You are on page 1of 3

План заняття № 21

Вид заняття: практичне


Тема. На прийомі у лікаря.
Мета заняття. Ознайомити студентів із новими ЛО(лексичними одиницями);
активізувати вміння студентів здійснювати усне спілкування
в типових мовних ситуаціях; виховувати толерантність;
розвивати культуру спілкування і мовленнєву реакцію.
Методи. Бесіда, пошукове читання, аудіювання, вправи, рольова гра.
Матеріально-технічне забезпечення та дидактичні засоби, ТЗН: ноутбук,
телевізор, дошка, крейда, підручники, словники, роздатковий матеріал,
медичний реквізит.
Література: 1. В. К. Шпак Англійська для повсякденного спілкування. - К.:
Вища шк., 2007.-304с.
2. М. Зубков, В. Мюллер Сучасний словник англо-український, українсько-
англійський. - Х.:ВД «ШКОЛА», 2013. – 752с.

Структура заняття
1. Організаційна частина
Привітання, перевірка присутніх.
Перевірка готовності студентів до заняття.
2 хв.
2. Повідомлення теми, формування мети та основних завдань
Знати: ЛО по темі, основні симптоми та назви найтиповіших хвороб
англійською мовою.
Вміти: перекладати речення з новими ЛО; вживати нові лексичні одиниці в
усному та писемному мовленні.
2 хв.
3. Мотивація навчальної діяльності
Обговорення із студентами питання:
- Для чого вивчати тему „У лікаря” студентам технічного вузу?
2 хв.
4. Актуалізація опорних знань(питання контролю)
4.1. Фронтальне опитування вивчених лексичних одиниць.
(What is the English for…?)
4.2. Відповіді на запитання.
How many arms (fingers, elbows, knees, heads, teeth) does a person have?
What is the plural form of the nouns “hair, tooth, foot”? (питання граматики)
7 хв.
5. Вступний інструктаж
 Представлення нових лексичних одиниць (типові питання, які лікар
може поставити, оглядаючи пацієнта; найпоширеніші проблеми, які
може мати пацієнт)
 Запис нових ЛО в зошити
15 хв.
6. Поточний інструктаж
 Пошукове читання тексту “At the Doctor’s”
 Відповіді на запитання (по тексту)
 Виконання вправи на розміщення речень у вірному порядку, з метою
складання логічної історії
 Читання та переклад речень
 Виконання вправи на підстановку (поєднання симптом з хворобою)
 Аудіювання діалогів (2 аудіозаписи, 1-інсценування)
 Заповнення таблиці
 Переказ ситуацій від 3ої особи однини по табличці
 Самостійна робота студентів у парі(складання і представлення власних
діалогів)
55 хв.
7. Інструктаж заключний
Ознайомилися з новими ЛО, дізналися назви хвороб та симптоми анг.
мовою, удосконалили навичку сприйняття інформації на слух.
3 хв.
8. Оцінювання, мотивація оцінок
2 хв.
9. Видача домашнього завдання
Вивчити типові питання, вивчити діалог.
2 хв.

Викладач Ковальчук Н.Д.

You might also like