You are on page 1of 4

Урок № 1

Тема. Повторення програмного матеріалу за 9 клас. Вхідне діагностичне оцінювання.


Мета: повторити програмний матеріал за 9 клас; пригадати, як розв’язувати відповідні
задачі; виховувати уважність, старанність, відповідальність та самостійність;
розвивати усне мовлення.
Тип уроку: повторення вивченого матеріалу.
Наочність та обладнання: опорний конспект, підручник, дошка, картки.
Хід уроку
I. Організаційний етап
II. Актуалізація опорних знань та вмінь

III. Розв’язування вправ


Письмові вправи:
Завдання 1-6 – оцінюються по 1 балу, завдання 7-8 по 1,5 бали завдання 9 – 3 бали.
1 блок
(виберіть одну правильну відповідь)
1. Розв’язком якої нерівності є число ?
А) ; Б) ; В) ; Г) .
2. Множиною розв’язків нерівності є:
А) ; Б) ; В) ; Г) .
3. Яка з пар чисел є розв’язком системи рівнянь :
А) ; Б) ; В) ; Г) .
2 блок
4. Розв’яжіть нерівність: .
5. У контейнері лежать кавоварки, з яких 30 мають білий колір, 10 – голубий і 10 –
червоний. Яка ймовірність того, що навмання вийнята з контейнера кавоварка матиме
червоний колір?
6. Після зважування вага 10 учнів виявилася такою: 35 кг, 37 кг, 34 кг, 35 кг, 40 кг, 38
кг, 37 кг, 35 кг, 36 кг, 36 кг. Запишіть ранжований ряд даних. Складіть таблицю
варіант і частот.
3 блок
7. Знайдіть перший член і суму перших семи членів геометричної прогресії , якщо
; .
8. Запишіть у вигляді звичайних дробів числа: .
4 блок
9. Знайдіть кількість додатних членів арифметичної прогресії .

Математика, ОКМ-01, 2020-21 1 Урок № 1


Відповіді: 1. Б; 2. Б; 3. Г;

4.

Відповідь: ;

5.

6. Ранжований ряд:
Кількість варіант: 6.

Варіанта 34 35 36 37 38 40
Частота 1 3 2 2 1 1
7.
8. ;
9. .
IV. Аналіз розв’язків та робота над помилками.
V. Підбиття підсумків уроку
Виставлення оцінок
VI. Домашнє завдання
Завдання на картках. Підручник – ст.6-7.

Література:
Математика: 10: підруч. для загальноосвіт. навч. закл.: рівнень стандарту / Г.П. Бевз.,
В.Г. Бевз. – 2-ге вид. – К. : Генеза, 2011.- 272 с. : іл. – Бібліогр. : с. 250.

Математика, ОКМ-01, 2020-21 2 Урок № 1


Діагностична письмова робота №1
1 блок
(виберіть одну правильну відповідь)
1. Розв’язком якої нерівності є число ?
А) ; Б) ; В) ; Г) .
2. Множиною розв’язків нерівності є:
А) ; Б) ; В) ; Г) .
3. Яка з пар чисел є розв’язком системи рівнянь :
А) ; Б) ; В) ; Г) .
2 блок
4. Розв’яжіть нерівність: .
5. У контейнері лежать кавоварки, з яких 30 мають білий колір, 10 – голубий і 10 – червоний. Яка
ймовірність того, що навмання вийнята з контейнера кавоварка матиме червоний колір?
6. Після зважування вага 10 учнів виявилася такою: 35 кг, 37 кг, 34 кг, 35 кг, 40 кг, 38 кг, 37 кг, 35 кг,
36 кг, 36 кг. Запишіть ранжований ряд даних. Складіть таблицю варіант і частот.
3 блок
7. Знайдіть перший член і суму перших семи членів геометричної прогресії , якщо ; .
8. Запишіть у вигляді звичайних дробів числа: .
4 блок
9. Знайдіть кількість додатних членів арифметичної прогресії .

Діагностична письмова робота №1


1 блок
(виберіть одну правильну відповідь)
1. Розв’язком якої нерівності є число ?
А) ; Б) ; В) ; Г) .
2. Множиною розв’язків нерівності є:
А) ; Б) ; В) ; Г) .
3. Яка з пар чисел є розв’язком системи рівнянь :
А) ; Б) ; В) ; Г) .
2 блок
4. Розв’яжіть нерівність: .
5. У контейнері лежать кавоварки, з яких 30 мають білий колір, 10 – голубий і 10 – червоний. Яка
ймовірність того, що навмання вийнята з контейнера кавоварка матиме червоний колір?
6. Після зважування вага 10 учнів виявилася такою: 35 кг, 37 кг, 34 кг, 35 кг, 40 кг, 38 кг, 37 кг, 35 кг,
36 кг, 36 кг. Запишіть ранжований ряд даних. Складіть таблицю варіант і частот.
3 блок
7. Знайдіть перший член і суму перших семи членів геометричної прогресії , якщо ; .
8. Запишіть у вигляді звичайних дробів числа: .
4 блок
9. Знайдіть кількість додатних членів арифметичної прогресії .

Домашня робота №1.


1. Розв’язати нерівність (питання до учнів класу: Що значить розв’язати нерівність ?).
а) 4х > 20;
б) 5х -10 ≤ 0;
в) 30 – 10х > 0.
4. Назвати переріз та об’єднання проміжків які зображені на рисунках

Математика, ОКМ-01, 2020-21 3 Урок № 1


а)

б)

в)

5. Назвати переріз та об’єднання проміжків, що


відповідають парі нерівностей.
а) х ≥ 4 і х ≥ 6; б) х > 3 і х ≤ 7; в) х ≥ 6 і х < 4.
6. Розв’язати нерівність 3х(х-2)+1≤(х+1)2 .
7. Знайдіть усі цілі розв’язки нерівності 2х2+х-6
≤ 0.
8. Знайдіть усі цілі розв’язки нерівності -2х2+5х-2 ≥0.
9. Знайдіть найбільше ціле число, що є розв’язкам нерівності 12+4х-х2>0.
10. розв’язують системи лінійних нерівностей

а) б)
Домашня робота №1.
1. Розв’язати нерівність (питання до учнів класу: Що значить розв’язати нерівність ?).
а) 4х > 20;
б) 5х -10 ≤ 0;
в) 30 – 10х > 0.
4. Назвати переріз та об’єднання проміжків які зображені на рисунках

а)

б)

в)

5. Назвати переріз та об’єднання проміжків, що відповідають парі нерівностей.


а) х ≥ 4 і х ≥ 6; б) х > 3 і х ≤ 7; в) х ≥ 6 і х < 4.
6. Розв’язати нерівність 3х(х-2)+1≤(х+1)2 .
7. Знайдіть усі цілі розв’язки нерівності 2х2+х-6 ≤ 0.
8. Знайдіть усі цілі розв’язки нерівності -2х2+5х-2 ≥0.
9. Знайдіть найбільше ціле число, що є розв’язкам нерівності 12+4х-х2>0.
10. розв’язують системи лінійних нерівностей

а) б)

Математика, ОКМ-01, 2020-21 4 Урок № 1

You might also like