You are on page 1of 5

LESFORMULIER

Noordelijke Hogeschool Leeuwarden


Instituut Educatie en Communicatie
Afdeling Talen
Naam student

: Marijn Uijthof, Yvette


van Schaik

Naam coach

wg/gm/jh/00

School :
Klas

:..
Naam NHLdocent

: Sport & Bewegen niveau: 4, jaar 3


Aantal lln.: 15

Datum
: ....

LESOPDRACHT:
Create a series of lessons for MBO: Sport en Bewegen Class 1: Instructions and Listening
LESDOEL(EN): (in termen van eindgedrag)

KERNDOEL(EN):

Aan het eind van de les:


- kan de leerling een aantal luisterstrategien opnoemen en toepassen
- heeft de leerlingen een duidelijk beeld van wat er van hem of haar
verwacht wordt in deze lessenserie.

LEERSTOF:

Belangrijke keuzes/ overwegingen voor de lesopzet (beginsituatie, werkvormen, rol


leerling/docent, lesstof in de leergang, te verwachten knelpunten, persoonlijke
leerdoelen):

Doen voor aanvang van de les (bijvoorbeeld kopiren, OHP klaarzetten): computer opstarten
Tijd

Functie
lesdeel *

Lesopzet

0-40

Inleiding
project

De docent geeft een volledige instructie over de driedelige lessenserie


E-Motion. De docent behandelt de tackk, de facebook pagina, hoe de
volgende twee lessen eruit zien en de eindopdracht. De leerlingen krijgen
gelegenheid om vragen te stellen.

40-50

Pauze

Pauze

50-55

Luisteropdr
acht

De docent neemt vervolgens samen met de leerlingen en instructie door


van de British Counsil over het trainen van luistervaardigheid (zie link in
Tackk).

55-85

Luisteropdr
acht

85-90

Afronden
van les 1

Leerlingactiviteit

Docentactiviteit

Luisteren,
Instructie geven,
aantekeningen maken, vragen beantwoorden
vragen stellen ...

Luisteren, eventueel
vragen stellen

Maken en gezamenlijk nakijken van de luisteropdracht bijbehorend het


Sports interview.

Opdrachten maken

Afronden les 1

Afronden

Leer-/hulpmiddelen
Smartboard/Tackk/Faceb
ook

Instructie geven,
vragen beantwoorden

Tackk

Begeleiden bij maken


opdrachten

Tackk

Afronden

* benoem de verschillende onderdelen van je les (bijvoorbeeld inleiding, instructie, oefening, evaluatie)

ZELFEVALUATIE
-

In hoeverre heb je je doelen gerealiseerd?

Wat ging goed? Waar ben je tevreden over ?

Wat ging minder goed? Waar ben je ontevreden over?

Wat heb je geleerd voor een volgende les?

Andere opmerkingen:

Evaluatie door de coach / NHL-docent / medestudent:

You might also like