You are on page 1of 5

План уроку

Тема: « Schulsachen»

Цілі уроку:

Практична:

-ввести нову лексику до теми «Шкільні речі» та закріпити її;

-тренувати та розвинути вміння та навички слухання,говоріння та читання;

-розширити знання з теми.

Розвиваюча:

-розвинути можливості учнів вживати знання з теми;

-розвинути увагу та уяву учнів,креативне мислення.

Освітня:

-зацікавити учнів у вивченні німецької мови.

Виховна:

-стимулювати інтерес до вивчення предмета,правильно розподіляти свій час.

Обладнання: ігрові картки з назвами шкільних предметів, книга Kursbuch A1


«Deutchprofis».

Організаційний момент. (2хв)

1) Привітання з учнями
2) Повідомлення теми

Фонетична розминка. ( 1 хв)

Основна частина уроку (30хв)

1) Повторення лексики попереднього уроку.(5хв) (В стилі гри з картками)


2) Розвиток усного мовлення (7хв) Перевірка домашнього завдання.
3) Виконання головоломки ( 10хв)
4) Розвиток мовлення (10хв)
5) Виконання вправи (10хв)
Завершувальний етап уроку.(3хв)
1) Здавання домашнього завдання
2) Пояснення
3) Прощання з учнями.

Хід уроку

Етап уроку Хід уроку

Організаційний L: Guten Morgen Schüler !


момент: Ss- Guten Morgen Frau Lehrerin!
1. Привітання з L: Sitzen sie bitte!
учнями
2. Повідомленн L: Heute wir haben neue Thema das ist «Dinge».
я теми
Розминка Guten Tag ! Guten Tag!
Hallo wie geht’s ?

Danke, prima gut


Danke, prima gut
Danke,prima gut

Tschüss, Auf Wiedersehen!

Основна частина L: Jetzt lasst uns das Spiel spielen!


уроку: Правила дуже прості, я показую картку, а ви називаєте
її, а потім кажете якого кольору цей предмет.
1) Повторення
лексики,
попереднього
уроку (в
стилі гри з
картками)
Вчитель витягує
картку, а діти
повинні назвати,
що це таке, та
якого воно
кольору.

2) Розвиток Учні підготувалися, та розказують віршик. По черзі,


усного учні розказують віршик, а вчитель оцінює.
мовлення.
Перевірка
домашнього
завдання .

У головоломках Dingsda описи повинні бути зіставлені


3) Виконання з відповідною фотографією. Учні, можуть
головоломки контролювати себе за допомогою слова розв’язання
(«професіонал»). Вони можуть спочатку читати тексти
мовчки або практикувати читання вголос за допомогою
головоломок.
Dingsda - штука
4) Виконання
вправи
розвиток
мовлення.

Учні, по черзі, говорять що саме є в пеналі, та виходять


до дошки, щоб написати речення.

Учні говорять та описують предмети, та говорять який


це предмет, по цифрам.
Завершувальний Also meine Schüler, deine HG ist in Übungsbuch S 43 üb.4
етап уроку.
Schreib die Farben. Und am nächsten Stunde wir haben ein
Підсумки уроку. Wörthdiktat zum dieser neuen Wörtern.

Прощання з Also und das ist alles für Heute!


учнями. Auf Wiedersehen Schüler!

You might also like