You are on page 1of 3

Дата: 23.10.

2023 р

Клас: 1 А (Інтелект)

Тема: Класна кімната (In the classroom)

Мета:
освітня: повторити вже вивчені й активізувати нові ЛО теми (a teacher, a book, a door, a chair, a desk);
закріпити лексику (in the jungle, listen) розвивати техніку говоріння; тренувати дітей у постановці
запитань та навчити давати відповіді на запитання; формувати навички правильної вимови звуків
англійської мови;
розвивальна: розвивати навички читання, письма, монологічного й діалогічного мовлення;
розвивати в учнях комунікативну активність: навчати починати розмову, використовуючи
ініціативну репліку, правильно і швидко реагувати на репліку співрозмовника та підтримувати
бесіду,розвивати фонематичний слух, пам'ять, увагу школярів;
виховна: прищеплювати вміння аналізувати, думати, висловлювати свою точку зору, розвивати
вміння спілкування, сприяти розвиткy мовної здогадки, сприяти вихованню взаємодопомоги під час
роботи в парах, виховувати усвідомлення важливості навчання, позитивне ставлення до англійської
мови.
Обладнання: Підручник, робочий зошит,аудіо додаток до підручника, шкільні речі за темою, картки
із зображенням лексичних одиниць із темою.

Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
- Listen the song “Hello, hello”
T: Good morning, children! How are you?
Ps: Good morning, teacher! We are good!
T: I’m glad to see you!
Ps: We are glad to see you too!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today you’ll learn some more words describing our classroom and practise them in games and exercises.
Let’s start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу.
- Але перед початком роботи давайте повторимо правила поведінки під час повітряної сирени.
(Перегляд відо інструкції.)
- Ok, now look around and tell me : What do you see? - I see a classroom.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ


1. Узагальнення і систематизація знань, умінь, навичок, aктивізація нових ЛО теми.
1) – Open the book on pg. 18. Let’s listen and repeat our words. Dear children, here you can see some
pictures with the school things. Let’s name them. First, listen to me and then repeat after me.
- What’s classroom instructions we know? (Listen, stand up, sit down, count, open the book, close the book)
2) Game : “What’s missing?”
- What’s missing? - a book
- What’s missing? - a desk
- What’s missing? - a chair
- What’s missing? - a teacher
- What’s missing? - a door
3) Game: “Throw a ball”
- Look at the blackboard, we have some pictures. We put the ball and throw it, you must say : “It is…”
- It is a chair.
- It is a book.
- It is a door.
- It is a desk.
- It is a teacher.

2. Фізкультхвилинка
- Let’s dance and relax.

3. Повторення та активізація граматичного матеріалу:

1) Конструкція “Here’s your/ my chair”


- Open the books on pg. 19 Ex. 4. Listen and circle.

My – моє
Your – твоє

2) Game : “Make puzzles”


- I give you some puzzles. You must make a card and say “Here’s your/ my….”

4. Розвиток навичок письма.


- Now, open your activity books on page 8 ex. 1. Find, circle and say.
- Let’s count 1-5 and repeat how we make plural.

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ


1.Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T→P1→P2→P3.
Т: What words did you learn at this lesson? And can you name the school things?
P: Yes, I can.
T: Thank you! You are so clever! Thank you for the lesson my dear pupils! Our lesson is over and you may
be free! See you next time.
Ps: - Thank you! Good bye!
Конспект уроку
з англійської мови 1-го класу
тема «Класна кімната»
(«In the classroom»)

Вчитель: Анцибор К.М

You might also like