You are on page 1of 89

TÜRK ŞARKI SÖZLERİ

AZƏRİ MAHNI SÖZLƏRİ
‫کلمات الأغاني العربية‬
Damian Satya Wibowo – Kasım 2012

Index

01 BG1 Oflaya Oflaya Ouch Ouch – Burcu Güneş
1 Senden sonra beni bir tek geceler anladı After a single night, I realized that I
Bir de sigaramın boynu bükük dumanı. I also smoke my cigarette bent.
Senden sonra beni bir tek duvarlar anladı After I realized that my walls are a single
Bir de masadaki yazdığın o son yazı. One of the last article you wrote on the table.

2 Kâğıttan bir kayık gibi Such as a paper boat
Okyanuslara attın beni Threw me in the oceans
Sırılsıklam ve bir başıma Of a soaking wet and my head
Unutmadım terk ettiğini Forget that he left

3 Bir gün bakacaksın arkaya Will you look after a day in succession
Orda ele bıraktıklarına There I stood hand and leave
Aklına gelecek eskiler Oldest come to mind
Kalbin atacak hıçkıra hıçkıra Will take the heart is sobbing

4 Bir gün anlayacaksın ya One day you'll understand eh,
Utanacaksın yaptıklarına And done the will be ashamed
Aklına gelecek eskiler Oldest come to mind
Kalbin atacak oflaya oflaya! Your heart will take ouch ouch!

A1234E123S34 E1 20130216

02 EM1 Sudan Sebep Lame Reason – Emir
1 Geçiyormuyum içinden Do I crush into your mind?
Düşünüyormusun sen de Do you think of me as well?
Beni görmek istiyormusun Do you want to see me
Sudan bir sebeple With slightest pretext?

2 Dolaşıyorsun içimde You wind through me
Ateşten bir rüzgar gibi Like a wind of flame
Sana kim izin verdi ki Who the hell let you
Aşkla çöz beni diye Untie me with love?
Her sabah çiçek gibi Each morning like flowers
Açılan o gözlerini Are opening your eyes
Görmenin sihrini The spell spreading after seeing them
Sen bilemezsin ki You will never feel

3 Söz verdim yarına güzel olacak I promised tomorrow, it'll be okay
Ay dolunay sabah çok uzak It's full moon, morning's far away
Üstüme düşen gölgene baktım I looked at your shadow cast upon me
Aşkın tenime çok yakışacak.. Your love will fit my skin very well

4 Aşkın tenime çok yakışacak.. Your love will fit my skin very well

5 Canım! Sweetie!
Gönlüm aşkında My heart is for you love
Gözüm bakışında My eye seeks for your look

A 1 2 3 4 E 2 3 3 4 E 5w 2 3 4 E Z E120130216

ev değil artık This house is no longer a home Biliyorum çok üzgünüm I know that I am miserable Karşımdasın ama bak yoksun burada You are in front of me yet you aren't here 3 Hatırla~ kaybettiğin herşey gibi Remember.03 EA1 Beni Biraz Böyle Hatırla Remember Me Like This – Emre Aydın 1 Dağılmış eşyalar dört bir yana Our belongings are scattered around Sessizliğimiz uykusuzluktan değil Our silence isn't because of lack of sleep Toplasan iki kişi eder miyiz hala Do we still amount to two people? Beni biraz böyle hatırla Remember me like this for a while 2 Biliyorum birkaç kere açılmaz hiçbir bavul I know no suitcase can be opened a few times Biliyorum çalışmaz saatler geri I know the clocks do not tick backwards Bu ev. like everything else you lost Yalancı bir korkak belki Perhaps as a lying coward Böyle hatırla Remember me like this Sarılıp kendine sıkıca Hold yourself tightly Bu hayat benim değil de And say that this life is not yours Beni biraz da böyle hatırla Remember me like this for a while E120130218 A1231233Z .

soğuk odalar Cold.04 EA2 Soğuk Odalar Cold Rooms – Emre Aydın 1 Durdu zamanım bir şey diyemedim My time has stopped. the cold ones 2 Yoksun neye yarar You’re not here.ayrıydı güneşin Your sun was different in the same sky Söyle bari iyi misin? At least tell. soğuk olanlar Here are cold. I couldn’t say anything Gitmek istedin ve gittin You wanted to leave and you go Aynı gökyüzünde. what’s the good of it? Örtünsem kat kat yorganlar aman If I cover blankets over and over. soğuk odalar It’s cold here. are you ok? 2a Burası soğuk. oh Soğuk. rooms are cold 2b Soğuk. the cold ones Vurdum dibe kadar I hit rock bottom Halimden yalnız uyuyanlar anlar Only the ones who sleep alone can understand me E120130218 A 1 2a 2b 1 2a 2b E 2b .

05 FC1 Boş Bardak Empty Glass – Fettah Can 1 Bugün senle konuşmak değil niyetim I'm not going to speak to you today Galiba artık yapamıyorum I guess I can't do it anymore Sürsün isterdim kendimi kandırarak I wanted it to last. fooling myself Yalanla yüz göz olamıyorum I can't face these lies anymore 2 Her insan bazen şaşar Everyone loses their way sometimes Kendi sınırlarını aşar Steps beyond their limits Sen ne söylersen söyle Say whatever you wish Boş bardak bir gün taşar An empty glass will overflow one day 3 Başka bir şehirde karşılaşırmışız We'll meet in another city Dostça ayrılalım belki selamlaşırız Let's break up on good terms. maybe we'll say hello Birimiz tek birimiz çiftsek eğer If one of us is single and other has a partner İşte o zaman konuşmadan Then we'll move away without talking 4 uzaklaşırız E120130218 A123434E12343 .

I’m in an awkward situation these days. kimdi o tabi ben your eyes Who was he? You. “you and me” E120130218 A12341234S34Z . Who was she? Me.” bitmez olur demiştin kazandın You won 2 Bir fotoğraf karesinde için ağlar ki gözünden belli In a photo frame. seni de beni de sınamadı mı? Hiç gecem gündüzüm bir olmadı Didn’t love test us both? Aşk. 3 Aşk.06 FA1 Sen ve Ben You and Me – Funda Arar 1 Bugünlerde bir hal aldı beni. indeed. you were right Buram buram sen kokan geceler You’d said “The nights tha smell strongly like me will never end. seni de beni de sınamadı mı? Haven’t you ever lost the notion of time? Hiç gecen gündüzün bir olmadı mı? Didn’t love test us both? Haven’t you ever lost the notion of time? 4 İkimizde Yanıldık. you’re in a deep sorrow. indeed. ikimizde tükendik We both were mistaken Kazanan yok aslında We both have been exhausted Kaybeden var *sen ve ben* There is not a winner in fact But there are losers. zor olacak demiştin haklıydın You had warned me that it would be hard. that’s obvious from Kimdi o tabi sen.

please love me 3 Bu feryat bu hasret öldürür aşk beni This scream this longing this love kill me Uzaktan olsa da razıyım sev beni razıyım sev beni I accept if you love from distance love me 4 Ümitsiz yaşanmaz sevmemek elde mi? One can't live hopeless . give me the cure Kaybettim kendimi ne olur bul beni I've lost myself . ne olur beni sev beni In the name of lovers. is it possible not to love Can demek sen demek gel de gör bende mi? Heart means you . come and see if i have it still Sözümde sitem var kalpte mi dilde mi? My words has reproach is it in the heart or in the tongue Tez elden haber ver o gönlüm elde mi? Please inform quickly is that heart in your hands E120130218 A123E42Z . love me with my fault Dermansız dert olmaz dermana sal beni No sorrow is without cure .07 TT1 Hatasız Kul Olmaz No One Is Faultless – Tarkan 1 Hatasız kul olmaz hatamla sev beni No one is faultless . please find me Yoruldum halim yok sen gel de al beni I don't have strength come and take me 2 Feryada gücüm yok feryatsız duy beni I can't scream hear me Sevenlerin aşkına.

08 KD1 Şeytan Tüyü Something Special – Kenan Doğulu 1 Gel gidelim en başına Let´s go back to where it began Karşılaşma anı To the moment where we met Dedin benim adım yalnız You told me ‘my name is lonely’ Ne tesadüf benimki de What a surprise. mine too (I said) Kartlar açık oynayalım Let´s play with open cards Oyunlara kanmayalım dedik Let us not be fooled by their games we said Onlar gibi olmayalım Let´s be unlike them Büyüyü bozmayalım istedik Don´t affect this magical moment 2 Ama sen anlaşmayı bozdun But you didn´t keep your promise Ama sen bu garibi çok yordun And now this poor man is tired cause of you Ama sende şeytan tüyü var Yet there´s something special about you* Kahretsin Damn 3 Asla sana kızamıyorum I never can be mad at you Sana küsemiyorum I can´t feel hurt cause of you Sen beni aşık ettin You made me fall in love Asla yerine koyamıyorum kimseyi And no one can ever take your place Öl dedin de ölmedik mi When you told me to die. didn´t I* 4 Neden benim sana zaafım ---------- Gönlüme ilaç mı attin nedir ---------- Alışkanlıktan mıdır ki Maybe it´s because I´m used to it Her defasında affettim seni I forgave you every time İyi günde kötü günde In good and bad times Hep yanında olmadım mı senin Wasn´t I always there for you Hak ettim mi ben bunları Is this what I deserve Hani hiç beni üzmeyecektin Didn´t you tell me that you´d never broke my heart E120130218 A1233E4233Z .

liar A122E322Z E120130218 . go away Madem yarımsın bari bit Since you're half. go away 3 Kalple senin arana ne girdi ne dersin What came between you and the heart.09 MB1 Kalamam Arkadaş I Can’t Stay Friends – Murat Boz 1 Aşkla senin arana ne girdi ne dersin? What came between you and love. be finished Lütfen ne bi selam ne bi satır Please don't write to me or anything Dayanamam haydi git I can't stand it. huh? Kalbini çöpe atıp giderken söyle kimsin? Who are you to throw your heart away and leave? Tanıyamadım bu yenisini ben I couldn't recognize this new one Sevmişim bir yabancı Apperantly I loved a stranger Alışamadım bu yeni sana ben I couldn't get used to this new you Anlayamadım yalancı? I couldn't understand. huh? Böylesine bi ceza verirken söyle kimsin Who are you to apply such a punishment? Yaptığım altı üstü bir hata I merely made a mistake Sevmişim bir yabancı Apperantly I loved a stranger Tuz basar gibi açık yarama Like pouring salt to my open wound Sevmedin beni yalancı You didn't love me. liar? 2 Kalamam arkadaş git I can't stay friends.

like you have everything) 2 O da benim gibi gözü kara belli She's intrepid like me. I'd die. hey shrew 3 Yaktın beni hain You burnt me. faithless Tiryakin oldum yarim I'm addicted to you. nutty Bu aşk bizi yola getirmeli This love must chasten us Ölürüm sana olurum şşşt zilli I'd die for you. for sure Serserim deli dolu terelelli My rogue. tyrant 4 Teslim oldum sana bile bile I surrendered to you knowingly Kapıldım yine göz göre göre I've been seized obviously Ah! Başım dönüyor Oh. crazy. my beloved Çaldın beni benden You stole me off me a Düştüm ağına zalim I fell in your web. love has finally opened my door Usul usul yanıma sokulup By gently creeping beside me Özüme daldı Has dived into my core Sen daha önceleri nerelerdeydin Where have you been before? Demlendim kollarında I'm brewed in your arms Ateşinde In your fire Ben nasıl da senden böyle habersizdim How have I been so ignorant of you like this? Yenilendim dudaklarında I'm renewed at your lips Yok yok sende There's no nothing in you ** (sth. I'm spinning Kanım kaynıyor My blood boiling A122E322Z E120130218 .10 TT2 Ölürüm Sana I’d Die For You – Tarkan 1 Ah nihayet aşk kapımı araladı Oh.

it's hard for me. I don't know about the Hevesim kırık yüreğim buruk ne olacaktık bak ne olduk time passed by Canım istemiyor zoruma gidiyor böyle yaşamak bana ölüm I do not even consider them as time. and look what we got to be. I woke up to without you? Bana hiç tanıdık gelmiyor inan My tired face. every moment passing geliyor without you Senden sonra arasamda öncesini. since you've gone. Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı How long it has been. I saw in the mirror Believe me. Even if after you I searched what was formerly A122E322Z I got used to breathing in pain E120130218 . what were we Alıştım acı çekerek almaya nefesimi supposed to be. it does not seem familiar at all 2 Ne kadar oldu gideli bilmiyorum geçen zamanı. your scent is everywhere Aynada gördüğüm yorgun yüzüm Which number of day is this. I could not flee. my heart cringed. Living like that feels like death. My anticipation is broken. the departing Kaçsam kaçamam her yerde kokun var forgets. Sensiz uyandığım kaçıncı günüm If I fled. I do not want to.11 RE1 Senden Sonra After You – Rafet El Roman 1 Yaram ne kanar ne kabuk bağlar giden unutur kalan hep yanar My wound neither bleeds nor builds an eschar. the one left behind ever burns.

does everything for her Kara kara düşündürüyor She is spoiled like a child. all into ten thousand pieces Burda olsa. kıymetli bir tanecik Ana sütü gibi tertemiz As fresh as a flower. I tolerate whatever she does She makes me brood 6 O-. memories wont keep still Kalanlar gideni gönlünde taşır.O da biliyor O-. if it isn’t possible. If we hold on to each other.gözü kara O-. ne yapsa inadına hoş görüyor This heart pulls the strings for her.She loves too O— O yine bildiğini okuyor She is resisting love on purpose. she is brave She is again doing as she likes 4 Çiçek gibi tazecik. precious and unique Dudu dudu dilleri. O-. lıkır lıkır içmeli As pure as a mother's milk Gözleri derya deniz Her sweet words.insan hata yapabilir God.gör de duy da inanma Tuz buz oldu bu kalp ah on bin para I'm just pretending to smile.She is worried too O-- 7 Sen güldüğüme bakma. don’t believe it's real if you see Aldığım her nefeste.12 TT3 Dudu Sweet – Tarkan Tevetoğlu 1 Ağlamadan ayrılık olmaz.She knows it too 3 Bile bile kafa tutuyor aşka.O da tasalanyor O-. which are like a sea 5 Bu gönül ona torpil geçiyor. attığım her adımda This heart has broken. I should drink Her eyes. then we are undone Birbirimize tutunursak belki güneş doğabilir It can rain everyday. Love Biz böyle bilir böyle yaşarız wouldn’t be a burden for a lover This is what we know to be true and how we live 2 O-.O da seviyor O— O-. every step I make I wish she'd be here. my dearest would be by my side 8 Ata ata dertleri hep içime attım İnsan gibi yaşamak benim de hakkım I've always kept my sorrow to myself İçimdeki zemberek kırlıdı artık I've also got the right to live humanely Tamiri mümkün değil ise işte o gün yandık I cant take it anymore Hergün yağmur yağabilir.Onun da içi gidiyor O-.She wants it too O-.aşk sevene yük olmaz Ones who stay carry in their hearts the ones who leave. everybody can make mistakes. etrafnda fır dönüyor El bebek gül bebektir o.cancağızım yanımda olsa Every breath I take. the sun may rise A 1 2 3 4 S 5 6 3 7 4 4 8 2+1 3 S 4 4 Z E120130218 .hatıralar uslu durmaz No separation is without crying.

it starts all over again Döneceksin diye söz ver. from far away. give your hands to me A1234E1234Z You'll go.13 YS1 Döneceksin Diye Söz Ver Promise Me That You’ll Come Back – 1 Güneşin ufka değdiği yer Yüksek Sadakat Oraya git ama yine gel Döneceksin diye söz ver The place that sun touches to horizon 2 Böylesi hepsinden güzel Go there but come back again Git özlet kendini yine gel Promise me that you will come back Döneceksin diye söz ver This is more beautiful than all 3 Dinle uzaktan çalan şarkı hicazdan Go. from through the ashes Gideceksin ama yine gel If everything ends. a fire over again 4 Bana ne olur ellerini ver Listen. Please. but come back again Promise me that you will come back E120130218 . make yourself missed and come back again Yaktık seninle biz bir yangını yeni baştan Promise me that you will come back Dinle uzaktan küllerin arasından Listen. the song which playing is from the Hejaz Madem her şey biter yine başlar yeni baştan We scorched. from far away..

...14 MC2 Alametifarika Private Brand – Mustafa Ceceli 1 Sen… Aşkı şahikasın teksin harikasın You.The slave of beloved Ebedi hapsedilmiş unutulmuş biçareyim ben Condemned forever. find me A123123E3 E120130218 . lost in your way Etme bul beni Come on.The peak of love. the perfect Kalbime nakşedilmiş alametifarikasın Embroidered into my heart Ben… Canana kul köle ruhum bir çöle Me.. love me Per perişan et aşkına yor beni Devastate me. love me Per perişan et aşkına yor beni Devastate me. wear me out with your love Rüyaları hep sana yormuşum I've always interpreted my dreams about you Gel de bul beni Come and find me 3 Seni seviyorum deme sev beni Don't tell me "I love you”. wear me out with your love Deli divane olmuş yolunda kaybolmuşum I've been nuts about you. forgotten helpless Bir değil bin kere yanmışım sana ben I've got crushed on you not once but a thousand times 2 Seni seviyorum deme sev beni Don't tell me "I love you”.

we couldn't make it happen Ve aşk gitti bizden And love is over for us Önce sen. bye bye Bundan böyle bizi mazi say From now on. consider us a thing of the past Sanma ki içim buruk değil Don't think my insides are not sprained/twisted E ayrılık bu. malum A familiar story. kime kolay? This break up. one me İki damla yaş aktı gözlerimden Two tears flowed from my eyes Olmadı olduramadık It didn't work. 1 Bana müsaade hadi bye bye Excuse me.OÇ Aşk Gitti Bizden Love Left Us – Tarkan r Ozan Ç.15 TT4. for whom is it easy? 2 Nerde şimdi o içimde uçusan kelebekler Those butterflies flying inside me. where are they now? Bende o duygulardan Of these feelings in me Hiç kalmadı eser Not even a trace remains 3 Biri sen. biri ben One you. of course Aşkı gurura feda ettik We sacrificed love for pride Dönüşü yok ki bu sonun This end has no return Ayrı dünyalara düşüverdik We plummeted into different worlds 5 Bu bahçelerde bir zamanlar Once upon a time in these gardens Renk renk çiçekler açardı Colourful flowers were blossoming Ne yazık ki soldular How sad that they've faded Nasıl oldu da öyle bir anda How did it become that way so suddenly Olduk birer yabancı we each became a stranger Ne yazık ki ayrıldı yollar How sad that the roads have split A123123E3 E120130218 . sonra ben First you. then I Kaydık yıldız gibi gökyüzünden Like a star fell from the sky Bir türlü tutturamadık We just couldn't make it work Ve aşk gitti bizden And love left us 4 Tanıdık hikaye.

yok yollar uzun Not thinking about the long distance Yok sen küssün dinlemedim Or being put out with you. I have come Gurur için ne aşklar yaktım ama senle yerle birim I have given up such loves for my pride but I’m lost with you 3 Taklitlerimden sakındın mı yokluğumda Did you avoid my imitations in my absence? Onlar hep aslını yaşatır aptal olma They (imitations) always make you feel as if you were with the original. every part of me. from head to toe. don’t be stupid 4 Ben senin o terk etmelerini yerim Gittiğinde sende kaldı bi yerim Your abandonments are so lovely Sözde ayrılıkları bir kalem geçelim. let me know how you are 1A2314E5314E14Z E120130218 . geçelim A part of me was left in you when you went Let’s pass over so-called separations at once 5 Baktım sensiz günler çok uzun Kendimle küstüm hiç iyi değilim The days were so long without you Benim güzel öteki yarım. is burning Bildiğin o malum günahlara yine girelim. girelim Let’s commit those sins again which you know 2 Kalktım geldim. sen nasılsın onu bilelim I’m angry with myself and am not fine at all My beautiful other side.16 GÜ1 Sözde Ayrılık So-Called Separation – Gülsen 1 Ben senin o değişmeyen kaderin I’m that unchanging destiny of yours Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Oh.

17 KD2 Çakkıdı A 1 2 3a 3b 4 4 S 5 6 3a 3b 4 4 7 s 4 4 s 3a 3a Çakkıdı – Kenan Doğulu E1201302 .

tutunamadım No.to get sevap* Sonra affet. I couldn’t hold on Zor! Yokluğun çok zor Hard! To be without you is hard Alışamadım I couldn’t get used to 2 Vur. tövbeler ettim I repented 4 Ooofff ooofff Ooof ooof Acı biberler sür dilime dudaklarıma Spread this hot pepper on my lips** A 1 2 3. I understood this feeling inside without you Anladım durumu (bil)+. bu defa Trust me.E 2 3+ E 4 S 3.3+ E120130218 .18 TT5 Kuzu Kuzu Kuzu Kuzu – Tarkan 1 Bak! Kırıldı kolum kanadım Look! My arms and wings are broken Olmadı. come to me Süzüldüm. ister öp beni And you can kiss me Ama önce dinle bak gözlerime But look into my eyes and listen to me first İnan. taşlara vur sevabına Against the wall . wasted away without you 3 İşte kuzu kuzu geldim Here I came back just like you said before Dilediğince kapandım dizlerine How much times I wanted to bring myself to your knees Bu kez gururumu ateşe verdim This time I burned my pride down and came to you Yaktım da geldim You can leave me if you want to İster at. eridim Lean my head against your heart Sensiz olamadım I felt blue. vur bu akılsız başı Hit this stupid head by the stone Duvarlara. gel bas bağrına Then forgive me.

please. like a butterfly Göz açıncaya bitecek bir gün aç kalbini değerini anlaaar After opening your eyes.19 AD1 Budur This – Atiye Deniz 1 Binbir gece masalı gibisin You're like a 1001 night tale Oyunun içinde oyunların var Inside your game there are other games Gel memleket meselesi değil aşk Come. it'll be over one day 3 Bu mudur. make me feel love Kalp kalbe karşı değil kime ne aşk mesele Love is not mutual. who cares. every moment Kor hançeri yüreğini dağlar Burn your heart with a flaming dagger Ömrün sonu kelebek gibidir End of life. I don't care. love is a problem Bu mudur. this heart orders you everything Yut gel yeminlerini banane aşk mesele Swallow your promises. love is a problem E120130219 1E23E23E3M . love is not a country problem İnsan unutur herşeyi her an Humans forget everything. budur yürek herşeyi sana buyurur Is it this? Yes. love is not a state problem 2 Gel memleket meselesi değil aşk Come. dokunmadan aşk lütfen buyurur Is it this? Without touching.

yüzde tebessüm your skin's missing on mine.20 MC3 Eksik Missing – Mustafa Ceceli f Elvan Günaydın 1 Omzumda başım eksik. Elimde elin eksik. come on touch (my skin) . 3 Hani eksi diyorum ya o bile az Well. Gecelerden uykum eksik. You see. don't make them* happy Sensiz olmaz sensizlik anlatılmaz break the seal of these dark spells. yaslı hep gözüm My sleep's missing in the nights and smile's missing on face. 2 Ne olur dön geri sevindirme elleri Boz bu mühürlü kara büyüleri Please. your hand's missing in mine... yatağında kokun Your head's missing on my shoulder and your scent's missing on Tenimde tenin eksik. I always say it's missing. your absence couldn't be explained. you know I say it's missing. Hep eksik diyorum ya o bile az Can't be without you. gelde bir dokun my bed... even that's not enough. my eyes're always full with tears. 1m 1e 2m E 1e 2m 2 3 Z E120130219 . even that's not enough. come back.

it can't be. I never believed that it would end like this. I've cried all night for our love not to end. (I didn't believe) E120130219 . I didn't believe that it would end like this. 3 Gitme bitmesin diye bütün gece ağladım If we are meant to be. A 1 2 3a 3b 4 E 3b 3b 4 Z I can't do without you. saying to me that you onca laftan sonra bitti diyip çekip gitmem love me. and it's your present for me(/it's all bacause of you).21 GT1 Bitmesin For It Not To End – Gökhan Türkmen 1 Beni sana bağlayan tek söz seviyorum demen The only thing that ties me to you is you. biri kalır biri gidermiş o biri benmişim meğer My heart is like the lord of pains. why is my soul in hayır olmaz böyle biteceğine inanmadım grief? gidersen kalan hayalinle ben ne yaparım sensiza/olmazb olmaz böyle gideceğine (4 inanmadım) Don't leave. 2 Aşk seni bana yazmışsa niye bu ceza bu can yasta One goes another comes. What will I do with your dream after you left. why is that punishment. derdin efendisi olmus kalbim bu senin hediyen I won't go away after the words I've said. No. it seems that the one is me.

22 MS1.GE1 Şıkır Şıkır Shiny – Mustafa Sandal f Gülben Ergen
1 Nerdeyiz şimdi Bak, Ne kadar uzak? Tahmin bile etme bırak! Look where we are
Sadece çevirme gözlerini! Don't even try to guess how far it is
Bir tebessüm bile yetecek inan Just don't shift your gaze
Kalplerimiz sürükleniyor
Farkında değilsen hiç olma Even a single smile will be enough, believe me
Our hearts are getting involved,
2 Ne Aşklar gördü bu sahil, If you aren't aware of it, don't be
Ne fırtınalara şahit,
Vazgeçmişken çıktın karanlıkdan! This shore has seen such loves,
It has witnessed such storms,
3 Çarptı Gözleri aman ışıl ışıl I came out, rejecting the darkness!
Tam Yerinde yıldızlar şıkır şıkır
His eyes started to glow
4 Bütün alevler aşkımın şerefine All stars are in the right places, shiny
Sönüp giden senden bilsin... All flames are in honor of my love
And those that died out are because of you ...
5 İçimde bir tebessüm ah kıpır kıpır
İşliyor ya kalbime tıkır tıkır I'm smiling within all the time
It runs in my heart non-stop
All flames are in honor of my love
A 1 2 3 4 5 4 2 E 1 2 3 4 5 4 2 E 3 4 5 4 2 (3 4) And those that died out are because of you..

E120130219

23 GÖ1 Tuttu Fırlattı He Hurled And Took It – Gökçe
1 Tuttu fırtlattı kalbimi ezdi üstelik çiğnedi He took my heart and hurled it; crushed and trampled on it
Zamanla geçer dedi zamanla zamanla It will pass with time, he said; with time, with time

2 Aşkı çabuk söndü beni pabucunun ucuyla This relationship just smothered me under its heel
Eze eze geçti ve gitti Stomp, Stomp, then he just walked away
Geri sardığı hep aynı sahneyi oynadık We kept rewinding and replaying the same scene
Durduk keyfince, arada bir canını, cananını, We stopped once in a while when he pleased, *his heart and his
Ama hiç kimsesi oldum çok yoruldum beloved*
But I became a stranger, I'm exhausted
3 Bi sağa bi sola yalpalandım durdum
Onu görünce teslim oldum There I was, lurching side to side
Bir kere, iki kere, üç kere, dört kere, beş kere When I saw him I surrendered
One time, two times, three times, four times, five times
4 Tuttu fırlattı kalbimi, tuttu fırlattı kalbimi
He took my heart and hurled it, took my heart and hurled it

(1) A 2 3 1 1 2 3 1 1 E 1 1 4 4 ~
E1 20130219

24 FA2 Yok Yok Not Not – Funda Arar
1 Bir varsın bir yoksun başımı döndürdün Once you're here and then you're gone, you made me dizzy
Kırık dökük bu aşk saç baş yoldurdu bak Broken-down this love is, look, it made me tear my hair
Çıkmaz sokak sonu bu işin sorunu Dead end street the problem of this matter
Ben yokum yoruldum azat et kalbinden I'm not in, I'm tired, set me free from your heart
Nerede yanlışlar yaptık sorma derin Where we made mistakes, don't ask deeply
İpin ucu kaçmış bir kere… Tatlım There has been lost the thread already.. Sweetheart

2 Yok yok yok yok hiç şansım yok Not not not not I do not have any chance at all
Bu hayat bana hiç gülmez yok This life never laughs to me* (it never makes me laugh), no
Gönlümün sahibi yok bundan böyle There is no owner for my heart from now on

3 Çok çok çok çok dertlerim çok A lot a lot a lot, a lot of troubles I have, a lot
Var desem de hiç sabrım yok Even if I say I have, I don't have any patience at all
Kendimi kandırmak yok bundan böyle I will no longer fool myself

E1 20130219
A123E123E2323

25 EG1 Yaparım Bilirsin You Know That I’d Do It –
26 KD3 25Ebru Gündeş; 26Kenan Doğulu

1 Engel mi mesafeler aşk yoluna meşk yoluna Is the distance a barrier to love
Değer mi sebepsizken ayrılığa Is it worth to break up for no reason
Baş koydum ben seninle mutlu aşk yoluna meşk yoluna Having you by my side and being happily in love
Bulurum kaf dağına kaçsan da I would find you even if you`d escape to the highest mountain
2 Aşıklar anlar beni her halimi sevdiğimi The lovers know what I mean, understand me, see that I love
Dünyada bensiz bırakmam seni I will never ever let you be without me
Yalnızlar anlar beni her halimi sevdiğimi The lonely ones know what I mean, understand me and see that I love
Hayatta terk etmem seni I will never ever leave you
3 Yaparım bilirsin You know that I would do it
4 Deliyim gözü kara deliyim I´m insane, truely insane
Yakarım Roma'yı da yakarım ben I would set Rome on fire
Bulurum seni yine bulurum I´ll find you, find you either way, I´ll be, be with you again
Olurum yine senin olurum
E1 20130219
25 A 1 2 3 4 4 S 1 2 3 4 4 (4 4) 3

26 A 1 2 3 4 4 E 1 2 3 4 4 4 4 4 4 3

I wanna faint. Caddelerde dolanıp. tonight. 3 Yüzüm gözüm şişene kadar. I wanna scream.MO1 Dağılmak İstıyorum I Wanna Fall Apart – Ozan Doğulu f Model 1 Içimden bir masalın Tonight. ağlamak istiyorum Until my eyes are swollen. I wanna fall apart. Sen her gün yalanlar söyledikçe As you lied everyday. İçip sabaha kadar. E1 20130219 A1233S1233123Z . bayılmak istiyorum Drinking 'til the morning. Müsadenle bu gece. I wanna cry.27 OD1. 2 Çok değil kısa zaman önce Not long. a little time ago. Yorgun kırgın kahramanı Its exhausted hero gel gör ki yalnız tek hece Is one rhyme. Bir masal yeşerdi içimde A Fairy tale grew inside me. lonely. Can verdi kalbim de sessizce It quietly died in my heart. you see. dağılmak istiyorum With your excuse. bağırmak istiyorum Hanging around in the streets. ashes of a fairy tale külleri uçtu bu gece Flew away from inside me.

spend the night with me 3 Bir güzellik yapsana.28 MD1 Bir Güzellik Yapsana Do Me A Favor – Murat Dakılıç 1 Senin her halin sevmeye talim I'm ready to love you in every aspect İtiraz etmem iyleştik bari I wouldn't object. even if it fits or not Kitabına uydur gel. (I wouldn't dare to be with you) olsa direk yan çizerdim Do me a favor. at least we got better Ne kadar kırsan. I’m the claimant of your skin Çekeceğin var elimden. alacaklıyım teninden You understood what I meant. no one can defeat me 2 Yarım bıraktın. if I had it. You left it unfinished. my heart wouldn't defy you Sen bir şans versen sırtım yere gelmez If you could give me a chance. it's an urgent state. nor you could remunerate fully ne de tam tamına hakkını verdin Where is that insane boldness in me. wake up Ne dediğimi anladın sen. uysa da uymasa da You have to struggle with me. kalp karşı gelmez However how much you hurt me. I wouldn't dare it Nerde bende o deli cesareti. gece benle kalsana Try to wangle it. acil durum uyansana E1 20130219 1233E1233S33Z .

29 SO1 Kalpsizsin I Wanna Fall Apart – Serdar Ortaç 1 Çek git bakalım. the one who cries for you every night Kalpsizsin. buna da alışır this heart will certainly get used to this also Sevenlerin kaderinde in destiny of lovers Hasret çekmek büyük harfle yazılır hanker is written with great fonts 2 Her gidenin yerine yeni zalim bulunur There always a new truculent is found instead Gönül uslanmaz ki küle dönsen heart never settles down even if it burns to ashes Ayrılığın acısı sonra bulur adamı the pain of separation finds the man later Unut gitsin adımı forget my name 3 Sus sus söyleme Hush hush don't say 4 Kendini yerden yere vurmalısın You must slam yourself Kalbini yakıp ateşe atmalısın must burn your heart and throw it to the fire Sevgi nedir sen bunu anlamazsın you don't know what love is Çünkü sen vicdansızsın cause you're hard hearted 5 Geceler boyu yolunu gözleyen ben I. sana da bu yakışır Get out and go now. kalpsiz you're heartless. the one who waits for you all night long Senin için her gece ağlayan ben I. heartless A 1 2 3 4 5 4 5 1 2 3 4 5 4 5 4 5 4 5 oof E1 20130219 . it best fits your personality Elbet bu yürek.

kıydırtma canıma Sensiz bu kalp atmaz bir başına Yapma sakın dayanmaz yüreğim yokluğuna A12122 . affet saf yüreğim fark edemedi Kolay gelir hep ayrılık İlk başta terk edene Ama sonradan kor Yavaş yavaş işler en derinine 2 Dur öyle gitme koyma bir başıma Sensiz olmaz yok sensiz yapamam. Don’t Go Away – Özgün Üğürlü 1 Dur gitme biraz yaklaş yamacıma lütfen dinle E1 201302 Haksızlık etme. pişmanlık yerine can veriyorum Kıskandım.30 ÖÜ1 Dur Gitme Stop. Üzmem seni kırmam söz bir daha ağlatmam Yalvartma beni. evet hatta bir deliden biraz hallice Üzdüysem seni.

Lie 3 Şimdi gördüm gerçek yüzünü I have seen your true colours 4 Güne açan çiçekler gibiyiz .Lie..31 GH1 Yalan Lie – Grup Hepsi 1 Hani bensiz bir hiçtin You said that you’re nothing without me Nefes bile almak zor derdin You used to say it is hard to even breath Ben senin herşeyindim That I was your everything Yalan. lie 2 Gözüm görmez başkasını I don’t have eyes for anyone else Sen ve ben elmanın iki yarısı You and I are the two halves of an apple Bir ömür boyu beraber We’ll be together for a lifetime Yalan.. We’ll be together till we die – Lie...yalan...yalan. Our love is so pure . yalan No one can break us apart – Lie.......lie Öyle saf ki sevgimiz .... yalan We are like flowers that bloom in the morning ...yalan. yalan Lie.. lie Ölene dek beraberiz .... yalan Lie. 5 Hani bensiz bir hiçtin You said that you’re nothing without me 1 2 3 4 4 1 2 3 4 4 E 4erkek 4 4 5 E1 20130219 .yalan.. Ayıramaz bizi hiç kimse .Lie.

it's rising all the time Yokluğun azap yeryüzünde Your absence that's a torment on earth 3 Günahlarımla boyanmış bir hayat var kalan geriye What's left behind is a life colored with my sins Gözyaşlarıyla yazılmış her satır sözlerimde Each line is written with full of tears in my sentences 4 Direniyorum acılarına yine dünya World.. I'm resisting your pains again Yalanmış aşkların da Loves around you seem to also be told as lies İnadına yaşıyorum ama sorma I live on out of pure obstinacy but don't ask how Kıyamet ortasında.32 RE2 Direniyorum I’m Resisting – Rafet El Roman 1 Sessiz bir mecra şimdi hayat sen giderken Life takes a quiet course now while you're leaving Soğuktan da soğuk It's colder than cold Dondu yüreğim My heart that's just frozen Durdu yaşam Life stands still 2 Savaş sonrası gibi kalbimin içi Inside my heart is like in the postwar era Kan ve revan All covered with blood Büyür git gide inan Believe me.. In the middle of broken hell A12344E2344Z E1 20130219 .

35 KD4 İstanbul İstanbul – Kenan Doğulu 1 Nerde o eski İstanbul beyfendisi Kibarlık niye unutuldu Seni de mi bozdular sayın abim E1 201302 Kimdi o İstiklâl hanımefendisi Kırık topukla hala asalet Canını mı sıktılar sayın ablam 2 Eksik gelip binalar ve lazok mimari Emanete hiyanet etme ey ölümlü fani Bayrak yarışında yine bayraksız kaldık Kellemizi vururdu kızardı Fatih Sultan Mehmet Herşeye rağmen İstanbul çok farklı 3 Püfür püfür İstanbul’un etekleri Davetkar diri tepeleri Cüretkar. sayılı gün çabuk geçer Herşeye rağmen İstanbul çok tatlı A 1 2 3 E(42) 5 3 3 E(43. çilvesi Etileri. şehvetli geceleri Cayır cayır aşk kulübünün sahibeleri Şiddetli sever deli sakini Uykusuz gezer melekleri. Nişantaşısı. 42) . cıtır güzelleri Şıkır şıkır dans ettirir kokuş kokuş Cumartesi Salı Perşembe pazarlarında bütçesiz kaldık Değerini bilen bence dostlar. Poplar Rock stili. rakı sohbeti Boğazın allı pullu işvesi. Yeni Moda Avm’si Köfte ekmeği. deli gözleri Arabesk. geceleri 4 İstanbul geceleri 5 Kapalıçarşısı. Asmalı Mescit`i Bakırköy’ümün güzel sahili Bağdat Caddesinin gülleri.

36 EM2 Veda Gecesi Farewell Night – Emir 1 Bu gece son gelişim Last night I came to an end Bu seni son sevişim I have loved you to the end? Zor aldım bu kararı I took this decision with difficulty Ne çok şey kaybetmişim How much I have lost 2 Sana zaaflarımdan My weakness for you Koyu bir yalnızlığa A loneliness as strong Uzun yoldan gelmişim Has come a long way Ne kadar istemişim How long I have wanted 3 Beni senden alınca To take myself from you? Bir esinti ruhumda A breeze in my soul Yeniden doğulurmu Am I born again? Veda gecesi aşka Farewell to love 4 Yorulunca hayattan Tired of life Bir çok şey artık önemsiz Many things are no longer unimportant Ne atılığa ne satılığa What is thrown or sold Benim aşkım benim olur My love is okay 5 Hayır ağlama bitti No don’t cry (because) it ended Bu senin seçimindi This was your choice Seni anladı kalbim My heart understood you Aşkı bekleme gitti Don’t wait for love it’s gone A123455E123455Z E1 20130219 .

. öp ve geçeyim Tanıştığımız an mecnun oldum diyeyim E1 201302 Günlerden bir gün bir dudak okudum Bütün hayatım değişti diyeyim 2 Hiç durmadan hikayeler anlat bana Uydur uydur güzel hayaller kur Dünya dönsün herşey aksın boşver Sen ikimiz için zamanı durdur 3 Yalanlar söyle hadi Büyüle kırık kalbimi Gerçeklerden fayda yok Çekinme kandır beni 3w 1 2 3 3 E 2 3 3 3 3 ~ .37 BZ1 Hikâye Story – Behzat Gerçekler 1 Ben bir yarayım.

* Türkan is a special name for girls in Turkish And here. she didn't allow to kiss anyone. famous and 3A1233E1233E33 successful Turkish actress and her rules. E1 20130220 . I'm really drunk Çok mutsuzum çok çok çok I'm so unhappy. I'm not looking for bravery. 3 Dün gece birkaç film seyrettim canım çıktı ağlamaktan I watched several movies last night. so so so. that Türkan! * Yine öptürmedi dudaktan Again. Sendeki sabırda mübarek paslanmaz çelikten Your patience is really durable.38 DA1 Türkan Türkan – Demet Akalın 1 Kim bilir gelen geçen ne diyor halime Who knows what everybody says about me Ben değilim bugünlerde This is not me nowadays. and I died because of crying O Türkan yok mu o Türkan Türkan uhh. singer means "Turkan Soray" who is very beautiful. like it's made from stainless steel. Yediğim nanelerin haddi hesabı yok şişenin dibindeyim I'm doing really bad things. 2 Kendiliğinden gelsen ne olur aramıyorum yiğitlikten! Come here by your own decision.

amman bulurum vallah Kumar haramdır tövbe Hayat kumardır öyleyse hayat bize haramdır Yanacağız valla Allah. of Samanlık seyran olur derdim E1 201302 Kafasızlıktan amman. derdim Parasızlıktan of. of. amman kafasızlıktan Parayla saadet olmaz dediler amma Para olsa saadeti geç.39 OU1 Soğan Ekmek Onion Bread – Oğuzhan Uğur M Benim tek derdim. Tek tomarla on beş kanka Bulurum vallah amman. amman salça ekmekle Öpücükle prens olan kurbağa yok Parayla prens olan öküz çok Meteliğe kurşun atamıyoruz biz Kurşun alacak bile paramız yok Mabedi banka. banka olan insan çok of. Allah pişeceğiz vallah Borç yiğidin kamçısı amcası Sabancı olan hiç yok etrafta Varsa bikinin yaparsın birikim Ekmek yok pasta amman amman yiyorlar vallah Aşk çok yakar dediler usta Aşka tüp mü taksak acaba Eskiden dedemde nakit pek boldu Buraları bir vakit dutluktu 2 Bu devirde çakallar et yer Aslanlar aç aç dolaşıyorlar Herkes işin kolayını bulmuş Mis gibi takılıyorlar A M 2 2 lar~ . Best model bulurum vallah Hem bu tiple hem de bu boyla Umut fakirin ekmeği pek tabi Hayaller bedava aşk pespembe Romeo olmaya kasmasak mı ? Soğan ekmekle amman.

in the time that quickly passed by. I'm missing you 2 Ben zaten senden gelen her çileyi her kederi I’m already suffering every sorrow that comes Kabullendim sen gittiğin günden beri Since the day you left I have been enduring every fate. who made us so special Kadere boyun eğdik bile bile yenildik we gave up in the face of fate. every hardship Bazen duyarsan sitemli sözlerimi bağışla If you hear them. you and us Biliyorum döneceksin bir anda I know that you will come back Dün gece gördüm rüyamda inan çok özlüyorum seni I saw it in my dream yesterday. forgive me my reproachful words Çünkü çok özlüyorum seni because I'm missing you so much 3 Yanıyorum kıl de yok dumanda -------------- Bir sızı var taşıranda -------------- İnan çok özlüyorum seni Believe it. saying again and again that our love is a habit Arıyorum geçip giden zamanda I'm looking for it. I’m missing you A12E12223 E1 20130220 . just believe. Kayboluverdin bir anda You had disappeared at once Şimdi ne olduk seninle biz What are we now. we were beaten deliberately Kırıcıydık üstelik sevgimize alışkanlık diye diye we were breaching.40 GT1 Çok Özlüyorum Seni Missing You So Much – Gökhan Tepe 1 Sevgilim bizi böyle ayrı koyan My Love.

it is necessary to start from the scratch. herşeyi unutmak To forget about everything 4 Sanki bugün son günmüş gibi I want to live fully. selam verip yürümek istiyorum ben I want to salute it and keep going A1233E433E33Z E1 20130220 . dolu dolu yaşamak istiyorum ben As if today is my last day her ne çıkarsa yoluma Whatever gets in my way. hayatı sıfırlamak To reset the life sil baştan sevmek gerek bazen Sometimes.41 SF1 Sil Baştan From Scratch – Sebnem Ferah 1 Gücün var mı sevgilim Do you have the strength my love derin sularda inci tanesi aramaya To look for pearls in the deep water? cesaretin kaldıysa If you still have the courage hâlâ benle aşktan konuşmaya To talk to me about love 2 Söyle canım sevgilim Tell me dear hayat bize oyun oynuyor olabilir mi Could life be playing games with us? yorgun gibi bir halin var You look like you are tired. it is necessary to love from the scratch. duyguların karışık olabilir mi Could it be that your feelings are complicated? 3 Sil baştan başlamak gerek bazen Sometimes.

42 SI1 Boş Yere In Vain – Sıla 1 Bomboş kalbimin odaları bomboş halsiz hissiz My hearth is empty. at least we are aware of that 1 2 3 4 3 4 4+ E 5 2 3 4 3 4 4+ s 3 4 4+ E1 20130220 . very cruel Geceden bile sarhoş drunk even much more than the night 2 Fazla hep dahasına meylimiz bakma Always we desire more than more that we had Bize düşman kendimiziz fazla we are the enemy of ourselves Hep dahasına meylimiz bakma always we desire more than more that we had Bize düşman kendimiziz we are the enemy of ourselves 3 Ben sana nerden tutuldum How I had been fallen love with you Yokluğunda hem nasıl duruldum how I calmed when u were not here Sağ elimi solumla avuttum I solaced my right hand with my left hand 4 (Hep) boş yere boş yere In vain in vain 5 Kızmam eloğlu değilsinki I’m not angry. even much more drunk than me Sabahladım yedi gece durmadan üst üste I’ve never slept seven days and nights Gittiği yerden arar diye çok vicdansız maybe he call from where did he go. you are not stranger Şahaneyim demedinki you had never said" I’m perfect" Olmadı kabul farkındayız en azından ok we failed. it’s rooms are empty tired and senseless Nasıl bu kadar loş gece insafsız benden bile sarhoş how could be the night such heartless.

it is used as: "Hakkını helâl et" (Please consider my (material/interpersonal) debts to you satisfied) when going to a journey. Tek bir cevap var In my head. was a man's child Bir insan evladı vardı His circumstance was misty (= shattered) Hali dumandı Let [me] be touched after you Senden sonra el sürdür It's a pity for my heart! Nedim kalbime yazık ya A flower stands. Onu sen öldürme *: helâl etmek is literally "(to) make something legit". meaning "(to) consider something [one has done for someone] as satisfied" A12345E3434Z Usually. Hüznü isyanlarla. ward it off. İyi insanlar ağlat I would not have expected this from you Yesterday. always a question. he can lay claim to it in the afterlife. There is just one answer 2 Aşkını helal et aşkım.43 EO2 Senden Kıymetli Mi? Are It More Precious Than You? – Enbe Orkestrası 1 Biraz oynayacağız taşla. today you made me cry 3 Çal kalbimi çel kalbimi Good people make one cry Senden kıymetli bir hayır asla Dost vardı düşman vardı Steal my heart. And if one has a "hak" on someone else. E1 201302 . you made me laugh. you killed it. Kapımın önünde --------. Acıtıyor hatıralar We will play a bit. in front of my door 5 Bir çiçek duruyor. what could happen? 4 Göğsümde ağlayan One my chest crying. my darling (*) Bir güldürsen bin ağlattın. Ben bunu beklemez senden Vow your love paid off. as death can befall one easily when journeying. Let it be. Is it more precious than you? Olsun varsındı ne olacak ya Friend and foe there were. Memories hurt Aklımda hep bir soru.

calm love. thanks to you 2 Saçını bir sağa bir sola savuruyorsun ya baka baka Your hair is waving in the air. var artık lover A 1 2 3 3 E 4 2 3 3 2 S 3 Z (a a) E1 20130220 . shows my strength when I had forgot about it Evrenle barıştım bugün iyi ki varsın Today I have made peace with the universe. our luck changed in a moment İşte hayat böyle birşey şip şak değişir herşey This is life. you don't hesitate to take control of me] According to my wishes. lay down next to me.44 KD5 Şans Meleğim My Lucky Angel – Kenan Doğulu 1 Süper hızlı gelişti herşey bir anda döndü şansımız Everything arrived very fast. from now I have a Özlenilecek. in appearance you demand care. put my heart on fire süper) My lucky angel. to worry about. your roguishly smile. I can't get enough of watching doyamıyorum When you let your eye-lids droop languorously. meraklanılacak bir sevgili var artık. where have you been. [super. super] süper)a the best part/episode starts. it can change everything instantly Biraz mutsuzu mutsuzken çekim gücümü unutmuşken it changes sadness when I feel a bit unhappy. I Gözünü süze süze havalı havalı gülünce hayran oluyorum become your fan İstediğimi bile bile tatlı tatlı bel altı çekinmeden vuruyorsun ya Although I want a sweet. you’re attacking me with 6 spades İstediğimi göre göre nazlı nazlı gizliden renkte veriyorsun bana [*although you seem quiet. secretly you 3 Şans meleğim nerelerdeydin tam zamanında geldin (süper. you 've came at the right time En güzel bölüm başlıyor yanıma uzan seyredelim (süper. let’s watch[it] 4 Bugün tam havamdayım Today I'm in the right mood Yedi yirmidört ayardayım ready 7/24 in standard of time Dört dörtlük bir moddayım I'm in an absolute style of fashion Altın günüm bugün Today is my best day I left aside my vigilance Sağımdan kalkmışım I woke up smiling Gülerek uyanmışım there is nothing to be longing for.

45 OU2 Panpa 4O Anasına anne babasına baba Diyeceğiz galiba artık panpa Ortamlarda beni soran olursa 1O Ciddiyim bu ilişkimde Öldü dersiniz yalnızca hahaha Öncesinde pek lakayittim papapapa İmzayı da attık evliyiz artık Evlilik denen müesseseye Yaşlandık pörsüdük ve sarktık Fazla ihtimal vermezdim papapapa Üç beş toraman çocuk bile yaptık Kesin yüzük alıcam ben bu sefer Aşk bitti şimdi mantık… Vay Yoksa sevgilim beni keser Aldırma sakın sen sözlerime gelinim Pisipisine bağlanıyor başım Tek eşlilikte fazlasıyla yeniyim Hayal oldu kaçamaklarım Kaçınılmaz söze kalacaksın Hatun tuttu ellerimden Seni seviyorum aşkım… Götürüyor nikah masasına Bu işi dönüşü yok anladım Balayından kart atarım hı!~ A 1 2A 3 2B 4 2O Galiba sanırım evliyim artık Anam babam bile beni ona verdiler ABC – Oğuzhan Uğur ve Bora Öztoprak Hiç kimse korumadı beni evlilikten Bir de torun istediler yuh Sağa sola baktım pırıl pırıl Tanrım E1 201302 Donlarımı bile ütülüyo resmen Eve geç kalma lüksüm yok artık A Ölü sayılırım kısmen… Ben B Ölü sayılırım kısmeeeen… 3B Korkma genç sende lütfen bu kadar Evlilik her erkeğe yarar papapapa Bekarlık sultanlık haha Bu yalana şimdi kim kanar papapapa Salla artık geçmişini de mutlu et güzel eşini Çapkınlık nihayete ersin bırak kızların peşini Kimseden de yardım bekleme evlilik iki kişilik Evet dönüşün yok anladım Mutluluklar arkadaşım… Nasıll… .

yürünmüyor A I can't walking there. the most deceitful woman Sende kalmak bile bile To stay with you deliberately Yüzünü çizmek gibi su üstüne It's like drawing your face on the water's sheet Adını anmak gizlice. 2 O iğne sessizliği The silence of a needle Bir terzi ağzındaki Tailor is keeping it in his mouth Sensiz olmak böyle işte It's like being without you Niye böyle. niye? Why is this like that? Why? 3 Ah olmuyor I can't live like that Ne yapsam olamıyor Whatever I do Hep buzlu yolların My ways are always icebound A Yürünmüyor. To fall to pieces million times. I can't walking there B Dönülmüyor. the most deceitful woman Nasıl en çok sen acıttın? How could you hurt the most? E1 20130220 A 1 2 3A 4 5 3B Z . To recall secretly your name 5 Kâğıt evler içinde In the paper houses Yanmış her şey düşler bile Everything has burnt away. even dreams Peki sen en yanlış kadın But you.46 EA3 Kâğıt Evler Paper Houses – Emre Aydın 1 Kâğıt evler içinde In the paper houses Ateş yakmak gibi ısınmak için As if igniting the fire to heat there Sana gelmek böyle işte It's like coming to you Parçalanmak milyon kere. dönülmüyor B You can't turning back from them. [2x] 4 Ve sen en yanlış kadın And you.

I know what you're feelin' Shake it up şekerim. tell me what you're thinkin' Let me in. tell me what you're thinkin' Come on let's work in the service of love Come on let's work in the service of love Shake it up şekerim.47 İ KD6 Shake It Up Şekerim 48 İ KD7 Close To Your Heart Kenan Doğulu Kenan Doğulu 1 She smiled at me. make you learn to fly 5 (Shake it up şekerim) Shake it up şekerim Lose your sleep at night and drain you dry Shake it up şekerim. you're my only sweet thing Let me in. you're my only sweet thing Let's just do the thing we're certain of Shake it up şekerim. lovey-dovey all the time Driven men insane for generations I got lots of candy for you Spilling much blood all across the nations It'll make you cry. i'm out in the rain Shake it up şekerim. lovey-dovey all the time 4 Stop resisting. take a new measure I got lots of candy to make you mine Passion is a rare and long-lost treasure Lovey-dovey. you're my only sweet thing 6 Shake it up şekerim A 1 2 3 3 E(3w 3w) 1 2 3 3 4r Z A12S324256 E1 201302 E1 20130220 . I'll be your slave baby "I know a place where we can take it nice and slow" I'll keep the bad days away I know what you're thinking: don't stop. let me in. not sure you're understanding Seems you missed me right from the start Just how much I crave for you Never kept my name close to your heart 4 Lovey-dovey. I got what you're needin' 2 Let me in. said: "Would you like it sweet and low?" 1 I'll be your angel now. let met in 3 She said in a sexy lazy low key: "Can I make it right?" 3 Seems you missed me right from the start You put your trust on me. I'll take you through the night Never wrote my name into your heart Don't keep me waiting. I need that sweet thing Just like my own baby Telling you now this is real Like A newborn baby Give you the rest of my days 2 Shake it up şekerim. let me in. let the music begin Shake it up şekerim.

." Birden gelir kış (fark etmezsin)5-." He said Bu yağmurlar bu yüzden. ".49 EA4 Bu Yağmurlar These Rains – Emre Aydın 1 Kaybettikçe bir çentik attı. that's the reason of these rains. you cry." Birden giderler fark etmezsin. Bu yağmurlar bu yüzden. (Batar gemilerin bu yağmurlar yüzünden)5-. Kalbinde siren sesleri. "You’ve grown up. on my forehead. Wake up... for my mother. "Winter would come suddenly you couldn't recognize. Bu yağmurlar yüzünden)5+. I'm still here I'm not dead Tutunuyorum uçurum kenarına. " They would go suddenly you couldn't recognize. Kalbinde siren sesleri. for you. He said "You're tired. it wouldn't understood.. . siren sounds on your heart. God has notched Alnımın üstüne Tanrı Büyüdün dedi. Annem için annem için. your hands would bleed if you feel frightened 3 Bak burdayım ölmedim hala. that's the reason of these rains.." E1 20130220 A12334S233S35 . siren sounds on your heart.. (Ağlarsın belli olmaz. I'm hanging on the edge of a cliff Senin için unutmak için. As long as I grow. As long as I lost." 2 Uyan Kanar ellerin korkarsan eğer. to forget. Look.. (God) has took off sheets one by one Takvimin üstünden of the calendar Tanrı Yorgunsun dedi. That's the reason of these rains. for my mother 4 Büyüdükçe bir sayfa attı. your ships would sink because of these rains....

this echelon will march A1S234S5344E4Z E1 20130220 . but Ben aşkı böyle bildim That's how I knew love Gel merhem ol yarama Come. düşlere götür beni Press me to your bosom. be an ointment for my wounds 4 Ben hem kalp hem bedenim I'm both heart and body Nefestir ruhum benim Breath and spirit Aşk şarabı içelim I'm drinking the wine of love Tez gelse de ecelim Even though my death will come quickly Ben hem kalp hem bedenim I'm both heart and soul Ateştir ruhum benim Fire spirit Aşk şarabı içelim Let's drink the wine of love Kendimizden geçelim Let's loose ourselves 5 Bir ömür böyle geçmez ah ile Even though lifetime won't pass like that Ağlasan da gülsende nafile Even though you laugh and cry.50 YS2 Kafile Echelon – Yüksek Sadakat 1 Bendeki bu ateş sönmeden Before this fire of me deflates Mevsim yazdan hazana dönmeden Before seasons turn from summer to autumn Gözlerine uykular inmeden Before sleeps falls to your eyes Göğsüne yatır beni. everything's in vain Sen dursan da yürür bu kafile Even though you stop. take me to the dreams 2 Aşk bu cana bedenden hak ise Even though in love soul is more rightful than body Can ne cami çeker ne kilise It neither wants a mosque nor a church Ten sönmeden bitmez bu hadise This happening won't finish unless complexion deflates 3 Beni yanlış anlama Don't get me wrong Şikayetim yok ama I'm not complaining.

51 MC4 Bir Zamanlar Deli Gönlüm Once Upon A Time My Crazy Heart – 1 Ele avuca sığmazdı deli gönlüm Mustafa Ceceli Bir zamanlar neredeydi şimdi nerde The hand doesn't go in the palm my crazy heart 2 İster güneş ol yak beni Once upon a time where is she now where Yağmurum ol ağlat beni Aklım başka duygularım başka yerde If you want be the sun and burn me Be my rain and make me cry 3 Bir deli rüzgar savurdu beni böyle My mind different emotions somewhere else Bu mutlu tutsak benim altın kafeste One crazy wind took me away this way 4 İster güneş ol yak beni This happy hold is me gold cage Yağmurum ol ağlat beni Zincirleri yüreğimin artık sende If you want be the sun and burn me Be my rain and make me cry 5 Yok. ağlatmaz asla beni bir gün ayrılık My heart with the chains is yours Pişmanlığım nefret olmaz öfke olmaz Senden daha acı bir hasret bulunmaz No. the breakup won't make my cry one day I regret there's no hate no rage 6 İster güneş ol yak beni I found a more painful longing than yours Yağmurum ol ağlat beni Acılarla sevinçlerle yaşat beni If you want be the sun and burn me Be my rain and make me cry Let me live in the happiness of the pain A122S344566E1223445566Z E1 20130220 .

52 AD3 Güzelim A bvc ABC – Atiye Deniz E1 201302 .

it's your torture. A1233E4233E33aa E1 201302 . sufferer? bırak inceldiği yerden kopsun He/she will carry a blame of this event. I wouldn't linger it ufak ufak uzarım durmam I would take my things and go away valezimi toplar giderim I wouldn't have looked at your tears göz yaşına bakmam bakmam i wouldn't can't stand them even for a moment bir dakika bile kalmam I would break it and pass by sevene zulüm edeni yakar geçerim [a] the one who's gave me pain to the one who loves them I would burn and pass by 4 O halden anlamıyorsa sanıyorsa sen niye üzülüp kahroluyorsun If he/she finds that he/she can't settle at this situation. it's captivity 3 Ben senin yerinde olsam If I were you. and let it completely be torn. cause it's so worn. Leave it.53 AP1 Yakar Geçerim I Will Burn And Pass By – Ajda Pekkan 1 Yine yüzünden düşen bin parça You're sad again dalığ dalıp uzaklara iç çekiyorsun Thoughts are messing your head. you're sighing eğer bıçak kemiğe dayandıysa Are you on the verge of exhaustion bu amansız acıya göz yumuyorsun Why do you close your eyes against this cruel pain? 2 Akıl karı değil ızdırabım böylesi Your mind can't endure it. sevenin vebali onun boynunda Why are you getting sad. bu aşk değil esaretin ta kendisi it's not love.

Benim olacaksın I write here that you'll be mine 5 Çok tatlısın çok You are so sweet very sweet Seni veren Allah'a I thank God that he sent you Şükürler olsun You are so beautiful Çok güzelsin çok I understand the beauty 6 Ben güzelden anlarım You are going to jinxed 7 Göze geleceksin vallahi (you know masallah means that you have a lot of good thiings Kırkbirkere maşallah and it is like you appreciate this) Nazar değmez inşallah And he says kind of things so that she could be protected (masallah etc.. hakkındır You are coy and you have every right to be Buraya yazıyorum.) 6A223345656E22334565677765656 E1 20130220 . yakışır --------- Buraya yazıyorum.54 KD8 Ben Güzelden Anlarım I Know What Is The Beauty – Kenan Doğulu 2 Gözlerin menekşe bahçesi Your eyes are the gardes of violets Bu kadarı fazla gerek yok It is too much ( he wants to mean she is so beautiful it is like Sözlerin ipek gül denizi unreal) Bu kadarına hiç gerek yok Her words are silk. the sea of roses 3 Hislerim seni ele veriyor My feelings tell me that you are my other half Sen sevilecek yarımsın That i ill love forever Ellerim hep seni arıyor My hands are always searching you Yerin yurdun yanımdır Your place is just next to me 4 Nazlısın.. benim olacaksın I write here that you'll be mine Cilvelisin.

55 MC5 Sevgilim D My Love – Mustafa Ceceli 1 Sevgilim saçlarını tarayıp My darling. by combing hair Gerdanını okşayıp By caressing your dewlap Ninniler söyleyip dizlerimde uyutsam seni By singing lalabies. if without falling for destiny Kâğıt olup kalem olup By being paper and pencil Mutlulukla bir son bulup By finding an end in happiness. yet I need to hold your hands A12122 E1 20130222 . looking with love En son anımda bile söylemeliyim sevdiğimi I have to speak about my love even at my last moment Hiç bir şeye değişmem benle geçen günlerini I would not trade with anything. on my lap Sevgilim kadere aldanmayıp My love. En sonuma yazsam seni I wrote you at my end 2 Hiç bir şeye değişmem I would not trade with anything Aşkla bakan gözlerini Your eyes. the days passing with you En son anımda bile tutmalıyım ellerini At my very last moment.

56 FC2 Rüzgar Ektim Fırtına Biçeceğim ABVC ABC – Fettah Can E1 201302 .

57 BE1 Haberin Olsun ABVC ABC – Bengü E1 201302 .

Oooo make me believe in love… 1w 2 1 1 3 2 1 1 3 1w 1 1 1 3 E1 20130222 . of once more of hold on a little more Son bir dilek alacağım var kayıp giden yıldızlardan I have one lash wish on credit from the falling stars Of ki ne of bir daha kim duyar sesimi Of.. make me believe in love 2 Of ki ne of bir daha of az daha dayan Of. Make me believe in love. say something to me.58 KO1 Beni Aşka İnandır Make Me Believe In Love – Kolpa 1 Şimdi bana öyle bi şeyler söyleki durup dururken Now... Beni aşka inandır. of who will hear my voice again Ya bu kader baştan yazılsın ya da hayatın kendisi Either this fate should be rewritten or the life itself Nasıl silinir ben bilemedim yüzümden yaşam izleri I couldn’t find out how to erase these scars of life on my face 3 Ooooo Beni aşka inandır Ooooo. just like that Tam hayattan vazgeçerken beni aşka inandır Just when I’m about to give up on life.

Unutamadım seni. Sessiz sedasız ağladım. The days are not passing by when you are far. I cried quietly. Believe that I tried very hard to forget you. (Turned on and) watched a movie. You begrudged the last kiss for me. "Biliyorum. A12345344E344 E1 20130415 . soo. aynalarımı çöpe attım! I begun to loathe make-up and threw away all my mirrors! Durmadan yedim. Açtım bir film izledim. While eating it by myself. I cannot like the days without you.59 MO2 Makyaj Make-Up – Model 1 Çok uğraştım inan unutmak için seni. put on some weight. e biraz kilo aldım! Ate with out a halt. Sevdiğin tatlıdan yaptım. I got fed up by myself. Got up and made tea. I cleaned the whole house. Zaman bir türlü geçmedi. The time could hardly pass. 2 Bu sabah çok erken kalktım. Sevemem sensiz günleri." demiştin "ben gideceği yeri. Neden kurtulamıyorum senden? Why I cannot get rid of you? 4 Geçmiyor günler burada senden uzakta.. 3 Sıkıldım kendimden. What is wrong with me. O gün sarıldığımızda söz verdiğim gibi. Kalktım bir çay demledim. Aptal mıyım neyim ben? Am I stupid or something? Neyim var böyle.. Tiksindim makyajdan. Son bir öpücüğü çok görmüştün bana. Yığıldı şişeler her gün mutfakta. Bütün evi temizledim. The bottles piled up in the kitchen. Like I promised that day we hugged. 5 Affet beni sevgilim. I have no strength to wake up. Woke up very early this morning. Please forgive me my love. Yerken onu tek başıma. I could not forget you. Made the dessert you liked. Hiç halim yok uyanmaya." "I know” you said "where it will end up".

.Ellerinden. sky and earth are sleeping 2 Dolaşalım kumsallarda Let's walk on beaches Çılgın kalabalık artık uzaklarda Crazy crowd is far away now Yorulursan yaslan bana If you get tired.. gidelim bu şehirden While day rises or sun sets Gün doğarken ya da güneş batarken Maybe birds fly over us Belki kuşlar geçer üstümüzden Their wings are of your hands Kanatları senin ellerinden Of your hands . gökyüzü ve toprak uyurken While trees. just lean on me Sarılıp uyuyalım gün batımında Let's embrace each other and sleep in the sundown 3 Belki üstümüzden bir kuş geçer Maybe a bird flies over us Kanadından bir tüy düşer A feather may drop from its wing İner döne döne gökyüzünden It may come down from sky circling Hiçbir yüz güzel değil No face is ever beautiful than your face Senin yüzünden Let's get away from this city 4 Haydi kalk. E1 20130419 - A1234E1234 S4 .60 YS3 Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer Maybe A Bird Flies Over Us – Yüksek Sadakat 1 Gül renginde gün doğarken While the day rises with the color of rose Boğaz'dan gemiler usulca geçerken While ships pass by the Bosphorus Gel çıkalım bu şehirden Let's get out of this city Ağaçlar.

61 AÇ1 Martılar Gelme istemezsen / Don't come if you don't want to Yorgun düştüm yüreğim sana kırgın / Exhausted. you broke my heart İnandır bu son olmayacaksa / Make me believe if it is not the last Gelme istemem / Don' t want you to come Ne dediysem bir bir hepsi çıktılar / All the thigns i said they all became real eventually Üzerimden güldü geçti martılar / Sea gulls laughed at me as they fly over Bu aşk böyle yürümez sandım içime kapandım/ I thougt that this love wouldn't last. and became introverted ABVC Soğudum soğudum soğudum ısıttı şarkılar / I became cold. and became introverted Sevmenin adaleti yokmuş anladım / I understand that there was no justice of love Gelme istemezsen / Don't come if you don't want to Yorgun düştüm yüreğim sana kırgın / Exhausted. i became cold songs warmed me up Oldum olası sevmez kalbim matemi / For as long as i've know i didn't like Sea Gulls – Altan Çetinı sorrow Hiç gerek yok suç sende mi ben de mi / No need to argue that is it my or E1 201302 your fault Bu aşk böyle yürümez sandım içime kapandım / I thougt that this love wouldn't last. and became introverted Soğudum soğudum soğudum ısıttı şarkılar/ I became cold. i became cold songs warmed me up Oldum olası sevmez kalbim matemi / For as long as i've know didn't like sorrow Hiç gerek yok suç sende mi ben de mi / No need to argue that is it my or your fault Bu aşk böyle yürümez sandım içime kapandım / I thougt that this love wouldn't last. you broke my heart Ne dediysem bir bir hepsi çıktılar/ All the things i said they all became İnandır bu son olmayacaksa / Make me believe if it is not the last real eventually Gelme istemem / Don't want you to come Üzerimden güldü geçti martılar/ Sea gulls laughed at me as they fly over Bu aşk böyle yürümez sandım içime kapandım / I thougt that this love wouldn't last. and became introverted Sevmenin adaleti yokmuş anladım / I understand that there was no justice of love .

it was just a one-night stand Sev beni yine öp beni yine Love me again.62 AP2 Sev Beni E1 201302 Biliyorum erken ayrılık benim fikrimdi I know. I regret Taş altında uyurum laf altında kalamam I can stand a lot. early break-up was my idea Cevapsız sorular senin içindi Questions without answers were for you Yırttığım resim bizimdi belki Maybe the picture I've torn was ours Özledim şimdi pişmanım hani Now I miss you. kiss me again Tap bana yine delicesine Worship me like crazy again Yalnızlığınla aran bozuksa If you're not on good terms with your loneliness ABVC Love Me – Ajda Pekkan . but not harsh words Resmi görmeden yap boza dokunmam I won't touch the jigsaw puzzle before seeing the picture Ruhumu adasam anlarımda Even though sometimes I give my soul Tek gecelik aşktı sonuçta In the end. kiss me again Tap bana yine delicesine Worship me like crazy again Yalnızlığımla aram bozuk I'm not on good terms with my loneliness Sev beni yine öp beni yine Love me again.

alternatifim.asp?ac=132677 ] Yanarsın kalbim kanarsın kalbim Bir bakış için ağlamaya Bir gülüş için yalvarmaya Mutluluk için gün saymaya Geç kalmadık mı biz kalbim Ne sende umut var ne de bende Artık sevemem istesen de Sende fazlasın bu bedende Boş yere atma dur kalbim Ateşler içine atılıp yanarsın kalbim Camlar üstünde yürüyüp kanarsın kalbim Ateşe düşüp kendini yakarsın kalbim Camlar üstünde yürüyüp kanarsın kalbim Yanarsın kalbim kanarsın kalbim İnan artık tükendim kalbim ABVC .63 MG1 Kalbim My Heart – Müslüm Gürses Ben senden çoktan vazgeçtim Bu ömrü sende tükettim E1 201302 Esir ettin bir tatlı söze Boynumu büktün hep kalbim Ne olurdu söz dinleseydin Beni kula kul etmeseydin Peşinden sürüklemeseydin Ağlatmasaydın hiç kalbim Ateşler içine atılıp yanarsın kalbim Camlar üstünde yürüyüp kanarsın kalbim Ateşe düşüp kendini yakarsın kalbim Camlar üstünde yürüyüp kanarsın kalbim [ reklamı gizle / hide ads ] [ kaynak: http://sarki.com/goster.

noone asks about me Erdem Yolum yok yordamım yok I've got no road. I'm lapsing into silence Bir tek sırdaşım yok There's noone to share my secrets with Çektiğim acıların demindeyim bu akşam Tonight I'm in a midst of pain I've known Pişman desem değilim It's not like I regret Bir harmanım bu akşam I'm confused tonight Her gecenin sabahı Every night has a morning Her kışın bir baharı Every winter has a spring Her şeyin bir zamanı Everything has its time Benim dermanım yok I've got no cure ABVC . no helper Bir çıkmaz sevdadayım I'm in dead-end love E1 201302 Çekip vuranım yok There's noone to kill me Günüm yok güneşim yok I've got no day. no sun Uykum yok düşlerim yok No sleep.64 ME1 Bir Harmanım Bu Akşam I’m Confused This Night – Mehmet Sorum yok soranım yok I've got no questions. no dreams Kın olmuş susuyorum I became a folding.

com Sen de vardın o gün bizimle Dostlar anlattı adın çok geçti E1 201302 Üzüntümü herkes gördü yüzümde Tatsız anlamsız zaman zor geçti İki şarkı okundu Birisi çok dokundu Dönme derse gururun Ona uyma olur mu (x2) Ümitler yaşlanıp yok olup silinecek Giden uzaklaştıkça kalan kıymetlenecek Soldan sağa iki kalpli en zor bulmaca Aşkı birimiz çözecek birimiz de üzülecek (x2) English Puzzle You also were with us that day Friends were talking. turned into nothing The one who leaves moves away. please (x2) Hopes will get old and will be wiped.65 MB2 Bulmaca Puzzle – Murat Boz http://lyricstranslate. tasteless and meaningless Two songs were sung One of them has touched me a lot If your pride will say: "Don't return" Don't listen to it. your name was mentioned so many times Everyone could tell by my face how upset I was Time hardly passed. the one who stays becomes more valuable The hardest puzzle is among two hearts One of us will choose love. another will get upset (x2) ABVC .

bilemedim. Rain is crying for two of us Hem ağlıyor hem siliyor maziyi Both crying and erasing the past Kaderimdin. çözemedim. Aşkımız bitti masallar gibi Our romance has ended like tales 2 Kıymetini bilemedim. let it remain memory Sen yokken gönlüm yanımda sansın Whilst you are not here. hayâl oldum şimdi. today Duvar ağladı ben ağladım The wall cried. I cried 3 Kar çiçekleri gibisin temiz. let my heart believe you are A122E322Z E1 201302 . bilemedim I couldn't know your worth Seni nasıl çözemedim. çözemedim How couldn't I figure you out? Bugün resmini indirdim duvardan. You are like autumn crocus.66 MC6 Yağmur Ağlıyor Rain Is Crying – Mustafa Ceceli 1 Yağmur ağlıyor ikimiz için. I've become a dream now. You were my destiny. Give me a last kiss. clean Sende bulmuştum aşkı ben henüz I had just found the love in you Son bir buse ver hatıra kalsın. I had taken your photo away from the wall.

70 BG Biz Aşkı Meleklerden Çaldık We Stole the Love from Angels – Burcu Güneş Look me in the eyes under stars Bak yıldızlar altında gözlerimin içine Hear. the biggest storms come and go Bilmezler mi gelir geçer en büyük fırtınalar We stole the love from angels Biz aşkı meleklerden çaldık We're attached to each other very tight Birbirimize sımsıkı bağlandık E1 20130427 ABVC . there is something that winds tell us Duy rüzgarların bize anlattığı bir şey var Sometimes the biggest screams are like a whisper Bir fısıltı gibi bazen o en büyük çığlıklar Don't they know.

zarlar attım. kalır durmaz. all the rush and all this big talk Gidip geldim. sevmeye yürek lazım. have no salve. is it easy to foresee the fate without days goin by Sesim çıkmaz.71 GT Aşk Lazım Love Is Necessary – Gökhan Türkmen Tenimden gözlerimden söküp almak kolay mı yüreğimden. a heart to love. the door is open and if you get back. you think is it easy to love you deeply? Aşk lazım. if you become tired of others If you're mine. from my eyes.sonu görmek kolay mı gün geçmeden Duvarlardan. acım dinmez. bitmeyen (yepyeni) bir tat lazım Denizler boyunca uzanan kumlarda yatmak lazım We need love. sıkıldım bunaldım tafralardan Something stuck in my throat. threw lots of dices. bir yaz daha benimle. is it easy to wrest all the things from my Bir resim kalır bugün. you think it's easy to carry the love while Elinden tutmak lazım spoonin Söz lazım. günlerce gülmek lazım I hovered. just like the sun that has just risen Dilim varmaz. seni sevmek kolay mı ta derinden I'm sick abt all the walls. kapı açık dönersen. aşkta kazanmak kolay mı sevişirken I keep silent. doyarsan ellere Need to have a voice. From my body. yeni doğan güneş gibi gökyüzünden heart Only a photo left today. need a brand new taste which will last forever Benimsen. remains but wiggles. one more summer with me. I'll float on air E1 20130427 . koşmalardan. çıkarım göklere We need to lay down the sands rangin’ along the sea ABVC If you come. we need to laugh for days Need to hold your hands Gelirsen.

and cover on us Örtsen üzerimize (I wish) that your playfull skirts raise again (it has dual meaning. I have not seen such swagger.that your pupils come and sit in my eyes (he means they shall stare at each other) Öperken içsem ağzının çiçek balını . and lemon flowers at the same time (you become Ben görmedim böyle alımı çalımı my everything).. your abundance Iklimini getirsen bereketini bolluğunu . strut.... your fruitfulness.that I take your sin on my neck (means I shall be responsible for everything) and (take) you to my bosom (means I shall go to bed with you) Hem zehrim hem şehrim limon çiçeklerim olsan I wish that you be my poison... city... air Ya Rabbi dur duyur sesimi Anlamıyor kimsesizliğimi Hey God hear my voice make my voice heard Noone understands my loneliness (that I have no one) Ya Rabbi yetis ya Rabbi Hey God reach me my god Ya Rabbi dur duyur sesimi My God hear my voice make my voice heard Anlamıyor çaresizliğimi She does not understand my desperation Ya Rabbi elver ya Rabbi Hey God give me a hand my god In the remote.that I drink the flower honey of your mouth while kissing Günahını boynuma seni koynuma alsam . solitary place Tenhada kuytuda ücrada In an ill-faithed course (of events) Tekinsiz bir mecrada I wish that I say a prayer longing for you Dua etsem seni dileyen I wish that you become my insect my plant cover (vegetation) (He means even if he Börtüm böceğim bitki örtüm dies she should be cover on the grave) that you become my prayer that comes true and I shall say amen and thank God Olacak duam olsan amin desem hamdetsem I wish that I lay roots in you soil Toprağına kök salsam and that my life finds its end in you Senle nihayet bulsa ömrüm E1 201302 ABVC . secluded..72 MC Limon Çiçekleri Lemon Flowers – Mustafa Ceceli Uzakta çok uzakta güneyde Far.that you bring your season. literally he talks about the skirt of his lover and metaphorically this expression means someone to feel overly Havalansa yine zil çalan eteklerin joyfull) Gelip otursa gözlerime gözbebeklerin . very far away. in the south Yazlari sıcacık ve aşik (A city that is) pleasantly warm and in love in the summers A city that is cold and without you in the winters Kışları soğuk ve sensiz bir şehir (the city) And me (both) feel cold Ve ben üsüyoruz We wish that you stop by Bir uğrasan diyoruz .

73 GE Teşekkür Ederim Thank You – Gülben Ergen Kimdin Who were you Neydin bilmem I don't know what you were Ve bir gün And one day Geldin aniden You came suddenly Sevdim düşünmeden I loved without thinking Ama bir şeyden eminim halen But I am still sure about some thing Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim I love the love because of It suits you Bana da yaşattığın için sevgilim You made me also live the love Çok teşekkür ederim Thank you very much my love Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim I love the love because of It suits you Bana da yakıştığın için sevgilim You made me also live the love Çok teşekkür ederim Thank you very much my love ABVC E1 20130427 .

saying that you are sorry. Crazy people don't stop talking. Bitti dedimya olmuyor inanki senle ben I said it was over. my love. incredible. we cannot be together. İçi boş kalbini tattım ne yazıkki sevgilim I tasted/felt your hollow heart unfortunately. Kabullen yalnış gideni boş konuşma bari Admit it and at least don't talk nonsense. this makes me smile. Akıllanmaz akıl almaz bir halin var gülümseten You are incorrigible. Beni affet demekle bilki zaten çoktan geciktin Know that you are already late. thank you. (x2) ABVC E1 20130427 . Fırtına öncesi sessizliği görümüyormusun Don't you see the calm before the storm? Sen kendini ne sanıyorsun? Who do you think you are? Gerçeği sayende gördüm teşekkür ederim I saw the truth thanks to you.74 UK1 Teşekkür Ederim Thank You – Umut Kaya Anladım deli susmaz delisin sen artık I understood that you are crazy. Zahmet edip masallarla gelme karşıma Don't bother to come to me with nonsense stories. İçi boştan dolu olmaz bu nasıl rahatlık If something is empty you cannot make it full. what a confidence! Yalnış giden birşeyler var sende belliki It is obvious that there is something wrong with you.

won't come togetherDuygular kıyafetsiz Feelings are naked Doğal olur esas olur It gets natural. but still beautiful Bir adım gel biraz sarıl Come one step closer. gets essentialSiyah beyaz aynı terazide Black and white are on the same scalesBazen yanlış olur ama yine de güzel olur Sometimes it gets wrong. lean on me a bitUmut veren bir tavırla With a behavior that gives hopeBazı şeyler Some thingsBazı şeyler zamanla olur Some things happen with time ABVC Various Kinds Of Love – Kenan Doğulu . though they come into your hands. hug me a bitEzber bozan bir tavırla With a behavior that breaks the stale order of thingsBazı şeyler Some thingsBazı şeyler zamanla olur Some things happen with time Varsan varım oyun arkadaşım If you'll go for it. but can't be expressed with your tongueKelimeler şikayetsiz Words are without complaintsEle gelir de kavuşmaz bazı şeyler Some things. I will too.75 KD Aşka Türlü Şeyler E1 201302 Akla gelir de dile gelmez bazı şeyler Some things come to your mind. my game partnerAşk ortağım benim My companion in loveSevgilimsin You're my belovedBilsen ne güzel serdim yollarına If you only knew how beautifully I've placed on your roadBaşka türlü Different thingsAşka türlü şeyler Various kinds of love Bitebilir de sona ermez bazı şeyler Some things don't come to an end. even though they're finishedNoktalar kifayetsiz Full stops aren't enoughGöze değer de nazar tutmaz bazı şeyler One can't put an evil eye over some thingsMelekler telaşesiz Angels are careless Tuhaf olur başka durur It gets strange. it looks differentBeyaz kalem siyah kağıtta White pen on a black paperBüyük yazar yazmışsa The great writer wroteSu akar yolunu bulur Everything falls into place eventually Bir adım gel biraz sokul Come one step closer.

couldnt resist at last aşkmısın dertmisin yoksa canına susamak mı are you love.nler ge&#231.still cant understand aşktan adam misali acıdan nefes alamazken like a man out of love.mde g&#252.rt nala mine is folllowing the life fastly bu evde uyudum uyandım hala anlamadım i slept.cant breathe cause of pain &#246.life had become busy ne g&#252.became quiete.what kind of a republic is that senin ki nasıl bir hakimiyet ben anlamadım i couldnt understand what kind of a domination is yours sustum sustum sonunda dayanamadım i became quiet.n gecenin farkında not aware of the day.76 YA Cumhuriyet kalbimin orta yerinde bu nasıl cumhuriyet in the middle of my heart.you're still at the sme place sarılmak anlamlanmıştı seninle hayat oyalanmıştı to hug had become meaningful.z&#252.raven to your soul? benim ki hayatı kovalamak mı d&#246.give me all back ABVC Republic – Yalın E1 201302 .nd&#252.trouble.n&#252.night either şimdi hepsini geri verin bana now.with you.i woke up at home.iyor sen hala aynı yerde the days pass.

yetmez At the emergency exit door Dadadadan i tried not to make sad too much Ve karşında tüm inadımla ben second chance . bitmez. gel gülüm biraz gerçekçi olalım Well this is a head Sabır ağacı meyvesi tatlı tamam Not enough to kiss good Ama bu da can yani Dadadadan Ama bu da kafa yani And in front of you it's me with all my stubbornness İyi öpüşmek yetmez. come my rose let's get a little bit real Ok the fruit of patience tree is sweet Well this is a heart Gel gülüm. third chance Acil çıkış kapısında but now goodbye Üzmemeyi çok denedim Dadadadan İkinci şans. cıvıl cıvıl gözler tamam Not run out of whim . bitmez At the emergency exit door Dadadadan i tried not to make sad too much Ve karşında tüm inadımla ben second chance . üçüncü şans Ok nice lips . third chance Acil çıkış kapısında but now goodbye Üzmemeyi çok denedim Now i give up . third chance Acil çıkış kapısında but now goodbye Üzmemeyi çok denedim İkinci şans. let's enjoy ourselves a little bit İkinci şans. derdi bitmez. not run out of Ama bu da can yani Dadadadan Ama bu da kafa yani And in front of you it's me with all my stubbornness Kaprisi. not run out of problems . yetmez. üçüncü şans Ama artık elveda E1 201302 ABVC Dadadadan – Yalın . üçüncü şans And in front of you it's me with all my stubbornness Ama artık elveda At the emergency exit door Dadadadan i tried not to make sad too much Ve karşında tüm inadımla ben second chance . third chance Acil çıkış kapısında but now goodbye Üzmemeyi çok denedim Dadadadan İkinci şans.77 YA Dadadadan Come my rose . üçüncü şans And in front of you it's me with all my stubbornness Ama artık elveda At the emergency exit door Dadadadan i tried not to make sad too much Ve karşında tüm inadımla ben second chance . shining eyes Ama artık elveda Well this is a heart E artık pes diyorum biraz da keyfimize bakalım Well this is a head Güzel dudaklar.

78 FE Akşamlar ABVC Nights – Fatih Erkoç E1 201302 .

I couldn't take it ABVC .79 OS1. don't be hurt! Sen karalanma You.zz1 Dayanamam Bir his var içimde I Can’t Resist – Ogün Şanlısöy ve xzz i have a feeling in my heart Seslenir gerilerde calling behind me Yanlızlık peşimde E1 201302 loneliness follows me Sensizlik vurgun heceler struck without you The syllables are stressed with your absence Bir his var evimde i have a feeling in my house Süslerim resimlerle decorations with pictures That I decorate with pictures Yanlız düşlerimde alone in my thoughts Only in. don't be distracted. Buluştuk ellerinle we invented with your hands We encountered each other/matched up with your hands Döneceksin sanıyorken you will turn back while thinking As I thought. you'd return Yıllar geçti üzerinden years past Bulutlarda yaşıyorken while living in the clouds Yıldım dünya düzeninden i grew tired of the world Sen yaralanma You. don't be scratched out! Gel oyalanma dayanamam i couldnt take it. come Come on...

e. I'd be your last) *Note: This line can also be interpreted as "I also thought you'd stop" but normally that is written as "ben de duracaksın sandım" ABVC .80 GT Ayıp Ettin You Offended Me – Gökhan Türkmen Sensiz olacağımı bile bile bana kendini neden yar ettin E1 201302 bırakıp gitmene arkandan ağlayacağımı bile bile neden yüzüme güldün Knowing I'd be without you Why did you make me fall in love with you Knowing I'd cry after you when you leave Why did you smile at me çok şey kayıp fazlasıyla ayıp ettin her şeyi sayıp bana saygısızlık ettin There's quite a lot that is lost You offended me greatly While respecting all else You disrespected me beni kendine aşık kendini de bu aşka tanık ettin sonra da sensiz olamam sanıp duvarları bana dost ettin belki de haklıydın sen sadece kendine saklıydın dur ileri gitmeyelim dediğinde bende duracaksın sandım You made me fall in love with you And became a witness to this love yourself And thinking I couldn't be without you You made the walls become my friend May be you were right You were just private When you said "stop. let's not go any further" *I thought you would stop at me (i.

if memories are painful. sometimes it's necessary Geriye dönüp hiç bakmadan Without turning back Geride acılar var zaten Besides. will it matter E1 201302 Bedende ruh yokken When the soul isn't in the body Dertliyim kabul utanmam mı lazım I agree. you need her En doğrusu kabullenmek The right thing to do is to accept Valizin ne kadar aldıysa Fill the suitcase Çekip gitmek gerek bazen And leave. adı My condition is called "an autumn" Gerekli gereksiz takıntılar ruhumu sardı My soul is wrapped by necessary and unnecessary attachments When The Soul Isn’t In The Body – Bahadır Tatlıöz Sen misin inanmam bu enkazın mimarı I won't believe that it was you who ruined everything Peki geri dön desem ne fark eder All right.81 BT1 Bedende Ruh Yokken ABVC Sonbahar halimin soyadı. anılar acıysa yıpratırlar They'll fray you. there is pain behind you Geride anılar var There are memories behind you Yıpratırlar. they'll fray you .should I be ashamed? Çekip giden üzülmezken If the one who leaves doesn't get upset Kalan ne yapsın What can the one who stays do Kalbim diyor gurur yapma sana o lazım Heart says: don't play proud. if I'll say: "come back". I'm grieving .

Kalpler yanmış. I don't care Your hands are not here. Son sözlerimi bir sen duyacaksın. who cares I couldn't replace you I couldn't accept your absence Hearts're burnt . Razı olamadım sensizliğe. Ölüm korkutabilir mi? Sen olmadan bu kalp hissedebilir mi? Güneş batmış bana ne! Ellerin yok kime ne? Yerine koyamadım. Son nefesimde elimi sen tutacaksın. ABVC Angels Promised Me – Yalın The world can't make me sad Can the death scare me? Can this heart feel without you? Sun has fade out. yağmur ıslatmış. Meleklerin sözü var.82 YA Meleklerin Sözü Var Dünya üzemez beni. God protected lovers At my last breath. Tanrı korumuş ya sevenleri. you will hold my hand You will hear all my last words Angels promised me E1 201302 . rain's made them wet See.

.83 SO Ben Adam Olmam i don't deceive you i love crazily Koþarým peþinden kaçanlarýn i love crazily Doðruyu bulmakta zorlanýrým Severim sevmenin dertlerini Sonunda kollara yollanýrým E1 201302 Kör olur gözlerim seviyorken Kendime masallar anlatýrým Dillere düþerim her aþkýmla Yanarým yanarým aldanýrým Anasýný sattýðýmýn dünyasý.. (2) Kafayý yormam. sonuna bakmam ben adam olmam a deli gönlum neler ıster de seni aldatamam severim delice severim delice.. ABVC I Can’t Be A Man – Serdar Ortaç i run after the ones who run away from me i sweat on finding the truth i love the troubles of loving at the end i am sent to the other arms my eyes are blind when i am in love i tell fairy tales to myself i am talked about with every love of mine i burn i burn i fall for damn thing i don't wear my head out. i don't consider the consequences i will never be a man oh my crazy heart wants so much ..

84 FE Anlamazsın Sen Beni ABVC qqqqqq – Fatih Erkoç E1 201302 .

excuses Foreign eyes have been our reason As much as a little drop of the rain Don't I have worth in you The autumn is the day that we have left Who knows how many of it ended I have no tear E1 201302 .what will change These are childish fights.excuses Foreign eyes have been our reason We were like winter and summer There was always a race between us Maybe you were the first or I was.85 YA Yağmur ABVC Rain – Yalın We were like winter and summer You were the snowflake.I was the sun It is diffucult to defreeze these icies What will change If I beg These are childish fights.

just that thing what you call seeing through heart's eye I love you with any kind of your matter If we could wake up together. I won't trade that single moment for the world My itty bitty one.86 YA Küçücüğüm Hiç özlemediğim kadar özlüyorum bu aralar seni Niye bilmiyorum ama ben sadece senle mutluyum Ah şu gönül gözünden görmek dedikleri var ya Seni her halinle seviyorum Beraber uyansak. o ana dünyaları değişmem Küçücüğüm her şeyim Ne olur çok uzaklara gitme Gidersen öleceğim Karanlığa döneceğim Ooo! ABVC My Itty Bitty One – Yalın Nowadays I'm missing you as much as never before I don't know why but I'm only happy wih you Oh. bütün gün sarılsak Bana yetmez. hug all the day It wouldn't be enough for me. my everything Please don’t go too far away If you go then I'm gonna die I'm gonna return into the darkness E1 201302 .

tasteless and hopeless Istanbul is bigger than me I can't cope with it .87 YA İstanbul Benden Büyük With my tiny arms I can't get you back Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu söyle E1 201302 Okudum birer birer yazdığın notları Hep ayrılığı söyler hep bir kaçış satırları İstanbul benden büyük onla başa çıkamam Küçücük ellerimle seni geri alamam İstanbul benden büyük onla başa çıkamam Küçücük ellerimle seni geri alamam Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu söyle Okudum birer birer yazdığın notları Hep ayrılığı söyler hep bir kaçış satırları Sessiz tatsız çaresiz kaldım İstanbul benden büyük onla başa çıkamam Küçücük ellerimle seni geri alamam İstanbul benden büyük onla başa çıkamam Küçücük ellerimle seni geri alamam ABVC İstanbul Is Bigger Than Me – Yalın We were going along so well What happened to us We were crying together all the time Tell me what's happened I was reading one by one Notes that you wrote They all were about break-up All lines about escape Istanbul is bigger than me I can't cope with it With my tiny arms I can't get you back I'm left silent.

88 OU Mars Venüs Hangisi farklı bu kadınlardan Biri de aynı bini de aynı Uzun kısa sarışın esmer kızıl Farklı fikirler mimikler aynı Yemezler artık anladım Bu yüzden bağlanamadım Çok da tın Bu kahkaha bu eğlence Gün gelipte bitiverince Saf aşka fitne bulaştı Ben kadın kafasını çözünce Saadet parayla gelir usta Bedava aşk yoktur aslında Ev araba kat yat listede Çiçek böcekten verim bekleme Belki bulurum farklısından Eskisine göre daha tatlısından Işıkta değişiyor bunlar ama Karanlıkta hep aynısından Yemezler artık anladım Bu yüzden bağlanamadım ABVC Mars Venus – Oğuzhan Uğur E1 201302 .

89 MÖ Oyunbozan Kanun mu bu yalnızlık qqqqq – Mor Ve Ötesi Is this loneliness a law? İçindeki yabancı E1 201302 A stranger within you El üstünde dururken kuyuya düşen The one who was worsipped and then fell into a well Alnımda yazanlar mı Who's right . silindi hafızam So. this moment is a lied Nedir ki bak. I've listened to you Dokunmadım sana I didn't touch you Dokunmadım kalan rüyalara I didn't touch the remaining dreams Zarar ziyan döküldü ortaya Damage and harm were spilled out Ölüm kadar rahatmış ayrılık Break-up is as comfortable as death Ufak tefek birkaç sorun mu var Are there a few small problems Geçer. my memory was erased Hayat kadar yalanmış ayrılık Break-up is as much of a lie as life is ABVC .those who write my destiny? Aklımda kalanlar mı Or those tho stay on my mind? Oyunbozan mı haklı Or is the spoilsport right? Biri söylese I wish someone told me Bak dinledim seni Look. geçer zaman şu an yalan Time will pass.

don't look like this. my crazy soul. don’t look like that Bakma bakma öyle ama yoksa ben ağlarım Don’t look. that time we were in love very much Ayrılıklar mevsimi Season of separations Hey deli gönlüm kalk hadi Hey. and now the season is not love Yağmurda ıslandık o zamanlar çok aşıktık We got wet in the rain. stand up now Buralardan gitmek vakti It is time to go away from here Hoşça kal sevdalım Good-bye my beloved Dur beni son kez öp hadi Stop and kiss me for the last time Ama lütfen öyle bakma yoksa ben ağlarım But please do not look like this or I will cry then. I will cry then Çok sevmek yetmiyor aşk bir gün eskiyor It is not enough to love much. stand up now Buralardan gitmek vakti It is time to go away from here Hoşça kal sevdalım Good-bye my beloved Dur beni son kez öp hadi Stop and kiss me for the last time Ama lütfen öyle bakma yoksa ben ağlarım But please do not look like this or I will cry then. and once we looked love is over Yağmurda ıslandık o zamanlar çok aşıktık We got wet in the rain. stand up now Buralardan gitmek vakti It is time to go away from here Hoşça kal sevdalım Good-bye my beloved Dur beni son kez öp hadi Stop and kiss me for the last time Ama lütfen öyle bakma yoksa ben ağlarım But please do not look like this or I will cry then Hey deli gönlüm kalk hadi Hey. my crazy soul. stand up now Buralardan gitmek vakti It is time to go away from here Hoşça kal sevdalım Good-bye my beloved Dur beni son kez öp hadi Stop and kiss me for the last time Ama lütfen öyle bakma yoksa ben ağlarım But please do not look like this or I will cry then Bakma bakma bakma öyle Don't look. don't look like this Bakma bakma öyle ama yoksa ben ağlarım Don't look. I will cry then ABVC . the road is over. my crazy soul. my crazy soul. my crazy soul. the road is over.90 AA Ayrılıklar Mevsimi Season Of Sepatarions – Aynur Aydın Çok sevmek yetmiyor aşk bir gün eskiyor It is not enough to love very much Biz senle kaç mevsim hem güldük hem ağladık So many seasons we both laughed and cried together Bak işte yol bitti bir de baktık aşk gitti Look. don’t look. then we were in love very much Ayrılıklar mevsimi Season of separations Hey deli gönlüm kalk hadi Hey. Gitmekle kalmak arası kalbim zorda My soul is in trouble between leaving and staying Aşk kalır gözlerinde elveda Love will remain in your eyes like farewell Hey deli gönlüm kalk hadi Hey. stand up now Buralardan gitmek vakti It is time to go away from here Hey deli gönlüm kalk hadi Hey. one day love gets old Biz senle kaç mevsim hem güldük hem ağladık So many seasons we both laughed and cried together Bak işte yol bitti şimdi mevsim aşk değil Look. Bakma bakma öyle Don’t look.

E1 201302 .

it didnt burn on the skin. it didnt beat. next place" I stoped. a vulcano (i felt) in Paklamaz beni öteden beri hımlama hımlama Hindistan me Yok bi benzeri yakıyor gibi
Kalbin özlemi sen varsan Söylesin bir daha ne ister hayatında bir insan Çekilsin aradan aşktan korkan Senle gönlümün yerleşim yeri dünya değil aşkistan The one that is afraid of love shall get out of the way .happily. it will burn everyone (because) it is Ters köşedeydin gönlüme çarptın içimde volkan boiling" While i was saying what will it be D'oh! - you were in the opposite corner. (and) threw it on my heart Çekilsin aradan aşktan korkan As it was a lie. feels like it/he sets on (me/my heart) on fire let one say it again. next Kaynaya. next (in each lyric site it writes Yalan yetende but it has no meaning so i listened to the song and it is Yalan - ya. i didnt like. you crushed my heart.OD Aşkistan Its/he is so unique. Yok bi benzeri yakıyor gibi Kalbin özlemi sen varsan Söylesin bir daha ne ister hayatında bir insan Senle gönlümün yerleşim yeri dünya değil aşkistan ABVC - It doesnt shape my sharp lines since time immemorial hımlama hımlama İndia (just play with words for ryhme) *pfff that line killed me . i draw. kaynaya Allah muhafaza Herkesi yakacak vay vay vay vay Uflaya puflaya ne olacak böyle derken * again something like "God forbid.luckily. i said "is this ok?" I asked to my heart. Paklamaz beni öteden beri hımlama hımlama Hindistan İ hope it helps.91 AD. i was angry with everyone arround (ele güne is a saying like everyone arround) *Something like "because of too much dancing my heart will jump out of its Noone asked "how are you" to me. Thankfully. What can a human being want more from the life My hearts residental area is the land of love with you. tende) Paklamaz beni öteden beri hımlama hımlama Hindistan Yok bi benzeri yakıyor gibi
Kalbin özlemi sen varsan Söylesin bir daha ne ister hayatında bir insan Yazdım çizdim eline güne kızdım Senle gönlümün yerleşim yeri dünya değil aşkistan Halimi kimse sormadı geç - Durdum denedim olur mu bu dedim Kalbime sordum atmadı geç Oynaya. i tried. i got out of my routine (* ezber bozmak is an Uflaya puflaya ne olacak böyle derken idiom) Ters köşedeydin gönlüme çarptın içimde volkan I had a look on everyone. tende yanmadı geç Yalan yetende yanmadı geç I was on the trot all day. next you light a match. oynaya kalbim var ya Hop diye çıkacak ay ay ay ay I wrote.fortunately it finished. any corrections will be appreciated. not earth Gezdim tozdum ezberi bozdum Gezdim tozdum ezberi bozdum Herkese baktım olmadı geç Herkese baktım olmadı geç Kibriti çaktın gönlüme attın Kibriti çaktın gönlüme attın Yalan ya.

Land Of Love – Atıye Deniz ve Ozan Doğulu E1 201302 .

asked (for) this reason Ben çok yoruldum // I got too tired ABVC I Don’t Sell The Lies – Aynur Aydın E1 201302 . calm about hopes Daha ben hayattan // Me still from life Sen hiç korktun mu sordun mu bu sebepten // Have you ever been afraid of. I’d like to be renewed with you Tüm bedenimi yensen // I’d like you to defeat my whole body Şimdi çağrım var çağrım var // Now I’m calling.92 AA Yenildim Daima Haydi seninle seninle yenilensem // Come on. I’m calling Seninle ben alevler içinde // You and me in flames Sözlerin bunun için yeter mi? // Are your words enough for this? Bu bencillik değil mi ki // Isn’t this egoism? Gerek yok bütün bu oyuna // No need for this game Yalanları satma // Don’t sell the lies Gerek yok bütün bu şovuna // No need for this show of yours Yenildim daima // I lost all the time Gerek yok bütün bu oyuna // No need for this game Yalanları satma // Don’t sell the lies Gerek yok bütün bu şovuna // No need for this show of yours Yenildim daima // I lost all the time Hayli suskunum durgunum ümitlerden // I’m pretty silent.

Related Interests