You are on page 1of 3

Тема: День народження

Мета:
Навчальна:1) Формувати навички читання та усного мовлення.
2)Ознайомити з новою лексикою та активізувати її вживання в усному
мовленні.
Розвивальна:1) Розвивати мовленнєві компетенції учнів та їх зацікавленість у вивчені
теми.
2)Розвивати логічне мислення, уяву, тривалу пам'ять, мовленнєву реакцію.
3)Сприяти розвитку самостійного мислення.
Виховна:1)Виховати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови, культуру
спілкування, увагу.
Обладнання: підручник для 2 класу (О. Карп’юк, Unit 4),комп’ютер, інтерактивна дошка,
картинки, іграшки, аудіо-запис пісні.
Тип уроку: введення нового матеріалу.
Хід уроку
І Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу
1.Greeting. T: Good morning, children! I’m glad to see you. How are you?
Привітання. Ps:Good morning, teacher! We are glad to see you, too. We are fine, thank you.
Організація.
1) Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today’s topic is “Birthday”(Вчитель розказує про день народження ;
запитує, хто любить це свято, з чим це свято у них асоціюється. Вчитель
розказує учням, що до них у гості приїхав Лис(Fox), в якого день
народження. Він дуже любить свята, тому ми зробимо йому подарунок –
ми влаштуємо йому вечірку з нагоди його дня народження. А щоб нам всім
було весело, ми будемо грати у різні ігри. Вчитель повідомляє дітям, що
вони вивчать сьогодні 9 нових слів, які стосуються саме дня народження.
Warm-up Decode the name.(Вчитель розказує учням, що в цьому числі закодоване
ім’я їхньої однокласниці, в якої найближчим часом буде день народження.
Але для того, щоб його розгадати, потрібно пригадати цифри. Учні хором
повторюють цифри).
Т: Отже, ваше завдання: вам потрібно вписати замість цифри відповідну
літеру. Кожна цифра має свою букву.
A L Y K I U J P
one nine six ten three fine four seven

45931 769673510
ІІ Основна частина уроку
1.Learn the new words ( Вивчення нових слів )
Т:Look at the board, listen and repeat after me. (Вчитель читає слова, учні повторюють
хором, потім 2-3 учні за викликом вчителя читають самостійно вголос)
1)a birthday cake
2) Sweets
3) ice-cream
4) juice
5) jam
6)biscuits
7) salad
8) chips
9) bread
2.Гра «Злови іграшку»
T: Let’s play the gave.( давай пограємо у гру з злови словами, яка називається «Злови
іграшку».Я буду казати вам слова на українській мові, кину іграшку, а вам потрібно
зловити її і сказати це слово англійською).вчитель кидає іграшку кільком учням,
допомагає та виправляє помилки, якщо потрібно.
3. Match the words.
Т: Наша наступна гра називається «Match the words». (На дошці написані нові слова, а
малюнки до цих слів вчитель роздає учням і запитує):
Т:Who has got a jam/salad ….? (Учень, який має цю картинку, показує її і каже):
P: I’ve got a jam/ salad….( Підходить до дошки і прикріплює малюнок до відповідного
слова).
4. Write the words in the ABC order
T: Давайте глянемо, яка у нас наступна гра? Але для того, щоб її виконати нам потрібно
згадати ABC( на дошці у стовпчик написані 5 слів.):
Cake 1.
Bread 2.
Salad 3.
Juice 4.
Ice-cream 5.

T: Ви повинні написати Їх в алфавітному порядку. Open your copy-books and write the
words.(Один учень виконує завдання на дошці, решта – в зошитах).
5.Physical activity/
( Учні виконують під музику фізкультхвилинку «Head and shoulders».
Head and shoulders
Knees and toes, knees and toes
Head and shoulders
knees and toes,
knees and toes !
And eyes and ears,
And mouth and nose!
Head and shoulders
knees and toes,
knees and toes !
6. Chain word.
T: Look at the board. Серед цих літер загубилися назви подарунків, які зображенні під
чайнвордом. Уважно подивіться і знайдіть їх.
Put doll and toy house on ball tin teddy bear call
( Під чайнвордом прикріплені картинки, на яких зображенні подарунки, що «заховалися»
серед літер. Діти знаходять слово, підкреслюють його і прикріплюють під ним відповідну
картинку).
7.Test/
T: на дошці є 9 завдань: 9 картинок, до кожної є 3 варіанти слів, потрібно уважно
розглянути малюнок, варіанти відповідей та записати у зошит 1 правильну.
1.a cake 2. sweets 3. ice-cream 4. juice 5. jam 6. biscuits
a) juice a) sweets a)salad a)jam a) dread a)cake
b)cake b)ice-cream b)bread b) juice b)ice-cream b)bread
c) biscuits c) chips c) ice-cream c) sweets c) jam c) biscuits
7. salad 8. chips 9. bread
a) salad a) chips a)salad
b)bread b)sweets b) bread
c)chips c)bread c) ice-cream
8. Colors.
(На дошці написані назви кольорів з відповідним кольором біля слова.)
Т:Look, listen and repeat( учні повторюють хором за вчителем).
Т:Ви повторили кольори, а тепер давайте зробимо нашому лису – імениннику подарунок.
Я вам роздам намальовані простим олівцем м’ячики, а ви виберете три свої улюблені
кольори та розмалювати його.( Учні розмальовують м’ячики, хто швидше, показує
малюнок класові та каже):
P^ I’ve got three colors…..
9.Odd one out/
T: Прочитайте слова та знайдіть одне зайве в кожному рядку, яке не стосується нашої
сьогоднішньої теми:
1) cake, jam, book, salad;
2) juice, flower, chips, biscuits;
3) pen, bread, ice-cream, jam;
4) biscuits, jam, sweets, table.
10. Let’s read/
(учні читають теаст з підручника хором за вчителем.
Т6text, p.95
11. Put the words into the right column/
( На дошці в рядок написані слова, які відносяться до двох тем: “school” I “Birthday” .
Треба уважно їх прочитати та вписати у відповідну колонку):
Book, sweets, jam, pen, table, cake, pencil, juice.
School Birthday
1. 1.
2. 2.
3. 3.
4. 4.

ІІІ Заключна частина уроку


Homework.(Домашнє завдання).
1. Прописати по рядку слова, які вивчали на уроці.
2. Читати текст на ст.. 95
3. Заповнити таблицю, намалювавши малюнок до 9 нових слів.
Summarizing.( Підведення підсумків уроку).
Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює учнів.
T: The lesson is over. Goodbye, children!
Ps: Goodbye, teacher!
T: Have a nice day!

You might also like