You are on page 1of 2

Клас: 6

Рівень знань: середній


Урок: 3
Тема: Я, моя сім’я та друзі
Підтема: Презентація ЛО, тренування у вживанні. Практика у читанні та здобуванні
інформації з прочитаного тексту.
Мета:
- презенувати ЛО теми;
- розвивати навички аудіювання;
- практикувати діалогічне мовлення;
- виховувати культуру спілкування.
Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіозапис.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Greeting (1 min.)
T: - Good morning! Nice to meet you!
Ps: - Nice to meet you too!

2. Aim (1 min.)
Метод: усний виклад.
T: - Today we are going to remember how to communicate with each other in everyday life.

3. Warming up (3 min.)
Метод: усний виклад матеріалу. Учні створюють акровірш зі словом FAMILY.
T: - Let’s do the acrostic FAMILY!

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Listening (17 min.)


a) Етап підготовки до слухання. P. 13
Метод: презентація нового лексичного матеріалу.
T: - Look at new vocabulary.

b) Етап слухання. Ex. 1, p. 12a.


Метод: усний виклад матеріалу. Вчитель вмикає аудіо запис 2 рази.

с) Етап перевірки розуміння змісту прослуханого тексту. Ex. 1, p. 12b.


Метод: усний виклад матеріалу. Учні визначають про кого з героїв йдеться мова.
T: - Name who says.

2. Speaking ex. 2, p. 13. (8 min.)


Метод:робота з підручником. Учні у парах ставлять запитання та дають відповіді.
T: - Ask and answer the questions.
3. Reading ex. 3, p. 13 (5 min.)
Метод: усний виклад матеріалу. Учні поєднують слова та утворюють
словосполучення спираючись на текст впр. 1 стр 11.
T: - Match the words.

4. Writing ex. 4, p. 14 (7 min.)


Метод: вправ. Учні утворюють правдиві речення відносно до впр. 1 стр 11.
T: - Make true sentences.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ


1. Home Task (1 min.): ex.5, p 14, вивч. нові ЛО.
T: - Open your day books and write down the home task.

2. Summarizing (2 min.):
a) Метод: бесіда.
T: - What useful did you do at the lesson? What did you like/didn’t like? Why?

b) Вчитель виставляє оцінки.

You might also like