You are on page 1of 3

5 клас

Тема: Goods, shops and shopping


Мета: семантизація та узагальнення лексичного матеріалу в усному мовленні;
розвиток навички діалогічного мовлення і письма; розвиток вміння мислити,
порівнювати, спілкуватись один з одним; виховувати позитивне ставлення до
вивчення англійської мови; вчити учнів бути організованими та активними.
Обладнання: картки, дошка, підручник.
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Greeting
 Good morning, children!
 Glad to see you!
 How are you today!
2. Warm up:
T: What season is it now?
T: Do you like autumn?
T: Is it cold today?
T: What people need to wear on such weather?
T: Do you like to do shopping?
ІІ. Основна частина уроку
1. Оголошення теми та мети уроку
T: Dear children! The subject of our lesson is shops and shopping. To my mind this
topic is interesting and useful for everybody.
2. Let us start our lesson with the cheking of home task
Контроль домашнього завдання:
Гра «Ланцюжок» (зворотній переклад тексту з української мови на англійську
мову).
3. Активізація лексичного матеріалу
а) Повторення лексичних одиниць за вчителем: grocer’s, butcher’s, baker’s,
dairy, department store, to buy, to sell, goods, products, a price, a shop-assistant, a
cashier, cheap, expensive, fruit, vegetables, newspapers, magazines, etc.
б) Словникова робота:
Гра «Знайди зайве слово»:
A pear, fruit, a desk, a shop-assistant, a teacher, to buy, to read, a department store, a
school.
(Учні відмічають і називають слова, які не стосуються теми).
4. Закріплення лексичного матеріалу на письмі: на дошці слова з пропущеними
буквами.
(Діти вставляють пропущені букви і записують слова в зошитах).
sp  i
c  ek  part
de  ment  on
m  ey  he
ta  e
s  ar  re
b  ad  ug
m  lk  ho
Key words: milk, sugar, tea, shop, money, department, bread, check.
5. Активізація лексичного матеріалу в усному мовленні:
а) Інтерактивна гра “Mery  go  round”.
(Діти, повертаючись один до одного, задають запитання. Інші відповідають,
користуючись зразком діалогу: What is it?)
P1:  What is a shop?
P2:  It is a place where people can buy thing sand food.
P3:  It is a place where people can buy all sorts of things, ect.
б) Рольова гра
“At the shop”.
(Учні розігрують сценки «У магазині», користуючись мовними кліше)
At the greengrocer’s
akilo of apple
3 hryvnas
At the department store
P1:  Good afternoon!
P2:  Good afternoon! Can I help you?
P1:  How much art they?
P2:  Three hryvnas.
P1:  Thank you.
P2:  Thank you.

ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА
This  that
Those  these
Snap your fingers
Touch your toes
This  that
These  those
Shrub your shoulders
Bend your knees
6. Повторення вживання Present Progressive Tense.
Читання тексту та визначення граматичного часу.
Tom is playing, Fread is eating, Nick is writing, Bob is sleeping.
The sun is shining, and I am smiling.
Перетворення речень з теперішнього часу у тривалий.
7. Розвиток навичок інтерактивного мовлення
Гра “Snowball”.
Зразок:
P1: I like sweets.
P2: I like sweets and plums.
P3: I like sweets, plums and cherries.
ІІІ. Заключна частина
1. Підбиття підсумків роботи на уроці та оцінювання учнів.
2. Пояснення домашнього завдання.

You might also like