You are on page 1of 2

Спостереження уроку з німецької мови в 5 класі

проведеного вчителем Данильчук Катериною Пантелiївною

І. Цілеспрямованість уроку.
Тема: Wie spät ist es?

Мета: практична – ознайомити з новими лексичними одиницями теми та


позначеннями часу в німецькій мові, розвивати навички читання, говоріння та
письма; розвиваюча – розвивати вміння розповідати про свій розпорядок
дня; виховна– формувати в учнів вміння раціонально використовувати свій
час; загальноосвітня – розширювати загальний кругозір учнів.

Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань

Обладнання: годинник,  CD-програвач, диск.

II. Структура і зміст

Хід уроку

1. Привітання, організаційний Вчитель вітається з учнями: « Guten


момент, введення в іншомовну Morgen, liebe Kinder! Setzt euch. Sind
атмосферу alle da? Welcher Wochentag ist heute?
Und morgen? Und übermorgen? Und
welcher Tag war gestern? » - учні
відповідають

2. Перевірка домашнього завдання Вчитель перевіряє домашнє завдання.

«Was macht ihr jeden Tag? Habt ihr


das geschrieben? Lest die Sätze vor»

3. Основна частина уроку. Учитель показує учням годинник,


Опрацювання лексичного матеріалу. учням потрібно сказати час, учитель
показує різні години. Кожен учень
відповідає.

4. Письмо Учні виконують вправу в


зошиті,учитель перевіряє

5. Читання Учні читають текст та потім


установлюють між реченнями і
часом.
Учні обговорюють між собою текст
та відповдають на запитання вчителя.

6. Підбивання підсумків уроку Учитель підсумовує матеріал та


оцінює роботу учнів на уроці

7. Домашнє завдання Вивчіть нову лексику. Впр.6, с.79.

Аналіз уроку

III. Активність учнів на уроці


На уроці були використані форми опитування: індивідуальне, письмове,
усн Мова була лаконічна та чітка. План уроку складено таким чином, що
мовленнєві вправи балансували з тренувальними, щоб дати змогу учням
засвоїти новий та закріпити матеріал, а також дати змогу учням
використовувати слова в усному мовленні. На цьому уроці основною формою
взаємодії учасників навчального процесу є взаємодія учителя та учнів на усіх
етапах. Адже, вчитель скеровує дії учнів протягом уроку. Учні були активні та
відповідали та брали участь в усіх видах діяльності.
IV. Мовленнєва поведінка вчителя
Протягом уроку учитель розмовляла лише німецькою мовою. Інструкції
подано чітко, коротко, лаконічно та зрозуміло. Учні активно включалися в хід
уроку, відповідали на запитання вчителя, виконували вправи письмові та усні.
Доступність викладу матеріалу – повна. Темп уроку середній. Мовною
практикою були охоплені майже всі учні, які показали високий і середній
рівень знань.
V. Результативність уроку
Отож, протягом уроку я навчилась правильно поєднувати завдання
згідно мети уроку, правильно поєднувати завдання згідно інтересу, рівню
знань, та навиків, потреб учнів. Мета та цілі уроку були досягнуті. Учитель
об’єктивно та справедливо виставила оцінки та мотиваційно налаштувала
учнів на подальшу роботу.

Підпис учителя, який проводив урок______________________

You might also like