You are on page 1of 3

Тема: Привітання. Представлення.

Мета: ознайомити з новими ЛО; навчати діалогічного мовлення; повторити й


активізувати лексичний матеріал теми; формувати навички правильної
вимови звуків англійської мови, формувати навички письма; розвивати
комунікативні здібності учнів; виховувати культуру спілкування

Обладнання: підручники, зошити, аудіо запис, відеозапис

Тип уроку: сприймання нового матеріалу

ХІД УРОКУ

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

ІІ. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання. 1 ХВ

Т: Hello, children! І am Olha

Ps: Hello!
Glad to see you

2. Повідомлення теми та мети уроку. 1 хв

Т: Сьогодні на уроці ми потренуємося вітатися й прощатися англійською


мовою. Крім того, ви навчитеся називати своє ім'я під час знайомства. Let's
start our lesson. Почнемо наш урок.
3. Фонетична зарядка. 3 хв

Учитель розповідає історію. Учні слухають і повторюють звуки та


звукосполучення

Т: Послухайте казку про далеку країну. Там жили люди, що весь час
скаржилися [аи-аи-аи], [аи-аи-аи], [аі-аі-аі]. І вони також зітхали: [h-h-
h]. Вони вміли скаржитись і зітхати, але не вміли вітатися. Але якось до тієї
країни приїхали люди з Англії і привіталися: " Hello! Hi!" Ви пам'ятаєте, що
значать ці слова? І вивчили люди сумної країни слова " Hello!", "Hi!". І
вони привітали англійців "Hello! Ні!" Вони також привітали один одного:
"Hello! Ні!" І стали вони дружними та щасливими. Привітайте один
одного. Діти вітаються один з одним.

4. Уведення в іншомовну атмосферу. 5 хв

1)Повторення пісні "Hello" (відеозапис). Діти разом з учителем хором


співають пісню.

https://www.youtube.com/watch?v=rqjaFw0ES8M

How are you today ?

2)Вивчення вірша "Hello, My Doll!". Учитель пояснює значення


слів doll, you all. 7 хв

Діти хором повторюють текст вірша за вчителем, потім два-чотири учні (за
бажанням) розповідають вірш самостійно.

Hello, hello, hi, My doll! Hello, hello, hi, You all!


Goodbye, goodbye,
Goodbye,
My doll.
Goodbye, goodbye,
Goodbye,
You all.

- repeat together.
- who wants to repeat?

ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Повторення й активізація ЛО теми. 5 хв

1) Бесіда з учнями.

Let's practice

Т (по черзі звертається до кожного учня): Hello! Hi! Goodbye! Bye! Учні


відповідають словами привітання або прощання.

2) Рольова гра.
Учні в парах вітають один одного словами "Hello" та "Ні", а потім
прощаються: "Goodbye!", "Bye!"

2. Фізкультхвилинка. 2 хв

https://youtu.be/l4WNrvVjiTw

3. Презентація нових ЛО.

1) Бесіда з учнями. 3 хв

Т: Look! I am... (називає своє ім'я),

Отже, під час знайомства, щоб представитися, ви кажете: "І am..." — і


називаєте . своє ім'я. Наприклад: "І am Nina", "I am Denis", "I am Olha", "I
am Mykola". So repeat after me: I am...

Кожен учень представляється за допомогою вчителя.

4)Впр. 1 (3 хв).

Т: Подивіться на сторінку 4 (показує відповідну сторінку). Ви бачите двох


хлопчиків (указує на хлопчиків) і двох дівчаток (указує на дівчаток). Що вони
роблять?. І вони називають свої імена. Listen and repeat.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Підведення підсумків уроку. 2 хв

What did you like in the lesson?

Що вам сподобалось на уроці ? Що для вас виявилось складним ?

Учні разом з учителем співають "Goodbye Song"

https://youtu.be/PraN5ZoSjiY

You might also like