P. 1
ministrit m

ministrit m

|Views: 15|Likes:
Published by dtltirane

More info:

Published by: dtltirane on Nov 03, 2010
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as DOCX, PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

11/03/2010

pdf

text

original

KERKESE

Tirane me , 27/10/2010 Universiteti i Tiranes Fakulteti i Gjuheve te Huaja

Drejtuar : MINISTRIT TE ARSIMIT MYQEREM TAFAJ Per dijeni te : DEKANES KLODETA DIBRA REKTORIT DHORI KULE

Ne baze te listave aktuale te fituesve per master dhe duke mare parasysh numrin e madh te studenteve qe kane mbetur jashte listave fituese . Ju kerkojme rishikimin e kuotave dhe shtimin e te pakten 200 kuotave te tjera.

Jemi ne pritje te pergjigjes tuaj. Ne mosmarrjen ne konsiderate te kerkeses tone studentet do ndermarrin iniciativen per te organizuar protesta .

Ju faleminderit per mirekuptimin Keshilli Studentor Fakulteti i Gjuheve te Huaja Tirane Kryetari Emiljano Dervishi

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->