You are on page 1of 5

Початкова школа №8

Івано-Франківської міської ради

План-конспект уроку
з англійської мови
у 4-А класі
з теми «Правильне харчування»
(«Eating right»)

Розробила:
вчитель англійської мови
Початкової школи №8
Король В.Д.
Проведено: 04.12.2023

Івано-Франківськ - 2023
Тема: Eating right. Правильне харчування.
Мета:
навчальна: формувати предметні компетентності з іноземної мови:
- лексичну - відпрацьовувати вживання вивчених лексичних одиниць з
теми «Правильне харчування» й активізувати їх в мовленні;
удосконалювати навички читання учнів; застосовувати отримані
знання на практиці (під час діалогічного мовлення та виконанння
різноманітних вправ);
- фонологічну – закріпити та відпрацювати правильну вимову
іншомовних слів з вивченої теми;
- граматичну - засвоїти особливості вживання Countable and
Uncountable Nouns (злічувальних та незлічувальних іменників).
розвиваюча: розвивати ключові компетентності учнів:
- спілкування іноземними мовами - розвивати культуру спілкування
учнів, уміння висловлювати свої думки англійською мовою, діалогічне
мовлення учнів, уміння працювати самостійно та в парі;
- ініціативність та підприємливість – ініціювати усну взаємодію для
розв’язання конкретної проблеми;
- уміння вчитися впродовж життя – уміння учнів самостійно шукати
інформацію та складати повідомлення з заданої теми у висловлюванні
іноземною мовою, розвивати мовну здогадку учнів, пам’ять, увагу;
- соціальна компетентність - уміння учнів співпрацювати з іншими
на результат, спілкуючись іноземною мовою;
виховна: виховувати культуру спілкування учнів, стимулювати їх
інтерес до саморозвитку та самоосвіти.
Тип уроку: урок засвоєння новиих знань.
Форми роботи: індивідуальна, робота в парах.
Прийоми: складання діалогів, відпрацювання вживання лексичних одиниць,
виконання лексичних та граматичних завдань на картках.
Обладнання уроку: підручник, робочий зошит, картки із завданнями,
відеозапис
Очікувані результати:
Учні повинні:

 уміти вирізняти й розуміти вивчені лексичні одиниці з теми


«Правильне харчування», вживати їх у діалогічному мовленні, під
час письма та читання;
 уміти розрізняти злічувальні та незлічувальні іменники та
граматичні правильно вживати їх в усному мовленні.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Greeting. Aim. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.


Hello, students! How are you today? Today we will move to the next topic.
It’s «Eating right». Do you know what does it mean?
2. Warming up. Уведення в іншомовну атмосферу.
Today we are going to speak about food. We'll discuss what are countable
and uncountable nouns. You'll revise the vocabulary on the topic and learn some
new words.
(Робота з роздатковим матеріалом, вимова і засвоєння нових лексичних
одиниць)
peach [piːtʃ] персик
kiwi [ˈkiːwiː] ківі
basket [ˈbɑːskɪt] корзина
butter [ˈbʌtə] масло
fill [fɪl] наповнювати
sugar [ˈʃʊɡə] цукор
flour [flaʊə] борошно
egg [eɡ] яйце
milk [mɪlk] молоко
chocolat [ˈtʃɒklət] шоколад
e
pear [peə] груша
orange [ˈɒrəndʒ] апельсин
apple [ˈæpəl] яблуко

II. Основна частина.


1. Vocabulary practice. Словникова робота. Робота в парах. Гра
«Пошук слів».
Now I’ll give you some handouts. Your task is to find as many words as you
can within 6 minutes. All the words needed are written at the bottom of the page.
Take your time!
(Учні отримують картки з грою «Пошук слів», у парах шукають якнайбільше
слів зазаначених нижче. Виграє пара, яка найшвидше знайшла всі слова або
найбільшу кількість у порівнянні з іншими).

2. Робота з підручником.
Now please open your books on page 47. Let’s listen to the song in exercise 1.
(Учні слухають пісню, потім читають і перекладають її)

3. Grammar.
Do you know what are countable and uncountable nouns? These are words
which we can or cannot count. For example, such words as apple, peach or pear are
countable, but words flour, sugar, milk, etc. are uncountable. Now please write
down the day and the day and also some key rules of grammar from the board.
(Учні записують дату та основні граматичні правила про злічувальні та
незлічувальні іменники).

4. Self-work. Самостійна робота. Grammar task.


Now you have to do a grammar task from the board. You have to fill the
gaps with a, an or some.
(Учні письмово виконують граматичну вправу з дошки. Потім
перевіряємо кожне речення)

5. Relaxation. Фізкультхвилинка.
Учні співають пісню ‘I can eat a lot’ і виконують дії.

https://www.youtube.com/watch?v=_Semo3zTJMY

I like spaghetti, and I can eat a lot.


I like soup, and I can eat a lot.
I like hamburgers, and I can eat a lot.
I like French fries, and I can eat a lot.
Cause I’m a big kid, a big kid, a big kid,
Look at me!
I’m a big kid, a big kid, a big kid,
Look at me!
I like cereal, and I can eat a lot.
I like bread, and I can eat a lot.
I like fish, and I can eat a lot.
I like chicken, and I can eat a lot.
Cause I’m a big kid, a big kid, a big kid,
Look at me!
I’m a big kid, a big kid, a big kid,
Look at me!
T: Are you a big kid?
Ps: Yes!!!

6. Work in pairs. Робота в парах.


Now your task is to make dialogues in pairs. Each of you will get a card with
a meal. Use the structure “I want … . We need … .”
(Учні стоврюють і розігрують діалоги про різні страви)

IIІ. Заключна частина уроку.


1. Homework. Домашнє завдання.
Вивчити напам’ять нові слова, виконати вправи 1 і 2 із воркбук на сторінці
32.
2. Summarizing. Підсумок уроку.
Good job! We have revised and worked out the vocabulary of the theme “Eating
right”, revised our grammatical rules, worked in pairs and on your own and now I
am sure that you can discuss this topic even with foreigners! Молодці! Ми з вами
сьогодні дуже добре попрацювали! Повторили та закріпили вживання
вивчених лексичних одиниць з теми «Правильне харчування», повторили
граматичний матеріал, склали діалоги, попрацювали в парах та самостійно і
тепер я впевнена, що ви зможете самостійно та без помилок спілкуватися на
цю тему не тільки один з одним, а й з іноземцями!
3. Оцінювання
Оцінювання учнів здійснюється шляхом коментування їхньої роботи
протягом уроку.
You worked very well! Ви всі дуже гарно попрацювали на уроці!
You did good! Ви молодці!

You might also like