http://prepis3.posterous.

com/prepis Osoby a obsadenie

Robo K., ex-minister obr...vnútra

Vanda V., redaktorka Pravdy

Peter K., redaktor Pravdy

Nora S., šéfredaktorka Pravdy

29. 6. 2011, 18:28:40 hod.

Áno.

No čau, jak sa Ti to ľúbi?

No vieš čo, musím si to pozrieť a nevadí keď to spravím až na budúci týždeň?

Mne je to jedno.

No pozerala som si to a je to, akože oni to zatajili, oni to dali do utajovaného režimu?

Áno.

Dobre, lebo ja si to prečítam, potom si pripravím otázky pre tých volov a potom ešte Teba povyzvedám trošku dobre?

Nezrozumiteľné.. JKS či JKP či jak to oni volajú ten jednotný oný, to je v utajenom. Toto za normálnych okolností by nebol dôvod na to, asi zrejme utajovať to, ale hlavne oni to podľa zákona o rozpočtových pravidlách, v tej drobnej analýze to máš napísané. Oni to strčili pod ten projekt, akože to pod to patrí a samozrejme nemuseli. Ale faktom zostáva, ten projekt proste ktorý sa vysúťažil a vyhral LYNX, EOD nebolo tam, to nebolo v tom pôvodnom projekte. To tam jednoducho nebolo. Čiže oni urobili, akoby doplnok k tomu, čo už bolo vysúťažené čo sa tiež robiť nesmie pochopiteľne. A potom to ešte ako keby súťažili. Takže ako transparentnosť o týchto veciach ako hovoriť sa vôbec nedá.

Dobre, dobre. Ja si to zajtra, lebo neviem či zajtra čo budem robiť a možno že to už zajtra začnem robiť, len neviem či to stihnem. Ale určite to spravím.

Ale né, však ako to né no tak.

Né no však my sa tešíme na takéto veci. Vieš akože ja keď mu môžem vyťať, lebo vieš akí sú oni drzí. Oni si normálne zavolajú, na mňa si netrúfajú. Oni si zavolajú mladého KOVÁČA a RUDOLF ho tam začne kefovať a že on nám nebude dávať informácie a že, že hentó že keď sa budeme takto k nim správať no úplní kokoti. On si mysli, že ja sa z nich poseriem, alebo čo?

že budeš na mäkko.

Dobre, dobre. Díky čau.

čau.

22. 7. 2011, 11:11:34 hod.

..vráť mi tie papiere.

čo ti mám?

Tie papiere čo som vám poslal mi vráťte naspať.

Prečo?

No tak lebo už si Galko vydal oné, správu ČTK do piče, že ako reakciu na hentie podozrenia, sám, prvý. Ako ja vám dám veci mate to tri týždne, no seriem na to ja už vám nebudem dávať nič.

Ty počúvaj, ja som to dala tomu

Vandi, nerieš to. To akože neni tu Klaudia dokonca ani dnes, a ako to po tom čo to Galko už vydal, ako nejaká reakcia, dajte mi tie papiere naspať, ...nezrozumiteľné...

Počuj, ja som týždeň mimo... .....

Ale tak nepýtajte už odo mňa nikdy nič, pretože keď vám niečo dám tak to skončí tak, že sa Galko stihne sárn obrániť ešte predtým ked' to niekde vyjde. Sám iniciatívne dá platenú tlačovú správu o kauze ktorú ja som otváral v televízii pred mesiacom. Že už to inšpekcia vyšetrila, a že je všetko v poriadku. Sám sa prizná v tej správe ku všetkému, a ten Kováč není schopný napísať článok, že je to verejné priznanie, že absolútne bez súťaže, že urobil oné. To je také nezrozumiteľné? Však mňa by ste zožrali. To jak je možné, že vtedy ste vedeli písať všetko za dvadsaťštyri hodín. Dneska nie ste schopní najebať ani Spišiakovi, že išiel 130. To je neuveriteľné. Neuveriteľné. Naozaj neuveriteľné. To je proste, ako to je, tomu proste ja proste prestávam rozumieť.

No dobre, no.

Dobre, Vandi skús mi to poslať to, nech to do, niečo ešte s tým ja vymyslím. Dobre?

Dobre, ja keď sa vrátim ja sa ti ozvem. čau.

22. 7. 2011, 11:15:38 hod.

Ahoj Vandi,

Ahoj Peťo. Počúvaj, my srne s tou kauzou nerobili nič, že?

S tými onými?

No.

No ja to mám napísané, lenže ešte to nešlo.

Jaj, tak ty si sa ich pýtal. Hej?

No ja som sa ich pýtal. Lenže.

Ale oni dali platenú správu do ČT, vieš?

Oni dali platenú správu ako vždy, lenže oni to zahrali tak, že ako podľa inšpekcie je všetko v poriadku. Lenže Galková inšpekcia nepovie že Galková zmluva je nie v poriadku.

Lebo teraz mi volal nazúrený Kaliňák, že mám mu vrátiť papiere a že on sa na nás vyserie a hento a hento, a ja vieš som nič nevedela. Dobre. A ty si to normálne napísal a Paťa to zase nedala. Hej?

No, ako že je to od včera v (zásuvke -nezrozumiteľné), tak neviem či to ešte chce dať, alebo čo.

Lebo rozčuloval sa, že ani Spišiaka sme nedávali, že išiel 130 a že serieme na to a a vieš no.

Prečo by sme nedávali, ja som to písal.

Ja neviem no. Dobre takže lebo ja som si hneď myslela, že akože ty si sa pýtal a oni dali platenú správu. A Paťa to zase nezaradila.

Áno, oni mi už toto robia stále .

Dobre Peťko, díky ti, vieš čo ja , ja zavolám Kalimu aby vedel o čo ide, no.

Hej, povedz že je to napísané, že sme ich tam normálne zdrbali za to aj že tá ich inšpekcia nič nepovie, keďže sama seba kontroluje, no ale zatiaľ, možno to ešte pôjde, neviem.

Dobre...

22. 7. 2011, 11:17:52 hod.

Áno.

No, počúvaj, tak tá platená správa vyšla na základe toho, lebo oni nám to teraz začali robiť, lebo sa nám tým vyhrážali. Lebo Peťo tam poslal otázky, vieš, tak oni vedeli že to robíme, tak si hneď dali von platenú správu. Ináč ten článok je napísaný je tam že vraj je dodrbaný jak sviňa aj s tou jeho inšpekciou jebnutou, že inšpekcia nebude predsa jeho vlastného oného ministra drbať no lenže akože naša milá Paťa to zase nedala piča, no tak to tam stojí odvčera, vieš.

No ale.

To ja neovplyvním lebo ona je jak jebnutá akože.

Vanda, ja to nedávam Pati, dávam to tebe a keď je problém, tak zavolám Nore. Ale proste jednoducho to sa takto nemôže diať, to sa takto nemôže diať. To proste tak nemôže fungovať, lebo ja akože, chápeš to bola tutovka. To je po piči vec, kde je absolútne protizákonne usvedčený zo všetkého a to tri týždne u vás trčí? Do piči to snáď a ani. Kedy dostaneš také kompletné materiály písomné ako teraz. A ja mám ešte potom Kováčovi vysvetľovať o čo ide, lebo on to nechápal?

No ja ti poviem pravdu, že ja som to tiež nechápala, len ja som mala toľko roboty, že ja som ti nechcela zavolať.

Čo je na nepochopenie na tom, keď (neurobí - nezrozumiteľné) súťaž úplne, bez všetkého, ale úplne bez všetkého. Oni si zmysleli že chcú zákazku, dali (???- nezrozumiteľné) milióny euro ale neurobili stiťaž. Čo je na tom na nepochopenie. To je normálne, ani len výberové, ani len, ani len, chápeš to, len mečiarovským štýlom, priamym zadaním. Bez ani rokovacím konaním bez zverejnenia to neurobili. Normálne priamym zadaním to dali a v platenej správe sa ospravedlňujú tým, že však teda už v minulosti také niečo robila firma, ktorá, ktorej sme to dali. Bez zmluvy, bez všetkého. Bez súťaže. To je taký megaškandál do piče, no ale už teraz nie, lebo už sa chlapci obránili sami platenou správou. Buď ten článok bude yyzerať akože jak hovado, alebo potom už fakt nemá význam vám niečo dávať. No to som normálne perlu hodil do válova to ti vážne hovorím.

Hmm.

A to som vážne uvažoval, že kam ju dám. A hovorím si dobre. Aby som nebol sviňa, tak ju dám Pravde.

Dobre.

Ako v Sme-čku by s tým pohrali tak, že by sa z toho chlapec štyri dni nevedel dostat'.

A jo jo , mrzí ma to, no, ale.

(???-nezrozumiteľné) Sme-čku mám dávať veci, to ako, ako.

Vieš čo mne vieš koľko vecí ako neprejde skrz tú onú? Však aj toho Spišiaka, my sme ho mali na rane s tou, s tou rýchlosťou. A ona nám to zakázala robiť. Ja nepôjdem za Norou, veď ona je jej kámoška. Zdrbe ma ešte aj Nora. No.

Prečo by ťa mala zdrbať. Tak mám zavolať Nore ja, že proste akože dobre, ja môžem ísť kľudne za Norou a budete ako vieš?

Ale však dobre, ja sa k niektorým veciam ani nevyjadrujem, lebo. Hovorím ja som dostala také materiály, že sme mohli toho Spišiaka, lebo sme vedeli že... Ona povedala že nie. Išli ste do jeho domu bez môjho povolenia, tak nemáte toto robiť no. Od zimy to robí.

Výborne. Vieš čo, Patrícia Ďurišková pôjde do piče. Povedz že to (???-nezrozumiteľné) ten článok a pôjde do piče. Do týždňa. Ešte raz sa naserem.

Ale to nie Nora. To nie Nora.

Ďurišková. Ďurišková som povedal.

No, no pardon.

Ďurišková som povedal. Tak choď normálne, povedz, alebo mam ja zavolať Nore? Do piče, lebo už ma to prestáva baviť, ako deti, tak nezačnite si so mnou zase.

A ty si myslíš, že ja som neni nasraná, niekedy? Akože ona mi aj s tou prokuratúrou robí také pičoviny že.

Vandi, ale však ako, už sme sa dohodli, že ty budeš môj komunikačný prostriedok k Nore takže choď Nore povedať moje stanovisko. A že si teda fakt želám, aby som jej nemusel volať. Lebo ju nechcem stresovať. Ale volám so všetkými šéfredaktormi okrem nej.

Hmm.

Ale keď teda chcú byť, keď chcete byť teda ako denník mimo. Normálne choď za ňou, lebo ja som ťa poslal, lebo sme sa tak dohodli, že ty budeš ten komunikačný prostriedok. Že keď toto chce akože bojkotovať. Keď ja som mal štyri titulky do piči a Spišiak nemá ani len tretiu stranu nie tak potom sa na to fakt môžeme vysrať. Fakt sa na to môžeme vysrať.

Hmm. No dobre, ja v pondelok už nastúpim.

No fakt choď za ňou a fakt jej to povedz že proste nebudem ja tu za kokota, proste jednoducho tak začnem dávať do, lebo mám veľa vecí a mám veľa dobrých veci. Začnem ich dávať proste do Sme-čka. Mne je to jedno. Mne to Sme-čko spracuje trikrát lepšie jak Pravda.

Hmm, dobre.

Potom sa nesťažujte, že nemáte čítanosť.

Dobre. Dobre.

No Čau.

Dobre, díky čau.

25. 7. 2011, 14:13:49 hod.

Áno.

Ahoj, Vandi no ale ja vážne potrebujem, aby ste mi tie veci dali. Lebo.

Počúvaj ja to mam v šuplíku a dneska to ide už konečne. No a ja som ti už ani nechcela volať, lebo ja ťa nechcem nasierať akože. Je mi to hrozne ľúto, ale ešte čo si ten debil dovolil, no tak, on je akože absolútne debil, čo tam napísal. Túto kolega .., on si to... on si čo myslí, že kto je on? Akože to je úplné hovado ten chlap.

Nejake problémy?

No ten, no Galko.

No, no no.

On, akože ty si ho v tej debate obvinil z nejakej dvojmiliónovej zmluvy a to akože on začal hneď na základe toho pátrať a že sa teda dopátral a že to bolo ešte za dohodnutého vedenia a že to vlastne ty že kritizuješ tvojho, už tvojho kolegu, straníckeho Bašku a že to je už úplne naruby a že teraz a no, a navyše v týchto dňoch prišli z nemenovaného objektívneho, v úvodzovkách denníka na ministerstvo vnútra konkrétne otázky, a že teda čakáme zase prijať článok za terajšie vedenie čo, toho rezortu. No, a že kto to hentej redakcii ten tip mohol dať. No, vieš no.

Čiže, a ja teda urobírn a ja určite, alebo ja, alebo Jaro urobíme určite tlačovku. Asi zrejme zajtra, alebo pozajtra.

Počkaj, no dneska to ide, lebo ja som to videla, ten už je tam no bohužiaľ tri dni.

No počkaj, uvedomujete si hej? Že on rozhodol v tamtej, v informačnej správe on rozhodol, že tie dva milióny im dá. Žiadny predchodca. Čiže sa nemá čo tváriť, že on to dá preveriť. On veľmi dobre vedel čo robí. Lebo tam on podpísal, že tie dva milióny na ten projekt idú.

Dobre, to mu pripomeniem.

Tá zmluva to neni dodatok. To je nová zmluva o dielo. Chápeš? Čiže sa neviaže na žiadnu starú zmluvu. To že sa podobné veci dodávali, to je síce fakt v minulosti, ale jak môže byť na ňu naviazané. Chápeš?

Hmm.

Je to zmluva o dielo, ktorá mala byť vysúťažená. To on nevysúťažil. To on si nedal ani toľko roboty kokot, aby urobil tender, aspoň aký taký. On žiadny tender neurobil, (??? -nezrozumiteľné) mu to normálne zadali.

Hmm.

A toto ak nikomu nevadí, tak potom ako sa na to vyserme.

Počúvaj a ty si, vy ste sa k tomu vyjadrovali? Pýtal sa ťa?

Ja som to presne, nikto sa ma na to nepýtal, ja som to, pýtala sa ma TASR no, ale ja som nechcel. My srne to dali vám, aby ste to vy napísali ako článok a my potom na to zareagujeme.

Dobre, dobre.

Dobre?

Lebo dneska na porade, už povedala.. počkaj... Peťo už to zaradila? .. Pre.. Ježiš, prečo zas nie? Joo užž no, však ti nemusím hovoriť hej? No nič, ja sa opýtam Pati že oné, no počkaj.

Ale choď povedať Nore normálne, akože o tom, že mne, mne, mne skorej vyjde článok v Sme-čku jak v Pravde. A Vandi toto bola naozaj dobrá vec.

Ja viem, že to bola dobrá vec.

Pýtať ste sa mali až potom, keď to uverejníte. Vy už ste mali všetky dokumenty. Chápeš? To nebolo že ste mali klep.

My musíme mať ich reakciu.

Áno, to ste mohli mať, a na druhý deň by vyšiel článok, ale nie tak že sa ich opýtate a štyri dni nevyjde článok a on má čas už vydať potom (OTF - ku??)

Nie, práve vieš ako to bolo? My sme sa ich opýtali, a hneď na to vydali OTF-ku. A oni už vedeli že o čo ide. Preto to spravili. To som nevedela, to som sa dozvedela, až keď som telefonovala. Lenže oni nám toto robia furt. Ako špeciálne obrana. Oni sa nám aj vyhrážali, že nám toto budú robiť. Akože. No.

Nech sa vyhrážajú, však ale oni robia chyby čiže, to uvedie akože do pohody.

Dobre, ja sa Pati opýtam kedy to pôjde.

Dobre?

Dobre, ja ešte poviem tuto kolegovi čo si mi povedal. Díky čau.

...počúvaj, chcem sa t'a len spýtať, ale keď nič tak to vybavím cez Erika, lebo Fígeľ sa posťažoval, že vedenie parlamentu je hrozné, a že aj tie schôdze, že oni sa na niečom dohodnú a potom to neplatí, a všelijak no kritizoval akože oného Sulíka no a robím také oné, že čo na to koaliční a čo čo vy lebo vy ste už dávno kritizovali, tak môžeš mi povedať nejaké dve teplé vety, alebo mám sa obrátiť na Erika

Haló

Hlavným cieľom predsedu parlamentu členskej krajiny Európskej únie sú je niekoľko litrov benzínu na sto kilometrov namiesto koaličného vedenia schôdze a zabezpečenia dôstojnej reprezentácie Národnej rady tak myslím že si každý vie urobiť obraz sám

Hm, hm dobre dobre sto litrov benzínu

Nepotvrdených nepotvrdených litrov benzínu

Nepotvrdených, dobre. Hm dooobre.

Tam je vidno, kto má o čo záujem, či o krajinu, alebo ooo automobilový park, keď to môžem povedať za seba. Dobre?

Hm, dobre díky, čau čau.

Ano?

No čau Vandi. Kde si moja? Si v Bratislave?

Doma som.

No nič, na Smečku točia to video s tými autami jak Gal... Dostali to od Erika Tamáša to video, teraz mi vola1 Kaliňák, či to nechceme. Erik to má na kľúči.

Mhh.

A ja vlastne ani neviem o čo ide. On tvrdil, že on prebehol Fica a v skutočnosti Galko išiel rýchlejšie?

Počúvaj, vieš čo to bolo, že? On hovoril, že on išiel, Galko so Sulíkom neviem kam do riti

No,

A že ich predbehol Fico 200kou.

No a v skutočnosti oni majú video, že ich Galko predbehol?

Oni majú také video, že z toho auta, že on, že Galko išiel tam.. Ja čo som videla na tachometri, tak tam bolo medzi 160-180. No lenže...

No dobre. Teraz takto. To video má Erik. Treba, musíš, musíš zavolať teraz Erikovi. Musíš sa obliecť a ísť do roboty, dajte to aj na web, aby sme to na Sme. Že mi to povedal, drbal ma ako šak, ješitný totálne, že keď on bol ministrom, že tam sme ho drbali 3-4 titulky za neviem koľko pár korún a že teraz si Galka nevšímame. Hovorím, veď čo? Ale sme robili iné veci, čo já vím?

Mhh.

No šak dobre no. No, ale tak neviem prečo to teda dali Sme-čku, alebo v Smečku je Fico? Mi budeme mat' Galka? Tomu nerozumiem. Víš čo? Obleč sa, a zavolaj Erikovi, no a teraz napíš správu do denníka, o tomto. Musíš ísť do roboty, zlatko.

No šak dobre to nevadí...

No Ien, no...

Dobre.

Musíš teraz zavolať hlavne Erikovi nech ti dá... Povedal mi Kaliňák, že má to video na USB kľúči. To video môžete dať na web.

Hej.Hej. Dobre.

Len budeš musieť vol'ajaké tri vety tam urobiť k tomu.

Dobre, dobre.

Hlavne teraz zavolaj Erikovi prípadne Zavolaj Kaliňákovi, že ja neviem, neviem, čo ešte k tomu chce voľačo. Ja neviem. Nemusíš mu volať. Ja som mu povedala, že ja ti zavolám.

Dobre, dobre. Lebo vieš, to bolo v tej relácii čo majú oné, čo...

Áno veď ja som to kukala len mne to nič nehovorilo, jaké video? Oni to tam, len škrtli 200 henten išiel a potom som si to nevšímala. To som teda kukala...

Ja som tiež povedala. Galko tvrdil, že to nie je z jeho auta. Vieš. No. Tak som si povedala, že sa budú zase hádať, že...

Ja som mu vlastne nerozumela. Musíš to hlavne, podľa mňa teraz hneď zavolaj Erikovi a dohodni sa s ním, nech Ti to donesie do roboty za hodinu.

Mhh.

Kukni to. Prípadne mi zavolaj, že čo to vlastne na tom videu je. Radšej takto to urobme. Kuk to video a potom mi zavolaj a dohodneme sa, že čo dáme do papíra a akú kurzívu. Ano, ano, ano. Najprv musíš vidieť to video a potom mi zavoláš.

Dobre.

Chod' to vybaviť. Budem čakať.

Mhh. Dobre. Som si natrela hlavu. Chvíľu musím počkať, ale ja do druhej som v robote, hej dobre?

Ano, len zavolaj Erikovi. Najprv mu zavolaj, že za hodinu. Voľakde. Nech Ti to donesie.

Mhh. Dobre.

Čau

Čau. Jááá Vás zastrelím, už som Erikovi povedala, že ja ho zastrelím a teraz idem zastreliť už teba, lebo musím ísť do roboty. To mi nevadí, ja tam pôjdem. Mám na hlave farbu. To tiež nevadí. Tá sa zmyje. Len prosím Ťa, len ja som to pozerala tú reláciu, len ja nemôžem na Galka pozerať, lebo mňa z neho ide, ako.. Mňa on dosť vytáča. On, no. A ja som pozerala a ty si mu ukázal nejaké. Erik mi to donesie, lebo my to chceme dať tiež na web. Vieš, lebo, keď to vyjde je to lepšie, keď to o tom píšem. No. A to je, on furt tvrdil, že to nie je z jeho auta. Dá sa to nejako dokázať, že to je jeho auto, alebo?

Netvrdil, že to nie je jeho auto. Hovoril, že to je tá vaša patrónka. Nepamätáš sa jako ste to ako pravda robili?

Ja viem čo Ti on vytýkal,

Čiže on len kričal to, že patrónka. On nepovedal, že to nie je jeho auto. Jediné čo na to povedal, že on nikdy nepovedal, že to nie je jeho auto. On hovoril, že či je to tá moja patrónka. A teraz ťa chcem poprosiť Vanda,

No

že o také štyri dni, ako ste sa venovali mne pri 115tke. To znamená o 40km prekročenie rýchlosti a pri ňom prekročil o 100. Rád by som tie štyri titulky videl. Bejby.

No jo. Dobre miláčik. To vieš akože ja som neni hlavná hviezda v tomto, ale dobre. Ideme to...

A preto som nevolal tebe a volal, ale volal som Nore, aby som povedal proste, že aby štyri titulky pamätáš si na tri strany čo som mal?

Ja viem, no len...

Ja len žiadam rovnosť. Ja len žiadam rovnost' prístupu. Nič viac. Nikto Vás nemôže podozrievat' pretože je to presne to, čo som vyfasoval od Pravdy ja.

Mhh. Dobre. Počúvaj no a. Teraz, no dobre.

Prepáč, ešte jeden hlavný rozdiel je. Ja som nikoho nepoučoval, že jazdí rýchlo.

Mhh.

Ale on v tej relácii povedal, že opálil ma Fico, skoro mi vybilo okno na aute. A to ma provokoval k tomu, že vážne, tak tu máš video Ty kokot. Aby Ti bolo jasné. Mám pre teba vhodnú pikošku, aby si vyrobil...A mám jednu vstupenku, potom to Ti zoženiem, aby, si mohla na tom pokračovat'.

Mhh.

On vlastne stiahol zmluvu z normálneho obstarávania, dal ju pod utajené, a za dva milióny euro urobil kabeláž do piči do nejakého, do nejakého vojenského zariadenia.

Dobre. Výborne. Spravíme. Počúvaj, len ide teraz o to, že... A on, on Fico ho opálil s tou 200kou, alebo...

ale, to si vymysleli spolu so Sulikom.

Jaj.

Chápeš? Robo maják vôbec nepoužíva, Robo nechodí ani tak. Vieš.

No však to ma hned' napadlo, že kurva kde by on zohnal maják. Však on nemôže mať maják. Ako podpredseda môže mať?

Má, má. Podpredsedovia majú. Vel'a, veľa ich často používa.

Jáááj. Aha, aha.

Oni majú povolené. To nie je problém. Ako nie je problém kto ako jazdí. Lebo niekedy naozaj nestíhaš. Proste musíš niekedy, aj ja jazdím rýchlo, lebo proste musíš stihnúť štyri termíny. A to sa proste nedá. Ale nepoučujem nikoho, že to sú všetko papaláši a ja jazdím slušne. Najväčší problém je,

že všetkých poučoval, aký on. Však si to pozri. Jak Fico ma opálil. A on sám ako.. nikdy. Ja raz keď som išiel na NATO. Druhý raz keď som bol v zápche. A tu máš. Išiel na stranícku tlačovku a tu máš dve kilá. Vieš. čiže, čistý pokrytec, akože.

A on išiel, mhh.

Z Trenčína. To je presne pri Senci. Odbočka na Senec, keď ideš z Trenčína do Bratislavy.

Mhh, mhh.

A nikto ho neprenasledoval, pretože on to auto predbehol. Ktoré ho začalo točiť. To vytočilo človeka ktorý to poslal, lebo on videl za sebou majáky, tak si zapol telefón, že si to nahrá. Ten prešiel 200 a išiel za ním.

Mhh, mhh

Vieš. A to sa presne stalo. A preto, akože tie reči o tom, že ich niekto prenasledoval ministra obrany, čo začal hovoriť Rudolf, tak samozrejme je smiešne. A on sa priznal, lebo vôbec to nepoprel, on len potom hneď na mňa začal kričať. To je tá vaša patrónka, kde ste pozabíjali ľudí, skoro? Však on vie, že to bolo akože skoro na kríž tá patrónka, lebo ste išli z diaľnice za mnou . No, ale to nie je podstatné. Faktom zostáva, že proste on je papaláš a je vrchný papaláš, lebo proste... Na všetkých. Vieš, v tom je to najhoršie, že všetkých kritizuje aký sú kokoti, ale on je ten čistý a slušný človek a sám tak jazdí.

Mhh. Dobre. Počúvaj, ja keď niečo náhodou nebudem ešte rozumieť lebo mi bude Erik volať, lebo on je so šéfom v STV. On musí zohnať hen tú. Aby sme to, vieš. Dôležité je to ked' to vidíš. Nie keď totam píšeš. Takže aj keď ešte bude niečo potrebovať tak Ti zavolárn. Hej?

Tak ťa upozorním, tam jak vyblukováva to červené auto do ktorého skoro nabúral a ktorý tam zo šokom odbehol do druhého pruhu, vieš tam. Treba to tak trošku, tak....

Dobre

Vieš ako to myslím. Ja som ťa nikdy o nič nežiadal....

Ale ja nechcem, ale nechápem, prečo si mi nezavolal. No.

žiadam len rovný prístup. Rovný prístup.

Dobre.

Vytiahni si tie štyri Pravdy kde som bol ja na titulke aby si videla,

"Smiech"

A inšpiruj sa z toho. Dobre? Mal som tam tri strany v každej. Jednotku, dvojku, trojku. Vždy boli moje. Len sa inšpiruj. Dobre?

"Smiech"

No. nikto Ti nemôže nič povedať, keď to bude rovnaké.

Dobre Robo.

Ahoj.

Idem. čau.

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful