You are on page 1of 2

Тема: Свято дня народження.

Мета:
навчальна:
 ознайомити з новим лексичним матеріалом теми та застосуванням його у
мовленні;
 ввести нові літери Кк та Ll;
 повторити мовні вирази вітання;
 навчати монологічного й діалогічного мовлення;
 навчати рахувати до 10 англійською мовою;
розвиваюча:
 розвивати вміння сприйняття тексту на слух;
 формувати вміння працювати з підручником і робочим зошитом;
 формувати виміння переключатись на різні види діяльності, стимулювати
комунікативно-ігрову мотивацію;
 формувати навички правильної вимови звуків англійської мови;
 розвивати комунікативні здібності учнів;
виховна:
 виховувати культуру спілкування;
 виховувати інтерес до вивчення англійської мови
 виховувати звичку до систематичної розумової праці.
Обладнання:Підручник, робочий зошит, алфавіт, наочність, картки для групової
роботи, картки для самооцінювання, кольорові олівці, комп’ютер.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Привітання
Пісня « Hello! Super Simple Songs»
ІІ. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми продовжимо говорити про свято, яке ви всі, мабуть, дуже
полюбляєте. І закріпимо вміння вітати один одного з цим святом англійською мовою.
А для цього нам потрібно буде повторити деякі слова і цифри. Let's start our lesson.
Listen to the songs.( Учні слухають пісню"Happy birthday")
Отже, яка тема нашого уроку?
T: Так, дійсно сьогодні на уроці ми поговоримо про свято дня народженя
( Happy birthday).
ІІІ. Основна частина уроку
1.Уведення в іншомовну атмосферу.
а) Розповідь.
― Т: Look! (Дістає ляльку.) This is Sue. She has her birthday today. У неї сьогодні
день народження. То ж давайте ми її сьогодні привітаємо Say, "Happy birthday,
Sue!" Учні повторюють хором та подаруємо пісню «Happy Birthday to you».
T: Now imagine that today is your birthday. Say «Happy birthday» to each other!
Учні вітають один одного з днем народження.
3.Робота в парах
T: Коли у людини день народження, це означає, що вона стає на рік доросліше.
Давайте спробуємо дізнатися скільки років кожному із вас. Для цього запитаємо:
«How old are you?» і дамо відповідь: «I am six/seven».
а) Гра «Show me…» ( повторення чисел від 1-10)
4. Вправа « Асоціативний кущ». З чим у вас асоціюється день народження.
А) Повторення ЛО.
Т: Look at the picture
We can see a present. Repeat: present.
We can see a candle. Repeat: candle.
We can see a cake. Repeat: cake.
2)Активізація ЛО
1.Гра « Box»
- Give me....
Фізхвилинка « One little finger»
3) Повтореня вивчених літер.
T: Look. До нас завітали ще гості на сьогоднішнє свято Sue. Давайте згадаємо хто ж
вони такі: ant Anny, bear Bill, cat Carol, dog Danny, elephant Emilly, fox Fanny, goose
Gabriel, horse Holly, iguana Isabel, jaguar Jack, kangaroo Kitty and lion Lou. А кого з них
ми зустріли сьогодні вперше? (kangaroo Kitty and lion Lou).
А) Робота із підручником с. 76.
- У них велика проблема . Вони приготували свої подарунки для Сью, але не можуть їх
знайти. Вони просять нас про допомогу. Допоможемо їм?
Б) Групова робота. Обговорення правил групи. Поділ на групи за кольором
повітряної кульки.
Щоб повернути подарунки на потрібно дібрати до великих літер відповідні маленькі.
По закінченню роботи групи прикріплюють відповідні картки із літерами під гостями
свята. Обговорення звуків цих літер.
- Наші гості свята дуже задоволені вашою роботою і вдячні вам за допомогу. Тепер
вони можуть сміливо йти на свято.
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Робота у зошиті с.57. Закріплення вивченої лексики
2. Підведення підсумків уроку.
a) Бесіда з учнями.
Т: Що за тема була в нас сьогодні на уроці? Що ви навчилися бажати чи запитувати?
b) Оцінювання (коментування).
Т: - Сьогодні на уроці ви дуже гарно працювали.Well done.Thank you.
c)Рефлексія.
Т: - А тепер я б хотіла запропонувати вам трішки поспати - закрийте оченята і уявіть,
що вам сниться день народження і там ми бачимо кульки - balloons на стінах, смачний
торт –a cake на столі зі свічками -candles у ньому. (Поки вчитель говорить учні сидять
із закритими очима і повторюють його слова, гостя розкладає на парти шматочки
торта).Прийшов час нам повертатися. Відкриваємо оченята, погляньте як нам
віддячила Сью та її гості за привітання та допомогу. Вона дарує вам по шматочку
свого іменинного торта / cake. Поставте на ньому свою відміточку, якщо урок
сподобався – домалюйте ротика так, щоб він посміхався, а якщо ні – домалюйте
ротика, який не посміхається.
Т: - Our lesson is over. Thank you for the lesson. Goodbye, pupils!
Ps: Goodbye!

You might also like