You are on page 1of 4

Конспект заняття з англійської мови

для дітей 5-6 років

Тема: Фрукти
Мета:
- активізувати словниковий запас по темі;
- практикувати та розвивати навички діалогічного мовлення;
- розвивати пам’ять, увагу;
- виховувати, культуру мовлення, естетичне сприйняття світу, інтерес до
предмету.
Обладнання: фломастери різного кольору, малюнки, флеш картки по темі
«Фрукти», відеофайл з піснею «Happy Fruits», ноутбук.

План заняття
І. Введення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання.
2. Фонетична розминка.
3. Мовленнєва розминка.
4. Повідомлення теми та плану заняття.
ІІ. Основна частина заняття.
1. Вивчення назв фруктів
2. Опис малюнків.
3. Пісня.
4. Фізкультхвилинка.
5. Вправа «Якого кольору цей фрукт?»
6. Гра «Хто уважний?»
ІІІ. Заключна частина заняття.
Підведення підсумків.

Хід заняття

І. Введення в іншомовну атмосферу.


1. Привітання.
T.: Good morning, children!
I am glad to see you.
Ps.: Good morning.
2. Фонетична розминка.
Аби чисто говорити,
     Треба звуки повторити.
     T: Літак летить, гуде
     P: [v-v-v]
     T: Бджілка на квітці дзижчить
     P: [ð-ð-ð]
     T: Чайник на плиті кипить
     P: [s-s-s]
     T: А змія повзе, шипить
     P: [θ-θ-θ] 
3. Мовленнэва розминка.
Діти запитують один одного про настрій (ланцюжок).
- How are you?
- I’m fine (so-so, sad/bad).
4. Повідомлення теми та плану заняття.
T: Сьогодні вранці під дверима я знайшла подарунок. Це кошик у якому зібрані
фрукти. Його передали наші англійські друзі . Ці фрукти знайомі вам,але тепер нам
треба вивчити їх назви англійською мовою.
А ще сьогодні на занятті ми, пограємо в ігри, поспіваємо пісню та побуваємо в
саду.

ІІ. Основна частина заняття.


1. Повторення назв кольорів.
Вчитель ставить кошик з фруктами на стін, дістає кожен фрукт по черзі, називає
його, а діти повторюють.
T: Repeat after me(Повторюйте за мною) :apple, banana, orange, lemon, pineaple,
pear.
Давайте порахуємо скільки фруктів у кошику. Рахуємо: one ,two, three…
Діти хором повторюють слова за вихователем.
2. Опис малюнків.
Вчитель просить дітей подивитись на малюнки і назвати фрукти, які вони там бачать.

T: What fruits can you see? – Які фрукти ви бачите на малюнках?


(Діти: I can see … apple\banana\orange\ lemon)
3. Пісня.
T: Let’s sing a song!
Діти співають пісню «Happy Fruits»
(відеофайл)
https://www.youtube.com/watch?v=5tB9ZZBUcv4
4. Фізкультхвилинка.
T: Дітки, давайте трішки відпочинемо і порухаємось.
Look left, look right,
Look up, look down,
Look around.
Look at your nose,
Look at that rose,
Close your eyes.
Open, wink and smile.
Your eyes are happy again!
5. Вправа «Якого кольору цей фрукт?»
Вчитель роздає дітям флеш-картки з зображенням фруктів. Діти розмальовують
фрукти, називають їх та повторюють кольори.
7.Гра «Хто уважний?»
Вчитель називає англійські слова ( кольори, поки року, членів сім`ї), а коли навиває
фрукт учні повинні плеснути в дролоні.

ІІІ. Заключна частина заняття.


Підведення підсумків.
T: Що ми сьогодні вивчили, які фрукти?
That’s all for today. Good – bye!

You might also like