You are on page 1of 4

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ


ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ВИННИЧЕНКА

ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ №1
НА ТЕМУ «ESSEN UND TRINKEN/WOHIN GEHEN WIR ESSEN»
проведеного у 8-В класі школи № 25
студентом групи АН 21 М-З
факультету української філології іноземних мов та соціальних комунікацій
Тикул Тетяною Сергіївною

Груповий методист
кандидат педагогічних наук,
доцент
Токарєва Тетяна Станіславівна

Кропивницький – 2022
Тема: Essen und Trinken
Підтема: Wohin gehen wir essen
Цілі уроку:
Практична – навчити учнів вживати лексичні одиниці на рівні понад фразової
єдності.
Освітня – розширити знання учнів про звички німців під час вживання їжі.
Розвиваюча – розвивати здібності учнів до порівняння та зіставлення
мовленнєвих одиниць, їх форм і значень.
Виховна – формувати здібності досягати згоду та співпрацювати у команді та в
парі.
Обладнання уроку: підручник «Parallelen 8» Nadija Bassai
https://pidruchnyk.com.ua/876-nimecka-mova-8-klas-basay-2016-nova-programa-4-
y-rik.html.
Схематичний план уроку

1. Початок уроку. 2хв.


2. Фонетична зарядка 5хв.
3. Введення лексики. Мозковий штурм 12хв.
4. Перевірка розуміння нової лексики 10хв.
5. Автоматизація дій учнів з новою лексикою 7хв
6. Актуалізація дій учнів 7хв.
7. Пояснення домашнього завдання. 1хв.
8. Підсумки уроку. Оцінювання. 1хв.
Хід уроку

Етап 1. Початок L: Guten Tag, liebe Schüler! Ich bin sehr froh, euch zu
уроку. Бесіда з sehen. Ich hoffe, dass die Stunde euch Spaß macht! Und
черговим. ich wünsche allen Spaß und gute Laune in der Stunde!
Повідомлення Heute wollen wir ein neues Thema behandeln. Das
цілей уроку. Thema der heutiger Stunde lautet: „Essen und Trinken“
Мета: залучити
учнів до роботи.
Прийом: Вітання
та бесіда з
класом.
Етап 2. L: Wir üben zuerst die Aussprache, dann gehen wir zur
Фонетична neuen Lexik. Lest im Chor!
зарядка Essen ist nicht Trinken.
Мета: тренувати Salami ist nicht Schinken.
вимову, Feuer keine Asche.
активізувати Ein Korken keine Flasche.
лексику, що Hunger ist nicht Durst.
вивчалася раніше Käse ist nicht Wurst.
Прийом: хорове Butter ist nicht Schmalz.
повторення Zucker ist nicht Salz.
Kaffee ist nicht weiβ.
Eiscreme ist nicht heiβ.

Етап 3. Введення L: Nehmt eure Bücher. Öffnet eure Bücher auf Seite 104.
лексики. Wir machen Übung 1. Seht euch das Bild. Versucht die
Мозковий штурм Bedeutung des Wortes zu erschließen!
Мета: Wir prüfen die Aufgabe.
познайомити
учнів з новою
лексикою
по темі шляхом
здогадки
Прийом:
виконання вправи
Етап 4. Перевірка L: Und jetzt erkläre ich die neuen Wörter. Ich werde die
розуміння нової neuen Wörter vorsprechen, und ihr sprecht mir nach!
лексики Schaut zur Tafel, dort steht neue Wörter. Versucht die
Мета: Bedeutung des Wortes zu erschließen!
пересвідчитися, Schreibt die neuen Wörter in euer Vokabelheft!
що учні das Lokal, der Gasthof, das Wirtshaus, die Pizzeria, der
розуміють Imbiss, die Konditorei, das Bistro, das
основне значення Fastfoodrestaurant, die Eisdiele, das Café, die
нових виразів. Gaststätte, das Restaurant.
Прийом: Lernt die Vokabeln zur nächsten Stunde!
виконання
завдання на
відповідність,
хорове
повторення
Етап 5. L: Wir machen Übung 3 auf der Seite 105. Hör zu und
Автоматизація ordne zu.
дій учнів з новою
лексикою
Мета: навчити
учнів розрізняти
лексику під час
аудіювання.
Прийом: активне
слухання,
виконання вправи
Етап 6. L: Wir machen Übung 4 auf der Seite 105. Bilden Sie
Актуалізація дій mit jedem Wort in der Tabelle einen Satz.
учнів
Мета:
проконтролювати
розуміння учнів
Прийом 1:
доповнити
речення
Прийом 2: робота L: Inszenieren wir den Dialog. Wählt euch einen
в парах Gesprächspartner! Stellt einen neuen Dialog ähnlichen
Typs zusammen!
Етап 7. Ihre Hausaufgabe: Sie müssen neue Wörter lernen.
Пояснення
домашнього
завдання.
Етап 8. Підсумки Heute haben die Schüler gut gearbeitet:…
уроку. Auf Wiedersehen!
Оцінювання.

You might also like