Leleplező

Magazin
Alternatív Hírforrások
Gyűjtemény

LeleplezoMagazin.wordpress.com
és Leleplezo.eu

1
TARTALOMJEGYZÉK
NEMZETKÖZI ALTERNATÍV HÍRFORRÁSOK...........................................................................3
Hírek nemzetközi..................................................................................................................... 3
Orosz hírek.............................................................................................................................. 6
Iráni hírek................................................................................................................................. 6
Kínai hírek................................................................................................................................ 6
Német hírek............................................................................................................................. 6
Francia hírek............................................................................................................................ 7
Latin-amerikai hírek.................................................................................................................. 7
Szabadenergia, ingyenenergia nemzetközi..............................................................................7
Értékcsere, kiegészítő pénznemek nemzetközi........................................................................7
Kozmikus, exopolitika nemzetközi............................................................................................8
Jövőkép nemzetközi.................................................................................................................9
Spiritualitás nemzetközi............................................................................................................9
Jog és emberi jog nemzetközi................................................................................................10
Filmgyűjtő oldalak nemzetközi...............................................................................................10
MAGYAR ALTERNATÍV HÍRFORRÁSOK.................................................................................11
Értékcsere, kiegészítő pénznemek magyar............................................................................11
Kozmikus, exopolitika magyar................................................................................................11
Jövőkép magyar..................................................................................................................... 11
Spiritualitás magyar................................................................................................................ 12

2
NEMZETKÖZI ALTERNATÍV HÍRFORRÁSOK

Hírek nemzetközi
Victurus Libertas victuruslibertas.com
The Truth Move truthmove.org
Political Velcraft politicalvelcraft.org
The Daily Sheeple thedailysheeple.com
Earth Mystery News earthmysterynews.com
SuperStation95 superstation95.com
9/11 Turth 911truth.ch (angol nyelvű)
The Truth Seeker TheTruthSeeker.co.uk
Real Independent News & Film rinf.com
Vice vice.com/en_us
Zersetzung zersetzung.org (angol nyelvű)
Tikkun Magazine tikkun.org
Blogfactory BlogFactory.co.uk
Truth Out Truth-Out.org
RightOn RightOn.net
End of the American Dream endoftheamericandream.com
Off Guardian off-guardian.org
Consortium News consortiumnews.com
Veterans Today veteranstoday.com
FREE21 free21.org
Covert Geopolitics geopolitics.co
Your News Wire yournewswire.com
OSNet Daily osnetdaily.com
AlternativeNewsProject alternativenewsproject.org
OpSecNews opsecnews.com
Disclose.tv disclose.tv
Relfe.com relfe.com/wp
GovernmentSecrets governmentsecrets.com
IntelliHub.com intellihub.com

3
CSglobe.com csglobe.com
WhatDoesItMean whatdoesitmean.com
ActivistPost.com (ajánl további oldalakat) activistpost.com
Fairdinkum Radio (az Archive funkciót javasoljuk) fairdinkumradio.com
The Information Machine information-machine.blogspot.com
The Anti-Media theantimedia.org
Sott.net sott.net
Nesara News NesaraNews.blogspot.com
Wall Street on Parade wallstreetonparade.com
Alcuin and Flutterby alcuinbramerton.blogspot.com
New Eastern Outlook journal-neo.org
NSA leleplezés theguardian.com/world/the-nsa-files
OpenMinds TV openminds.tv
MessageToEagle messagetoeagle.com
InfoWars.com infowars.com
WorldTruth TV worldtruth.tv
SHTF Plan shtfplan.com
EcologyNews.com ecologynews.com
Removing the Shackles removingtheshackles.blogspot.com
Egyetemi kurzusok egy jobb világért schumachercollege.org.uk/blog
World changing ideas and innovaton fastcoexist.com
Zero Hedge zerohedge.com
SiliconAfrica.com siliconafrica.com
L'economista Mascherato (angol nyelvű oldal) leconomistamascherato.blogspot.it
Transpicious News transpicuousnews.blogspot.com
Political Vel Craft politicalvelcraft.org
Veterans Today veteranstoday.com
Revolution News revolution-news.com
Before It's News (Globális Polgárok Híroldala) beforeitsnews.com
InformationClearingHouse informationclearinghouse.info
WikiLeaks wikileaks.org
VatiLeaks vatileaks.com
DCLeaks soros.dcleaks.com
In5D.com in5d.com

4
RumorMillNews.com rumormillnews.com
PrisonPlanet.com prisonplanet.com
Above Top Secret abovetopsecret.com
Rense rense.com (tetején sok reklám, alattuk rendkívül jó tartalom)
Now The End Begins nowtheendbegins.com
TheEventChronicle.com TheEventChronicle.com
Drudge Report drudgereport.com
Dispropaganda dispropaganda.com
Weather Wars weatherwars.info
Site Intel Group (weboldalcsoport!) siteintelgroup.com
False Islam falseislam.org
The Religion of Peace thereligionofpeace.com
Jihad Watch jihadwatch.org
Strategic Culture Foundation strategic-culture.org
The Crow House thecrowhouse.com
Center for Research on Globalization globalresearch.ca
Steve Pieczenik Talks stevepieczenik.com
Open Democracy opendemocracy.net
NeonNettle neonnettle.com
The Empire Files (Abby Martin) theempirefiles.tv
The 4th Media 4thmedia.org
Information from the Middle East uruknet.info
Ilsken Farfar ilsken-farfar.blogspot.com (oldalsávban linkekként oldalgyűjtemény)
Blacklisted News blacklistednews.com
Information Clearing House informationclearinghouse.info
The Intercept theintercept.com
Truth Kings truthkings.com

Orosz hírek
Russia-Insider russia-insider.com/en
The Saker thesaker.is (korábbi verzió archívumoldala: vineyardsaker.blogspotcom ami számos
hasonló oldalt ajánl!!)

5
Russia and India Report In.rbth.com
RT (Russia Today) rt.com
SputnikNews SputnikNews.com
Voice of Russia archive voiceofrussia.com

Iráni hírek
HispanTV hispantv.ir
PressTVdoc presstvdoc.com
PressTV Iran presstv.ir
FARS News Agency en.farsnews.com

Kínai hírek
Kínai Nemzetközi Rádió magyar nyelvi szerkesztőség hungarian.cri.cn
CNTV English english.cntv.cn/01/index.shtml
China.org china.org.cn/index.htm
XinHuaNet xinhuanet.com/english/europe/index.htm
China Daily chinadaily.com.cn
People’s Daily Online en.people.cn

Német hírek
Die PropagandaSchau propagandaschau.wordpress.com
Denkfunk denkfunk.de
Der Honigmann Sagt derhonigmannsagt.wordpress.com
Haunebu7’s Blog haunebu7.wordpress.com
NuoViso TV nuoviso.tv
Anti-Zensur anti-zensur.info
Alternativ.tv alternativ.tv

Francia hírek
Boulevard Voltaire bvoltaire.fr
Voltaire Network voltairenet.org/en

6
Latin-amerikai hírek
TeleSUR TV telesurtv.net/english

Szabadenergia, ingyenenergia nemzetközi
Alternative Energy News alternative-energy-news.info
Lenr-Canr lenr-canr.org
PESN pesn.com
Szabad energia angol nyelvű oldal: jnaudin.free.fr
PESWIKI peswiki.com
Keshe Foundation keshefoundation.org
Tom Bearden cheniere.org

Értékcsere, kiegészítő pénznemek nemzetközi
Hang The Bankers hangthebankers.com
Positive Money Blog positivemoney.org/blog
Demonocracy (economic infographics) demonocracy.info
Community Currencies in Action communitycurrenciesinaction.eu/category/newsupdates
ComplementaryCurrency.org complementarycurrency.org
GrundEinKommen grundeinkommen.ch
GrundEinKommen TV grundeinkommen.tv
Qoin.org qoin.org
Evonomics evonomics.com

Kozmikus, exopolitika nemzetközi
UFO Sightings Hotspot UfoSightingsHotspot.blogspot.com
SphereBeingAlliance (Corey Goode) SphereBeingAlliance.com/blog

7
Stillness in the Storm SITSshow.blogspot.com
Ancient-Code ancient-code.com
David Wilcock Blogja divinecosmos.com/start-here/davids-blog
Ascension with Earth ascensionwithearth.com
UFOcontact.com (globális kapcsolatfelvételi meditációk) UFOcontact.com
ETletsTalk (globális kapcsolatfelvételi meditációk) ETletsTalk.org
ParaNormal.hu paranormal.hu
GeoEngineeringWatch Időjárás-módosító fegyverek geoengineeringwatch.org
Cobra (2012Portal) 2012portal.blogspot.com
Cobra Magyar 2012portal-hungary.blogspot.hu
GalacticConnection.com galacticconnection.com
AscensionWithEarth ascensionwithearth.com
Star Burst Foundation starburstfound.org
Farsight Institute farsight.org
UFOevidence ufoevidence.org
BiblioTecaPleyades bibliotecapleyades.net/esp_tema.htm (nem blogtípusú, de folyamatosan
frissül)
UFO TV ufotv.com
Earth Files earthfiles.com
Cosmic Vison News greenprintforlife.org
National UFO Center nationalufocenter.com
The Living Moon thelivingmoon.com
MarsAnomalyResearch.com marsanomalyresearch.com

Jövőkép nemzetközi
The Solution Journal thesolutionsjournal.com
NewParadigm newparadigm.ws
ReDefiningGod (A Resource for the Awakening Human) redefininggod.com
Kosmos Journal (Journal for Global Transformation) kosmosjournal.org
TheOptimist optimistdaily.com (feliratkozós, ajánljuk még a fb.com/TheIntelligentOptimist
oldalukat)
Thrive blog thrivemovement.com/blog

8
Zeitgeist thezeitgeistmovement.com
OpenSourceEcology opensourceecology.org (a fb.com/OpenSourceEcology -t használják
blogként)
Yes Magazine yesmagazine.org
The Mind Unleashed themindunleashed.com
Glocalities glocalities.com

Spiritualitás nemzetközi
Super Consciousness superconsciousness.com
Wake Up World wakeup-world.com
The Spirit Science thespiritscience.net
Earth We Are One ewao.com
Project Syndicate project-syndicate.org
Expanded Consciousness expandedconsciousness.com
Science and Nonduality scienceandnonduality.com/category/dialogues
David Wilcock GaiamTV gaiamtv.com/DavidWilcock
Eckhart Tolle TV eckharttolletv.com
Gangaji gangaji.org
Adyasanti adyashanti.org
Mooji mooji.org/videos.html
Kosi kosi.co
Lisa Schumacher satsangwithlisa.org
Marshall Rosenberg, Nonviolent Communication cnvc.org
Byron Katie, Four Questions thework.com
Teal Swan tealswan.com
Unmani Liza Hayde die-to-love.com
Lisa Cairns lisacairns.com

Jog és emberi jog nemzetközi
DystopianNightmare.com dystopiannightmare.com
OPPT (One People’s Public Trust) i-uv.com/oppt-absolute és i-uv.com

9
OPPT Nova Earth News i-uv.com/nova-earth-news/
ITCCS (International Tribunal into Crimes of Church and State) itccs.org

Filmgyűjtő oldalak nemzetközi
- Pozitív üzenetű, reményadó, tudatosságnövelő-tényfeltáró-leleplező, lefordításra érdemes
dokumentumfilmek
Cosmos Documentaries cosmosdocumentaries1.blogspot.com
Media Education Foundation MediaEd.org
Aware Cinema AwareCinema.com
Films for Action filmsforaction.org
TopDocumentaryFilms topdocumentaryfilms.com
Films that matter (AwareGuide) dir.awareguide.com
CultureUnplugged CultureUnplugged.com
Documentaries To Expand Your Consciousness
letterboxd.com/isaac_andrade/list/documentaries-to-expand-your-consciousness
The Top 100 Documentaries We Can Use To Change The World theeventchronicle.com/editors-
pick/the-top-100-documentaries-we-can-use-to-change-the-world (egyedi bejegyzés)
New Thought Channel (streamelhető felemelő videók) newthoughtchannel.com

10
MAGYAR ALTERNATÍV HÍRFORRÁSOK

Értékcsere, kiegészítő pénznemek magyar
HelyiPénzSzoftver helyipenzszoftver.blogspot.com
Helyi Közösségi Pénz helyikozossegipenz.blogspot.com
Soproni Kékfrank kekfrank.hu
Bocskai Korona bocskaikorona.hu
Balatoni Korona balatonikorona.hu
Nyíregyházi Helyi Pénz nyiregyhazipenz.blogspot.hu
Pénzreform infopenz.com
Elég.hu (archív oldal) eleg.hu

Kozmikus, exopolitika magyar
GoodETHungary goodethungary.blog.hu
Exopolitika Magyarország exopolitikamo.wordpress.com
Cobra magyarul felemelkedes.blogspot.hu
Cobra magyarul2: 2012portal-hungary.blogspot.hu
Cobra archív írásai magyarul 2012felemelkedes.blog.hu
Tudatváltás2012 tudatvaltas2012.blogspot.hu
EarthGuard earthguard.info

Jövőkép magyar
Cenzúrázott hírek futas.net/cikkek/magyar/magyar-nemzeti-weboldalak.php
Tudatos Csatorna tudatos-csatorna.info
Zeitgeist Hungary tzm.hu
Nyílt Forráskódú Gazdálkodás Magyar nyiltforraskodugazdalkodas.blogspot.hu
Valóság.net (tematikus videóarchiváló) valosag.net
Dzsihád Figyelő dzsihadfigyelo.com
ÚjVilágTudat ujvilagtudat.blogspot.com

11
PirosPirula pirospirula.blogspot.hu
VilágHelyzete vilaghelyzete.blogspot.hu

Spiritualitás magyar
Önmunka, Byron Katie négy kérdés magyarul onmunka.blogspot.com
Együttműködő Kommunikáció Blog emkblog.hu (archív)
Tudatbázis tudatbazis.hu (archív)

Forrásgyűjtemény:
scribd.com/doc/230392220

12