You are on page 1of 2

УРОК 51 (КОНТРОЛЬНИЙ)

Підтема: Повторення. Контрольна робота.


Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал теми.
Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для контролю знань, Test 6.

$ ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, children!
Ps: Good morning, teacher!

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.


T: Today you’ll remember the words and grammar on the topic «Speaking аbout Art»;
after that you’ll write a test to check your knowledge on this topic.

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.


1) Повторення пісні Дона Макліна «Vincent».
Клас хором співає пісню.
2) Гра «Associate That!».
Гра проводиться ланцюжком у швидкому темпі. Учитель або один із учнів нази-
ває будь-яке слово за темою «Мистецтво». Другий учень називає асоціацію до
цього слова. Наступний учень у свою чергу називає асоціацію до слова другого
учня і т. д. Учитель стежить за правильністю вимови слів.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Revision 1. Повторення.
1) Впр. 1 (с. 196).
Учні самостійно заповнюють пропуски в тексті поданими словами, а потім лан-
цюжком читають доповнені речення.
2) Впр. 2 (с. 196).
Від поданих у дужках дієслів учні самостійно утворюють дієприкметники й за-
повнюють пропуски в реченнях, а потім ланцюжком їх читають.
3) Впр. 3 (с. 197).
Учні слухають текст і самостійно відновлюють речення вправи.
4) Впр. 4 (с. 197).
Учні самостійно читають текст і ланцюжком відповідають на запитання.
Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

234
Instruction 2. Інструкція щодо виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною
шкалою.
T: The test is made up of three tasks. If you do all the tasks correctly, your mark will
be twelve. If you have any mistakes, you’ll have less points, and your mark will be
lower.

Test 3. Виконання контрольної роботи. Тест 6.


Текст контрольної роботи див. на с. 301.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.


РЗ, Unit 6, впр. 11.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.


Заключна бесіда з учнями.
T: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test
successfully? What task was the most difficult? Which one was the most interesting?

235

You might also like