Professional Documents
Culture Documents
Linia NR 3
Linia NR 3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
ul.Mickiewicza 60 (Ratusz)
ul.Brańska 133
ul.Brańska 103
ul.Brańska 53
Widowo pętla
NAZWA PRZYSTANKU
Widowo 115
Widowo 89
Chmielną)
Kościoła)
Cerkwi
ODLEGŁOŚCI KM. 0 0,6 0,5 0,6 1,3 0,9 0,4 0,4 0,4 0,6 0,3 0,4 0,7 0,3 razem-7,4
GODZINY ODJAZDU 06:05 06:06 06:07 06:09 06:14 06:17 06:18 06:20 06:21 06:22 06:23 06:24 06:25 06:26
06:49 06:50 06:51 06:53 06:58 07:01 07:02 07:04 07:05 07:06 07:07 07:08 07:09 07:10
07:32 07:33 07:34 07:36 07:41 07:44 07:45 07:47 07:48 07:49 07:50 07:51 07:52 07:53
08:06 s 08:07 s 08:08 s 08:10 s 08:15 s 08:18 s 08:19 s 08:21 s
11:18 w 11:19 w 11:20 w 11:22 w
12:50 12:53 12:54 12:56 12:57 12:58 12:59 13:00 13:01 13:02
13:34 13:35 13:36 13:38 13:43 13:46 13:47 13:49 13:50 13:51 13:52 13:53 13:54 13:55
14:23 14:24 14:25 14:27 14:32 14:35 14:36 14:38 14:39 14:40 14:41 14:42 14:43 14:44
15:21 15:22 15:23 15:25 15:30 15:33 15:34 15:36 15:37 15:38 15:39 15:40 15:41 15:42
16:14 16:15 16:16 16:18 16:23 16:26 16:27 16:29 16:30 16:31 16:32 16:33 16:34 16:35
17:22 z 17:23 z 17:24 z 17:26 z
s-kursy do hoop autobusem linii nr.1 w-autobus linii 1 na wiejska z-zajazd do zajezdni ul .Studziwodzka
1 2 3 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
ul.Mickiewicza 23 (przed Piłsudskiego)
Widowska 35 -(przed ul.Dubicze)
ul.Widowska 390- (za Chmielną)
ul.Mickiewicza 73 (Rzemiosło)
ul.Mickiewicza 31 (PSS)
ul.Brańska pętla
ul.Brańska 120
ul.Brańska 134
NAZWA PRZYSTANKÓW
pętla Widowo
Widowo 114
ODLEGŁOŚCI KM. 0 4,0 6,0 0,5 0,3 0,5 0,4 0,3 0,5 0,3 0,6 1,5 0,7 0,4 0,6 razem-7,6
GODZINY 06:26 06:27 06:28 06:29 06:30 06:31 06:32 06:34 06:36 06:37 06:40 06:44 06:46 06:47 06:49
ODJAZDU 07:10 07:11 07:12 07:13 07:14 07:15 07:16 07:18 07:20 07:21 07:23 07:27 07:29 07:30 07:32
08:01 b 08:03 b 08:04 08:06
08:00 z 08:01 z 08:02 z 08:03 z 08:04 z 08:05 z 08:06 z 08:08 z 08:10 z 08:11 z 08:13 z
11:02 11:04 b 11:06 b 11:07 b 11:09 b 11:13 b 11:15 b 11:16 11:18
13:04 13:05 13:06 13:07 13:08 13:09 13:10 13:12 13:14 13:15 13:17 13:21 13:23 13:24 13:26
13:58 13:59 14:00 14:01 14:02 14:03 14:04 14:06 14:08 14:09 14:11 14:15 14:17 14:18 14:20
14:57 14:58 14:59 15:00 15:01 15:02 15:03 15:05 15:07 15:08 15:10 15:14 15:16 15:17 15:19
15:48 15:49 15:50 15:51 15:52 15:53 15:54 15:56 15:58 15:59 16:01 16:05 16:07 16:08 16:10
17:00 17:01 17:02 17:03 17:04 17:05 17:06 17:08 17:10 17:11 17:13 17:17 17:19 17:20 17:22
b - kurs autobusem linii nr 1 z HOOP z - zjazd do zajezdni ul. Studziwodzka