-Sağ

Pipe, Brake-R/H

1

10

N18/3570192

Yüksük

Ring

4

11

N17/3570192

Yüksüklü Somun

Nut

4

12

H233110500

Boru, Fren-Sol

Pipe, Brake-L/H

1

13

N16/N220073

A.T. Dirsek

Elbow

2

14

97S092237

Hortum Komp.

Hose

1

15

97S092234

Hortum Komp.

Hose

1

16

97L192214

Hortum Komp.

Hose

2

17

H233110600

Fren Sacı, Ön

Bracket, Brake, Front

2

18

N16/K200302

Rekor

Connector

2

19

N02/3570350

A.K. Somun

Nut

2

20

97Y192210

Hortum Komp.

Hose

2

21

N16/K220453

Rekor

Connector

2

22

N03/0000004

Pul

Washer

2

24.08.2007

233102-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M18x1.5

HMK 200 W-2

ALT ŞASE HİDROLİĞİ MONTAJI (3)
LOWER FRAME HYDRAULIC MOUNTING (3)
No
No
4

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233103-00- 03

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H233120302

Ayak Sil. Mont., Sağ

Outrig. Cyl. Mnt., R/H

1

5123001-5123120

D

H233120303

Ayak Sil. Mont., Sağ

Outrig. Cyl. Mnt., R/H

1

5123121-

C

H233123401

Dozer Sil. Mont., Sağ

Dozer Blade Mnt., R/H

1

5123001-5123120

D

H233123402

Dozer Sil. Mont., Sağ

Dozer Blade Mnt., R/H

1

5123121-

C

6

H233125500

Seçici Valf

Selector Valve

1

7

N01/5890914

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Hd.

3

M10x70

8

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M10

9

H323102100

A.T. Rekor

Tee

2

10

99Q073768

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

11

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

12

N16/K600303

Rekor

Rekor

2

14

H233125600

Ara Sacı

Plate

1

15

N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x20

16

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

17

99Q173713

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

18

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

21

99S173713

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

5123001-5123085

D

99S173715

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

5123086-

D

22

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

23

99Q073744

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

24

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

25

99Q173714

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

26

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

29

99S173713

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

5123001-5123085

D

99S173715

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

5123086-

D

30

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

31

N16/K130124

Rekor

Connector

4

32

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

4

35

N16/K130123

Rekor

Connector

2

36

N10/2002436

O-Ring

O-Ring

2

39

H323102100

A.T. Rekor

Tee

1

40

99Q073742

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

41

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

43

N16/K130124

Rekor

Connector

1

44

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

45

99Q073730

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

46

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

47

N16/K130123

Rekor

Connector

1

48

N10/2002436

O-Ring

O-Ring

1

49

N16/K114354

Rekor

Connector

1

50

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

5

24.08.2007

HMK 200 W-2

ALT ŞASE HİDROLİĞİ MONTAJI (3)
LOWER FRAME HYDRAULIC MOUNTING (3)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233103-00- 03

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

51

N16/K114341

Rekor

Connector

1

52

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

1

53

97U091225

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

56

N16/K114341

Rekor

Connector

1

57

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

1

58

99Q091230

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

59

99R073714

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

60

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

65

99P173715

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

66

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

67

99P173715

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

68

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

69

99P173715

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

70

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

71

99P173715

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

72

N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

73

H233122501

Ayak Sil. Mont., Sol

Outrig. Cyl. Mnt., L/H

1

5123001-5123120

D

H233122502

Ayak Sil. Mont., Sol

Outrig. Cyl. Mnt., L/H

1

5123121-

C

H233124400

Dozer Sil. Mont., Sol

Dozer Blade Mnt., L/H

1

5123001-5123120

D

H233124401

Dozer Sil. Mont., Sol

Dozer Blade Mnt., L/H

1

5123121-

C

75

H233125800

Adaptör

Connector

2

76

N16/K130125

Rekor

Connector

6

77

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

8

78

H233125700

T-Blok

T-Block

1

79

N01/0380770

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

M10x100

80

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M10

81

H233125200

Koruyucu Lastik

Rubber, Protection

2

82

N01/0232486

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x30

83

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

84

H233125900

Tutucu Sac

Holder

2

74

24.08.2007

HMK 200 W-2

ALT ŞASE HİDROLİĞİ MONTAJI (4)
LOWER FRAME HYDRAULIC MOUNTING (4)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H233140100

Şanzuman Askı Sacı

Hanger , Transmis.

1

2

N01/0384686

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M22X85

3

N03/0100033

Pul

Washer, Pln.

4

M22

4

N03/1310017

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M22

5

N02/3570410

A.K. Somun

Nut, Hex.

4

M22

6

H233140200

Boru K.M., Üst

Pipe W.A., Upper

1

7

H233140400

Boru K.M., Alt

Pipe W.A., Lower

1

8

N16/J460104

Yarım Flanş

Flange, Split

8

9

N01/5891214

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

8

M12x50

10

N03/1360011

Pul

Washer, Pln.

16

M12x50

11

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

6

12

N01/5891190

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

8

13

H233140900

Şanzuman

Transmission

1

14

N10/2015003

O-Ring

O-Ring

1

15

N01/0381754

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

M20x60

16

N03/0100031

Pul

Washer, Pln.

3

M20

17

N03/1310016

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M20

18

H233141001

Yürüyüş Motoru

Regulating Motor

1

19

H233141100

Döner Dağıtıcı

Turning Joint

1

20

N01/0233590

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M16x45

22

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M16

23

H233141200

B.H.H.

Hose, Ass'y

1

24

H233141300

B.H.H.

Hose, Ass'y

1

25

97T092222

Hortum Komp.

Hose, Ass'y

1

26

97S092218

Hortum Komp.

Hose, Ass'y

1

27

N16/K214454

Rekor

Connector

2

28

N10/2001321

O-Ring

O-Ring

2

29

N16/K114342

Rekor

Connector

2

30

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

2

31

H343201401

A.T. Rekor

Tee

1

32

N16/K214455

Rekor

Connector

1

33

N10/2001122

O-Ring

O-Ring

1

34

N16/K214473

Rekor

Connector

1

35

N10/2002331

O-Ring

O-Ring

1

36

99S093214

Hortum Komp.

Hose, Ass'y

1

37

97Q91209

Hortum Komp.

Hose, Ass'y

1

38

97T091220

Hortum Komp.

Hose, Ass'y

1

39

H233141400

Rekor

Connector

1

40

N10/2001122

O-Ring

O-Ring

1

41

N16/K114348

Rekor

Connector

1

42

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

1

24.08.2007

233104-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M12x40

HMK 200 W-2

ALT ŞASE HİDROLİĞİ MONTAJI (4)
LOWER FRAME HYDRAULIC MOUNTING (4)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

43

N01/5892042

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Hd.

2

M20x55

44

N03/1360015

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M20

45

N03/0800003

Pul

Washer, Pln.

2

M20

24.08.2007

233104-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200 W-2

DÖNER DAĞITICI
TURNING JOINT
No
No

Parça No
Part No
H233141100

Adı
Description

Adet
Q'ty

Döner Dağıtıcı Komp.

Turning Joint' Ass'y

1

1

Göbek

Hub

1

2

Shaft Komp.

Shaft Ass'y

1

3

Kapak

Cover

1

4

Mesafe Bileziği

Spacer

1

5

Şim

Shim

1

6

Şim

Shim

1

Not
Note

233105-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

7

H239036007

Keçe

Seal, Slipper

15

K

8

H239036008

O-Ring

O-Ring

1

K

9

H239036009

O-Ring

O-Ring

1

K

10

H239036010

O-Ring

O-Ring

1

K

11

Tapa

Plug-PT

2

12

Tapa

Plug-PT

9

13

Tapa

Plug-PT

7

Segman

Retainer Ring

1

15

Civata

Bolt-Hex. Head

4

16

Yaylı Rondela

Washer- Spring

4

Tamir Takımı

Seal KIT

1

14

H239036014

H239036017

K

K

TAHRİK GÖVDESİ - ŞANZIMAN
INPUT HOUSING -TRANSMISSION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

005 H239025001

Gövde

Input Housing

1

010 H239025002

O-Ring

O-Ring

1

015

Tapa

Screw Plug

1

010 H239025004

•Tapa

•Screw Plug

1

020 H239025005

•O-Ring

•O-Ring

1

035 H239025006

Piston

Piston

1

040 H239025007

Yay

Compr. Spring

1

045 H239025008

Conta

Gasket

1

050

Tapa

Screw Plug

1

010 H239025010

•Tapa

•Screw Plug

1

020 H239025011

•O-Ring

•O-Ring

1

060 H239025012

O-Ring

O-Ring

1

Not
Note

233106-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

TAHRİK ELEMANLARI - ŞANZIMAN
INPUT -TRANSMISSION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

020 H239025013

Segman

Piston Ring

2

030 H239025014

Conta

Gasket

1

040 H239025015

O-Ring

O-Ring

1

050 H239025016

V-Ring

V-Ring

1

060 H239025017

Rulman, Bilyalı

Ball Bearing

1

110 H239025018

V-Ring

V-Ring

1

130 H239025019

Kısma Subabı

Throttle Valve

1

010 H239025020

•O-Ring

•O-Ring

1

020 H239025021

•O-Ring

•O-Ring

1

160 H239025022

Yatak

Guide Bush

1

170 H239025023

O-Ring

O-Ring

2

180 H239025024

Şaft Keçesi

Shaft Seal

1

190 H239025025

Segman

Snap Ring

1

200 H239025026

Segman

Retaining Ring

1

210 H239025027

Şaft

Input Shaft

1

Not
Note

233107-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

GÖVDE - ŞANZIMAN
HOUSING -TRANSMISSION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

010 H239025028

Gövde

Housing

1

040 H239025029

O-Ring

O-Ring

1

060

Tapa

Screw Plug

1

010 H239025031

•Tapa

•Screw Plug

1

020 H239025032

•O-Ring

•O-Ring

1

070

Tapa

Screw Plug

1

010 H239025034

•Tapa

•Screw Plug

1

020 H239025035

•O-Ring

•O-Ring

1

100 H239025036

Conta

Gasket

1

110 H239025037

O-Ring

O-Ring

1

120 H239025038

Civata

Cap Screw

10

130 H239025039

Kısma Subabı

Throttle Valve

1

010 H239025040

•O-Ring

•O-Ring

1

020 H239025041

•O-Ring

•O-Ring

1

170

Tapa

Screw Plug

2

010 H239025043

•Tapa

•Screw Plug

2

020 H239025044

•O-Ring

•O-Ring

2

180 H239025045

Havalandırma Subabı

Vent Valve

1

190 H239025046

Tapa

Plug

1

210

Tapa

Screw Plug

2

010 H239025004

•Tapa

•Screw Plug

2

020 H239025005

•O-Ring

•O-Ring

2

240 H239025050

Tapa

Screw Plug

2

244 H239025051

Ring

Sealing Ring

2

280

Tapa

Screw Plug

1

010 H239025034

•Tapa

•Screw Plug

1

020 H239025054

•O-Ring

•O-Ring

1

290 H239025055

Etiket

Type Plate

1

296 H239025056

Saplama

Grooved Stud

4

330 H239025057

Emiş Tübü

Suction Tube

1

340 H239025058

Rekor

Nipple

1

360 H239025059

Boru

Pipe

1

380

Adaptör

Screw In Sleeve

1

010 H239025061

•Rekor

•Socket

1

020 H239025062

•O-Ring

•O-Ring

1

400 H239025063

Civata

Hexagon Screw

1

Not
Note

233108-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

YAĞLAMA TESİSATI - ŞANZIMAN
OIL PIPE -TRANSMISSION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

010 H239025064

Boru

Hose Pipe

1

020 H239025065

Boru

Hose Pipe

1

030 H239025066

O-Ring

O-Ring

1

040

Civata

Union Screw

1

010 H239025068

•Civata

•Union Screw

1

020 H239025005

•O-Ring

•O-Ring

1

060 H239025070

Adaptör

Screw In Sleeve

1

010 H239025071

•Rekor

•Socket

1

020 H239025072

•O-Ring

•O-Ring

1

065

Adaptör

Screw In Sleeve

2

010 H239025071

•Rekor

•Socket

2

020 H239025072

•O-Ring

•O-Ring

2

Not
Note

233109-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

KAVRAMA - ŞANZIMAN
COUPLING -TRANSMISSION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

010 H239025076

Piston

Piston

1

020 H239025077

Yay

Cup Spring

1

030 H239025078

Taşıyıcı Disk

Disc Carrier

1

040 H239025079

Conta

Gasket

1

050 H239025080

Plaka

Sheet

1

060 H239025081

Rulman, Bilyalı

Ball Bearing

1

070 H239025082

Segman

Retaining Ring

1

080 H239025083

Merkezleme Diski

Centering Disc

1

090 H239025084

Segman

Retaining Ring

1

100 H239025085

Şim

Support Shim

1

110 H239025086

Segman

Retaining Ring

1

210 H239025087

Kavrama Diski

O.Clutch Disk

10

212

Kavrama Diski

O.Clutch Disk

1

H239025087

Kavrama Diski

O.Clutch Disk

1

H239025090

Kavrama Diski

O.Clutch Disk

1

H239025091

Kavrama Diski

O.Clutch Disk

1

H239025092

Kavrama Diski

O.Clutch Disk

1

H239025093

Kavrama Diski

O.Clutch Disk

1

220 H239025094

Kavrama Diski

LIN.Clutch Disk

11

Not
Note

233110-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M-DİSK FRENİ - ŞANZIMAN
M-DISC BRAKE -TRANSMISSION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

010 H239025095

Piston

Piston

1

020 H239025096

Yay

Cup Spring

1

030 H239025097

Pul

Washer

1

040 H239025098

Conta

Gasket

1

050 H239025099

Segman

Snap Ring

1

060 H239025100

Şim

End Shim

1

070 H239025101

Segman

Retaining Ring

1

210 H239025102

Kavrama Diski

O.Clutch Disc

5

212

Kavrama Diski

O.Clutch Disc

1

H239025104

Kavrama Diski

O.Clutch Disc

1

H239025105

Kavrama Diski

O.Clutch Disc

1

H239025106

Kavrama Diski

O.Clutch Disc

1

H239025107

Kavrama Diski

O.Clutch Disc

1

H239025108

Kavrama Diski

O.Clutch Disc

1

H239025109

Kavrama Diski

O.Clutch Disc

1

H239025110

Kavrama Diski

O.Clutch Disc

1

220 H239025111

Kavrama Diski

I.Clutch Disc

6

Not
Note

233111-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

PLANET DİŞLİSİ TAHRİĞİ - ŞANZIMAN
PLANETARY DRIVE -TRANSMISSION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

010 H239025112

Dişli Taşıyıcı

Planet Carrier

1

020 H239025113

Bilyalı Rulman

Ball Bearing

1

030 H239025114

Segman

Retaining Ring

1

060 H239025115

Planet Dişli

Planet Gear

3

080 H239025116

Yatak

Roller Bearing

3

100 H239025117

Segman

Retaining Ring

3

110 H239025118

Güneş Dişli

Sun Gear

1

120

Pul

Washer

1

H239025120

Pul

Washer

1

H239025121

Pul

Washer

1

H239025122

Pul

Washer

1

H239025123

Pul

Washer

1

H239025124

Pul

Washer

1

H239025125

Pul

Washer

1

H239025126

Pul

Washer

1

H239025127

Pul

Washer

1

H239025128

Pul

Washer

1

H239025129

Pul

Washer

1

130 H239025130

Segman

Retainin Ring

1

140 H239025131

Dişli

Ring Dişli

1

Not
Note

233112-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

PARK FRENİNİ ÇÖZME - ŞANZIMAN
DISCONNECTION -TRANSMISSION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

010 H239025132

Tırnak

Shifting Dog

1

020 H239025133

Segman

Retaining Ring

1

030 H239025134

Kayıcı Gömlek

Sliding Sleeve

1

040 H239025135

Dişli Çatalı

Gear Shift Fork

1

050 H239025136

Klavuz

Sliding Pad

2

060 H239025137

Pim

Pin

1

070 H239025138

O-Ring

O-Ring

1

080 H239025139

Kama

Slot Oin

1

094 H239025140

Segman

Retaining Ring

1

090 H239025141

Levye

Lever

1

110 H239025142

Civata

Hex. Screw

1

120

Pul

Interm Washer

1

H239025144

Pul

Interm Washer

1

H239025145

Pul

Interm Washer

1

H239025146

Pul

Interm Washer

1

H239025147

Pul

Interm Washer

1

H239025148

Pul

Interm Washer

1

H239025149

Pul

Interm Washer

1

H239025150

Pul

Interm Washer

1

130 H239025151

Civata

Cap Screw

1

140 H239025152

Pul

Washer

1

Not
Note

233113-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

ALIN DİŞLİSİ TAHRİĞİ - ŞANZIMAN
SPUR GEAR DRIVE -TRANSMISSION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

020 H239025153

Segman

Retaining Ring

1

050 H239025101

Segman

Retaining Ring

1

060 H239025155

Kapak, Yatak

Bearing Cover

1

070 H239025156

Segman

Retaining Ring

1

080 H239025157

Gömlek

Needle Sleeve

1

210 H239025158

Helezonik Dişli

Helical Gear

1

220 H239025159

Bilyalı Rulman

Ball Bearing

2

236 H239025160

Tel Süzgeç

Screen Sheet

1

240 H239025161

Civata

Counters. Screw

2

Not
Note

233114-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

VİTES KOLU SENSÖRÜ - ŞANZIMAN
GEAR SHIFT SENSOR -TRANSMISSION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

010 H239025162

Gövde

Housing

1

020 H239025163

Conta

Gasket

1

032 H239025164

Yay

Compr. Spring

1

040

Tapa

Screw Plug

1

010 H239025166

•Tapa

•Screw Plug

1

020 H239025167

•O-Ring

•O-Ring

1

046 H239025043

Tapa

Screw Plug

1

048 H239025169

Conta Rondelası

Sealing Ring

1

050 H239025170

Piston

Piston

1

052 H239025171

Emniyet Valfi

Press. Rel. Valve

1

010 H239025172

•O-Ring

•O-Ring

1

020 H239025173

•O-Ring

•O-Ring

1

062 H239025174

Çek Valf

Check Valve

1

050 H239025175

•O-Ring

•O-Ring

1

060 H239025176

•O-Ring

•O-Ring

1

072 H239025177

Çek Valf

Check Valve

1

050 H239025175

•O-Ring

•O-Ring

1

060 H239025176

•O-Ring

•O-Ring

1

070 H239025180

•O-Ring

•O-Ring

1

082 H239025181

Çek Valf

Check Valve

1

050 H239025175

•O-Ring

•O-Ring

1

060 H239025176

•O-Ring

•O-Ring

1

092 H239025184

Gömlek

Needle Sleeve

1

095 H239025185

Rotor Seti

Rotor Set

1

110 H239025186

Filtre

Screen Filter

1

130 H239025187

Bilya

Ball

4

140 H239025188

Yay

Compr. Spring

3

150 H239025189

Segman

Retaining Ring

1

202 H239025190

Civata

Hexagon Screw

3

210 H239025191

Conta

Gasket

1

224 H239025192

Kapak

Cover

1

235 H239025193

O-Ring

O-Ring

1

242 H239025194

Civata

Cap Screw

1

245 H239025195

Pul

Washer

1

254 H239025196

Civata

Hexagon Screw

23

259 H239025195

Pul

Washer

23

262 H239025198

Civata

Cap Screw

2

272 H239025195

Pul

Washer

2

370 H239025200

Şaft

Pump Shaft

1

372 H239025201

Şaft

Pump Shaft

1

380 H239025202

Kapak

Pump Cover

1

480 H239025203

Bilyalı Rulman

Ball Bearing

1

500 H239025204

Segman

Retaining Ring

1

Not
Note

233115-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

VİTES KOLU SENSÖRÜ - ŞANZIMAN
GEAR SHIFT SENSOR -TRANSMISSION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

552

Adaptör

Screw In Sleeve

2

010 H239025206

•Rekor

•Socket

2

020 H239025207

•O-Ring

•O-Ring

Not
Note

233115-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

ÇIKTI - ŞANZIMAN
OUTPUT -TRANSMISSION
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

010 H239025208

Süzgeç

Screen Sheet

1

020 H239025209

Yağ Saptırıcı

Oil Deflector

1

030 H239025210

Kapak

Cover

1

040 H239025211

O-Ring

O-Ring

1

050 H239025212

Civata

Hex. Screw

7

060 H239025213

Bilyalı Rulman

Ball Bearing

2

064 H239025153

Segman

Retaining Ring

1

070 H239025215

Keçe

Shaft Seal

2

080 H239025216

Plaka

Sheet

2

090 H239025217

Flanş

Output Flange

2

100 H239025218

Saplama

Stud

16

110 H239025219

O-Ring

O-Ring

2

120 H239025220

Pul

Washer

2

130 H239025221

Civata

Hex. Screw

4

140 H239025222

Pul

Tab Washer

2

210 H239025223

Helozonik Dişli

Helical Gear

1

Not
Note

233116-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

YÜRÜYÜŞ MOTORU (1)
REGULATING MOTOR (1)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H239028501

Segman

Retaining Ring

1

2

H239028502

Keçe

Shaft Sealing Ring

1

3

H239028503

Gövde

Housing

1

4

H239028504

Tapa

Plug Screw

1

5

H239028505

O-Ring

O-Ring

1

8

H239028506

Burç

Race

1

9

H239028507

Yatak

Tappered Roller Bear.

1

10

H239028508

Şaft

Drive Shaft

1

11

H239028509

Pim

Cylindirical Pin

2

12

H239028510

Kayıcı Yatak

Bearing Sliding

2

13

H239028511

Kızak

Cradle

1

14

H239028512

Burç

Bush

3

15

H239028513

Piston Komp.

Piston Ass'y

9

16

H239028514

Geri Dönüş Plakası

Pull-Back Plate

1

17

H239028515

Boşluk Plakası

Spacer Plate

AR

0.05

17

H239028640

Boşluk Plakası

Spacer Plate

AR

0.075

17

H239028641

Boşluk Plakası

Spacer Plate

AR

0.1

18

H239028518

Tutucu Plaka

Holding Plate

1

19

H239028519

Civata

Socket Hd. Screw

1

M10x25

20

H239028520

Boşluk Plakası

Spacer Plate

AR

0.05

20

H239028642

Boşluk Plakası

Spacer Plate

AR

0.075

20

H239028643

Boşluk Plakası

Spacer Plate

AR

0.1

21

H239028523

Tutucu Plaka

Holding Plate

1

22

H239028524

Silindir Bolk Komp.

Cylinder Block Ass'y

1

23

H239028525

Pul

Washer

1

24

H239028526

Yay

Compr. Spring

1

25

H239028527

Pul

Washer

1

26

H239028528

Şim

Shim

AR

50x62x0.1

26

H239028529

Şim

Shim

AR

50x62x0.3

26

H239028530

Şim

Shim

AR

50x62x1

27

H239028531

Segman

Retaining Ring

1

28

H239028532

Pul

Washer

1

29

H239028533

Konik Rulman

Tappered Roller Bear.

1

30

H239028534

Şim

Shim

1

60x72x1.00

30

H239028535

Şim

Shim

1

60x72x1.05

30

H239028536

Şim

Shim

1

60x72x1.10

30

H239028537

Şim

Shim

1

60x72x1.15

30

H239028538

Şim

Shim

1

60x72x1.20

30

H239028539

Şim

Shim

1

60x72x1.25

30

H239028540

Şim

Shim

1

60x72x1.50

30

H239028541

Şim

Shim

1

60x72x1.75

31

H239028542

Port Sacı

Port Plate

1

32

H239028543

Pim

Cylindirical Pin

2

W/5

233117-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

YÜRÜYÜŞ MOTORU (2)
REGULATING MOTOR (2)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H239028544

Gövde

Port Plt. Housing As.

1

2

H239028545

Tapa

Plug Screw

9

2a

H239028546

O-Ring

O-Ring

AR

3

H239028547

Pul

Washer

AR

1,95

3

H239028548

Pul

Washer

AR

2,02

3

H239028549

Pul

Washer

AR

2,1

3

H239028550

Pul

Washer

AR

2,17

3

H239028551

Pul

Washer

AR

2,25

3

H239028552

Pul

Washer

AR

2,32

3

H239028553

Pul

Washer

AR

2,4

3

H239028554

Pul

Washer

AR

2,47

3

H239028555

Pul

Washer

AR

2,55

3

H239028556

Pul

Washer

AR

2,62

3

H239028557

Pul

Washer

AR

2,7

3

H239028558

Pul

Washer

AR

2,77

3

H239028559

Pul

Washer

AR

2,85

3

H239028560

Pul

Washer

AR

2,92

3

H239028561

Pul

Washer

AR

3

3

H239028562

Pul

Washer

AR

3,07

3

H239028563

Pul

Washer

AR

3,15

3

H239028564

Pul

Washer

AR

3,22

3

H239028565

Pul

Washer

AR

3,3

3

H239028566

Pul

Washer

AR

3,37

3

H239028567

Pul

Washer

AR

3,45

5

H239028568

O-Ring

O-Ring

2

6

H239028569

Ring

Support Ring

2

7

H239028570

Boru

Pipe

2

8

H239028571

Piston Ring

Piston Ring

1

9

H239028572

Servo Piston

Servo Piston

1

10

H239028573

Servo Piston

Servo Piston

1

11

H239028574

Piston Ring

Piston Ring

1

11

H239028575

Keçe

Seal Ring

1

12

H239028576

Civata

Bolt

1

13

H239028577

Civata

Socket Hd. Screw

6

14

H239028578

Manometre Prizi

App. Outlet Meas.

1

16

H239028579

Tapa

Plug Screw

2

16a H239028580

O-Ring

O-Ring

2

17

Tapa

Plug Screw

1

17a H239028582

O-Ring

O-Ring

1

18

H239028583

Emniyet Valfi

Pressure Relief V/V

2

19

H239028584

O-Ring

O-Ring

2

20

H239028585

Keçe

Seal Ring

2

21

H239028586

O-Ring

O-Ring

2

H239028581

W/2a

W/16a

W/17a

W/19, 23

233118-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

YÜRÜYÜŞ MOTORU (2)
REGULATING MOTOR (2)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

22

H239028587

Dişli Pim

Threaded Pin

2

23

H239028588

Somun

Sel Collar Nut

2

24

H239028589

Fren Valfi

Brake Valve

1

25

H239028590

O-Ring

O-Ring

2

26

H239028591

O-Ring

O-Ring

2

27

H239028592

Keçe

Seal

2

28

H239028593

Kapak

Cover

2

29

H239028594

Burç

Bush

8

30

H239028595

Civata

Socket Hd. Screw

8

31

H239028596

Civata

Socket Hd. Screw

8

Not
Note

233118-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

YÜRÜYÜŞ MOTORU (3)
REGULATING MOTOR (3)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H239028597

Regülatör Komp.

Pres. Regulator Ass'y

1

I / 1-36

H239028598

Gövde Komp.

Housing Ass'y

1

I / 1-4

1

Gövde

Housing

1

2

Piston

Piston

1

3

Klavuz

Pilot

1

4

Klavuz

Pilot

1

5

H239028604

Yay Tutucu

Spring Plate

1

6

H239028605

Yay

Compr. Spring

1

7

H239028606

Şim

Shim

1

8

H239028607

Şim

Shim

1

9

H239028608

Yay

Compr. Spring

1

10

H239028609

Pul

Washer

1

11

H239028610

O-Ring

O-Ring

1

12

H239028611

Kapak

Cover

1

13

H239028612

Civata

Screw

1

14

H239028588

Somun

Seal Collar Nut

1

15

H239028614

Civata

Screw

2

16

H239028545

Tapa

Plug Screw

9

17

H239028546

O-Ring

O-Ring

9

18

H239028617

Tapa

Plug Screw

2

19

H239028618

O-Ring

O-Ring

2

20

H239028619

Piston

Piston

1

21

H239028620

Yay Tutucu

Spring Plate

2

22

H239028621

Yay

Spring Compr.

1

23

H239028622

Tapa

Plug Screw

1

24

H239028623

O-Ring

O-Ring

1

25

H239028624

Dişli Pim

Pin Threaded

1

26

H239028625

Somun

Seal Collar Nut

1

27

H239028626

Nozul

Nozzle

2

28

H239028627

Nozul

Nozzle

1

29

H239028579

Tapa

Plug Screw

1

30

H239028580

O-Ring

O-Ring

1

31

H239028630

Tapa

Sealing Plug

7

32

H239028631

Çek Valf

Check Valve

2

33

H239028632

Dişli Pim

Pin Threaded

1

34

H239028633

Somun

Seal Collar Nut

1

35

H239028634

O-Ring

O-Ring

1

36

H239028635

O-Ring

O-Ring

6

37

H239028636

Civata

Bolt

2

38

H239028637

Pim

Cyl. Pin

1

39

H239028638

Pim

Cyl. Pin

1

40

H239028639

Civata

Socket Hd. Screw

3

H239028644

Tamir Takımı

Set of Seal Ass'y

1

W/17

W/19

W/24

W/30

233119-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

AYAK SİLİNDİRİ
OUTRIGGER CYLINDER
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233120-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H233122501

Ayak Sil. Mont., Sol

Outrig. Cyl. Mount. L/H

1

5123001-5123120

D

H233122502

Ayak Sil. Mont., Sol

Outrig. Cyl. Mount. L/H

1

5123121-

C

H233120302

Ayak Sil. Mont., Sağ

Outrig. Cyl. Mount. R/H

1

5123001-5123120

D

H233120303

Ayak Sil. Mont., Sağ

Outrig. Cyl. Mount. R/H

1

5123121-

C

H233120402

Ayak Sil. Göv. Mont.

Outrig. Cyl. Ass'y

1

5123001-5123120

D

H233120403

Ayak Sil. Göv. Mont.

Outrig. Cyl. Ass'y

1

5123121-

D

1_1 H233120503

Silindir Borusu, K.M.

Tube W.A.

1

5123001-5123120

D

H233120504

Silindir Borusu, K.M.

Tube W.A.

1

5123121-

D

1_2 H233121001

Silindir Mili, K.M.

Rod W.A.

1

5123001-5123120

D

H233121002

Silindir Mili, K.M.

Rod W.A.

1

5123121-

D

1_3 H233121400

Silindir Boğazı

Gland

1

5123001-5123120

D

H233121401

Silindir Boğazı

Gland

1

5123121-

D

1_4 N10/0008530

Boğaz Burcu

Bush

1

1_5 N05/1350066

Segman

Retaining Ring

1

1_6 N10/4850012

Boğaz Keçesi

Seal, Gland

1

K

1_7 N10/4851006

Boğaz Keçesi

Seal, Gland

1

K

1_8 N10/5859908

Toz Keçesi

Seal, Dust

1

K

1_9 N05/1350072

Segman

Retaining Ring

1

1_10 N10/2011903

O-Ring

O-Ring

1

K

1_11 N10/2612001

Back-Up, O-Ring

Back-Up, O-Ring

1

K

1_12 N10/2012403

O-Ring

O-Ring

1

1_13 H233121500

Piston

Piston

1

1_14 N10/2006403

O-Ring

O-Ring

1

K

1_15 N10/2665701

Back-Up, O-Ring

Back-Up, O-Ring

2

K

1_16 N10/0911706

Kir Tutucu

Ring, Dust

2

K

1_17 N10/1912509

Yataklama Bandı

Ring, Wear

2

K

1_18 N10/3910216

Piston Keçesi

Seal, Piston

1

K

1_19 H233121600

Kilitleme Somunu

Nut, Lock

1

1_20 N01/5901238

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

16

M12x60

5123001-5123120

D

N01/5901284

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

14

M12X80

5123121-

D

1_21 H343304600

Sert Burç

Bush

2

1_22 N04/3050772

Vida, Setskur

Screw

1

1

5123001-5123120

M8x16

2

N10/5809505

Toz Keçesi

Seal, Dust

4

3

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

1

4

N10/2002435

O-Ring

O-Ring

1

5

N01/5890830

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M10x35

6

N01/5890914

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M10x70

7

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

8

N01/5890518

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M8x40

24.08.2007

K

HMK 200 W-2

DOZER BIÇAĞI SİLİNDİRİ
DOZER BLADE CYLINDER
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233121-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H233124400

Dozer Sil. Mont., Sol

Dozer Cyl. Mount. L/H

1

5123001-5123120

D

H233124401

Dozer Sil. Mont., Sol

Dozer Cyl. Mount. L/H

1

5123121-

C

H233123401

Dozer Sil. Mont., Sağ Dozer Cyl. Mount. R/H

1

5123001-5123120

D

H233123402

Dozer Sil. Mont., Sağ Dozer Cyl. Mount. R/H

1

5123121-

C

H233123501

Dozer Sil. Göv. Mont. Dozer Cyl. Ass'y

1

5123001-5123120

D

H233123502

Dozer Sil. Göv. Mont. Dozer Cyl. Ass'y

1

5123121-

D

1_1 H233123602

Silindir Borusu, K.M.

Tube W.A.

1

5123001-5123120

D

H233123603

Silindir Borusu, K.M.

Tube W.A.

1

5123121-

D

1_2 H233123901

Silindir Mili, K.M.

Rod W.A.

1

5123001-5123120

D

H233123902

Silindir Mili, K.M.

Rod W.A.

1

5123121-

D

1_3 H233121400

Silindir Boğazı

Gland

1

5123001-5123120

D

H233121401

Silindir Boğazı

Gland

1

5123121-

D

1_4 N10/0008530

Boğaz Burcu

Bush

1

1_5 N05/1350066

Segman

Retaining Ring

1

1_6 N10/4850012

Boğaz Keçesi

Seal, Gland

1

K

1_7 N10/4851006

Boğaz Keçesi

Seal, Gland

1

K

1_8 N10/5859908

Toz Keçesi

Seal, Dust

1

K

1_9 N05/1350072

Segman

Retaining Ring

1

1_10 N10/2011903

O-Ring

O-Ring

1

K

1_11 N10/2612001

Back-Up, O-Ring

Back-Up, O-Ring

1

K

1_12 N10/2012403

O-Ring

O-Ring

1

1_13 H233121500

Piston

Piston

1

1_14 N10/2006403

O-Ring

O-Ring

1

K

1_15 N10/2665701

Back-Up, O-Ring

Back-Up, O-Ring

2

K

1_16 N10/0911706

Kir Tutucu

Ring, Dust

2

K

1_17 N10/1912509

Yataklama Bandı

Ring, Wear

2

K

1_18 N10/3910216

Piston Keçesi

Seal, Piston

1

K

1_19 H233121600

Kilitleme Somunu

Nut, Lock

1

1_20 N01/5901238

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

16

M12x60

5123001-5123120

D

N01/5901284

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

14

M12x80

5123121-

D

1_21 H343304600

Sert Burç

Bush

2

1_22 N04/3050772

Vida, Setskur

Screw

1

1

5123001-5123120

M8x16

2

N10/5809505

Toz Keçesi

Seal, Dust

4

3

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

1

4

N10/2002435

O-Ring

O-Ring

1

5

N01/5890830

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M10x35

6

N01/5890914

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M10x70

7

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

8

N01/5890518

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M8x40

24.08.2007

K

HMK 200 W-2

DOZER BIÇAĞI SİLİNDİRİ
DOZER BLADE CYLINDER
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233121-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

9

N10/2001803

O-Ring

O-Ring

1

10

H233124800

Çek Valf, Sağ

Check Valve, R/H

1

11

H233124900

Çek Valf, Sol

Check Valve, L/H

1

12

H233124501

Tesisat Borusu, Sağ

Pipe, R/H

1

5123001-5123120

D

H233124502

Tesisat Borusu, Sağ

Pipe, R/H

1

5123121-

D

H233124601

Tesisat Borusu, Sol

Pipe, L/H

1

5123001-5123120

D

H233124602

Tesisat Borusu, Sol

Pipe, L/H

1

5123121-

D

N08/1110000

Gresörlük

Grease Nipple

2

H343313900

Tamir Takımı

Seal KIT

1

13

14

24.08.2007

K

HMK 200 W-2

PİLOT DEVRE MONTAJI (1)
PILOT PIPING MOUNTING (1)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

97Q091230

Hortum Komp.

Hose

2

2

97N091237

Hortum Komp.

Hose

2

3

97N091236

Hortum Komp.

Hose

4

4

97N091238

Hortum Komp.

Hose

2

5

97N091239

Hortum Komp.

Hose

2

6

97Q091220

Hortum Komp.

Hose

1

7

97N091239

Hortum Komp.

Hose

2

8

97Q091229

Hortum Komp.

Hose

1

9

97N091235

Hortum Komp.

Hose

2

10

97Q091230

Hortum Komp.

Hose

1

11

97N091230

Hortum Komp.

Hose

1

12

97Q091234

Hortum Komp.

Hose

1

13

97Q091230

Hortum Komp.

Hose

1

14

97Q091234

Hortum Komp.

Hose

1

15

97Q091232

Hortum Komp.

Hose

1

16

97N091243

Hortum Komp.

Hose

1

17

97N091246

Hortum Komp.

Hose

2

18

H233200300

Rekor Mont.

Support Ass'y.

1

18_1 H343203000

Destek Sacı

Support

1

18_2 N16/K200301

Rekor

Connector

12

Not
Note

233201-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

19

N16/K114341

Rekor

Connector

7

20

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

7

21

H343200301

Joistik Mont., Sağ

Joistic Ass'y., R/H

1

5123001-5123146

D

H343200302

Joistik Mont., Sağ

Joistic Ass'y., R/H

1

5123147-

C

22

H233200200

Joistik, Dozer/Ayak

Joistic, Dozer/Outrig.

1

23

H343200500

Dağıtıcı Mont., Pilot

Manifold Ass'y., Pilot

1

23_1 H343200600

Dağıtıcı, Pilot

Manifold, Pilot

1

23_2 N16/K114343

Rekor

Connector

1

23_3 N10/2001724

O-Ring

O-Ring

4

23_4 N16/K114341

Rekor

Connector

7

23_5 N10/2001024

O-Ring

O-Ring

10

23_6 N16/X120003

Tapa

Plug

1

23_7 N16/X120004

Tapa

Plug

2

23_8 N16/K114349

Rekor

Connector

1

23_9 H343200700

Rekor

Connector

1

23_10 N16/K114356

Rekor

Connector

1

24

N01/5870376

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M6x40

25

N01/0231514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M6x20

26

N01/0380674

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x60

27

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

12

M6

28

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

16.06.2008

HMK 200 W-2

PİLOT DEVRE MONTAJI (1)
PILOT PIPING MOUNTING (1)
No
No
29

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233201-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H343200901

Joistik Mont., Sol

Joistic Ass'y., L/H

1

5123001-5123146

D

H343200902

Joistik Mont., Sol

Joistic Ass'y., L/H

1

5123147-

C

30

N16/N910001

Dirsek

Elbow

1

31

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x25

32

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

33

N03/0100021

Pul

Washer, Pln.

2

M10

34

97N091243

Hortum Komp.

Hose

1

35

N16/K310365

Rekor

Connector

12

36

N10/2001119

O-Ring

O-Ring

12

37

97S091217

Hortum Komp.

Hose

1

38

97S091228

Hortum Komp.

Hose

1

39

97Q091214

Hortum Komp.

Hose

1

40

97Q091224

Hortum Komp.

Hose

1

41

H343201601

Veya Valfi

Valve, Shuttle

2

42

N01/0380302

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

43

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

44

N03/0000004

Pul

Washer, Pln.

4

45

N16/T020202

A.T. Rekor

Tee

2

16.06.2008

M6x50

HMK 200 W-2

PİLOT DEVRE MONTAJI (3)
PILOT PIPING MOUNTING (3)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233202-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

N16/K114341

Rekor

Connector

19

2

N16/T020202

A.T. Rekor

Tee

7

3

N16/T020404

A.T. Rekor

Tee

1

4

N16/R020202

A.T. Rekor

Tee

1

5

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

33

6

97S091220

Hortum Komplesi

Hose

1

7

H343202900

Adaptör

Connector

1

5123001-5123097

D

H343203500

Adaptör

Connector

1

5123098-

D

8

97T091209

Hortum Komplesi

Hose

1

9

97Q091209

Hortum Komplesi

Hose

1

10

97S091213

Hortum Komplesi

Hose

1

11

N16/K114345

Rekor

Connector

1

12

N10/2002835

O-Ring

O-Ring

1

13

N16/K114342

Rekor

Connector

2

14

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

2

15

N16/K114356

Rekor

Connector

1

17

97S091214

Hortum Komplesi

Hose

1

18

99S092517

Hortum Komplesi

Hose

1

19

H343201800

Basınç Müşürü

Pressure Switch

1

H343201801

Basınç Müşürü

Pressure Switch

1

H233512000

Koruyucu Kapak

Cover

1

20

5123001-5123097
*

51230985123098-

(*) H343203500 ile birlikte H343201800 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H343201800 with H343203500.

16.06.2008

HMK 200 W-2

JOİSTİK (SAĞ/SOL)
REMOTE CONTROL VALVE (RH/LH)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233203-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H343200301

Joistik Montajı, Sağ

Joistic Ass'y, R/H

1

5123001-5123146

D

H343200901

Joistik Montajı, Sol

Joistic Ass'y, L/H

1

5123001-5123146

D

101 H349042001

Koruyucu

Casing

1

111 H349042002

Kapak, Port

Plate, Port

1

121 H349042003

Pul, Sızdırmazlık

Washer, Seal

2

K

122 H349042004

O-Ring

O-Ring

1

K

125 H349042005

Cıvata

Screw

2

126 H349042006

Pim

Pin, Spring

1

131 H349042007

Burç

Bush

1

151 H349042008

Kapak Tutucusu

Plate

1

152 H349042009

Körük Tutucusu

Plate

1

201 H349042010

Valf Sürgüsü

Spool

4

211 H349042011

Kapak

Plug

4

212-1 H349042012

İtici Pim

Rod, Push

2

Port 1&3

212-2 H349042013

İtici Pim

Rod, Push

2

Port 2&4

213 H349042014

Keçe

Seal

4

K

214 H349042015

O-Ring

O-Ring

4

K

216-1 H349042016

Yay Tutucusu

Seat

2

Port 1&3

216-2 H349042017

Yay Tutucusu

Seat

2

Port 2&4

Pul 2

Washer 2

4

221-1 H349042019

Yay

Spring

1

Port 1

221-2 H349042020

Yay

Spring

3

Port 2&3&4

241-1 H349042021

Yay

Spring

2

Port 1&3

241-2 H349042022

Yay

Spring

2

Port 2&4

301 H349042023

Mafsal

Joint

1

302 H349042024

İtici Disk

Plate, Circular

1

312 H349042025

Somun, Ayar

Nut, Adjusting

1

315 H349042026

Somun, Kilit

Nut, Lock

1

323 H349042027

Levye

Lever

1

5123001-5123146

402 H349042028

Topuz

Knob

1

5123001-5123146

434 H349042029

Pim

Pin, Spring

1

5123001-5123146

457 H349042030

Burç

Bush

1

5123001-5123146

D

501 H349042031

Akordion Körük

Bellows

1

5123001-5123146

D

Tamir Takımı

Seal KIT

1

5123001-5123146

D

217 H349042018

y

H349042032

16.06.2008

M8x35

5123001-5123146

K

D

HMK 200 W-2

K

JOİSTİK (SAĞ/SOL)
REMOTE CONTROL VALVE (RH/LH)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233203-01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H343200302

Joistik Montajı, Sağ

Joistic Ass'y, R/H

1

5123147-

C

H343200902

Joistik Montajı, Sol

Joistic Ass'y, L/H

1

5123147-

C

101 H349042001

Koruyucu

Casing

1

111 H349042002

Kapak, Port

Plate, Port

1

121 H349042003

Pul, Sızdırmazlık

Washer, Seal

2

K

122 H349042004

O-Ring

O-Ring

1

K

125 H349042005

Cıvata

Screw

2

126 H349042006

Pim

Pin, Spring

1

131 H349042007

Burç

Bush

1

151 H349042008A

Kapak Tutucusu

Plate

1

201 H349042010

Valf Sürgüsü

Spool

4

211 H349042011

Kapak

Plug

4

212-1 H349042012

İtici Pim

Rod, Push

2

Port 1&3

212-2 H349042013

İtici Pim

Rod, Push

2

Port 2&4

213 H349042014

Keçe

Seal

4

K

214 H349042015

O-Ring

O-Ring

4

K

216-1 H349042016

Yay Tutucusu

Seat

2

Port 1&3

216-2 H349042017

Yay Tutucusu

Seat

2

Port 2&4

Pul 2

Washer 2

4

221-1 H349042019

Yay

Spring

1

Port 1

221-2 H349042020

Yay

Spring

3

Port 2&3&4

241-1 H349042021

Yay

Spring

2

Port 1&3

241-2 H349042022

Yay

Spring

2

Port 2&4

301 H349042023

Mafsal

Joint

1

302 H349042024

İtici Disk

Plate, Circular

1

312 H349042025

Somun, Ayar

Nut, Adjusting

1

315 H349042026

Somun, Kilit

Nut, Lock

1

457 H349042030A

Burç

Bush

1

5123147-

459 H349042033

Terminal

Terminal

2

5123147-

460 H349042034

Yuva

Housing

1

5123147-

461 H349042035

Kilit Sacı

Double Lock Plate

1

5123147-

462 H349042036

Tesisat Contası

Wire Seal

1

5123147-

501 H349042031A

Akordion Körük

Bellows

1

5123147-

601 H349042037

Topuz Komplesi, Sol

Handle Sub, L/H

1

5123147-

H349042038

Topuz Komplesi, Sağ Handle Sub, R/H

1

5123147-

H349042039

Tamir Takımı

1

217 H349042018

y

16.06.2008

Seal KIT

M8x35

5123147-

K

5123147-

D

D

D

D

HMK 200 W-2

K

DOZER-AYAK JOİSTİĞİ
DOZER-OUTRIGGER JOISTIC
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233204-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H233200200

Joistik, Dozer-Ayak

Joistic, Dozer-Outrig.

1

1

H239042001

Gövde

Body

1

2

H239042002

Tapa

Plug

2

3

H239042003

O-Ring

O-Ring

2

4

H239042004

Yay

Spring

2

5

H239042005

Yay Tutucusu

Spring Seat

2

K1

6

H239042006

Valf Sürgüsü

Spool

2

K1

7

H239042007

Yay Tutucusu

Spring Seat

2

K1

8

H239042008

Yay

Spring

2

K1

9

H239042009

Durdurucu

Stopper

2 set

K1

10

H239042010

Tapa

Plug

2

K2

11

H239042011

Keçe, İtici Pim

Rod Seal

2

K2, K3

12

H239042012

O-Ring

O-Ring

2

K2, K3

13

H239042013

İtici Pim

Push Rod

2

K2

14

H239042014

Kapak

Cover

1

15

H239042015

Alyan Başlı Civata

Wrench Bolt

2

16

H239042016

Klavuz

Guide

1

17

H239042017

Pim

Pin

1

18

H239042018

Soket Civatası

Socket Bolt

2

19

H239042019

Somun

Nut

2

20

H239042020

Çubuk

Bar

1

21

H239042021

Yay Pimi

Spring Pin

1

22

H239042022

Koruyucu

Boot

1

23

H239042023

Levye

Lever

1

24

H239042024

Yay Pimi

Spring Pin

1

25

H239042025

Switch Komp.

Switch Ass'y

1

26

H239042026

Başlık

Cap

1

27

H239042027

Klavuz Vida

Tapping Screw

1

y

H239042028

Sürgü KİTİ

Spool KIT

K1

y

H239042029

Tapa KİTİ

Plug KIT

K2

y

H239042030

Tanir Takımı

Seal KIT

K3

K3

ATAÇMAN TESİSATI
ATTACHMENT PIPING
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

1

H343303000

Ana Bom Silin. (Sağ)

Cylinder, R/H, Boom

1

2

H343303100

Ana Bom Silin. (Sol)

Cylinder, L/H, Boom

1

3

H343307000

Uç Bom Silindiri

Cylinder, Arm

1

4

H343312000

Kepçe Silindiri

Cylinder, Bucket

1

5

H343300600

Tesisat Komplesi

Pipe,

1

Uç Bom, Sağ

R/H, Arm

Tesisat Komplesi,

Pipe,

Uç Bom, Sol

L/H, Arm

Tesisat Komplesi,

Pipe,

Kepçe, Sağ

R/H, Bucket

Tesisat Komplesi,

Pipe,

Kepçe, Sol

L/H, Bucket

Tesisat Komplesi

Pipe,

Kepçe, Sağ

R/H, Bucket

Tesisat Komplesi,

Pipe,

Kepçe, Sol

L/H, Bucket

6

7

8

9

10

H343300700

H343300800

H343300900

H343301000

H343301100

Not
Note

1

1

1

1

1

11

H343301200

B.H.H.

Hose Ass'y

2

12

H343301300

B.H.H.

Hose Ass'y

2

13

N01/5890830

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

8

14

N16/J360104

Yarım Flanş

Flange Split

32

16

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

18

17

N01/5890854

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

16

M10x45

18

N01/5890842

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

8

M10x45

19

N01/5890854

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

8

M10x45

20

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

72

M10

22

N01/0381310

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

10

M16x85

21

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

10

M16

24

H343003200

Kelepçe

Clamp

12

25

H343301500

Kelepçe

Clamp

8

26

H340102500

Lastik

Rubber

16

27

H343313800

Kelepçe Sacı K.M.

Clamp

2

28

N01/0380866

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M12x45

29

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

30

N01/5890842

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

16

M10x40

M10x35

233301-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

ANA BOM SİLİNDİRİ (SAĞ / SOL)
BOOM CYLINDER (R / L)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233302-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

H343303201

Silindir Borusu K.M.

Tube

1

2

H343303701

Silindir Mili K.M.

Rod

1

3

H343304001

Silindir Boğazı

Gland

1

4

N10/0008530

Boğaz Burcu

Bush

1

5

N05/1350066

Segman

Retaining Ring

1

6

N10/4850012

Boğaz Keçesi

Seal, Gland

1

K2

8

N10/4851006

Boğaz Keçesi

Seal, Gland

1

K2

9

N10/5859908

Toz Keçesi

Seal, Dust

1

K2

10

N05/1350072

Segman

Retaining Ring

1

12

N10/2011903

O-Ring

O-Ring

1

K2

13

N10/2612001

O-Ring, Back Up

O-Ring, Back Up

1

K2

14

H343304101

Fren Bileziği

Ring, Cushion

1

15

H343306000

Piston

Piston

1

16

N10/2006403

O-Ring

O-Ring

1

17

N10/2665701

O-Ring, Back Up

O-Ring, Back Up

2

18

N10/3910216

Piston Keçesi

Seal, Piston

1

K2

19

N10/1912509

Yataklama Bandı

Ring, Wear

2

K2

20

N10/0911706

Kir Tutucu

Ring, Dust

1

K2

21

H343304300

Kilitleme Somunu

Nut, Lock

1

22

N01/5902078

S.B. Civata

Bolt, CylinderHead

10

23

H343304600

Sert Burç

Bush

2

24

N10/5809505

Toz Keçesi

Seal, Dust

4

25

N10/2002435

O-Ring

O-Ring

4

26

N01/5900878

S.B. Civata

Bolt, CylinderHead

8

27

H343305301

Tesisat Borusu, Sol

Pipe Ass'y, L

1

28

H343305500

Tesisat Borusu, Sol

Pipe Ass'y, L

1

29

H343305701

Tesisat Borusu, Sağ

Pipe Ass'y, R

1

30

H343305800

Tesisat Borusu, Sağ

Pipe Ass'y, R

1

31

N08/1110000

Gresörlük

Grease, Nipple

1

32

N08/1210040

Gresörlük

Grease, Nipple

1

Kelepçe Montajı

Clamp Ass'y

1

33_1 H343304801

Kelepçe Sacı

Plate, Clamp

1

33_2 H343304900

Kelepçe Sacı

Plate, Clamp

1

33_3 H343305201

Kelepçe

Clamp

2

33_4 N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

4

M10

33_5 N01/0380566

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x30

33_6 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

33_7 N01/0380914

Civata

Bolt

2

M12x70

33_8 N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M12

O-Ring

1

33

K2

M20x70

M10x55

35

N10/2012503

O-Ring

K2

36

N04/3050772

Vida, Setskur

Set Screw

1

M8x16

37

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M10

y

H343306901

Tamir Takımı

KIT-Seal

1

K2

KEPÇE SİLİNDİRİ
BUCKET CYLINDER
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233303-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

H343312101

Silindir Borusu K.M.

Tube

1

2

H343312501

Silindir Mili, K.M.

Rod

1

3

H343304001

Silindir Boğazı

Gland

1

4

N10/0008530

Boğaz Burcu

Bush

1

5

N05/1350066

Segman

Retaining Ring

1

6

N10/4850012

Boğaz Keçesi

Seal, Gland

1

K2

8

N10/4851006

Boğaz Keçesi

Seal, Gland

1

K2

9

N10/5859908

Toz Keçesi

Seal, Dust

1

K2

10

N05/1350072

Segman

Retaining Ring

1

12

N10/2011903

O-Ring

O-Ring

1

K2

13

N10/2612001

O-Ring, Back Up

O-Ring, Back Up

1

K2

14

H343304101

Fren Bileziği

Ring, Cushion

1

15

H343304201

Piston

Piston

1

16

N10/2006403

O-Ring

O-Ring

1

K2

17

N10/2665701

O-Ring, Back Up

O-Ring, Back Up

2

K2

18

N10/3910216

Piston Keçesi

Seal, Piston

1

K2

19

N10/1912509

Yataklama Bandı

Ring, Wear

2

K2

20

N10/0911706

Kir Tutucu

Ring, Dust

2

K2

21

H343304300

Kilitleme Somunu

Nut, Lock

1

22

N01/5902078

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

10

23

H343304600

Sert Burç

Bush

2

24

N10/5809505

Toz Keçesi

Seal, Dust

4

26

N08/1110000

Gresörlük

Grease, Nipple

2

27

H343312901

Tesisat Borusu

Pipe

1

28

H343313101

Tesisat Borusu

Pipe

1

Kelepçe Montajı

Clamp Ass'y

1

29_1 H343313401

Kelepçe Sacı

Plate, Clamp

1

29_2 H343313500

Kelepçe Sacı

Plate, Clamp

1

29_3 H343305200

Bağlantı Civatası

Bolt, Connection

1

29_4 N01/0380566

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x30

29_5 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10
M10x55

29

M20x70

30

N01/5900878

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

8

31

N10/2002435

O-Ring

O-Ring

2

32

N10/2012403

O-Ring

O-Ring

1

33

N04/3050772

Vida, Setskur

Set Screw

1

M8x16

34

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M10

y

H343313900

Tamir Takımı

KIT-Seal

1

K2

K2

UÇ BOM SİLİNDİRİ
ARM CYLINDER
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233304-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

H343307101

Silindir Borusu K.M.

Tube

1

2

H343307601

Silindir Mili, K.M.

Rod

1

3

H343307901

Silindir Boğazı

Gland

1

4

N10/0010030

Boğaz Burcu

Bush

1

5

N05/1350075

Segman

Retaining Ring

1

6

N10/4910012

Boğaz Keçesi

Seal, Gland

1

K2

8

N10/4910006

Boğaz Keçesi

Seal, Gland

1

K2

9

N10/5910008

Toz Keçesi

Seal, Dust

1

K2

10

N05/1350081

Segman

Retaining Ring

1

11

N10/2013403

O-Ring

O-Ring

1

K2

12

N10/2613501

O-Ring, Back Up

O-Ring, Back Up

1

K2

13

N10/2013902

O-Ring

O-Ring

1

K2

14

H343308001

Fren Bileziği

Ring, Cushion

1

15

H343308101

Piston

Piston

1

16

N10/2007903

O-Ring

O-Ring

1

K2

17

N10/2608001

O-Ring, Back Up

O-Ring, Back Up

2

K2

18

N10/3911716

Piston Keçesi

Seal, Piston

1

K2

19

N10/1913509

Yataklama Bandı

Ring, Wear

2

K2

20

N10/0913206

Kir Tutucu

Ring, Dust

2

K2

21

H343309900

Segman

Retaining Ring

1

NSP

22

H343308200

Frenleme Pimi

Plunger, Cushion

1

NSP

23

H343308300

Çek Valf

Check Valve

1

24

H343308400

Yay

Spring

1

25

H343308500

Yastıklama Parçası

Cap

1

26

N16/X683001

Tapa

Plug

1

27

H343308600

Kilitleme Somunu

Nut, Lock

1

28

N01/5901646

S.B., Civata

Bolt, Cylinder Head

12

30

H343308800

Sert Burç

Bush

2

31

N10/5809505

Toz Keçesi

Seal, Dust

4

32

N10/2003335

O-Ring

O-Ring

2

Kelepçe Montajı

Clamp Ass'y

1

33_1 H343309000

Kelepçe Sacı

Plate, Clamp

1

33_2 H343309100

Kelepçe Sacı

Plate, Clamp

1

33_3 H343309400

Bağlantı Civatası

Bolt

2

33_4 N01/0380566

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

33-5 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

33_6 N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

4

33

34

H343309500

Tesisat Borusu K.M.

Pipe

1

35

H343309700

Tesisat Borusu K.M.

Pipe

1

36

N01/5901238

S.B., Civata

Bolt, Cylinder Head

8

37

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

38

N08/1210040

Gresörlük

Grease, Nipple

1

39

N08/1110000

Gresörlük

Grease, Nipple

1

UÇ BOM SİLİNDİRİ
ARM CYLINDER
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

40

N04/3050772

Set, Skur

Set Screw

1

M8x16

y

H343311901

Tamir Takımı

KIT-Seal

1

K2

233304-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HİDROLİK DEPO MONTAJI
HYDRAULIC TANK MOUNTIG
No
No
1

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233401-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H343400203

Hidrolik Depo K.M.

Hydraulic Tank W.A.

1

5123001-5123134

D

H343420101

Hidrolik Depo K.M.

Hydraulic Tank W.A.

1

5123135-

D

2

N01/0233566

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M16x35

3

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M16

4

N03/01000027

Pul

Washer, Pln.

4

M16

6

H343403601

Hid. Yağ Seviye Gös.

Gauge Level

1

7

H343403700

Kapak, Dönüş Filt.

Cover, Return

1

8

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

6

M10x25

9

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M10

10

N10/2018957

O-Ring

O-Ring

1

11

H343403801

Dönüş Filt.

Filter Ass'y, Return

1

5123001-5123134

A

H343403802

Dönüş Filt.

Filter Ass'y, Return

1

5123135-

A

12

H343403900

Çek Valf

Valve, Check

1

13

H343404000

Yay

Spring

1

14

H343404100

Emiş Filt. Kapağı

Cover, Suction

1

15

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

6

16

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

17

N10/2022957

O-Ring

O-Ring

1

18

H343404601

Emiş Filtresi

Strainer Ass'y, Suc.

1

18_1 H349081001

Filtre Elemanı

Element, Filter

1

18_2 H349081002

Tutucu

Guide Holder

1

18_3 H349081007

Mesafe Çubuğu

Center Bolt

1

18_4 N02/3570206

Somun

Nut

1

18_5 H349081005

Yay

Spring

1

19

H233400101

Emiş Borusu K.M.

Pipe W.A. Suc.

1

20

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

6

21

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

22

N10/2016457

O-Ring

O-Ring

1

23

H343405800

Havalandırma Kap.

Air Breather

1

24

N16/X120002

Boşaltma Tapası

Plug

1

25

N10/2002234

O-Ring

O-Ring

1

48

H343409500

Şim

Shim

4

49

H343410400

Şim

Shim

4

*

M10

M10x25

(*) Filtre elemanının değiştirilmesi, 500 saatten 1000 saate çıkmıştır. / Replacing period of return filter, has changed from 500 hours to 1000
hours.

24.08.2007

HMK 200 W-2

GÜÇ HİDROLİĞİ MONTAJI (1)
POWER TRAIN HYDRAULIC MOUNTING (1)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H233500201

Dişli Pompa

Gear Pump

1

2

H233500300

Flaş, D.Pom., Emiş

Flange, G.Pump, Inlet

1

3

N10/2002917

O-Ring

O-Ring

1

4

N01/5870518

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

3

M8x40

5

N03/1360009

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M8

6

H233500400

Flaş, D.Pom., Basınç

Flange, G.Pmp., Outlet

1

7

N10/2002435

O-Ring

O-Ring

1

8

N01/5890458

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M8x25

9

N03/1360009

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

10

99Q095252

Hortum Komp.

Hose

1

11

99Q094476

Hortum Komp.

Hose

1

12

99P093244

Hortum Komp.

Hose

1

13

99R093448

Hortum Komp.

Hose

1

14

99Q093444

Hortum Komp.

Hose

1

15

N16/K114343

Rekor

Connector

1

16

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

17

H233500600

Direksiyon Ünitesi

Steering Unit

1

18

N01/3871310

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

19

N03/0190003

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

20

N16/K310373

Rekor

Connector

3

21

N10/2001622

O-Ring

O-Ring

4

22

N16/K310374

Rekor

Connector

1

23

H233500701

Destek Sacı

Support

1

24

N01/0232822

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M12x25

25

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M12

26

N16/K114343

Rekor

Connector

1

27

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

28

N16/K114343

Rekor

Connector

1

29

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

30

99U093250

Hortum Komp.

Hose

1

31

N16/K114343

Rekor

Connector

1

32

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

33

N01/5891166

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

2

M12x30

34

N03/1360011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M12

233501-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

GÜÇ HİDROLİĞİ MONTAJI (2)
POWER TRAIN HYDRAULIC MOUNTING (2)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H233510200

Fren Aküm. Şarj Vlf.

Brake Supply Valve

1

2

N01/0380722

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x80

3

N03/1310011

Pul

Washer, Pln.

2

M10

4

N16/K114354

Rekor

Connector

2

5

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

2

6

N16/K114342

Rekor

Connector

2

7

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

2

8

N16/K114343

Rekor

Connector

1

9

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

10

N16/K114358

Rekor

Connector

1

11

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

12

H233510801

Basınç Müş. Fren A.

Switch, Pressure

2

13

H233510300

Fren Valfi

Foot Brake Valve

1

14

N01/0232138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

15

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Pln.

4

16

N16/K114342

Rekor

Connector

4

17

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

4

18

N16/N910002

Dirsek

Elbow

2

19

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

2

20

H233511000

Basınç Müş. Fren P.

Switch, Pressure

2

21

H233510900

Flanş, Pompa

Flange, Pump

2

22

N01/5890326

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

8

M6x25

23

N03/1360008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M6

24

99P094252

Hortum Komp.

Hose

1

25

99R094346

Hortum Komp.

Hose

1

26

N16/K114342

Rekor

Connector

1

27

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

1

28

N16/K214462

Rekor

Connector

1

29

N10/2001921

O-Ring

O-Ring

1

30

N16/K114342

Rekor

Connector

1

31

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

1

32

99L093240

Hortum Komp.

Hose

1

33

97Q092270

Hortum Komp.

Hose

1

34

97Q092270

Hortum Komp.

Hose

1

35

N16/K114342

Rekor

Connector

2

36

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

2

37

97U092346

Hortum Komp.

Hose

1

38

97Q092342

Hortum Komp.

Hose

1

39

H233510700

Akümülatör, Fren

Accumulator, Brake

2

40

N03/0000015

Pul

Washer, Pln.

2

41

N16/K520107

Rekor

Connector

2

24.08.2007

233502-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M8

HMK 200 W-2

GÜÇ HİDROLİĞİ MONTAJI (2)
POWER TRAIN HYDRAULIC MOUNTING (2)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

42

N10/2001322

O-Ring

43

H233510400

Akümülatör Sacı K.M. Bracket

1

44

N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

45

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

46

H343202600

Akümülatör Bloğu

Accumulator Block

2

47

N01/0380650

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

48

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

49

N16/K114341

Rekor

Connector

2

50

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

2

51

99Q092342

Hortum Komp.

Hose

1

52

99Q092342

Hortum Komp.

Hose

1

53

97U091514

Hortum Komp.

Hose

1

54

N10/2001817

O-Ring

O-Ring

2

55

N16/K114342

Rekor

Connector

1

56

97S091510

Hortum Komp.

Hose

1

57

F99/70100

Manometre Prizi

Coupling, Screw

1

58

H233512000

Koruyucu Kapak

Cover

4

59

H233512100

Adaptör

Connector

2

60

H343203500

Adaptör

Connector

2

24.08.2007

O-Ring

Adet
Q'ty

Not
Note

233502-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

2

M10x20

M10x50

HMK 200 W-2

GÜÇ HİDROLİĞİ MONTAJI (3-1)
POWER TRAIN HYDRAULIC MOUNTING (3-1)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H233520200

Pilot ve Şanzıman Val. Pilot and Trans. Valve

1

2

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt Hex.

3

M10x25

3

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer Spr.

3

M10

14

H233520400

Akümülatör

Accumulator

1

15 bar

15

N03/0000015

Pul, Contalı

Washer

1

16

N16/K520107

Rekor

Connector

1

17

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

1

18

H233520900

Akümülatör Sacı

Accum. Plate

1

19

N01/0232114

A.K.B. Civata

Bolt Hex.

4

M8x20

20

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

21

H343202600

Akümülatör Bloğu

Accum. Block

1

22

N01/0370650

A.K.B. Civata

Bolt Hex.

2

M10x50

23

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

24

N16/K114341

Rekor

Connector

1

25

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

1

26

97T091208

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

27

99Q093212

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

28

N16/K114357

Rekor

Connector

2

29

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

4

30

N16/X120001

Tapa

Plug

1

31

F99/70100

Manometre Prizi

Coupling Screw

1

32

N16/K114348

Rekor

Connector

1

33

N16/K114343

Rekor

Connector

1

34

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

37

H343203202

A.T. Rekor

Tee

1

44

N16/K114341

Rekor

Connector

3

45

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

3

46

97Q091252

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

47

97M091252

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

48

97Q091210

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

49

F99/70100

Manometre Prizi

Coupling Screw

3

50

N16/K114343

Rekor

Connector

1

51

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

52

99M093210

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

53

H343201100

Pilot Hattı Filtresi

Filter, Pilot

1

Eleman, Pilot Filtre

Element, Pilot Filter

1

53_1 H343201200
54

H343201300

Boşluk Pulu

Washer

2

55

N01/0370356

A.K.B. Civata

Bolt Hex.

2

56

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

57

N02/3570158

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

58

N03/0100013

Pul

Washer

2

24.08.2007

233503-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200 W-2

GÜÇ HİDROLİĞİ MONTAJI (3-1)
POWER TRAIN HYDRAULIC MOUNTING (3-1)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

59

N16/K114343

Rekor

Connector

1

60

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

2

61

H343201401

A.T. Rekor

Tee

1

62

99Q093212

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

63

97T091234

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

64

97S091209

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

65

97Q091216

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

66

97S091220

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

67

97S091206

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

68

97Q091220

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

69

97U091225

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

70

H343203400

2'li Selenoid

2-Solenoid V/V

1

71

N01/0232138

A.K.B. Civata

Bolt Hex.

2

M8x30

72

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M8

73

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

4

74

N16/K114341

Rekor

Connector

3

75

N16/N910001

A.T. Dirsek

Elbow

1

77

H343201601

Veya Valfi

Shuttle Valve

1

78

N01/0380302

A.K.B. Civata

Bolt Hex.

2

80

N16/T020202

A.T. Rekor

Tee

2

81

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

3

82

N16/K114341

Rekor

Connector

1

84

97N092294

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

85

97S091255

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

115 N16/K114348

Rekor

Connector

1

120 97V091274

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

121 N16/K114348

Rekor

Connector

1

122 N10/2001322

O-Ring

O-Ring

1

123 N16/K130124

Rekor

Connector

2

124 N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

125 99Q073707

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

126 99S073711

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

127 N16/K130124

Rekor

Connector

2

128 N10/2001216

O-Ring

O-Ring

2

132 H233521800

Adaptör

Adaptor

1

133 N10/2001322

O-Ring

O-Ring

2

136 H343202300

Çek Valf

Check Valve

1

137 N01/0380410

A.K.B. Civata

Bolt Hex.

2

M8x50

138 N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M8

140 N16/N910001

Dirsek

Elbow

1

150 H233522100

Koruyucu Sac

Cover

1

24.08.2007

233503-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M6x20

HMK 200 W-2

GÜÇ HİDROLİĞİ MONTAJI (3-2)
POWER TRAIN HYDRAULIC MOUNTING (3-2)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233504-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

4

H233520300

Yürüyüş Pedalı

Pilot Valve Ass'y

1

5

N01/0231478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x15

6

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M6

7

97Q091236

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

8

97Q091275

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

9

97Q091236

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

10

97Q091282

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

11

97Q091236

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

12

N16/K114341

Rekor

Connector

6

13

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

6

35

N16/K114341

Rekor

Connector

5

36

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

6

41

H233520600

Basınç Müşürü, Şanz. Press. Switch, Trans.

1

*

42

H233520700S

Bas. Sensörü, Yürü.

Press. Sensor, Trv.

1

**

5123001-5123091

D

H233520700

Bas. Sensörü, Yürü.

Press. Sensor, Trv.

1

***

5123092-

D

43

H233520800

A.T. Rekor

Tee

1

76

97S091258

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

92

97T091270

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

93

97V091260

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

131 H233521700

Adaptör

Adaptor

1

134 F99/72016

Manometre Prizi

Coupling, Screw

1

135 H233520800

A.T. Rekor

Tee

1

D

H343201702

A.T. Rekor

Tee

1

D

139 97N091250

Hortum Komp.

Hose Ass'y.

1

142 N01/0221574

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M6x30

143 N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M6

144 N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

1

M6

145 H233521900

Pedal Teli

Cable, Pilot V/V

1

146 N01/5870374

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Hd.

1

147 N03/0100013

Pul

Washer, Spr.

2

148 N02/3560158

A.K. Somun

Nut, Hex.

1

149 H233512000

Koruyucu Kapak

Cover

1

(*) Suco için H343201702 ile birlikte, Safim için H233520800 ile birlikte isteyiniz. / For Suco order with H343201702, For Safim order with
H233520800.
(**)Sumitomo konnektörlü / Sensor with Sumitomo connector
(***)AMP konnektörlü / Sensor with AMP connector

07.12.2009

HMK 200 W-2

GÜÇ HİDROLİĞİ MONTAJI (3-3)
POWER TRAIN HYDRAULIC MOUNTING (3-3)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

15

N03/0000015

Pul

Washer

1

16

N16/K520107

Rekor

Connector

1

17

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

1

21

H343202600

Akümülatör Bloğu

Accum. Block

1

22

N01/0370650

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x50

23

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

24

N16/K114341

Rekor

Connector

1

25

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

1

33

N16/K114343

Rekor

Connector

1

34

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

35

N16/K114341

Rekor

Connector

2

36

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

2

38

N16/K114342

Rekor

Connector

2

39

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

3

40

N16/K114348

Rekor

Connector

1

86

N16/K114354

Rekor

Connector

1

87

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

88

97R091270

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

89

N16/K114341

Rekor

Connector

1

90

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

1

91

97L091260

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

94

N16/K114342

Rekor

Connector

2

95

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

2

96

97L092258

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

97

97R092274

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

98

H343202501

Akümülatör

Accumulator

1

99

97Q091214

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

8 bar

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

100 N16/K114343

Rekor

Connector

1

101 N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

102 99Q093250

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

104 H233521100

Basınç Emniyet Valfi

Press. Relief Valve

1

106 N16/K114343

Rekor

Connector

1

107 N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

108 99U093225

Hortum Komp.

Hose Ass'y

1

109 N16/K114343

Rekor

Connector

1

110 N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

111 H233521200

Çiftli Çek Valf

Check Valve

1

112 N01/0370446

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x60

113 N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

1

M8

129 N01/0380290

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

M6x45

130 N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M6

141 F99/70100

Manometre Prizi

Coupling Screw

1

24.08.2007

233505-00- 01

Seri No
Serial No

HMK 200 W-2

FREN VALFİ
FOOT BRAKE VALVE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H233510300

Fren Valfi

Foot Brake Valve

1

1

H239044001

Alt Gövde

Body, Lower

1

2

H239044002

Üst Gövde

Body, Upper

1

3

H239044003

Valf Sürgüsü

Spool

2

4

H239044004

Tapa

Plug

1

5

H239044005

Tutucu

Holder

1

6

H239044006

Alt Yay

Spring, Lower

1

7

H239044007

Üst Yay

Spring, Upper

1

8

H239044008

Yay

Main Spring

1

9

H239044009

Yay Tutucu

Spring Retainer

1

10

H239044010

O-Ring

O-Ring

1

11

H239044011

O-Ring

O-Ring

1

12

H239044012

Yay Keçesi

Oil Seal

1

13

H239044013

Klavuz

S/P Guide

1

14

H239044014

Segman, C Tip

C Type Ring Retainer

1

15

H239044015

DU Burç

DU Bush

1

16

H239044016

Pedal Sacı

Pedal Plate

1

17

H239044017

Pedal Komp.

Pedal Ass'y

1

17_1 H239044018

Pedal

Pedal

1

17_2 H239044019

Kilit Sacı

Lock Plate

1

17_3 H239044020

Civata

Hex. Bolt

1

M8x20

17_4 H239044021

Pul

Plat Washer

1

M8

18

H239044022

Lastik

Rubber

1

19

H239044023

Mandal

Latch

1

20

H239044024

Körük

Bellows

1

21

H239044025

Kilit Pimi 1

Lock Pin 1

1

22

H239044026

Kilit Pimi 2

Lock Pin 2

1

23

H239044027

Yay 1

Torsion Spring 1

1

24

H239044028

Yay 2

Torsion Spring 2

1

25

H239044029

Segman, C Tip

C Type Ring Retainer

1

26

H239044030

E-Ring

E-Ring

1

27

H239044031

Civata

Hex. Bolt

2

M8x25

28

H239044032

Somun

Hex. Nut

2

M8

29

H239044033

Civata

S.H. Bolt

2

M8x20

30

H239044034

Yaylı Rondela

Spring Washer

4

M8

31

H239044035

Tapa

Plug

7

34

H239044038

Pul

Plat Washer

1

35

H239044039

Segman, C Tip

C Type Ring Retainer

1

36

H239044040

Civata

S.H. Bolt

2

M8x25

H239044041

Tamir Takımı

Seal KIT

1

K

233506-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

YÜRÜYÜŞ PEDALI
PILOT VALVE ASSEMBLY
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

233507-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H233520300

Yürüyüş Pedalı

Pilot Valve Ass'y

1

1

H239043001

Gövde

Body

1

2

H239043002

Tapa

Plug

2

3

H239043003

Sürgü

Spool

1

K1

4

H239043004

Yay Tutucu

Spring Seat

1

K1

5

H239043005

Yay

Spring

1

K1

6

H239043006

Yay Tutucu

Spring Seat

1

K1

7

H239043007

Durdurucu

Stopper

1

K1

8

H239043008

Yay

Spring

1

9

H239043009

Tapa

Plug

1

K2

10

H239043010

Keçe

Seal

1

K2

11

H239043011

O-Ring

O-Ring

1

K2

12

H239043012

İtici Pim

Push Rod

1

K2

13

H239043013

Pedal Sacı

Plate

1

14

H239043014

Pedal

Pedal

1

K3

15

H239043015

Kanca

Hook

1

K3

16

H239043016

Civata

Civata

2

K3

17

H239043017

Burç

Bushing

1

K3

18

H239043018

Klavuz

Guide Pin

1

19

H239043019

Segman

Snap Ring

2

20

H239043020

Civata

Wrench Bolt

2

21

H239043021

Toz Keçesi

Dust Seal

1

K2

22

H239043022

Pim

Pin

1

K3

H239043023

Sürgü KİTİ

Spool KIT

1

K1

H239043024

Tapa KİTİ

Plug KIT

1

K2

H239043025

Pedal KİTİ

Pedal KIT

1

K3

DÖNÜŞ SIZINTI HATTI MONTAJI
UPPER DRAIN PIPING MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Not
Note

233601-00- 04

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

N16/K114343

Rekor

2

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

3

99M093226

Hortum Komp.

Hose

1

4

N16/K114344

Dirsek

Elbow

1

5

N10/2002436

O-Ring

O-Ring

1

6

99U094219

Hortum Komp.

Hose

1

7

N16/K114344

Rekor

Connector

1

8

N10/2001323

O-Ring

O-Ring

1

9

N16/K114357

Rekor

Connector

1

10

99S093234

Hortum Komp.

Hose

1

11

N10/2001921

O-Ring

O-Ring

1

12

N16/K214462

Rekor

Connector

1

15

H343600202

Boru K.M.

Pipe W.A.

1

5123001-5123134

D

H343611102

Boru K.M.

Pipe W.A.

1

5123135-

D

16

N01/5891166

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

17

N10/2005636

O-Ring

O-Ring

1

18

H233601300

Çek Valf, Bypass

Check Valve, Bypass

1

19

H233601200

Çek Valf, Dönüş

Check Valve, Return

1

20

N10/2005636

O-Ring

O-Ring

2

21

H343601202

Boru K.M.

Pipe W.A.

1

22

H343601801

Boru K.M.

Pipe W.A.

1

5123001-5123086

D

H343601802

Boru K.M.

Pipe W.A.

1

5123087-

D

H343602501

Flanş K.M.

Flange W.A.

1

5123001-5123086

D

H343602502

Flanş K.M.

Flange W.A.

1

5123087-

D

H343602601

Hortum

Hose

1

5123001-5123106

D

H343602602

Hortum

Hose

1

5123107-

D

H343602701

Hortum

Hose

2

5123001-5123106

D

H343602703

Hortum

Hose

2

5123107-

D

N07/4315070

Kelepçe

Clamp

20

5123001-5123106

D

N07/8205963

Kelepçe

Clamp

10

5123107-

D

27

N01/5890890

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

8

M10x60

28

N01/5891178

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M12x35

29

N03/1360011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

30

N10/2004735

O-Ring

O-Ring

1

31

N16/X162003

Tapa

Plug

2

32

N10/2002331

O-Ring

O-Ring

2

33

N16/X162005

Tapa

Plug

1

34

N10/2002931

O-Ring

O-Ring

1

35

N16/X120001

Tapa

Plug

1

36

N10/2001323

O-Ring

O-Ring

1

37

97V091230

Hortum Komp.

Hose

1

23

24

25

26

Connector

Adet
Q'ty
1

M12x30

*

*

**

**

(*) H343601802, H343602502 ve H343603402 birlikte H343601801, H343602501 ve H343603401 yerine kullanılabilirler. / H343601802,
H343602502 and H343603402 can be used together instead of H343601801, H343602501 and H343603401.
(**) N07/8205963 ile birlikte eskisinin yerine kullanılabilir. / It can be used instead of the old part with N07/8205963.

24.08.2007

HMK 200 W-2

DÖNÜŞ SIZINTI HATTI MONTAJI
UPPER DRAIN PIPING MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description
Hortum Komp.

Hose

Adet
Q'ty

Not
Note

1

233601-00- 04

Seri No
Serial No

5123001-5123106

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

38

99Q092211

D

97Q092211

Hortum Komp.

Hose

1

5123107-

C

39

99S092228

Hortum Komp.

Hose

1

5123001-5123106

D

97S092228

Hortum Komp.

Hose

1

5123107-

C

40

97T091207

Hortum Komp.

Hose

1

41

99S093265

Hortum Komp.

Hose

1

43

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

2

44

N16/K114341

Rekor

Connector

2

45

97Q091209

Hortum Komp.

Hose

1

47

N16/K114359

Rekor

Connector

1

48

N10/2002835

O-Ring

O-Ring

1

49

H233600100

Drenaj Filt. Kovanı

Case, Drain Filter

1

50

N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x20

51

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

52

H233600900

Kapak

Cover

1

53

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x25

54

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

55

N10/2010126

O-Ring

O-Ring

2

56

H233601000

Yay

Spring

1

57

H233601100

Drenaj Filtresi

Drain Filter

1

62

N16/K114357

Rekor

Connector

1

63

N10/2001323

O-Ring

O-Ring

2

66

99L093255

Hortum Komp.

Hose

1

72

97U091218

Hortum Komp.

Hose

1

75

N16/K114357

Rekor

Connector

1

78

N03/1360011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

79

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M10

80

H343602901

Boru K.M.

Pipe W.A.

1

5123001-5123134

D

H343602902

Boru K.M.

Pipe W.A.

1

5123135-

D

81

N01/0232138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x25

82

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M8

83

H343603200

Flanş K.M.

Flange W.A.

1

84

N01/5891178

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M12x35

85

N03/1360011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

86

N10/2005636

O-Ring

O-Ring

1

87

H343603401

Flanş K.M.

Flange W.A.

1

5123001-5123086

D

H343603402

Flanş K.M.

Flange W.A.

1

5123087-

D

H343604100

U Saplama

U Stud

4

5123001-5123086

D

N07/C6205200

U Saplama

U Stud

5

5123087-

C

89

N02/3570182

A.K. Somun

Nut, Hex.

8

M8

90

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

8

M8

88

*

91 H343603800
Destek Sacı
Support
1
(*) H343601802, H343602502 ve H343603402 birlikte H343601801, H343602501 ve H343603401 yerine kullanılabilirler. / H343601802,
H343602502 and H343603402 can be used together instead of H343601801, H343602501 and H343603401.

24.08.2007

HMK 200 W-2

DÖNÜŞ SIZINTI HATTI MONTAJI
UPPER DRAIN PIPING MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adet
Q'ty

Not
Note

Bolt, Hex.

2

M16x25
M16

Adı
Description
A.K.B. Civata

233601-00- 04

Seri No
Serial No

92

N01/0233530

93

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

94

H343603900

Destek Sacı

Support

1

95

H343604000

Hortum

Hose

1

H343604001

Hortum

Hose

1

96

N16/X120004

Tapa

Plug

1

97

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

1

98

N03/0100027

Pul

Washer, Pln.

2

M16

99

N01/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M8

101 N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

2

M8

102 H343604700

Tutucu, Boru

Support

1

103 N01/0232486

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x30

5123087-

104 N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

5123087-

105 N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

2

M10

5123087-

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123106
**

5123107-

5123087-

(**) N07/8205963 ile birlikte eskisinin yerine kullanılabilir. / It can be used instead of the old part with N07/8205963.

24.08.2007

HMK 200 W-2

DRENAJ FİLTRESİ BAĞLANTILARI
DRAIN FILTER CONNECTIONS
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

N16/K114357

Rekor

Connector

1

2

N10/2001323

O-Ring

O-Ring

1

3

N16/K114342

Rekor

Connector

1

4

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

1

5

N16/K114343

Rekor

Connector

1

6

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

7

N16/K214462

Rekor

Connector

1

8

N10/2001921

O-Ring

O-Ring

1

9

N16/K214455

Rekor

Connector

1

10

N10/2001122

O-Ring

O-Ring

1

11

N16/K114343

Rekor

Connector

1

12

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

13

N16/K114341

Rekor

Connector

1

14

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

1

15

N16/K114342

Rekor

Connector

1

16

N10/2001322

O-Ring

O-Ring

1

17

N16/K114343

Rekor

Connector

1

18

N10/2001724

O-Ring

O-Ring

1

19

N16/X120001

Tapa

Plug

1

20

N10/2001323

O-Ring

O-Ring

1

21

N16/X120003

Tapa

Plug

1

22

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

1

23

N16/K114341

Rekor

Connector

1

24

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

1

25

N16/K114342

Rekor

Connector

1

26

N10/2001323

O-Ring

O-Ring

1

27

N16/X120004

Tapa

Plug

1

28

N10/2001024

O-Ring

O-Ring

1

Not
Note

233602-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

ALT ŞASE MONTAJI
LOWER FRAME MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H234000001

Alt Şase K.M.

Lower Frame W.A.

1

2

H234100100

Ön Çamur. K.M., Sol

Fender W.A., Front, L/H

1

3

H234101300

Ön Çamur. K.M., Sağ Fender W.A., Front, R/H

1

4

H234101600

Arka Çam., K.M., Sol

Fender W.A., Rear, L/H

1

5

H234102600

Arka Çam., K.M., Sağ Fender W.A., Rear, R/H

1

6

H234102800

Takım San. Göv. K.M. Tool Box W.A.

7

H234104301

Not
Note

234101-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123010

D

1

5123001-5123063

D

Takım San. Kap. W.A. Cover, Tool Box W.A.

1

5123001-5123063

D

7_1 H234104401

Takım San. Kapağı

Cover

1

5123001-5123063

D

7_2 H343407501

Destek Sacı

Plate, Support

1

5123001-5123009

D

8

H234104500

Ara Bölme Sacı K.M.

Screen

1

9

H234106900

Ara Bölme Sacı K.M., Screen

1

Arka Çamurluk
10

H234107000

Ara Bölme Sacı K.M., Screen
Sağ Ön Çamurluk

11

H234107100

Rear Fender
1

Front Fender, R/H

Ara Bölme Sacı K.M., Screen
Sol Ön Çamurluk

Front Fender, L/H

1

12

H234105200

Basamak

Foot Board

6

13

H234105300

Kilit Sacı

Lock Plate

1

14

H234105400

Tahdit Sacı

Limitation Plate

1

15

H234105500

Lastik Takoz

Wheel Chock

2

16

H341201500

Kapak

Cover

1

17

H341201600

Conta

Packing

1

18

H344104800

Kule Dön. Dişli Komp Swing Ring Ass'y

1

18_1 H349031011

Keçe, Kule Dön. Diş.

Seal, Swing Ring

2

18_2 H349031012

Bilya, Kule Dön. Diş.

Ball, Swing Ring

108

18_3 H349031014

Destek A, Kul. Dön.

Support A, Swing R.

96

18_4 H349031015

Destek B, Kul. Dön.

Support B, Swing R.

12

19

H344104900

Gres Fitili

Seal, Grease

1

20

N08/1110000

Gresörlük

Grease, Nipple

2

21

N01/0232498

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

16

M10x35

22

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

16

M10

23

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

16

24

N01/0232486

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M10x30

25

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M10

26

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

16

27

N02/3570206

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

8

M10

28

N01/0232498

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

18

M10x35

29

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

18

M10

30

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

36

31

N02/3570206

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

18

M10

32

N01/0233590

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M16x45

18.08.2006

HMK 200 W-2

ALT ŞASE MONTAJI
LOWER FRAME MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note
M16

33

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

34

H234106700

Destek Pulu

Washer, Support

8

35

N01/0232822

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

6

M12x25

36

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M12

37

N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

6

M12

38

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x25

39

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

40

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

2

41

N01/0231478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x15

42

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Pln.

2

M6

43

N01/0682018

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

36

44

N03/1310016

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

36

M20

45

N01/0391872

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

36

M20x105

46

N01/0671082

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

47

N03/0100021

Pul

Washer, Pln.

2

53

H234106000

Çeki Pimi

Pin

1

54

N06/0001140

Gupilya

Pin, Split

1

55

H234106200

Reflektör

Reflector

2

56

N01/5870314

Sil. Başlı Civata

Bolt, Cyl. Head

2

57

N03/0720008

Pul

Washer, Pln.

2

58

N01/0232486

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x30

59

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

60

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

4

61

N02/3570206

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

4

62

H343407601

Kilit, Komple

Lock, Ass'y

1

63

N02/5880026

Somun

Nut, Hex.

4

M5

64

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

4

M5

65

N03/1310007

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M5

18.08.2006

M6x20

234101-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123085

D

5123001-5123085

D

5123001-5123085

D

5123001-5123063

D

M10

HMK 200 W-2

ALT ŞASE MONTAJI
LOWER FRAME MOUNTING
No
No
1

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

234101-01- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H234000002

Alt Şase K.M.

Lower Frame W.A.

1

5123011-5123085

D

H234000003

Alt Şase K.M.

Lower Frame W.A.

1

5123086-5123126

D

H234000004

Alt Şase K.M.

Lower Frame W.A.

1

5123127-

C

2

H234100100

Ön Çamur. K.M., Sol

Fender W.A., Front, L/H

1

3

H234101300

Ön Çamur. K.M., Sağ Fender W.A., Front, R/H

1

4

H234101600

Arka Çam., K.M., Sol

Fender W.A., Rear, L/H

1

5

H234102600

Arka Çam., K.M., Sağ Fender W.A., Rear, R/H

1

6

H234102801

Takım San. Göv. K.M. Tool Box W.A.

1

5123064-

D

7

H234104302

Takım San. Kap. W.A. Cover, Tool Box W.A.

1

5123064-

C

7_1 H234104402

Takım San. Kapağı

Cover

1

5123064-

D

7_2 H343407501

Destek Sacı

Plate, Support

1

5123010-

D

8

H234104500

Ara Bölme Sacı K.M.

Screen

1

9

H234106900

Ara Bölme Sacı K.M., Screen

1

Arka Çamurluk
10

H234107000

11

H234107100

**

Rear Fender

Ara Bölme Sacı K.M., Screen
Sağ Ön Çamurluk

***

1

Front Fender, R/H

Ara Bölme Sacı K.M., Screen
Sol Ön Çamurluk

Front Fender, L/H

1

12

H234105200

Basamak

Foot Board

6

13

H234105300

Kilit Sacı

Lock Plate

1

14

H234105400

Tahdit Sacı

Limitation Plate

1

15

H234105500

Lastik Takoz

Wheel Chock

2

16

H341201500

Kapak

Cover

1

17

H341201600

Conta

Packing

1

18

H344104801

Kule Dön. Dişli Komp Swing Ring Ass'y

1

18_1 H349031011

Keçe, Kule Dön. Diş.

Seal, Swing Ring

2

18_2 H349031012

Bilya, Kule Dön. Diş.

Ball, Swing Ring

108

18_3 H349031014

Destek A, Kul. Dön.

Support A, Swing R.

96

18_4 H349031015

Destek B, Kul. Dön.

Support B, Swing R.

12

19

H344104900

Gres Fitili

Seal, Grease

1

20

N08/1110000

Gresörlük

Grease, Nipple

2

21

N01/0232498

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

16

M10x35

22

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

16

M10

23

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

16

24

N01/0232486

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M10x30

25

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M10

26

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

16

27

N02/3570206

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

8

M10

28

N01/0232498

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

18

M10x35

29 N03/1310011
Yaylı Rondela
Washer, Spr.
18
M10
(**) H343407602 kilit ve H234107400 kilit sacı ile birlikte H234104301 komplesi yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H234104301
ass'y with H343407602 lock ass'y and H234107400 lock plate.
(***) H234302701, N01/0232438, N03/1310011 ile birlikte H234000003 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H234000003 with
H234302701, N01/0232438, N03/1310011.

24.08.2007

HMK 200 W-2

ALT ŞASE MONTAJI
LOWER FRAME MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

30

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

36

31

N02/3570206

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

18

M10

32

N01/0233590

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M16x45

33

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M16

34

H234106700

Destek Pulu

Washer, Support

8

35

N01/0232822

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

6

M12x25

36

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M12

37

N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

6

M12

38

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x25

39

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

40

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

2

41

N01/0231478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x15

42

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Pln.

2

M6

43

N01/0682018

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

36

44

N03/1310016

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

36

M20

45

N01/0391872

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

36

M20x105

46

N01/0671082

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

47

N03/0100021

Pul

Washer, Pln.

2

53

H234106000

Çeki Pimi

Pin

1

54

N06/0001140

Gupilya

Pin, Split

1

55

H234106201

Reflektör

Reflector

2

56

N02/3570158

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

2

57

N03/1310008

Pul

Washer, Pln.

58

N01/0232486

A.K.B. Civata

59

N03/1310011

60

234101-01- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123086-

D

M6

5123086-

D

2

M6

5123086-

D

Bolt, Hex.

4

M10x30

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

N03/0020121

Pul

Washer, Pln.

4

61

N02/3570206

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

4

M10

62

H343407602

Kilit, Komple

Lock, Ass'y

1

*

5123064-

D

63

N02/5880026

Somun

Nut, Hex.

4

M5

64

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

4

M5

65

N03/1310007

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M5

66

H344107300

Pim

Pin

2

67

H344107400

Boru, Gres

Pipe, Grease

1

68

H344107500

Boru, Gres

Pipe, Grease

1

69

H344107600

Blok

Block

1

70

H345801100

Dirsek

Elbow

2

71

H345800700

Rekor

Connector

2

72

N07/7010908

Kelepçe

Clamp

2

73

N01/0222078

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x15

74

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M8

75 N01/0370374
A.K.B. Civata
Bolt, Hex.
2
M8x35
(*) H234107300 kilit sacı ile birlikte H343407601 kilit yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H343407601 lock ass'y with H234107300
lock plate.

24.08.2007

HMK 200 W-2

DOZER BIÇAĞI MONTAJI
DOZER BLADE MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H234300101

Dozer Bıçağı K.M.

Dozer Blade W.A.

1

2

H234301302

Üst Bağlantı Mont.

Upper Link Ass'y

2

2_1 H234301502

Üst Bağlantı K.M.

Upper Link W.A.

2

2_2 H234302800

Sert Burç

Bushing

4

2_3 N10/5708505

Toz Keçesi

Seal Dust

8

2_4 N08/1110000

Gresörlük

Grease Nipple

4

H234301401

Alt Bağlantı Mont.

Lower Link Ass'y

H234301402

Alt Bağlantı Mont.

3_1 H234301801
H234301802

Not
Note

234301-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123085

D

1

5123001-5123010

D

Lower Link Ass'y

1

5123011-5123085

D

Alt Bağlantı K.M.

Lower Link W.A.

1

5123001-5123010

D

Alt Bağlantı K.M.

Lower Link W.A.

1

5123011-5123085

D

3_2 H234302800

Sert Burç

Bushing

4

3_3 N10/5708505

Toz Keçesi

Seal Dust

8

3_4 N08/1110000

Gresörlük

Grease Nipple

4

H234302400

Pim, Sil.-Şase

Pin, Cyl.-Lower Frame

2

5123001-5123010

D

H234302401

Pim, Sil.-Şase

Pin, Cyl.-Lower Frame

2

5123011-5123085

D

5

H234302500

Pim, Sil.-Alt Bağ.

Pin, Cyl.-Lower Link

2

5123001-5123085

D

6

H234302600

Pim, Bağlantı

Pin, Link

8

5123001-5123085

D

7

H345001601

Şim

Shim

16

8

H345002300

Şim

Shim

8

9

H234302700

Sabitleme Sacı

Plate, Lock

2

10

N01/0381418

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M16x150

5123001-5123085

11

N02/3570314

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

20

M16

5123001-5123085

12

N01/0381406

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M16x140

5123001-5123085

13

N01/0232822

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M12x25

5123001-5123085

14

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

5123001-5123085

16

H234303201

Kanca

Plate, Hook

2

5123001-5123010

D

H234303202

Kanca

Plate, Hook

2

5123011-

D

17

H234303300

Sabitleme Pulu

Washer, Lock

2

18

N01/0232486

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x30

19

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M10

20

H234106200

Reflektör

Reflector

2

21

N01/5870314

Civata, Alyan Başlı

Bolt

2

M6x20

22

N02/3570158

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

2

M6

23

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

24

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

2

M6

3

4

18.08.2006

5123001-5123085

5123001-5123085
5123001-5123085

D

5123001-5123085

HMK 200 W-2

DOZER BIÇAĞI MONTAJI
DOZER BLADE MOUNTING
No
No
1

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

234301-01- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H234300102

Dozer Bıçağı K.M.

Dozer Blade W.A.

1

5123086-5123126

D

H234300103

Dozer Bıçağı K.M.

Dozer Blade W.A.

1

5123127-

C

H234301302

Üst Bağlantı Mont.

Upper Link Ass'y

2

2_1 H234301502

Üst Bağlantı K.M.

Upper Link W.A.

2

2_2 H234302800

Sert Burç

Bushing

4

2_3 N10/5708505

Toz Keçesi

Seal Dust

8

2_4 N08/1110000

Gresörlük

Grease Nipple

4

H234301403

Alt Bağlantı Mont.

Lower Link Ass'y

1

5123086-5123126

D

H234301404

Alt Bağlantı Mont.

Lower Link Ass'y

1

5123127-

D

3_1 H234301803

Alt Bağlantı K.M.

Lower Link W.A.

1

5123086-5123126

D

H234301804

Alt Bağlantı K.M.

Lower Link W.A.

1

5123127-

D

3_2 H234302800

Sert Burç

Bushing

4

3_3 N10/5708505

Toz Keçesi

Seal Dust

8

3_4 N08/1110000

Gresörlük

Grease Nipple

4

2

3

*

*

4

H234302402

Pim, Sil.-Şase

Pin, Cyl.-Lower Frame

2

5123086-

D

5

H234302501

Pim, Sil.-Alt Bağ.

Pin, Cyl.-Lower Link

2

5123086-

D

6

H234302601

Pim, Üst Bağlantı

Pin, Upper Link

4

5123086-

D

7

H345001601

Şim

Shim

16

8

H345002300

Şim

Shim

8

9

H234302700

Sabitleme Sacı

Plate, Lock

4

M12

5123086-5123126

D

H234302701

Sabitleme Sacı

Plate, Lock

4

M10

5123127-

D

N01/0232822

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M12x25

5123086-5123126

D

N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M10x20

5123127-

D

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M12

5123086-5123126

D

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M10

5123127-

D

16

H234303202

Kanca

Plate, Hook

2

5123011-

D

17

H234303300

Sabitleme Pulu

Washer, Lock

2

18

N01/0232486

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M10x30

19

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

18

M10

20

H234106201

Reflektör

Reflector

2

22

N02/3570158

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

2

M6

23

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

25

H234305100

Pim, Alt Bağlantı

Pin, Lower Link

4

5123086-

26

H234304700

Sabitleme Sacı

Plate, Lock

8

5123086-

27

N01/0232438

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

16

13

14

51230865123086-

M10x20

D

5123086-

(*) H234302701, N01/0232438, N03/1310011 ile birlikte H234300102 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H234300102 with
H234302701, N01/0232438, N03/1310011.

24.08.2007

HMK 200 W-2

AYAK MONTAJI
OUTRIGGER MOUNTING
No
No
1

Parça No Adı
Part No
H234400101
H234400102

Description

Adet
Q'ty

Ayak Maf. Mont., Sağ Leg Ass'y, R/H

1

Ayak Maf. Mont., Sağ Leg Ass'y, R/H

1

1_1 H234400201

Ayak Maf. K.M., Sağ

Leg W.A., R/H

1

H234400202

Ayak Maf. K.M., Sağ

Leg W.A., R/H

1

1_2 H234401300

Sert Burç

Bushing

4

1_3 N10/5708505

Toz Keçesi

Seal Dust

4

1_4 N08/1110000

Gresörlük

Grease,Nipple

4

H234401401

Ayak Maf. Mont., Sol

Leg Ass'y, L/H

1

H234401402

Ayak Maf. Mont., Sol

Leg Ass'y, L/H

1

2_1 H234401501

Ayak Maf. K.M., Sol

Leg W.A., L/H

1

H234401502

Ayak Maf. K.M., Sol

Leg W.A., L/H

1

2_2 H234401300

Sert Burç

Bushing

4

2_3 N10/5708505

Toz Keçesi

Seal Dust

4

2_4 N08/1110000

Gresörlük

Grease,Nipple

4

2

3

H234401601

Ayak Pab. K.M., Sağ

Foot W.A., R/H

1

4

H234402101

Ayak Pab. K.M., Sol

Foot W.A., L/H

1

5

H234402200

Pim

Pin

2

6

H234402300

Pim

Pin

2

7

H234402400

Pim

Pin

2

8

H234402500

Pim

Pin

2

Not
Note

234401-00- 01

Seri No
Serial No

5123001-5123126
*

*

*

*

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.
D

5123127-

C

5123001-5123126

D

5123127-

C

5123001-5123126

D

5123127-

C

5123001-5123126

D

5123127-

C

9

H234402600

Kilit Pimi

Pin, Lock

4

10

H234402700

Kilit Sacı

Plate, Lock

2

11

H234402800

Koruma Kapağı

Cover

2

12

H234302700

Sabitleme Laması

Plate, Lock

4

M12

5123001-5123126

D

H234302701

Sabitleme Laması

Plate, Lock

4

M10

5123127-

D

13

H345001601

Şim

Shim

16

14

H345002300

Şim

Shim

8

15

N06/0001140

Gupilya

Pin, Split

2

16

N06/1006060

Gupilya

Pin, Split

2

17

N03/0100042

Pul

Washer, Pln.

2

18

N01/0381406

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

4

M16x140

19

N02/3570314

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

8

M16

20

N01/0232822

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

8

M12x25

5123001-5123126

D

N01/0232438

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

8

M10x20

5123127-

D

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M12

5123001-5123126

D

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M10

5123127-

D

22

N01/0222162

A.K.B. Cıvata

Bolt, Hex.

8

M8x30

23

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

8

M8

24

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M8

21

(*) H234302701, N01/0232438, N03/1310011 ile birlikte eskisinin yerine kullanılabilir. / It can be used instead of the old part with H234302701,
N01/0232438, N03/1310011.

24.08.2007

HMK 200 W-2

GÜÇ AKTARIM MONTAJI
POWER TRAINING MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

1

H234500100

Ön Aks

Axle-Front

1

2

H234500200

Arka Aks

Axle-Rear

1

3

H234500700

Pim

Pin

1

4

H234500900

Takoz K.M.

Support, Osci. Cyl.

2

5

H234501000

Şaft

Shaft

2

6

H234501200

Lastik Montajı, A

Tire &Wheel Ass'y, A

4

6_1 H234501300

Diş Lastik

Tire

4

6_2 H234501400

İç Lastik

Tube

4

6_3 H234501500

Kolon

Flap

4

6_4 H234501600

Jant

Rim-Wheel

4

Lastik Montajı, B

Tire &Wheel Ass'y, B

4

7_1 H234501300

Diş Lastik

Tire

4

7_2 H234501400

İç Lastik

Tube

4

7_3 H234501500

Kolon

Flap

4

7_4 H234501600

Jant

Rim-Wheel

4

7

H234501700

Not
Note

8

H234501800

Ara Lastik

Ring-Stone Resister

4

10

H234502200

Arka Aks Civatası

Bolt, Rear Axle

8

11

N01/0480470

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M10x1x130

12

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

16

M10

13

N02/3570218

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

16

M10x1

14

N02/3570218

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

16

M10x1

15

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

16

M10

16

N01/0381418

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M16x150

17

N02/3570314

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

2

M16

18

N01/0381262

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M16x65

19

N03/0020029

Pul

Washer, Pln.

8

M16

20

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

12

M16

21

N02/3570374

A.K.B. Somun

Nut, Hex.

16

M20

22

N03/1310016

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

8

M20

23

N03/0800003

Pul

Washer, Pln.

16

M20

24

H234502300

Muhafaza Sacı, Şanz.

Cover, Transmission

1

25

N01/0381190

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

26

H345002700

Destek Pulu

Washer

4

M16x35

234501-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

DİFERANSİYEL - ÖN AKS
DIFFERENTIAL - FRONT AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

234502-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

H239032001

Dayanma Pulu

Thrust Washer

4

K1

2

H239032002

Konik Dişli

Conical Gear

4

K1

3

H239032003

Diferansiyel Dişlisi

Differential Pinion

2

K1

4

H239032004

KIT, Şim

KIT, Shim

2

K1

4

H239032005

Mesafe Bileziği

Spacer

K1

4

H239032006

Mesafe Bileziği

Spacer

K1

4

H239032007

Mesafe Bileziği

Spacer

K1

4

H239032008

Mesafe Bileziği

Spacer

K1

5

H239032009

Istavroz

Spider

1

6

H239032010

Civata

Bolt

1

7

H239032011

Emniyet Sacı

Bracket,Safe

1

8

H239032012

Somun

Nut

1

9

H239032013

Flanş

Flange

1

10 H239032014

O-Ring

O-Ring

2

11 H239032015

Bilyalı Rulman

Bearing, Roller

1

12 H239032016

Diferansiyel Pistonu

Differential Piston

1

13 H239032017

Pim

Pin

2

14 H239032018

Civata

Bolt

12

15 H239032019

Ayna Mahruti Dişli

Gear, Crown Wheel Pinion

1

16 H239032020

Pul

Washer

16

17 H239032021

Civata

Bolt

16

M16x40

18 H239032022

Civata

Bolt

4

M10x16

19 H239032023

Rulman

Rulman

1

20 H239032024

KIT, Şim

KIT, Shim

1

20 H239032025

Şim

Shim

s=2,5

20 H239032026

Şim

Shim

s=2,75

20 H239032027

Şim

Shim

s=3,0

21 H239032028

Silindir

Cylinder

1

*

Silindir

Cylinder

1

**

22 H239032029

Keçe

Seal

2

23 H239032030

Burç

Bushing

2

24 H239032031

Diferansiyel Gövdesi

Differantial Housing

1

25 H239032032

Pim

Pim

4

26 H239032033

Tapa

Plug

2

27 H239032034

Pul

Washer

2

28 H239032035

Gresörlük

Grease Nippele

1

29 H239032036

Civata

Bolt

4

34 H239032037

KIT, Şim

KIT, Shim

1

34 H239032038

Şim

Şim

s=0,96

34 H239032039

Şim

Şim

s=1,0

34 H239032040

Şim

Şim

s=1,04

34 H239032041

Şim

Şim

s=1,08

34 H239032042

Şim

Şim

s=1,12

H239032028a

K1
M8x16

K1

K1

(*) HMK 01/15 seri nolu aksa kadar geçerlidir. / It is valid until HMK 01/15 serial number axle.
(**) HMK 01/16 seri nolu aksdan itibaren geçerlidir. / It is valid from HMK 01/16 serial number axle.

DİFERANSİYEL - ÖN AKS
DIFFERENTIAL - FRONT AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

34 H239032043

Şim

Şim

s=1,16

34 H239032044

Şim

Şim

s=1,20

34 H239032045

Şim

Şim

s=1,24

34 H239032046

Şim

Şim

s=1,28

34 H239032047

Şim

Şim

s=1,32

34 H239032048

Şim

Şim

s=1,36

34 H239032049

Şim

Şim

s=1,4

34 H239032050

Şim

Şim

s=1,44

35 H239032051

Mesafe Burcu

Spacer

1

36 H239032052

Bilyalı Rulman

Roller Bearing

1

37 H239032053

O-Ring

O-Ring

1

38 H239032054

Yağlama Bileziği

Yağlama Bileziği

1

39 H239032055

Yağlama Bileziği

Yağlama Bileziği

1

40 H239032056

Şaft Bağlantı Elemanı Shaft Connector

1

41 H239032057

Somun

Nut

1

42 H239032058

Flanş

Flange

1

43 H239032011

Emniyet Sacı

Bracket,Safe

1

44 H239032010

Civata

Bolt

1

45 H239032012

Somun

Nut

1

46 H239032062

Bilyalı Rulman

Roller Bearing

1

H239032063

Dif. Pistonu Komp.

Differential Piston Ass'y

1

H239032064

Etiket

Data Plate

1

H239032065

Kertikli Pim

Pin, Slot

4

M40x1.5

M8x16

K1

(*) HMK 01/15 seri nolu aksa kadar geçerlidir. / It is valid until HMK 01/15 serial number axle.
(**) HMK 01/16 seri nolu aksdan itibaren geçerlidir. / It is valid from HMK 01/16 serial number axle.

234502-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

AKS KOVANI - ÖN AKS
AXLE CASING - FRONT AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H239032066

Aks Kovanı

Axle Casing

1

A1

2

H239032067

Aks Kovanı

Axle Casing

1

A2

3

H239032068

Burç

Bushing

4

4

H239032069

Burç

Bushing

2

5

H239032070

Yağ Halkası

Oiler Ring

2

6

H239032071

Yağ Halkası

Oiler Ring

2

7

H239032072

Pul

Washer

2

7

H239032073

Sertleştirilmiş Pul

Washer, HV

2

7

H239032074

Ayar Pulu

Adjusting Shim

1

PS 22x30x1.0

7

H239032075

Ayar Pulu

Adjusting Shim

1

PS 22x30x0,5

8

H239032076

Civata

Bolt

2

M20x1.5x35

9

H239032077

Pim

Pin

4

10 H239032078

Civata

Bolt

32

11 H239032079

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

32

12 H239032080

Pim

Pin

4

13 H239032081

O-Ring

O-Ring

2

14 H239032082

Havalandırma Tapası

VentilationPlug

1

M18x2x100

234503-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

AKS BAŞI - ÖN AKS
KNUCKLE - FRONT AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note
M18x2x50

1

H239032083

Civata

Bolt

6

2

H239032084

Aks Pimi

Axle Pin

2

3

H239032085

Tapa

Plug

2

4

H239032086

Pul

Washer

2

5

H239032087

Gresörlük

Grease Nipple

2

6

H239032088

Civata

Bolt

2

7

H239032089

Koruyucu Sac

Cover

1

8

H239032090

Şaft

Shaft

1

9

H239032091

KİT, Şim

KIT, Shim

1

9

H239032092

Şim

Shim

s=7,6

9

H239032093

Şim

Shim

s=7,4

9

H239032094

Şim

Shim

s=7,2

9

H239032095

Şim

Shim

s=7,0

9

H239032096

Şim

Shim

s=6,8

9

H239032097

Şim

Shim

s=6,6

11 H239032098

Pim

Pin

2

12 H239032099

Sertleştirilmiş Pul

Washer, HV

2

13 H239032100

Segman

Retaining Ring

2

14 H239032101

Yatak Rondelası

Bearing Washer

1

15 H239032102

Yatak Rondelası

Bearing Washer

1

16 H239032103

Muhafaza Bandı

Rebaund Strip

1

17 H239032035

Gresörlük

Grease Nipple

1

18 H239032105

Aks Başı Komp.

Knuckle Ass'y

1

19 H239032106

Gres Keçesi

Seal, Grease

4

20 H239032107

Burç

Bushing

2

21 H239032108

Havalandırma Tapası

Ventling Plug

1

22 H239032109

Kol

Push Rod

1

23 H239032087

Gresörlük

Grease Nipple

1

24 H239032111

Rod

Rod

1

25 H239032112

Somun

Nut

1

29 H239032113

Pul

Washer

2

30 H239032114

KİT, Şim

KIT, SHIM

2

30 H239032115

Şim

Shim

50x30x1

30 H239032116

Şim

Shim

50x30x2

M18x2x70

M14x1.5

M30x1.5

234504-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

AKS BAŞI - ÖN AKS
KNUCKLE - FRONT AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note
M18x2x50

1

H239032083

Civata

Bolt

6

2

H239032084

Aks Pimi

Axle Pin

2

3

H239032085

Tapa

Plug

2

4

H239032086

Pul

Washer

2

5

H239032087

Gresörlük

Grease Nipple

2

6

H239032088

Civata

Bolt

2

7

H239032089

Koruyucu Sac

Cover

1

8

H239032124

Şaft

Shaft

1

9

H239032091

KİT, Şim

KIT, SHIM

1

9

H239032092

Şim

Shim

s=7,6

9

H239032093

Şim

Shim

s=7,4

9

H239032094

Şim

Shim

s=7,2

9

H239032095

Şim

Shim

s=7,0

9

H239032096

Şim

Shim

s=6,8

9

H239032097

Şim

Shim

s=6,6

11 H239032098

Pim

Pin

2

12 H239032099

Sertleştirilmiş Pul

Washer, HV

2

13 H239032100

Segman

Retaining Ring

2

14 H239032101

Yatak Rondelası

Bearing Washer

1

15 H239032102

Yatak Rondelası

Bearing Washer

1

16 H239032103

Muhafaza Bandı

Rebaund Strip

1

17 H239032104

Gresörlük

Grease Nipple

1

19 H239032106

Gres Keçesi

Seal, Grease

4

20 H239032107

Burç

Bushing

2

21 H239032108

Havalandırma Tapası

Ventling Plug

1

23 H239032087

Gresörlük

Grease Nipple

1

24 H239032111

Rod

Rod

1

25 H239032112

Somun

Nut

1

27 H239032145

Aks Başı Komp.

Knuckle Ass'y

1

28 H239032146

Kol

Push Rod

1

29 H239032113

Pul

Washer

2

30 H239032114

KİT, Şim

KIT, SHIM

2

30 H239032115

Şim

Shim

50x30x1

30 H239032116

Şim

Shim

50x30x2

M18x2x70

M14x1.5

M30x1.5

234505-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

KOVAN - ÖN AKS
DRIVE ASSEMBLY - FRONT AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H239032151

Tekerlek Göbeği

Hub, Wheel

2

2

H239032152

Merkezleme Halkası

Centering Ring

20

3

H239032153

Konik Halka

Conical Ring

20

4

H239032154

Birleştirme Somunu

Assembling Nut

20

5

H239032155

Civata

Bolt

10

6

H239032156

Pul

Washer

4

7

H239032157

Tapa

Plug

4

8

H239032158

Tapa

Plug

2

9

H239032159

KİT, Şim

KIT, Shim

2

9

H239032160

Şim

Shim

30x42x2,5

9

H239032161

Şim

Shim

30x42x1,0

9

H239032162

Şim

Shim

30x42x0,5

10 H239032163

Darbe Diski

Buffer Disc

16

11 H239032164

Planet Dişli

Planet Gear

8

12 H239032165

Rulman

Bearing

8

13 H239032166

Ara Halka

Spacer Ring

16

14 H239032167

Planet Pimi

Pin, Planet

8

15 H239032168

Güneş Dişli

Sun Gear

2

16 H239032169

Planet Taşıyıcı

Planet Cage

2

17 H239032170

Burç

Bushing

8

18 H239032171

Pul

Washer

8

19 H239032172

Civata

Bolt

8

M12x90

20 H239032173

Somun

Nut

2

M70x1.5

21 H239032174

KİT, Şim

KIT, Shim

2

s=1,375

21 H239032175

Şim

Shim

s=1,375

21 H239032176

Şim

Shim

s=1,5

21 H239032177

Şim

Shim

s=1.625

21 H239032178

Şim

Shim

s=1.75

21 H239032179

Şim

Shim

s=1.875

21 H239032180

Şim

Shim

s=2.00

21 H239032181

Şim

Shim

s=2.125

21 H239032182

Şim

Shim

s=2.25

21 H239032183

Şim

Shim

s=2.375

21 H239032184

Şim

Shim

s=2.50

22 H239032185

Yörünge Dişli

Gear, Annulus Ring

23 H239032186

Yörünge Dişli Taşıyıcı Carrier, Annulus

2

24 H239032187

Segman

Snap Ring

2

25 H239032188

Rulman, Silindirik

Bearing, Roller

2

26 H239032189

O-Ring

O-Ring

2

27 H239032190

Bijon

Radbolzen

20

28 H239032191

Teker. Başlığı Göbeği Gear Hub

2

29 H239032192

Pul

Washer

2

30 H239032193

V-Ring

V-Ring

2

M12x25

s=2,5/1,0

2

M22x1.5

(*) HMK 01/25 seri numaralı aksa kadar geçerlidir. / It is valid until HMK 01/25 serial number axle.
(**) HMK 01/26 seri numaralı aksdan itibaren geçerlidir. / It is valid from HMK 01/26 serial number axle.

234506-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

KOVAN - ÖN AKS
DRIVE ASSEMBLY - FRONT AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

31 H239032194

Tazyik Pulu

Thrust Washer

2

32 H239032195

Tapa

Plug

4

33 H239032196

Sızdırmazlık Contası

Sealing Ring

4

34 H239032082

Havalandırma Tapası

Bleeder

1

*

Havalandırma Tapası

Bleeder

1

**

43 H239032198

Civata

Bolt

20

M12x40

44 H239032171

Pul

Washer

20

45 H239032157

Tapa

Plug

2

46 H239032156

Pul

Washer

2

47 H239032202

İç Lamel

İnside Lamella

12

48 H239032203

Dış Lamel

Outside Lamella

10

49 H239032204

Pim

Pin

10

50 H239032205

O-Ring

O-Ring

2

51 H239032206

Tekerlek Göbeği

Hub, Wheel

2

52 H239032207

Konik Rulman

Conical Bearing

2

53 H239032208

Yağ Keçesi

Oil Seal

2

54 H239032209

Aks Mafsalı

Steering Axle

1

55 H239032210

Aks Mafsalı

Steering Axle

1

56 H239032021

Civata

Bolt

28

58 H239032212

O-Ring

O-Ring

4

59 H239032213

Burç

Bushing

4

60 H239032214

Pim

Pin

4

61 H239032215

Yağ Keçesi

Oil Seal

2

62 H239032216

Yağ Keçesi

Oil Seal

2

63 H239032217

Burç

Bushing

2

64 H239032218

Burç

Bushing

2

65 H239032219

O-Ring

O-Ring

2

66 H239032220

O-Ring

O-Ring

2

67 H239032221

Fren Pistonu Komp.

Brake Piston Ass'y

2

H239032082a

M14x1,5

M20x1.5, 8.8

M16x40

(*) HMK 01/25 seri numaralı aksa kadar geçerlidir. / It is valid until HMK 01/25 serial number axle.
(**) HMK 01/26 seri numaralı aksdan itibaren geçerlidir. / It is valid from HMK 01/26 serial number axle.

234506-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

FREN PİSTONU - ÖN AKS
BRAKE PISTON - FRONT AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

234507-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H239032221

Fren Pistonu Komp.

Brake Piston Ass'y

1

1

H239032223

Silindir Komp.

Cylinder Complete

1

3

H239032224

Pim

Pin

1

4

H239032225

Piston Keçesi

Piston Seal

1

5

H239032226

Piston

Piston

1

6

H239032227

Yay

Comp. Spring

8

7

H239032228

Piston Keçesi

Piston Seal

1

8

H239032229

Silindir

Silindir

1

S1

9

H239032230

Ring

Ring

1

S1

10 H239032231

Segman

Retaining Ring

1

11 H239032232

Tolerans Ring

Tolerance Ring

1

12 H239032233

Pul

Washer

1

13 H239032234

Civata

Bolt

3

14 H239032235

Mesafe Burcu

Bushing, Spacing

1

15 H239032236

Silindir Komp.

Cylinder Complete

1

S1

M4x20

S1

DİFERANSİYEL - ARKA AKS
DIFFERENTIAL - REAR AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

234508-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

H239032001

Dayanma Pulu

Thrust Washer

4

K1

2

H239032002

Konik Dişli

Conical Gear

4

K1

3

H239032003

Diferansiyel Dişlisi

Differential Pinion

2

K1

4

H239032004

KIT, Şim

KIT, Shim

2

K1

4

H239032005

Mesafe Bileziği

Spacer

K1

4

H239032006

Mesafe Bileziği

Spacer

K1

4

H239032007

Mesafe Bileziği

Spacer

K1

4

H239032008

Mesafe Bileziği

Spacer

K1

5

H239032009

Istavroz

Spider

1

6

H239032010

Civata

Bolt

1

7

H239032011

Emniyet Sacı

Bracket,Safe

1

8

H239032012

Somun

Nut

1

9

H239032013

Flanş

Flange

1

10 H239032014

O-Ring

O-Ring

2

11 H239032015

Bilyalı Rulman

Bearing, Roller

1

12 H239032016

Diferansiyel Pistonu

Differential Piston

1

13 H239032017

Pim

Pin

2

14 H239032018

Civata

Bolt

12

15 H239032019

Ayna Mahruti Dişli

Gear, Crown Wheel Pinion

1

16 H239032020

Pul

Washer

16

17 H239032021

Civata

Bolt

16

M16x40

18 H239032022

Civata

Bolt

4

M10x16

19 H239032023

Rulman

Rulman

1

20 H239032024

KIT, Şim

KIT, Shim

1

20 H239032025

Şim

Shim

s=2,5

20 H239032026

Şim

Shim

s=2,75

20 H239032027

Şim

Shim

s=3,0

24 H239032264

Diferansiyel Gövdesi

Differantial Housing

1

25 H239032265

Pim

Pim

4

26 H239032033

Tapa

Plug

2

27 H239032034

Pul

Washer

2

34 H239032037

KIT, Şim

KIT, Shim

1

34 H239032038

Şim

Şim

s=0,96

34 H239032039

Şim

Şim

s=1,0

34 H239032040

Şim

Şim

s=1,04

34 H239032041

Şim

Şim

s=1,08

34 H239032042

Şim

Şim

s=1,12

34 H239032043

Şim

Şim

s=1,16

34 H239032044

Şim

Şim

s=1,20

34 H239032045

Şim

Şim

s=1,24

34 H239032046

Şim

Şim

s=1,28

34 H239032047

Şim

Şim

s=1,32

34 H239032048

Şim

Şim

s=1,36

K1
M8x16

K1

K1

DİFERANSİYEL - ARKA AKS
DIFFERENTIAL - REAR AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

34 H239032049

Şim

Şim

s=1,4

34 H239032050

Şim

Şim

s=1,44

35 H239032051

Mesafe Burcu

Spacer

1

36 H239032052

Bilyalı Rulman

Roller Bearing

1

37 H239032053

O-Ring

O-Ring

1

38 H239032054

Yağlama Bileziği

Yağlama Bileziği

1

39 H239032055

Yağlama Bileziği

Yağlama Bileziği

1

40 H239032056

Şaft Bağlantı Elemanı Shaft Connector

1

41 H239032057

Somun

Nut

1

42 H239032058

Flanş

Flange

1

43 H239032011

Emniyet Sacı

Bracket,Safe

1

44 H239032010

Civata

Bolt

1

45 H239032292

Somun

Nut

1

46 H239032062

Bilyalı Rulman

Roller Bearing

1

H239032063

Dif. Pistonu Komp.

Differential Piston Ass'y

1

H239032295

Etiket

Data Plate

1

H239032296

Kertikli Pim

Pin, Slot

4

M40x1.5

M8x16

K1

234508-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

AKS KOVANI - ARKA AKS
AXLE CASING - REAR AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H239032297

Aks Kovanı

Axle Casing

1

A1

2

H239032297

Aks Kovanı

Axle Casing

1

A2

3

H239032299

O-Ring

O-Ring

2

4

H239032300

Civata

Bolt

32

5

H239032301

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

32

6

H239032081

O-Ring

O-Ring

2

7

H239032303

Tapa

Plug

1

8

H239032082

Havalandırma Tapası

VentilationPlug

1

9

H239032305

Kısa Şaft

Half Shaft

2

M16x70

234509-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

KOVAN - ARKA AKS
DRIVE ASSEMBLY - REAR AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H239032151

Tekerlek Göbeği

Hub, Wheel

2

2

H239032152

Merkezleme Halkası

Centering Ring

20

3

H239032153

Konik Halka

Conical Ring

20

4

H239032154

Birleştirme Somunu

Assembling Nut

20

5

H239032155

Civata

Bolt

10

6

H239032156

Pul

Washer

4

7

H239032157

Tapa

Plug

4

8

H239032158

Tapa

Plug

2

9

H239032159

KİT, Şim

KIT, Shim

2

9

H239032160

Şim

Shim

30x42x2,5

9

H239032161

Şim

Shim

30x42x1,0

9

H239032162

Şim

Shim

30x42x0,5

10 H239032163

Darbe Diski

Buffer Disc

16

11 H239032164

Planet Dişli

Planet Gear

8

12 H239032165

Rulman

Bearing

8

13 H239032166

Ara Halka

Spacer Ring

16

14 H239032167

Planet Pimi

Pin, Planet

8

15 H239032168

Güneş Dişli

Sun Gear

2

16 H239032169

Planet Taşıyıcı

Planet Cage

2

17 H239032170

Burç

Bushing

8

18 H239032171

Pul

Washer

8

19 H239032172

Civata

Bolt

8

M12x90

20 H239032173

Somun

Nut

2

M70x1.5

21 H239032174

KİT, Şim

KIT, Shim

2

s=1,375

21 H239032175

Şim

Shim

s=1,375

21 H239032176

Şim

Shim

s=1,5

21 H239032177

Şim

Shim

s=1.625

21 H239032178

Şim

Shim

s=1.75

21 H239032179

Şim

Shim

s=1.875

21 H239032180

Şim

Shim

s=2.00

21 H239032181

Şim

Shim

s=2.125

21 H239032182

Şim

Shim

s=2.25

21 H239032183

Şim

Shim

s=2.375

21 H239032184

Şim

Shim

s=2.50

22 H239032185

Yörünge Dişli

Gear, Annulus Ring

23 H239032186

Yörünge Dişli Taşıyıcı Carrier, Annulus

2

24 H239032187

Segman

Snap Ring

2

25 H239032188

Rulman, Silindirik

Bearing, Roller

2

26 H239032189

O-Ring

O-Ring

2

27 H239032190

Bijon

Radbolzen

20

28 H239032191

Teker. Başlığı Göbeği Gear Hub

2

29 H239032192

Pul

Washer

2

30 H239032193

V-Ring

V-Ring

2

M12x25

s=2,5/1,0

2

M22x1.5

234510-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

KOVAN - ARKA AKS
DRIVE ASSEMBLY - REAR AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

31 H239032194

Tazyik Pulu

Thrust Washer

2

34 H239032350

Havalandırma Tapası

Bleeder

1

43 H239032198

Civata

Bolt

20

44 H239032171

Pul

Washer

20

45 H239032157

Tapa

Plug

2

46 H239032156

Pul

Washer

2

47 H239032202

İç Lamel

İnside Lamella

12

48 H239032203

Dış Lamel

Outside Lamella

10

49 H239032204

Pim

Pin

10

50 H239032205

O-Ring

O-Ring

2

51 H239032206

Tekerlek Göbeği

Hub, Wheel

2

52 H239032207

Konik Rulman

Conical Bearing

2

53 H239032208

Yağ Keçesi

Oil Seal

2

54 H239032362

Aks Mafsalı

Steering Axle

1

55 H239032363

Aks Mafsalı

Steering Axle

1

56 H239032021

Civata

Bolt

28

60 H239032214

Pim

Pin

4

61 H239032366

Segman

Retaining Ring

4

62 H239032367

Pul

Washer

2

63 H239032218

Burç

Bushing

2

64 H239032369

Kavrama Dişlisi

Coupling Box

2

65 H239032219

O-Ring

O-Ring

2

66 H239032220

O-Ring

O-Ring

2

67 H239032221

Fren Pistonu Komp.

Brake Piston Ass'y

2

Not
Note

M12x40

M20x1.5, 8.8

M16x40

234510-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

FREN PİSTONU - ARKA AKS
BRAKE PISTON - REAR AXLE
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

234511-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H239032221

Fren Pistonu Komp.

Brake Piston Ass'y

1

1

H239032223

Silindir Komp.

Cylinder Complete

1

3

H239032224

Pim

Pin

1

4

H239032225

Piston Keçesi

Piston Seal

1

5

H239032226

Piston

Piston

1

6

H239032227

Yay

Comp. Spring

8

7

H239032228

Piston Keçesi

Piston Seal

1

8

H239032229

Silindir

Silindir

1

S1

9

H239032230

Ring

Ring

1

S1

10 H239032231

Segman

Retaining Ring

1

11 H239032232

Tolerans Ring

Tolerance Ring

1

12 H239032233

Pul

Washer

1

13 H239032234

Civata

Bolt

3

14 H239032235

Mesafe Burcu

Bushing, Spacing

1

15 H239032236

Silindir Komp.

Cylinder Complete

1

S1

M4x20

S1

ANA BOM MONTAJI
BOOM MOUNTING
No
No
1

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H345100102

Ana Bom Montajı

Boom Ass'y

1

H345100103

Ana Bom Montajı

Boom Ass'y

1

*

H345100104

Ana Bom Montajı

Boom Ass'y

1

**, ***

1_1 H345100202

Ana Bom K.M.

Boom W.A.

H345100203

Ana Bom K.M.

H345100204

235101-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123011

D

5123012-5123063

D

5123064-

D

1

5123001-5123011

D

Boom W.A.

1

5123012-5123063

D

Ana Bom K.M.

Boom W.A.

1

5123064-

D

1_2 H345104501

Sert Burç

Bushing

2

1_3 N10/5910006

Toz Keçesi

Seal, Dust

2

1_4 H345104700

Çalışma Lambası

Plate, W/Lamp

2

Bağlantı Laması
1_5 N01/0232846

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

2

M12x30

1_6 N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr

2

M12

1_7 N03/0100023

Pul

Washer, Pln

2

M12

1_8 N07/7010908

Kelepçe, Titreşim Em. Clip, Vibration Stop

2

1_9 N01/0222078

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

2

M8x15

5123064-

1_10 N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Pln.

2

M8

5123064-

5123064-

2

H345000201

Pim, K.M.

Pin Ass'y

1

3

H345002201

Şim

Shim

2

4

H345000500

Pim Sabitleme Laması Pate

1

5

N01/0233578

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

2

M16x40

6

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr

4

M16

7

H345000601

Pim, K.M.

Pin Ass'y

2

8

H345002300

Şim

Shim

4

9

N01/0233530

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

2

10

H345000900

Pim

Pin

1

11

H345001000

Sabitleme Bileziği

Stopper

2

12

N01/0381418

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

3

M16x150

13

N02/3570314

A.K. Somun

Nut, Hex

6

M16

14

H345001100

Pim

Pin

1

15

N08/1110000

Gresörlük

Grease Nipple

2

16

H344500270

Destek Pulu

Support, Washer

2

17

H345002900

Şim

Shim

2

M16x25

(*) H345001203 numaralı pim ile birlikte H345100102 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H345100102 with H345001203 numbered
pin.
(**) H340104101(8 adet), N01/0380830 (16 adet), N03/1310012 (16 adet) ile birlikte H345100103 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of
H345100103 with H340104101(8 unit), N01/0380830 (16 unit), N03/1310012 (16 unit) numbered parts.
(***) H340104101(8 adet), N01/0380830 (16 adet), N03/1310012 (16 adet) ve H345001203 ile birlikte H345100102 yerine kullanılabilir. / It can
be used instead of H345100102 with H340104101(8 unit), N01/0380830 (16 unit), N03/1310012 (16 unit) and H345001203 numbered parts.

14.07.2006

HMK 200 W-2

UÇ BOM MONTAJI
ARM MOUNTING
No
No
1

Parça No Adı
Part No
H235200101

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

Uç Bom Montajı

Arm Ass'y

1

2,40 m

1_1 H235200201

Uç Bom K.M.

Arm

1

2,40 m

H235200202

Uç Bom K.M.

Arm

1

2,40 m, *

1_2 H345203501

Sert Burç

Bushing

2

H345203502

Sert Burç

Bushing

2

1_3 N10/5901056

Toz Keçesi

Seal Dust

2

1_4 H345203701

Sert Burç

Bushing

2

1_5 N10/5708505

Toz Keçesi

Seal Dust

2

1_6 H345203902

Sert Burç

Bushing

2

1_7 N10/5809505

Toz Keçesi

Seal Dust

2

H345001202

Pim, K.M.

Pin Ass'y

H345001203

Pim, K.M.

3

H345001401

Şim

4

235201-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123157

D

5123158-

C

5123001-5123157

D

5123158-

C

1

5123001-5123011

D

Pin Ass'y

1

5123012-

D

Shim

2

H345000500

Pim Sabitleme Laması Plate

1

5

N01/0233530

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

2

M16x25

6

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr

2

M16

7

H345001100

Pim

Pin

1

8

H345002300

Şim

Shim

4

9

N01/0381418

A.K.B. Civata

Bolt, Hex

2

M16x150

10

N02/3570314

A.K. Somun

Nut, Hex

8

M16

11

H345001500

Pim

Pin

1

12

N08/1110000

Gresörlük

Grease, Nipple

4

2

*

(*) H345203502 ile birlikte eskisinin yerine kullanılabilir. / It can be used instead of the old part with H345203502.

16.06.2008

HMK 200 W-2

ÇALIŞMA ATAÇMANLARI KONTROLÜ
WORKING ATTACHMENT CONTROL
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H345001702

Pim

Pin

1

2

H345001900

Pim

Pin

1

3

H345400201

Destek Kolu, K.M., Sağ Yoke W.A., R/H

1

4

H345400101

Destek Kolu, K.M., Sol

Yoke W.A., L/H

1

5

H345001601

Şim

Shim

2

6

N08/1110000

Gresörlük

Grease, Nipple

3

7

N01/0381418

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

M16x150

8

N02/3570314

A.K. Somun

Nut, Hex.

12

M16

9

H345002300

Şim

Shim

8

11

H345400500

Palet Montajı

Link Ass'y

1

11_1 H345400600

Palet K.M.

Link W.A.

1

11_2 H345401100

Sert Burç

Bushing

2

11_3 H345401200

Sert Burç

Bushing

2

11_4 N10/5809505

Toz Keçesi

Seal Dust

6

11_5 N08/1110000

Gresörlük

Grease, Nipple

3

12

H345303301

Pim

Pin

1

13

H345002000

Pim

Pin

1

14

H345002100

O-Ring

O-Ring

2

15

H345303400

O-Ring

O-Ring

2

16

N01/0381406

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

16.11.2005

235301-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M16x140

HMK 200 W-2

GENEL AMAÇLI KEPÇE
GENERAL PURPOSE BUCKET
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

235302-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1A

H340300101

G. Amaç. Kep. Komp. Gen.Purp. Buc. Ass'y

1

600 mm

OP

1B

H340305001

G. Amaç. Kep. Komp. Gen.Purp. Buc. Ass'y

1

750 mm

OP

1C

H340310001

G. Amaç. Kep. Komp. Gen.Purp. Buc. Ass'y

1

900 mm

OP

1D

H340315001

G. Amaç. Kep. Komp. Gen.Purp. Buc. Ass'y

1

1050 mm

OP

1E

H345300101

G. Amaç. Kep. Komp. Gen.Purp. Buc. Ass'y

1

1200 mm

1F

H340320001

G. Amaç. Kep. Komp. Gen.Purp. Buc. Ass'y

1

1400 mm

1_1A H340300201

G. Amaç. Kep. K.M.

Gen.Purp. Buc. W.A.

1

600 mm

1_1B H340305101

G. Amaç. Kep. K.M.

Gen.Purp. Buc. W.A.

1

750 mm

1_1C H340310101

G. Amaç. Kep. K.M.

Gen.Purp. Buc. W.A.

1

900 mm

1_1D H340315101

G. Amaç. Kep. K.M.

Gen.Purp. Buc. W.A.

1

1050 mm

1_1E H345300201

G. Amaç. Kep. K.M.

Gen.Purp. Buc. W.A.

1

1200 mm

1_1F H340320101

G. Amaç. Kep. K.M.

Gen.Purp. Buc. W.A.

1

1400 mm

1_2 H345302800

Tırnak

Point

600, 750 mm, Kep.

600, 750 mm, Buc.

3

900, 1050 mm, Kep

900, 1050 mm, Buc.

4

1200 mm, Kep

1200 mm, Buc.

5

1400 mm, Kep.

1400 mm, Buc.

6

Sabitleme Pulu

Washer, Tooth

600, 750 mm, Kep.

600, 750 mm, Buc.

3

900, 1050 mm, Kep

900, 1050 mm, Buc.

4

1200 mm, Kep

1200 mm, Buc.

5

1400 mm, Kep.

1400 mm, Buc.

6

Kilit Pimi

Pin, Tooth

600, 750 mm, Kep.

600, 750 mm, Buc.

3

900, 1050 mm, Kep

900, 1050 mm, Buc.

4

1200 mm, Kep

1200 mm, Buc.

5

1400 mm, Kep.

1400 mm, Buc.

6

1_5 H345303100

Yan Bıçak, Sağ

Cutter, Slide, R/H

1

1_6 H345303200

Yan Bıçak, Sol

Cutter, Slide, L/H

1

1_7 N01/0385028

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

12

M22x70

1_8 N03/1310017

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

12

M22

1_9 N02/3580410

Somun

Nut, Hex.

12

M22

1_10 H347000600

Etiket, Ataçman

Decal, Attachment

1

1_11 H345303502

Mesafe Ayar Burcu

Spacer

1

1_12 H345002400

Şim

Shim

5

1 mm

1_13 H345002500

Şim

Shim

5

0.5 mm

1_14 H345303600

Baskı Plakası

Plate

1

1_15 N01/0381226

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

M16x50

1_16 N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M16

1_17 H345303700

Kilit Pimi

Pin, Lock

1

1_3 H345302900

1_4 H345303000

OP

AĞIR HİZMET KEPÇESİ
HEAVY DUTY BUCKET
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

235303-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1A

H340325001

Ağır Hiz. Kep. Komp. H. Duty. Buc. Ass'y

1

600 mm

OP

1B

H340330001

Ağır Hiz. Kep. Komp. H. Duty. Buc. Ass'y

1

750 mm

OP

1C

H340335001

Ağır Hiz. Kep. Komp. H. Duty. Buc. Ass'y

1

900 mm

OP

1D

H340340001

Ağır Hiz. Kep. Komp. H. Duty. Buc. Ass'y

1

1050 mm

OP

1E

H345310001

Ağır Hiz. Kep. Komp. H. Duty. Buc. Ass'y

1

1200 mm

1F

H340350001

Ağır Hiz. Kep. Komp. H. Duty. Buc. Ass'y

1

1400 mm

1_1A H340325101

Ağır Hiz. Kep. K.M.

H. Duty. Buc. W.A.

1

600 mm

1_1B H340330101

Ağır Hiz. Kep. K.M.

H. Duty. Buc. W.A.

1

750 mm

1_1C H340335101

Ağır Hiz. Kep. K.M.

H. Duty. Buc. W.A.

1

900 mm

1_1D H340340101

Ağır Hiz. Kep. K.M.

H. Duty. Buc. W.A.

1

1050 mm

1_1E H345310101

Ağır Hiz. Kep. K.M.

H. Duty. Buc. W.A.

1

1200 mm

1_1F H340350101

Ağır Hiz. Kep. K.M.

H. Duty. Buc. W.A.

1

1400 mm

1_2 H345302800

Tırnak

Point

600, 750 mm, Kep.

600, 750 mm, Buc.

3

900, 1050 mm, Kep

900, 1050 mm, Buc.

4

1200 mm, Kep

1200 mm, Buc.

5

1400 mm, Kep.

1400 mm, Buc.

6

Sabitleme Pulu

Washer, Tooth

600, 750 mm, Kep.

600, 750 mm, Buc.

3

900, 1050 mm, Kep

900, 1050 mm, Buc.

4

1200 mm, Kep

1200 mm, Buc.

5

1400 mm, Kep.

1400 mm, Buc.

6

Kilit Pimi

Pin, Tooth

600, 750 mm, Kep.

600, 750 mm, Buc.

3

900, 1050 mm, Kep

900, 1050 mm, Buc.

4

1200 mm, Kep

1200 mm, Buc.

5

1400 mm, Kep.

1400 mm, Buc.

6

1_5 H345303100

Yan Bıçak, Sağ

Cutter, Slide, R/H

1

1_6 H345303200

Yan Bıçak, Sol

Cutter, Slide, L/H

1

1_7 N01/0385028

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

12

M22x70

1_8 N03/1310017

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

12

M22

1_9 N02/3580410

Somun

Nut, Hex.

12

M22

1_10 H347000600

Etiket, Ataçman

Decal, Attachment

1

1_11 H345303502

Mesafe Ayar Burcu

Spacer

1

1_12 H345002400

Şim

Shim

5

1 mm

1_13 H345002500

Şim

Shim

5

0.5 mm

1_14 H345303600

Baskı Plakası

Plate

1

1_15 N01/0381226

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

3

M16x50

1_16 N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

3

M16

1_17 H345303700

Kilit Pimi

Pin, Lock

1

1_3 H345302900

1_4 H345303000

OP

YAĞLAMA DONANIM MONTAJI
LUBRICATION PIPING MOUNTING
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

235801-00- 01
Seri No
Serial No

1

H345800200

Gres Borusu

Pipe, Grease

1

5123001-5123090

2

H345800300

Gres Borusu

Pipe, Grease

1

5123001-5123090

3

H345800400

Gres Borusu

Pipe, Grease

1

5123001-5123090

4

H345800501

Gres Borusu

Pipe, Grease

1

5123001-5123090

5

H345800601

Gres Borusu

Pipe, Grease

1

5123001-5123090

6

H345800700

Rekor Komplesi

Connector, Male

8

5123001-5123090

7

H345801100

Dirsek Komplesi

Elbow

2

5123001-5123090

8

H345801800

Düz Kelepçe

Clamp

2

5123001-5123090

9

N01/0232486

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M10x30

5123001-5123090

10

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

5123001-5123090

11

N03/0100021

Pul

Washer, Pln.

4

M10

5123001-5123090

12

N16/M950001 Dirsek

Elbow

2

5123001-5123090

13

N16/K440201

Rekor

Fitting

4

5123001-5123090

14

H345801600

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

5123001-5123090

15

H345801700

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

2

5123001-5123090

16

N08/1110000

Gresörlük, Düz

Nipple, Grease

6

01.12.2006

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200 W-2

YAĞLAMA DONANIM MONTAJI
LUBRICATION PIPING MOUNTING
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

235801-01
Seri No
Serial No

1

N08/1110000

Gresörlük, Düz

Nipple, Grease

6

2

H343011300

Nipel

Connector

5

5123091-

3

97Q091214

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

2

5123091-

4

N16/K440301

Nipel

Connector

2

5123091-

5

97N091235

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

5123091-

6

N16/K200301

Rekor

Connector

3

5123091-

7

97N091220

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

2

5123091-

9

97N091248

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

5123091-

10

97N091216

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

5123091-

11

97N091233

Hortum Komplesi

Hose Ass'y

1

5123091-

01.12.2006

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200 W-2

KABİN MONTAJI
CAB MOUNTING
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H346200201

Kabin Takozu

Support, Cab

6

2

N02/5900182

Somun, Fiberli

Nut

6

M16

3

N03/0100027

Pul

Washer, Pln.

6

M16

4

N01/0232462

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

24

M10x25

5

N03/1310011

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

24

M10

6

N01/0381226

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M16x50

7

N03/1310014

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

6

M16

8

N03/0100027

Pul

Washer, Pln.

6

M16

9

H346100402

Sönümleyici

Sheet, Damping

1

10

H236100204

Taban Sacı K.M.

Floor Plate W.A.

1

11

H236100302

Yalıtıcı, Taban Sacı

Sponge, Floor Plate

1

12

N01/0391262

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M16X65

236001-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

KABİN (1)
CAB (1)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

236002-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H346000203

Kabin Montajı

Cab Ass'y

1

5123001-5123113

D

1

H346020102

Kabin K.M.

Cab, W.A.

1

5123001-5123113

D

2

H346047600

Fitil, Yandan Körüklü Weather Strip

1

5123001-5123113

D

3

H346046100

Çerçeve, Ön Cam

Sash, Front Glass

1

5123001-5123113

D

4

H346047300

Fitil, Cam

Weather Strip, Glass

1

5123001-5123113

5

H346047400

Segman, Cam Fitili

Retaining Rub., Wtr St

1

5123001-5123113

6

H346047701

Ön Çerçeve Camı

Glass, Front

1

5123001-5123113

D

7

H346047500

Ön Çer. Toz Lastiği

Rubber

1

5123001-5123113

D

8

H346040900

Fitil, Cam

Weather Strip, Glass

1

5123001-5123113

9

H346041000

Segman, Cam Fitili

Retaining Rub., Wtr St

1

5123001-5123113

10

H346040800

Cam, Sağ, Ön

Glass, R/H, Front

1

5123001-5123113

11

H346040600

Fitil, Cam

Weather Strip, Glass

1

5123001-5123113

12

H346040700

Segman, Cam Fitili

Retaining Rub., Wtr St

1

5123001-5123113

13

H346040500

Cam, Sağ, Arka

Glass, R/H, Back

1

5123001-5123113

14

H346040300

Fitil, Cam

Weather Strip, Glass

1

5123001-5123113

15

H346040400

Segman, Cam Fitili

Retaining Rub., Wtr St

1

5123001-5123113

16

H346040200

Cam, Arka

Glass, Back

1

5123001-5123113

17

H346041200

Fitil, Cam

Weather Strip, Glass

1

5123001-5123113

18

H346041300

Segman, Cam Fitili

Retaining Rub., Wtr St

1

5123001-5123113

19

H346041100

Cam, Sol, Arka

Glass, L/H, Back

1

5123001-5123113

20

H346045600

Fitil, Cam

Weather Strip, Glass

1

5123001-5123113

21

H346045700

Segman, Cam Fitili

Retaining Rub., Wtr St

1

5123001-5123113

22

H346044900

Kapı Alt Camı

Glass, Door, Bottom

1

5123001-5123113

D

23

H346044400

Fitil, Cam

Weather Strip, Glass

1

24

H346044500

Segman, Cam Fitili

Retaining Rub., Wtr St

1

25

H346044600

Çerçeve Komp., Kapı Sash Ass'y, Door

1

25_1 H346044700

Cam, Kapı, Üst

Glass, Door

1

5123001-5123066

D

H346044701

Cam, Kapı, Üst

Glass, Door

1

5123067-

D

25_2 H346044800

Cam, Kapı, Üst

Glass, Door

1

5123001-5123066

D

H346044801

Cam, Kapı, Üst

Glass, Door

1

5123067-

D

25_3 H346045500

Kulp

Handle

2

25_4 H346063900

Fitil

Weather Strip

790+10mm

25_5 H346063800

Fitil

Weather Strip

1150+10mm

25_6 H346045900

Çerçeve, Kapı Camı

Sash, Door Glass

25_7 H346064000

Fitil, Ara

Weather Strip, Middle

25_8 H346064100

Fitil, Dış

Weather Strip, Out.

2140+10mm

25_9 H346064200

Fitil, İç

Weather Strip, In.

1810+10mm
D

D

D

D

1
758mm

26

H346039400

Ön Alt Cam

Glass, Front, Bottom

1

5123001-5123113

27

H346039500

Bağ. Kulağı, Alt Cam

Con. Plate, Bot.Glass

2

5123001-5123113

28

N01/0000008

Cam Bağlantı Civatası Bolt, Glass Conn.

24.08.2007

D

4

M8x30

5123001-5123113

HMK 200 W-2

KABİN (1)
CAB (1)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

236002-00- 02

Seri No
Serial No

29

810/40046

Yumuşak Plastik Pul

Washer, Pln., Rubber

8

30

N02/5900062

Fiberli Somun

Nut

4

M8

5123001-5123113

31

N01/0222114

A.K.B. Civata

Nut, Hex.

2

M8x20

5123001-5123113

33

814/00155

Civata Kapağı

Cover, Bolt

6

24.08.2007

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123113

5123001-5123113

HMK 200 W-2

KABİN (1)
CAB (1)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

236002-01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H346000204

Kabin Montajı

Cab Ass'y

1

5123114-

D

1

H346020103

Kabin K.M.

Cab, W.A.

1

5123114-

D

2

H346047601

Fitil, Yandan Körüklü Weather Strip

1

5123114-

D

3

H346046101

Çerçeve, Ön Cam

Sash, Front Glass

1

5123114-

D

6

H346047702

Ön Çerçeve Camı

Glass, Front

1

5123114-

D

7

H346047501

Ön Çer. Toz Lastiği

Rubber

1

5123114-

D

10

H346040801

Cam, Sağ, Ön

Glass, R/H, Front

1

5123114-

D

13

H346040501

Cam, Sağ, Arka

Glass, R/H, Back

1

5123114-

D

16

H346040201

Cam, Arka

Glass, Back

1

5123114-

D

19

H346041101

Cam, Sol, Arka

Glass, L/H, Back

1

5123114-

D

22

H346044901

Kapı Alt Camı

Glass, Door, Bottom

1

5123114-

D

23

H346044400

Fitil, Cam

Weather Strip, Glass

1

24

H346044500

Segman, Cam Fitili

Retaining Rub., Wtr St

1

25

H346044600

Çerçeve Komp., Kapı Sash Ass'y, Door

1

25_1 H346044701

Cam, Kapı, Üst

Glass, Door

1

5123067-

D

25_2 H346044801

Cam, Kapı, Üst

Glass, Door

1

5123067-

D

25_3 H346045500

Kulp

Handle

2

25_4 H346063900

Fitil

Weather Strip

790+10mm

25_5 H346063800

Fitil

Weather Strip

1150+10mm

25_6 H346045900

Çerçeve, Kapı Camı

Sash, Door Glass

25_7 H346064000

Fitil, Ara

Weather Strip, Middle

D

1
758mm

25_8 H346064100

Fitil, Dış

Weather Strip, Out.

2140+10mm

25_9 H346064200

Fitil, İç

Weather Strip, In.

1810+10mm

26

H346039401

Ön Alt Cam

Glass, Front, Bottom

1

5123114-

34

H346075300

Alt Cam Sacı, Sağ

Support, Glass, R

1

5123114-

35

H346075600

Alt Cam Sacı, Sol

Support, Glass, L

1

5123114-

36

H346075100

Z Takviye, Üst

Support, Sash, Upper

1

5123114-

37

H346075200

Z Takviye, Alt

Support, Sash, Lower

1

5123114-

38

N01/0221478

Cıvata

Bolt

8

M6x15

5123114-

39

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

8

M6

5123114-

40

H346075700

Kapak

Cover

8

24.08.2007

5123114-

HMK 200 W-2

KABİN (2)
CAB (2)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note
M6

236003-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5

810/40057

Radyatör Takozu

Cover

2

6

H346054501

Çerçeve Rayı, Sol

Sash Rail, L/H

1

5123001-5123113

D

H346054502

Çerçeve Rayı, Sol

Sash Rail, L/H

1

5123114-

D

H346052501

Çerçeve Rayı, Sağ

Sash Rail, R/H

1

5123001-5123113

D

H346052502

Çerçeve Rayı, Sağ

Sash Rail, R/H

1

5123114-

D

8

N01/0221480

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

16

M6x15

9

N03/0090013

Pul

Washer,Pln.

16

M6

10

H346053200

Dolgu Las., Sağ, Ön

Rubber, R/H, Front

1

11

F32/10565

Fıskiye Memesi

Jet

1

12

H346048000

Çer. Mekanizması

Sash Handle, R/H

1

5123001-5123113

D

H346048001

Çer. Mekanizması

Sash Handle, R/H

1

5123114-

D

H346049700

Çer. Mekanizması

Sash Handle, L/H

1

5123001-5123113

D

H346049701

Çer. Mekanizması

Sash Handle, L/H

1

5123114-

D

15

N01/0222078

A.K.B. Civata

Nut, Hex.

6

M8x15

16

N02/0020011

Pul

Washer,Pln.

6

M8

17

N02/5900062

Fiberli Somun

Nut

6

M8

18

H346050900

Çerçeve Tekeri, Üst

Sash Wheel, Top

2

19

H346048100

Çerçeve Tekeri, Alt

Sash Wheel, Bottom

2

20

H346048200

Teker Sıkma Civatası

Bolt, Bottom Wheel

2

21

H346048300

Teker Tahtid Tapası

Plug, Wheel

2

25

H346051101

Tavan Kapağı

Vent

1

26

H346052101

Fitil, Üstten Körüklü

Weather Wiper

1

27

H346052000

Cam Kulbu

Handle, Vent

1

28

H346032300

Menteşe, Tavan Kap.

Hinge, Vent

2

29

H346051800

Menteşe Pimi

Hinge Pin

2

30

N01/0221514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M6x20

31

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

4

M6

32

H346037100

Amortisör,Tavan Kap. Gas Spring, Vent

2

33

H346036600

Amortisör Bağ. Pimi

Pin, Gas Spring

4

34

H346037000

Cam Kulbu Karşılığı

Striker, Vent Handle

1

35

H346051900

Kulp Karşılığı Sacı

Bracket,Striker

1

36

N01/5870352

S.B. Civata

Bolt

1

M6x30

37

N02/3570158

A.K. Somun

Nut, Hex.

1

M6

38

N01/0221514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x20

39

H346068600

Çerçeve Stoperi, Sağ

Stopper, Sash, R/H

1

40

H346068500

Çerçeve Stoperi, Sol

Stopper, Sash, L/H

1

41

N04/3701118

Y.H.B. Civata

Bolt

4

42

H346062900

Ayna Kolu K.M.

Bracket, Mirror

1

43

H346063100

Kelepçe, Ayna Kolu

Clamp, Mir. Bracket

1

44

H346063200

Conta

Gasket

1

45

S91/00960

Yan Dikiz Aynası

Mirror

1

7

13

24.08.2007

M5x15

HMK 200 W-2

KABİN (2)
CAB (2)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

46

N01/0232114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x20

47

N03/0100016

Pul

Washer, Pln.

2

M8

48

N02/3570182

Somun

Nut, Hex.

2

M8

49

H346050600

Kilit Mafsalı, Büyük

Lock Joint

2

50

H346065000

Ön Cam Silecek Sis.

W.Shield Wiper Sys.

1

50_1 H349060001

Motor ve Braket Komp. Group Motor & Link.

1

50_2 H349060011

Silecek Kolu

Arm, Wiper

1

50_3 H349060012

Silecek Süpürgesi

Blade, Wiper

1

51

814/00155

Civata Kapağı

Cover, Bolt

8

52

N05/0020015

Segman

Retaining Ring

2

53

H346049800

Plastik Kılıf

Plastic Cover

2

54

N01/5870302

Civata

Bolt

2

M6x15

55

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

3

M6

56

N05/0020009

Segman

Retaining Ring

4

57

N05/0020007

Segman

Retaining Ring

2

58

H346053300

Dolgu Las., Sağ, Arka

Rubber, R/H, Rear

1

59

H346053400

Dolgu Las., Sol

Rubber, L/H

1

60

H346052201

Fitil, Tavan

Weather Wiper

1

61

H346065100

Hortum, Fıskiye

Hose, Wiper

24.08.2007

236003-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

L=4500mm

HMK 200 W-2

KABİN (3)
CAB (3)
No
No
1

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

H346042101

Kapı, K.M.

Door, W.A.

1

H346042102

Kapı, K.M.

Door, W.A.

1

2

H346045000

Toz Lastiği, Kapı

Dust Rubber, Door

1

3

H346043801

Gömme Kilit

Built-In Lock

1

H346043802

Gömme Kilit

Built-In Lock

1

**

4

N04/1672455

Silindirik Başlı Civata Bolt

1

M5x15

5

H346045101

Geri Kilit Karşılığı

Mate, Back Lock

1

6

N01/0222114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

15

M8x20

7

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

15

M8

8

H346044000

İç Çekme Kolu, Kapı

Door Handle, Inside

1

9

N01/5870350

Silindirik Başlı Civata Bolt

2

N04/3701394

Havşa Başlı Civata

Bolt

10

N03/0100013

Pul

11

N02/3570158

12

236004-00- 03

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123076
*

5123077-5123113

5123001-5123076

D

5123077-

D

M6x30

5123001-5123076

D

2

M6x40

5123077-

D

Washer, Pln.

2

M6

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

M6

S91/00630

Kapı İç Kilidi

Lock, Inside

1

5123001-5123076

D

S91/00631

Kapı İç Kilidi

Lock, Inside

1

5123077-

D

H346044101

İç Kilit Kapama Sacı

Plate, Inside Lock

1

5123001-5123076

D

H346044102

İç Kilit Kapama Sacı

Plate, Inside Lock

1

5123077-5123113

D

14

N04/9530350

Vida

Screw

3

15

H346031900

Menteşe

Hinge

3

16

810/40030

Plastik Burç

Bushing, Rubber

6

17

H346045800

Menteşe, Pim

Pin, Hinge

3

18

H346062300

Muhafaza, Geri Kilit

Bracket, Back Lock

1

19

N04/1671838

Y.H.B. Civata

Bolt

2

20

H346036401

Geri Kilit

Back Lock

1

21

H346036300

Yay, Geri Kilit

Spring, Back Lock

1

22

H346036001

Geri Kilit Açma Kolu

Lever, Back Lock

1

23

N03/0020015

Segman

Retaining Ring

1

24

N01/0232162

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x30

25

N02/0020011

Pul

Washer, Pln.

2

M8

27

F32/18690

Plastik Ceket Askısı

Hanger

1

28

N04/1150362

Y.S.B. Civata

Bolt

2

30

H346039001

Takoz, Ön Alt Cam

Support

2

31

H346039100

Bağlantı Pulu

Plate

2

32

N01/0221538

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M6x25

33

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

2

M6

36

H346035401

Sviç Bağlama Sacı

Bracket

1

43

H346037400

Kilit Karşılığı Komp.

Striker

1

44

H346034300

Filtre Kaset Sacı

Bracket, Filter

1

13

***

M3.9x16

M5x12

3.9x19

45 H346069000
Filtre Montajı
Filter Ass'y
1
(*) H346043802 ve S91/00631 ile birlikte H346042101 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H346042101 with H346043802 and
S91/00631.
(**) S91/00631 ile birlikte H346043801 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H346043801 with S91/00631.
(***) H346043802 ile birlikte S91/00630 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of S91/00630 with H346043802.

24.08.2007

HMK 200 W-2

KABİN (3)
CAB (3)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

236004-00- 03

Seri No
Serial No

46

N01/0221478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M6x15

47

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

4

M6

48

N01/0000005

Y.S.B. Civata

Bolt

2

M5

49

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

2

M5

50

H346045400

Takoz Bağlantı El.

Stopper Connector

1

51

H346069600

Armut Takoz

Stopper

1

M10

52

N04/1671838

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

2

M5x12

53

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

2

M5

54

N02/3570146

Somun

Nut

2

M5

55

814/00155

Civata Kapağı

Cover, Bolt

3

56

N15/6450958

Sıkma Kovanı

Safety Spring Pin

3

57

N02/3570182

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

M8

58

N03/0020018

Pul

Washer, Pln.

1

M10

59

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

2

M5

60

H346035900

Destek

Support

1

61

N04/3701118

Vida

Screw

1

M5x16

62

N02/3570146

Somun

Nut

1

M5

63

H346036701

Kilit Karşı. Bağ. Sacı

Striker Plate

1

64

H346035000

İç Tutunma Kolu

Inside Handle

1

65

N01/0222114

A.K.B. Civata

Bolt Hex.

3

M10x25

66

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

3

M10

67

H346073600

Boru, Kapı Çekme

Pipe, Door Handle

1

68

N01/0222114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x20

5123093-

69

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M8

5123093-

70

N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

2

M8

5123093-

71

814/00155

Civata Kapağı

Cover, Bolt

2

M8

5123093-

24.08.2007

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123093-

HMK 200 W-2

KABİN (3)
CAB (3)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H346042103

Kapı, K.M.

Door, W.A.

1

2

H346045000

Toz Lastiği, Kapı

Dust Rubber, Door

1

3

H346043802

Gömme Kilit

Built-In Lock

1

4

N04/1672455

Silindirik Başlı Civata Bolt

1

5

H346045101

Geri Kilit Karşılığı

Mate, Back Lock

1

6

N01/0222114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

15

M8x20

7

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

15

M8

8

H346044000

İç Çekme Kolu, Kapı

Door Handle, Inside

1

9

N04/3701394

Havşa Başlı Civata

Bolt

2

M6x40

10

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

2

M6

11

N02/3570158

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

M6

12

S91/00631

Kapı İç Kilidi

Lock, Inside

13

H346120600

İç Kilit Kapağı

14

N04/9530350

15

236004-01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123114-

D

5123077-

D

5123077-

D

1

5123077-

D

Cover, Inside Lock

1

5123114-

D

Vida

Screw

3

H346031900

Menteşe

Hinge

3

16

810/40030

Plastik Burç

Bushing, Rubber

6

17

H346045800

Menteşe, Pim

Pin, Hinge

3

18

H346062300

Muhafaza, Geri Kilit

Bracket, Back Lock

1

19

N04/1671838

Y.H.B. Civata

Bolt

2

20

H346036401

Geri Kilit

Back Lock

1

21

H346036300

Yay, Geri Kilit

Spring, Back Lock

1

22

H346036001

Geri Kilit Açma Kolu

Lever, Back Lock

1

23

N03/0020015

Segman

Retaining Ring

1

24

N01/0232162

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x30

25

N02/0020011

Pul

Washer, Pln.

2

M8

27

F32/18690

Plastik Ceket Askısı

Hanger

1

28

N04/1150362

Y.S.B. Civata

Bolt

2

30

H346039001

Takoz, Ön Alt Cam

Support

2

31

H346039100

Bağlantı Pulu

Plate

2

32

N01/0221538

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M6x25

33

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

2

M6

36

H346035401

Sviç Bağlama Sacı

Bracket

1

43

H346037400

Kilit Karşılığı Komp.

Striker

1

44

H346034300

Filtre Kaset Sacı

Bracket, Filter

1

45

H346069000

Filtre Montajı

Filter Ass'y

1

46

N01/0221478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M6x15

47

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

4

M6

48

N01/0000005

Y.S.B. Civata

Bolt

2

M5

49

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

2

M5

50

H346045400

Takoz Bağlantı El.

Stopper Connector

1

51

H346069600

Armut Takoz

Stopper

1

24.08.2007

M5x15

M3.9x16

M5x12

3.9x19

M10

HMK 200 W-2

KABİN (3)
CAB (3)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

236004-01

Seri No
Serial No

52

N04/1671838

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

2

M5x12

53

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

2

M5

54

N02/3570146

Somun

Nut

2

M5

55

814/00155

Civata Kapağı

Cover, Bolt

3

56

N15/6450958

Sıkma Kovanı

Safety Spring Pin

3

57

N02/3570182

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

M8

58

N03/0020018

Pul

Washer, Pln.

1

M10

59

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

2

M5

60

H346035900

Destek

Support

1

61

N04/3701118

Vida

Screw

1

M5x16

62

N02/3570146

Somun

Nut

1

M5

63

H346036701

Kilit Karşı. Bağ. Sacı

Striker Plate

1

64

H346035000

İç Tutunma Kolu

Inside Handle

1

65

N01/0222114

A.K.B. Civata

Bolt Hex.

3

M10x25

66

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

3

M10

67

H346073600

Boru, Kapı Çekme

Pipe, Door Handle

1

68

N01/0222114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x20

5123093-

69

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M8

5123093-

70

N03/0020111

Pul

Washer, Pln.

2

M8

5123093-

71

814/00155

Civata Kapağı

Cover, Bolt

2

M8

5123093-

72

H346120500

Kapak, Kapı

Cover, Door

1

24.08.2007

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123093-

5123114-

HMK 200 W-2

KONSOL KUTUSU (SAĞ)
CONSOLE BOX (R/H)
No
No
1

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

H236103801

Konsol Montajı, Sağ

Console Box Ass'y,R/H

1

H236103802

Konsol Montajı, Sağ

Console Box Ass'y,R/H

1

1_1 H346103902

Gövde, Konsol, Sağ

Console, Bottom, R/H

H346103903

Gövde, Konsol, Sağ

1_2 H236104000

Not
Note

236101-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123043

D

5123044-

D

1

5123001-5123113

D

Console, Bottom, R/H

1

5123114-

D

Kapak, Konsol, Sağ

Console, Up, R/H

1

5123001-5123043

D

H236104001

Kapak, Konsol, Sağ

Console, Up, R/H

1

5123044-5123113

D

H236104002

Kapak, Konsol, Sağ

Console, Up, R/H

1

5123114-

D

1_4 N01/5870410

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

6

M6x70

N01/5870352

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

6

M6X30

N04/1671826

Vida

Screw

3

M5x16

5123114-

D

Plastik Kapak

Cover

3

1_5 F99/15092
2

H346106600

Hortum, Konsol

Hose, Console

1

3

N07/4060080

Kelepçe

Clamp

2

*

**

5123114-

(*) H348002101 ile birlikte H236103801 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H236103801 with H348002101.
(**) H348002101 ile birlikte H236104001 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H236104001 with H348002101.

24.08.2007

HMK 200 W-2

KONSOL KUTUSU (SOL)
CONSOLE BOX (L/H)
No
No
1

Parça No Adı
Part No
H346102001

Description

Adet
Q'ty

236102-00- 01
Not
Note

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

Konsol Montajı, Sol

Console Box Ass'y,L/H

1

1_1 H346102101

Gövde,Konsol, Sol

Console, Bottom, L/H

1

5123001-5123113

D

H346102102

Gövde,Konsol, Sol

Console, Bottom, L/H

1

5123114-

D

1_2 H346102203

Kapak,Konsol, Sol

Console, Up, L/H

1

5123001-5123113

D

H346102204

Kapak,Konsol, Sol

Console, Up, L/H

1

5123114-

D

Kilit Montajı

Safety Lever Ass'y

1

_1 H346109001

Levye

Lever

1

5123001-5123111

D

H346109002

Levye

Lever

1

5123112-

D

5123001-5123111

D

5123112-

D

5123112-

D

1_3 H346102300

*

_2 H346114000

Mekanizma Yuvası K.M Bracket

1

_3 H346114500

Levye Kovanı K.M.

Lever Housing

1

H346114501

Levye Kovanı K.M.

Lever Housing

1

_4 H346115600

Kama

Key

1

_5 H346115700

Levye Mili

Lever Shaft

1

_6 N05/0760012

Segman

Retaining Ring

1

_7 H346115800

Kama Kolu

Lever,Key

1

_8 N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

2

_9 N06/1001615

Gupilya

Pin Split

1

_10 N02/3570182

A.K. Somun

Nut, Hex.

1

M8

_11 N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

2

M8

_12 F99/60050

Mafsal Çatalı

Knurling Tool

1

M8

_13 F99/60055

Mafsal Pim

Knuckle Pin

1

M8

_14 N01/0232078

Civata

Bolt

1

M8x15

_15 N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer, Pln.

1

M8

_16 N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

1

M8

_17 N02/3570290

A.K. Somun

Nut, Hex.

1

M14, *

1_4 N01/0221514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

6

M6x20

1_5 N02/3570158

A.K. Somun

Nut, Hex.

6

M6

1_6 N06/0100013

Pul

Washer, Pln.

6

M6

1_7 H346116100

Emniyet Switchi

Locking Ass'y

1

1_8 N01/5870352

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

8

1_9 F99/20006

Topuz

Knob

1

2

H346106600

Hortum, Konsol

Hose, Console

1

3

N07/4060080

Kelepçe

Clamp

2

4

H348002500

Kablo, Emniyet Anah.

Wire, Locking Ass'y

1

*

M6

M6x70

(*) H346109002, H346114501 ve N02/3570290 birlikte H346109001 ve H346114500 yerine kullanılabilir. / H346109002 and H346114501 can
be used instead of H346109001 and H346114500.

24.08.2007

HMK 200 W-2

KABİN İÇİ MONTAJI (1)
CAB INTERIOR MOUNTING (1)
No
No
1

Parça No Adı
Part No
H346100605

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

Koltuk Desteği Komp. Seat Support Ass'y

1

1_1 H346100704

Koltuk Dest. K.M., Alt Seat Sup. W.A., Bot.

1

1_2 H346100802

Koltuk Dest. K.M., Üst Seat Sup. W.A., Up

1

1_3 H346100901

Ray Komplesi

Slide Ass'y

1

1_4 N01/5890518

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

4

M8x40

1_5 N02/3570182

A.K. Somun

Nut, Hex.

2

M8

1_6 N01/5890470

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

4

M8x25

236103-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

2

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M12x35

3

N03/0100023

Pul

Washer, Pln.

4

M12

4

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M12

5

H236100602

Paspas

Floormat

1

6

H346104104

Klima Kap. Mont., Üst Heater Cov. Ass'y, Up

1

D

H346104105

Klima Kap. Mont., Üst Heater Cov. Ass'y, Up

1

C

6_1 H346104304

Klima Kapağı Gövdesi Heater Cover

1

**

D

H346104305

Klima Kapağı Gövdesi Heater Cover

1

***, ****

D

6_2 H346104803

Kapak

Cover

1

H346104804

Kapak

Cover

1

H346104805

Kapak

Cover

1

6_3 H346104502

Sigorta Tablası Kap.

Cover, Fuse Plate

1

H346104503

Sigorta Tablası Kap.

Cover, Fuse Plate

1

***

6_4 N04/1520914

Civata

Bolt

2

M5x15

N04/3700976

Civata

Bolt

1

***

6_5 H346105201

Kilit, Dişi

Lock, Female

H346105202

Kilit, Dişi

6_6 H346105301
H346105302

5123001-5123036

D

*, **

5123037-5123???

D

****

5123???-

D

1

5123001-5123036

D

Lock, Female

1

5123037-

D

Kilit, Erkek

Lock, Male

1

5123001-5123036

D

Kilit, Erkek

Lock, Male

1

5123037-

D

6_7 H346104901

Menteşe

Hinge

2

D

H346104902

Menteşe

Hinge

2

D

6_8 H346104101

Perçin

Fastener

4

6_9 H346122300

Kapak Mekanizması

Mechanism, Cover

1

8

N04/1671826

Vida

Screw

12

M5x10

9

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

12

M5

11

N04/1671826

Vida

Screw

4

M5x10

12

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

4

M5

13

H346118301

Hortum, Hava

Hose, Air

2

14

N07/4060080

Kelepçe

Clamp

2

15

H346118602

Hortum, Hava

Hose, Air

1

16

H346118101

Hortum, Hava

Hose, Air

1

5123001-5123011

17 N07/4050070 Kelepçe
Clamp
2
(*) H346105202 ve H346105302 ile birlikte H346104803 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H346104803 with H346105202 and
H346105302.
(**) H346104901 numaralı menteşe ile birlikte kullanılıyor. / It is used with H346104901 numbered hinge.
(***) Bağlantı cıvata adedi 2'den 1'e düşürüldü. / Mounting bolt number lessened from 2 to 1.
(****) H346104902 numaralı menteşe ile birlikte kullanılıyor. / It is used with H346104902 numbered hinge.

24.08.2007

HMK 200 W-2

KABİN İÇİ MONTAJI (1)
CAB INTERIOR MOUNTING (1)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

236103-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

18

H346101902

Koltuk Komplesi

Seat Ass'y

1

19

N01/5890470

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

4

26

H346120801

Kapak, Hava Sağ

Cover, Air, R/H

1

5123001-5123113

D

H346120802

Kapak, Hava Sağ

Cover, Air, R/H

1

5123114-

D

H346120901

Kapak, Hava Sol

Cover, Air, L/H

1

5123001-5123113

D

H346120902

Kapak, Hava Sol

Cover, Air, L/H

1

5123114-

D

H346120200

Kapak, Sol

Cover, L/H

1

5123001-5123113

D

H346120201

Kapak, Sol

Cover, L/H

1

5123114-

D

H346120000

Kapak, Sağ

Cover, R/H

1

5123001-5123113

D

H346120001

Kapak, Sağ

Cover, R/H

1

5123114-

D

H346120100

Cep, Kapak Sağ

Pocket, Cep

1

5123001-5123113

D

H346120101

Cep, Kapak Sağ

Pocket, Cep

1

5123114-

D

31

H346120301

Klima Kap. Göv., Alt

Heater Cover, Lower

1

32

H346120401

Kapak, Koltuk Des.

Cover, Seat Support

1

33

N04/9530360

Vida

Screw

21

M3.9x16

5123001-5123113

D

N04/1671862

Vida

Screw

21

M5x16

5123114-

D

34

N01/0221514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

4

M6x20

35

N04/3701144

Vida

Screw

5

M5x20

36

N01/0221478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x15

5123001-5123011

37

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

2

M6

5123001-5123011

38

H346721600

Hava Kanalı

Ventilation Duct

2

39

H346121400

Döner Menfez

Diffuser, Air

2

41

H236120101

Kule Kilit Pimi

Swing Lock Pin

1

42

N01/0222114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x20

43

N03/0108017

Pul

Washer, Pln.

2

M8

44

N03/1310104

Rondela

Washer, Spr.

2

M8

45

N07/4000000

Kelepçe

Clamp

4

46

H236100700

Paspas, Ayak

Floormat, Foot

1

47

N03/0020004

Pul

Washer, Pln.

8

M6

48

N02/3560158

Somun

Nut, Hex.

4

M6

49

N04/9530350

Vida

Screw

2

3.9x16

50

H346121200

Polyamid Pul

Washer, Pln.

4

51

F99/15092

Plastik Kapak

Cover, Bolt

21

27

28

29

30

24.08.2007

M8x25

5123001-5123011

5123001-5123011

5123001-5123095

HMK 200 W-2

KABİN İÇİ MONTAJI (2)
CAB INTERIOR MOUNTING (2)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

236104-00- 02
Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

4

H346121300

Hava Üfleci

Louver

2

5

F25/20505

Hava Nozulu

Diffuser, Air

1

6

H346107501

Ayak Dayama Sacı, Sol Bracket, Foot Rest, L

1

7

H346117900

Lastik, Sol

Rubber, L/H

1

10

N01/0222162

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M8x30

11

N03/1310010

Yaylı Rondela

Washer Spr.

6

M8

12

N03/0108017

Pul

Washer Pln.

5

M8

13

N01/5890818

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M10x30

14

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer Spr.

4

M10

15

N03/0100020

Pul

Washer Pln.

4

M10

16

N04/3700976

Vida

Screw

4

M4x20

19

N01/0222114

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M8x20

20

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

4

M10

21

N06/1002525

Gupilya

Pin, Split

3

22

H346103500

Pim, Konsol (Sol)

Pin, Console (L/H)

1

23

H346116000

Switch Pimi

Pin, Locking Ass'y

1

24

H346115500

Kama Yatak Polyamidi Polyamide, Wedge

1

25

H346115900

Kanca Pimi

Pin, Hook

1

26

N01/0232138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

27

H346103600

Amortisör

Gas Spring

1

29

N01/5870794

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M10x20

30

N03/1360010

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

4

M10

31

N03/0100020

Pul

Washer, Pln.

4

M10

32

N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

4

M10

33

H346103400

Burç K.M.

Bushing, W.A.

1

34

N01/0232858

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M12x25

35

N03/1310012

Yaylı Rondela

Washer, Spr

2

M12

36

N03/0100023

Pul

Washer, Pln

2

M12

37

N04/3701169

Vida

Screw

4

M5x25

38

F25/20511

Menfez

Louver

2

39

H346113601

Hava Üfleci

Louver

1

40

H346105401

Ön Konsol

Console, Front

1

H346105403

Ön Konsol

Console, Front

1

5123114-

D

41

N04/1150349

Vida

Screw

3

M3.9x25

5123001-5123113

D

N04/1671862

Vida

Screw

2

M3.9x17

5123114-

D

42

F32/18710

Küllük

Ashtray

1

43

H236106100

Direksiyon Kolonu

Steering Column

1

5123001-5123064

D

H236106101

Direksiyon Kolonu

Steering Column

1

*

5123065-

D

44

N01/5870974

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Head

4

M10x20

45

N03/1310011

Y. Rondela

Washer Spr.

4

M10

46

N01/0221514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

1

M6x20

47

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

1

M6

48

H346121100

Pul

Washer

1

M8x25

5123001-5123113

D

49 N04/1150349 Vida
Screw
4
M3.9x16
(*) Sumitomo konnektörlerle birlikte eskisinin yerine kullanılabilir. / It can be used instead of the old part with Sumitomo Connector.

24.08.2007

HMK 200W-2

DİREKSİYON KOLONU
STEERING COLUMN
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

H236106100

Direksiyon Kolonu

Steering Column

1

H236106101

Direksiyon Kolonu

Steering Column

1

1

H239035001

Akordion Körük

Bellows

1

2

H239035002

Plastik Kapak, Sol

Plastic Cover, Left

1

3

H239035003

Plastik Kapak, Sağ

Plastic Cover, Right

1

4

H239035004

Plastik Kapak, Ön

Plastic Cover, Front

1

5

H239035005

Plstk Kapak, Sol, Alt

Plastic Cover, L/Lower

1

6

H239035006

Plstk Kapak, Sağ, Alt

Plastic Cover, R/Lower

1

7

H239035007

Vida

Screw

1

8

H239035007

Vida

Screw

1

9

H239035008

Vida

Screw

1

10

H239035008

Vida

Screw

1

11

H239035008

Vida

Screw

1

12

H239035008

Vida

Screw

1

13

H239035008

Vida

Screw

1

14

H239035008

Vida

Screw

1

15

H239035008

Vida

Screw

1

16

H239035008

Vida

Screw

1

17

H239035009

Vida

Screw

1

18

H239035009

Vida

Screw

1

19

H239035009

Vida

Screw

1

20

H239035009

Vida

Screw

1

21

H239035009

Vida

Screw

1

22

H239035009

Vida

Screw

1

23

H239035009

Vida

Screw

1

24

H239035009

Vida

Screw

1

25

H239035009

Vida

Screw

1

26

H239035009

Vida

Screw

1

27

H239035028

Kapak

Cover

1

28

H239035028

Kapak

Cover

1

29

H239035010

Kapak

Cover

1

30

H239035010

Kapak

Cover

1

31

H239035010

Kapak

Cover

1

32

H239035010

Kapak

Cover

1

33

H239035010

Kapak

Cover

1

34

H239035010

Kapak

Cover

1

35

H239035011

Sinyal ve Vites Kolu

Steering Shifter Lever

1

H239035011a Sinyal ve Vites Kolu

Steering Shifter Lever

1

35_1 H239035026

Çok İşlevli Sinyal Kolu Accessories Lever

1

Not
Note
*

*

236105-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123064

D

5123065-

D

5123001-5123064

D

5123065-

D

5123001-5123064

D

H239035026a Çok İşlevli Sinyal Kolu Accessories Lever
1
*
5123065D
(*) Sumitomo konnektörlerle birlikte eskisinin yerine kullanılabilir. / It can be used instead of the old part with Sumitomo Connector.

01.09.2006

HMK 200W-2

DİREKSİYON KOLONU
STEERING COLUMN
No
No

Parça No Adı
Part No

35_2 H239035027

Description

Adet
Q'ty

Vites Kolu

Drive Control Lever

1

H239035027a Vites Kolu

Drive Control Lever

1

36

H239035012

Ampul

Bulb

1

37

H239035012

Ampul

Bulb

1

38

H239035012

Ampul

Bulb

1

39

H239035012

Ampul

Bulb

1

40

H239035012

Ampul

Bulb

1

41

H239035012

Ampul

Bulb

1

42

H239035012

Ampul

Bulb

1

43

H239035013

Sola Dönüş Lambası

Left Turn Signal Light

1

44

H239035013

Sağa Dönüş Lambası

Rightt Turn Signal Light

1

45

H239035014

CR Fonksiyonu Lamb. CR Function Light

1

46

H239035015

Fren Sist. Hata Lambası Brake Syst. Failure Light

1

47

H239035016

Dörtlü Flaşör Lambası Hazard Warning Light

1

48

H239035016

Aks Deng. Sil. Lambası Axle Lock Light

1

49

H239035017

Çalışma Lambası

Flashing Headlight Light

1

50

H239035018

Şaft, Direksiyon

Steering Shaft

1

51

H239035025

Direksiyon Simidi

Steering Wheel

1

52

H239035029

Ayar Kolu

Tilt Adjustment Lever

1

Not
Note
*

236105-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123064

D

5123065-

D

(*) Sumitomo konnektörlerle birlikte eskisinin yerine kullanılabilir. / It can be used instead of the old part with Sumitomo Connector.

01.09.2006

HMK 200W-2

OPERATÖR KOLTUĞU
OPERATOR SEAT
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

H346101902

Koltuk Komplesi

Seat Ass'y

1

1

H349065001

Üst Komple, KİT

Upper Ass'y KIT

1

2

H349065002

Koltuk İskeleti Komp.

Seat Frame Ass'y

1
1

3

H349065003

Emniyet Kemeri KİTİ

Seat Belt KIT

4

H349065004

Emniyet Kemeri ve

Seat Belt and

Bağlantısı KİTİ

Tether Belt KIT

236106-00

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

1

5

H349065005

Sırtlık Kılıfı Komp. KİT Back Cover Ass'y KIT

1

6

H349065006

Sırtlık Süngeri KİTİ

1

7

H349065007

Oturak Kılıfı Komp. KİT Seat Cover Ass'y KIT

1

8

H349065008

Oturak Süngeri KİTİ

Seat Foam KIT

1

9

H349065009

Yükseklik Ayar

Height Riser KIT

1

1

Back Foam KIT

Not
Note

Mekanizması KİTİ
10

H349065010

Kolçak Komplesi

Armrest KIT

11

H349065011

Yükseklik Ayar

Height Riser

Mekanizması Yay KİTİ Spring KIT

1

13

H349065012

Tutamak KİTİ

Handle KIT

1

14

H349065013

Amortisör KİTİ

Damper KIT

1

15

H349065014

Tampon KİTİ

Up / Bumpstop KIT

1

16

H349065015

Ağırlık Ayar KİTİ

Weight Adjuster KIT

1

17

H349065016

Süspansiyon Kapağı

Suspension Cover

1

19

H349065017

Taşıyıcı KIT

Bearing KIT

1

20

H349065018

Koltuk Başlığı, KİT

Headrest KIT

1

21

H349065019

Süspansiyon Komp.Suspension Ass'y

1

22

H349065020

Kablo KİTİ

1

24.08.2007

Cable KIT

HMK 200W-2

ETİKET MONTAJI (TÜRKÇE)
DECAL MOUNTING (TURKISH)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

237001-00- 01

Seri No
Serial No

1

H237000202

Etiket, Model

Decal, Model

2

2

H237001100

Kaldırma Kapasitesi

Lifting Capacity

1

3

H347000500

Acil Çıkış

Emergency Exit

1

4

H237001000

İleri-Geri

Forward-Reverse

1

5

H347000800

Emniyetli Mesafe, Sol Keep Away, L/H

1

5123001-5123134

H347000801

Emniyetli Mesafe, Sol Keep Away, L/H

1

5123135-

H347000900

Emniyetli Mesafe, Sağ Keep Away, R/H

1

5123001-5123134

H347000901

Emniyetli Mesafe, Sağ Keep Away, R/H

1

5123135-

7

H237000900

Makine Durum

Mode Selection

1

8

H347001101

Makine Etiketi

Name Plate

1

H347001102

Makine Etiketi

Name Plate

1

9

H347001200

Yakıt Etiketi

Fuel Decal

1

10

H347001301

Kayma Önleyici

Anti Skid Strip

2

11

H347001401

Kayma Önleyici

Anti Skid Strip

5

12

H347001500

Hidrolik Yağ

Hydraulic Oil

1

13

H347001600

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

14

H347001700

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

15

H347001800

Akü Uyarı Etiketi

Accum. Warn. Decal

1

16

H347001900

Ana Kesici Açık/KapalıMaster Switch On/Off

1

17

H347002000

Kullanım Öncesi

Before Operating

1

18

H347002100

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

19

H347002200

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

20

H347002300

Emniyetli Kullanım

Safe Operation

1

21

H347002400

Kullanım

Operation

1

22

H347002500

Hava Alma

Air Bleeding

1

23

H347002600

El Gazı Kullanımı

Throttle Cable Op.

1

24

H237000402

Yağlama Tablosu

Inspection

1

25

H237000601

Teknik Özellikler

Technical Spec.

1

26

H347002900

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

27

H347003001

Hava Filtresi

Air Filter

1

28

H347003100

Rezervuar Tank, Uyarı Reservoir Tank, Warn.

1

29

H347003200

Emniyet Kilidi

Safety Locking Lever

1

30

H347003300

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

31

H347005101

Logo

Logo

3

5123001-5123134

H347005101

Logo

Logo

2

5123135-

32

H347003500

Hid. Yağ Seviyesi

Hyd. Oil Level

1

33

H237000501

Sigorta

Fuse

1

34

H237000800

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

35

H347003900

Reflektör

Reflector

1

36

H347004000

Reflektör

Reflector

1

6

24.08.2007

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

C

C

C

HMK 200 W-2

ETİKET MONTAJI (TÜRKÇE)
DECAL MOUNTING (TURKISH)
No
No
37

Parça No
Part No

Description

Adet
Q'ty

Adı

Not
Note

237001-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H347005303

Hid. Depo

Hyd. Oil Level

1

5123001-5123134

D

H347005304

Hid. Depo

Hyd. Oil Level

1

5123135-

D

38

H347004703

Takım Sandığı

Tool Box

2

39

H347004803

Kabin Kapısı

Cab Door

1

40

H347004903

Akü Sandığı

Accum. Box

1

41

H347005702

Yakıt Deposu

Fuel Tank

1

42

H347000600

Ataşman Etiketi

Attachment Decal

1

43

H347006000

Kayma Önleyici

Anti Skid Strip

3

44

H237000700

Dozer-Ayak Kumanda Dozer-Outrig. Operation

1

45

Y06/11340

Elektrik, İkaz

1

46

H347005801

Gürültü Seviyesi, Dış Sound Level, Outside

1

47

H347005901

Gürültü Seviyesi, İç

Sound Level, Inside

1

48

H237001200

HMK

HMK

1

49

H347003800

Sigorta

Fuse

1

24.08.2007

Electric Warning

5123001-5123134

HMK 200 W-2

ETİKET MONTAJI (İNGİLİZCE)
DECAL MOUNTING (ENGLISH)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

237002-00- 01

Seri No
Serial No

1

H237000202

Etiket, Model

Decal, Model

2

2

H237011100

Kaldırma Kapasitesi

Lifting Capacity

1

3

H347000500

Acil Çıkış

Emergency Exit

1

4

H237001000

İleri-Geri

Forward-Reverse

1

5

H347000800

Emniyetli Mesafe, Sol Keep Away, L/H

1

5123001-5123134

H347000801

Emniyetli Mesafe, Sol Keep Away, L/H

1

5123135-

H347000900

Emniyetli Mesafe, Sağ Keep Away, R/H

1

5123001-5123134

H347000901

Emniyetli Mesafe, Sağ Keep Away, R/H

1

5123135-

7

H237000900

Makine Durum

Mode Selection

1

8

H347001101

Makine Etiketi

Name Plate

1

H347001102

Makine Etiketi

Name Plate

1

9

H347011200

Yakıt Etiketi

Fuel Decal

1

10

H347001301

Kayma Önleyici

Anti Skid Strip

2

11

H347001401

Kayma Önleyici

Anti Skid Strip

5

12

H347011500

Hidrolik Yağ

Hydraulic Oil

1

5123001-5123134

H347011501

Hidrolik Yağ

Hydraulic Oil

1

5123135-

13

H347011600

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

14

H347011700

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

15

H347011800

Akü Uyarı Etiketi

Accum. Warn. Decal

1

16

H347001900

Ana Kesici Açık/KapalıMaster Switch On/Off

1

17

H347012000

Kullanım Öncesi

Before Operating

1

18

H347012100

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

19

H347012200

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

20

H347012300

Emniyetli Kullanım

Safe Operation

1

21

H347002400

Kullanım

Operation

1

22

H347012500

Hava Alma

Air Bleeding

1

23

H347012600

El Gazı Kullanımı

Throttle Cable Op.

1

24

H237010401

Yağlama Tablosu

Inspection

1

25

H237010600

Teknik Özellikler

Technical Spec.

1

26

H347012900

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

27

H347013001

Hava Filtresi

Air Filter

1

28

H347013100

Rezervuar Tank, Uyarı Reservoir Tank, Warn.

1

29

H347013200

Emniyet Kilidi

Safety Locking Lever

1

30

H347013300

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

31

H347005101

Logo

Logo

3

5123001-5123134

H347005101

Logo

Logo

2

5123135-

32

H347013500

Hid. Yağ Seviyesi

Hyd. Oil Level

1

33

H237010501

Sigorta

Fuse

1

34

H237010800

Uyarı Etiketi

Warninig Decal

1

35

H347003900

Reflektör

Reflector

1

36

H347004000

Reflektör

Reflector

1

6

24.08.2007

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

C

C

C

C

HMK 200 W-2

ETİKET MONTAJI (İNGİLİZCE)
DECAL MOUNTING (ENGLISH)
No
No
37

Parça No
Part No

Description

Adet
Q'ty

Adı

Not
Note

237002-00- 01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H347005303

Hid. Depo

Hyd. Oil Level

1

5123001-5123134

D

H347005304

Hid. Depo

Hyd. Oil Level

1

5123135-

D

38

H347004703

Takım Sandığı

Tool Box

2

39

H347004803

Kabin Kapısı

Cab Door

1

40

H347004903

Akü Sandığı

Accum. Box

1

41

H347005702

Yakıt Deposu

Fuel Tank

1

42

H347000600

Ataşman Etiketi

Attachment Decal

1

43

H347006000

Kayma Önleyici

Anti Skid Strip

3

44

H237000700

Dozer-Ayak Kumanda Dozer-Outrig. Operation

1

45

Y06/11340

Elektrik, İkaz

1

46

H347005801

Gürültü Seviyesi, Dış Sound Level, Outside

1

47

H347005901

Gürültü Seviyesi, İç

Sound Level, Inside

1

48

H237001200

HMK

HMK

1

49

H347003800

Sigorta

Fuse

1

24.08.2007

Electric Warning

5123001-5123134

HMK 200 W-2

ELEKTRİK (1)
ELECTRIC (1)
No
No
1

3

4

5

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

238001-00- 04

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H238003500

Kumanda Paneli

Instrument Panel

1

5123001-5123122

D

H238003501

Kumanda Paneli

Instrument Panel

1

5123123-

D

H238013502

Kumanda Paneli

Instrument Panel

1

520/08111

Kontak Anahtarı

Switch, Key

1

H348002101

Kontak Anahtarı

Switch, Key

1

*

H348002000

Çakmak

Lighter, Cigar

1

24V

H348002001

Çakmak

Lighter, Cigar

1

24V, **

H348000601

Anahtar Tesisatı

Wire, Switch

1

On-On Mandallı Sviç

Switch, Toggle, On-On

1

5_1 H348007300

C
5123001-5123043

D

5123044-

D

5123001-5123055

D

5123056-

D

6

527/05450

Sigorta

Fuse

7

527/05500

Sigorta

Fuse

7

5A

8

527/06050

Sigorta

Fuse

14

10A

9

527/06100

Sigorta

Fuse

6

15A

10

527/06200

Sigorta

Fuse

2

20A

11

H348007100

Röle Soketi

Relay Housing

17

12

N01/5870014

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

8

13

H238005400

Silgi Zaman Rölesi

Relay, Wiper

1

14

H348007200

Buzzer

Buzzer

1

15

H348007500

Konvertör

Convertor

1

16

N04/1150359

Y.S.B. Civata

Bolt

4

17

H238003601

Kontrol Ünitesi

Drive Board

1

H348013601

Kontrol Ünitesi

Drive Board

1

18

N01/5870170

S.B. Civata

Bolt, Cylinder Head

4

M5x16

19

N03/0100011

Pul

Washer, Pln.

6

M5

20

526/07510

Lamba

Lamp

1

5123001-5123092

D

H346073700

Lamba

Lamp

1

5123093-

D

21

H238004600

Ampul

Bulb

1

22

H348008000

Silecek Motoru Svici

Switch, Wiper

1

24

F99/25200

Oto Teyp, Komp.

Car Stereo, Ass'y

1

5123001-5123085

Oto Teyp, Clarion

Car Stereo, Clarion

1

5123001-5123085

A

CD Çalar

CD Player

1

5123086-

A

24_2 F99/25202

Hoparlör, Clarion

Speaker

2

24_3 F99/25203

Anten

Antenna

1

24_1 F99/25201
F99/25230

3A

25

F32/10510

Kapak, Hoparlör

Cover, Speaker

2

26

N04/1150218

Vida

Screw

8

29

N04/1210350

Vida

Screw

1

30

H238004700

Ampul, Çakmak

Bulb, Cigar Lighter

1

31

H238005500

Röle, Flaşör

Relay, Hazard Warning

1

32

554/01000

Sviç, Konum Seçim

Switch, Mode Selec.

1

33

H342711802

Tutamak

Handle

1

M4x8

3.9x19

C

24V

34 520/30500
Düğme, Park&K. Far Button, Park&L. Beam
1
(*) H236104001 ile birlikte 520/08111 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H236104001 with 520/08111.
(**) 5123007-5123055 seri nolu makinelerde H342720303 ile birlikte H348002000 yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H348002000
with H342720303 on 5123007-5123055 serial numbered machines.

26.11.2009

HMK 200 W-2

ELEKTRİK (1)
ELECTRIC (1)
No
No

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

238001-00- 04

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

35

520/35100

Anahtar Tablası

Switch Housing

1

36

520/36000

Kapak

Cover

1

37

520/21030

Anahtar, Cruise

Switch, Cruise

1

38

520/21000

Anahtar, Dörtlü İkaz

Switch, Hazard Warn.

1

39

520/21040

Anahtar, Aks Den. Sil. Switch, Axle Lock

1

40

520/21090

Anahtar, Çalış. Lam.

Switch, Working Lamp

1

41

520/21020

Anahtar, Klima

Switch, Air Con.

1

42

520/30910

Düğme, Cruise

Button, Cruise

1

43

520/30400

Düğme, Dörtlü İkaz

Button, Hazard Warn.

1

44

520/30150

Düğme, Aks Den. Sil. Button,Axle Lock

1

45

520/30050

Düğme, Çalış. Lam.

Button, Working Lamp.

1

46

520/30550

Düğme, Klima

Button, Air Con.

1

47

520/21010

Anahtar, Park&K.Far

Switch, Park&L. Beam

1

48

520/35000

Anahtar Tablası

Switch Housing

1

49

H348006700

Klima Elek. Tesisatı

AC Harness

1

5123001-5123055

D

H348016700

Klima Elek. Tesisatı

AC Harness

1

5123056-

D

50

H348005400

Röle

Relay

15

51

N04/9530350

Vida

Screw

3

5123093-

52

H258009000

Çalışma Saati

Hourmeter

1

5123114-

26.11.2009

HMK 200 W-2

ELEKTRİK (2)
ELECTRIC (2)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H348004001

Far

Head Lamp

2

2

H348004100

Ampul

Bulb

2

3

N01/0222138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M8x25

4

N03/1310010

Rondela

Washer, Spr.

8

M8

5

N03/0100016

Pul

Washer, Pln.

8

M8

7

H348004300

Çalışma Lambası

Working Lamp

2

8

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

2

9

H348004400

Lastik Muhafaza

Rubber Housing

2

10

H348004500

Ampul

Bulb

2

11

515/22145

Sensör, Hararet

Sensor, Temperature

1

12

H348001100

Kablo Topraklama

Cable, Engine Earth

1

13

N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

1

M10

14

N03/2500014

Pul

Washer, Pln.

2

M10

15

H348003302

Sensör, Yakıt

Sensor, Fuel

1

16

N01/5870026

Silindirikbaşlı Civata

Bolt, Cylinder Head

5

17

H348002900

Korna, Yüksek

Horn, High

1

18

H348002800

Korna, Alçak

Horn, Low

1

19

N01/0221478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x15

20

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

21

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

4

M6

22

H348003801

Step Motor Komp.

Step Motor Ass'y

1

22_1 H348005700

Step Motor

Step Motor

1

22_2 H348005800

Dişli Kutusu

Gear Box

1

22_4 H348005900

Ayar Kolu

Bracket

1

22_5 N04/4061404

Civata

Bolt

4

M5x60

22_6 N03/1310007

Rondela

Washer, Pln.

4

M5

22_7 N02/3570146

Somun

Nut

4

M5

22_8 N01/5870494

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Hd.

1

M8x30

22_9 N02/3570182

Somun

Nut

1

M8

22_12 N04/4061070

Civata

Bolt

1

M4x10

22_14 N50/0003025

Kama

Key, Square

1

23

H348004900

Servis Prizi

Socket

1

24

N04/1520950

Havsabaşlı Vida

Bolt, Countersunk Hd.

2

25

H348000500

Tesisat, Çalış. Lamb. Harness, Work Lamp

1

27

H348009001

Cam Su. Tank Komp. Washer Tank Ass'y

1

27_1 H348009100

Cam Suyu Tankı

Washer Tank

1

27_2 H348009200

Depo Kapağı

Cover

1

27_3 H348009301

Fıskıye Pompası

Washer Motor

1

27_4 H348009400

Fıskıye Contası

Gasket

1

27_5 H348009500

Sünger Takoz

Sponge

2

Stop Lambası, Sağ

Stop Lamp, R

1

28

H238004000

24.08.2007

238002-00- 03

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M8

M4x10

5123001-5123008
M5x25

D

5123001-5123008

24V

5123001-5123134

HMK 200 W-2

ELEKTRİK (2)
ELECTRIC (2)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

238002-00- 03

Seri No
Serial No

29

H238004100

Plaka Lambası

Plate Lamp

1

30

H238004200

Sinyal Lambası

Signal Lamp

2

31

H238004600

Ampul, Fren

Bulb, Brake

2

32

H238004500

Ampul, Sinyal

Bulb, Signal

2

33

H238003900

Stop Lambası, Sol

Stop Lamp, L

1

5123001-5123134

39

H238001000

Kablo, Stop L., Sağ

Wire, Stop Lamp, R

1

5123001-5123134

41

H238001100

Kablo, Stop L., Sol

Wire, Stop Lamp, L

1

5123001-5123134

42

H348004700

Kablo, Çalışma Lam.

Wire, Work Lamp

2

24.08.2007

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123134

HMK 200 W-2

ELEKTRİK (2)
ELECTRIC (2)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H348004001

Far

Head Lamp

2

2

H348004100

Ampul

Bulb

2

3

N01/0222138

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

8

M8x25

4

N03/1310010

Rondela

Washer, Spr.

8

M8

5

N03/0100016

Pul

Washer, Pln.

8

M8

7

H348004300

Çalışma Lambası

Working Lamp

2

8

N03/0100017

Pul

Washer, Pln.

2

9

H348004400

Lastik Muhafaza

Rubber Housing

2

10

H348004500

Ampul

Bulb

2

11

515/22145

Sensör, Hararet

Sensor, Temperature

1

12

H348001100

Kablo Topraklama

Cable, Engine Earth

1

13

N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

1

M10

14

N03/2500014

Pul

Washer, Pln.

2

M10

15

H348003302

Sensör, Yakıt

Sensor, Fuel

1

16

N01/5870026

Silindirikbaşlı Civata

Bolt, Cylinder Head

5

17

H348002900

Korna, Yüksek

Horn, High

1

18

H348002800

Korna, Alçak

Horn, Low

1

19

N01/0221478

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x15

20

N03/1310008

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

21

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

4

M6

22

H348003801

Step Motor Komp.

Step Motor Ass'y

1

22_1 H348005700

Step Motor

Step Motor

1

22_2 H348005800

Dişli Kutusu

Gear Box

1

22_4 H348005900

Ayar Kolu

Bracket

1

22_5 N04/4061404

Civata

Bolt

4

M5x60

22_6 N03/1310007

Rondela

Washer, Pln.

4

M5

22_7 N02/3570146

Somun

Nut

4

M5

22_8 N01/5870494

S.B. Civata

Bolt, Cyl. Hd.

1

M8x30

22_9 N02/3570182

Somun

Nut

1

M8

22_12 N04/4061070

Civata

Bolt

1

M4x10

22_14 N50/0003025

Kama

Key, Square

1

Socket

1

23

H348004901

Servis Prizi

25

H348000500

Tesisat, Çalış. Lamb. Harness, Work Lamp

1

27

H348009001

Cam Su. Tank Komp. Washer Tank Ass'y

1

27_1 H348009100

Cam Suyu Tankı

Washer Tank

1

27_2 H348009200

Depo Kapağı

Cover

1

27_3 H348009301

Fıskıye Pompası

Washer Motor

1

27_4 H348009400

Fıskıye Contası

Gasket

1

27_5 H348009500

Sünger Takoz

Sponge

2

29

H238004100

Plaka Lambası

Plate Lamp

1

30

H238004200

Sinyal Lambası

Signal Lamp

2

24.08.2007

238002-01

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

M8

M4x10

5123009-

D

24V

HMK 200 W-2

ELEKTRİK (2)
ELECTRIC (2)
No
No

Parça No Adı
Part No

Description

Adet
Q'ty

Not
Note

238002-01

Seri No
Serial No

32

H238004500

Ampul, Sinyal

Bulb, Signal

2

34

H258004000

Lamba, İkaz

Warning Lamp

2

5123135-

35

H258004100

Lamba, İkaz

Warning Lamp

1

5123135-

36

H238004500

Ampul

Bulb

2

5123135-

37

H238004600

Ampul

Bulb

4

5123135-

38

H258004500

Ampul

Bulb

2

5123135-

39

H258001800

Kablo, İkaz Lam. Sol

Wire, Warn. Lamp, L

1

5123135-

Kablo, İkaz Lam. Sağ Wire, Warn. Lamp, R

1

5123135-

Kablo, Çalışma Lam.

2

41
42

H348004700

24.08.2007

Wire, Work Lamp

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200 W-2

ELEKTRİK (3)
ELECTRIC (3)
No Parça No
No Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

Not
Note

1

H348003000

Akü

Battery

2

2

H348000700

Kablo

Cable

1

3

H348000800

Kablo

Cable

1

4

H348001001

Kablo

Cable

1

5

H348001800

Ana Kesici

Switch, Master

1

6

N01/0221514

A.K.B. Civata

Bolt, Hex.

2

M6x20

7

N03/1170013

Yaylı Rondela

Washer, Spr.

2

M6

8

N03/0100013

Pul

Washer, Pln.

2

M6

9

N02/3560158

Somun

Nut, Hex.

2

M6

10

H348000900

Kablo

Cable

1

11

N02/3570206

A.K. Somun

Nut, Hex.

1

M10

12

N03/2500014

Pul

Washer,Pln.

1

M10

13

H348002200

Röle

Relay

2

15

H348003403

Mazot Transfer Pomp. Pump, Fuel Filler

1

H258003400

Mazot Transfer Pomp. Pump, Fuel Filler

1

15_1 H349080001

Sviç, Mazot Pompa

Switch, Pump

H259080014

Sviç, Mazot Pompa

Switch, Pump

15_2 H259080016

238003-00- 02

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

5123001-5123027

D

5123028-

C

1

5123001-5123027

D

1

5123028-

D

Tamir Takımı, Pompa Service KIT, Pump

1

5123028-

18

N03/0100016

Pul

Washer, Pln.

4

19

H348001302

Kablo, Marş Motoru

Cable, Switch Key

1

20

H348001601

Kablo, Ön Kızdırma

Cable, Preheat

1

22

H348002300

Kablo, Sigorta 50A

Cable, Fuse 50A

1

23

H348001200

Kablo, Sig. 50A-Marş Cable, Fuse 50A-S.Key

1

24

H348001400

Kablo, Sigorta 70A

1

Cable, Fuse 70A

*

M8

(*) 5123001-5123039 seri nolu makinelerde H342506500 ile birlikte eskisinin yerine kullanılabilir. / It can be used instead of the old part with
H342506500 on 5123001-5123039 serial number machines.

14.07.2006

HMK 200 W-2

ANA ELEKTRİK TESİSATI
MAIN HARNESS
No
No
1

Parça No
Part No

Description

Adet
Q'ty

Adı

238004-00- 01
Not
Note

Seri No
Serial No

H238000301

Ana Elektrik Tesisatı

Main Harness

1

5123001-5123113

H238000302

Ana Elektrik Tesisatı

Main Harness

1

5123114-

24.08.2007

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

HMK 200 W-2

MOTOR ELEKTRİK TESİSATI
ENGINE HARNESS
No
No
1

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

238005-00- 02
Not
Note

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H238000201

Motor Elektrik Tesisatı Engine Harness

1

5123001-5123036

D

H238000202

Motor Elektrik Tesisatı Engine Harness

1

5123037-5123075

D

H238000203

Motor Elektrik Tesisatı Engine Harness

1

5123076-5123113

D

H238000204

Motor Elektrik Tesisatı Engine Harness

1

5123114-

D

1_1 527/06620

Sigorta

Fuse

1

1_2 527/07710

Sigorta Yuvası

Fuse Housing

2

1_3 527/06640

Sigorta

Fuse

1

24.08.2007

50A

70A

HMK 200 W-2

KABİN ELEKTRİK TESİSATI
CAB HARNESS
No
No
1

Parça No
Part No

Adı
Description

Adet
Q'ty

238006-00- 02
Not
Note

Seri No
Serial No

Y. Kul. S.K.
ICA S.C.

H238000401

Kabin Elektrik Tesisatı Cab Harness

1

5123001-5123036

D

H238000402

Kabin Elektrik Tesisatı Cab Harness

1

5123037-5123055

D

H238000403

Kabin Elektrik Tesisatı Cab Harness

1

5123056-5123064

D

H238000404

Kabin Elektrik Tesisatı Cab Harness

1

5123065-5123113

D

H238000405

Kabin Elektrik Tesisatı Cab Harness

1

5123114-

D

Direnç

1

5123037-

1_1 555/00462

24.08.2007

Resistance

HMK 200 W-2

PARÇA NUMARA INDEKSİ / PART NO INDEX

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No
170/07045

No
No
6

170/07045

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

230104-00

814/00155

51

236003-00

97S091230

45

230102-00

230105-00

814/00155

55

236004-00

97S091230

48

230102-00

201/20450

5

230105-00

97L091226

46

230102-00

97S091230

45

230108-00

202/03450

15

230105-00

97L091226

46

230108-00

97S091232

14

233101-00

203/05600

11

230105-00

97M091252

47

233503-00

97S091255

85

233503-00

207/00400

2

230105-00

97N091221

7

230110-00

97S091258

76

233504-00

208/42023

9

230105-00

97N091230

11

233201-00

97S091270

88

233505-00

209/20523

1

230105-00

97N091235

9

233201-00

97S091280

65

230108-00

510/11700

37

230103-00

97N091236

3

233201-00

97S091510

56

233502-00

515/20000

36

232701-00

97N091237

2

233201-00

97T091207

40

233601-00

515/22145

11

238002-00

97N091239

4

233201-00

97T091208

26

233503-00

520/08111

3

238001-00

97N091239

7

233201-00

97T091209

8

233202-00

520/21000

38

238001-00

97N091240

5

233201-00

97T091220

38

233104-00

520/21010

47

238001-00

97N091243

16

233201-00

97T091234

63

233503-00

520/21020

76

230108-00

97N091243

34

233201-00

97T091270

92

233504-00

520/21020

41

238001-00

97N091246

17

233201-00

97U091218

72

233601-00

520/21030

37

238001-00

97N091250

139 233504-00

97U091225

69

233503-00

520/21040

39

238001-00

97Q091209

9

233202-00

97U091228

54

230102-00

520/21090

40

238001-00

97Q091209

45

233601-00

97U091228

54

230108-00

520/30050

45

238001-00

97Q091210

48

233503-00

97U091260

91

233505-00

520/30150

44

238001-00

97Q091214

39

233201-00

97U091514

53

233502-00

520/30400

43

238001-00

97Q091214

99

233505-00

97V091222

10

233202-00

520/30500

34

238001-00

97Q0912142

8

230111-00

97V091230

53

230102-00

520/30550

46

238001-00

97Q091216

65

233503-00

97V091240

37

233601-00

520/30800

29

232701-00

97Q0912170

11

230111-00

97V091260

93

233504-00

520/30800

17

232702-00

97Q091220

66

230108-00

97V091266

48

230108-00

520/30800

33

238001-00

97Q091220

6

233201-00

97V091266

53

230108-00

520/30910

42

238001-00

97Q091220

68

233503-00

97V091274

120 233503-00

520/30920

77

230108-00

97Q091224

40

233201-00

98Y010250

58_14 231105-00

520/35000

86

230108-00

97Q091230

17

233101-00

98Y040120

41

520/35000

48

238001-00

97Q091230

1

233201-00

98Y040140

43

231201-00

520/35100

35

238001-00

97Q091230

10

233201-00

98Y040140

43

231202-00

520/36000

36

238001-00

97Q091230

13

233201-00

98Y040140

44

232401-00

526/07510

20

238001-00

97Q091232

15

233201-00

98Z010010

1_6 231104-00

527/05450

6

238001-00

97Q091234

12

233201-00

98Z020010

6

231101-00

527/05500

7

238001-00

97Q091234

14

233201-00

98Z020010

6

231102-00

527/06050

8

238001-00

97Q091236

7

233504-00

98Z020010

6

231105-00

527/06100

9

238001-00

97Q091236

9

233504-00

98Z020010

527/06200

10

238001-00

97Q091236

11

233504-00

98Z030010

527/06620

1_1 238005-00

97Q091238

8

233201-00

98Z030010

35

232702-00

527/07710

1_2 238005-00

97Q091252

46

233503-00

99L093244

32

233502-00

554/01000

28

232701-00

97Q091270

14

230110-00

99L093255

66

233601-00

554/01000

16

232702-00

97Q091270

15

230110-00

99L192214

16

233102-00

554/01000

32

238001-00

97Q091275

8

233504-00

99M093210

52

233503-00

799/00450

32

232401-00

97Q091282

10

233504-00

99M093226

3

233601-00

802/52150

2_2 230104-00

97Q91209

37

233104-00

99N075624

28

230101-00

810/40005

57

232701-00

97S091206

67

233503-00

99N075624

28

230107-00

810/40005

33

232702-00

97S091209

64

233503-00

99N092294

84

233503-00

810/40030

16

236004-00

97S091214

17

233202-00

99N092684

10

230112-00

810/40046

29

236002-00

97S091217

37

233201-00

99N095208

47

233001-00

810/40057

5

236003-00

97S091220

6

233202-00

99N0982124

27

230103-00

811/51095

8

230104-00

97S091220

66

233503-00

99N175628

32

230102-00

814/00155

33

236002-00

97S091228

38

233201-00

99N175628

32

230108-00

1

231201-00

36_21 231202-00
56

232701-00

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

99P093244

12

233501-00

99P094252

24

233502-00

99P098205

33

99P173715

65

99P173715

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

99S092228

39

233601-00

99S092234

15

233102-00

230103-00

99S092237

14

233103-00

99S092269

96

67

233103-00

99S092517

99P173715

69

233103-00

99P173715

71

99P175644

8

No
No

Sayfa
Page

H230101400

27

230107-00

H230105300

49

230102-00

233102-00

H230105300

49

230108-00

233505-00

H230110001

18

233202-00

H230180000

99S093214

36

233104-00

H230180100

79

230108-00

233103-00

99S093234

10

233601-00

H230180200

78

230108-00

230106-00

99S093265

41

233601-00

H230190000

230110-00

99Q073707

125 233503-00

99S173713

21

233103-00

H230195000

230111-00

99Q073730

45

233103-00

99S173713

29

233103-00

H231208501

13

231201-00

99Q073742

40

233103-00

99T092222

25

233104-00

H231211000

55

231201-00

99Q073744

23

233103-00

99T098205

34

230103-00

H231211101

58

231201-00

99Q073768

10

233103-00

99U074728

11

233002-00

H233000100

1

233002-00

99Q091230

58

233103-00

99U091225

53

233103-00

H233000100

99Q091260

31

230102-00

99U092346

37

233502-00

H233000201

56

233001-00

99Q091260

31

230108-00

99U093225

108 233505-00

H233000401

57

233001-00

99Q092211

38

233601-00

99U093250

30

233501-00

H233004800

41

233001-00

99Q092270

33

233502-00

99V075630

72

230108-00

H233004900

42

233001-00

99Q092270

34

233502-00

99V092622

4

230110-00

H233005000

35

233001-00

99Q092342

38

233502-00

99Y192210

20

233102-00

H233005100

36

233001-00

99Q092342

51

233502-00

F25/20411

34

232701-00

H233010200

16

233002-00

99Q092342

52

233502-00

F25/20505

5

236104-00

H233100100

1

233101-00

99Q093212

27

233503-00

F25/20511

38

236104-00

H233100200

7

233101-00

99Q093212

62

233503-00

F25/20562

12

232701-00

H233100300

8

233101-00

99Q093250

102 233505-00

F25/21000

13

232701-00

H233101100

9

233101-00

99Q093333

23

233101-00

F31/13000

28

232601-00

H233101200

26

233101-00

99Q093337

22

233101-00

F32/10510

25

238001-00

H233101300

25

233101-00

99Q093444

14

233501-00

F32/10565

11

236003-00

H233110100

1

233102-00

99Q094213

78

233003-00

F32/18690

27

236004-00

H233110200

6

233102-00

99Q094317

6

233601-00

F32/18710

42

236104-00

H233110400

9

233102-00

99Q094476

11

233501-00

F45/04180

2

230106-00

H233110500

12

233102-00

99Q095252

10

233501-00

F45/04220

230106-00

H233110600

17

233102-00

99Q098208

22

230103-00

F99/20006

1_9 236102-00

H233120302

4

233103-00

99Q098250

19

230103-00

F99/25200

24

238001-00

H233120302

99Q098270

25

230103-00

F99/25201

24_1 238001-00

H233120402

1

233120-00

99Q173713

17

233103-00

F99/25202

24_2 238001-00

H233120503

99Q173714

25

233103-00

F99/25203

24_3 238001-00

H233121001

1_2 233120-00

99Q175622

40

230102-00

F99/50000

36_13 231202-00

H233121400

1_3 233120-00

99Q175622

40

230108-00

F99/60050

_12 236102-00

H233121400

1_3 233121-00

99Q175627

29

230101-00

F99/60055

_13 236102-00

H233121500

1_13 233120-00

99Q175627

29

230107-00

F99/60100

50

232601-00

H233121500

1_13 233121-00

99Q175627

85

230108-00

F99/60100

22_13 238002-00

H233121600

1_19 233120-00

99Q198227

28

230103-00

F99/70100

57

233502-00

H233121600

1_19 233121-00

99Q198235

29

230103-00

F99/70100

31

233503-00

H233122203

12

233120-00

99R073714

59

233103-00

F99/70100

49

233503-00

H233122501

73

233103-00

99R092274

97

233505-00

F99/70100

141 233505-00

H233122501

99R093448

13

233501-00

F99/72016

134 233504-00

H233122602

13

233120-00

99R094346

25

233502-00

H230100102

230101-00

H233123401

5

99R198213

31

230103-00

H230100200

39

230102-00

H233123401

99R198216

32

230103-00

H230100200

39

230108-00

H233123501

99S073711

126 233503-00

H230101100

26

230101-00

H233123602

1_1 233121-00

99S074722

12

233002-00

H230101100

26

230107-00

H233123901

1_2 233121-00

99S092218

26

233104-00

H230101400

27

230101-00

H233124400

74

2

Parça No
Part No

230103-00
230107-00

233008-00

233120-00
1_1 233120-00

233120-00
233103-00
233121-00
1

233121-00

233103-00

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page
233121-00

H233600900

52

233601-00

H234302401

H233124501

12

233121-00

H233601000

56

233601-00

H234302500

5

234301-00

H233124601

13

233121-00

H233601100

57

233601-00

H234302600

6

234301-00

H233124800

10

233120-00

H233601200

19

233601-00

H234302700

9

234301-00

H233124800

10

233121-00

H233601300

18

233601-00

H234302700

12

234401-00

H233124900

11

233120-00

H234000001

1

234101-00

H234302800

2_2 234301-00

H233124900

11

233121-00

H234000002

1

234101-01

H234302800

3_2 234301-00

H233125200

81

233103-00

H234100100

2

234101-00

H234303201

16

234301-00

H233125500

6

233103-00

H234100100

2

234101-01

H234303202

H233125600

14

233103-00

H234101300

3

234101-00

H234303300

17

234301-00

H233125700

78

233103-00

H234101300

3

234101-01

H234400101

1

234401-00

H233125800

75

233103-00

H234101600

4

234101-00

H234400201

1_1 234401-00

H233140100

1

233104-00

H234101600

4

234101-01

H234401300

1_2 234401-00

H233140200

6

233104-00

H234102600

5

234101-00

H234401300

2_2 234401-00

H233140400

7

233104-00

H234102600

5

234101-01

H234401401

H233140900

13

233104-00

H234102800

6

234101-00

H234401501

H233141001

18

233104-00

H234102800

6

234101-01

H234401601

3

234401-00

H233141100

19

233104-00

H234104301

7

234101-00

H234402101

4

234401-00

233105-00

H234104301

7

234101-01

H234402200

5

234401-00

H233124400

H233141100

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page
234301-00

234301-00

2

234401-00

2_1 234401-00

H233141200

23

233104-00

H234104401

7_1 234101-00

H234402300

6

234401-00

H233141300

24

233104-00

H234104401

7_1 234101-01

H234402400

7

234401-00

H233141400

39

233104-00

H234104500

8

234101-00

H234402500

8

234401-00

H233200200

22

233201-00

H234104500

8

234101-01

H234402600

9

234401-00

233204-00

H234105200

12

234101-00

H234402700

10

234401-00

H233200200
H233200300

18

233201-00

H234105200

12

234101-01

H234402800

11

234401-00

H233400101

19

233401-00

H234105300

13

234101-00

H234500100

1

234501-00

H233500201

1

233501-00

H234105300

13

234101-01

H234500200

2

234501-00

H233500300

2

233501-00

H234105400

14

234101-00

H234500700

3

234501-00

H233500400

6

233501-00

H234105400

14

234101-01

H234500900

4

234501-00

H233500600

17

233501-00

H234105500

15

234101-00

H234501000

5

234501-00

H233500701

23

233501-00

H234105500

15

234101-01

H234501200

6

234501-00

H233510200

1

233502-00

H234106000

53

234101-00

H234501300

6_1 234501-00

H233510300

13

233502-00

H234106000

53

234101-01

H234501300

7_1 234501-00

233506-00

H234106200

55

234101-00

H234501400

6_2 234501-00

H233510300
H233510400

43

233502-00

H234106200

55

234101-01

H234501400

7_2 234501-00

H233510700

39

233502-00

H234106200

20

234301-00

H234501500

6_3 234501-00

H233510801

12

233502-00

H234106700

34

234101-00

H234501500

7_3 234501-00

H233510900

21

233502-00

H234106700

34

234101-01

H234501600

6_4 234501-00

H233511000

20

233502-00

H234106900

9

234101-00

H234501600

7_4 234501-00

H233520200

1

233503-00

H234106900

9

234101-01

H234501700

7

234501-00

H233520300

4

233504-00

H234107000

10

234101-00

H234501800

8

234501-00

233507-00

H234107000

10

234101-01

H234502200

10

234501-00

H233520400

14

233503-00

H234107100

11

234101-00

H234502300

24

234501-00

H233520600

41

233504-00

H234107100

11

234101-01

H235200101

1

235201-00

H233520700

42

233504-00

H234300101

1

234301-00

H235200201

H233520800

43

233504-00

H234300102

234301-00

H236100204

10

236001-00

H233520800

135 233504-00

H234301302

2

234301-00

H236100302

11

236001-00

3

H233520300

1_1 235201-00

H233520900

18

233503-00

H234301401

234301-00

H236100602

5

236103-00

H233521100

104 233505-00

H234301402

234301-00

H236100700

46

236103-00

H233521200

111 233505-00

H234301502

2_1 234301-00

H236103801

1

236101-00

H233521700

131 233504-00

H234301801

3_1 234301-00

H236104000

1_2 236101-00

H233521800

132 233503-00

H234301802

234301-00

H236106100

43

236104-00

H233600100

49

H234302400

234301-00

H236120101

41

236103-00

233601-00

4

3

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H237000202

1

237001-00

H239025015

040 233107-00

H239025078

030 233110-00

H237000202

1

237002-00

H239025016

050 233107-00

H239025079

040 233110-00

H237000402

24

237001-00

H239025017

060 233107-00

H239025080

050 233110-00

H237000501

33

237001-00

H239025018

110 233107-00

H239025081

060 233110-00

H237000601

25

237001-00

H239025019

130 233107-00

H239025082

070 233110-00

H237000700

44

237001-00

H239025020

010 233107-00

H239025083

080 233110-00

H237000700

44

237002-00

H239025021

020 233107-00

H239025084

090 233110-00

H237000800

34

237001-00

H239025022

160 233107-00

H239025085

100 233110-00

H237000900

7

237001-00

H239025023

170 233107-00

H239025086

110 233110-00

H237000900

7

237002-00

H239025024

180 233107-00

H239025087

210 233110-00

H237001000

4

237001-00

H239025025

190 233107-00

H239025087

233110-00

H237001000

4

237002-00

H239025026

200 233107-00

H239025090

233110-00

H237001200

48

237001-00

H239025027

210 233107-00

H239025091

233110-00

H237001200

48

237002-00

H239025028

010 233108-00

H239025092

233110-00

H237002200

2

237001-00

H239025029

040 233108-00

H239025093

233110-00

H237010401

24

237002-00

H239025031

010 233108-00

H239025094

220 233110-00

H237010501

33

237002-00

H239025032

020 233108-00

H239025095

010 233111-00

H237010600

25

237002-00

H239025034

010 233108-00

H239025096

020 233111-00

H237010800

34

237002-00

H239025034

010 233108-00

H239025097

030 233111-00

H237011100

2

237002-00

H239025035

020 233108-00

H239025098

040 233111-00

H238000201

1

238005-00

H239025036

100 233108-00

H239025099

050 233111-00

H238000301

1

238004-00

H239025037

110 233108-00

H239025100

060 233111-00

H238000401

1

238006-00

H239025038

120 233108-00

H239025101

070 233111-00

H238003500

1

238001-00

H239025039

130 233108-00

H239025101

050 233114-00

H238003601

17

238001-00

H239025040

010 233108-00

H239025102

210 233111-00

H238004000

28

238002-00

H239025041

020 233108-00

H239025104

233111-00

H238004100

29

238002-00

H239025043

010 233108-00

H239025105

233111-00

H238004200

30

238002-00

H239025043

046 233115-00

H239025106

233111-00

H238004500

32

238002-00

H239025044

020 233108-00

H239025107

233111-00

H238004600

31

238002-00

H239025045

180 233108-00

H239025108

233111-00

H238004700

30

238001-00

H239025046

190 233108-00

H239025109

233111-00

H238005400

13

238001-00

H239025050

240 233108-00

H239025110

233111-00

H238005500

31

238001-00

H239025051

244 233108-00

H239025111

220 233111-00

H239015023

23

233008-00

H239025054

020 233108-00

H239025112

010 233112-00

H239015023

23

233010-00

H239025055

290 233108-00

H239025113

020 233112-00

H239015032

32

233010-00

H239025056

296 233108-00

H239025114

030 233112-00

H239015033

33

233010-00

H239025057

330 233108-00

H239025115

060 233112-00

H239015065

65

233011-00

H239025058

340 233108-00

H239025116

080 233112-00

H239025001

005 233106-00

H239025059

360 233108-00

H239025117

100 233112-00

H239025002

010 233106-00

H239025061

010 233108-00

H239025118

110 233112-00

H239025004

010 233106-00

H239025062

020 233108-00

H239025120

233112-00

H239025004

010 233108-00

H239025063

400 233108-00

H239025121

233112-00

H239025005

020 233106-00

H239025064

010 233109-00

H239025122

233112-00

H239025005

020 233108-00

H239025065

020 233109-00

H239025123

233112-00

H239025005

020 233109-00

H239025066

030 233109-00

H239025124

233112-00

H239025006

035 233106-00

H239025068

010 233109-00

H239025125

233112-00

H239025007

040 233106-00

H239025070

060 233109-00

H239025126

233112-00

H239025008

045 233106-00

H239025071

010 233109-00

H239025127

233112-00

H239025010

010 233106-00

H239025071

010 233109-00

H239025128

233112-00

H239025011

020 233106-00

H239025072

020 233109-00

H239025129

233112-00

H239025012

060 233106-00

H239025072

020 233109-00

H239025130

130 233112-00

H239025013

020 233107-00

H239025076

010 233110-00

H239025131

140 233112-00

H239025014

030 233107-00

H239025077

020 233110-00

H239025132

010 233113-00

4

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H239025133

020 233113-00

H239025189

150 233115-00

H239028525

23

233117-00

H239025134

030 233113-00

H239025190

202 233115-00

H239028526

24

233117-00

H239025135

040 233113-00

H239025191

210 233115-00

H239028527

25

233117-00

H239025136

050 233113-00

H239025192

224 233115-00

H239028528

26

233117-00

H239025137

060 233113-00

H239025193

235 233115-00

H239028529

26

233117-00

H239025138

070 233113-00

H239025194

242 233115-00

H239028530

26

233117-00

H239025139

080 233113-00

H239025195

245 233115-00

H239028531

27

233117-00

H239025140

094 233113-00

H239025195

259 233115-00

H239028532

28

233117-00

H239025141

090 233113-00

H239025195

272 233115-00

H239028533

29

233117-00

H239025142

110 233113-00

H239025196

254 233115-00

H239028534

30

233117-00

H239025144

233113-00

H239025198

262 233115-00

H239028535

30

233117-00

H239025145

233113-00

H239025200

370 233115-00

H239028536

30

233117-00

H239025146

233113-00

H239025201

372 233115-00

H239028537

30

233117-00

H239025147

233113-00

H239025202

380 233115-00

H239028538

30

233117-00

H239025148

233113-00

H239025203

480 233115-00

H239028539

30

233117-00

H239025149

233113-00

H239025204

500 233115-00

H239028540

30

233117-00

H239025150

233113-00

H239025206

010 233115-00

H239028541

30

233117-00

H239025151

130 233113-00

H239025207

020 233115-00

H239028542

31

233117-00

H239025152

140 233113-00

H239025208

010 233116-00

H239028543

32

233117-00

H239025153

020 233114-00

H239025209

020 233116-00

H239028544

1

233118-00

H239025153

064 233116-00

H239025210

030 233116-00

H239028545

2

233118-00

H239025155

060 233114-00

H239025211

040 233116-00

H239028545

16

233119-00

H239025156

070 233114-00

H239025212

050 233116-00

H239028546

2a

233118-00

H239025157

080 233114-00

H239025213

060 233116-00

H239028546

17

233119-00

H239025158

210 233114-00

H239025215

070 233116-00

H239028547

3

233118-00

H239025159

220 233114-00

H239025216

080 233116-00

H239028548

3

233118-00

H239025160

236 233114-00

H239025217

090 233116-00

H239028549

3

233118-00

H239025161

240 233114-00

H239025218

100 233116-00

H239028550

3

233118-00

H239025162

010 233115-00

H239025219

110 233116-00

H239028551

3

233118-00

H239025163

020 233115-00

H239025220

120 233116-00

H239028552

3

233118-00

H239025164

032 233115-00

H239025221

130 233116-00

H239028553

3

233118-00

H239025166

010 233115-00

H239025222

140 233116-00

H239028554

3

233118-00

H239025167

020 233115-00

H239025223

210 233116-00

H239028555

3

233118-00

H239025169

048 233115-00

H239028501

1

233117-00

H239028556

3

233118-00

H239025170

050 233115-00

H239028502

2

233117-00

H239028557

3

233118-00

H239025171

052 233115-00

H239028503

3

233117-00

H239028558

3

233118-00

H239025172

010 233115-00

H239028504

4

233117-00

H239028559

3

233118-00

H239025173

020 233115-00

H239028505

5

233117-00

H239028560

3

233118-00

H239025174

062 233115-00

H239028506

8

233117-00

H239028561

3

233118-00

H239025175

050 233115-00

H239028507

9

233117-00

H239028562

3

233118-00

H239025175

050 233115-00

H239028508

10

233117-00

H239028563

3

233118-00

H239025175

050 233115-00

H239028509

11

233117-00

H239028564

3

233118-00

H239025176

060 233115-00

H239028510

12

233117-00

H239028565

3

233118-00

H239025176

060 233115-00

H239028511

13

233117-00

H239028566

3

233118-00

H239025176

060 233115-00

H239028512

14

233117-00

H239028567

3

233118-00

H239025177

072 233115-00

H239028513

15

233117-00

H239028568

5

233118-00

H239025180

070 233115-00

H239028514

16

233117-00

H239028569

6

233118-00

H239025181

082 233115-00

H239028515

17

233117-00

H239028570

7

233118-00

H239025184

092 233115-00

H239028518

18

233117-00

H239028571

8

233118-00

H239025185

095 233115-00

H239028519

19

233117-00

H239028572

9

233118-00

H239025186

110 233115-00

H239028520

20

233117-00

H239028573

10

233118-00

H239025187

130 233115-00

H239028523

21

233117-00

H239028574

11

233118-00

H239025188

140 233115-00

H239028524

22

233117-00

H239028575

11

233118-00

5

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H239028576

12

233118-00

H239028577

13

233118-00

H239028578

14

H239028579

16

H239028579

29

No
No

Sayfa
Page

No
No

Sayfa
Page

H239028636

37

233119-00

H239028637

38

233119-00

H239032020

16

234508-00

H239032021

17

234502-00

233118-00

H239028638

39

233118-00

H239028639

40

233119-00

H239032021

56

234506-00

233119-00

H239032021

17

233119-00

H239028640

234508-00

17

233117-00

H239032021

56

H239028580

16a 233118-00

234510-00

H239028641

17

233117-00

H239032022

18

234502-00

H239028580

30

H239028581

17

233119-00

H239028642

20

233117-00

H239032022

18

234508-00

233118-00

H239028643

20

233117-00

H239032023

19

234502-00

H239028582

17a 233118-00

H239028644

233119-00

H239032023

19

234508-00

H239028583

18

233118-00

H239032001

1

234502-00

H239032024

20

234502-00

H239028584

19

233118-00

H239032001

1

234508-00

H239032024

20

234508-00

H239028585

20

233118-00

H239032002

2

234502-00

H239032025

20

234502-00

H239028586

21

233118-00

H239032002

2

234508-00

H239032025

20

234508-00

H239028587

22

233118-00

H239032003

3

234502-00

H239032026

20

234502-00

H239028588

23

233118-00

H239032003

3

234508-00

H239032026

20

234508-00

H239028588

14

233119-00

H239032004

4

234502-00

H239032027

20

234502-00

H239028589

24

233118-00

H239032004

4

234508-00

H239032027

20

234508-00

H239028590

25

233118-00

H239032005

4

234502-00

H239032028

21

234502-00

H239028591

26

233118-00

H239032005

4

234508-00

H239032028a

H239028592

27

233118-00

H239032006

4

234502-00

H239032029

22

234502-00

H239028593

28

233118-00

H239032006

4

234508-00

H239032030

23

234502-00

H239028594

29

233118-00

H239032007

4

234502-00

H239032031

24

234502-00

H239028595

30

233118-00

H239032007

4

234508-00

H239032032

25

234502-00

H239028596

31

233118-00

H239032008

4

234502-00

H239032033

26

234502-00

233119-00

H239032008

4

234508-00

H239032033

26

234508-00

H239028597
H239028598

Parça No
Part No

Parça No
Part No

234502-00

233119-00

H239032009

5

234502-00

H239032034

27

234502-00

H239028604

5

233119-00

H239032009

5

234508-00

H239032034

27

234508-00

H239028605

6

233119-00

H239032010

6

234502-00

H239032035

28

234502-00

H239028606

7

233119-00

H239032010

44

234502-00

H239032035

17

234504-00

H239028607

8

233119-00

H239032010

6

234508-00

H239032036

29

234502-00

H239028608

9

233119-00

H239032010

44

234508-00

H239032037

34

234502-00

H239028609

10

233119-00

H239032011

7

234502-00

H239032037

34

234508-00

H239028610

11

233119-00

H239032011

43

234502-00

H239032038

34

234502-00

H239028611

12

233119-00

H239032011

7

234508-00

H239032038

34

234508-00

H239028612

13

233119-00

H239032011

43

234508-00

H239032039

34

234502-00

H239028614

15

233119-00

H239032012

8

234502-00

H239032039

34

234508-00

H239028617

18

233119-00

H239032012

45

234502-00

H239032040

34

234502-00

H239028618

19

233119-00

H239032012

8

234508-00

H239032040

34

234508-00

H239028619

20

233119-00

H239032013

9

234502-00

H239032041

34

234502-00

H239028620

21

233119-00

H239032013

9

234508-00

H239032041

34

234508-00

H239028621

22

233119-00

H239032014

10

234502-00

H239032042

34

234502-00

H239028622

23

233119-00

H239032014

10

234508-00

H239032042

34

234508-00

H239028623

24

233119-00

H239032015

11

234502-00

H239032043

34

234502-00

H239028624

25

233119-00

H239032015

11

234508-00

H239032043

34

234508-00

H239028625

26

233119-00

H239032016

12

234502-00

H239032044

34

234502-00

H239028626

27

233119-00

H239032016

12

234508-00

H239032044

34

234508-00

H239028627

28

233119-00

H239032017

13

234502-00

H239032045

34

234502-00

H239028630

31

233119-00

H239032017

13

234508-00

H239032045

34

234508-00

H239028631

32

233119-00

H239032018

14

234502-00

H239032046

34

234502-00

H239028632

33

233119-00

H239032018

14

234508-00

H239032046

34

234508-00

H239028633

34

233119-00

H239032019

15

234502-00

H239032047

34

234502-00

H239028634

35

233119-00

H239032019

15

234508-00

H239032047

34

234508-00

H239028635

36

233119-00

H239032020

16

234502-00

H239032048

34

234502-00

6

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H239032048

34

234508-00

H239032085

3

234505-00

H239032049

34

234502-00

H239032086

4

234504-00

H239032049

34

234508-00

H239032086

4

H239032050

34

234502-00

H239032087

5

H239032050

34

234508-00

H239032087

H239032051

35

234502-00

H239032051

35

H239032052

36

H239032052

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H239032114

30

234504-00

H239032114

30

234505-00

234505-00

H239032115

30

234504-00

234504-00

H239032115

30

234505-00

23

234504-00

H239032116

30

234504-00

H239032087

5

234505-00

H239032116

30

234505-00

234508-00

H239032087

23

234505-00

H239032124

8

234505-00

234502-00

H239032088

6

234504-00

H239032145

27

234505-00

36

234508-00

H239032088

6

234505-00

H239032146

28

234505-00

H239032053

37

234502-00

H239032089

7

234504-00

H239032151

1

234506-00

H239032053

37

234508-00

H239032089

7

234505-00

H239032151

1

234510-00

H239032054

38

234502-00

H239032090

8

234504-00

H239032152

2

234506-00

H239032054

38

234508-00

H239032091

9

234504-00

H239032152

2

234510-00

H239032055

39

234502-00

H239032091

9

234505-00

H239032153

3

234506-00

H239032055

39

234508-00

H239032092

9

234504-00

H239032153

3

234510-00

H239032056

40

234502-00

H239032092

9

234505-00

H239032154

4

234506-00

H239032056

40

234508-00

H239032093

9

234504-00

H239032154

4

234510-00

H239032057

41

234502-00

H239032093

9

234505-00

H239032155

5

234506-00

H239032057

41

234508-00

H239032094

9

234504-00

H239032155

5

234510-00

H239032058

42

234502-00

H239032094

9

234505-00

H239032156

6

234506-00

H239032058

42

234508-00

H239032095

9

234504-00

H239032156

46

234506-00

H239032062

46

234502-00

H239032095

9

234505-00

H239032156

6

234510-00

H239032062

46

234508-00

H239032096

9

234504-00

H239032156

46

234510-00

H239032063

234502-00

H239032096

9

234505-00

H239032157

7

234506-00

H239032063

234508-00

H239032097

9

234504-00

H239032157

45

234506-00

H239032064

234502-00

H239032097

9

234505-00

H239032157

7

234510-00

H239032065

234502-00

H239032098

11

234504-00

H239032157

45

234510-00

H239032066

1

234503-00

H239032098

11

234505-00

H239032158

8

234506-00

H239032067

2

234503-00

H239032099

12

234504-00

H239032158

8

234510-00

H239032068

3

234503-00

H239032099

12

234505-00

H239032159

9

234506-00

H239032069

4

234503-00

H239032100

13

234504-00

H239032159

9

234510-00

H239032070

5

234503-00

H239032100

13

234505-00

H239032160

9

234506-00

H239032071

6

234503-00

H239032101

14

234504-00

H239032160

9

234510-00

H239032072

7

234503-00

H239032101

14

234505-00

H239032161

9

234506-00

H239032073

7

234503-00

H239032102

15

234504-00

H239032161

9

234510-00

H239032074

7

234503-00

H239032102

15

234505-00

H239032162

9

234506-00

H239032075

7

234503-00

H239032103

16

234504-00

H239032162

9

234510-00

H239032076

8

234503-00

H239032103

16

234505-00

H239032163

10

234506-00

H239032077

9

234503-00

H239032104

17

234505-00

H239032163

10

234510-00

H239032078

10

234503-00

H239032105

18

234504-00

H239032164

11

234506-00

H239032079

11

234503-00

H239032106

19

234504-00

H239032164

11

234510-00

H239032080

12

234503-00

H239032106

19

234505-00

H239032165

12

234506-00

H239032081

13

234503-00

H239032107

20

234504-00

H239032165

12

234510-00

H239032081

6

234509-00

H239032107

20

234505-00

H239032166

13

234506-00

H239032082

14

234503-00

H239032108

21

234504-00

H239032166

13

234510-00

H239032082

34

234506-00

H239032108

21

234505-00

H239032167

14

234506-00

H239032082

8

234509-00

H239032109

22

234504-00

H239032167

14

234510-00

H239032082a

234506-00

H239032111

24

234504-00

H239032168

15

234506-00

H239032083

1

234504-00

H239032111

24

234505-00

H239032168

15

234510-00

H239032083

1

234505-00

H239032112

25

234504-00

H239032169

16

234506-00

H239032084

2

234504-00

H239032112

25

234505-00

H239032169

16

234510-00

H239032084

2

234505-00

H239032113

29

234504-00

H239032170

17

234506-00

H239032085

3

234504-00

H239032113

29

234505-00

H239032170

17

234510-00

7

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H239032171

18

234506-00

H239032171

44

234506-00

H239032171

18

H239032171

44

H239032172

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H239032198

43

234510-00

H239032202

47

234506-00

234510-00

H239032202

47

234510-00

H239032203

48

19

234506-00

H239032203

H239032172

19

234510-00

H239032173

20

H239032173

20

H239032174

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H239032232

11

234511-00

H239032233

12

234507-00

234510-00

H239032233

12

234511-00

234506-00

H239032234

13

234507-00

48

234510-00

H239032234

13

234511-00

H239032204

49

234506-00

H239032235

14

234507-00

234506-00

H239032204

49

234510-00

H239032235

14

234511-00

234510-00

H239032205

50

234506-00

H239032236

15

234507-00

21

234506-00

H239032205

50

234510-00

H239032236

15

234511-00

H239032174

21

234510-00

H239032206

51

234506-00

H239032264

24

234508-00

H239032175

21

234506-00

H239032206

51

234510-00

H239032265

25

234508-00

H239032175

21

234510-00

H239032207

52

234506-00

H239032292

45

234508-00

H239032176

21

234506-00

H239032207

52

234510-00

H239032295

234508-00

H239032176

21

234510-00

H239032208

53

234506-00

H239032296

234508-00

H239032177

21

234506-00

H239032208

53

234510-00

H239032297

1

234509-00

H239032177

21

234510-00

H239032209

54

234506-00

H239032297

2

234509-00

H239032178

21

234506-00

H239032210

55

234506-00

H239032299

3

234509-00

H239032178

21

234510-00

H239032212

58

234506-00

H239032300

4

234509-00

H239032179

21

234506-00

H239032213

59

234506-00

H239032301

5

234509-00

H239032179

21

234510-00

H239032214

60

234506-00

H239032303

7

234509-00

H239032180

21

234506-00

H239032214

60

234510-00

H239032305

9

234509-00

H239032180

21

234510-00

H239032215

61

234506-00

H239032350

34

234510-00

H239032181

21

234506-00

H239032216

62

234506-00

H239032362

54

234510-00

H239032181

21

234510-00

H239032217

63

234506-00

H239032363

55

234510-00

H239032182

21

234506-00

H239032218

64

234506-00

H239032366

61

234510-00

H239032182

21

234510-00

H239032218

63

234510-00

H239032367

62

234510-00

H239032183

21

234506-00

H239032219

65

234506-00

H239032369

64

234510-00

H239032183

21

234510-00

H239032219

65

234510-00

H239036007

7

233105-00

H239032184

21

234506-00

H239032220

66

234506-00

H239036008

8

233105-00

H239032184

21

234510-00

H239032220

66

234510-00

H239036009

9

233105-00

H239032185

22

234506-00

H239032221

67

234506-00

H239036010

10

233105-00

H239032185

22

234510-00

H239032221

234507-00

H239036014

14

233105-00

234510-00

H239036017

233105-00

234511-00

H239042001

1

233204-00

H239032186

23

234506-00

H239032221

H239032186

23

234510-00

H239032221

67

H239032187

24

234506-00

H239032223

1

234507-00

H239042002

2

233204-00

H239032187

24

234510-00

H239032223

1

234511-00

H239042003

3

233204-00

H239032188

25

234506-00

H239032224

3

234507-00

H239042004

4

233204-00

H239032188

25

234510-00

H239032224

3

234511-00

H239042005

5

233204-00

H239032189

26

234506-00

H239032225

4

234507-00

H239042006

6

233204-00

H239032189

26

234510-00

H239032225

4

234511-00

H239042007

7

233204-00

H239032190

27

234506-00

H239032226

5

234507-00

H239042008

8

233204-00

H239032190

27

234510-00

H239032226

5

234511-00

H239042009

9

233204-00

H239032191

28

234506-00

H239032227

6

234507-00

H239042010

10

233204-00

H239032191

28

234510-00

H239032227

6

234511-00

H239042011

11

233204-00

H239032192

29

234506-00

H239032228

7

234507-00

H239042012

12

233204-00

H239032192

29

234510-00

H239032228

7

234511-00

H239042013

13

233204-00

H239032193

30

234506-00

H239032229

8

234507-00

H239042014

14

233204-00

H239032193

30

234510-00

H239032229

8

234511-00

H239042015

15

233204-00

H239032194

31

234506-00

H239032230

9

234507-00

H239042016

16

233204-00

H239032194

31

234510-00

H239032230

9

234511-00

H239042017

17

233204-00

H239032195

32

234506-00

H239032231

10

234507-00

H239042018

18

233204-00

H239032196

33

234506-00

H239032231

10

234511-00

H239042019

19

233204-00

H239032198

43

234506-00

H239032232

11

234507-00

H239042020

20

233204-00

8

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H239042021

21

233204-00

H239044019

17_2 233506-00

H239042022

22

233204-00

H239044020

17_3 233506-00

H340105500

41

230102-00

H340105500

41

230108-00

H239042023

23

233204-00

H239044021

17_4 233506-00

H239042024

24

233204-00

H239044022

18

233506-00

H340110101
H340110101

1

230103-00

H239042025

25

233204-00

H239044023

19

233506-00

H340110201

1

230104-00

H239042026

26

233204-00

H239044024

20

233506-00

H340111400

2

230104-00

H239042027

27

233204-00

H239044025

H239042028

y

233204-00

H239044026

21

233506-00

H340111500

22

233506-00

H340111800

H239042029

y

233204-00

3

230104-00

H239044027

23

233506-00

H340112400

13

230103-00

H239042030

y

233204-00

H239044028

24

233506-00

H340112800

7

230104-00

H239043001
H239043002

1

233507-00

H239044029

25

233506-00

H340113100

7

230103-00

2

233507-00

H239044030

26

233506-00

H340114000

16

230103-00

H239043003

3

233507-00

H239044031

27

233506-00

H340120100

H239043004

4

233507-00

H239044032

28

233506-00

H340120200

1

230106-00

H239043005

5

233507-00

H239044033

29

233506-00

H340122000

10

230106-00

H239043006

6

233507-00

H239044034

30

233506-00

H340125000

230106-00

H239043007

7

233507-00

H239044035

31

233506-00

H340125100

230106-00

H239043008

8

233507-00

H239044038

34

233506-00

H340180100

H239043009

9

233507-00

H239044039

35

233506-00

H340180100

H239043010

10

233507-00

H239044040

36

233506-00

H239043011

11

233507-00

H239044041

233506-00

H239043012

12

233507-00

H323102100

9

233103-00

H340190100

1

230110-00

H239043013

13

233507-00

H323102100

39

233103-00

H340190300

2

230110-00

H239043014

14

233507-00

H340100200

24

230101-00

H340190400

3

230110-00

H239043015

15

233507-00

H340100200

24

230107-00

H340195100

1

230111-00

H239043016

16

233507-00

H340100800

25

230101-00

H340195300

7

230111-00

H239043017

17

233507-00

H340100800

25

230107-00

H340197000

230112-00

H239043018

18

233507-00

H340101700

14

230101-00

H340197001

230112-00

H239043019

19

233507-00

H340101700

14

230107-00

H340197100

H239043020

20

233507-00

H340101900

18

230101-00

H340197101

H239043021

21

233507-00

H340101900

18

230107-00

H340197200

H239043022

22

233507-00

H340102000

19

230101-00

H340197201

H239043023

233507-00

H340102000

19

230107-00

H340300101

H239043024

233507-00

H340102100

13

230101-00

H340300201

230106-00

230108-00

H340180200

68

230108-00

H340180300

71

230108-00

233507-00

H340102100

13

230107-00

H340305001

H239044001

1

233506-00

H340102201

11

230101-00

H340305101

H239044002

2

233506-00

H340102201

11

230107-00

H340310001

H239044003

3

233506-00

H340102300

60

230102-00

H340310101

H239044004

4

233506-00

H340102300

60

230108-00

H340315001

H239044005

5

233506-00

H340102500

3

230101-00

H340315101

H239044006

6

233506-00

H340102500

3

230107-00

H340320001

H239044007

7

233506-00

H340102500

64

233001-00

H340320101

H239044008

8

233506-00

H340102500

44

233002-00

H340325001

H239044009

9

233506-00

H340102500

26

233301-00

H340325101

H239044010

10

233506-00

H340102601

12

230101-00

H340330001

H239044011

11

233506-00

H340102601

12

230107-00

H340330101

H239044012

12

233506-00

H340103301

35

230102-00

H340335001

H239044013

13

233506-00

H340103301

35

230108-00

H340335101

H239044014

14

233506-00

H340103600

55

230102-00

H340340001

H239044015

15

233506-00

H340103600

55

230108-00

H340340101

H239044016

16

233506-00

H340103800

61

230102-00

H340350001

H239044017

17

233506-00

H340104100

1

230101-00

H340350101

17_1 233506-00

H340104100

1

230107-00

H340385001

9

2_1 230104-00

73

H239043025

H239044018

230104-00

230109-00

1

230112-00

2

230112-00

230112-00
230112-00
1A

235302-00

1_1A 235302-00
1B

235302-00

1_1B 235302-00
1C

235302-00

1_1C 235302-00
1D

235302-00

1_1D 235302-00
1F

235302-00

1_1F 235302-00
1A

235303-00

1_1A 235303-00
1B

235303-00

1_1B 235303-00
1C

235303-00

1_1C 235303-00
1D

235303-00

1_1D 235303-00
1F

235303-00

1_1F 235303-00
1

230301-00

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No
H340385101
H340390001
H340390101

No
No

Sayfa
Page

1_1 230301-00

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H341125300

1_14 231104-00

H341201803

36_1 231202-00

230302-00

H341126100

1_13 231104-00

H341204502

36_2 231202-00

1_1 230302-00

36_4 231202-00

1

H341126600

48

231103-00

H341205800

231201-00

H341126700

49

231103-00

H341206300

38

231201-00

H341126700

49

231105-00

H341206602

20

231202-00

231101-00

H341128100

13_6 231101-00

H341207102

24

231202-00

H341100303

1_1 231101-00

H341128100

23_6 231102-00

H341207400

25

231202-00

H341102401

1_2 231101-00

H341128100

59_2 231105-00

H341207900

14

231201-00

H341102702

58_23 231105-00

H341129001

231105-00

H341211603

2

231201-00

59_1 231105-00

H341212900

44

231201-00

H341000105

1

H341000106
H341100203

H341102900
H341102900
H341102900

1

59

H341129101

231202-00

5

231101-00

5

231102-00

H341130101

23_12 231102-00

H341213000

49

231201-00

1_9 231104-00

H341130701

13_12 231101-00

H341213601

54

231201-00

H341102900

5

231105-00

H341131201

53_5 231103-00

H341213901

1

231203-00

H341103101

7

231101-00

H341131201

54_5 231103-00

H341214001

2

231203-00

H341103101

7

231102-00

H341131302

53_6 231103-00

H341214101

3

231203-00

H341103101

7

231105-00

H341132000

231105-00

H341214201

4

231203-00

H341103303

13

231101-00

H341132001

231105-00

H341216200

5

231203-00

H341103403

13_1 231101-00

H341132100

58_1 231105-00

H341216300

6

231203-00

H341104802

13_2 231101-00

H341132101

231105-00

H341217301

58

36_17 231202-00

H341105300

15

231101-00

H341133500

58_2 231105-00

H341217400

18

231202-00

H341105300

15

231102-00

H341133700

58_6 231105-00

H342000201

1

232001-00

H341105300

60

231105-00

H341133701

231105-00

H342000300

2

H341105401

17

231101-00

H341133900

58_10 231105-00

H342000301

19

H341105503

231102-00

H341133901

H341105603

19_1 231102-00

H341134001

H341107601

19_2 231102-00

62

232001-00
232001-00

231105-00

H342000402

5

232001-00

231105-00

H342000701

8

232001-00

H341134301

58_15 231105-00

H342001001

11

232001-00

231102-00

H341134600

58_19 231105-00

H342001300

14

232001-00

H341108303

23_1 231102-00

H341135301

231104-00

H342001400

15

232001-00

H341109502

23_2 231102-00

H341108203

23

1

H341135500

1_17 231104-00

H342001500

20

232001-00

H341110002

24

231102-00

H341135600

58_24 231105-00

H342001600

22

232001-00

H341111103

26

231103-00

H341135700

58_25 231105-00

H342001900

23

232001-00

H341111902

54_1 231103-00

H341136001

231103-00

H342100200

1

232101-00

H341112003

53_1 231103-00

H341136100

53_7 231103-00

H342100301

4

232101-00

H341112704

1_1 231104-00

H341136100

54_6 231103-00

H342200200

1

232201-00

H341113402

1_7 231104-00

H341136201

H341113502

1_8 231104-00

H341137300

H341113701

12

231104-00

H341200303

6

H341113900

5

231104-00

H341200403

7

36_7 231202-00

H341200502

8

H341113900

53

54

231103-00

H342200300

1_1 232201-00

58-30 231105-00

H342200400

1_2 232201-00

231201-00

H342200500

1_3 232201-00

231201-00

H342200601

1_4 232201-00

231201-00

H342200801

2

232201-00

H341114100

16

231104-00

H341200601

9

231201-00

H342200901

7

232201-00

H341114300

32

231101-00

H341200701

10

231201-00

H342201102

13

232201-00

H341114300

32

231102-00

H341200802

11

231201-00

H342201701

25

232201-00

H341114300

32

231105-00

H341200901

12

231201-00

H342202301

27

232201-00

H341114400

33

231101-00

H341201201

15

231201-00

H342202700

12

232201-00

H341114400

33

231102-00

H341201300

16

231201-00

H342300201

1

232301-00

H341114400

33

231105-00

H341201400

29

231201-00

H342301401

2

232301-00

36_5 231202-00

H341201500

33

231201-00

H342301501

4

232301-00

H341116200
H341122600

13

231104-00

H341201500

16

234101-00

H342301801

9

232301-00

H341122700

45

231103-00

H341201500

16

234101-01

H342400201

1

232401-00

H341122800

42

231103-00

H341201600

34

231201-00

H342400202

H341123502

43

231103-00

H341201600

17

234101-00

H342400501

61

232401-00

H341123602

44

231103-00

H341201600

17

234101-01

H342401901

64

232401-00

H341125001

46

231103-00

H341201703

36

231202-00

H342401902

10

232401-00

232401-00

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H342403500

2

232401-00

H342703501

22

232701-00

H342727600

30

232702-00

H342403901

10

232401-00

H342703800

23

232701-00

H343000201

47

233003-00

H342404101

12

232401-00

H342703900

26

232701-00

H343000201

H342404200

14

232401-00

H342704400

10

232701-00

H343000302

50

233003-00

H342404301

16

232401-00

H342704500

46

232701-00

H343000402

51

233003-00

H342404402

18

232401-00

H342710200

7

232702-00

H343000502

56

233003-00

H342404502

19

232401-00

H342710501

9

232702-00

H343000502

67

233003-00

H342404801

33

232401-00

H342710601

11

232702-00

H343000602

72

233003-00

H342404901

34

232401-00

H342710702

12

232702-00

H343000800

76

233003-00

H342405201

38

232401-00

H342710801

13

232702-00

H343001500

50

233001-00

H342408700

41

232401-00

H342710900

14

232702-00

H343001600

51

233001-00

H342409100

42

232401-00

H342711000

15

232702-00

H343001600

19

H342409200

43

232401-00

H342711100

15_2 232702-00

H343001900

H342409300

48

232401-00

H342711200

15_3 232702-00

H343002000

H342409400

49

232401-00

H342711301

35

232701-00

H343002100

8

H342409700

50

232401-00

H342711301

8

232702-00

H343002200

17

233002-00

H342409800

51

232401-00

H342711401

35_1 232701-00

H343002300

18

233002-00

H342410000

55

232401-00

H342711401

8_1 232702-00

H343002400

20

233002-00

H342410100

59

232401-00

H342711500

35_3 232701-00

H343002500

25

233002-00

H342500304

1

232501-00

H342711500

8_3 232702-00

H343002700

36

233002-00

H342502601

2

232501-00

H342711601

35-2 232701-00

H343002800

37

233002-00

H342503001

3

232501-00

H342711601

8_2 232702-00

H343002900

38

233002-00

H342503101

4

232501-00

H342711802

35_4 232701-00

H343003000

39

233002-00

233004-00

233002-00
233012-00
233013-00
233002-00

H342503201

5

232501-00

H342711802

8_4 232702-00

H343003100

40

233002-00

H342503401

11

232501-00

H342720301

30

232701-00

H343003200

41

233002-00

H342503502

13

232501-00

H342720301

18

232702-00

H343003200

24

233301-00

H342503602

15

232501-00

H342720302

232701-00

H343005700

52

233001-00

H342503802

16

232501-00

H342720302

232702-00

H343008000

4

233002-00

H342504000

24

232501-00

H342720500

31

232701-00

H343008100

28

233002-00

H342504600

26

232501-00

H342720500

1

232702-00

H343008200

42

233002-00

H342504700

27

232501-00

H342720602

33

232701-00

H343200301

21

233201-00

H342504801

30

232501-00

H342720602

3

232702-00

H343200301

H342505300

33

232501-00

H342722502

37

232701-00

H343200500

H342505500

36

232501-00

H342722502

19

232702-00

H343200600

23_1 233201-00

H342600301

4

232601-00

H342723501

39

232701-00

H343200700

23_9 233201-00

H342600500

7

232601-00

H342723501

21

232702-00

H343200901

H342600901

11

232601-00

H342723700

45

232701-00

H343200901

H342601301

12

232601-00

H342723700

24

232702-00

H343201100

H342601600

13

232601-00

H342726001

44

232701-00

H343201200

H342602000

16

232601-00

H342726001

27

232702-00

H343201300

54

233503-00

H342602802

19

232601-00

H342726500

42

232701-00

H343201401

31

233104-00

H342603000

25

232601-00

H342726500

28

232702-00

H343201401

61

233503-00

H342604200

20

232601-00

H342726501

232701-00

H343201601

41

233201-00

H342604300

15

232601-00

H342726501

232702-00

H343201601

77

233503-00

H342604400

30

232601-00

H342726900

43

232701-00

H343201800

19

233202-00

H342700501

11

232701-00

H342726900

26

232702-00

H343202300

136 233503-00

H342700801

14

232701-00

H342726901

232701-00

H343202501

98

H342701202

15

232701-00

H342726901

232702-00

H343202600

46

233502-00

H342701302

16

232701-00

H342727400

50

232701-00

H343202600

21

233503-00

H342701402

17

232701-00

H342727400

31

232702-00

H343202600

21

233505-00

H342701502

18

232701-00

H342727500

51

232701-00

H343202801

10

230110-00

H342701601

19

232701-00

H342727500

32

232702-00

H343202801

13

230110-00

H342702501

9

232701-00

H342727600

48

232701-00

H343202801

16

230110-00

11

233203-00
23

233201-00

29

233201-00

53

233503-00

233203-00
53_1 233503-00

233505-00

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H343202801

17

230110-00

H343202801

14

230111-00

H343202801

15

H343202801

24

H343202900

7

H343203000

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H343308400

24

233304-00

H343308500

25

233304-00

230111-00

H343308600

27

233101-00

H343308800

30

233202-00

18_1 233201-00

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H343603900

94

233601-00

H343604000

95

233601-00

233304-00

H343604100

88

233601-00

233304-00

H344104800

18

234101-00

H343309000

33_1 233304-00

H344104801

18

234101-01

H343309100

33_2 233304-00

H344104900

19

234101-00

33_3 233304-00

H343203202

37

233503-00

H343309400

H344104900

19

234101-01

H343203400

70

233503-00

H343309500

34

233304-00

H344107300

66

234101-01

H343300600

5

233301-00

H343309700

35

233304-00

H344107400

67

234101-01

H343300700

6

233301-00

H343309900

21

233304-00

H344107500

68

234101-01

H343300800

7

233301-00

H343311901

y

233304-00

H344107600

69

234101-01

H343300900

8

233301-00

H343312000

4

233301-00

H344107700

72

234101-01

H343301000

9

233301-00

H343312101

1

233303-00

H344500270

16

235101-00

H343301100

10

233301-00

H343312501

2

233303-00

H345000201

2

235101-00

H343301200

11

233301-00

H343312901

27

233303-00

H345000500

4

235101-00

H343301300

12

233301-00

H343313101

28

233303-00

H345000500

4

235201-00

H343301500

2

230101-00

H343313401

29_1 233303-00

H345000601

7

235101-00

29_2 233303-00

H343301500

2

230107-00

H343313500

H343301500

63

233001-00

H343313800

H345000900

10

235101-00

233301-00

H345001000

11

H343301500

25

233301-00

235101-00

H343313900

233120-00

H345001100

14

H343303000

1

235101-00

233301-00

H343313900

233121-00

H345001100

7

235201-00

H343303100
H343303201

2

233301-00

H343313900

y

233303-00

H345001202

2

1

233302-00

H343400203

1

233401-00

H345001203

H343303701

2

233302-00

H343403601

6

233401-00

H345001401

3

235201-00

H343304001

3

233302-00

H343403700

7

233401-00

H345001500

11

235201-00

27

235201-00
235201-00

H343304001

3

233303-00

H343403801

11

233401-00

H345001601

7

234301-00

H343304101

14

233302-00

H343403900

12

233401-00

H345001601

13

234401-00

H343304101

14

233303-00

H343404000

13

233401-00

H345001601

5

235301-00

H343304201

15

233303-00

H343404100

14

233401-00

H345001702

1

235301-00

H343304300

21

233302-00

H343404601

18

233401-00

H345001900

2

235301-00

H343304300

21

233303-00

H343405800

23

233401-00

H345002000

5

230103-00

H343304600

1_21 233120-00

H343407501

7_2 234101-00

H345002000

13

235301-00

H343304600

1_21 233121-00

H343407501

7_2 234101-01

H345002100

14

235301-00

H343304600

23

233302-00

H343407601

13_7 231101-00

H345002201

3

235101-00

H343304600

23

233303-00

H343407601

23_7 231102-00

H345002300

8

234301-00

H343304801

33_1 233302-00

H343407601

59_3 231105-00

H345002300

14

234401-00

H343304900

33_2 233302-00

H343407601

62

234101-00

H345002300

8

235101-00

H343305200

29_3 233303-00

H343407601

62

234101-01

H345002300

8

235201-00

H343305201

33_3 233302-00

H343409500

17

232501-00

H345002300

9

235301-00

48

H343305301

27

233302-00

H343409500

233401-00

H345002400

1_4 230301-00

H343305500

28

233302-00

H343410000

58_26 231105-00

H345002400

1_4 230302-00

H343305701

29

233302-00

H343410100

58_27 231105-00

H345002400

1_12 235302-00

H343305800

30

233302-00

H343410400

18

232501-00

H345002400

1_12 235303-00

H343306000

15

233302-00

H343600201

15

233601-00

H345002500

1_5 230301-00

H343306901

y

233302-00

H343601202

21

233601-00

H345002500

1_5 230302-00

H343307000

3

233301-00

H343601801

22

233601-00

H345002500

1_13 235302-00

H343307101

1

233304-00

H343602501

23

233601-00

H345002500

1_13 235303-00

H343307601

2

233304-00

H343602601

24

233601-00

H345002700

26

234501-00

H343307901

3

233304-00

H343602701

25

233601-00

H345002900

10

235301-00

H343308001

14

233304-00

H343602901

80

233601-00

H345100102

1

235101-00

H343308101

15

233304-00

H343603200

83

233601-00

H345100103

235101-00

H343308200

22

233304-00

H343603401

87

233601-00

H345100202

1_1 235101-00

H343308300

23

233304-00

H343603800

91

233601-00

H345100203

235101-00

12

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H345104501

1_2 235101-00

H345801600

11

235801-00

H346046100

3

236002-00

H345104700

1_4 235101-00

H345801700

12

235801-00

H346047300

4

236002-00

H345203501

1_2 235201-00

H345801800

8

235801-00

H346047400

5

236002-00

H345203701

1_4 235201-00

H346000203

236002-00

H346047500

7

236002-00

H345203902

1_6 235201-00

H346020102

1

236002-00

H346047600

2

236002-00

H345300101

1E

235302-00

H346031900

15

236004-00

H346047701

6

236002-00

H345300201

1_1E 235302-00

H346032300

28

236003-00

H346048000

12

236003-00

H345302800

1_2 235302-00

H346034300

44

236004-00

H346048100

19

236003-00

H345302800

1_2 235303-00

H346035000

64

236004-00

H346048200

20

236003-00

H345302900

1_3 235302-00

H346035401

36

236004-00

H346048300

21

236003-00

H345302900

1_3 235303-00

H346035900

60

236004-00

H346049700

13

236003-00

H345303000

1_4 235302-00

H346036001

22

236004-00

H346049800

53

236003-00

H345303000

1_4 235303-00

H346036300

21

236004-00

H346050600

49

236003-00

H345303100

1_5 235302-00

H346036401

20

236004-00

H346050900

18

236003-00

H345303100

1_5 235303-00

H346036600

33

236003-00

H346051000

14

236003-00

H345303200

1_6 235302-00

H346036701

63

236004-00

H346051101

25

236003-00

H345303200

1_6 235303-00

H346037000

34

236003-00

H346051800

29

236003-00
236003-00

H345303301

6

230103-00

H346037100

32

236003-00

H346051900

35

H345303301

3

230106-00

H346037400

43

236004-00

H346052000

27

236003-00

H345303301

12

235301-00

H346039001

30

236004-00

H346052101

26

236003-00

H345303400

15

235301-00

H346039100

31

236004-00

H346052201

60

236003-00

2

230103-00

H346039400

26

236002-00

H346052501

7

236003-00

1_3 230301-00

H346039500

27

236002-00

H346053200

10

236003-00

H345303502
H345303502
H345303502

1_3 230302-00

H346040200

16

236002-00

H346053300

58

236003-00

H345303502

1_11 235302-00

H346040300

14

236002-00

H346053400

59

236003-00

H345303502

1_11 235303-00

236003-00

H345303600
H345303600

H346040400

15

236002-00

H346054501

6

230103-00

H346040500

13

236002-00

H346062300

18

236004-00

1_6 230301-00

H346040600

11

236002-00

H346062900

42

236003-00

3

H345303600

1_6 230302-00

H346040700

12

236002-00

H346063100

43

236003-00

H345303600

1_14 235302-00

H346040800

10

236002-00

H346063200

44

236003-00

H345303600

1_14 235303-00

49

236004-00

H346040900

8

236002-00

H346063600

230103-00

H346041000

9

236002-00

H346063800

25_5 236002-00

H345303700

1_9 230301-00

H346041100

19

236002-00

H346063900

25_4 236002-00

H345303700

1_9 230302-00

H346041200

17

236002-00

H346064000

25_7 236002-00

H345303700

1_17 235302-00

H346041300

18

236002-00

H346065000

50

236003-00

H345303700

1_17 235303-00

H346042101

1

236004-00

H346068500

40

236003-00

H345303700

H345310001
H345310101
H345400101

4

235303-00

H346043801

3

236004-00

H346068600

39

236003-00

1_1E 235303-00

1E

H346044000

8

236004-00

H346069000

45

236004-00

H346044101

13

236004-00

H346069600

51

236004-00

4

235301-00

H345400201

3

235301-00

H346044400

23

236002-00

H346100402

9

236001-00

H345400500

11

235301-00

H346044500

24

236002-00

H346100605

1

236103-00

H345400600

11_1 235301-00

H346044600

25

236002-00

H346100704

1_1 236103-00

H345401100

11_2 235301-00

H346044700

25_1 236002-00

H346100802

1_2 236103-00

H345401200

11_3 235301-00

H346044800

25_2 236002-00

H346100901

1_3 236103-00

H345800200

1

235801-00

H346044900

22

236002-00

H346101902

18

236103-00

H345800300

2

235801-00

H346045000

2

236004-00

H346102001

1

236102-00

H345800400

3

235801-00

H346045101

5

236004-00

H346102101

H345800501

4

235801-00

H346045400

50

236004-00

H346102203

1_2 236102-00

H345800601

5

235801-00

H346045500

25_3 236002-00

H346102300

1_3 236102-00

H345800700

71

234101-01

H346045600

H346103400

33

20

236002-00

1_1 236102-00

236104-00

H345800700

6

235801-00

H346045700

21

236002-00

H346103500

22

236104-00

H345801100

70

234101-01

H346045800

17

236004-00

H346103600

27

236104-00

H345801100

7

235801-00

H346045900

25_6 236002-00

H346103902

1_1 236101-00

13

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No
H346104104

No
No

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

236103-00

H347001401

11

237002-00

H347012300

20

237002-00

H346104304

6_1 236103-00

H347001500

12

237001-00

H347012500

22

237002-00

H346104502

6_3 236103-00

H347001600

13

237001-00

H347012600

23

237002-00

H346104802

6_2 236103-00

H347001700

14

237001-00

H347012900

26

237002-00

H346105401

40

236104-00

H347001800

15

237001-00

H347013001

27

237002-00

H346106600

2

236101-00

H347001900

16

237001-00

H347013100

28

237002-00

H346106600

2

236102-00

H347001900

16

237002-00

H347013200

29

237002-00

H346107501

6

236104-00

H347002000

17

237001-00

H347013300

30

237002-00

_1 236102-00

H347002100

18

237001-00

H347013500

32

236104-00

H347002200

19

237001-00

H347016100

!

237002-00

H346114000

_2 236102-00

H347002300

20

237001-00

H348000500

25

238002-00

H346114500

_3 236102-00

H347002400

21

237001-00

H348000601

5

238001-00

236104-00

H347002400

21

237002-00

H348000700

2

238003-00

H346115600

_4 236102-00

H347002500

22

237001-00

H348000800

3

238003-00

H346115700

_5 236102-00

H347002600

23

237001-00

H348000900

10

238003-00

_7 236102-00

H347002900

26

237001-00

H348001000

4

238003-00

H347003001

27

237001-00

H348001100

12

238002-00

H346109001
H346113601

H346115500

H346115800
H346115900

6

Sayfa
Page

39

24

230108-00

25

236104-00

H346116000

23

236104-00

H347003100

28

237001-00

H348001301

19

238003-00

H346116100

1_7 236102-00

H347003200

29

237001-00

H348001600

20

238003-00

H346117900

7

236104-00

H347003300

30

237001-00

H348001800

5

238003-00

H346118101

16

236103-00

H347003500

32

237001-00

H348002000

4

238001-00

H346118301

13

236103-00

H347003800

49

237001-00

H348002200

13

238003-00

H346118602

15

236103-00

H347003800

49

237002-00

H348002400

28

232201-00

H346120000

29

236103-00

H347003900

35

237001-00

H348002800

18

238002-00

H346120100

30

236103-00

H347003900

35

237002-00

H348002900

17

238002-00

H346120200

28

236103-00

H347004000

36

237001-00

H348003000

1

238003-00

H346120301

31

236103-00

H347004000

36

237002-00

H348003302

15

238002-00

H346120401

32

236103-00

H347004703

38

237001-00

H348003403

15

238003-00

H346120801

26

236103-00

H347004703

38

237002-00

H348003801

22

238002-00

H346120901

27

236103-00

H347004803

39

237001-00

H348004001

1

238002-00

H346121100

48

236104-00

H347004803

39

237002-00

H348004001

6

238002-00

H346121300

4

236104-00

H347004903

40

237001-00

H348004100

2

238002-00

H346121400

39

236103-00

H347004903

40

237002-00

H348004300

7

238002-00

H346200201

1

236001-00

H347005101

31

237001-00

H348004400

9

238002-00

H346721600

38

236103-00

H347005101

31

237002-00

H348004500

10

238002-00

H347000500

3

237001-00

H347005303

37

237001-00

H348004600

21

238001-00

3

H347000500

237002-00

H347005303

37

237002-00

H348004900

23

238002-00

H347000600

1_2 230301-00

H347005702

41

237001-00

H348005301

26

238002-00

H347000600

1_2 230302-00

H347005702

41

237002-00

H348005700

22_1 238002-00

H347000600

1_10 235302-00

H347005801

46

237001-00

H348005800

22_2 238002-00

H347000600

1_10 235303-00

H347005801

46

237002-00

H348005900

22_4 238002-00
22_3 238002-00

H347000600

42

237001-00

H347005901

47

237001-00

H348006000

H347000600

42

237002-00

H347005901

47

237002-00

H348007100

H347000800

5

237001-00

H347006000

43

237001-00

H347000800

5

237002-00

H347006000

43

237002-00

H347000900

6

237001-00

H347011200

9

237002-00

H348007500

15

238001-00

H347000900

6

237002-00

H347011500

12

237002-00

H348008000

22

238001-00

H347001101

8

237001-00

H347011600

13

237002-00

H348009001

27

238002-00

H347001101

8

237002-00

H347011700

14

237002-00

H348009100

27_1 238002-00

H347001200

9

237001-00

H347011800

15

237002-00

H348009200

27_2 238002-00

H347001301

10

237001-00

H347012000

17

237002-00

H348009301

27_3 238002-00

H347001301

10

237002-00

H347012100

18

237002-00

H348009400

27_4 238002-00

H347001401

11

237001-00

H347012200

19

237002-00

H348009500

27_5 238002-00

14

11

238001-00

H348007200

14

238001-00

H348007300

5_1 238001-00

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

19

232004-00

H349001113

3

232011-00

232006-00

H349001114

4

232011-00

232006-00

H349001135

1

232013-00

232006-00

H349001136

2

232013-00

232006-00

H349001137

3

232013-00

232006-00

H349001138

H349001001

2

232002-00

H349001051

H349001002

1

232002-00

H349001054

H349001004

4

232002-00

H349001055

H349001006

2

232003-00

H349001056

H349001006

2

232003-00

H349001057

H349001007

3

232003-00

H349001058

H349001009

5

232003-00

H349001059

3

232006-00

H349001139

10

232013-00

H349001010

6

232003-00

H349001059

3

232006-00

H349001140

5

232013-00

H349001011

7

232003-00

H349001060

4

232006-00

H349001142

6

232013-00

H349001012

8

232003-00

H349001060

4

232006-00

H349001143

7

232013-00

1
2

232013-00

H349001012

8

232003-00

H349001061

5

232006-00

H349001144

8

232013-00

H349001014

10

232003-00

H349001061

5

232006-00

H349001145

4

232013-00

H349001016

12

232003-00

H349001062

6

232006-00

H349001146

1

232014-00

H349001017

13

232003-00

H349001063

232006-00

H349001147

11

232013-00

H349001018

14

232003-00

H349001064

7

232006-00

H349001148

1

232015-00

H349001018

4

232004-00

H349001065

8

232006-00

H349001150

1

232016-00

H349001018

1

232046-00

H349001066

9

232006-00

H349001152

2

232027-00

H349001018

1

232048-00

H349001067

10

232006-00

H349001152

11

232034-00

H349001019

15

232003-00

H349001068

11

232006-00

H349001153

6

232016-00

232021-00

H349001069

232007-00

H349001153

6

232020-00

16

232003-00

H349001070

1

232007-00

H349001154

10

232016-00

232027-00

H349001071

2

17

232003-00

H349001072

H349001019
H349001020
H349001020
H349001021

H349001155

7

232016-00

H349001169

19

232019-00

232007-00

H349001209

20

232019-00

232007-00

H349001211

22

232019-00

1

232038-00

H349001021

5

232035-00

H349001072

H349001022

18

232003-00

H349001073

H349001023

19

232003-00

H349001074

4

232007-00

H349001211

H349001023

11

232004-00

H349001075

5

232007-00

H349001212

H349001023

1

232005-00

H349001076

6

232007-00

H349001213

10

232021-00

H349001024

20

232003-00

H349001077

232007-00

H349001214

3

232019-00

H349001025

21

232003-00

H349001078

232007-00

H349001215

5

232019-00

H349001026

9

232003-00

H349001079

232007-00

H349001216

7

232019-00

H349001026

2

232011-00

H349001080

232007-00

H349001226

4

232019-00

H349001026

4

232035-00

H349001081

232007-00

H349001233

5

232020-00

H349001026

3

232042-00

H349001082

232007-00

H349001234

28

232019-00

232003-00

H349001083

7

232007-00

H349001234

4

232020-00

H349001028

22

232003-00

H349001084

8

232007-00

H349001234

9

232021-00

H349001031

2

232004-00

H349001085

1

232008-00

H349001250

1

232021-00

H349001032

3

232004-00

H349001086

2

232008-00

H349001250

2

232025-00

H349001032

2

232036-00

H349001088

4

232008-00

H349001250

1

232036-00

232004-00

H349001089

5

232008-00

H349001256

1

232025-00

H349001035

5

232004-00

H349001092

5

232010-00

H349001258

3

232020-00

H349001035

5

232004-00

H349001094

1

232009-00

H349001258

H349001036

9

232004-00

H349001095

2

232009-00

H349001259

7

232021-00

232004-00

H349001096

3

232009-00

H349001260

8

232021-00

10

232004-00

H349001097

4

232009-00

H349001282

3

232021-00

H349001027

H349001034

H349001037
H349001038

3

232007-00
232003-00

232019-00

232021-00

H349001039

6

232004-00

H349001098

5

232009-00

H349001290

2

232024-00

H349001044

12

232004-00

H349001099

8

232009-00

H349001291

1

232024-00

H349001045

13

232004-00

H349001105

9

232009-00

H349001292

4

232025-00

H349001046

14

232004-00

H349001107

2

232010-00

H349001293

5

232025-00

H349001047

15

232004-00

H349001108

3

232010-00

H349001295

3

232025-00

H349001048

16

232004-00

H349001109

1

232011-00

H349001299

2

232026-00

H349001049

17

232004-00

H349001111

5

232011-00

H349001301

5

232026-00

H349001050

18

232004-00

H349001112

6

232011-00

H349001302

4

232026-00

15

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

H349001329

12

232027-00

H349001445

H349001332

3

232026-00

H349001446

H349001332

5

232027-00

H349001447

H349001333

9

232027-00

H349001448

H349001335

7

232027-00

H349001336

8

232027-00

H349001337

10

H349001348

4

H349001354
H349001355

No
No

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

232044-00

H349002164

21

232019-00

232045-00

H349002164

2

232048-00

1

232045-00

H349002165

2

232045-00

H349002166

2

232019-00

H349001449

3

232045-00

H349002170

6

232019-00

H349001452

3

232046-00

H349002172

8

232019-00

232027-00

H349001464

2

232003-00

H349002173

9

232019-00

232048-00

H349001465

4

232007-00

H349002174

10

232019-00

2

232029-00

H349001466

5

232007-00

H349002175

11

232019-00

1

232029-00

H349001467

6

232007-00

H349002176

12

232019-00

H349001356

1

232030-00

H349001468

4

232007-00

H349002177

13

232019-00

H349001364

1

232033-00

H349001469

5

232007-00

H349002178

H349001365

2

232033-00

H349001470

6

232007-00

H349002179

14

232019-00

H349001367

6

232034-00

H349001470

6

232007-00

H349002180

15

232019-00

H349001368

1

232034-00

H349001471

4

232007-00

H349002181

16

232019-00

232034-00

H349001472

5

232007-00

H349002182

17

232019-00

H349001368

7

Sayfa
Page

232019-00

232019-00

H349001369

3

232034-00

H349001473

6

232007-00

H349002183

18

232019-00

H349001370

2

232034-00

H349001474

4

232007-00

H349002189

23

232019-00

H349001371

7

232034-00

H349001475

5

232007-00

H349002190

24

232019-00

H349001372

8

232034-00

H349001476

6

232007-00

H349002191

25

232019-00

H349001375

10

232034-00

H349001476

6

232007-00

H349002192

26

232019-00

H349001383

8

232036-00

H349001477

5

232007-00

H349002193

27

232019-00

H349001384

7

232036-00

H349001478

5

232007-00

H349002195

1

232020-00

232036-00

H349002003

3

232002-00

H349002196

2

232020-00

232003-00

H349002202

H349001386
H349001388

5

232036-00

H349002005

H349001389

10

232036-00

H349002006

1

232003-00

H349002204

2

232021-00

H349001390

12

232036-00

H349002009

4

232003-00

H349002206

4

232021-00

H349001391

3

232036-00

H349002009

4

232003-00

H349002207

5

232021-00

H349001392

9

232036-00

H349002014

232003-00

H349002210

6

232021-00

H349001393

4

232036-00

H349002018

11

232003-00

H349002216

3

232024-00

H349001394

11

232036-00

H349002035

232004-00

H349002222

H349001397

1

232037-00

H349002036

1

232004-00

H349002223

1

232026-00

232042-00

H349002047

7

232004-00

H349002228

1

232027-00

H349001421

1

232042-00

H349002048

8

232004-00

H349002230

3

232027-00

H349001422

2

232042-00

H349002111

3

232008-00

H349002231

13

232036-00

H349001424

4

232042-00

H349002114

232009-00

H349002233

6

232027-00

H349001425

1

232043-00

H349002120

6

232009-00

H349002238

11

232027-00

H349001426

2

232043-00

H349002121

7

232009-00

H349002241

13

232027-00

H349001427

3

232043-00

H349002124

1

232010-00

H349002245

1

232032-00

H349001428

4

232043-00

H349002127

4

232010-00

H349002246

2

232032-00

H349001431

6

232043-00

H349002144

9

232013-00

H349002247

3

232032-00

H349001432

7

232043-00

H349002150

2

232016-00

H349002252

H349001433

8

232043-00

H349002151

3

232016-00

H349002254

5

232034-00

H349001420

232021-00

232026-00

232034-00

H349001434

9

232043-00

H349002152

4

232016-00

H349002258

232034-00

H349001435

10

232043-00

H349002153

5

232016-00

H349002259

232034-00

H349001436

11

232043-00

H349002156

8

232016-00

H349002261

232034-00

H349001437

12

232043-00

H349002157

9

232016-00

H349002262

232034-00

H349001439

1

232044-00

H349002159

11

232016-00

H349002263

9

232034-00

H349001440

2

232044-00

H349002160

12

232016-00

H349002266

1

232035-00

H349001441

3

232044-00

H349002161

1

232017-00

H349002267

2

232035-00

H349001442

4

232044-00

H349002162

2

232017-00

H349002268

3

232035-00

H349001442

5

232044-00

H349002163

3

232017-00

H349002271

6

232035-00

H349001444

6

232044-00

H349002164

1

232019-00

H349002272

7

232035-00

16

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H349002273

8

232035-00

H349010048

48

233004-00

H349015008

8

233011-00

H349002274

9

232035-00

H349010049

49

233004-00

H349015009

9

233010-00

H349002275

10

232035-00

H349010050

50

233004-00

H349015010

10

233010-00

H349002282

6

232036-00

H349010051

51

233004-00

H349015011

11

233009-00

H349002289

4

232027-00

H349010052

52

233004-00

H349015012

12

233009-00

H349002291

2

232037-00

H349010053

53

233004-00

H349015012

12

233011-00

H349002292

3

232037-00

H349010054

54

233004-00

H349015013

13

233009-00

H349002294

2

232038-00

H349010055

55

233004-00

H349015014

14

233009-00

H349002295

3

232038-00

H349010057

57

233004-00

H349015014

14

233011-00

H349002296

4

232038-00

H349010060

233004-00

H349015015

15

233009-00

H349002297

1

232039-00

H349010061

233004-00

H349015016

16

233009-00

H349002298

2

232039-00

H349010062

233004-00

H349015017

17

233009-00

232039-00

H349010063

233004-00

H349015017

17

233011-00

H349002299

232043-00

H349010064

233004-00

H349015018

18

233009-00

H349002310

5

232043-00

H349010065

233004-00

H349015018

18

233011-00

H349002330

2

232046-00

H349010066

233004-00

H349015019

19

233011-00

232046-00

H349010067

233004-00

H349015021

21

233008-00
233008-00

H349002309

H349002332
H349002333

4

232046-00

H349010068

233004-00

H349015022

22

H349002334

5

232046-00

H349010069

233004-00

H349015024

24

233008-00

H349002335

1

232047-00

H349010086

16

233005-00

H349015024

24

233010-00

H349002336

2

232047-00

H349010087

17

233005-00

H349015025

25

233008-00

H349002339

3

232048-00

H349010088

18

233005-00

H349015025

25

233010-00

H349002341

1

232049-00

H349010089

19

233005-00

H349015026

26

233008-00

H349002342

2

232049-00

H349010090

20

233005-00

H349015026

26

233010-00

H349002343

3

232049-00

H349010091

233005-00

H349015027

27

233008-00

H349002344

4

232049-00

H349010092

H349002345

5

232049-00

H349010093

H349010001

1

233004-00

H349010097

233005-00

H349010100

7

233006-00

H349015028

28

233010-00

2

233004-00

H349010101

8

233006-00

H349015029

29

233011-00

H349010001
H349010002

4

233005-00

H349015027

27

233010-00

233006-00

H349015027

27

233011-00

233006-00

H349015028

28

233008-00

H349010003

3

233004-00

H349010102

9

233006-00

H349015030

30

233011-00

H3490100030

30

233004-00

H349010103

10

233006-00

H349015034

34

233010-00

H3490100031

31

233004-00

H349010105

233007-00

H349015035

35

233009-00

H3490100032

32

233004-00

H349010163

233007-00

H349015035

35

233011-00

H349010004

4

233004-00

H349015001

1

233009-00

H349015036

36

233009-00

H349010005

5

233004-00

H349015001

1

233010-00

H349015036

36

233011-00

H349010006

6

233004-00

H349015001

1

233011-00

H349015037

37

233009-00

H349010007

7

233004-00

H349015002

2

233009-00

H349015037

37

233011-00

H349010008

8

233004-00

H349015002

2

233011-00

H349015038

38

233009-00

H349010010

10

233004-00

H349015003

3

233008-00

H349015038

38

233011-00

H349010012

12

233004-00

H349015003

3

233009-00

H349015045

45

233009-00

H349010013

13

233004-00

H349015003

3

233010-00

H349015045

45

233011-00

H349010014

14

233004-00

H349015003

3

233011-00

H349015046

46

233009-00

H349010015

15

233004-00

H349015004

4

233008-00

H349015046

46

233011-00

H349010019

19

233004-00

H349015004

4

233009-00

H349015047

47

233008-00

H349010020

20

233004-00

H349015004

4

233010-00

H349015048

48

233008-00

H349010021

21

233004-00

H349015004

4

233011-00

H349015049

49

233008-00

H349010024

24

233004-00

H349015005

5

233009-00

H349015050

50

233009-00

H349010025

25

233004-00

H349015006

6

233009-00

H349015050

50

233011-00

H349010026

26

233004-00

H349015007

7

233010-00

H349015051

51

233011-00

H349010027

27

233004-00

H349015008

8

233008-00

H349015052

52

233009-00

H349010028

28

233004-00

H349015008

8

233009-00

H349015052

52

233011-00

H349010045

45

233004-00

H349015008

8

233010-00

H349015053

53

233009-00

17

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H349015053

53

233011-00

H349015054

54

233009-00

H349015054

54

H349015055

55

H349015056

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H349015093

93

233011-00

H349015174

174 233008-00

H349015094

94

233011-00

H349015174

174 233010-00

233011-00

H349015095

95

233011-00

H349015174

174 233011-00

233009-00

H349015096

96

233011-00

H349020001

1

233012-00

56

233008-00

H349015103

103 233008-00

H349020002

2

233012-00

H349015056

56

233010-00

H349015103

103 233010-00

H349020003

3

233012-00

H349015056

56

233011-00

H349015104

104 233008-00

H349020004

4

233012-00

H349015057

57

233011-00

H349015104

104 233010-00

H349020005

5

233012-00

H349015058

58

233011-00

H349015105

105 233008-00

H349020006

6

233012-00

H349015059

59

233011-00

H349015105

105 233010-00

H349020007

7

233012-00

H349015060

60

233010-00

H349015106

106 233008-00

H349020008

8

233012-00

H349015061

61

233010-00

H349015106

106 233010-00

H349020009

9

233012-00

H349015062

62

233010-00

H349015107

107 233008-00

H349020010

10

233012-00

H349015063

63

233010-00

H349015107

107 233010-00

H349020011

11

233012-00

H349015064

64

233010-00

H349015109

109 233008-00

H349020012

12

233012-00

H349015066

66

233008-00

H349015109

109 233010-00

H349020013

13

233012-00

H349015066

66

233009-00

H349015110

110 233008-00

H349020014

14

233012-00

H349015066

66

233010-00

H349015110

110 233010-00

H349020015

15

233012-00

H349015067

67

233009-00

H349015111

111 233008-00

H349020016

16

233012-00

H349015068

68

233010-00

H349015111

111 233010-00

H349020017

17

233012-00

H349015069

69

233010-00

H349015112

112 233009-00

H349020018

18

233012-00

H349015070

70

233010-00

H349015113

113 233009-00

H349020019

19

233012-00

H349015071

71

233010-00

H349015114

114 233009-00

H349020020

20

233012-00

H349015072

72

233010-00

H349015115

115 233009-00

H349020021

21

233012-00

H349015073

73

233010-00

H349015116

116 233008-00

H349020022

22

233012-00

H349015074

74

233010-00

H349015116

116 233009-00

H349020023

23

233012-00

H349015075

75

233011-00

H349015116

116 233010-00

H349020024

24

233012-00

H349015076

76

233011-00

H349015116

116 233011-00

H349020025

25

233012-00

H349015077

77

233011-00

H349015117

117 233009-00

H349020026

26

233012-00

H349015078

78

233010-00

H349015118

118 233009-00

H349020027

27

233012-00

H349015079

79

233008-00

H349015119

119 233009-00

H349020028

28

233012-00

H349015079

79

233010-00

H349015119

119 233010-00

H349020029

29

233012-00

H349015079

79

233011-00

H349015120

120 233009-00

H349020030

30

233012-00

H349015080

80

233009-00

H349015120

120 233010-00

H349020031

31

233012-00

H349015080

80

233010-00

H349015121

121 233010-00

H349020032

32

233012-00

H349015081

81

233009-00

H349015122

122 233010-00

H349020033

33

233012-00

H349015081

81

233010-00

H349015123

123 233010-00

H349020034

34

233012-00

H349015081

81

233011-00

H349015127

127 233009-00

H349020035

35

233012-00

H349015082

82

233010-00

H349015128

128 233009-00

H349020036

36

233012-00

H349015083

83

233010-00

H349015132

132 233009-00

H349020037

37

233012-00

H349015084

84

233010-00

H349015133

133 233009-00

H349020038

38

233012-00

H349015085

85

233010-00

H349015137

137 233009-00

H349020039

39

233012-00

H349015086

86

233010-00

H349015139

139 233009-00

H349020040

40

233012-00

H349015087

87

233010-00

H349015140

140 233009-00

H349020041

41

233012-00

H349015088

88

233010-00

H349015149

149 233010-00

H349020042

42

233012-00

H349015089

89

233008-00

H349015154

154 233010-00

H349020043

43

233012-00

H349015089

89

233010-00

H349015155

155 233010-00

H349020044

44

233012-00

H349015089

89

233011-00

H349015163

163 233008-00

H349020045

45

233012-00

H349015090

90

233008-00

H349015163

163 233010-00

H349020501

1

233013-00

H349015090

90

233010-00

H349015163

163 233011-00

H349020502

2

233013-00

H349015090

90

233011-00

H349015166

166 233008-00

H349020503

3

233013-00

H349015091

91

233011-00

H349015166

166 233010-00

H349020504

4

233013-00

H349015092

92

233011-00

H349015166

166 233011-00

H349020505

5

233013-00

18

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

H349020506

6

233013-00

H349051014

14

230109-00

N01/0221538

32

236004-00

H349020507

7

233013-00

H349051015

15

230109-00

N01/0222078

15

236003-00

H349020508

8

233013-00

H349051016

16

230109-00

N01/0222114

28

232501-00

H349020509

9

233013-00

H349051017

17

230109-00

N01/0222114

31

236002-00

H349020510

10

233013-00

H349051018

18

230109-00

N01/0222114

6

236004-00

H349020511

11

233013-00

H349051019

19

230109-00

N01/0222114

42

236103-00

H349020512

12

233013-00

H349051020

20

230109-00

N01/0222114

16

238003-00

H349020513

13

233013-00

H349051021

21

230109-00

N01/0222138

3

230112-00

H349020514

14

233013-00

H349051022

22

230109-00

N01/0222162

71

233503-00

H349020515

15

233013-00

H349051023

23

230109-00

N01/0222162

22

234401-00

H349020516

16

233013-00

H349051024

24

230109-00

N01/0222162

24

236004-00

H349020517

17

233013-00

H349051025

25

230109-00

N01/0222162

10

236104-00

H349020518

18

233013-00

H349051026

26

230109-00

N01/0222186

1_4 236103-00

H349020519

19

233013-00

H349051027

27

230109-00

N01/0222462

41

231103-00

H349020520

20

233013-00

H349051028

28

230109-00

N01/0222462

65

236004-00

H349020521

21

233013-00

H349051029

29

230109-00

N01/0222462

1_6 236103-00

H349020522

22

233013-00

H349051030

30

230109-00

N01/0222822

H349020523

23

233013-00

H349051031

230109-00

N01/0222846

5

230104-00

H349020524

24

233013-00

H349051032

230109-00

N01/0223578

59

231201-00

H349020525

25

233013-00

H349051033

230109-00

N01/0231478

25

233201-00

H349020526

26

233013-00

H349051034

230109-00

N01/0231478

5

233504-00

H349031011

18_1 234101-00

H349051035

230109-00

N01/0231478

41

234101-00

H349031011

18_1 234101-01

H349060001

50_1 236003-00

N01/0231478

41

234101-01

H349031012

18_2 234101-00

H349060011

50_2 236003-00

N01/0231514

27

233101-00

H349031012

18_2 234101-01

H349060012

50_3 236003-00

N01/0232078

19

233503-00

H349031014

18_3 234101-00

H349080001

15_1 238003-00

N01/0232078

73

234101-01

H349031014

18_3 234101-01

N01/0000008

28

236002-00

N01/0232078

_14 236102-00

H349031015

18_4 234101-00

N01/0221202

6

230112-00

N01/0232114

1_3 231101-00

H349031015

18_4 234101-01

N01/0221226

29

232001-00

N01/0232114

19_3 231102-00

H349039002

7_1 232201-00

N01/0221414

40

232701-00

N01/0232114

3

55

238002-00

231103-00

H349042007

7

233203-00

N01/0221442

14

238003-00

N01/0232114

58_3 231105-00

H349042011

11

233203-00

N01/0221454

27

232001-00

N01/0232114

58_20 231105-00

H349042012

12

233203-00

N01/0221478

13_13 231101-00

N01/0232114

30

231201-00

H349042013

13

233203-00

N01/0221478

23_13 231102-00

N01/0232114

28

232401-00

H349042016

16

233203-00

N01/0221478

56

231201-00

N01/0232114

45

232401-00

H349042017

17

233203-00

N01/0221478

31

232601-00

N01/0232114

65

232401-00

H349042023

23

233203-00

N01/0221478

55

232701-00

N01/0232114

1

232701-00

H349042028

28

233203-00

N01/0221478

22

232702-00

N01/0232114

4

232702-00

H349042031

31

233203-00

N01/0221478

46

236004-00

N01/0232114

46

236003-00

H349042032

y

233203-00

N01/0221478

36

236103-00

N01/0232114

19

236104-00

H349051001

1

230109-00

N01/0221478

19

238002-00

N01/0232138

7

231104-00

H349051002

2

230109-00

N01/0221480

8

236003-00

N01/0232138

H349051003

3

230109-00

N01/0221514

53_2 231103-00

N01/0232138

8

232201-00

H349051004

4

230109-00

N01/0221514

54_2 231103-00

N01/0232138

23

232601-00

H349051005

5

230109-00

N01/0221514

25

232501-00

N01/0232138

14

233502-00

H349051006

6

230109-00

N01/0221514

20

232701-00

N01/0232138

81

233601-00

H349051007

7

230109-00

N01/0221514

34

232702-00

N01/0232138

26

236104-00

H349051008

8

230109-00

N01/0221514

30

236003-00

N01/0232162

69

230108-00

H349051009

9

230109-00

N01/0221514

38

236003-00

N01/0232402

13_11 231101-00

H349051010

10

230109-00

N01/0221514

1_4 236102-00

N01/0232402

23_11 231102-00

H349051011

11

230109-00

N01/0221514

34

236103-00

N01/0232402

H349051012

12

230109-00

N01/0221514

46

236104-00

N01/0232402

H349051013

13

230109-00

N01/0221514

6

238003-00

N01/0232402

19

36_9 231202-00

4

231104-00

59_6 231105-00
2

233102-00

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

N01/0232438

20

231101-00

N01/0232438

20

231102-00

N01/0232438

20

231105-00

N01/0232846

N01/0232438

35

231201-00

N01/0232846

N01/0232438

22

232201-00

N01/0232858

2

N01/0232438

52

232401-00

N01/0232858

2

N01/0232438

56

232401-00

N01/0232858

N01/0232438

15

233103-00

N01/0232858

N01/0232438

2

233503-00

N01/0232438

50

N01/0232462
N01/0232462
N01/0232462
N01/0232462

No
No

Sayfa
Page

N01/0232846

58

230108-00

N01/0380566

29_4 233303-00

N01/0232846

24

232001-00

N01/0380566

33_4 233304-00

8

232601-00

N01/0380626

2

232101-00

1_5 235101-00

N01/0380638

47

233502-00

231101-00

N01/0380650

80

230108-00

231102-00

N01/0380674

26

233201-00

2

231103-00

N01/0380698

56

230102-00

2

231105-00

N01/0380698

56

230108-00

N01/0232858

6

232001-00

N01/0380722

7

233103-00

233601-00

N01/0232858

9

232001-00

N01/0380722

2

233502-00

8

231101-00

N01/0232858

12

232001-00

N01/0380770

3

232001-00

8

231102-00

N01/0232858

5

232301-00

N01/0380770

79

233103-00

1_2 231104-00

N01/0232858

26

232601-00

N01/0380842

21

231202-00

8

Parça No
Part No

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

231105-00

N01/0232858

2

233002-00

N01/0380842

37

231202-00

N01/0232462

58_7 231105-00

N01/0232858

84

233601-00

N01/0380866

7

230101-00

N01/0232462

58_11 231105-00

N01/0232858

2

236103-00

N01/0380866

7

230107-00

N01/0232462

58_16 231105-00

N01/0232858

34

236104-00

N01/0380866

28

233301-00

N01/0232462

47

231201-00

N01/0233530

92

233601-00

N01/0380914

N01/0232462

3

232201-00

N01/0233530

9

235101-00

N01/0380986

21

230101-00

N01/0232462

19

232501-00

N01/0233530

5

235201-00

N01/0380986

21

230107-00

N01/0232462

82

233103-00

N01/0233566

30

230101-00

N01/0381190

4

230101-00

N01/0232462

31

233201-00

N01/0233566

37

230102-00

N01/0381190

4

230107-00

N01/0232462

8

233401-00

N01/0233566

30

230107-00

N01/0381190

25

234501-00

N01/0232462

15

233401-00

N01/0233566

37

230108-00

N01/0381226

9

230103-00

N01/0232462

20

233401-00

N01/0233566

20

232401-00

N01/0381226

N01/0232462

44

233502-00

N01/0233566

8

232501-00

N01/0381226

1_7 230302-00

N01/0232462

53

233601-00

N01/0233578

5

235101-00

N01/0381226

1_15 235302-00

N01/0232462

38

234101-00

N01/0233590

23

232401-00

N01/0381226

1_15 235303-00

N01/0232462

38

234101-01

N01/0233590

53

233001-00

N01/0381226

6

236001-00

N01/0232462

4

236001-00

N01/0233590

20

233104-00

N01/0381238

6

230101-00

N01/0232462

13

236104-00

N01/0233590

2

233401-00

N01/0381238

6

230107-00

N01/0232462

29

236104-00

N01/0233590

32

234101-00

N01/0381262

18

234501-00

N01/0232486

3

231201-00

N01/0233590

32

234101-01

N01/0381286

3

232401-00

N01/0232486

8

232701-00

N01/0234238

9

233002-00

N01/0381310

10

230101-00

N01/0232486

21

234101-00

N01/03700326

78

233503-00

N01/0381310

10

230107-00

N01/0232486

24

234101-00

N01/0370356

55

233503-00

N01/0381310

62

233001-00

N01/0232486

58

234101-00

N01/0370386

75

234101-01

N01/0381310

22

233301-00

N01/0232486

21

234101-01

N01/0370446

112 233505-00

N01/0381358

29

233002-00

N01/0232486

24

234101-01

N01/0370650

22

233503-00

N01/0381406

12

234301-00

N01/0232486

58

234101-01

N01/0370650

22

233505-00

N01/0381406

18

234401-00

N01/0232486

18

234301-00

N01/03800410

137 233503-00

N01/0381406

16

235301-00

N01/0232486

13

235801-00

N01/0380254

24

233201-00

N01/0381418

11

230103-00

N01/0232498

28

234101-00

N01/0380290

129 233505-00

N01/0381418

4

230106-00

28

234101-01

N01/0380314

42

233201-00

N01/0381418

10

234301-00

36_20 231202-00

N01/0380386

10

231104-00

N01/0381418

16

234501-00

36_8 231202-00

N01/0381418

12

235101-00

N01/0381418

9

235201-00

N01/0232498
N01/0232510

33_7 233302-00

1_7 230301-00

N01/0232822

18

231103-00

N01/0380386

N01/0232822

26

233002-00

N01/0380410

N01/0232822

24

233501-00

N01/0380410

7

233102-00

N01/0381418

7

235301-00

N01/0232822

35

234101-00

N01/0380494

10

233101-00

N01/0381742

43

233104-00

N01/0232822

35

234101-01

N01/0380566

74

230108-00

N01/0381754

15

233104-00

N01/0232822

13

234301-00

N01/0380566

50

231103-00

N01/0384598

16

232001-00

N01/0232822

20

234401-00

N01/0380566

50

231105-00

N01/0384686

2

233101-00

N01/0232846

58

230102-00

N01/0380566

33_5 233302-00

N01/0384686

2

233104-00

26

20

231202-00

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

N01/0385028

1_7 235302-00

N01/5890842

12

233104-00

N02/3570187

57

236004-00

N01/0385028

1_7 235303-00

N01/5890842

18

233301-00

N02/3570206

11

231101-00

N01/0391262

12

236001-00

N01/5890842

30

233301-00

N02/3570206

11

231102-00

N01/0391766

6

233002-00

N01/5890854

4

232701-00

N02/3570206

1_5 231104-00

N01/0391872

45

234101-00

N01/5890854

21

233002-00

N02/3570206

1_11 231104-00

N01/0391872

45

234101-01

N01/5890854

17

233301-00

N02/3570206

N01/0480470

11

234501-00

N01/5890854

19

233301-00

N02/3570206

N01/0671082

46

234101-00

N01/5890878

27

233601-00

N02/3570206

6

232201-00

N01/0671082

46

234101-01

N01/5890902

58

233003-00

N02/3570206

3

232301-00

N01/0682018

43

234101-00

N01/5890902

69

233003-00

N02/3570206

7

232701-00

43

234101-01

N01/5890914

6

233120-00

N02/3570206

33_4 233302-00

58_4 231105-00

N01/5890914

6

233121-00

N02/3570206

33_6 233304-00

N01/5891166

33

233501-00

N02/3570206

N01/0682018
N01/1310010
N01/1310011
N01/1310011

53

232401-00

57

11

231105-00

36_19 231202-00

27

234101-00

232401-00

N01/5891166

16

233601-00

N02/3570206

31

234101-00

N01/1560014

36_3 231202-00

N01/5891178

74

233003-00

N02/3570206

61

234101-00

N01/231478

58_28 231105-00

N01/5891178

28

233601-00

N02/3570206

27

234101-01

N01/3871310

18

233501-00

N01/5891214

2

230111-00

N02/3570206

31

234101-01

N01/5870014

12

238001-00

N01/5891214

9

233104-00

N02/3570206

61

234101-01

N01/5870026

16

238002-00

N01/5891226

4

230111-00

N02/3570206

32

236104-00

N01/5870170

11

236103-00

N01/5892042

48

233003-00

N02/3570206

13

238002-00

N01/5870170

18

238001-00

N01/5900866

58

233001-00

N02/3570206

11

238003-00

N01/5870302

54

236003-00

N01/5900878

26

233302-00

N02/3570218

13

234501-00

N01/5870314

56

234101-00

N01/5900878

30

233303-00

N02/3570218

14

234501-00

N01/5870314

56

234101-01

N01/5901238

1_20 233120-00

N02/3570242

61

231103-00

N01/5870314

21

234301-00

N01/5901238

1_20 233121-00

N02/3570242

8

232301-00

N01/5870350

9

236004-00

N01/5901238

36

233304-00

N02/3570314

12

230103-00

N01/5870352

36

236003-00

N01/5901646

28

233304-00

N02/3570314

5

230106-00

N01/5870352

236101-00

N01/5902078

22

233302-00

N02/3570314

6

232401-00

N01/5870352

1_8 236102-00

N01/5902078

22

233303-00

N02/3570314

26

232401-00

N01/5870410

1_4 236101-00

N02/0020011

16

236003-00

N02/3570314

31

233002-00

N01/5870458

17

230103-00

N02/0020011

25

236004-00

N02/3570314

11

234301-00

N01/5870518

4

233501-00

N02/3560158

5

232601-00

N02/3570314

19

234401-00

N01/5870794

69

231202-00

N02/3560158

48

236103-00

N02/3570314

17

234501-00

N01/5870842

72

231202-00

N02/3560158

9

238003-00

N02/3570314

13

235101-00

N01/5870974

44

236104-00

N02/3570134

36_16 231202-00

N02/3570314

10

235201-00

N01/5890326

22

233502-00

N02/3570146

236004-00

N02/3570314

8

235301-00

22_7 238002-00

54

N01/5890458

8

233501-00

N02/3570146

N02/3570350

19

233102-00

N01/5890470

19

236103-00

N02/3570158

46

231201-00

N02/3570374

5

233104-00

N01/5890518

8

233120-00

N02/3570158

57

233503-00

N02/3570374

21

234501-00
232001-00

N01/5890518

8

233121-00

N02/3570158

22

234301-00

N02/3570410

19

N01/5890830

23

233001-00

N02/3570158

11

236004-00

N02/3580410

1_9 235302-00

N01/5890830

39

233001-00

N02/3570158

1_5 236102-00

N02/3580410

1_9 235303-00

N01/5890830

45

233001-00

N02/3570160

37

N02/5880026

13_9 231101-00

N01/5890830

22

233002-00

N02/3570182

5

230112-00

N02/5880026

23_9 231102-00

N01/5890830

54

233003-00

N02/3570182

11

231104-00

N02/5880026

59_5 231105-00

N01/5890830

62

233003-00

N02/3570182

36_12 231202-00

N02/5880026

63

234101-00

N01/5890830

65

233003-00

N02/3570182

60

232401-00

N02/5880026

63

234101-01

N01/5890830

5

233120-00

N02/3570182

17

232601-00

N02/5900062

30

236002-00

N01/5890830

5

233121-00

N02/3570182

89

233601-00

N02/5900062

17

236003-00

N01/5890830

13

233301-00

N02/3570182

48

236003-00

N02/5900182

2

236001-00

N01/5890842

50

230102-00

N02/3570182

_10 236102-00

N02/8080134

N01/5890842

50

230108-00

N02/3570182

1_5 236103-00

N03/0000004

44

233201-00

N01/5890842

43

233002-00

N02/3570182

22_9 238002-00

N03/0000005

19

233101-00

21

236003-00

1_5 232201-00

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

N03/0000009

22

233102-00

N03/0000015

40

233502-00

N03/0000015

15

N03/0000015

15

N03/0000030

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

N03/0100013

58

233503-00

N03/0100013

24

234301-00

233503-00

N03/0100013

31

233505-00

N03/0100013

55

14

232501-00

N03/0100013

N03/0020004

47

236103-00

N03/0100013

N03/0020006

47

236004-00

N03/0100013

N03/0020011

4

230112-00

N03/0100013

37

236103-00

N03/0020015

23

236004-00

N03/0100013

47

N03/0020018

10

233104-00

N03/0100013

N03/0020018

58

236004-00

N03/0100013

N03/0020018

15

236104-00

N03/0100016

N03/0020018

31

236104-00

N03/0100016

19_5 231102-00

N03/0020029

19

234501-00

N03/0100016

57

N03/0020111

69

232401-00

N03/0100016

9

N03/0020121

23

234101-00

N03/0020121

26

N03/0020121
N03/0020121

No
No

Sayfa
Page

N03/0100021

24

232201-00

N03/0100021

54

232401-00

236003-00

N03/0100021

58

232401-00

236003-00

N03/0100021

6

232701-00

10

236004-00

N03/0100021

33

233201-00

33

236004-00

N03/0100021

3

233502-00

_8 236102-00

N03/0100021

47

234101-00

N03/0100021

47

234101-01

236104-00

N03/0100021

15

235801-00

21

238002-00

N03/0100021

66

236004-00

8

238003-00

N03/0100021

20

236104-00

1_5 231101-00

N03/0100023

4

230104-00

N03/0100023

4

231101-00

231103-00

N03/0100023

4

231102-00

231104-00

N03/0100023

4

231103-00

N03/0100016

58_5 231105-00

N03/0100023

4

231105-00

234101-00

N03/0100016

58_22 231105-00

N03/0100023

23

231202-00

30

234101-00

N03/0100016

40

234101-00

N03/0100016

N03/0020121

60

234101-00

N03/0100016

47

232401-00

N03/0100023

7

232301-00

N03/0020121

23

234101-01

N03/0100016

67

232401-00

N03/0100023

10

232601-00

N03/0020121

26

234101-01

N03/0100016

3

232701-00

N03/0100023

37

234101-00

N03/0020121

30

234101-01

N03/0100016

6

232702-00

N03/0100023

37

234101-01

N03/0020121

40

234101-01

N03/0100016

90

233601-00

N03/0100023

1_7 235101-00

N03/0020121

60

234101-01

N03/0100016

47

236003-00

N03/0100023

3

236103-00

N03/0090013

9

236003-00

N03/0100016

_11 236102-00

N03/0100023

36

236104-00

N03/0100011

7

230112-00

N03/0100016

18

238003-00

N03/0100023

5

238002-00

N03/0100011

13_18 231101-00

N03/0100017

10

232201-00

N03/0100027

62

230101-00

N03/0100011

23_18 231102-00

N03/0100017

30

232401-00

N03/0100027

62

230107-00

N03/0100011

1_16 231104-00

N03/0100017

63

232401-00

N03/0100027

5

232401-00

N03/0100011

59_9 231105-00

N03/0100017

23

234401-00

N03/0100027

22

232401-00

7

236004-00

N03/0100027

25

232401-00

8

238002-00

N03/0100027

10

232501-00

22_11 238002-00

N03/0100027

4

233401-00

31

Parça No
Part No

231201-00

N03/0100023

39

231202-00

36_11 231202-00

N03/0100023

26

232001-00

N03/0100011

64

234101-00

N03/0100017

N03/0100011

64

234101-01

N03/0100017

N03/0100011

53

236004-00

N03/0100017

N03/0100011

59

236004-00

N03/0100020

10

231101-00

N03/0100027

3

236001-00

N03/0100011

62

236004-00

N03/0100020

10

231102-00

N03/0100027

8

236001-00

1_10 231104-00

N03/0100011

9

236103-00

N03/0100020

N03/0100031

19

231202-00

N03/0100011

12

236103-00

N03/0100020

10

231105-00

N03/0100031

3

233104-00

N03/0100011

19

238001-00

N03/0100020

5

231201-00

N03/0100031

16

233104-00

N03/0100013

13_15 231101-00

N03/0100020

36_18 231202-00

N03/0100033

18

232001-00

N03/0100013

23_15 231102-00

N03/0100020

71

231202-00

N03/0100042

17

234401-00

N03/0100013

53_4 231103-00

N03/0100020

74

231202-00

N03/0108017

43

236103-00

N03/0100013

54_4 231103-00

N03/0100020

21

232501-00

N03/0108017

12

236104-00

N03/0100013

58_29 231105-00

N03/0100021

13_16 231101-00

N03/0140017

113 233505-00

N03/0100013

45

231201-00

N03/0100021

23_16 231102-00

N03/0190003

19

233501-00

N03/0100013

28

232001-00

N03/0100021

1_4 231104-00

N03/0720008

57

234101-00

N03/0100013

32

232501-00

N03/0100021

N03/0720008

57

234101-01

N03/0100013

22

232601-00

N03/0100021

58_9 231105-00

N03/0800003

7

233002-00

N03/0100013

32

232601-00

N03/0100021

58_13 231105-00

N03/0800003

45

233104-00

N03/0100013

41

232701-00

N03/0100021

58_18 231105-00

N03/0800003

23

234501-00

N03/0100013

49

232701-00

N03/0100021

59_7 231105-00

N03/1170013

7

238003-00

N03/0100013

25

232702-00

N03/0100021

48

231201-00

N03/1310007

13_19 231101-00

N03/0100013

29

233101-00

N03/0100021

5

232201-00

N03/1310007

23_19 231102-00

3

22

231104-00

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No
N03/1310007
N03/1310007
N03/1310007

No
No

Sayfa
Page

59_10 231105-00
65

234101-00

65

Parça No
Part No
N03/1310010
N03/1310010

No
No

Sayfa
Page

11

236104-00

22_10 238002-00

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

N03/1310011

25

234101-00

N03/1310011

29

234101-00

234101-01

N03/1310010

17

238003-00

N03/1310011

39

234101-00

N03/1310007

22_6 238002-00

N03/1310011

57

230102-00

N03/1310011

59

234101-00

N03/1310008

13_14 231101-00

N03/1310011

57

230108-00

N03/1310011

22

234101-01

N03/1310008

23_14 231102-00

N03/1310011

75

230108-00

N03/1310011

25

234101-01

N03/1310008

53_3 231103-00

N03/1310011

81

230108-00

N03/1310011

29

234101-01

N03/1310008

54_3 231103-00

N03/1310011

9

231101-00

N03/1310011

39

234101-01

13_17 231101-00

N03/1310011

59

234101-01

231102-00

N03/1310011

19

234301-00

23_17 231102-00

234501-00

N03/1310008

57

231201-00

N03/1310011

N03/1310008

31

232501-00

N03/1310011

N03/1310008

6

232601-00

N03/1310011

N03/1310008

21

232701-00

N03/1310011

N03/1310008

23

232702-00

N03/1310008

28

N03/1310008

27

N03/1310008

9

N03/1310011

12

231103-00

N03/1310011

15

234501-00

N03/1310011

1_3 231104-00

N03/1310011

16

235801-00

233101-00

N03/1310011

1_12 231104-00

N03/1310011

5

236001-00

233201-00

N03/1310011

2

231104-00

N03/1310011

14

236104-00

43

233201-00

N03/1310011

9

231105-00

N03/1310011

30

236104-00

N03/1310008

56

233503-00

N03/1310011

58_8 231105-00

N03/1310011

45

236104-00

N03/1310008

79

233503-00

N03/1310011

58_12 231105-00

N03/1310012

8

230101-00

N03/1310008

6

233504-00

N03/1310011

58_17 231105-00

N03/1310012

59

230102-00

N03/1310008

130 233505-00

N03/1310011

59_8 231105-00

N03/1310012

8

230107-00

N03/1310008

42

234101-00

N03/1310011

4

231201-00

N03/1310012

59

230108-00

N03/1310008

42

234101-01

N03/1310011

70

231202-00

N03/1310012

3

230111-00

N03/1310008

23

234301-00

N03/1310011

73

231202-00

N03/1310012

5

230111-00

N03/1310008

20

238002-00

N03/1310011

4

232001-00

N03/1310012

3

231101-00

N03/1310010

18

230103-00

N03/1310011

4

232201-00

N03/1310012

3

231102-00

N03/1310010

70

230108-00

N03/1310011

23

232201-00

N03/1310012

3

231103-00

N03/1310010

1_4 231101-00

N03/1310011

20

232501-00

N03/1310012

3

231105-00

N03/1310010

19_4 231102-00

N03/1310011

5

232701-00

N03/1310012

22

231202-00
231202-00

9

N03/1310010

56

231103-00

N03/1310011

3

233102-00

N03/1310012

40

N03/1310010

8

231104-00

N03/1310011

8

233103-00

N03/1310012

7

232001-00

58_21 231105-00

N03/1310011

16

233103-00

N03/1310012

10

232001-00

231202-00

N03/1310011

80

233103-00

N03/1310012

13

232001-00

36_10 231202-00

232001-00

N03/1310010
N03/1310010
N03/1310010

27

N03/1310011

83

233103-00

N03/1310012

25

N03/1310010

9

232201-00

N03/1310011

7

233120-00

N03/1310012

3

232101-00

N03/1310010

29

232401-00

N03/1310011

7

233121-00

N03/1310012

6

232301-00

N03/1310010

46

232401-00

N03/1310011

28

233201-00

N03/1310012

9

232601-00

N03/1310010

66

232401-00

N03/1310011

32

233201-00

N03/1310012

27

232601-00

N03/1310010

70

232401-00

N03/1310011

33_6 233302-00

N03/1310012

3

233002-00

N03/1310010

29

232501-00

N03/1310011

233302-00

N03/1310012

27

233002-00

N03/1310010

18

232601-00

N03/1310011

29_5 233303-00

N03/1310012

29

233301-00

N03/1310010

24

232601-00

N03/1310011

N03/1310010

2

232701-00

N03/1310011

N03/1310010

5

232702-00

N03/1310011

9

233401-00

N03/1310010

11

233101-00

N03/1310011

16

N03/1310010

8

233102-00

N03/1310011

21

N03/1310010

15

233502-00

N03/1310011

N03/1310010

20

233503-00

N03/1310011

N03/1310010

72

233503-00

N03/1310011

3

233503-00

N03/1310012

14

234301-00

N03/1310010

138 233503-00

N03/1310011

23

233503-00

N03/1310012

21

234401-00

N03/1310010

82

233601-00

N03/1310011

23

233505-00

N03/1310012

1_6 235101-00

N03/1310010

74

234101-01

N03/1310011

51

233601-00

N03/1310012

4

236103-00

N03/1310010

24

234401-00

N03/1310011

54

233601-00

N03/1310012

35

236104-00

N03/1310010

_15 236102-00

N03/1310011

22

234101-00

N03/1310012

4

238002-00

37
34

23

233303-00

N03/1310012

33_8 233302-00

33-5 233304-00

N03/1310012

37

233304-00

N03/1310012

25

233501-00

233401-00

N03/1310012

29

233601-00

233401-00

N03/1310012

85

233601-00

45

233502-00

N03/1310012

36

234101-00

48

233502-00

N03/1310012

36

234101-01

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

N03/1310014

5

230101-00

N03/1360010

79

233601-00

N05/0760012

N03/1310014

38

230102-00

N03/1360011

75

233003-00

N05/0760014

14

_6 236102-00

N03/1310014

10

230103-00

N03/1360011

34

233501-00

N05/1350066

1_5 233120-00

N03/1310014

5

230107-00

N03/1360011

78

233601-00

N05/1350066

1_5 233121-00

N03/1310014

38

230108-00

N03/1360015

49

233003-00

N05/1350066

5

233302-00

N03/1310014

1_8 230301-00

N03/1380010

35

233002-00

N05/1350066

5

233303-00

N03/1310014

1_8 230302-00

N03/2500003

36_15 231202-00

N05/1350072

1_9 233120-00

N03/1310014

60

231201-00

N03/2500014

14

238002-00

N05/1350072

1_9 233121-00

N03/1310014

4

232401-00

N03/2500014

12

238003-00

N05/1350072

10

233302-00

N03/1310014

21

232401-00

N04/1150218

26

238001-00

N05/1350072

10

233303-00

N03/1310014

24

232401-00

N04/1150338

32

232701-00

N05/1350075

5

233304-00

N03/1310014

9

232501-00

N04/1150338

2

232702-00

N05/1350081

10

233304-00

N03/1310014

54

233001-00

N04/1150349

1_15 231104-00

N06/0001140

54

234101-00

N03/1310014

61

233001-00

N04/1150349

47

232701-00

N06/0001140

54

234101-01

N03/1310014

30

233002-00

N04/1150349

29

232702-00

N06/0001140

15

234401-00

N03/1310014

22

233104-00

N04/1150349

48

236004-00

N06/0100013

1_6 236102-00

N03/1310014

21

233301-00

N04/1150349

41

236104-00

N06/1001615

21

232601-00

232601-00

N03/1310014

3

233401-00

N04/1150349

49

236104-00

N06/1001615

N03/1310014

93

233601-00

N04/1150359

28

236004-00

N06/1002015

_9 236102-00

N03/1310014

33

234101-00

N04/1150359

16

238001-00

N06/1002015

N03/1310014

33

234101-01

N04/1210494

29

238001-00

N06/1002015

21

236104-00

N03/1310014

20

234501-00

N04/1520758

36_14 231202-00

N06/1002525

14

231104-00

N03/1310014

6

235101-00

N04/1520914

6_4 236103-00

N06/1006060

8

230103-00

N03/1310014

6

235201-00

N04/1520950

24

238002-00

N06/1006060

16

234401-00

N03/1310014

1_16 235302-00

N04/1671838

19

236004-00

N061002015

16

231101-00

N03/1310014

1_16 235303-00

231102-00

15

231104-00

36_6 231202-00

N04/1671838

52

236004-00

N061002015

16

N03/1310014

7

236001-00

N04/1671838

61

236004-00

N061002015

16

231105-00

N03/1310016

10

233002-00

N04/1671866

8

236103-00

N07/4000000

45

236103-00

4

236004-00

N07/4010016

31

232401-00

58-31 231105-00

N07/4010016

24

232701-00

N03/1310016

4

233104-00

N04/1672455

N03/1310016

17

233104-00

N04/2180374

N03/1310016

44

233104-00

N04/2180374

232401-00

N07/4010016

34

233002-00

N03/1310016

44

234101-00

N04/3050772

1_22 233120-00

N07/4016025

12

232501-00

N03/1310016

44

234101-01

N04/3050772

1_22 233121-00

N07/4016027

10

232702-00

N03/1310016

22

234501-00

N04/3050772

36

233302-00

N07/4020032

21

232001-00

N03/1310017

17

232001-00

N04/3050772

33

233303-00

N07/4020032

15

232401-00

N03/1310017

3

233101-00

N04/3050772

40

233304-00

N07/4040060

13

232401-00

N03/1310017

1_8 235302-00

N04/3120686

4

230105-00

N07/4040060

68

232401-00

N03/1310017

1_8 235303-00

N04/3421358

37

236104-00

N07/4050070

17

232401-00

N03/1310104

44

236103-00

N04/3700976

16

236104-00

N07/4050070

26

233601-00

N03/1360008

23

233502-00

N04/3701118

41

236003-00

N07/4050070

17

236103-00

N03/1360009

5

233501-00

N04/3721144

35

236103-00

N07/4060080

3

236101-00

N03/1360009

9

233501-00

N04/4061070

22_12 238002-00

N07/4060080

3

236102-00

N03/1360010

24

233001-00

N04/4061404

22_5 238002-00

N07/4060080

14

236103-00

N03/1360010

40

233001-00

N04/4061718

22_8 238002-00

N07/4080100

77

233003-00

N03/1360010

46

233001-00

N04/4320484

7

231203-00

N07/4120140

14

232201-00

N03/1360010

59

233001-00

N04/9530350

14

236004-00

N07/4120140

26

232201-00

N03/1360010

23

233002-00

N04/9530350

33

236103-00

N08/1110000

14

233120-00

N03/1360010

55

233003-00

N05/0020007

57

236003-00

N08/1110000

14

233121-00

N03/1360010

59

233003-00

N05/0020009

56

236003-00

N08/1110000

31

233302-00

N03/1360010

63

233003-00

N05/0020015

52

236003-00

N08/1110000

26

233303-00

N03/1360010

66

233003-00

N05/0020051

20

230101-00

N08/1110000

39

233304-00

N03/1360010

70

233003-00

N05/0020051

20

230107-00

N08/1110000

20

234101-00

N03/1360010

20

233301-00

N05/0220200

3

230105-00

N08/1110000

20

234101-01

62

24

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

N08/1110000

2_4 234301-00

N10/2001024

97

233601-00

N10/2001322

95

233505-00

N08/1110000

3_4 234301-00

N10/2001024

14

233602-00

N10/2001322

4

233602-00

N08/1110000

1_4 234401-00

N10/2001024

22

233602-00

N10/2001322

16

233602-00

N08/1110000

2_4 234401-00

N10/2001024

24

233602-00

N10/2001323

64

230102-00

N08/1110000

15

235101-00

N10/2001024

28

233602-00

N10/2001323

64

230108-00

N08/1110000

12

235201-00

N10/2001119

6

230110-00

N10/2001323

8

233601-00

6

235301-00

N10/2001119

9

230110-00

N10/2001323

36

233601-00

11_5 235301-00

N10/2001119

12

230110-00

N10/2001323

63

233601-00

N08/1110000
N08/1110000
N08/1110000

14

235801-00

N10/2001119

10

230111-00

N10/2001323

2

233602-00

N08/1130000

5

233002-00

N10/2001119

13

230111-00

N10/2001323

20

233602-00

N08/1210020

9

230104-00

N10/2001119

36

233201-00

N10/2001323

26

233602-00

N08/1210020

16

230105-00

N10/2001122

33

233104-00

N10/2001622

21

233501-00

N08/1210020

33

232601-00

N10/2001122

40

233104-00

N10/2001724

15

233002-00

N08/1210040

32

233302-00

N10/2001122

10

233602-00

N10/2001724

21

233101-00

N08/1210040

38

233304-00

N10/2001216

11

233103-00

N10/2001724

32

233103-00

N09/9001060

17

230105-00

N10/2001216

18

233103-00

N10/2001724

44

233103-00

N10/0008530

1_4 233120-00

N10/2001216

22

233103-00

N10/2001724

50

233103-00

N10/0008530

1_4 233121-00

N10/2001216

24

233103-00

N10/2001724

N10/0008530

4

233302-00

N10/2001216

26

233103-00

N10/2001724

16

233501-00

N10/0008530

4

233303-00

N10/2001216

30

233103-00

N10/2001724

27

233501-00

N10/0010030

4

233304-00

N10/2001216

41

233103-00

N10/2001724

29

233501-00

10

N10/0404597

23_3 233201-00

230105-00

N10/2001216

46

233103-00

N10/2001724

32

233501-00

N10/0911706

1_16 233120-00

N10/2001216

60

233103-00

N10/2001724

5

233502-00

N10/0911706

1_16 233121-00

N10/2001216

66

233103-00

N10/2001724

9

233502-00

N10/0911706

20

233302-00

N10/2001216

68

233103-00

N10/2001724

11

233502-00

N10/0911706

20

233303-00

N10/2001216

70

233103-00

N10/2001724

34

233503-00

N10/0913206

20

233304-00

N10/2001216

72

233103-00

N10/2001724

51

233503-00

N10/1657056

7

230105-00

N10/2001216

124 233503-00

N10/2001724

60

233503-00

N10/1912509

1_17 233120-00

N10/2001216

128 233503-00

N10/2001724

34

233505-00

N10/1912509

1_17 233121-00

N10/2001321

28

233104-00

N10/2001724

87

233505-00

N10/1912509

19

233302-00

N10/2001322

15

230103-00

N10/2001724

101 233505-00

N10/1912509

19

233303-00

N10/2001322

24

230103-00

N10/2001724

107 233505-00

N10/1913509

19

233304-00

N10/2001322

16

233101-00

N10/2001724

110 233505-00

N10/2001024

44

230102-00

N10/2001322

5

233102-00

N10/2001724

2

233601-00

N10/2001024

21

230103-00

N10/2001322

77

233103-00

N10/2001724

6

233602-00

N10/2001024

44

230108-00

N10/2001322

30

233104-00

N10/2001724

12

233602-00

N10/2001024

13

233101-00

N10/2001322

42

233104-00

N10/2001724

18

233602-00

N10/2001024

52

233103-00

N10/2001322

3

233120-00

N10/2001803

9

233120-00

N10/2001024

57

233103-00

N10/2001322

3

233121-00

N10/2001803

9

233121-00

20

233201-00

N10/2001322

14

233202-00

N10/2001817

14

233002-00

23_5 233201-00

N10/2001322

7

233502-00

N10/2001817

54

233502-00

N10/2001024
N10/2001024
N10/2001024

5

233202-00

N10/2001322

17

233502-00

N10/2001921

29

233502-00

N10/2001024

50

233502-00

N10/2001322

19

233502-00

N10/2001921

11

233601-00

N10/2001024

25

233503-00

N10/2001322

27

233502-00

N10/2001921

8

233602-00

N10/2001024

45

233503-00

N10/2001322

31

233502-00

N10/2002231

35

233104-00

N10/2001024

73

233503-00

N10/2001322

36

233502-00

N10/2002234

25

233401-00

N10/2001024

81

233503-00

N10/2001322

42

233502-00

N10/2002317

15

230101-00

N10/2001024

13

233504-00

N10/2001322

17

233503-00

N10/2002317

33

230102-00

N10/2001024

36

233504-00

N10/2001322

29

233503-00

N10/2002317

15

230107-00

N10/2001024

25

233505-00

N10/2001322

122 233503-00

N10/2002317

33

230108-00

N10/2001024

36

233505-00

N10/2001322

133 233503-00

N10/2002317

84

230108-00

N10/2001024

90

233505-00

N10/2001322

17

233505-00

N10/2002331

32

233601-00

N10/2001024

43

233601-00

N10/2001322

39

233505-00

N10/2002435

44

233001-00

25

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

N10/2002435

53

233003-00

N10/2011903

N10/2002435

61

233003-00

N10/2011903

N10/2002435

64

233003-00

N10/2011903

N10/2002435

4

233120-00

N10/2012403

1_12 233121-00

1_10 233121-00

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

N10/5809505

24

233303-00

N10/5809505

31

233304-00

12

233302-00

12

233303-00

N10/5809505

1_7 235201-00

1_12 233120-00

N10/5809505

11_4 235301-00

N10/2002435

4

233121-00

N10/2012403

N10/5859908

1_8 233120-00

N10/2002435

25

233302-00

N10/2012403

32

233303-00

N10/5859908

1_8 233121-00

N10/2002435

31

233303-00

N10/2012503

35

233302-00

N10/5859908

9

233302-00

N10/2002435

7

233501-00

N10/2013403

11

233304-00

N10/5859908

9

233303-00

N10/2002436

80

233003-00

N10/2013902

13

233304-00

N10/5901056

1_3 235201-00

N10/2002436

36

233103-00

N10/2015003

14

233104-00

N10/5910006

1_3 235101-00

N10/2002436

48

233103-00

N10/2016457

22

233401-00

N10/5910008

9

N10/2002436

5

233601-00

N10/2016957

22

232501-00

N14/0010600

6

232501-00

N10/2002835

16

230101-00

N10/2018957

10

233401-00

N14/0010600

35

232501-00

N10/2002835

23

230101-00

N10/2022957

17

233401-00

N14/0010650

N10/2002835

36

230102-00

N10/2500304

53

232701-00

N15/6450958

56

236004-00

N10/2002835

16

230107-00

N10/2500508

52

232701-00

N16/3750045

8

230112-00

N10/2002835

23

230107-00

N10/2500708

54

232701-00

N16/3790038

9

230112-00

N10/2002835

36

230108-00

N10/2608001

17

233304-00

N16/J320102

43

233001-00

N10/2002835

22

233001-00

N10/2612001

1_11 233120-00

N16/J360104

51

230102-00

N10/2002835

49

233001-00

N10/2612001

1_11 233121-00

N16/J360104

51

230108-00

N10/2002835

12

233202-00

N10/2612001

13

233302-00

N16/J360104

32

233002-00

N10/2002835

48

233601-00

N10/2612001

13

233303-00

N16/J360104

14

233301-00

N10/2002917

3

233501-00

N10/2613501

12

233304-00

N16/J420102

52

233003-00

N10/2002931

83

230108-00

N10/2665701

1_15 233120-00

N16/J420102

60

233003-00

N10/2002931

34

233601-00

N10/2665701

1_15 233121-00

N16/J420102

71

233003-00

N10/2003335

52

230102-00

N10/2665701

17

233302-00

N16/J460104

37

233001-00

N10/2003335

52

230108-00

N10/2665701

17

233303-00

N16/J460104

8

233104-00

N10/2003335

82

230108-00

N10/3587000

6

230105-00

N16/K114341

42

230102-00

233304-00

15_1 232702-00

N10/2003335

6

230111-00

N10/3910216

1_18 233120-00

N16/K114341

47

230102-00

N10/2003335

25

233001-00

N10/3910216

1_18 233121-00

N16/K114341

20

230103-00

N10/2003335

38

233001-00

N10/3910216

18

233302-00

N16/K114341

47

230108-00

N10/2003335

60

233001-00

N10/3910216

18

233303-00

N16/K114341

8

230110-00

N10/2003335

24

233002-00

N10/3911716

18

233304-00

N16/K114341

11

230110-00

N10/2003335

33

233002-00

N10/4405010

13

230105-00

N16/K114341

9

230111-00

N10/2003335

57

233003-00

N10/4850012

1_6 233120-00

N16/K114341

12

230111-00

N10/2003335

68

233003-00

N10/4850012

1_6 233121-00

N16/K114341

12

233101-00

N10/2003335

11

233104-00

N10/4850012

6

233302-00

N16/K114341

51

233103-00

N10/2003335

16

233301-00

N10/4850012

6

233303-00

N16/K114341

56

233103-00

N10/2003335

32

233304-00

N10/4851006

1_7 233120-00

N16/K114341

19

233201-00

1_7 233121-00

N16/K114341

N10/2004035

8

230105-00

N10/4851006

N10/2004735

30

233601-00

N10/4851006

8

233302-00

N16/K114341

1

233202-00

N10/2005636

17

233601-00

N10/4851006

8

233303-00

N16/K114341

49

233502-00

N10/2005636

20

233601-00

N10/4910006

8

233304-00

N16/K114341

24

233503-00

86

N10/2005636

23_4 233201-00

233601-00

N10/4910012

6

233304-00

N16/K114341

44

233503-00

N10/2006403

1_14 233120-00

N10/5404804

14

230105-00

N16/K114341

74

233503-00

N10/2006403

1_14 233121-00

N10/5708505

2_3 234301-00

N16/K114341

82

233503-00

N10/2006403

16

233302-00

N10/5708505

3_3 234301-00

N16/K114341

12

233504-00

N10/2006403

16

233303-00

N10/5708505

1_3 234401-00

N16/K114341

35

233504-00

N10/2006440

12

230105-00

N10/5708505

2_3 234401-00

N16/K114341

24

233505-00

N10/2006935

73

233003-00

N10/5708505

1_5 235201-00

N16/K114341

35

233505-00

N10/2007903

16

233304-00

N10/5809505

2

233120-00

N16/K114341

89

233505-00

N10/2010126

55

233601-00

N10/5809505

2

233121-00

N16/K114341

44

233601-00

1_10 233120-00

N10/5809505

24

233302-00

N16/K114341

13

233602-00

N10/2011903

26

PARÇA NUMARA İNDEKSİ
PART NUMBER INDEX
Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

Parça No
Part No

No
No

Sayfa
Page

N16/K114341

23

233602-00

N16/K114356

15

233202-00

N16/N910002

18

233502-00

N16/K114342

4

233102-00

N16/K114357

28

233503-00

N16/N910005

48

233001-00

N16/K114342

29

233104-00

N16/K114357

9

233601-00

N16/R020202

4

233202-00

N16/K114342

13

233202-00

N16/K114357

62

233601-00

N16/T020202

45

233201-00

N16/K114342

6

233502-00

N16/K114357

75

233601-00

N16/T020202

2

233202-00

N16/K114342

16

233502-00

N16/K114357

1

233602-00

N16/T020202

80

233503-00

N16/K114342

26

233502-00

N16/K114358

10

233502-00

N16/T020404

3

233202-00

N16/K114342

30

233502-00

N16/K114359

47

233601-00

N16/X120001

30

233503-00

N16/K114342

35

233502-00

N16/K130123

35

233103-00

N16/X120001

35

233601-00

N16/K114342

55

233502-00

N16/K130123

47

233103-00

N16/X120001

19

233602-00

N16/K114342

38

233505-00

N16/K130124

31

233103-00

N16/X120002

24

233401-00

N16/K114342

94

233505-00

N16/K130124

43

233103-00

N16/X120003

N16/K114342

3

233602-00

N16/K130124

123 233503-00

N16/X120003

N16/K114342

15

233602-00

N16/K130124

127 233503-00

N16/X120004

N16/K114342

25

233602-00

N16/K130125

76

233103-00

N16/X120004

96

N16/K114343

20

233101-00

N16/K130126

13

233002-00

N16/X120004

27

233602-00

23_2 233201-00

N16/K130129

17

230101-00

N16/X120005

22

230101-00

N16/K114343

23_6 233201-00
21

233602-00

23_7 233201-00
233601-00

N16/K114343

15

233501-00

N16/K130129

34

230102-00

N16/X120005

22

230107-00

N16/K114343

26

233501-00

N16/K130129

9

230106-00

N16/X162003

31

233601-00

N16/K114343

28

233501-00

N16/K130129

17

230107-00

N16/X162005

33

233601-00

N16/K114343

31

233501-00

N16/K130129

34

230108-00

N16/X181004

7

232501-00

N16/K114343

8

233502-00

N16/K200301

30

230103-00

N16/X683001

26

233304-00

N16/K114343

33

233503-00

N16/K200301

18_2 233201-00

N17/3570192

6

233101-00

N16/K114343

50

233503-00

N16/K200302

18

233102-00

N17/3570192

11

233102-00

N16/K114343

59

233503-00

N16/K200321

26

230103-00

N18/3570192

5

233101-00

N16/K114343

33

233505-00

N16/K200341

35

230103-00

N18/3570192

10

233102-00

N16/K114343

100 233505-00

N16/K214454

27

233104-00

N50/0003025

N16/K114343

106 233505-00

N16/K214455

32

233104-00

S48/80710

N16/K114343

109 233505-00

22_14 238002-00
y

230105-00

N16/K214455

9

233602-00

S48/90700

y

230105-00

1

233601-00

N16/K214462

28

233502-00

S91/00630

12

236004-00

N16/K114343

5

233602-00

N16/K214462

12

233601-00

S91/00960

28

231202-00

N16/K114343

11

233602-00

N16/K214462

7

233602-00

S91/00960

45

236003-00

N16/K114343

17

233602-00

N16/K214466

46

233601-00

S91/70009

46

233002-00

N16/K114344

79

233003-00

N16/K214473

34

233104-00

Y06/11340

45

237001-00

N16/K114344

7

233601-00

N16/K220453

21

233102-00

Y06/11340

45

237002-00

N16/K114345

21

233001-00

N16/K220471

18

233101-00

N16/K114345

11

233202-00

N16/K310365

35

233201-00

N16/K114348

63

230102-00

N16/K310373

20

233501-00

N16/K114348

14

230103-00

N16/K310374

22

233501-00

N16/K114348

23

230103-00

N16/K440106

23

232501-00

N16/K114348

63

230108-00

N16/K440108

34

232501-00

N16/K114348

15

233101-00

N16/K440201

10

235801-00

N16/K114348

41

233104-00

N16/K520107

41

233502-00

N16/K114348

32

233503-00

N16/K520107

16

233503-00

N16/K114348

115 233503-00

N16/K520107

16

233505-00

N16/K114348

121 233503-00

N16/K600303

12

233103-00

N16/K114348

40

233505-00

N16/M950001

9

235801-00

23_8 233201-00

N16/K114343

N16/K114349

N16/N210058

4

233601-00

N16/K114354

49

233103-00

N16/N220073

13

233102-00

N16/K114354

4

233502-00

N16/N910001

30

233201-00

N16/K114354

86

233505-00

N16/N910001

75

233503-00

N16/K114356

5

230110-00

N16/N910001

140 233503-00

23_10 233201-00

N16/N910002

N16/K114356

4

27

233101-00

232301-00