Professional Documents
Culture Documents
336441
336441
в природі
(онлайн-урок для 2 класу
за програмою О.Савченко
до підручника
Н.Бібік, Г.Бондарчук)
Підготувала
вчитель початкових класів
КЗ «Ісковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
Сенчанської сільської ради»
Миргородського району
Полтавської області
2023 р.
Мета:
формування предметних компетентностей: поглибити знання школярів про явища
природи, властивості води; формувати в учнів уявлення про випаровування води та
конденсацію водяної пари, утворення хмар та випадання дощу, кругообіг води в природі;
формувати потребу в пізнанні природи; розвивати спостережливість, мислення;
виховувати любов до природи, дбайливе ставлення до води;
формування ключових компетентностей:
уміння вчитися: формувати здатність переключатися з одного виду роботи на інший,
виділяти під час читання та слухання важливі за змістом слова, нове, незрозуміле,
виконувати творчі завдання, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки;
соціальної: удосконалювати вміння проявляти ініціативу і продуктивно працювати в
колективі, активно долучатися до обговорення питань, самоорганізовуватися до
виконання різних видів навчальної діяльності в групі, вільно висловлюватися та
результативно використовувати власні знання під час спілкування.
Обладнання. Ноутбук, глобус.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Вже настав уроку час,
Тож запрошую всіх вас
До плідного навчання,
А ви докладіть свої старання.
Якщо добре працювати,
Вийдуть гарні результати.
Тож не гаємо ми час,
Бо знання чекають нас!
(Привітайтесь з гостями, які завітали до нас на онлайн-урок)
3.Вправа «Прогнозування».
- Чи здогадались ви про що буде йти мова на уроці ? (про воду)
- Давайте спрогнозуємо, що ви знаєте про воду?
Слайд 14
- А щось нове хотіли б дізнатися?
-Тому ми продовжимо вивчати воду, пізнавати нове. І тема нашого уроку «Кругообіг
води в природі.»
Слайд 15
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА
https://www.youtube.com/watch?v=Y-Tzmqmr5jM https://www.youtube.com/watch?v=i3WyXdCzGrU&t=36s
3. Дослідницька робота
- А тепер будемо спостерігати за киплячою водою.
- Закипіла вода в чайнику? По чому це видно?
Слайд 21
Слайд 22
Слайд 26