You are on page 1of 2

Пристрої введення та виведення даних.

Пристрої, що входять до
складу мультимедійного обладнання.
Цілі:
 навчальна: познайомити з пристроями введення та виведення
даних, пристроями, що входять до складу мультимедійного
обладнання;
 розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння
діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i
робити висновки;
 виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність,
акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
 засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація,
проектор.
Хід уроку
І. Організаційний етап
 Привітання з класом
 Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
ІІІ. Актуалізація опорних знань
 Перевірка ДЗ - Повідомлення «Зміна даних у постійній
пам’яті» (Слайд3)
 Тестування учнів (Слайд4-5)
 Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд6)
1. Які пристрої введення даних входять до складу комп’ютера?
Для введення яких даних вони використовуються?
2. Які пристрої виведення даних входять до складу комп’ютера?
Для виведення яких даних вони використовуються?
3. Які пристрої використовуються для введення і виведення
мультимедійних даних? Наведіть приклади таких пристроїв.
IV. Вивчення нового матеріалу
Демонстрація навчальних слайдів
V. Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VI. Підбиття підсумків уроку
 Бесіда за питаннями (Слайд34)
1. Які пристрої комп’ютера належать до пристроїв уведення
даних?
2. Які пристрої комп’ютера належать до пристроїв виведення
даних?
3. За значенням яких властивостей класифікують клавіатури?
Наведіть приклади.
4. Які види маніпуляторів миша використовуються в
комп’ютерному класі вашої школи? Назвіть значення їх
властивостей.
VIІ. Домашнє завдання
Підготуйте повідомлення про один з нових видів пристроїв уведення
даних – кейпед та денспед. Опишіть його будову, призначення та область
використання.

You might also like