Start Reading
  • Create a List

Любов та Бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар

Ratings:
Length: 231 pages1 hour

Summary

Перша україномовна книга про сучасні сімейні фінанси!
«Любов та бюджет» не є книжкою про те, як заробити гроші, це книжка про те, як управляти фінансами. Більшість підходів і практичних порад адресовано молодим сімейним парам, які керують не тільки особистим, а й сімейним бюджетом.
Автор в проходить із читачами увесь шлях до фінансової свободи — від перших незручних розмов через інструменти для обліку до прийняття рішень щодо банку та інвестицій.

Переваги:
10 способів інвестування для українців
4 варіанти "твоє/моє/наше"
5 способів вести бюджет із мінімальними затратами часу
Як відверто поговорити про гроші з коханою людиною

«"Любов і бюджет" – чудова книга про фінанси, яку мають прочитати мільйони українських сімей. Легка для читання і сповнена прикладів, вона необхідна чи не кожному представнику покоління, яке виросло на уламках Радянського Союзу і опинилося у світі, яким править ринкова економіка. Заможність України буде досягнуто через заможність і економічну незалежність кожної української сім’ї. Розібратися з власними фінансами – необхідний мінімум для кожного українця».
Ярослав Ажнюк, підприємець, співзасновник компанії Petcube

«Приємно що в нашій країні з’являються книги по фінансовому плануванню, особливо сімейному. Вона буде цікава як подружнім парам, так і тим хто тільки планує жити разом».
Вячеслав Масленніков, перший в Україні отримав професійну інвестиційну кваліфікацію CIIA®, засновник компанії з управління приватним капіталом UWMC, партнер iPlan.com.ua

«Книга є деталізованим відвертим описом власного досвіду Любомира. Надихає на переосмислення своїх дій та рішень у сфері сімейних фінансів. Це саме та суміш рецептів які працюють в наших українських реаліях».
Юлія Заярська, фінансовий директор Trembit LLC, співзасновниця дитячого садка "Перша дитяча академія", дружина, мати двох дітей

Read on the Scribd mobile app

Download the free Scribd mobile app to read anytime, anywhere.