You are on page 1of 6

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ 

Київський національний лінгвістичний університет 


Кафедра педагогіки, методики викладання іноземних мов  
та інформаційно-комунікаційних технологій 
 
 
 

 
План-конспект уроку  
для учнів 7-А класу 
за підручником: “Prima plus 2.1”
Автори: Lutz Rohrmann, Milena Zbrankova
 
 
 

Виконаний студентом СОа 15-19 групи


Цимбалюк Д.

Київ – 2023
План-конспект уроку
Дата: 06.02.2023
Тема: Bilder und Töne.

Тип уроку: Grammatik, Lesen.


Цілі уроку:
Практичні:
Освітня: поглибити знання учнів про особливості культури
повсякденного життя учнів у країні, мова якої вивчається.
Розвивальні: розвивати аналітичне мислення, мовленнєву реакцію,
комунікативні здібності.
Виховна: формувати свідоме та позитивне ставлення учнів до
особливостей життя та культури підлітків країни, мова якої вивчається.
Обладнання: навчальний підручник, платформа Zoom, наочні методичні
розробки.
ПЛАН УРОКУ

Початок уроку

I. Організаційний момент
……………………………………………………..1 хв.
II. Мовленнєва зарядка
…………………………………………………………4 хв.

Основна частина уроку

III. Читання. Робота з текстом. ……………………………..15 хв.


IV. Ознайомлення з новою ГС………………………………..10 хв.
V. Побудова речень з новими ГС……………………….…...10 хв.

Заключна частина уроку

VI. Підсумки уроку


…………………………………………………………………………...........
. 3 хв.
VII. Пояснення домашнього завдання
…………………………………………………………………………...........
. 2 хв.

Етапи, прийоми Зміст уроку


Початок уроку
Етап I. L: Hallo. Mein Name ist Daryna. Ich werde
Організаційний момент. Ihr Lehrer für 3 Wochen sein. Lass uns
einander kennenlernen! Bitte teilen Sie uns
Прийом 1. Привітання. Ihren Namen, Ihr Alter und Ihre Hobbies mit.

S: erzählen.
Етап II. Мовленнєва
зарядка. L: Freut mich, Sie kennenzulernen. Heute
Прийом 2. Знайомство з starten wir das Thema “Bilder und Töne”.
учнями. Die erste Aufgabe heute ist, den Text zu lesen.
Ми маємо 9 коротких текстів, тому будете
читати по черзі та перекладати. Невідомі
Основна частина уроку. слова будемо записувати в словники. Jetzt
beginnen!
Етап III.
Читання. Робота з текстом

Прийом 1. Читання та
переклад тексту.

S: lessen und schreiben neue Wörter.

L: Super. Hören wir uns den Text an. Уважно


слухайте та зверніть увагу на вимову нових
Прийом 2. Слухання слів.
тексту. S: hören.

L: Schau auf das Schild. wir sehen, wie das


Modalverb dürfen dekliniert wird. Це
модальне дієслово означає мати на щось
дозвіл. За табличкою ми можемо бачити як
воно відміняється відповідно до кожної
особи. Перша табличка це dürfen в
теперішньому часі.
Vlad, lessen Sie bitte den erste Tabelle.
Етап IV.
Ознайомлення з новою ГС. S: lessen.

Прийом 1. Ознайомлення з
вживанням та
відмінюванням модального
дієслова “ dürfen

Етап V.
Побудова речень з новими
ГС.
L: Наступна колонка – це модальне
дієслово в минулому часі. Hordiy, lessen Sie
bitte.
Прийом 1. Побудова речень
в теперішньому та S: lessen.
минулому часі з модальним
дієсловом “ dürfen “. L: Gut! Konnten Sie bitte 2 Sätze bilden mit
dürfen: Ein Satz steht im Präsens, der zweite
im Präteritum.
Заключна частина уроку.
S: sagen Sätze.
Етап VI.
Підсумки уроку.

L: Richtig. Super! Ich habe es genossen, heute


mit Ihnen zu arbeiten. So, Sie haben Übung 2
Arbeitsbuch. Das wird ihre Hausaufgabe.
Вам потрібно буде побудувати
стверджувальні або заперечні речення,
ставлячи модальне дієслово dürfen в
правильній формі.
Також, вивчіть слова виписані з тексту.
Етап VII.
Пояснення домашнього
завдання.

L: Das wird ihre Hausaufgabe.


Вам потрібно буде побудувати
стверджувальні або заперечні речення,
ставлячи модальне дієслово dürfen в
правильній формі.
Також, вивчіть слова виписані з тексту. Ein
schön Tag! Auf Wiedersehen!

You might also like