Professional Documents
Culture Documents
numer linii D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7
SB-ND PN-PT PN-PT PN-PT PN-PT PN-PT PN-PT SB-ND PN-PT PN-PT PN-PT PN-PT PN-PT SB-ND PN-PT PN-PT SB-ND PN-PT SB-ND
[02] [01] [01] [01] [01] [01] [01] [02] [01] [01] [01] [01] [01] [02] [01] [01] [02] [01] [02]
Opole
km km ze stacji
Główne
0,000 0,000 Jelcz-Laskowice o ) 04.28 05.18 ) 06.08 ) 06.40 ) 06.40 ) 07.10 ) 07.43 08.45 ) 09.41 11.15 ) 12.35 ) 12.35
2,929 2,929 Jelcz Miłoszyce ) 04.33 05.23 ) 06.13 ) 06.45 ) 06.45 ) 07.15 ) 07.48 08.50 ) 09.46 11.20 ) 12.40 ) 12.40
7,747 7,747 Czernica Wrocławska ) 04.37 05.27 ) 06.18 ) 06.50 ) 06.50 ) 07.20 ) 07.52 08.54 ) 09.50 11.24 ) 12.44 ) 12.44
10,245 10,245 Zakrzów Kotowice ) 04.42 05.32 ) 06.22 ) 06.55 ) 06.55 ) 07.25 ) 07.57 08.59 ) 09.55 11.28 ) 12.49 ) 12.49
15,001 15,001 Siechnice ) 04.47 05.38 ) 06.28 ) 07.00 ) 07.00 ) 07.31 ) 08.02 09.04 ) 10.00 11.33 ) 12.54 ) 12.54
20,799 20,799 Wrocław Brochów ) 04.54 05.44 ) 06.34 ) 07.05 ) 07.05 ) 07.37 ) 08.08 09.10 ) 10.05 11.38 ) 13.00 ) 13.00
p ) 05.00 05.50 ) 06.40 ) 07.11 ) 07.11 ) 07.43 ) 08.14 09.16 ) 10.11 11.44 ) 13.06 ) 13.06
26,114 26,114 Wrocław Główny
o ) 04.36 ) 05.04 ) 05.19 05.39 ) 06.20 ) 07.16 ) 07.16 ) 07.47 08.00 08.16 ) 09.35 ) 10.39 ) 10.39 11.07 ) 11.40 ) 12.14 ) 12.14 ) 13.18
30,084 30,084 Wrocław Mikołajów ) 04.42 ) 05.09 ) 05.24 05.45 ) 06.25 ) 07.23 ) 07.23 ) 07.53 08.06 08.22 ) 09.41 ) 10.45 ) 10.45 11.14 ) 11.46 ) 12.20 ) 12.20 ) 13.24
31,667 31,667 Wrocław Szczepin ) 04.45 | ) 05.28 05.48 ) 06.28 ) 07.26 ) 07.26 | 08.10 08.25 ) 09.44 ) 10.48 ) 10.48 | ) 11.49 ) 12.23 ) 12.23 ) 13.28
33,052 33,052 Wrocław Nadodrze ) 04.47 ) 05.14 ) 05.30 05.50 ) 06.31 ) 07.29 ) 07.29 ) 07.57 08.15 08.28 ) 09.46 ) 10.50 ) 10.50 11.20 ) 11.52 ) 12.26 ) 12.26 ) 13.30
36,979 36,979 Wrocław Sołtysowice ) 04.52 ) 05.19 ) 05.35 05.55 ) 06.36 ) 07.33 ) 07.33 ) 08.02 08.21 08.33 ) 09.51 ) 10.55 ) 10.55 11.25 ) 11.57 ) 12.31 ) 12.31 ) 13.35
39,846 39,846 Wrocław Psie Pole ) 04.56 ) 05.22 ) 05.39 05.59 ) 06.39 ) 07.37 ) 07.37 ) 08.06 08.25 08.37 ) 09.55 ) 10.59 ) 10.59 11.28 ) 12.01 ) 12.36 ) 12.36 ) 13.38
45,960 45,960 Długołęka ) 05.01 ) 05.27 ) 05.44 06.05 ) 06.44 ) 07.42 ) 07.42 ) 08.11 08.30 08.42 ) 10.00 ) 11.04 ) 11.04 11.33 ) 12.06 ) 12.42 ) 12.42 ) 13.43
51,871 51,871 Borowa Oleśnicka ) 05.06 | | 06.12 ) 06.49 ) 07.46 ) 07.46 | 08.35 08.47 ) 10.06 ) 11.10 ) 11.10 | ) 12.12 ) 12.47 ) 12.47 ) 13.47
p ) 05.13 ¿ ) 05.55 06.18 ) 06.57 ) 07.52 ) 07.52 ¿ 08.41 08.54 ) 10.13 ) 11.16 ) 11.16 ¿ ) 12.19 ) 12.53 ) 12.53 ) 13.53
59,898 ¿ Oleśnica
) ) ) )
o ¿ 06.03 ¿ ¿ 08.00 ¿ 08.51 ¿ ¿ ¿ ¿ 12.30 ¿ ¿ 14.01
62,628 59,491 Oleśnica Rataje ) 05.38 ) 06.07 ) 08.04 ) 08.22 08.55 11.43 ) 12.34 ) 14.05
64,295 61,158 Dąbrowa Oleśnicka | ) 06.10 | | 08.58 | ) 12.38 |
68,739 65,594 Dobroszyce ) 05.47 ) 06.14 ) 08.10 ) 08.29 09.02 11.49 ) 12.42 ) 14.11
77,542 74,397 Grabowno Wielkie ) 05.53 ) 06.21 ) 08.16 ) 08.36 09.09 11.56 ) 12.50 ) 14.17
84,458 81,313 Bukowice Trzebnickie ) 06.00 ¿ ) 08.22 ) 08.42 ¿ 12.02 ¿ ) 14.24
92,710 89,565 Krośnice ) 06.06 ) 08.27 ) 08.49 12.08 ) 14.30
96,706 93,528 Wierzchowice | ) 08.31 | | |
p ) 06.13 ) 08.34 ) 08.55 12.14 ) 14.37
101,785 98,640 Milicz
o ) 05.21 ) 08.35 ) 08.56
114,548 111,403 Cieszków ) 05.42 ) 08.43 ) 09.06
116,504 113,359 Zduny ) 05.48 ) 08.47 ) 09.09
123,857 120,712 Krotoszyn p ) 06.03 ) 08.53 ) 09.16
Poznań Ostrów Ostrów Ostrów
do stacji Lubliniec Kluczbork Lubliniec Namysłów Bierutów Lubliniec Namysłów
Główny Wlkp. Wlkp. Wlkp.
Strona 1 z 4
D7 Jelcz-Laskowice - Wrocław Główny - Oleśnica/Oleśnica Rataje - Krotoszyn
numer linii D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7
PN-PT PN-CZ PT PN-PT PN-PT SB-ND PN-PT PN-PT SB-ND PN-PT PN-PT PN-PT PN-PT PN-PT
KD Sprinter KD Sprinter
nazwa pociągu Bornit Jerzy Jan
Wilhelm Wyżykowski
[01] [03] [04] [01] [01] [02] [01] [01] [02] [01] [01] [01] [01] [01]
Opole
km km ze stacji
Główne
0,000 0,000 Jelcz-Laskowice o ) 13.34 14.29 15.24 ) 16.49 ) 17.21 ) 17.30 ) 17.30 ) 17.46 19.04 ) 19.33 ) 20.01 21.29 ) 22.26
2,929 2,929 Jelcz Miłoszyce ) 13.39 14.34 15.29 ) 16.54 ) 17.26 ) 17.35 ) 17.35 ) 17.51 19.09 ) 19.38 ) 20.06 21.34 ) 22.31
7,747 7,747 Czernica Wrocławska ) 13.44 14.38 15.33 ) 16.58 ) 17.31 ) 17.39 ) 17.42 ) 17.56 19.13 ) 19.44 ) 20.11 21.38 ) 22.35
10,245 10,245 Zakrzów Kotowice ) 13.49 14.43 15.38 ) 17.03 ) 17.36 ) 17.44 ) 17.47 ) 18.01 19.18 ) 19.49 ) 20.16 21.43 ) 22.40
15,001 15,001 Siechnice ) 14.00 14.54 15.44 ) 17.15 ) 17.41 ) 17.49 ) 17.52 ) 18.12 19.29 ) 20.00 ) 20.21 21.53 ) 22.45
20,799 20,799 Wrocław Brochów ) 14.06 14.59 ¿ 17.21 ) 17.47 ) 17.54 ¿ ¿ 19.34 ) 20.06 ) 20.27 21.59 ) 22.51
p ) 14.12 15.05 ) 16.02 17.28 ) 17.54 ) 18.00 ) 18.10 ) 18.29 19.40 ) 20.13 ) 20.33 22.05 ) 22.57
26,114 26,114 Wrocław Główny
o 14.06 ¿ 14.31 15.12 ) 15.47 ) 15.47 ¿ 16.15 ) 16.40 ) 16.40 ¿ ) 17.57 18.49 19.49 20.41 21.55 22.56 ) 23.07
30,084 30,084 Wrocław Mikołajów 14.12 14.36 15.18 ) 15.53 ) 15.53 16.21 ) 16.46 ) 16.46 ) 18.03 18.55 19.55 20.47 22.01 23.02 ) 23.13
31,667 31,667 Wrocław Szczepin 14.15 14.39 15.21 ) 15.56 ) 15.56 16.24 ) 16.49 ) 16.49 ) 18.06 18.58 19.58 20.50 22.04 23.05 ¿
33,052 33,052 Wrocław Nadodrze 14.18 14.42 15.24 ) 15.58 ) 15.58 16.26 ) 16.51 ) 16.51 ) 18.08 19.00 20.00 20.53 22.07 23.08
36,979 36,979 Wrocław Sołtysowice 14.23 14.47 15.29 ) 16.03 ) 16.03 16.31 ) 16.56 ) 16.56 ) 18.13 19.05 20.05 20.59 22.12 23.13
39,846 39,846 Wrocław Psie Pole 14.26 14.50 15.32 ) 16.07 ) 16.07 16.35 ) 17.00 ) 17.00 ) 18.16 19.09 20.08 21.03 22.16 23.16
45,960 45,960 Długołęka 14.32 14.56 15.36 ) 16.12 ) 16.12 16.40 ) 17.05 ) 17.05 ) 18.21 19.15 20.12 21.08 22.21 23.21
51,871 51,871 Borowa Oleśnicka 14.37 15.03 15.41 ) 16.17 ) 16.17 16.45 ) 17.11 ) 17.11 ) 18.25 19.20 20.17 21.13 22.27 23.25
p 14.45 15.09 15.48 ) 16.23 ) 16.23 16.51 ) 17.17 ) 17.17 ) 18.31 19.27 20.23 21.20 22.34 23.31
59,898 ¿ Oleśnica
)
o 14.57 ¿ 15.58 ¿ ¿ 17.01 ¿ ¿ 18.38 ¿ 20.33 21.30 ¿ 23.39
62,628 59,491 Oleśnica Rataje 15.02 16.02 17.05 ) 18.42 20.37 21.34 23.43
64,295 61,158 Dąbrowa Oleśnicka 15.05 | 17.08 | | 21.37 |
68,739 65,594 Dobroszyce 15.10 16.08 17.12 ) 18.48 20.43 21.41 23.49
77,542 74,397 Grabowno Wielkie 15.17 16.14 17.19 ) 18.55 20.49 21.48 23.56
84,458 81,313 Bukowice Trzebnickie ¿ 16.20 ¿ ) 19.01 20.55 ¿ 00.02
92,710 89,565 Krośnice 16.26 ) 19.07 21.00 00.08
96,706 93,528 Wierzchowice 16.29 | 21.04 |
p 16.33 ) 19.14 21.07 00.14
101,785 98,640 Milicz
o 17.30 ) 18.12 21.08 00.15
114,548 111,403 Cieszków 17.51 ) 18.33 21.16 00.24
116,504 113,359 Zduny 17.57 ) 18.39 21.18 00.27
123,857 120,712 Krotoszyn p 18.12 ) 18.54 21.24 00.33
Ostrów Poznań Ostrów Poznań Ostrów
do stacji Głogów Lubliniec Namysłów Kluczbork Głogów Częstochowa Lubliniec Głogów Kluczbork Kluczbork Rawicz
Wlkp. Główny Wlkp. Główny Wlkp.
Strona 2 z 4
D7 Krotoszyn - Oleśnica Rataje/Oleśnica - Wrocław Główny - Jelcz-Laskowice
numer linii D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7
PN-PT PN-PT PN-PT PN-PT SB-ND PN-PT PN-PT PN-PT PN-PT SB-ND PN WT-ND PN-PT PN-PT PN-PT PN-PT PN-PT
[01] [01] [01] [01] [02] [01] [01] [01] [01] [02] [01] [01] [01] [01] [01]
Ostrów Ostrów
km km ze stacji Rawicz Kluczbork Jarocin Kluczbork
Wlkp.
Lubin Kluczbork Namysłów Kluczbork
Wlkp.
Lubliniec Głogów Lubliniec
Strona 3 z 4
D7 Krotoszyn - Oleśnica Rataje/Oleśnica - Wrocław Główny - Jelcz-Laskowice
numer linii D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7 D7
PN-PT PN-PT SB-ND PN-PT PN-PT SB-ND PN-PT PN-PT SB-ND PN-PT PN-PT PN-PT PN-PT SB-ND PN-PT
KD Sprinter KD Sprinter
nazwa pociągu Karaś Jerzy Okoń Karp Jan Sum
Wilhelm Wyżykowski
[01] [01] [02] [01] [01] [02] [01] [01] [02] [01] [01] [01] [01] [02] [01]
Ostrów Ostrów Ostrów Poznań Ostrów Poznań Ostrów
km km ze stacji
Wlkp.
Namysłów Bierutów Lubin
Wlkp.
Lubliniec Kluczbork Lubliniec
Wlkp.
Głogów
Główny Wlkp. Główny Wlkp.
Lubliniec
Strona 4 z 4