Professional Documents
Culture Documents
План-конспект з української мови №1.
План-конспект з української мови №1.
ВИКОНАЛА:
Тема уроку: Кома між однорідними членами речення.
Мета уроку:
навчальна: поглибити знання учнів про однорідні члени речення;
розвивальна: формувати вміння ставити розділові знаки при однорідних
членах речення;
виховна: виховувати потребу в мовленнєвому удосконаленні; почуття
колективізму.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.
Обладнання: підручник, таблиці й схеми.
Методи і прийоми: метод вправ, метод бесіди, «Мозковий штурм», прийом
«Мікрофон».
ХІД УРОКУ:
І. Організація класу.
З’ясування емоційної готовності учнів до уроку
Вправа №2
Складіть невелике висловлювання про пісню, використавши в ролі
однорідних членів речення подані слова:
колядки, щедрівки, колискові; мелодійна, задушевна, прониклива; ніжно,
лірично, чудово; любов, повага, радість, страждання, жартівливість.
Вправа №3
Випишіть речення з однорідними членами. Розставте розділові знаки.
Підкресліть однорідні члени речення умовною позначкою.
Символіка представляє країну, підтверджує її існування. З гімну починають
урочисті збори, свята, надзвичайні масові події, гімном їх і закінчують. У гімні
прославляється наша держава, її сила та могутність. Державний прапор як
символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій
державотворення, історії та сьогодення.
VІ. Систематизація й узагальнення знань, умінь і навичок.
Виконайте тестування:
1. Однорідні члени речення – це:
а) члени речення, що становлять його граматичну основу;
б) усі члени речення, крім головних;
в) члени речення, які відповідають на одне й те питання та відносяться до
одного й того самого члена речення;
Після цього я додала рефлексивний етап для того, щоб виявити певні
можливі прогалини.
Тож, загалом, на мою думку, всі етапи уроку вивчення нового матеріалу
були витримані, а мета уроку досягнута.