You are on page 1of 5

Конспект уроку з теми «My favorite food» 3 клас

Мета:
— формування предметних компетентностей: повторити лексичні одиниці з
теми, удосконалення навичок читання, вживання I like, I don‘t like, Do you like,
how much, how many практикуватися в діалогічному мовленні, аудіюванні та
письмі. Розвивати вміння працювати в групах, правильну вимову, мовну
здогадку та увагу. Виховувати повагу до смаків та вподобань однокласників,
культуру спілкування.
— формування ключових компетентностей: спілкування іноземною мовою
(читання тексту), уміння вчитися протягом життя (самостійно працювати з
підручником, організовувати свій час та простір), ініціативність і
підприємливість (ініціювати усну і писемну взаємодію іноземною мовою).
Тип уроку: урок розвитку компетентностей
Змістові лінії: громадянська відповідальність, здоров’я і безпека: відповідальне
ставлення до харчування, підприємливість та фінансова грамотність.
Методи: дискусія, робота з різними джерелами інформації.
Очікувані результати: учні продукують короткі речення про улюблену страву,
вживаючи лексику з попередніх уроків.
Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіо-додатки, відео-пісні,
роздатковий матеріал.
Хід уроку
I. Warm up
1. Привітання
— Hello boys and girls! I’m glad to see you! (Давайте привітаємо один одного
нашою ранковою пісенькою “Hello song for kids”). I think we can start our
lesson. Topic of our lesson is My favourite food. Today you will work in teams
and you will practice using new words and improve your speaking skills. Let’s
divide into 4 groups, I have stickers in 4 colours and I give everyone a sticker.
You should find your matching “sticker friends” and then you should choose
the name of your group. It should be fruit or vegetables.
(учні діляться на чотири групи за допомогою кольорових стікерів та
вибирають назви своїм групам)
2. Повторення вивченого матеріалу
— Now let’s play a game and at the same time remember food we already
know. I show you food with gestures, and you should guess which one.
(гра «Вгадай слово» на повторення вивчених лексичних одиниць. Учні
показують за допомогою жестів та міміки слова з теми «Їжа» та
вгадують, яка саме їжа була показана. Виграє група, яка вгадала
найбільше слів)
II. Practice
1. Speaking (говоріння)
Закріплення вживання структури I like, I don‘t like
— Good, and now let’s talk about food you like, I show you a card with picture
and you name it and say you like it or not (учні називають, яка їжа
зображені на картках і говорять чи люблять вони це чи ні).

2. Listening (аудіювання)
— Very well, children. Now let’s listen to the song “What’s your favorite food”
and sing it together (учні слухають та співають разом пісню).
— Very good, and now say me please what’s Matt’s favorite food?
3. Writing (письмо)
— Now you receive cards with your writing task, a crossword (учні
отримують роздатковий матеріал, кросворд, в якому потрібно записати
слова, які зображені на малюнках)
— Good job, let’s check it.
— Next your task it is to write missing letters and what food do you like and
what you don’t like, I give you a sheet of paper for it (учні записують пропущені
літери в словах та яка їжа їм подобається)

4. Physical activity (фізкультхвилинка)


Відео Clap your hands.
5. Reading (читання)
— Look! We have a text about Tony’s favourite food. Let’s read it (учні читають
текст про улюблену страву Тоні).

—Performing an exercise to the text. You need to read the sentences and translate
them. Determine whether it is true or false. (Виконання вправи до тексту.
Потрібно прочитати речення та перекласти їх. Визначити це правда чи
брехня.)

6. Writing (письмо)
Unscramble the sentences.
In each sentence, the words are in their proper place. You need to read and edit
them. (У реченні слова стоять не належним чином. Тобі потрібно їх
прочитати та відредагувати.)
III. Summarizing
1. Підведення підсумків уроку
—Well, children. It was a great and interesting job. I want to thank you for your
today`s work. You were very active, hard working and creative.
2. Рефлексія
— And now you should agree or disagree with my sentences. If you agree –
clap your hands, disagree – stamp your feet. Ready? (учні плескають, якщо
згодні з твердженням або стукають ногою, якщо не згодні)

1. It is useful to eat fast food.


2. You should eat fresh fruit and vegetables every day.
3. It is good to eat very quickly.
4. We should eat many desserts and candies.
5. Hot dogs and Cola are healthy food.
6. You should eat only clean fruit.

— Now, lesson is over, goodbye.

3. Homework. Домашнє завдання: виготовити тарілку улюбленої їжі.

The lesson is over. Good-bye!

You might also like