You are on page 1of 4

План-конспект уроку з англійської мови 1 клас НУШ

Вчитель: ПІБ
Дата: 08.12.2022
Тема: «My Pets»

Цілі уроку:
практичні:
1) вивчити новий лексичний матеріал з теми «My Pets» (назви тварин);
2) сформувати навички роботи з роздатковим матеріалом та робочими
зошитами;
освітня:
1) розширити словниковий запас школярів з теми «My Pets»;
розвиваючі:
1) розвивати у школярів пам'ять, мислення та увагу;
2) розвивати у школярів комунікативні здібності;
3) формувати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови;
виховні:
1) виховати у школярів повагу та любов до тварин.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Наочність: роздатковий матеріал (картки з тваринами), робочі зошити,


підручник О.Д. Карп’юк, відео-супроводження уроку:
https://www.youtube.com/watch?v=_z-
tzCxRr6U&list=PLPLUeg39dgMz7eqNSF1tE97zZqgJUws50&index=30&ab_chann
el=AppleTree%F0%9F%8D%8E

Обладнання: мультимедійна дошка, ноутбук, підручник з англійської


мови 1 клас О.Д. Карп’юк, робочий зошит, підручник.
Хід уроку

І. Introduction. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Greeting. Привітання.
T: Good morning, children!
Ps: Good morning!
T: I’m very glad to see you.
Let's greet each other. Давайте привітаємо один одного (вірш хором):
Good morning! Good morning!
Good morning to you!
Good morning! Good morning!
I'm glad to see you!

Давайте заспіваємо нашу пісню привітання «Hello! How are you?»


https://www.youtube.com/watch?v=Mp2XqgufJ-E&ab_channel=
%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%9A
%D0%B5%D0%BF%D1%96%D1%87

T: How are you today? Діти, як ваш настрій? (Відповідь діти показують)

2. Aim. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we will talk about our smaller brothers. Сьогодні ми поговоримо про
братів наших менших (при цьому вчитель показує картинки тварин).

T: What do you think the topic of the lesson will be?


Хто здогадався, про кого йде мова? (Відповідь дітей)

T: Right! We will talk about animals. Правильно! Ми поговоримо про тварин.

II. Main part of lesson. Основна частина уроку


1. Talking about animals. Розмова про тварин:
T: Children, do you know that there are wild and domestic animals?
Ps: Wild are those who live in the forest. And domestics live next to a person.
T: Діти, а ви знаєте, що тварини бувають дикі та домашні?
Ps: Дикі – це ті, що живуть у лісі. А домашні живуть поряд із людиною.

T: Children, who can name any pets?


Ps: Answer.
T: Діти, хто може назвати будь-яких домашніх тварин?
Ps: Відповідь.

T: Well done! But today we will get to know some of the domestic animals and
learn how to call them in English.
T: Молодці! А ось сьогодні ми познайомимося з деякими з домашніх тварин і
дізнаємося, як їх називати англійською.

2. Introducing new vocabulary. Введення нової лексики:


T: Children, let's learn the names of pets in English.
Т: Діти, давайте познайомимося з назвами домашніх улюбленців англійською
мовою.

1) Watching video accompaniment to the textbook%


https://www.youtube.com/watch?v=_z-
tzCxRr6U&list=PLPLUeg39dgMz7eqNSF1tE97zZqgJUws50&index=30&ab_ch
annel=AppleTree%F0%9F%8D%8E

2) T: Please name which animals you saw in the video? Назвіть, будь ласка, яких
тварин ви побачили на відео?
3) Answering the questions: «Who is this?» Відповіді на запитання «Хто це?»
The teacher shows cards with pictures of pets. Pupils name who is depicted.
Вчитель показує картки зі зображенням домашніх улюбленців. Учні
називають, хто зображений.

Фізкультхвилинка
https://www.youtube.com/watch?v=Mzhjp_Phf_g&ab_channel=CreativeTeacher

4) Work in groups. Робота в групах:


T: Давайте спробуємо з Вами описати, як виглядають домашні улюбленці. Для
цього розділимося на групи по три учня. Кожна група отримує картку із
зображенням тварини. Ваша задача – описати як виглядає тварина. Перший
учень – називає тварину та її розмір. Другий учень – називає колір окрасу
тварини. Третій учень – називає, що робить ця тварина.

5) The game «Snowball». Гра «Снігова куля»:


Подивіться на екран (на екрані зображені різні домашні улюбленці). Ви бачите
багато тварин. Ми пограємо у гру «Снігова куля». Перший учень називатиме
одну тварину, наступний учень повторюватиме першу тварину і називатиме
іншу, третій учень повторює назву попередніх двох тварин і називає третю, і
так далі.

– I can see dog

– I can see dog and cat.

– I can see dog, cat and rabbit.

6) Now let's remember the colors we learned. Тепер давайте пригадаємо


кольори, які ми вчили:
Давайте переглянемо відео та повторимо їх.
https://www.youtube.com/watch?v=eoyrrByR2sY&ab_channel=MilashkaMon
ІІІ. Final part of lesson. Заключна частина уроку
Діти, ми дуже добре з вами сьогодні попрацювали на уроці.
Скажіть, будь ласка, яку тему ми сьогодні повторили на уроці?
Що ви сьогодні дізналися нового?
Що вам запам’яталося більше всього?
Як ви вважаєте, для чого нам вивчати назви тварин англійською?

Скажіть, вам сподобався сьогоднішній урок? Якщо вам не сподобався урок,


ваш настрій I'm sad. Якщо сподобався – I'm fine.

Давайте на прощання заспіваємо нашу пісню


https://www.youtube.com/watch?
v=2O975ewRT7Q&ab_channel=TheSingingWalrus-EnglishSongsForKids

See you next time! Bye! До нової зустрічі! Бувайте!

You might also like