You are on page 1of 11

REGISTRUL VOLUNTARILOR

PENTRU OFERIREA SERVICIILOR DE PRIM AJUTOR PSIHOLOGIC

Mjloc de
Nume, prenume Email Specializare Date de contact Disponibilitate Limba
lucru
1) Alcaz Aurelia psihologaurelia@gmail.com Psihoterapie 068634716 Orice 1-2 ore pe zi Română
modalitate
2) Andrieș Tatiana tandries859@gmail.com Consiliere tandries859@gmail.c Facebook 1-2 ore pe zi Română
psihologică om (Messenger)
3) Antonciuc Ana ana.antonciuc@mail.ru Consiliere 068218247 Orice 1-2 ore pe zi Română
psihologică modalitate
4) Arnaut Svetlana svetlana.arnaut10@gmail.com Psihologie clinică svetlana.arnaut10@g Viber 4-5 ore pe Română
mail.com săptămână
5) Эзбичак Олеся ezbiceacol@gmail.com Consiliere 079823030 Facebook 1-2 ore pe zi Rusă,
psihologică (Messenger) Română
6) Bargan Doina doinabargan95@email.com Psihologie clinică 79601605 Orice 1-2 ore pe zi Rusă,
modalitate Română
7) Bejenari Ludmila bejenariludmila3@gmail.com Consiliere 068788444 Facebook 1-2 pe zi Română
psihologică (Messenger)
8) Bîtca Lucia psiholog.lucia@gmail.com Consiliere 079787955 Orice 1-2 ore pe zi Română
psihologică, modalitate
psihoterapie
9) Boaghe Mariana mariana_bgh@yahoo.com Psihoterapie 060571818 Facebook 1-2 ore pe zi Română
(Messenger)
10) Bodorin Renata contact@renatabodorin.com Consiliere 069404960, Orice marți, miercuri, Română,
psihologică, Instagram, Facebook modalitate joi, 1-2 ore pe Rusă
psihoterapie @renatabo.coach zi
corporală, terapie
prin artă
11) Boghean Lidia diaboghean@gmail.com Coaching diaboghean@gmail.c Facebook 1-2 ore pe zi Româna
om (Messenger)
12) Bostan Irina irinabostan88@gmail.com Psihoterapie, 079028224, skype: Orice 1-2 ore pe zi Română,
Consiliere irisha7908 modalitate Rusă
psihologică
13) Budan Vera almabudan@gmail.com Psihoterapie 079036586 Facebook 4-5 ore pe Româna
(Messenger) săptămână
14) Buga Lorina psiholog.lorina@gmail.com Psihoterapie 069365516 Orice 1-2 ore pe zi Româna
modalitate
15) Burlacu Geta geta.burlacu@gmail.com Psihoterapie 069093203 Orice 1-2 ore pe zi Română,
modalitate Rusă
16) Cabac Ana sap.cantemir@gmail.com Consiliere 076723767 Orice 1-2 ore pe zi Română,
psihologică modalitate Rusă
17) Calancea v.calancea@yandex.ru Psihologie clinică, 079559787 Orice 1-2 ore pe zi Română
Veronica psihoterapie, modalitate
consiliere
psihologică
18) Căruță Elena elenacaruta@mail.ru Consiliere elenacaruta@mail.ru Facebook 1-2 ore pe zi Română
psihologică (Messenger)
19) Causnean Larisa lcausnean@mail.ru Consiliere 078940564 Orice 1-3 ore pe zi Romană,
psihologică modalitate Rusă,
Franceză
20) Cecan Angela angela.cecan@yahoo.com Coaching 068890336 Facebook 1-2 ore pe Română
(Messenger) săptămână
21) Cernolevschi Elya cernolevschi.elia@gmail.com Psihoterapie 079603903 Viber O zi pe Română
săptămână
22) Chirev Larisa larisa502@yahoo.com Consiliere 079462238 Viber O zi pe Rusă
psihologică săptămână
23) Chisari Liliana clily@mail.ru Consiliere 069793728 Orice 1-2 ore pe zi Română,
psihologică modalitate Rusă
24) Chișca Olga olga-chisca@mail.ru Consiliere olgachisca4@gmail.c Orice 3-4 ore pe Română
psihologică om modlitate săptămână
25) Chistol alex.chistol@gmail.com Consiliere 079719589 Viber 1-2 ore pe zi Română
Alexandru psihologică
26) Cicala Liliana cicalaliliana75@gmail.com Consiliere 068330944 Orice O zi pe Română
psihologică modalitate săptămână
27) Ciuciu Olesea ciuciu.olesea@gmail.com Consiliere 069609464 Viber 1-2 ore pe zi Română
psihologică
28) Cîrlan Diana dianacirlan87@gmail.com Consiliere 060530536 Orice 4-5 ore pe Română
psihologică modalitate săptămână
29) Clivada aclivada@gmail.com Consiliere aclivada@gmail.com Facebook 4-5 ori pe Română
Alexandru psihologică săptămână
30) Cojocaru Silvia silvica.cojocaru@gmail.com Consiliere 069206219 Orice 4-5 ore pe Română
psihologică modalitate săptămână
31) Coraberu Larisa coraberu@yahoo.com Consiliere 069162698 Orice 1-2 ore pe Română,
psihologică modalitate săptămână Rusă
32) Craciun craciun.margareta67@gmail.co Consiliere 069956523 Orice 1-2ore pe Română
Margareta m psihologică modalitate săptămână
33) Crasnojon-Laba ina_crasnojon@yahoo.com Psihoterapie 069044041 Orice 1-2 ore pe zi Română
Ina modalitate
34) Cravțov Cristina cristina.petrascu14@gmail.com Consiliere 068469254 Viber 1-2 ore pe zi Română
psihologică
35) Cucuietu Rodica rcucuietu@gmail.com Psihologie școlară 067319111 Viber 1 oră pe zi Română
36) Didilica Cristina criss77tina@gmail.com Consiliere 068552458 Telefon 1-2 ore pe zi Română
psihologică
37) Dilevschi Cezara cezara.dilevschi@gmail.com Psihoterapie 079111646 Viber 1-2 ore pe zi Română
38) Dodon Alina alinadodon86@yahoo.com Psihologie clinică 060230183 Orice 1-2 ore pe zi Română
modalitate
39) Dolghier Doina doina.dolghier17@gmail.com Psihoterapie +40737796217 Orice 1-2 ore pe zi Română
modalitate
40) Drăgan Cristina cristina.dragan92@gmail.com Psihoterapie, +40755955825 Orice 1-2 ore pe zi Română
Consiliere modalitate
psihologică,
Coaching,
Psihologie clinică
41) Dreglea dumytrytsa@gmail.com Psihologie clinică, dumytrytsa@gmail.c Orice În dependență Română
Dumitrița Psihoterapie om modalitate de solicitări
42) Dreglea Rodica r.dreglea@mail.ru Consiliere 068826741 Viber 4-5 ore pe Română
psihologică săptămână
43) Făureanu Natalia nfaureanu@gmail.com Asistență socială, 069495184 Orice O zi pe Română
familii în situații de modalitate săptămână
criză
44) Fedius Olga olchik92@yahoo.com Psihologie clinică 068135263 Orice 4-5 ore pe Română
modalitate săptămână
45) Fuior Ana annafuior@gmail.com Consiliere 079315804 Orice 3 ore pe zi Română
psihologică modalitate
46) Galac Larisa larisa.galac93@gmail.com Psihologie clinică 060177821 Orice 1-2 ore pe Română
modalitate săptămână
47) Gherța Nadejda ghertan85@gmail.com Consiliere 061167686 Orice 1-2 ore pe Română
psihologică modalitate săptămână
48) Goncear Valeria valeriagoncear@mail.ru Consilierea 069139423 Orice 1-2 ore pe zi Română
psihologică modalitate
49) Gorea Svetlana svgorea@gmail.com Consiliere 069312900 Orice 1-2 ore pe zi Română
psihologică modalitate
50) Grabovschi Elena elena.grabovschi@gmail.com Analiza 069413605 Orice 1 oră pe zi Rusă
Comportamentală modalitate
Aplicată
51) Grecu Tatiana tgpsiholog@yahoo.com Psihoterapie de 068975033 Orice 4-5 ore pe Rusă,
famlie și modalitate săptămână Română
individuală
52) Гуменная oxanagumennaya@gmail.com Consiliere 068003696 Orice 1-2 ore pe zi Rusă,
Оксана psihologică modalitate Română
53) Gutul Aliona alionagutul35@gmail.com Alte competențe 060413204 Orice 1-2 ore pe zi Română
de suport modalitate
psihologic
54) Hapco Polina phapco@gmail.com Consiliere phapco@gmail.com Messenger, 1-2 ore pe zi Română,
psihologică, prim skype, email Engleză
ajutor psihologic,
Parenting
55) Harabajiu Olesea olesea_harabajiu@mail.ru Consiliere 069078848 Orice sursă 1-2 ore pe zi Română
psihologică online
56) Hariton Daniela dh.psyconsult@gmail.com Psihoterapie și 062056216 Facebook 14:00 la 15:00 Română,
psihologie clinică (Messenger) în zilele de Engleză
marți, joi,
sâmbătă
57) Iachim Lilia psiholilia@gmail.com Psihologie clinică, 079574156 Orice 1-2 ore pe zi Română,
Psihoterapie. modalitate Rusă
Consiliere
psihologică,
Coaching
58) Ivanenco Aliona alionaivanenco@gmail.com Psihologie clinică 068633302 Orice 1-2 ore pe zi Română
modalitate
59) Lazăr Corina corinalazar2@gmail.com Psihoterapie 078333368 Orice 1-2 ore pe zi Română,
modalitate Rusă
60) Lichii Dana baltisap@gmail.com Consiliere 060785756 Orice 1-2 ore pe zi
psihologică modalitate
61) Lipcanu Arcadie natur.practic@gmail.com Alte competențe 069000950 Orice 1-2 ore pe zi Română
de suport modalitate
psihologic
62) Lungu Tatiana tatianalunguion@mail.ru Consiliere 069460588 Orice 1-2 ore pe zi Română
psihologică modalitate
63) Madan Ștefania stefi.07@mail.ru Psihoterapie 069576216 Orice 1-2 ore pe zi Română
modalitate
64) Mardari Elena elena_mardari@mail.ru Consiliere 069846199 Facebook 4-5 ore pe Română
psihologică (Messenger) săptămână
65) Marin Ana ana.marin@bk.ru Consiliere 069769076 Facebook 1-2 ore pe Română
psiholgică (Messenger) săptămână
66) Matvei Nadejda nadiamatvei@gmail.com Consilierea nadiamatvei@gmail.c Skype 1-2 ore pe zi Română
psihologică om
67) Maxim Lucia lucia_maxim@yahoo.com Consiliere, 69728465 Orice 1-2 ore pe zi Română
Psihoterapie, modalitate
Coaching
68) Maxim Victoria maxim_victoria@icloud.com Coaching 060480609 Orice 1-2 ore pe zi Română,
modalitate Rusă
69) Maximenco Lilia lilyamaximenco@gmail.com Consiliere 068792382 Viber 1-2 ore pe Română
psihologică săptămână
70) Mendes Tatiana tatianamendes1986@gmail.co Psihologie clinică, 60248021 Orice 1-2 ore pe zi Română,
m psihoterapie modalitate Rusă,
Engleză
71) Mihalache mihalache.veronica@gmail.co Psihoterapie 079401512 Orice 1-2 ore pe zi Română
Veronica m modalitate
72) Moga Ecaterina codpersonal@yahoo.com Consiliere codpersonal@yahoo. Facebook Română
psihologică com (Messenger)
73) Moraru Emilia emoraru2000@yahoo.com Consiliere 069774441 Orice 1-2 ore pe zi Română
psihologică modalitate
74) Moraru Ina statistika_09@mail.ru Grupuri de suport 068901909 Orice 4-5 ore pe Română
modalitate săptămână
75) Moroz Izabela Izabella_e@mail.ru Psihologie clinică 068284000, Orice 1-2 ore pe zi Română
izabella.enii33@gmai modalitate
l.com
76) Munteanu Lilia lilimunt@mail.ru Psihoterapie 079319468 Orice 1-2 ore pe zi Română
modalitate
77) Nastas Elena nastaselena.sap@gmail.com Psihoterapie 067218803 Viber 1-2 ore pe zi Română
78) Negru Diana negrudiana1@gmail.com Psihoterapie 069221818 Orice 1-2 ore pe zi
modalitate
79) Nicolaou Angela nicolaua@mail.ru Psihoterapie +373 69337474 Facebook 1 zi pe Rusă,
(Messenger) săptămână Română
80) Niculaeș Ana anya.niculaes@gmail.com Consiliere anya.niculaes@gmail Orice Programările Română
psihologică .com modalitate pe pagina de
FB
81) Oprea Miropia oprea.miropia@gmail.com Consiliere 069422528 Orice 1-2 ore pe zi Română
psihologică modalitate
82) Osadciuc Alina alina.ferdohleb@gmail.com Alte competențe alina.ferdohleb@gma Facebook 4-5 ore pe Română
de suport il.com (Messenger) săptămână
psihologic
83) Осадчая Елена elena.osadceaia@mail.ru Consiliere 069 45 65 08 Facebook 4-5 ore pe Rusă
psihologică (Messenger) săptămână
84) Paladi Oxana paladi.oxana@mail.ru Consiliere 061020501 Facebook 4-5 ore pe Română
psihologică (Messenger) săptămână
85) Panfil Nelea panfil.nelea@gmail.com Psihoterapie 068155005 Orice 1-2 ore pe zi Română
modalitate
86) Papuc Viorica papuc.pomana.viorica@gmail.c Psihoterapie 068232288 Orice O zi pe Română
om modalitate săptămână
87) Păpusă Nadejda pndy82@gmail.com Consiliere 068765825 WhatsApp 1-2 ore pe zi Română,
psihologică, Rusă,
Coaching Italiană
88) Paraschiv Ana annaparaschiv@gmail.com Coaching 062113086 Telefon 1-2 ore pe zi Română
89) Pasat Irina pasat.irinel@gmail.com Consiliere pasat.irinel@gmail.co Skype 1-2 ore pe zi Română
psihologică m
90) Pascari Rodica pascarirodica@yahoo.com Psihoterapie, 068775405 Orice 4-5 ore pe Engleză,
Consiliere, modalitate saptamana Română,
Coaching Rusă,
Franceză.
91) Pârvan Irina parvanir74@gmail.com Psihoterapie 069118233 Orice 1-2 ore pe zi Română
modalitate
92) Petrov Lilia liliapetrov@mail.ru Consiliere 069158623 Skype 1-2 ore pe zi Română
psihologică
93) Petrova Marina dzigarm1963@mail.ru Consiliere dzigarm1963@mail.r Facebook O zi pe Română
psihologică u (Messenger) săptămână
94) Pîntea Diana diana_pintea@mail.ru Consiliere 069048470 Orice 1-2 ore pe zi Română
psihologică modalitate
95) Pîntea Ștefan stefan9615@mail.ru Alte competențe stefan9615@mail.ru WhatsApp, 1-2 ore pe zi Română
de suport mail,
psihologic Facebook
96) Pînzari Diana dianapinzari@hotmail.com Psihoterapie 069577542 Orice 1-2 ore pe zi Română
modalitate
97) Pîslari Maria mariapislari111@gmail.com Consiliere 068844524 Facebook 1-2 ore pe zi Română
psihologică (Messenger)
98) Popa Svetlana svetlanapopa2015@gmail.com Psihoterapie 079927854 Orice 1-2 ore pe zi Română
modalitate
99) Popa Zinaida zina.popa.90@gmail.com Psihoterapie 079173638 Orice 1-2 ore pe zi Română,
modalitate Rusă
100) Popenco popenco.gabryela@gmail.com Consiliere popenco.gabryela@g Orice 1-2 ore pe zi Română
Gabriela psihologică mail.com modalitate
101) Postu- dipostu@yahoo.co.uk Psihoterapie 069299664 Facebook 1 ora zilnic Română
Blăjinu Diana (Messenger)
102) Procop stephany.procop@gmail.com Consiliere stephany.procop@g Facebook 1 zi pe Română
Stepanida psihologică mail.com (Messenger) săptămână
103) Procopciuc prokopchukf@mail.ru Consiliere 068024305 Orice 1-2 ore pe zi Română,
Violeta psihologică modalitate Rusă
104) Railean tatianarailean.35@gmail.com Consiliere 078255494 Orice 1-2 ore pe zi Română
Tatiana psihologică modalitate
105) Raru s.raru00@gmail.com Consiliere 068133299 Orice 4-5 ore pe Română,
Svetlana psihologică modalitate săptămână Rusă
106) Rebeja vitareb@gmail.com Psihologie clinică și 068095467 Orice 1-2 ore pe zi Română,
Violeta consigliere modalitate Rusă
psihologică
107) Roșca mihaela.rosc@gmail.com Psihologie clinică 079559279 Orice 4-5 ore pe zi Română,
Mihaela modalitate Rusă
108) Roșca mariana.rosca@inbox.ru Consiliere 069975520 Orice 1-2 ore pe zi Română
Mariana psihologică modalitate
109) Roșca tatianarosca37@gmail.com Psihologie clinică 067322945 WhatsApp 1-2 ore pe Română
Tatiana săptămână
110) Rotaru - natarotarusirbu@gmail.com Psihoterapie 069137821 Orice 1-2 ore pe zi Română
Sîrbu Natalia modalitate
111) Rudei rudeirodica7@gmail.com Mediator, 069361024 Orice O zi pe Română
Rodica Consiliere modalitate săptămână
psihologică
112) Rudoi Elena elena.rudoi@gmail.com Coaching 069571668 Orice 4-5 ore pe Română,
modalitate săptămână Rusă,
Engleză
113) Rusnac srusnac58@mail.ru Psihoterapie srusnac58@mail.ru Facebook 1-2 ore pe zi Română
Svetlana (Messenger)
114) Russu angelicarussu@gmail.com Consiliere angelicarussu@gmail Facebook 1-2 ore pe zi Română
Angelica psihologică .com (Messenger)
115) Russu Inga russu_inga@yahoo.com Psihoterapie 068220021 Orice 1-2 ore pe zi Română
modalitate
116) Sârcu-Ursu daniela.sarcuursu@gmail.com Consiliere daniela.sarcuursu@g Orice 1-2 ore pe zi Română
Daniela psihologică mail.com modalitate
117) Șargu natalia.terinte@gmail.com Psihologia muncii și 069234250 Orice 1-2 ore pe zi Română
Natalia organizationala modalitate
118) Scutaru alya.scutaru@mail.ru Consiliere alya.scutaru@mail.ru Orice 1-2 ore pe zi Română
Albina psihologică modalitate
119) Schin Igor schinigorlawer@gmail.com Consiliere 079319381 Facebook 1-2 ore pe zi Română
psihologică (Messenger)
120) Simion simion2simion@gmail.com Consiliere simion2simion@gmai Orice 1-2 ore pe zi Română
Simion Dănuț psihologică l.com modalitate
121) Simboteanu daniela.simboteanu@gmail.co Psihoterapie daniela.simboteanu Facebook 1-2 ore pe zi Română
Daniela m @gmail.com (Messenger)
122) Simcov simcovliliana@gmail.com Psihoterapie 068475740 Orice 1 oră pe zi Română
Liliana modalitate
123) Simmons dianasimmonsemail@gmail.co Psihologie clinică 069985200 Orice 1-2 ore pe zi Română
Diana m modalitate
124) Solovei slvnatalia@yahoo.com Consiliere slvnatalia@yahoo.co Skype 1-2 ore pe zi Română
Natalia psihologică m
125) Soroceanu zinaidasoroceanu@gmail.com Consiliere 060251406 Orice 1-2 ore pe zi Română,
Zinaida psihologică/ modalitate Rusă
coaching
126) Spulber Consiliere +393498643527 Skype 1-2 ore pe zi Română,
Diana psihologică, dianaspulber, Rusă,
Psihoterapie WhatsApp, Italiană
Viber
127) Stafii Angela angelastafii@gmail.com Rapid Personal 078874144, Facebook 4-5 ore pe Română
Transformation whatsapp, instagram (Messenger) săptămână
128) Stavila Alina alinastavila86@gmail.com Psihoterapie 068988887 Facebook 1-2 ore pe zi Rusă
(Messenger)
129) Stefanet dianas2009@gmail.com Consilere, 079988055 Viber, 4-5 ore pe Română
Diana psihoterapie, Facebook săptămână
coaching (Messenger)
130) Stîncă Val revista.spiridusii@gmail.com Consiliere 069113276 Orice 4-5 ore pe Română
psihologică modalitate săptămână
131) Tarnovschi a.tarnovschi@yahoo.com Consiliere 068807175 Orice sursă 1-2 ore pe zi Română
Ana psihologică online
132) Tatarciuc taionela20@gmail.com Psihologie clinică 069186581 Facebook 1-2 ore pe zi Română
Ionela (Messenger)
133) Terzi- dterzibarbarosie@gmail.com Psihoterapie 069146891 Orice 4-5 ore pe zi Română
Barbarosie modalitate
Daniela
134) Tiron renata.tiron@gmail.com Psihoterapie 068605044 Skype 1-2 ore pe zi Română,
Renata Rusă
135) Toma Sergiu sergiu.ifis@gmail.com Psihoterapie 068271444 Orice 1-2 ore pe zi Română
modalitate
136) Topada parascovia.topada@gmail.com Psihoterapie parascovia.topada@g email 1-2 ore pe zi Română
Parascovia mail.com
137) Trigub carolinatrigub@gmail.com Psihoterapie, Karolina Trigub, Orice O zi pe Rusă,
Carolina Supervizare Facebook modalitate săptămână Română
138) Tucan Lilia tucan.lilia@gmail.com Psihoterapie 069121721 Orice 4-5 ore pe Română,
modalitate săptămână Rusă
139) Turchină tatianaturchina.usm@gmail.co Consiliere 068013190 Viber O zi pe Română
Tatiana m psihologică săptămână
140) Ungureanu ungureanu.liuda11@gmail.com Alte competențe 079908854 Orice 1-2 ore pe zi Română
Ludmila de suport modalitate
psihologic
141) Vasilioglo daniela-vasilioglo@rambler.ru Consiliere 069112374 Orice 1-2 ore pe zi Română
Daniela psihologică modalitate
142) Versteac tatinca@gmail.com Consilierea 069613402 Orice 4-5 ore pe Română,
Tatiana psihologică modalitate săptămână Engleză
143) Vîrtos ghenadie.virtos@gmail.com Psihoterapie ghenadie.virtos@gm Facebook 1-2 ore pe zi Română
Ghenadie ail.com (Messenger)
144) Wolf Yana yanavoip@gmail.com Psihologie clinică 079014444 Viber 1-2 ore pe zi Engleză
145) Zaharov csptcantemirpsi@mail.ru Consiliere 078492587 Skype, 1-2 ore pe zi Rusă,
Raisa psihologică Facebook Romănă
(Messenger)
146) Zavtoni ozavtoni@rambler.ru Consiliere 078480029 Viber 1-2 ore pe zi Româna
Oxana psihologică

Rate