You are on page 1of 12
Europäisches Magazin SOWA 11. Februar 2017 Zdjęcie 34 z 34 < Poprzednie Kolizja kolumny rządowej z

Zdjęcie 34 z 34 < Poprzednie

Kolizja kolumny rządowej z premier Beatą Szydło W Oświęcimiu doszło do kolizji kolumny rządowej z samochodem Beaty Szydło. Premier jest potłuczona przechodzi rutynowe badania w jednym ze szpitali w Małopolsce. Jeden z funkcjonariuszy BOR jest ranny. Przed chwilą wiadomosci.onet.pl

udostępnił(a) post użytkownika Stefan Kosiewski.

Strona Komisji Bezstronnej ds. Ustalenia Przyczyny Zamachów wyraża współczucie rodzinom potłuczonych ofiar; z księdzem w rodzinie Beaty Szydło łączymy się modlitwą Jarosławowi Kaczyńskiemu w miesięcznicę rozmowy satelitarnej z bratem dedykuje się Apel Smoleński Macierewicza pod Toruniem OD WYPADKU DO WYPADKU Andrzej Duda helikopter Millera CASA Kabaty samospalenie Siwca aula Kowalczyków rotunda w centrum Warszawy sprzedana narzeczona z RUCHU Niesiołowskiego-Myszkowskiego Nussbaum

Matko Boska ileż to razy można do takich mrugać światłami dawać znakami do myślenia

Nieszczęścia chodzą parami po ludziach dupy wożone w kolumnie obstawie BOR-u w Izraelu

na Dolnym Sląsku pod Toruniem Czy żydostwo niczego nie nauczy się po żadnej katastrofie

Nie wyciągnie nauczki po krótkim kursie oświatowym zaprzysiężeniu na stypendium rządu Imperium Nic nie

dzieje się przypadkiem jeżeli uwierzyć w Niebo Przed wielkim wybuchem - była potrzeba wybuchu

Multiverse Theater wieloświat HERODY Herodenspiel Rudra niszczy żeby tworzyć na nowo ORDO AB CHAO

dwie głowy orzeł ma i czaszka piszczele do trzech razy sztuka Chciałaby dusza do raju Po przejściach

na prawo i w lewo na wszystkie świętości klękać na cyrklu liczba 33 na tarczy ze skrzydłami na mieczu

kręć się kręć wrzeciono Parki przędą nić upiecz babo placek nauczysz się żyć

https://www.facebook.com/me.sowa/posts/212818372518834 Jerzy Piątkowski Oś czasu Najnowsze Jerzy Piątkowski 6
Jerzy Piątkowski Oś czasu Najnowsze Jerzy Piątkowski 6 lutego o 11:44 · Dotarło do wielu:
czasu Najnowsze Jerzy Piątkowski 6 lutego o 11:44 · Dotarło do wielu: skończyła się określona epoka;

Dotarło do wielu: skończyła się określona epoka; leży w blasku świec na złotym katafalku.

-

Nie ważne czy będzie dobrze ? Czy tylko na opak

kto z nami, niech sukno ojczyzny tnie dla siebie kawałek po kawałku.

Ty zaś bądź świadomy, demokracja ma swoje studnie głębinowe

i

od zarania dziejów, odnawiające się źródła.

 

Jej rewolucjoniści rodzą się niczym iskra na krzemieniu; przyjmują prawa jak Mojżesz surowe Chromym dają w samą porę szczudła, by nie ulegali słabości i zwątpieniu.

Zaiste, muszą odejść w niebyt, wydrążeni z ducha

i

z miazgi istnienia

na własne życzenie

będą wyjęci spod powieki Boskiego Oka.

 

-

To co musi umrzeć, umiera

i nie znajduje procesji na ziemi pocieszenia

Kwietniowy kwiat ubogaci świt nowiną

to już nowa epoka.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10212384039575559 Komentując w TVN24 kolejny wypadek samochodowy, w którym

Komentując w TVN24 kolejny wypadek samochodowy, w którym znowu ucierpiała na zdrowiu przed kilku godzinami premier Beata Szydło (rocznik 1963), były dowódca GROM, gen. dywizji Roman Polko (1962), o rok zaledwie starszy od nieszczęsnej pani pomazaniec, szefowej rządu Jarosława Kaczyńskiego, najmłodszy chyba a propos generał emerytowany sił zbrojnych NATO, ale nie odciągajmy; podzielił się przytaczaną przez gazetę Rzeczpospolita, taką uwagą: - Jeżeli kilka takich przypadków zdarza się z rzędu, to znaczy, że mamy rzeczywiście problem. Wspólnym mianownikiem jest to, że komuś zabrakło wyobraźni - podsumował gen. Polko, który zaapelował jednocześnie o dokonanie zmian w BOR.

Redakcja gazety nie zajmuje własnego stanowiska, ani w stosunku do tragiczniego, nie kwestionowanego przez nikogo o zdrowych zmysłach, pierwszego miejsca na świecie, jakie zajmuje Polska pod rządami Jarosława Kaczyńskiego w światowej statyscyce katastrof powietrznych i drogowych z udziałem maszyn rządowych i urzędników na etatach państwowych, zabitych na miejscu i poturbowanych, jak w przypadku potłuczonej Beaty Szydło. Nie komentuje także gazeta Rzeczpospolita ostrożnie zgłoszonej uwagi przez gen. Polko o tym, że komuś zabrakło wyobraźni.

Użyty przez wojskowego zaimek rzeczowny "komuś" nie rozstrzyga liczby (pojedyncza, czy mnoga) rzeczownika, tego kogoś, komu zabrakło rozumu, powiedzmy wprost, żeby było jasno, tym niemniej z kontekstu zasugerować można się wskazaną ostrożnością i wywnioskować, że chodzi o jedną osobę, jakiegoś Misiewicza, Macierewicza, czy kogoś tego samego typu, bez wyobraźni, pojęcia, jak to się mówi.

Tymczasem wypowiedź generała Polko należy zgodnie z powszechnym odczuciem społecznym, po którym poszła właśnie Myśl Janika, że oni wszyscy są już do odstawki, cała ta sitwa we wszystkich partiach, ukryte żydostwo w Polsce, które umiało kraść na pierwszym etapie akumulacji kapitału (za Gierka i po 1989), kiedy każdy głupi prowadził na strychu u babci hurtownię olejów napędowych i skład koksu, ale nie

wiedzą teraz wszyscy, co zrobić z dolarami, majątkiem nagromadzonym w słoikach. Jak ma się ujawnić bez amnestii taki Palikot, dajmy na to z tym, co powywoził do Panamy, na wyspy podatkowe. Nie czepiajmy się jednego Palikota, ani używanego wcześniej orzez niego nazwiska, przez człowieka, któremu koledzy Krzyśka Mrozowskiego, brata Marka dali w Czeladzi zarobić pierwszy milion, potem zaś przekazali Polmos w Lublinie do kupienia za pieniądze tego Polmosu; te sprawy proszę wyjaśniać, kto ciekaw z przyszłym posłem Stonogą, albo z młodymi z Czeladzi; nie żebym polecał, albo coś mnie łączyło z jedną, czy drugą osobą. Z Bogiem.

Skorygujmy nieco wypowiedź generała i powiedzmy tak: nie komuś, Panie Generale, nie jednej osobie. Do wymiany jest CAŁY PARADYGMAT, jak to powiedział już w Stanach Zjednoczonych nowy Prezydent Trump. I od dłuższego czasu mówi Helga Zepp-LaRouche.

Naród Polski odnosi wyraźnie i głośno wrażenie, że cała ta żydoska sitwa, której przekazano wykonywanie władzy w Polsce, na bazie bandyckiej zmowy dygnitarzy Kościoła Rzymskokatolickiego z generalicją żydoubecką w Magdalence, całemu temu układowi zbójów, jak ich nazwał bp. Orszulik, uczestnczący w rozmowach Magdalenki i Okrągłego Stołu, brakuje pomysłów na życie i wyobraźni. Jasno zresztą przyznał to wczoraj Krzysztof Janik, w rządzie Millera Minister Spraw Wewnętrznych, którego zastępca, Zbigniew Sobotka nie wiadomo właściwie, co w głowie miał, zamiast wyobraźni, że z własnej komórki zadzwonił sobie taki prywatnie, jako poseł SLD z Tomaszowa Maz. do mafii w Starachowicach, żeby ostrzec znajomych bandziorów przed zakupem kontrolowanym pistoletów maszynowych od Policji, gen. Kowalczyka; nie błąkając po marginesie społecznym, a jakże, powiedzmy tylko, że ten Janik wczoraj na onecie, a może we wspomnianej gazecie Rzeczpospolita przyznał, że wszyscy sprawujący władzę w Polsce po 1989 r. zużyli się i nie mają żadnego pomysłu na to, co teraz mają ze sobą robić. Nie mają żadnej wizji tego, co mogliby robić. Gdyż nie ma im tego, kto powiedzieć. Brakuje człowieka na miejscu, przywódcy, który mógłby młodym ludziom rozbudzić wyobraźnię! Nie pokusą homoseksualną, ale kreatywnością innowacyjną, sprawczą na tyle, żeby nie uciekali z Polski na emigrację ekonomiczną i nie budowali po raz drugi w kraju tych samych autostrad, które nie wymagają przecież jeszcze remontu.

Panie gen. Polko, młodszy dużo ode mnie, ale z tych samych Tychów pod Czeladzią, skąd Tadziu Kluba dojeżdżał do naszej redakcji tygodnika Zarządu Regionu w Katowicach, wydawanego pt. "Solidarność Jastrzębie", od stanu wojennego we Francji, jak ja w Niemczech, w redakcji gazety pod hiszpańską granicą; wyobraźni wszelkiego rodzaju brakuje w Polsce bardzo wielu ludziom, nie tylko zmotoryzowanym kolumnami.

Wymienię od razu trzy rodzaje wyobraźni, której w Polsce brakuje i dlatego żydomasoneria ma łatwą robotę: Grupa Windsor, której wiodącą figurą jest coraz bardziej podupadający na zdrowiu Jarosław Kaczyński, bo przecież Marek Jurek i młody Ujazdowski nie wiedzą chyba nawet, przed jakim to urzędnikiem państwowym RP Grupa Windsor, czy inne obediencje masonerii mają obowiązek jawnego rozliczanie się z prowadzonej tajnie działalności. A czy oni chociaż czują się upoważnieni do czegokolwiek po licznych zgonach nagłych, a nieoczekiwanych osób z tzw.:Kręgów dobrze poinformowanych, wtajemniczonych? TW "Balbina" zasłynął z powiedzenia "ja bym nie zaryzykował"; oczywiście, że zachowawczy, kunktatorski stosunek żyda i pedała do .:Sprawy Nowoczesnego Narodu Polskiego nie może być przez nikogo popierany, darzony szacunkiem. Były agent KGB, występujący oficjalnie jako pracownik sowieckiej Agencji Nowosti, Stanisław Michalkiewicz (także ubeckie Stronnictwo Demokratyczne, jak Korwin_Mikke i stary Ujazdowski) postanowił wyprofilować się obżydliwie ostatnio mową nienawiści w stosunku do posłanki, na którą napuścił młodzież pokrzykiwaniami debila żydoskiego (wymowa typowa bez głoski R, w bramie co drugiej kamienicy pożydoskiej w całej Polsce i na Ziemiach Odzyskanych). Krótko mówiąc: publicysta z kukłą Piotra Rybaka, którego chciałby spalić przed wezwaniem Krzyśka Janika do Prokuratury w

związku z łapówką 150 tys. zł, które ktoś zeznał, że dał mu do łapy, a ten mówi, że nie brał i nie wie, dlaczego właściwie Ziobro go nie wzywa, jeśli taki odważny. Nie wiem, także jestem absolwentem Uniwersytetu Sląskiego, jak Janik. Nie wiem tego, dlaczego Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro nie wniósł jeszcze i nie dokonał kasacji wyroku wydanego zaocznie na mnie 1 sierpnia 2008 r. we wspomnianym Tomaszowie Maz. z rażącym naruszeniem prawa, którym skazano mnie zaocznie pod zarzutem rzekomej kradzieży dzieciom starej piłki do gry w piłkę nożną. A tylko po to, żebym jako skazany nie mógł być wybrany do Sejmu chociażby po to, żeby jako Prokurator Generalny taki sam, jak Jarosław Gowin po filozofii religii sam sobie uznał za nieważne od samego początku to skazanie przez bandę żydoską zamelinowaną w strukturach Ministerstwa Sprawiedliwości i MSW, żebym sobie sam nie skasował. A jakże to tak? Czyto się godzi? Czy ja drugi Wałęsa? Teczek archiwalnych nie wolno nikomu udostępniać, żeby nie powyrywał i nie zapchał sobie gardła tym, co go na tych kartkach w oczy kłuje.

Wycieczka dokonana przed chwilą potrzebna była dla rozweselenia Wałęsy zgodnie z radą Gogola, natomiast dla tych, którzy nie lubią teatru, bo jeszcze w Operze nie byli, powiem krótko o trzech rodzajach wyobraźni, której w Polsce brakuje na obecną chwilę: przestrzenna, temporalna i poetycka. Przejdźmy do rozwinięcia:

1. przestrzennej wyobraźni nabywa młodzież na lekcjach rysunku technicznego, przydatna jest ona na

zajęciach z innych przedmiotów: części maszyn, konstrukcje, strzałki itd.; tego rodzaju wyobraźnię

należy w człowieku wykształcić, aby umiał wyobrazić sobie odwrotną stronę Księżyca. Wszystkie szczegóły, rzeczy niewidoczne, o których można wyczytać, wydedukować z opisu. W życiu pozwala to zrozumieć, że za pomazańcem ktoś konkretny stoi. I nie jest to bynajmniej Jarosław Kaczyński, ale grupa osób, związek zbrojny, albo zmowa agentów Imperium Brytyjskiej żydomasonerii, które to mocarstwo imperialne skolonializowało Polskę w swoim własnym, imperialnym celu przy pomocy spolegliwych agentów, pożydecznych idiotów, którzy robią za Judaszy. Wyrzucają z wojska na emeryturę generałów młodych, odważnych, którzy wykazali się dzielnością w realizacji strategii obronnej Polski, zatem znając się od lat mogą stanowić zaporę, przeszkodę naturalnych dla imperialnych planów rozpętania III wojny św. i wpędzenia Polski w działania militarne przeciwko Ukrainie, Białorusi i Rosji.

Kaczyński jawnie wyraził w ostatnich dniach nt. znacznego zwiększenia rządowych wydatków na zbrojenia (padło konkretnie: 3 %). Nadgorliwość wasala większa od oczekiwanej przez administrację Obamy wychodzi naprzeciw nowej administracji prezydenta Trumpa. Kaczyński chciałby być utrzymywany przez Amerykę na kroplówce nazywanej przez niego Planem Morawieckiego, dla odwrócenia uwagi społeczeństwa Polski od tego, o co chodzi. Podobnie Macierewiczem straszy, jako swoim zastępcą partyjnym, betonem partyjnym, gorszym pederastrą otoczonym bezkarnie chłopakami. Kaczyńskiemu brakuje wyobraźni przestrzennej ale i całą swoją filozofię życiową zbudował on właśnie na braku wyobraźni u normalnych mężczyzn, którzy bżydzą się ekscesami obyczajowymi znad pisuaru, grożeniem sobie jeden drugiemu penisem, bo to przecież niepoważne, żeby na strachu zbudowanym we wyobraźni antycznych, młodocianych amatorów cudzych jabłek w greckim sadzie straszyć wyobrażeniem Priapa, figurami rzeźbionego fallusa, wierszykami wykrzykiwanymi w stonę płota.

2. Drugą wyobraźnią, którą polityka musi wykreować w sposób szczegółowy i jasny zobrazujmy

wektorem horyzontalnym, poziomym: w przedziale czasowym należy jasno ująć w programie politycznym, który miałby być poddany pod dyskusję z młodymi ludźmi, muszą być ukazane wyraźnie lata nauki i pracy, ew. pozostawania do dyspozycji na etacie aż do emerytury umożliwiającej godziwe

życie. Ale, czy obecna polityka rządu Szydło i Kaczyńskiego, która dając po 500 zą na dziecko z tego,

co wyciągają drugą ręką z kieszeni emeryta

człowieka w Polityce? Tak robi przecież tylko szurke, złodziej, który wpędza Naród Polski w spiralę

zadłużenia, strachu, grożenia wojną atomową. Kaczyński powiedział, że wyobraża sobie Europę jako supermocarstwo atomowe. Głupszymi wypowiedziami zasłynął w Polsce tylko Lech Wałęsa, któremu

ma cokolwiek wspólnego z tym, co godziwe, godne

Maria Janion, czy inna żydokomunistyczna autorka napisała przemowę onegdaj w imieniu Narodu Europejskiego; my narut. Narutowicza plemię.

Zamykając w jednym zdaniu, o czasie jako kategorii wyobraźni, kładzie się kawę na ławę młodym oficerom,bo każdy musi jasno wiedzieć, co i kiedy robi i po co, z kim. To ma sobie umieć wyobrazić, żeby po służbie mógł położyć się w spokoju oraz przyjaznej, miłej atmosferze do łóżka z ukochaną żoną, a nie wyżywać się z figurantami w lokalach kontaktowych. Każdy oficer z buławą, jak gen. Polko ma optymistycznie patrzeć w przyszłość, żeby mógł bronić nas i naszych rodzin i dup tych pederastów, którzy rodzin nie pozakładali, bo nie mają pociągu seksualnego do niewiasty, zboczeńcy zgodnie z nauczaniem moralnym Kościoła Rzymskokatolickiego i Kościołów Wschodnich.

3. Trzeciego rodzaju wyobraźnią, o której wspomnieliśmy jest wyobraźnia poetycka, niezbędna do nazwania masła nie maślanym (tautologicznie), ale złocistym, jak rzepaku pole, pachnącym łąką, jak usta dziewczyny wilgotnym ponętnie, wywołującym błogość słodką od żołądka idącą na spotkanie ze ślinką, która sama przychodzi na język na widok masła Czeladzkiego, np. bom i takiego doświadczył po Magdalece w życiu, wyprodukowanego w prywatnej wytwórni w Sosnowcu, czy w Mysłowicach. Wyobraźnia poetycka potrzebna jest wtedy, kiedy trzeba nazwać mądrze i rynkowo nowość, dla której nie ma jeszcze wymyślonej dobrej nazwy, albo się nie przyjęła. Albowiem innowacja, nowość prawdziwa wyprzedza zawsze posiadane przez społeczeństwo instrumentarium. Nie ma jeszcze takiego narzędzia do dyspozycji, którym mógłby sprawdzić np. jakość produktów wytworzonych techniką 3D, komputerowego druku. Plan w kompterze jest, rysunek techniczny produktu, ale nie ma jeszcze wydrukowanego 3D sprawdzianu technicznego, którym wytoczone dawniej na tokarce otwory przechodziły by próbę pasowania.

Może wystarczy w skrócie tyle dla przedstawienia tego, co zdaniem gen. Polko komuś zabrakło, a gdyby ktoś z Państwa chciał przyjrzeć się typowym osobnikom bez głowy i twarzy, aktywnym w polityce w Polsce, to oczywiście oprócz Jarosława Kaczyńskiego, który wygłasza już płomienne mowy do tłumów pod hasłem: Jesteśmy z tobą, Beato! Kliknij tu, Forum wczoraj w TVP Kurskiego i dwóch takich: Jacek Sasin (PiS) i Jacek Żalek (Polska Razem) a jeden kłamie, że 32 gminy mazowieckie chcą być nazwane dla picu Warszawą aby zaspokoić potrzeby nie seksualne Jarosława K., a ten drugi, młodszy poseł posiada wyobraźnię spłaszczoną utylitarnie i kojarzy Julię Piterę (PO) niesłusznie z hieną i obżydliwością, bo cóż takiego obżydlwego widzi w tym, kiedy storzenie spożywa to, co samo zdechło już politycznie, jak Janik przyznał, a tylko Julkowi Kornhauserowi jeszcze Jerzy Piątkowski, z poetyckiej grupy Teraz kolega, swojego wiersza ostatniego nie przeczytał; nie powiedział, żeby nie wychodził z paszkwilanckimi pomówieniami pod adresem Narodu Polskiego. Nie można słuchać, ani oglądać karmy serwowanej w tvp Kurskiego, bo kto to tak, panie Jacku, robi telewizję w XXI w., że rozmówców, którzy zaproszeni zostali wczoraj do rozmowy o partyjnych i mafijnych złodziejach kamienic i i skoku Sasina z Kaczyńskim na samorządność gmin podwarszawskich pokazywać cały czas na tle gifu, który trzy fotki na zmianę przerzuca w kółko i na okrągło z portalu oswiecim112.pl, zaś przy tym wciskana jest palcem na kijku, żydoskim jadem taka propaganda bez krzty wyobraźni i odrobiny dobrego smaku przez psa Kaczyńskiego tylko dlatego, że jeszcze nikt nie obwinił figuranta publicznie o świadome wyniszczanie Narodu Polskiego bżydotą i nachalną propagandą bezguścia tudzież braku jakiegokolwiek sukcesu rządu Beaty Szydło, pomazańca nieszczęśnie poobijanego wczoraj po raz kolejny z woli tego z braci Kaczyńskich, który utrzymuje się jeszcze jakimś cudem przy życiu politycznym, chociaż coraz większe ma trudności z oddychaniem i coraz większe dołki pod nim kopią jego ludzie pożądliwi władzy, nie dysponujący wyobraźnią pozwalającą im dostrzec, że z jedną polecą i spadną na ziemię gałęzią.

Szanowni Państwo, Kochani, Polacy i Katolicy, .:Czcigodni Bracia i Ty, skomunysynu i żydoubowcu, którego prawa do obrony, czy posiadania w ogóle godności osobistej nie podważam bynajmniej. Uprzejmie proszę zważyć z odrobiną wyobraźni na takie 3 po 3 .:Sprawy z mojego 33 stopnia wtajemniczenia we wyobraźnię poetycką:

9 lutego 2017 r. Bundesbank pokazał sztaby złota ściągnięte rzekomo z Ameryki, pokazałte sztaby za kratami na fotografii, natomiast na filmie z konferencji prasowej nie trzeba już wyobraźni, żeby dostrzec napis DEGUSSA na sztabie pokazywanej do kamer. Członek Zarządu Bundesbank mówi przy tym, na spektakularnym pokazie dwa dni przed wyborem Prezydenta RFN, że tego złota tak naprawdę, jak zapewnia poważny człowiek na stanowisku, nikt nie wywoził wcześniej z Niemiec, bo te 300 ton złota (Niemcy mają tak samo jak i Polska, na terytorium Imperium Brytyjskiego swoje rezerwy złota! A dlaczego nikt nie trzyma swoich rezerw nad Wisłą? Panie Kaczyński, Morawiecki, Jacku Rostowski, synu tego, który wywiózł z Polski złoto do Wielkiej Brytanii przed II wojną. Dlaczego Kuwejt, albo Arabia Saudyjska nie deponuje w Polsce rezerw z nadwyżek za opłatą? Brakuje wyobraźni w kręgach żydomasoństwa Grupy Windsor? Zapraszam do obejrzenia tego fragmentu filmu, produkcja FAZ, na którym gadająca głowa Bundesbanku nie robi wody z mózgu telewidza, ale mówi z ręką na sercu prawdę, że tego złota, które trzymane jest jeszcze w dużym stopniu w Ameryce, nikt nie wywoził wcześniej z terytorium RFN. A na dowód pokazuje fotografię, którą każdy może sobie zrobić fotoszopem i sztabkę złota wyprodukowaną we Frankfurcie nad Menem w byłych, niemieckich zakładach DEGUSSA, przejętych tymczasem już przez międzynarodową spółkę. Przecież ten mądry człowiek nie kłamie, nie potwierdza publicznie nieprawdy. Mówi, że niemieckie rezerwy złota powstały w Ameryce z nadwyżek handlowych, zatrzymywanych tam w okresie prosperity przez miejscowych, za zgodą kolejnych rządów RFN. Nie wywożono z Niemiec złota, które pokazuje się do kamer dla uruchomienia wyobraźni widza. Satyryk siedzący z ramienia partii Piraci w Bundestagu zgłosił w ostatniej chwili swojego ojca na Prezydenta RFN. Jego prawo, handluje także złotem ze stratą, żeby gospodarować dotacją z Bundestagu na działalność partyjną; można wejść przez internet, kupić sobie działkę u satyrycznego rozbójnika morskiego. A Merkel odmówiły Stany Zjednoczone obejrzenia tego złota, kiedy wyraziła kilka lat temu wolę rzucenia okiem na wyobrażane sobie dotychczas rezerwy, o których zrobiło się głośno, że już ponoć po nich. Tak samo, jak rezerw polskiego złota za granicą.

Potemm jeszcze zapraszam do obejrzenia filmu i wysłuchania dwóch plików, nie o piłce nożnej rzecz jasna, ale dowodów w .:Sprawie, do której Greń musiał mieć wyobraźnię, kiedy 2011 r. obalał Grzegorza Lato, żeby oczyścić stołek dla Bońka, który czyści za Greniem 4 lata później, kiedy policja w Dublinie złapała Grenia na końskim handlu biletami przed meczem, które nie były jego prywatną własności, nie wykupił, ale wziął i ukradł sobie z tego, co było do rozprowadzenia wśród kibiców, klubów. Boniek musi mieć wyobraźnię tak samo niepokalaną, jak ten Blatter i Plattini, z którymi stanowił jedną, wielką rodzinę mafijną w piłce nożnej.

Na koniec Wałęsa z wielką banią wyobraźni, która pękła, rozwaliła się Bolkowi przed kilku laty: Niedługo będziemy mieć sztandar i znaki europejskie, ale jeszcze tego nie mamy. I dlatego do tego momentu musimy przywrócić orła.

Musi to na Rusi, tam kochać musi słowiański naród orła dwugłowego, żydomasońskiego. Bez wyobraźni.

Tak samo bez pmyślunku własnego napisał do mnie Bernard Adamus 10 lutego o 14:15 "Panie Stefanie. Pisze Pan o sprawach sprzed 7 lat, kiedy Grzegorz Lato był prezesem PZPN i okazał się

nieodrodnym synem PRL-u i z niejakim Krecina zabawiali się w złodziejaszków

rządzi PiS i są zagadnienia o wiele bardziej zajmujące Polaków. Pokwitowania Walesy za donosy do MSW potwierdzone grafologicznie zakończyły okres jakichkolwiek wątpliwości , co do jego osoby Opinie Walesy maja taka mniej więcej wagę , jak wynurzenia polityczne Jerzego Urbana. Ja, z kolei jestem ciekaw opinii Pana na kwestie postrzegania Polski w świecie, w związku z wczorajsza dyskusja nad informacja ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego. Pozdrawiam Bernard Adamus".

Od półtora roku

Dziękuję za pozdrowienia, odwzajemniam, ale dyskusji żadnej w Sejmie, ani zainteresowania większego kolejnymi kłamstwami Waszczykowskiego nie było i być nie może. Bo z jakiej niby racji?

Macierewicz, beton w partii rządzącej, prze do wojny przeciwko Federacji Rosyjskiej; w tym celu gromadzi terytoralnie mięso armatnie. Czy trzeba dużo wyobraźni, żeby powiedzieć, co stanie się z gadaniem żydomasona Becka, po studiach w USA, z guzikami od jego spodni? Jeden wielki grzyb superatomowy po Myśli Jarosława Kaczyńskiego, wyobrazić sobie nie trudno.

Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski

Radio: https://gloria.tv/audio/Xpvmd6w3sgQ84HZA6wyfDfzQE

video:

 

23.11.11, 10:02:17

 

Polski Związek Piłki Nożnej po konsultacjach z Nike podjął decyzję o dodaniu godła narodowego do koszulek piłkarskiej reprezentacji.

Komentarz:

 

Nike to w mitologii Rzymu Wiktoria, córka Zeusa, bogini zwycięstwa. Piękna dziewica ze skrzydłami u ramion. Towarzyszy zwycięskim bojom piłkarzy z Polski grających w najlepszych drużynach piłkarskich Europy. Pomogła Polakom pokonać zarazę antypolskiego środowiska Krytyków Politycznych z tzw. Polskiego Związku kolesiów. Polacy, trzymajmy tak dalej. Przeciwko jadowiźnie otwartych listów tzw. intelektualistów, postmodernistycznych pisarzy półgłówków i pseudoartystów, którzy za walkę z wartościami żrą Mamonowi z łapy, deprawują dzieci

a

kału pełne mają usta.

 
 

Ku pamięci zapisały się ostatnio Jawną Pochwałą Grzechu Zepsucia m.in. żydoskie nazwiska antyfaszystowskich faszystów Antypolaków z Kolorowej Niepodległej:

Andrzej Wajda, Agnieszka Holland, Krystian Lupa, Adam Zagajewski, Tomasz Stańko, Jerzy Skolimowski, Marcel Łoziński, Wojciech Marczewski, Krzysztof Krauze, Krystyna Zachwatowicz, Marek Kondrat, Andrzej Żuławski, Andrzej Chyra, Renata Dancewicz, Krzysztof Warlikowski, Grzegorz Jarzyna, Paweł Demirski, Jan Klata, Monika Strzępka, Michał Zadara, Tadeusz Słobodzianek, Joanna Szczepkowska, Maria Janion, Janusz Głowacki, Tomas Venclova, Ignacy Karpowicz, Joanna Tokarska-Bakir, Michał Paweł Markowski, Barbara Toruńczyk, Kora Jackowska, Lech

Janerka, Zbigniew Libera, Paweł Althamer, Anda Rottenberg, Dorota Nieznalska.

http://www.rp.pl/artykul/10,758704-Listy-otwarte-w-obronieKrytyki-Politycznej-.html

Policja ma wyjaśnić, kto zaprosił z Niemiec bojówkę do bicia Polaków a następnie udzielił jej schronienia w lokalu Nowego Wspaniałego Swiata finansowanym przez Urząd Miasta Warszawy i Ministerstwo Kultury RP. A jak ustali, to może złoczyńców zgłosić do pokojowej Nagrody Nobla z góry jak Kolorowego Obamę o żydowskim imieniem Barak po matce, bo Barak to po hebrajsku grzmot, a grzmotami przemawia do Greków, Rzymian i żydów Gromowładny.

Uroczysty wieczór, który odbył się w Ambasadzie RP w Paryżu lechwalesa:

Wałęsa

odniósł się także do trwającego w Polsce sporu o

 

zaprezentowany ostatnio wzór nowej koszulki drużyny narodowej, na którym zabrakło tradycyjnego orzełka. - Niedługo będziemy mieć sztandar i znaki europejskie, ale jeszcze tego nie

mamy. I

dlatego do tego momentu musimy przywrócić orła.

Za

dwadzieścia lat zrobimy, co zrobiliśmy dzisiaj - skomentował

2011 – Kazimiez Greń: „…Grzegorz Lato jest nielegalnie wybranym prezesem” PZPN 2015 – Kazimiez Greń, padł ofiarą prowokacji kontrolowanej poza granicami Kraju?

video: 05:48

von mysowavor 5 Jahren 177 Aufrufe

von mysowa

8 176 Aufrufe W dniu 01.12.2011, podczas obrad Sejmowej Komisji Sportu i Kultury Fizycznej odbyła się teatralna debata. niestety jeden z uczestników wyłamał się z obsady teatru i udzielił informacji o tym, że podczas wyborów Grzegorza Lato na stanowisko prezesa, obecni byli TRZEJ NIELEGALNI DELEGACI, którzy brali udział w głosowaniu. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, grom z ciemnego nieba sprawił, że POLSAT NEWS „utracił” sygnał, gdy padały szczegóły wyroku Okręgu Warmińskio- Mazurskiego PZPN dotyczącego nielegalnego wyboru „prezesa”. Chwilę wcześniej inny uczestnik komisji zeznał, że Sąd Okręgowy uchylił wszystkie decyzje Okręgu Warmińskio-Mazurskiego PZPN (…).

Video:

Datum der Erfassung: 01.12.2011 Datum der Veröffentlichung: 27.12.2011

Dauer: 05:48 Kategorie: Sport

0 77 0 about 1 year ago Listen to „KONIK PDO104 Bezprawie w PZPN FO485” on Spreaker. Zamiast poprosić Sąd w Dublinie o przysłanie przez internet wyciągu postanowienia, które zapadło w sprawie nielegalnego handlu biletami przed meczem w Irlandii, przez wysokiej klasy funkcjonariusza PZPN i na podstawie tego dowodu ustalić bezbłędnie, co robił facet Greń z babą Błasik (oboje zainteresowanych takiego samego pochodzenia etnicznego) w podwórku prywatnej posesji, którą teraz można z czystym sumieniem nazwać już mieniem

teraz można z czystym sumieniem nazwać już mieniem pożydoskim, koledzy z Komisji Dyscyplinarnej PZPN
pożydoskim, koledzy z Komisji Dyscyplinarnej PZPN zapraszają sobie do Warszawy dziennikarza irlandzkiego, mówiącego na

pożydoskim, koledzy z Komisji Dyscyplinarnej PZPN zapraszają sobie do Warszawy dziennikarza irlandzkiego, mówiącego na co dzień językiem angielskim, ażeby na własnym podwórku wyprodukować w Polsce tzw. fakty z drugiej ręki, tzn. zabawiają się mataczeniem, kryminalnym bujaniem w obłokach, żeby przypudrować dla opinii publicznej bujanie konika Grenia oraz jego klaczy Błasik, natomiast prezes Boniek nie dostrzega absurdalnego charakteru mataczenia Komisji Dyscyplinarnej PZPN, której nie chce się, jak widać, normalnie pracować i ustalić faktycznie, rzeczowo, co miało istotnie w Dublinie miejsce w rzeczywistości, zatem popełnia przestępstwo mataczenia w żywe oczy, bo nie jest ważne dla żydów ustalenie faktów, czy Greń popełnił pospolite przestępstwo i wciągnął babę w gówno (shit), jak to się mówi za granicą: z podpuszczenia osoby cwanej, czy z głupoty i pazerności własnej cwaniakującego.

Europäisches Magazin SOWA 11. Februar 2017 Komisja Dyscyplinarna najwyraźniej mataczy, przy czym Boniek bezczynnie

Komisja Dyscyplinarna najwyraźniej mataczy, przy czym Boniek bezczynnie robi za prezesa PZPN, tzn. wspiera pasywnością przestępców mających rozstrzygać z urzędu dyscyplinmarnie nad przestępstwami i wykroczeniami regulaminowymi, popełnionymi przez członków PZPN-u, albowiem sam osobiście prezes Boniek także musi mieć za jakieś własne przestępstwo odpowiadać, zatem zaniedbuje świadomie statutowy obowiązek wykonywania bieżącej kontroli działań Komisji Dyscyplinarnej.

Boniek nie robi tego, za co mu się płaci, nie chce spojrzeć prawdzie w oczy, nie zatelefonował nawet sam do Irlandii, zapomniał obcego języka w gębie, bo ciuciubabka obok bujania jest drugą pospolitą zabawą pożydecznych idiotów z UEFA w Unii Europejskiej, w których to organizacjach obowiązują równe prawa dla swoichi nie w tym przecież cel, żeby przydupić króliczka, tzn. kacykowi plemiennemu uniemożliwić kryminalne podskakiwanie, lecz o to biega, ażeby gonić króliczka

ze zadymą, sztuczną mgłą przesłonić bżydkie, amoralne zachowanie złoczyńcy, który koło prawdy w życiu nie leżał, z godnością się nie przespał i dlatego za karę może po wszystlkim odejść od piłki do Parlamentu Europejskiego. Albo mogą go dokoptować, w obrządku ekumenicznym, do majowej Imprezy, wyborów w Polsce, Izraelsko-Polskic. Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski radio: https://shoudio.com/user/sowa/status/17438