You are on page 1of 6

Тема:Summer is Bright

Мета: закріпити вживання лексично-граматичних структур (it is) формувати


лексичні навички й навички читання,усного мовлення ,вдосконалювати
компетенцію усного монологічного мовлення ;зацікавлювати учнів темою
уроку,привернути їхню увагу до повторення лексичних одиниць ,
передбачених у цьому уроці ;допомогти їм бути розкутими в
спілкуванні,поповнити словниковий запас; виховувати культуру
співбесіди,взаємоповагу,доброзичливість , активність, культуру спілкування;

Обладнання:головний герой ,картки з одежею,файли, відео матеріал.

Хід уроку

1.Організація класу:

- -Good morning dear children.


- My name Dariy Olegivna and today I am your English teacher.( сьогодні я
проведу у вас урок англійської мови)

2.Введення в мовне середовище:

- Children today we have a guest


- Look at the picture , please
- (Діти в нас сьогодні є гість.Погляньте на картинку)
- He is Foxy.
- Foxy is 8.
- He is from England.
- He lives in London.
- He likes summer.

- Who is it?
- How old is he?
- Where is he from?
- What lives he?
- What is a favourite season?
- -Now, tell about yourself.
- What is your name?
- How old are you?
- Where are you from?
- Where do you live?

3.Фонетична розминка:

- What colors do you know? Foxy want sing his favorite song.
- Let`s remember colors
- Red – червоний
- Green – зелений
- Blue – синій
- Yellow – жовтий
- Orange – помаранчевий
- Black – чорний
- What color is it?
- Let`s sing will a guest.

4.Перевірка домашнього завдання:

- Foxy does not like to do homework and he does not know how to do it.
- Let`s show Foxy how to do homework.
- Лисеня не любить робити домашнє завдання, давайте покажемо йому
як це робиться.
- So let`s check your hometasks.
- Open your workbooks on page 48 exercise 1, read the first.
- Look at the blackboard and repeat after me.
- Eleven, twenty, fourteen, thirteen, seventeen, eighteen, sixteen, fifteen,
nineteen.
- Look at exercise 2 page 49.
- Look at the picture
- Погляньте на перший малюнок, перекладіть перше речення.
- Двадцять градусів вище нуля у Нью-Йорку.
- Погляньте на наступний малюнок, що це за місто? Скільки градусів?
- Скажіть речення на українській мові. Перекладіть.
- It is fifteen degrees above zero in Kyiv.
- Погляньте на наступну картинку. Скільки градусів? На англійській.
- It is twelve degrees above zero in London?
- Погляньте на наступний малюнок.
- It is seventeen degrees below zero in Lviv.
- And the next.
- It is thirteen degrees below zero in Cracov.
- Yes, very good.
- Now, open your books on page 73 exercise 6.
- Look at the picture.
- Скільки там градусів? ( -13)
- Так, а коли в нас буває така температура?
- Зимою. It is winter.
- It is thirteen degrees below zero.
- Look at the picture.
- Скільки там градусів? ( +15)
- А коли в нас може бути така температура?
- Весною. It is spring.
- It is fifteen degrees above zero.
- Look at the next picture.
- Скільки там градусів?
- У яку пору року може бути така температура?
- Улітку. It is summer.
- Як скажемо скільки градусів на англійській?
- It is nineteen degrees above zero.
- And look at the next picture.
- Скільки градусів? +17
- У яку пору року? Восени.
- It is autumn.
- Якщо температура +17 . Як скажемо на англійській?
- It is seventeen degrees above zero.

5.Фізхвилинка:

Our lion Foxy very like dance. And now let`s exercise. Look at me listen, doing
and say.

ON IN UNDER BE OVER ABOVE BELOW

Repeat three times.

- А зараз, давайте проглянемо відео, а потім повторимо.


- Тепер під музику повторюємо за мною.
- Які прийменники ми повторили?
- Let`s again repeat together.

6.Подання нових лексичних одиниць. Читання. :


- Children , who is our guest?( Foxy)
- What is he favorite season?(summer)
- And his favorite month is June, July and August .
- Repeat 3 times after me.
- And the theme of our lesson – Summer is bright
- Foxy like reading. Let`s reading together.
- Look at exercise 4 page 74.
- Listen and repeat after me.

cup-cube rub-rube duck-Duke

sun-suit tub-tube luck-Luke

nut-tune cut cute jug-June

- And now look at the Exercise on page 75.


- Погляньте на сторінку 75. Зверху є віршики, давайте прочитаємо
перший разом.
- Listen and repeat after me.
- Look at June, the bug. It`s
- Cute. It`s sits on the cube.
- The sun is up. June has fun
- with nut. It sings a good tune.

7. Подання нових лексичних одиниць:

- Children, listen what is the weather like in summer?


- Warm, hot, sunny.
- Repeat 3 times and translate.
- What do we wear in summer?
- Repeat after me
- The shorts – repeat 3 times
- Repeat
- A ti-shirt - футболка
- A cap - кепка
- The sandals – сандалі
- Repeat 3 times.

8.Відпрацювання ЛО:
- А зараз давайте з вами під музику скажемо що ми вдягаємо улітку,
використовуючи структуру I wear .
- I wear the shorts
- I wear a ti-shirt
- I wear the sandals
- I wear a cap.
- Repeat again.

9.Письмо:

- Open your copy-book on page 50


- Let`s repeat the colures.
- Look at the first picture. What is it?
- It is sun. The sun is yellow.
- It is flowers. The flower is pink.
- A red apple
- An orange butterfly
- The blue sky
- A white cloud
- A black bug
- The green grass
- Okey, you are good .

10. Подання домашнього завдання:

- Open your daybooks.


- Запишіть домашнє завдання на 3 лютого
- впр.4 ст.74 слова та вірш
- впр. 6 ст.75 - записати слова,щоб вийшла розповідь про літо
- впр. 2 ст.50 в зошитах.ваше завдання дописати діалог

11. Підсумок:

- Отже, якою була тема нашого уроку?


- Хто завітав до нас у гості?
- Які кольори ви запам’ятали?
- Який одяг ми носимо улітку?
- Якою буває погода улітку?

You might also like