You are on page 1of 10

13.02.

2023 СОІП-24+ ІА-25

План-конспект заняття з англійської мови в групі СОІП-24+ ІА-25

Тема:. MEALS

Тип заняття: заняття засвоєння нових знань

Цілі:

Практична: ознайомити студентів з новою темою та подати граматичний


матеріал

Освітня: поглибити знання студентів про їжу та інгредієнти різних страв

Розвиваюча: розвивати навичку говоріння та аналізу

Виховна: виховувати повагу до страв інших країн та смаків інших народів;


усвідомлення важливості іноземної мови в контексті теми “Meals”

Обладнання заняття: ноутбук, дошка, крейда, підручник

Підручник: Деркач Г.С., Мазур О.І., Пришляк О.Ю. - LOVE and LEARN
ENGLISH

Схематичний план заняття:

Початок заняття

І. Знайомство з групою………………………………………………..2 хв.

ІІ. Ознайомлення з планом заняття...………………….……………..3 хв.

Основна частина заняття

ІІІ. Подання граматичного матеріалу…………..……………..……25 хв.

ІV. Подання лексичного матеріалу…………………………….…. .25 хв.

V. Застосування поданого у виконанні практичних завдань……..20 хв.

Кінець заняття

Пояснення домашнього завдання……………………………………3 хв.

Підбиття підсумків заняття…………………………………………..2 хв.


Хід заняття

Етап, прийом Зміст роботи


навчання, мета

Teacher: Hello students! Today we have a first lesson of


Початок заняття english in this semester. First of all i want to get to know you
І. Знайомство з групою better. Please tell me your name and something about yourself

Мета:познайомитись зі
студентами,дізнатись
атмосферу в групі

Прийом:відповіді
студентів на питання
викладача

ІІ. Ознайомлення з Teacher: Our plan for today is following:


планом заняття
1.Future simple tense
Мета: ознайомити 2.Explanation of new vocabulary
студентів із планом 3.Practice with exercises
заняття

Прийом:озвученння
плану заняття,відповіді
на питання студентів

Основна частина
заняття

ІІІ. Подання
граматичного матеріалу

Мета:доступно подати
студентам граматичий
матерал на основі теорії
з підручника

Прийом: пояснення з
відповіддю на питання;
Teacher: Please, make up your own sentences using future
simple tense. One sentence to each way of using this tense. So,
you should have 5 sentences. Don’t forget to use markers of
time!
ІV. Подання лексичного
матеріалу

Мета: подати
студентам лексичний
матеріал

Прийом: переклад слів,


визначення значення
слів/фраз,правильна
вимова цих слів

Teacher: Translate these words connected with topic Meals.


You can consult with a dictionary for a definition.
Students’ answers
Teacher has paid attention to some student’s mistakes with
pronunciation and suggested a right variant of it.

V. Застосування
поданого у виконанні
практичних завдань

Мета: закріплення
поданого матеріалу

Прийом: виконання
практичних вправ
Teacher: You homework for the next time will be the next:
Кінець заняття

Пояснення домашнього
завдання Reading
Grammar exercises

Підбиття підсумків Teacher:


заняття
Did you like the lesson?

Was there something that you did not understand?

What was the best part of the lesson?


What are you suggestion about the next lesson?

Thank you for being active today!

See you next time!

You might also like