You are on page 1of 2

Тема “My favourite day”

Мета уроку: уведення нових ЛО за темою розділу, навчити використовувати в


усному та писемному мовленні нових ЛО, розвивати навички читання з використанням
технік skimming \ scanning, уведення граматичної форми теперішнього часу - Present Simple,
навчати правильно будувати питання в Present Simple, продовжувати формувати навички
монологічного та діалогічного мовлення, виховувати повагу та любов до англійської мови,
повагу до однокласників.
Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть розповісти, що роблять кожен
день \ раз в тиждень і т.д., використовують форму теперішнього часу Present Simple в
усному та писемному мовленні, описують свої повсякденні справи, можуть ставити
запитання один одному, використовуючи Present Simple, питальні слова.
Обладнання: підручник, робочий зошит, додаткові матеріали до уроку для учителя та
учнів, наочні матеріали, презентація до уроку.
Тип уроку: урок уведення нового матеріалу.

ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ
Привітання.
T.: Hello, everyone! I am glad to see you…
Уведення в іншомовну атмосферу
Warming up
Повторення ЛО з минулого уроку.
Гра “ Wordsball”
Гра “Answer the questions”
Checking home work
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Робота за підручником
Уведення нових ЛО :
Make paper flowers, jewellery, model planes;
Go rollerblading, fishing;
Collect stamps, coins, comics
Do arts and crafts
пропонуємо учням повторити фрази за малюнками,вибірково запитуємо переклад нових ЛО.
Можемо попросити скласти з кожним виразом речення у Present Simple, наприклад:
1) She collects comics every day.
2) I make paper flowers after school. 3) We go fishing.
Вправа 1 на сторінці 44
Пропонуємо учням прослухати в записі нові слова, повторити за диктором, працюємо
з вимовою..

Listening
Ex2 p44
Пропонуємо прослухати діалоги з новими ЛО та визначити в реченнях чи відповідає
інформація тому, що обговорювалося в діалогах.
Фізкультхвилинка
Reading
Pre-reading Task
Пропонуємо учням дати відповідь на запитання:
What do you do in the morning ( afternoon/evening)?
Who do you play computer games with?
While Reading Task
Завдання
reading for details
Читаємо текст - знаходимо детальну інформацію, коли і що робить Емма
In the morning….
In the afternoon….
In the evening….
Post Reading Task
Працюємо з табличкою, заповнюємо відповідно до тексту
Grammar Presentation
Пояснюємо правило Word order
Вправа C на сторінці 45
Speaking
Впр.D ст..45
Пропонуємо учням розповісти про свій улюблений день
IІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
3.1. Підведення підсумків.
3.2. Рефлексія
Що сподобалось на уроці?
3.3. Домашнє завдання.

You might also like