You are on page 1of 2

УРОК 32 (КОНТРОЛЬНИЙ)

Підтема: Повторення. Контрольна робота.


Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал теми.
Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для контролю знань, Test 4, картки для роботи у групах (НО).

$ ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, children!
Ps: Good morning, teacher!

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.


T: Today you’ll remember the words and grammar on the topic «Eating оut»; after that
you’ll write a test to check your knowledge on this topic.

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.


Обговорення у групах.
Учні у групах по троє-четверо обговорюють запитання на картках (НО). По закін-
ченні роботи вони по черзі відповідають на запитання. Учитель стежить за правиль-
ністю відповідей.

НО:
Decide whether the following statements are true or false.
1) Britain has recently had a reputation for bad cuisine.
2) Advertising campaigns are encouraging British people to try new foods.
3) The most popular TV chefs in Britain are younger and more charismatic than
they used to be.
4) «Jamie’s Kitchen» is a TV programme about ordinary people who set up their
own restaurants with no cooking experience.
5) The traditional British diet may be dying out.

The Answers:
1) False — British cuisine has often been criticised as being bland and uninteresting
but this is starting to change. 2) False — TV chefs, not adverts, are the new inspiration.
3) True. 4) False — the programme is about young unqualified people who train to work
in Jamie’s restaurant, not set up their own restaurant. 5) True.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Revision 1. Повторення.
1) Впр. 1 (с. 129).

150
Учні самостійно заповнюють пропуски в реченнях словами food, dish чи meal,
а потім ланцюжком читають речення.
2) Впр. 2 (с. 129).
Учні самостійно заповнюють пропуски однією з форм дієслів з дужок, а потім по
черзі читають речення.
3) Впр. 3 (с. 129).
Учні слухають текст, а потім по черзі відповідають на запитання.
4) Впр. 4 (с. 130).
Учні самостійно читають текст і відповідають на запитання до нього.
Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

Instruction 2. Інструкція щодо виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною


шкалою.
T: The test is made up of three tasks. If you do all the tasks correctly, your mark will
be twelve. If you have any mistakes, you’ll have less points, and your mark will be
lower.

Test 3. Виконання контрольної роботи. Тест 4.


Текст контрольної роботи див. на с. 291.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.


Підготуватися до контрольної роботи з читання й аудіювання.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.


Заключна бесіда з учнями.
T: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the
test successfully? What task was the most difficult? Which one was the most
interesting?

151

You might also like