You are on page 1of 4

Te nderuar qytetar

Jeni te ftuar te merrni pjese ne sesionin informativ per Agro Zonen Industriale te
Samadraxhe. Takimi do mbahet ne :

Vendi : Salla e Kuvendit Komunal ne Suhareke


Ora : 11:00
Date : 25 Mars 2018

Ju mirepresim
18 Tetor 2017

Ftese per te marre pjese ne Workshopin e


Finalizimit te Projekteve te Planifikuara ne
kuader te Planit te Menaxhimit per Sitin e
Beratit.
Hazal & Damir
Ne dite te shenuara cdokush kerkon te kete prane njerzit e
dashur,ndaj kemi kenaqesine tju ftojme ne celebrimin e
marteses se djalit tone:
z.Damir me znj.Hazal
Diten e shtune , Dt.10.Tetor.2017,ora 20:30
Darka tek pallati Kongreseve
Prania juaj do na nderonte
Perzemersisht :
Znj.Dilara & Z.Xhihan
Kodi I veshjes :
Zonjat fustan mbremje pervec ngjyres se bardhe dhe te zeze
Ziterinjte kostum I erret me kollaro
Betina & Klaudio

NEN MAGJINE E NJE NATE VJESHTE


DUAN TE FESTOJNE ME JU FILLIMIN E JETES SE TYRE TE RE SE BASHKU.
JU MIREPRESIM NE PRITJEN E ORGANIZUAR ME DT.08.10.2017

NE OREN 17:00-21:00 , NE AMBIENTET E HOTELIT SANTA QUARANTA

PERZEMERSISHT :

ZOTI : ARBEN PECI


&
ZONJA : ANILA PECI